Startliste for Ungdoms-GP 2, Löddeköpinge
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 1, 100m Frisim Herrar |
Sponsor: Apoteket Kronan |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 105 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 25 m | 53.03 | |
2 | 225 | Shahsavar Artin | 1999 | SK RAN | AV8399 | 25 m | 54.65 | |
3 | 213 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 54.67 | |
4 | 291 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 25 m | 55.05 | |
5 | 240 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 56.40 | |
6 | 90 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 25 m | 56.42 | |
7 | 301 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 25 m | 56.42 | |
8 | 233 | Cvijic Teodor | 1999 | SK SYDSIM | AS0199 | 25 m | 56.43 | |
9 | 228 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 25 m | 57.29 | |
10 | 99 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | AB9799 | 25 m | 57.77 | |
11 | 223 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 25 m | 57.90 | |
12 | 308 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 58.14 | |
13 | 285 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 25 m | 58.37 | |
14 | 7 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 58.62 | |
15 | 243 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SK SYDSIM | AH1300 | 25 m | 58.69 | |
16 | 2 | Andrén Erik | 1998 | ESLÖVS SS | AJ0798 | 25 m | 59.18 | |
17 | 311 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 59.53 | |
18 | 277 | Tufvesson Simon | 1999 | YSTADS SS | AN3599 | 25 m | 59.89 | |
19 | 261 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 1:00.04 | |
20 | 265 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | AH8199 | 25 m | 1:00.05 | |
21 | 219 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 25 m | 1:00.12 | |
22 | 325 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 1:00.18 | |
23 | 232 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 1:00.44 | |
24 | 241 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 25 m | 1:00.44 | |
25 | 44 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 1:00.66 | |
26 | 50 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 1:00.90 | |
27 | 314 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 1:00.93 | |
28 | 1 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 1:01.00 | |
29 | 290 | Lindkvist Daniel | 2000 | TRELLEBORG | AO2900 | 25 m | 1:01.06 | |
30 | 26 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 25 m | 1:01.17 | |
31 | 31 | Rogmark Hugo | 1999 | SK HAJEN | AD0199 | 25 m | 1:01.22 | |
32 | 222 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 25 m | 1:01.59 | |
33 | 312 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 1:01.71 | |
34 | 96 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 1:01.96 | |
35 | 316 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 1:02.12 | |
36 | 215 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 25 m | 1:02.16 | |
37 | 40 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 1:02.56 | |
38 | 274 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 25 m | 1:03.25 | |
39 | 259 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 1:03.43 | |
40 | 35 | Wemlén Rickard | 2000 | SK HAJEN | AF0900 | 25 m | 1:03.45 | |
41 | 286 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEBORG | AD8198 | 25 m | 1:03.53 | |
42 | 322 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 25 m | 1:04.69 | |
43 | 74 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 25 m | 1:04.74 | |
44 | 58 | Lundblad William | 2004 | HS | AC9904 | 25 m | 1:05.29 | |
45 | 310 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 1:05.74 | |
46 | 69 | Sandström David | 2002 | HS | AN5102 | 25 m | 1:06.26 | |
47 | 48 | Ingelsson Albert | 2001 | HS | AR5901 | 25 m | 1:06.68 | |
48 | 43 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 1:06.82 | |
49 | 89 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 25 m | 1:07.12 | |
50 | 252 | Sihlén Melvin | 2000 | SK SYDSIM | AV8100 | 25 m | 1:07.35 | |
51 | 300 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | AA2704 | 25 m | 1:08.55 | |
52 | 284 | Grönqvist David | 2000 | TRELLEBORG | AQ6300 | 25 m | 1:08.69 | |
53 | 47 | Härstedt Joel | 2001 | HS | AU6301 | 25 m | 1:09.04 | |
54 | 226 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 25 m | 1:09.31 | |
55 | 251 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 25 m | 1:09.61 | |
56 | 106 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 1:10.05 | |
57 | 250 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 1:10.49 | |
58 | 238 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 1:10.93 | |
59 | 293 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | 1:11.07 | |
60 | 42 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | AI3303 | 25 m | 1:12.03 | |
61 | 9 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 1:12.16 | |
62 | 8 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 1:12.53 | |
63 | 327 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 25 m | 1:12.89 | |
64 | 16 | Burmester-Lysell Måns | 2004 | SK HAJEN | AE7704 | 25 m | 1:13.06 | |
65 | 100 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 1:13.74 | |
66 | 276 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 25 m | 1:13.99 | |
67 | 55 | Larsson Alexander | 2003 | HS | AQ0303 | 25 m | 1:14.06 | |
68 | 78 | Wiberg Viktor | 2003 | HS | AR3503 | 25 m | 1:14.97 | |
69 | 217 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 25 m | 1:15.21 | |
70 | 13 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | AG8103 | 25 m | 1:15.25 | |
71 | 39 | Cederholm Filip | 2003 | HS | AI0303 | 25 m | 1:15.40 | |
72 | 298 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | AA8304 | 25 m | 1:16.01 | |
73 | 10 | Ståhl Hampus | 2004 | ESLÖVS SS | AK8304 | 25 m | 1:16.26 | |
74 | 237 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 1:16.26 | |
75 | 321 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 25 m | 1:17.09 | |
76 | 77 | Wiberg Emil | 2001 | HS | AR6901 | 50 m | 1:17.17 | |
77 | 248 | Offrell Love | 2004 | SK SYDSIM | AG1104 | 25 m | 1:17.36 | |
78 | 25 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | AE1704 | 25 m | 1:17.62 | |
79 | 5 | Milkov Toni | 2004 | ESLÖVS SS | AK6304 | 25 m | 1:19.53 | |
80 | 20 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 25 m | 1:22.25 | |
81 | 295 | Olsson-Lindhé Adam | 2004 | TRELLEBORG | AA2304 | 25 m | 1:23.49 | |
82 | 11 | Tidén Jakob | 2006 | ESLÖVS SS | AD2906 | 25 m | 1:25.47 | |
83 | 53 | Kock Oliver | 2003 | HS | AK1903 | 25 m | 1:34.98 | |
84 | 330 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 50 m | 1:35.10 | |
85 | 319 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 50 m | 1:43.75 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 11 mars 2016 |
Licensierad till: Simklubben Lödde | Utskriftstid | 20:51 |