Ohjelma Cetus Time Trial 28.11.2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus Time Trial 28.11.2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
100m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
10 |
|
Helmi Tossavainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 09:37:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus Time Trial 28.11.2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
100m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
2 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Joona Ruuskanen |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 09:37:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus Time Trial 28.11.2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
400m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
5 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:48.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 09:37:51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus Time Trial 28.11.2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
50m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
6 |
|
Leo Mikkonen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
23.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
15 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
24.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 09:37:48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus Time Trial 28.11.2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
50m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
14 |
|
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Jutta Jauhiainen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 09:37:48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus Time Trial 28.11.2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
400m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
1 |
|
Jari Schwarte |
1990 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:40.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
13 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:58.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 09:37:51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus Time Trial 28.11.2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
100m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
16 |
|
Janita Severinkangas |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 09:37:49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus Time Trial 28.11.2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
200m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
9 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:40.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 09:37:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus Time Trial 28.11.2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
50m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
11 |
|
Nelli Ohvo |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Helmi Tossavainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 09:37:49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus Time Trial 28.11.2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
50m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
7 |
|
Ciara Wacklin |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
12 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 09:37:49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus Time Trial 28.11.2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
100m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
3 |
|
Joona Ruuskanen |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 09:37:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus Time Trial 28.11.2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
50m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
15 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 09:37:49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus Time Trial 28.11.2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
100m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
5 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 09:37:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cetus Time Trial 28.11.2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
50m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
11 |
|
Nelli Ohvo |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 09:37:49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|