Program för Ungdoms-GP 2, Löddeköpinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 12, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 12 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | AK3800 | 25 m | 4:25.99 | |
2 | 279 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 4:38.56 | |
3 | 244 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 25 m | 4:39.35 | |
4 | 94 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 4:39.59 | |
5 | 297 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 25 m | 4:46.93 | |
6 | 247 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 4:49.68 | |
7 | 6 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 4:49.82 | |
8 | 88 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 25 m | 4:51.45 | |
9 | 81 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 4:57.62 | |
10 | 332 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 4:59.36 | |
11 | 101 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 4:59.58 | |
12 | 46 | Holmqvist Hanna | 1998 | HS | BC7898 | 25 m | 5:02.41 | |
13 | 49 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 5:04.25 | |
14 | 52 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 5:07.11 | |
15 | 28 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 25 m | 5:11.79 | |
16 | 23 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 50 m | 5:11.82 | |
17 | 61 | Nordén Emilia | 2003 | HS | AT3803 | 25 m | 5:14.04 | |
18 | 230 | Cerutti Emma | 2002 | SK SYDSIM | AI9402 | 25 m | 5:14.14 | |
19 | 15 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 25 m | 5:15.33 | |
20 | 24 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 25 m | 5:15.37 | |
21 | 263 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 25 m | 5:19.14 | |
22 | 29 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 25 m | 5:21.41 | |
23 | 60 | Nilsson Anna | 2003 | HS | BF3203 | 25 m | 5:21.51 | |
24 | 93 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 5:21.80 | |
25 | 258 | Ghanem Lucie | 2002 | YSTADS SS | AS0802 | 25 m | 5:21.83 | |
26 | 19 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 25 m | 5:21.92 | |
27 | 216 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 25 m | 5:26.35 | |
28 | 71 | Sjölin Wilma | 2002 | HS | AR4402 | 50 m | 5:30.05 | |
29 | 309 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 5:30.41 | |
30 | 80 | Dellhede Josefin | 2003 | SS IDEN | AD3403 | 25 m | 5:31.04 | |
31 | 249 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 5:32.64 | |
32 | 234 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 5:40.99 | |
33 | 92 | Haglund Katja | 2003 | LANDSKRONA | BW9203 | 25 m | 5:43.33 | |
34 | 221 | Luani Embla | 2002 | SK RAN | AQ8402 | 25 m | 5:47.29 | |
35 | 102 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 5:47.43 | |
36 | 289 | Liljenfors Linnea | 2004 | TRELLEBORG | AA0804 | 25 m | 5:58.59 | |
37 | 255 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 6:09.74 | |
38 | 38 | Allard Estelle | 2003 | HS | AX3203 | 25 m | 6:21.67 | |
39 | 306 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | AF6204 | 25 m | 6:29.04 | |
40 | 313 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 25 m | 6:55.25 | |
41 | 30 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | AD7604 | 25 m | ||
42 | 318 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 25 m | ||
43 | 335 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | AR1803 | 25 m | 5:33.66 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 12 mars 2016 |
Licensierad till: Simklubben Lödde | Utskriftstid | 22:43 |