Program för Ungdoms-GP 4, Eriksdal
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
UGP4 - 2015 |
|
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:20 |
|
|
Arrangör |
Sk Neptun & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (6) |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kristina Chiuarzzo Åström |
2004 |
BG1204 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
4:22.21 |
4:22.21 |
4 |
Tilda Ekedahl |
2003 |
BD8603 |
WISBY SS |
|
25m |
3:56.20 |
3:56.20 |
5 |
Sofia Ekström |
2001 |
BQ5601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:59.35 |
3:59.35 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
0 |
Vilma Müller |
2002 |
AV7802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:51.12 |
3:51.12 |
1 |
Embla Wihk |
2002 |
BD9602 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:44.82 |
3:44.82 |
2 |
Jennie Wensmark |
2002 |
AU8202 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:41.20 |
3:41.20 |
3 |
Malin Kullman |
2004 |
AW8404 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:35.29 |
3:35.29 |
4 |
Hedda Wallberg |
2003 |
AU9203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:33.47 |
3:33.47 |
5 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
3:34.58 |
3:34.58 |
6 |
Vilma Lindberg |
2004 |
AL9204 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:37.50 |
3:37.50 |
7 |
Amanda Bekkewold |
2001 |
BM3401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:42.78 |
3:42.78 |
8 |
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
SALTSJÖB |
|
25m |
3:46.35 |
3:46.35 |
9 |
Eleonor Rosengart |
2000 |
AS3200 |
HELLAS SK |
|
25m |
3:54.04 |
3:54.04 |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
0 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:32.31 |
3:32.31 |
1 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
SPIF SF |
|
25m |
3:25.59 |
3:25.59 |
2 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:22.74 |
3:22.74 |
3 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
3:19.79 |
3:19.79 |
4 |
Kaisla Kangas |
2002 |
02A491 |
ÅSK |
|
50m |
3:14.87 |
3:14.87 |
5 |
Erica Sundholm |
2002 |
BO9202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:19.45 |
3:19.45 |
6 |
Zafira Vaamonde |
2001 |
AU9601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:20.35 |
3:20.35 |
7 |
Reetta Kuusisto |
2002 |
02A178 |
ÅSK |
|
50m |
3:22.99 |
3:22.99 |
8 |
Johanna Granhällen |
2002 |
BO5202 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:32.10 |
3:32.10 |
9 |
Sophie Bladin |
2002 |
BF5202 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:33.13 |
3:33.13 |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
0 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
3:13.48 |
3:13.48 |
1 |
Zelma Karlbom |
2002 |
AR1802 |
SPIF SF |
|
25m |
3:11.54 |
3:11.54 |
2 |
My Rundberg |
1999 |
AL3699 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
3:10.50 |
3:10.50 |
3 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:05.63 |
3:05.63 |
4 |
Astrid Onno |
2000 |
BA5600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:04.49 |
3:04.49 |
5 |
Emma Haglund |
2003 |
03A493 |
SWIM |
|
25m |
3:05.01 |
3:05.01 |
6 |
Tova Wagenius |
2001 |
BK9801 |
SPIF SF |
|
25m |
3:09.43 |
3:09.43 |
7 |
Katariina Niemi |
2002 |
02A179 |
ÅSK |
|
50m |
3:11.37 |
3:11.37 |
8 |
Vinona Bothe |
1999 |
BN6899 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:12.85 |
3:12.85 |
9 |
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
BF6602 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
3:14.25 |
3:14.25 |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
0 |
Nina Bring |
1999 |
AR8699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:02.19 |
3:02.19 |
1 |
Clara Sundqvist |
2001 |
AU4801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:01.67 |
3:01.67 |
2 |
Minka Halava |
2001 |
01A844 |
ÅSK |
|
50m |
3:01.11 |
3:01.11 |
3 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:59.25 |
2:59.25 |
4 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:57.31 |
2:57.31 |
5 |
Tessa Helenius |
2000 |
00A772 |
AUi |
|
25m |
2:57.94 |
2:57.94 |
6 |
Martta Ruuska |
2003 |
03A582 |
SWIM |
|
50m |
2:59.72 |
2:59.72 |
7 |
Iida Vallenius |
1999 |
99A655 |
ÅSK |
|
50m |
3:01.24 |
3:01.24 |
8 |
Henrietta Mossop |
2000 |
BJ2600 |
SKURU IK |
|
25m |
3:01.89 |
3:01.89 |
9 |
Alva Hagström |
2003 |
AU1203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:03.09 |
3:03.09 |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
0 |
Tuva Lennér |
2000 |
BA4800 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:56.24 |
2:56.24 |
1 |
Laura Lahtinen |
2003 |
03A386 |
SWIM |
|
50m |
2:55.01 |
2:55.01 |
2 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
WISBY SS |
|
25m |
2:52.38 |
2:52.38 |
3 |
Nora Jomaa |
1999 |
AW7499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:46.85 |
2:46.85 |
4 |
Charlotta Edelman |
2001 |
01A845 |
ÅSK |
|
25m |
2:41.99 |
2:41.99 |
5 |
Emilia Liven |
2002 |
02A205 |
SWIM |
|
50m |
2:43.94 |
2:43.94 |
6 |
Amanda Carlbom |
2000 |
BB8200 |
SPIF SF |
|
25m |
2:52.05 |
2:52.05 |
7 |
Emma Roloff |
2002 |
AT6402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:54.09 |
2:54.09 |
8 |
Isabelle Wrejde |
1999 |
AV5299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:55.70 |
2:55.70 |
9 |
Rebekka Luoto |
2003 |
03A191 |
SWIM |
|
25m |
2:57.28 |
2:57.28 |
Skapad av WinGrodan 1.24.03 |
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
Licensierad till: IC Control |
Utskriftstid |
08:20 |
|