Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantaiaamu
Lähtölista Laji 8
|
Kilpailu |
LR IKM 2015 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
31 lokakuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:13 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
31 lokakuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 8, P14,15,16 800m Vapaauinti |
Loppukilpailut (4) |
P16 LRIKM-ennätys Eetu Piiroinen, SGR, 8:11.72 2011 |
P15 LRIKM-ennätys Allar Lihtsa, Vanders, 8:26,56 2014 |
P14 LRIKM-ennätys Allar Lihtsa, VanVe, 8:42,17 2013 |
|
Erä 1 (4) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Atso Iivanainen |
2000 |
00A696 |
HSS |
|
25m |
|
|
2 |
Repe Kupila |
2001 |
01A905 |
Gladius |
|
25m |
|
|
3 |
Kasper Uusitalo |
2000 |
00A831 |
BS-PU |
|
25m |
|
|
4 |
Niklas Linnanen |
2001 |
01A606 |
HSS |
|
50m |
10:57.61 |
10:41.61 |
5 |
Ruslan Panschin |
2001 |
01B198 |
ORCA |
|
25m |
10:49.07 |
10:49.07 |
6 |
Christofor Pavlidi |
2001 |
01A068 |
HSS |
|
25m |
|
|
7 |
Ivan Turbin |
2001 |
01A590 |
Cetus |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Henrik Martola |
2000 |
00A534 |
Cetus |
|
50m |
10:35.41 |
10:19.41 |
2 |
Kasper Vaittinen |
2001 |
01A226 |
Cetus |
|
50m |
10:19.49 |
10:03.49 |
3 |
Saku Suomalainen |
2001 |
01A279 |
Cetus |
|
50m |
9:59.17 |
9:43.17 |
4 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
01A556 |
Cetus |
|
50m |
9:51.77 |
9:35.77 |
5 |
Eetu Isosuo |
2000 |
00A623 |
Cetus |
|
50m |
9:59.07 |
9:43.07 |
6 |
Eerikki Laitala |
2001 |
01A548 |
Cetus |
|
25m |
9:55.67 |
9:55.67 |
7 |
Antti Lehtinen |
1999 |
99A730 |
Cetus |
|
25m |
10:06.78 |
10:06.78 |
8 |
Harald Åström |
2001 |
01A008 |
HSS |
|
50m |
10:36.71 |
10:20.71 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joonatan Lindfors |
1999 |
99A765 |
Cetus |
|
50m |
9:46.57 |
9:30.57 |
2 |
Herman Widbom |
2001 |
01A188 |
Cetus |
|
50m |
9:46.07 |
9:30.07 |
3 |
Niko Somila |
1999 |
99A521 |
Cetus |
|
50m |
9:28.14 |
9:12.14 |
4 |
Jami Heinilä |
2000 |
00A081 |
HSS |
|
25m |
8:44.68 |
8:44.68 |
5 |
Kirill Egorov |
2000 |
00A115 |
HSS |
|
50m |
9:24.27 |
9:08.27 |
6 |
Elias Herlevi |
2000 |
00A187 |
HSS |
|
50m |
9:28.72 |
9:12.72 |
7 |
Kustaa Yli-Äyhö |
2000 |
00A023 |
HSS |
|
25m |
9:30.39 |
9:30.39 |
8 |
Joona Salminen |
2000 |
00A328 |
Cetus |
|
50m |
9:51.72 |
9:35.72 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 |
Tulostuspäivämäärä |
31 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:13 |
|