Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 22, 2021 to Dec 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
26.83 |
|
Svit Popovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/21/2021 |
|
|
Ml. dečki |
29.48 |
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Ml. dečki 11 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
69 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
38.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
42 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
41.17 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
49 |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
38 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
47.94 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
36 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
49.41 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
74 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
54.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
75 |
|
Nej Kobovc |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
55.37 |
|
|
|
2014 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
79 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
58.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
78 |
|
Maj Voda |
2013 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
94 |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
95 |
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
99 |
|
Lan Nemanič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
46 |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
87 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki 12-13 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
19 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
32.07 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
80 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
33.28 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
63 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
33.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
68 |
|
Žan Luka Vušnik |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
34.82 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
71 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
84 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
37.75 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
66 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
37.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
23 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
38.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
67 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
39.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
81 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
42.68 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
86 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
43.73 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
89 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
45.79 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
44 |
|
Tristan Majcenovič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
48.77 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
47 |
|
Matija Dušej |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
51.93 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
40 |
|
Matija Hostnik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
53.21 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
43 |
|
Klemen Marn |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
54.15 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
28 |
|
Nils Thorsten Cafuta |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
55.52 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
45 |
|
Anej Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
55.58 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
32 |
|
Tilen Vahtar Marolt |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
57.23 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
96 |
|
Noa Fricelj |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
60 |
|
Rok Černetič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
7 |
|
Jan Luka Majhenič |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
31.26 |
|
EXT |
|
2 |
11 |
|
Luka Princip |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
32.92 |
|
EXT |
|
3 |
31 |
|
Filip Kramberger |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
37.91 |
|
EXT |
|
4 |
16 |
|
Alex Jaka Klampfer |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
38.39 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-21 20:38:18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 22, 2021 to Dec 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
29.77 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/1/2014 |
|
|
Ml. deklic |
31.78 |
|
Zara Ćirović |
2008 |
(SLO) |
Zadar (CRO) |
11/17/2019 |
|
|
|
|
Ml. deklice 10 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
77 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
48 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
44.76 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
76 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
45.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
82 |
|
Lana Lamešić |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
49.65 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
5 |
55 |
|
Hana Žigon |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
51.55 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
6 |
54 |
|
Zoja Pribožič |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
53.38 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
7 |
100 |
|
Ajša Gajer Šedivy |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
8 |
91 |
|
Ria Rebec |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
|
|
2012 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
9 |
90 |
|
Klara Blatnik |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
10 |
57 |
|
Vanesa Godec |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
11 |
88 |
|
Gaja Kotnik |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
Deklice 11-12 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
34.95 |
|
|
|
24 |
Naja Zorec |
2009 |
SLO |
|
2 |
22 |
|
Anina Kirbiš |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
35.15 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
3 |
65 |
|
Eliana Hlastan |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
38.91 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
64 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
73 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
41.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
17 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
83 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
42.20 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
Urška Krajnc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
47.33 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50 |
|
Lana Gabor |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
48.02 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
37 |
|
Hana Vehabović |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
48.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
70 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
49.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
85 |
|
Ana Sušec Jambrović |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
51.73 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
52 |
|
Špela Bosiljevac |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
52.82 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
92 |
|
Pika Planko |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
93 |
|
Asja Trumić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
97 |
|
Lea Pljava |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
102 |
|
Isa Taso |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
101 |
|
Viva Štefanec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
51 |
|
Ema Muršec |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
61 |
|
Laura Angleitner Sagadin |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
34.32 |
|
EXT |
|
2005 |
SLO |
|
2 |
6 |
|
Sara Lampret |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
34.34 |
|
EXT |
|
2005 |
SLO |
|
3 |
25 |
|
Lia Krivec Pukšič |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
37.93 |
|
EXT |
|
2008 |
SLO |
|
4 |
5 |
|
Manja Marinič |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
38.47 |
|
EXT |
|
2004 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-21 20:38:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 22, 2021 to Dec 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
2:24.58 |
|
Matija Može |
2000 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2014 |
|
|
Ml. dečki |
2:33.44 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2019 |
|
|
|
|
Ml. dečki 11 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
36 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
4:10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
42 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
4:16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
38 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
4:20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
74 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
4:27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
69 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
39 |
|
Luka Femič |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
7 |
46 |
|
Nikolaj Strašek |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
8 |
87 |
|
Enis Bašić |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
Dečki 12-13 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
3:04.20 |
|
|
|
67 |
Alexander Paternoster |
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:04.64 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
30 |
|
Matt Koračin |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:07.87 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
81 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
3:19.47 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
63 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:27.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
