Program for Ungdoms-GP 4, Eriksdal
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
UGP4 - 2015 |
|
Utskriftsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:19 |
|
|
Arrangör |
Sk Neptun & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Finaler (8) |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sophie Sundqvist |
2003 |
AU5603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
7:05.62 |
7:05.62 |
2 |
Johanna Bagelius |
2004 |
BB4604 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
6:45.97 |
6:45.97 |
3 |
Tove Hägerdal |
2002 |
BJ3602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:41.72 |
6:41.72 |
4 |
Sara Torstensson |
2004 |
AW3604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:37.96 |
6:37.96 |
5 |
Maja Bergström |
2002 |
BK0402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:39.10 |
6:39.10 |
6 |
Elvira Weid |
2003 |
BI4203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:42.63 |
6:42.63 |
7 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:52.39 |
6:52.39 |
8 |
Jennifer Bethiso |
2003 |
BT5203 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
7:08.43 |
7:08.43 |
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
0 |
Linnéa Teljstedt |
2003 |
AZ6203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
6:27.24 |
6:27.24 |
1 |
Hedda Wettergren |
1999 |
AS6899 |
SPIF SF |
|
25m |
6:18.76 |
6:18.76 |
2 |
Anastasia Marinos |
2002 |
BC1602 |
SK NEPTUN |
|
25m |
6:16.24 |
6:16.24 |
3 |
Emma Stråhle |
2002 |
AI4802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
6:01.38 |
6:01.38 |
4 |
Zelma Karlbom |
2002 |
AR1802 |
SPIF SF |
|
25m |
5:50.24 |
5:50.24 |
5 |
Embla Wihk |
2002 |
BD9602 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:55.70 |
5:55.70 |
6 |
Yasmine Nadouri |
2001 |
BH7601 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
6:09.51 |
6:09.51 |
7 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
25m |
6:17.66 |
6:17.66 |
8 |
Alexandra Eriksson |
2002 |
BM8602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:18.81 |
6:18.81 |
9 |
Belize Vaamonde |
2004 |
AI5404 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:29.77 |
6:29.77 |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
0 |
Isabella Tegman |
2001 |
AN9202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
5:44.73 |
5:44.73 |
1 |
Mimmi Busck |
2001 |
AH0601 |
SALTSJÖB |
|
25m |
5:41.53 |
5:41.53 |
2 |
Sophia Wåhlén |
2001 |
AP0201 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
5:37.50 |
5:37.50 |
3 |
Ioana Danes |
2002 |
AY3802 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:36.57 |
5:36.57 |
4 |
Amanda Bekkewold |
2001 |
BM3401 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:33.35 |
5:33.35 |
5 |
Emilia Bengtsson |
2001 |
BA3601 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
5:34.93 |
5:34.93 |
6 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:36.98 |
5:36.98 |
7 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:38.00 |
5:38.00 |
8 |
Erica Sundholm |
2002 |
BO9202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:43.64 |
5:43.64 |
9 |
Elvira Schei |
2003 |
AZ4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:46.83 |
5:46.83 |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
0 |
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
BF6602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:32.49 |
5:32.49 |
1 |
Lovisa Malm |
2002 |
BD4402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:30.04 |
5:30.04 |
2 |
Sofia Holmberg |
2002 |
AU1202 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
5:29.56 |
5:29.56 |
3 |
Martta Ruuska |
2003 |
03A582 |
SWIM |
|
50m |
5:28.70 |
5:28.70 |
4 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:26.77 |
5:26.77 |
5 |
Jemina Granholm |
2002 |
BB9802 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
5:28.19 |
5:28.19 |
6 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
5:29.35 |
5:29.35 |
7 |
Victoria Danielsson |
2002 |
BP6802 |
SPIF SF |
|
50m |
5:29.83 |
5:29.83 |
8 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:32.40 |
