Program for Regionsmesterskaber Region Nordjylland 2016, Aabybro
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 21
|
Stvne navn |
Regionsmesterskaber Nordj 2016 |
|
Udskriftsdato |
24 januar 2016 |
|
|
Stvne by |
Aabybro |
|
Udskriftstidspunkt |
11:10 |
|
|
Arrangr |
Svm Region Nordjylland & Aabybro IF Svmning |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
23 januar 2016 |
|
|
|
|
Lb 21, 400m Frisvmning Herrer |
Finaler (4) |
Vejledende starttid 09:30 |
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
435 |
2 |
Jens Riisgaard-Jensen |
2003 |
0369AF |
AARS |
|
25m |
|
170 |
3 |
Mikkel Juul Pedersen |
2002 |
0277AM |
NORD |
|
25m |
5:44.80 |
456 |
4 |
Jonas Abildgaard |
2003 |
0381AM |
AABYBRO |
|
25m |
6:41.44 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
449 |
1 |
Nicklas M Jensen |
2001 |
0105AR |
AABYBRO |
|
25m |
5:28.31 |
256 |
2 |
Emil Viltoft Andersen |
2000 |
0059AO |
PINGVINEN |
|
25m |
5:04.12 |
269 |
3 |
Kristian B. Rasmussen |
2003 |
0349AG |
S 68 |
|
25m |
4:57.93 |
347 |
4 |
Alex Sndergaard |
2003 |
0365AJ |
THISTED |
|
25m |
4:59.33 |
407 |
5 |
Thomas Gosvig |
1999 |
9967AH |
SKAGEN |
|
25m |
5:11.10 |
340 |
6 |
Lau Kseler Nielsen |
2002 |
0271AO |
THISTED |
|
25m |
5:36.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
123 |
1 |
Mads L. Werther |
2000 |
0045AF |
AALBORG |
|
25m |
4:52.18 |
86 |
2 |
Niklas T. Kristiansen |
2000 |
0059AF |
AALBORG |
|
25m |
4:39.44 |
258 |
3 |
Lawrence Langley |
2001 |
0125AI |
PINGVINEN |
|
25m |
4:32.84 |
349 |
4 |
Peter Enevold Srensen |
1998 |
9853AQ |
THISTED |
|
25m |
4:35.11 |
387 |
5 |
Malthe Levisen |
2001 |
0143AF |
SMUT |
|
25m |
4:45.22 |
112 |
6 |
Thomas Schiby |
2001 |
0181AF |
AALBORG |
|
25m |
4:54.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
91 |
1 |
Lars Lyhne |
1999 |
9909AI |
AALBORG |
|
25m |
4:28.22 |
95 |
2 |
Morten Due Nielsen |
1999 |
9995AF |
AALBORG |
|
25m |
4:25.80 |
268 |
3 |
Gustav Yde |
2000 |
0093AA |
S 68 |
|
25m |
4:16.28 |
300 |
4 |
Magnus Yde |
1996 |
9629AB |
S 68 |
|
25m |
4:16.42 |
37 |
5 |
Oliver Nrgaard Frost |
2002 |
0299AL |
AALBORG |
|
25m |
4:28.08 |
377 |
6 |
Emil Leander Bonderup |
1998 |
9849AJ |
SMUT |
|
25m |
4:30.27 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
24 januar 2016 |
Licens til Holstebro Svmme Club |
Udskriftstidspunkt |
11:10 |
|