68 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:36.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
96 |
|
Noa Fricelj |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
47 |
|
Matija Dušej |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
10 |
43 |
|
Klemen Marn |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
14 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
2:38.25 |
|
EXT |
|
27 |
Rok Klepec Vabič |
2004 |
SLO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
2:56.86 |
|
EXT |
|
9 |
Nik Vrtarič |
2004 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-21 20:38:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 22, 2021 to Dec 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
2:30.10 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
2/8/2001 |
|
|
Ml. deklic |
2:45.93 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/13/1999 |
|
|
|
|
Ml. deklice 10 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
82 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
3:49.48 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
76 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
77 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
57 |
|
Vanesa Godec |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
7 |
90 |
|
Klara Blatnik |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
Deklice 11-12 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
3:19.26 |
|
|
|
17 |
Špela Liponik |
2009 |
SLO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
3:19.44 |
|
|
|
72 |
Zara Knez |
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
33 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
73 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:37.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
83 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
3:42.34 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
64 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:46.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
24 |
|
Naja Zorec |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
3:49.71 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
9 |
70 |
|
Pia Božič |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
4:35.41 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
93 |
|
Asja Trumić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
92 |
|
Pika Planko |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
52 |
|
Špela Bosiljevac |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
97 |
|
Lea Pljava |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
41 |
|
Urška Krajnc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
25 |
|
Lia Krivec Pukšič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
4:03.74 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-21 20:38:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 22, 2021 to Dec 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
52.62 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/13/2021 |
|
|
Ml. dečki |
57.00 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
|
|
Ml. dečki 11 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
69 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
42 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:37.88 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
74 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:44.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
38 |
|
Anže Vrtič |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:46.80 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
5 |
36 |
|
David Planko |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:54.86 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
6 |
78 |
|
Maj Voda |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
|
|
|
|
2013 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
94 |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
49 |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
39 |
|
Luka Femič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
75 |
|
Nej Kobovc |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
53 |
|
David Marn |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
79 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
87 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
46 |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
99 |
|
Lan Nemanič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
95 |
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki 12-13 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
98 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
58.11 |
|
EXT |
|
2 |
63 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:04.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
80 |
|
Miha Princl |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
1:05.10 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
4 |
68 |
|
Žan Luka Vušnik |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
1:06.43 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
71 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:08.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
84 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
67 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
Matt Koračin |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
29 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:19.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
81 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:20.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
86 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
45 |
|
Anej Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:51.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
89 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:51.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
28 |
|
Nils Thorsten Cafuta |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:51.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
43 |
|
Klemen Marn |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:52.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
44 |
|
Tristan Majcenovič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:01.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
47 |
|
Matija Dušej |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
96 |
|
Noa Fricelj |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
13 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
52.62 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Jaka Borec |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
56.65 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Luka Princip |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
58.74 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
34 |
|
Lan Volavšek |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:00.40 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
Maks Podlesnik |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:04.81 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
10 |
|
Ali Soufi |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:06.22 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
31 |
|
Filip Kramberger |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:11.81 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-21 20:38:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 22, 2021 to Dec 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
56.62 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
Ml. deklic |
1:00.72 |
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/10/2005 |
|
|
|
|
Ml. deklice 10 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
77 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
82 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100 |
|
Ajša Gajer Šedivy |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
55 |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
54 |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
91 |
|
Ria Rebec |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
88 |
|
Gaja Kotnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
48 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
76 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
90 |
|
Klara Blatnik |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
11 |
57 |
|
Vanesa Godec |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
Deklice 11-12 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:06.76 |
|
|
|
22 |
Anina Kirbiš |
2009 |
SLO |
|
2 |
64 |
|
Klara Petrič |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
1:10.49 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
65 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
72 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:16.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
17 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
73 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:21.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
33 |
|
Lina Vidovič |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:21.41 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
8 |
83 |
|
Tia Mrkonjič |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
1:27.81 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
9 |
85 |
|
Ana Sušec Jambrović |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
1:38.27 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
10 |
70 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:46.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
41 |
|
Urška Krajnc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:54.26 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
52 |
|
Špela Bosiljevac |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
102 |
|
Isa Taso |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50 |
|
Lana Gabor |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
37 |
|
Hana Vehabović |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
97 |
|
Lea Pljava |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
93 |
|
Asja Trumić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
101 |
|
Viva Štefanec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
92 |
|
Pika Planko |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
51 |
|
Ema Muršec |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
1 |
|
Eva Feltrin Kosec |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:03.20 |
