Startliste for Alm Brand Aalborg Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Alm Brand Aalborg Cup 2016 |
|
Udskriftsdato |
25 november 2016 |
|
|
Stævne by |
Aalborg |
|
Udskriftstidspunkt |
21:14 |
|
|
Arrangør |
Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
25 november 2016 |
|
|
|
|
Løb 9, 400m Medley Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: MAN Fredrikshavn |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
439 |
1 |
Nikoline Marie Lange |
2005 |
0594AF |
GLADSAXE |
|
25m |
6:35.85 |
117 |
2 |
Pipaluk Selbo |
2003 |
0336AZ |
TRITON V |
|
25m |
6:31.90 |
304 |
3 |
Frida Hagstrup Vesterlund |
2004 |
0464AI |
AALBORG |
|
25m |
6:17.16 |
106 |
4 |
Ea Pakula Jepsen |
2003 |
0314AM |
TRITON V |
|
25m |
6:06.15 |
105 |
5 |
Emilie Johanna Bülow |
2003 |
0386AK |
TRITON V |
|
25m |
6:08.11 |
98 |
6 |
Mille Trier Pedersen |
2003 |
0386AI |
TRITON V |
|
25m |
6:22.99 |
414 |
7 |
Sophia Bøttger |
2004 |
0424AE |
GLADSAXE |
|
25m |
6:32.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
191 |
1 |
Emilie Wolf Sørensen |
2003 |
0362AL |
AAS |
|
25m |
6:03.24 |
151 |
2 |
Maria Bebe Hansen |
2004 |
0482AG |
NYBORG |
|
25m |
5:59.31 |
525 |
3 |
Camilla Angaard Nielsen |
2003 |
0386AJ |
ODDER |
|
25m |
5:56.05 |
122 |
4 |
Emma Viborg Larsen |
2001 |
0112AT |
AABYBRO |
|
25m |
5:54.84 |
494 |
5 |
Karoline Nielsen |
1997 |
9736AL |
NORD |
|
25m |
5:55.22 |
393 |
6 |
Camilla Kjær |
2003 |
0354AD |
THISTED |
|
25m |
5:58.94 |
456 |
7 |
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
0476AA |
GLADSAXE |
|
50m |
6:01.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
81 |
1 |
Marie Egeskjold Bruun |
2003 |
0324AN |
TRITON V |
|
25m |
5:51.80 |
78 |
2 |
Louise Sjørup Jensen |
2003 |
0322AG |
TRITON V |
|
25m |
5:44.79 |
315 |
3 |
Mette Baack |
2000 |
0028AU |
AGF |
|
25m |
5:42.11 |
154 |
4 |
Maria Bredal Larsen |
2002 |
0258AP |
NYBORG |
|
25m |
5:39.21 |
82 |
5 |
Svava Kj. Gregersen |
2004 |
0426AC |
TRITON V |
|
25m |
5:39.65 |
401 |
6 |
Anette Poulsen |
1999 |
9928AG |
THISTED |
|
25m |
5:44.10 |
257 |
7 |
Karoline L. Kristensen |
2003 |
0326AQ |
AALBORG |
|
25m |
5:51.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
428 |
1 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
GLADSAXE |
|
50m |
5:36.43 |
148 |
2 |
Iben Bak |
2001 |
0124AH |
NYBORG |
|
25m |
5:34.14 |
47 |
3 |
Martha Moeslund |
1998 |
9884AW |
SMUT |
|
25m |
5:25.14 |
385 |
4 |
Thea Søe Bach |
2002 |
0222AD |
THISTED |
|
25m |
5:12.67 |
157 |
5 |
Karina Høybye Olesen |
2001 |
0106AA |
NYBORG |
|
25m |
5:14.11 |
275 |
6 |
Ida S Olesen |
2003 |
0356AA |
AALBORG |
|
25m |
5:26.93 |
366 |
7 |
Josefine Bladt Wichmann |
2000 |
0076AQ |
AGF |
|
50m |
5:36.24 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
25 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
21:14 |
|