Startliste for Espoonlahden Uinnit 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Vapaauinti Pojat/Miehet S1-14, Y, A, E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
20 |
|
Ilmari Laitala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.55 |
|
S8 |
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Verneri Eronen |
2002 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
33.86 |
|
S9 |
|
|
|
|
|
3 |
30 |
|
Otto Saukkonen |
1997 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
39.65 |
|
S9 |
|
|
|
|
|
4 |
22 |
|
Jaakko Tulisalo |
2002 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
47.42 |
|
S11 |
|
|
|
|
|
5 |
28 |
|
Manu Lahtinen |
1991 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
16 |
|
Rasmus Jewander |
2002 |
Åbo Simklubb |
FIN |
33.60 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
7 |
19 |
|
Tatu Kantonen |
1984 |
Raision Urheilijat |
FIN |
34.32 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
8 |
27 |
|
Aleksi Kaidesoja |
1997 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
35.24 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
9 |
18 |
|
Mika Pienanen |
1977 |
Raision Urheilijat |
FIN |
37.48 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
10 |
15 |
|
Juko Kinnunen |
1999 |
Åbo Simklubb |
FIN |
44.23 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
11 |
24 |
|
Pauli Jarimo |
1982 |
Cetus Espoo |
FIN |
50.91 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
12 |
26 |
|
Samuli Sivonen |
1991 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
FIN |
51.60 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
13 |
21 |
|
Henri Murto |
1996 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
58.64 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
14 |
23 |
|
Paavo Tulisalo |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:01.20 |
|
S12 |
|
|
|
|
|
15 |
17 |
|
Eelis Salo |
2010 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:53.00 |
|
S8 |
|
|
|
|
|
16 |
25 |
|
Jesse Honkonen |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
S14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Vapaauinti Tytöt/Naiset S1-14, Y, A, E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
40 |
|
Susanna Halme |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
36.25 |
|
S12 |
|
|
|
|
|
2 |
38 |
|
Ronja Weckström |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
43.18 |
|
S10 |
|
|
|
|
|
3 |
39 |
|
Lotta Lundell |
1992 |
ORCA Helsinki |
FIN |
45.81 |
|
S13 |
|
|
|
|
|
4 |
32 |
|
Taru Luotonen |
1977 |
Raision Urheilijat |
FIN |
38.75 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
5 |
33 |
|
Inka-Johanna Kolhinoja |
1981 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:02.90 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
6 |
36 |
|
Niina-Maija Salminen |
1978 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.06 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Matilda Raumanni |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:38.08 |
|
S5 |
|
|
|
|
|
8 |
37 |
|
Siiri Hyytiä |
1992 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:46.60 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
9 |
31 |
|
Anni Hämäläinen |
1994 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
S12 |
|
|
|
|
|
10 |
34 |
|
Iida Lounela |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
S13 |
|
|
|
|
|
11 |
35 |
|
Liisa Uski |
1995 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
S7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Rintauinti Miehet S1-14. Y, A, E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
43 |
|
Jaakko Mikkonen |
1996 |
Uinti Hyvinkää |
FIN |
1:39.82 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Verneri Eronen |
2002 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
1:50.68 |
|
SB9 |
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Jaakko Tulisalo |
2002 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:03.25 |
|
SB11 |
|
|
|
|
|
4 |
27 |
|
Aleksi Kaidesoja |
1997 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
1:53.64 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
5 |
42 |
|
Roni Siivonen |
2000 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:02.42 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
6 |
30 |
|
Otto Saukkonen |
1997 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
2:03.78 |
|
SB9 |
|
|
|
|
|
7 |
28 |
|
Manu Lahtinen |
1991 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
1:34.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Rintauinti Naiset S1-14, Y, A, E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
44 |
|
Milla Venäläinen |
1994 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
SB14 |
|
|
|
|
|
2 |
31 |
|
Anni Hämäläinen |
1994 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
SB12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
25m Vapaauinti Pojat/Miehet, Ensikertalaiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
45 |
|
Leo Immonen |
2000 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
S11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
25m Vapaauinti Tytöt/Naiset, Ensikertalaiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
41 |
|
Matilda Raumanni |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
|
|
S5 |
|
|
|
|
|
2 |
49 |
|
Ronja Hampf |
2000 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
S11 |
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Tinja Vatanen |
1994 |
Brahean Uimarit |
FIN |
|
|
S14 |
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Elsa Tuunainen |
2008 |
Mikkelin Uimaseura |
FIN |
|
|
S8 |
|
|
|
|
|
5 |
50 |
|
Ilona Mattila |
1984 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
FIN |
|
|
S14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Selkäuinti Miehet S1-14, Y, A, E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
29 |
|
Verneri Eronen |
2002 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
1:33.84 |
|
S9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Selkäuinti Naiset S1-14, Y, A, E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
32 |
|
Taru Luotonen |
1977 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:53.33 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
2 |
44 |
|
Milla Venäläinen |
1994 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
S14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50m Rintauinti Pojat/Miehet S1-14, Y, A, E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
20 |
|
Ilmari Laitala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
49.56 |
|
SB8 |
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Verneri Eronen |
2002 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
49.94 |
|
SB9 |
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Jaakko Tulisalo |
2002 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
56.09 |
|
SB11 |
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Otto Saukkonen |
1997 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
58.80 |
|
SB9 |
|
|
|
|
|
5 |
28 |
|
Manu Lahtinen |
1991 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
41.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
19 |
|
Tatu Kantonen |
1984 |
Raision Urheilijat |
FIN |
50.48 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
7 |
27 |
|
Aleksi Kaidesoja |
1997 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
51.62 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
8 |
42 |
|
Roni Siivonen |
2000 |
Åbo Simklubb |
FIN |
