Ohjelma Danske Ã…rgangsmesterskaber Grp. 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 31, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 315 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 1:07.21 | |
2 | 308 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 1:07.38 | |
3 | 273 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 1:07.78 | |
4 | 125 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 1:08.64 | |
5 | 141 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 1:08.90 | |
6 | 437 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 50 m | 1:10.12 | |
7 | 472 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 1:10.16 | |
8 | 397 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 50 m | 1:10.43 | EFT |
9 | 446 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 1:10.86 | |
10 | 242 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 1:10.92 | |
11 | 250 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 1:11.17 | |
12 | 239 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 1:11.54 | |
13 | 268 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 1:11.57 | |
14 | 341 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 1:11.63 | |
15 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 1:11.65 | |
16 | 478 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 1:11.71 | |
17 | 153 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 50 m | 1:11.79 | |
18 | 208 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:11.79 | |
19 | 340 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:11.84 | |
20 | 426 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 1:11.95 | |
21 | 213 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 1:12.03 | |
22 | 110 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 1:12.27 | |
23 | 470 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:12.33 | |
24 | 419 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 1:12.39 | |
25 | 356 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 1:12.67 | |
26 | 417 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 1:12.69 | |
27 | 165 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:12.71 | |
28 | 54 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 50 m | 1:12.86 | |
29 | 188 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 1:12.87 | |
30 | 349 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 1:13.04 | |
31 | 489 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 1:13.04 | |
32 | 276 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 1:13.12 | |
33 | 370 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 1:13.33 | |
34 | 467 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 1:13.50 | |
35 | 148 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 50 m | 1:13.52 | |
36 | 425 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 1:13.52 | |
37 | 3 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 50 m | 1:13.71 | |
38 | 16 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 1:13.81 | |
39 | 406 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 50 m | 1:13.88 | |
40 | 283 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 1:14.20 | |
41 | 139 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 1:14.29 | |
42 | 451 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 1:14.65 | |
43 | 29 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 1:14.69 | |
44 | 313 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 1:14.72 | |
45 | 462 | Høyer-Nissen Louise | 2001 | RINGE | 0178AO | 50 m | 1:14.88 | |
46 | 463 | Kjær Karoline | 2001 | RINGE | 0114AB | 50 m | 1:14.92 | |
47 | 104 | Laigaard Natascha | 2002 | HERLEV | 0246AR | 50 m | 1:14.96 | |
48 | 325 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 50 m | 1:14.97 | |
49 | 212 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 1:15.18 | |
50 | 170 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 1:15.39 | |
51 | 457 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 1:15.39 | |
52 | 9 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 1:16.34 | |
53 | 326 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 50 m | 1:16.38 | |
54 | 58 | Laursen Caroline | 2002 | ESBJERG | 0224AW | 50 m | 1:16.45 | |
55 | 97 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:16.50 | |
56 | 199 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 1:16.67 | |
57 | 44 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 50 m | 1:16.95 | |
58 | 460 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 50 m | 1:16.97 | |
59 | 288 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 1:17.25 | |
60 | 109 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 1:17.33 | |
61 | 415 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 1:17.37 | |
62 | 298 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 50 m | 1:17.61 | |
63 | 237 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 1:17.71 | |
64 | 366 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 1:18.00 | |
65 | 229 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 50 m | 1:18.33 | |
66 | 403 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 1:18.34 | |
67 | 337 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 1:18.35 | |
68 | 416 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 50 m | 1:18.57 | |
69 | 363 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 1:18.63 | |
70 | 368 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 50 m | 1:18.96 | |
71 | 210 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 1:20.89 | |
72 | 240 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 1:22.26 | |
73 | 56 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 50 m | 1:24.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |