Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 45
|
Kilpailu |
LR IKM 2015 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
01 marraskuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
15:20 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
31 lokakuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 45, T13,14,15 200m Rintauinti |
Loppukilpailut (4) |
T15 LRIKM-ennätys Moona Koski, UI, 2:29,83 2014 |
T14 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, SCV, 2:28,04 2009 |
T13 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:34,24 2006 |
|
Erä 1 (4) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Nea Wirtanen |
2000 |
00A946 |
Gladius |
|
25m |
|
|
3 |
Jennetta Silvennoinen |
2000 |
00A882 |
Cetus |
|
50m |
3:47.18 |
3:41.18 |
4 |
Negiin Javadi |
2002 |
02A652 |
Cetus |
|
25m |
3:20.62 |
3:20.62 |
5 |
Hilla Mäkivuokko |
2001 |
01A682 |
Gladius |
|
50m |
3:32.16 |
3:26.16 |
6 |
Sini Hirvonen |
2001 |
01B310 |
Cetus |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Milla Karinen |
2001 |
01A342 |
Cetus |
|
50m |
3:24.69 |
3:18.69 |
2 |
Verna Rostedt |
2002 |
02A101 |
Cetus |
|
25m |
3:09.84 |
3:09.84 |
3 |
Anni Savolainen |
2002 |
02A184 |
Cetus |
|
25m |
3:06.00 |
3:06.00 |
4 |
Linda Simula |
2001 |
01A666 |
HSS |
|
50m |
3:05.29 |
2:59.29 |
5 |
Myra Bengts |
2000 |
00A874 |
Cetus |
|
50m |
3:06.33 |
3:00.33 |
6 |
Jonna Vasara |
2002 |
02A118 |
Cetus |
|
50m |
3:14.25 |
3:08.25 |
7 |
Linnea Saarikivi |
2000 |
00A779 |
Cetus |
|
50m |
3:21.47 |
3:15.47 |
8 |
Kiira Vuorinen |
2001 |
01A951 |
BS-PU |
|
50m |
3:25.52 |
3:19.52 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sofia Lehtinen |
2000 |
00B030 |
Cetus |
|
50m |
3:03.44 |
2:57.44 |
2 |
Venla Salminen |
2002 |
02A046 |
Cetus |
|
50m |
3:01.56 |
2:55.56 |
3 |
Marilla Parhiala |
2000 |
00B046 |
Gladius |
|
50m |
3:00.14 |
2:54.14 |
4 |
Mirka Mettinen |
2002 |
02A159 |
Cetus |
|
50m |
2:59.13 |
2:53.13 |
5 |
Amanda Rapinoja |
2001 |
01A463 |
Cetus |
|
50m |
2:59.14 |
2:53.14 |
6 |
Pinja Paulomo |
2002 |
02A288 |
Cetus |
|
25m |
2:54.58 |
2:54.58 |
7 |
Hilda Harle |
2001 |
01A280 |
ORCA |
|
50m |
3:02.05 |
2:56.05 |
8 |
Siiri Salokorpi |
2000 |
00A268 |
Cetus |
|
25m |
2:58.15 |
2:58.15 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Veronica Wahlstedt |
2000 |
00A175 |
Cetus |
|
25m |
2:44.81 |
2:44.81 |
2 |
Sara Mustonen |
2002 |
02A219 |
Cetus |
|
50m |
2:49.72 |
2:43.72 |
3 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
00A252 |
Cetus |
|
25m |
2:37.72 |
2:37.72 |
4 |
Emilia Flyckt |
2001 |
01A649 |
Cetus |
|
25m |
2:35.57 |
2:35.57 |
5 |
Emmi Kölhi |
2000 |
00A281 |
HSS |
|
50m |
2:43.45 |
2:37.45 |
6 |
Ada Nyström |
2001 |
01A572 |
BS-PU |
|
50m |
2:47.79 |
2:41.79 |
7 |
Annika Tietz |
2001 |
01A200 |
HTU |
|
50m |
2:50.64 |
2:44.64 |
8 |
Emma Koiranen |
2001 |
01A054 |
HSS |
|
25m |
2:50.42 |
2:50.42 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 |
Tulostuspäivämäärä |
01 marraskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
15:20 |
|