Ohjelma Ungdoms-GP 2, Löddeköpinge
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar |
Sponsor: Kävlinge Zoo AB |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 105 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 25 m | 58.07 | |
2 | 90 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 25 m | 1:01.82 | |
3 | 301 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 25 m | 1:05.21 | |
4 | 7 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 1:05.31 | |
5 | 3 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 1:08.57 | |
6 | 271 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 1:08.66 | |
7 | 308 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 1:08.78 | |
8 | 331 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 1:08.94 | |
9 | 240 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 1:09.31 | |
10 | 261 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 1:09.65 | |
11 | 50 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 1:10.11 | |
12 | 314 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 1:10.60 | |
13 | 311 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 1:10.65 | |
14 | 274 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 25 m | 1:10.84 | |
15 | 96 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 1:10.89 | |
16 | 241 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 25 m | 1:11.04 | |
17 | 26 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 25 m | 1:11.28 | |
18 | 312 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 1:11.77 | |
19 | 316 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 1:12.16 | |
20 | 322 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 25 m | 1:12.30 | |
21 | 232 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 1:12.53 | |
22 | 325 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 1:12.59 | |
23 | 77 | Wiberg Emil | 2001 | HS | AR6901 | 25 m | 1:13.00 | |
24 | 74 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 25 m | 1:13.67 | |
25 | 290 | Lindkvist Daniel | 2000 | TRELLEBORG | AO2900 | 25 m | 1:15.57 | |
26 | 215 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 25 m | 1:16.18 | |
27 | 250 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 1:16.59 | |
28 | 251 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 25 m | 1:16.73 | |
29 | 40 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 1:17.05 | |
30 | 43 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 1:17.15 | |
31 | 69 | Sandström David | 2002 | HS | AN5102 | 25 m | 1:17.92 | |
32 | 252 | Sihlén Melvin | 2000 | SK SYDSIM | AV8100 | 25 m | 1:18.51 | |
33 | 48 | Ingelsson Albert | 2001 | HS | AR5901 | 25 m | 1:19.48 | |
34 | 293 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | 1:19.95 | |
35 | 58 | Lundblad William | 2004 | HS | AC9904 | 25 m | 1:20.59 | |
36 | 16 | Burmester-Lysell Måns | 2004 | SK HAJEN | AE7704 | 25 m | 1:21.78 | |
37 | 327 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 25 m | 1:23.14 | |
38 | 226 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 25 m | 1:23.21 | |
39 | 13 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | AG8103 | 25 m | 1:23.25 | |
40 | 100 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 1:23.55 | |
41 | 89 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 25 m | 1:23.68 | |
42 | 42 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | AI3303 | 25 m | 1:23.97 | |
43 | 310 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 1:25.83 | |
44 | 47 | Härstedt Joel | 2001 | HS | AU6301 | 25 m | 1:25.85 | |
45 | 55 | Larsson Alexander | 2003 | HS | AQ0303 | 25 m | 1:26.58 | |
46 | 9 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 1:26.64 | |
47 | 321 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | 1:26.88 | |
48 | 237 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 1:27.23 | |
49 | 238 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 1:28.01 | |
50 | 248 | Offrell Love | 2004 | SK SYDSIM | AG1104 | 25 m | 1:28.99 | |
51 | 5 | Milkov Toni | 2004 | ESLÖVS SS | AK6304 | 25 m | 1:29.24 | |
52 | 25 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | AE1704 | 25 m | 1:30.46 | |
53 | 298 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | AA8304 | 25 m | 1:30.64 | |
54 | 256 | Björnsson Axel | 2005 | YSTADS SS | AF8105 | 25 m | 1:30.72 | |
55 | 295 | Olsson-Lindhé Adam | 2004 | TRELLEBORG | AA2304 | 25 m | 1:31.05 | |
56 | 217 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 25 m | 1:31.73 | |
57 | 20 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 25 m | 1:32.85 | |
58 | 286 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEBORG | AD8198 | 25 m | 1:35.17 | |
59 | 292 | Nillund Seth | 2005 | TRELLEBORG | AA7705 | 25 m | 1:36.48 | |
60 | 10 | Ståhl Hampus | 2004 | ESLÖVS SS | AK8304 | 25 m | 1:37.42 | |
61 | 11 | Tidén Jakob | 2006 | ESLÖVS SS | AD2906 | 25 m | 1:42.01 | |
62 | 53 | Kock Oliver | 2003 | HS | AK1903 | 25 m | 1:42.61 | |
63 | 334 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 1:12.53 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 11 mars 2016 |
Licensierad till: Simklubben Lödde | Utskriftstid | 20:51 |