|
EXT |
|
2 |
26 |
|
Ana Herodež |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:12.67 |
|
EXT |
|
3 |
56 |
|
Blažka Gorenšek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
EXT |
|
|
|
|
|
4 |
59 |
|
Ana Panić |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
EXT |
|
|
|
|
|
5 |
58 |
|
Nikolina Krnjić |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-21 20:38:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 22, 2021 to Dec 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
57.24 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/16/2021 |
|
|
Ml. dečki |
1:03.36 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/30/2019 |
|
|
|
|
Ml. dečki 11 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
69 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:24.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
74 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki 12-13 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
1:14.27 |
|
|
|
66 |
Bor Rotovnik |
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
63 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:17.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
68 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
80 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:20.15 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
19 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
71 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:24.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
67 |
|
Alexander Paternoster |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
1:28.11 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
Matt Koračin |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
84 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:31.61 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
23 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:32.94 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
81 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
89 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
96 |
|
Noa Fricelj |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
86 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
12 |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:02.21 |
|
EXT |
|
2 |
4 |
|
Jaka Borec |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:03.12 |
|
EXT |
|
3 |
9 |
|
Nik Vrtarič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:10.31 |
|
EXT |
|
4 |
11 |
|
Luka Princip |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:10.64 |
|
EXT |
|
5 |
34 |
|
Lan Volavšek |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:11.04 |
|
EXT |
|
6 |
16 |
|
Alex Jaka Klampfer |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:19.58 |
|
EXT |
|
7 |
31 |
|
Filip Kramberger |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:23.16 |
|
EXT |
|
8 |
35 |
|
Alex Fekonja |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:32.30 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-21 20:38:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 22, 2021 to Dec 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
1:05.33 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/1/2014 |
|
|
Ml. deklic |
1:09.71 |
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/29/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklice 10 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
76 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:41.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
77 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
82 |
|
Lana Lamešić |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
Deklice 11-12 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
1:20.97 |
|
|
|
65 |
Eliana Hlastan |
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
83 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:32.76 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
24 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:34.30 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
70 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:02.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
73 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
85 |
|
Ana Sušec Jambrović |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
9 |
72 |
|
Zara Knez |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
61 |
|
Laura Angleitner Sagadin |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:09.46 |
|
EXT |
|
2 |
6 |
|
Sara Lampret |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:16.45 |
|
EXT |
|
3 |
5 |
|
Manja Marinič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:22.28 |
|
EXT |
|
4 |
15 |
|
Anja Bezlaj |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:28.29 |
|
EXT |
|
5 |
25 |
|
Lia Krivec Pukšič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:31.25 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-21 20:38:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 22, 2021 to Dec 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
25.66 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/18/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki 11 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
69 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
37.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
74 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki 12-13 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
68 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
31.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
63 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
80 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
67 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
19 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
39.19 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
84 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
81 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
43.98 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
29 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
44.21 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
86 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
54.30 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
23 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
57.43 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
89 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
71 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
12 |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
27.62 |
|
EXT |
|
2 |
11 |
|
Luka Princip |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
30.04 |
|
EXT |
|
3 |
34 |
|
Lan Volavšek |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
30.16 |
|
EXT |
|
4 |
18 |
|
Maks Podlesnik |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
32.94 |
|
EXT |
|
5 |
35 |
|
Alex Fekonja |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
34.25 |
|
EXT |
|
6 |
20 |
|
Žiga Šamec |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:01.47 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-21 20:38:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 22, 2021 to Dec 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
28.34 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/22/2010 |
|
|
|
|
Ml. deklice 10 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
77 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
76 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
52.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
82 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice 11-12 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
65 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
33.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
39.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
41.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
73 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
85 |
|
Ana Sušec Jambrović |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
70 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
33 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
83 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
6 |
|
Sara Lampret |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
32.49 |
|
EXT |
|
2 |
1 |
|
Eva Feltrin Kosec |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
34.61 |
|
EXT |
|
3 |
26 |
|
Ana Herodež |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
38.12 |
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-21 20:38:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 22, 2021 to Dec 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1500m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
16:04.70 |
|
Gregor Jurak |
1972 |
(SLO) |
Split (CRO) |
12/28/1986 |
|
|
|
|
Dečki 12-13 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
84 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
66 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
80 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
62 |
|
Žiga Cunk |
1999 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
17:01.24 |
|
EXT |
|
2 |
13 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
EXT |
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Nejc Bezjak |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
EXT |
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Nejc Muršec |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
EXT |
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Gari Klenovšek |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-21 20:38:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 22, 2021 to Dec 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
800m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
8:49.98 |
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/30/2007 |
|
|
|
|
Deklice 11-12 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
64 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
8 |
|
Tina Aubelj |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
12:07.31 |
|
EXT |
|
2 |
21 |
|
Julija Švagelj Repolusk |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
EXT |
|
|
|
|
|
3 |
15 |
|
Anja Bezlaj |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-21 20:38:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|