5:32.40 |
9 |
Lotta Aho |
2000 |
00B236 |
AUi |
|
50m |
5:32.85 |
5:32.85 |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
0 |
Ines Lo Lindroos |
2003 |
AV9403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:23.24 |
5:23.24 |
1 |
Kristin Jansson |
2001 |
BC4601 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
5:21.00 |
5:21.00 |
2 |
Kaisla Kangas |
2002 |
02A491 |
ÅSK |
|
50m |
5:19.12 |
5:19.12 |
3 |
Minka Halava |
2001 |
01A844 |
ÅSK |
|
50m |
5:18.58 |
5:18.58 |
4 |
Klara Possman |
2003 |
BA6803 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
5:14.99 |
5:14.99 |
5 |
Kiia Kärkkäinen |
2003 |
03A235 |
SWIM |
|
50m |
5:16.83 |
5:16.83 |
6 |
Sophie Bladin |
2002 |
BF5202 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:18.82 |
5:18.82 |
7 |
Elin Öberg |
2000 |
BA6600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:19.90 |
5:19.90 |
8 |
Emelie Blomberg |
1999 |
AU4899 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
5:21.15 |
5:21.15 |
9 |
Clara Sundqvist |
2001 |
AU4801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:24.99 |
5:24.99 |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
0 |
Tuva Lennér |
2000 |
BA4800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:13.83 |
5:13.83 |
1 |
Fanny Odin |
2000 |
AR7200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:10.94 |
5:10.94 |
2 |
Ida Nordquist |
2001 |
01A316 |
AUi |
|
25m |
5:09.04 |
5:09.04 |
3 |
Filippa Ehn |
2001 |
AP6201 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:06.41 |
5:06.41 |
4 |
Louise Ericsson |
2001 |
AN8601 |
SALTSJÖB |
|
25m |
5:01.32 |
5:01.32 |
5 |
Nelly Åkerblom |
2000 |
AP5400 |
SKURU IK |
|
25m |
5:02.63 |
5:02.63 |
6 |
Rebekka Luoto |
2003 |
03A191 |
SWIM |
|
25m |
5:07.44 |
5:07.44 |
7 |
Wilma Hagmansson |
1999 |
AR3899 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:09.47 |
5:09.47 |
8 |
Aline Agnvall |
1997 |
BC6897 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:11.99 |
5:11.99 |
9 |
Emilia Liven |
2002 |
02A205 |
SWIM |
|
25m |
5:13.90 |
5:13.90 |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
0 |
Mikaela Eriksson |
1997 |
BM0697 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
4:58.69 |
4:58.69 |
1 |
Tilda Eklund |
2000 |
AH3200 |
SKURU IK |
|
25m |
4:56.54 |
4:56.54 |
2 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
4:49.49 |
4:49.49 |
3 |
Emma Garmelius |
1999 |
AM9499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
4:48.52 |
4:48.52 |
4 |
Alexandra Vartiainen |
2001 |
BW1801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:44.08 |
4:44.08 |
5 |
Roosa Rekola |
2000 |
00A170 |
ÅSK |
|
25m |
4:47.30 |
4:47.30 |
6 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
4:48.65 |
4:48.65 |
7 |
Nora Jomaa |
1999 |
AW7499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:52.21 |
4:52.21 |
8 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
4:57.56 |
4:57.56 |
9 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
SPIF SF |
|
25m |
4:59.24 |
4:59.24 |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
0 |
Sara Kazi |
1999 |
|
RAIURH |
|
25m |
4:43.89 |
4:43.89 |
1 |
Vilma Brolund |
2001 |
AO9801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:42.18 |
4:42.18 |
2 |
Hermella Alem |
2000 |
AK1600 |
SPIF SF |
|
25m |
4:41.31 |
4:41.31 |
3 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:39.38 |
4:39.38 |
4 |
Ronja Vallenius |
2001 |
01A787 |
ÅSK |
|
50m |
2:29.37 |
2:29.37 |
5 |
Emma Sundstedt |
1998 |
BE7498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
4:29.63 |
4:29.63 |
6 |
Nina Bring |
1999 |
AR8699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
4:41.01 |
4:41.01 |
7 |
Lilli Louhikoski |
2002 |
02A021 |
SWIM |
|
25m |
4:41.73 |
4:41.73 |
8 |
Reetta Rantakokko |
2001 |
01A311 |
AUi |
|
25m |
4:42.88 |
4:42.88 |
9 |
Tess Engvall |
2001 |
BQ8801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:43.93 |
4:43.93 |
Skapad av WinGrodan 1.24.03 |
Utskriftsdatum |
10 oktober 2015 |
Licensierad till: IC Control |
Utskriftstid |
14:19 |
|