54.40 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Rintauinti Tytöt/Naiset S1-14, Y, A, E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
40 |
|
Susanna Halme |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
46.41 |
|
SB12 |
|
|
|
|
|
2 |
39 |
|
Lotta Lundell |
1992 |
ORCA Helsinki |
FIN |
55.08 |
|
SB13 |
|
|
|
|
|
3 |
31 |
|
Anni Hämäläinen |
1994 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:18.00 |
|
SB12 |
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Elsa Tuunainen |
2008 |
Mikkelin Uimaseura |
FIN |
|
|
SB8 |
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Anniina Latikka |
1994 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
SB13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200m Vapaauinti Miehet S1-14, Y, A, E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
25 |
|
Jesse Honkonen |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
S14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200m Vapaauinti Naiset S1-14, Y, A, E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
44 |
|
Milla Venäläinen |
1994 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:35.11 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50m Selkäuinti Pojat/Miehet S1-14, Y, A, E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
29 |
|
Verneri Eronen |
2002 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
44.98 |
|
S9 |
|
|
|
|
|
2 |
20 |
|
Ilmari Laitala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.44 |
|
S8 |
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Manu Lahtinen |
1991 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Jaakko Mikkonen |
1996 |
Uinti Hyvinkää |
FIN |
43.55 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
Mika Pienanen |
1977 |
Raision Urheilijat |
FIN |
51.30 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
6 |
21 |
|
Henri Murto |
1996 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
S14 |
|
|
|
|
|
7 |
42 |
|
Roni Siivonen |
2000 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
S14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50m Selkäuinti Tytöt/Naiset S1-14, Y, A, E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
40 |
|
Susanna Halme |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
47.18 |
|
S12 |
|
|
|
|
|
2 |
38 |
|
Ronja Weckström |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
49.52 |
|
S10 |
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Taru Luotonen |
1977 |
Raision Urheilijat |
FIN |
51.23 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
4 |
36 |
|
Niina-Maija Salminen |
1978 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.54 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Anniina Latikka |
1994 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
S13 |
|
|
|
|
|
6 |
34 |
|
Iida Lounela |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
S13 |
|
|
|
|
|
7 |
46 |
|
Tinja Vatanen |
1994 |
Brahean Uimarit |
FIN |
|
|
S14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Vapaauinti Tytöt/Naiset, Ensikertalaiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
46 |
|
Tinja Vatanen |
1994 |
Brahean Uimarit |
FIN |
|
|
S14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Perhosuinti Pojat/Miehet, S1-14, Y, A, E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
29 |
|
Verneri Eronen |
2002 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
44.13 |
|
S9 |
|
|
|
|
|
2 |
27 |
|
Aleksi Kaidesoja |
1997 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
34.32 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Manu Lahtinen |
1991 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Tatu Kantonen |
1984 |
Raision Urheilijat |
FIN |
38.26 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
Mika Pienanen |
1977 |
Raision Urheilijat |
FIN |
44.76 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
6 |
30 |
|
Otto Saukkonen |
1997 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
1:02.55 |
|
S9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Perhosuinti Naiset S1-14, Y, A, E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
40 |
|
Susanna Halme |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
48.52 |
|
S12 |
|
|
|
|
|
2 |
51 |
|
Anniina Latikka |
1994 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
S13 |
|
|
|
|
|
3 |
33 |
|
Inka-Johanna Kolhinoja |
1981 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
S14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
100m Vapaauinti Miehet S1-14, Y, A, E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
29 |
|
Verneri Eronen |
2002 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
1:14.62 |
|
S9 |
|
|
|
|
|
2 |
43 |
|
Jaakko Mikkonen |
1996 |
Uinti Hyvinkää |
FIN |
1:14.19 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
3 |
16 |
|
Rasmus Jewander |
2002 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:19.19 |
L |
S14 |
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Otto Saukkonen |
1997 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
1:28.41 |
|
S9 |
|
|
|
|
|
5 |
27 |
|
Aleksi Kaidesoja |
1997 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
1:25.15 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
6 |
15 |
|
Juko Kinnunen |
1999 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:37.67 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
7 |
28 |
|
Manu Lahtinen |
1991 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
1:08.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
21 |
|
Henri Murto |
1996 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:32.82 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
9 |
25 |
|
Jesse Honkonen |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
S14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Vapaauinti Naiset S1-14, Y, A, E |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
32 |
|
Taru Luotonen |
1977 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:28.18 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
2 |
39 |
|
Lotta Lundell |
1992 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:48.00 |
|
S13 |
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Milla Venäläinen |
1994 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:09.65 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
4 |
37 |
|
Siiri Hyytiä |
1992 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
S14 |
|
|
|
|
|
5 |
34 |
|
Iida Lounela |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
S13 |
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Inka-Johanna Kolhinoja |
1981 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
S14 |
|
|
|
|
|
7 |
51 |
|
Anniina Latikka |
1994 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
S13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4x50m Vapaauintiviesti AVOIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
57 |
|
SWIM |
|
Swimming Jyväskylä |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
55 |
|
Cetus |
|
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
58 |
|
HSS 1 |
|
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
ÅSK |
|
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
60 |
|
Haaste 1 |
|
Haaste |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
59 |
|
HSS 2 |
|
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
56 |
|
ORCA |
|
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
61 |
|
Haaste 2 |
|
Haaste |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-27 15.18.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|