Ohjelma Norppauinnit 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2N+2M 4x100m vuv |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
110 |
|
Lappeenrannan Uimarit MIX 1 |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
|
25m |
3:59.43 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tatu Saareks |
2003 |
03A630 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Topi Immonen |
2003 |
03A437 |
|
|
|
3 |
|
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
04A394 |
|
|
|
4 |
|
Vilma Tikka |
2003 |
03A660 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
111 |
|
Lappeenrannan Uimarit MIX 2 |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
|
25m |
4:05.51 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Niko Matela |
2003 |
03A039 |
|
|
|
2 |
|
Nooa Matela |
2005 |
05A069 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hilla Kuuva |
2003 |
03A513 |
|
|
|
4 |
|
Aino Tamminen |
2005 |
05A292 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
T12, N 4x50m vuv |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
113 |
|
Lappeenrannan Uimarit Naiset 2 |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
|
25m |
2:03.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
05A319 |
|
|
|
2 |
|
Aino Ruotsalainen |
2007 |
07A076 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Silja Kinnunen |
2003 |
03A683 |
|
|
|
4 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
05A658 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
150 |
|
Uinti Imatra Koski |
Uinti Imatra |
2003 |
|
25m |
2:03.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vilma Puisto |
2003 |
03B119 |
|
|
|
2 |
|
Anna Hietanen |
2006 |
06B085 |
|
|
|
3 |
|
Oona Kokko |
2003 |
03B248 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jenni Konnu |
2006 |
06A662 |
|
|
3 |
174 |
|
Uimaseura Aquila Naiset |
Uimaseura Aquila |
2000 |
|
25m |
2:03.67 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eevi Peltonen |
2004 |
04A564 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lumi Nokso |
2005 |
05A379 |
|
|
|
3 |
|
Veera Westerlund |
2006 |
06A596 |
|
|
|
4 |
|
Saga Koho |
2005 |
05A607 |
|
|
4 |
112 |
|
Lappeenrannan Uimarit Naiset 1 |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
|
25m |
2:05.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmi Salo |
2007 |
07A325 |
|
|
|
2 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
03A665 |
|
|
|
3 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
06A281 |
|
|
|
4 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
07A064 |
|
|
5 |
114 |
|
Lappeenrannan Uimarit joukkue 3 |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
|
25m |
2:11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino-Elina Kitinoja |
2006 |
06A388 |
|
|
|
2 |
|
Ada Puranen |
2006 |
06A200 |
|
|
|
3 |
|
Krette Mullamaa |
2007 |
07A359 |
|
|
|
4 |
|
Saaga Lehmus |
2007 |
07A120 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
123 |
|
Savonlinnan Uimaseura |
Savonlinnan Uimaseura |
2001 |
|
25m |
2:12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Senja Staufenbiel |
2001 |
01B381 |
|
|
|
2 |
|
Sofia Sopanen |
2002 |
02B310 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Milla Lepistö |
2004 |
04B319 |
|
|
|
4 |
|
Siiri Pihlava |
2004 |
04B241 |
|
|
7 |
13 |
|
Haminan Uimaseura |
Haminan Uimaseura |
2001 |
|
25m |
2:12.87 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emilia Ruusu |
2006 |
06A739 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kaarina Leppä |
2004 |
04B220 |
|
|
|
3 |
|
Kiira Tulkki |
2003 |
03B102 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Fanny Puska |
2001 |
01B183 |
|
|
8 |
115 |
|
Lappeenrannan Uimarit joukkue 4 |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
|
25m |
2:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erin Ovaska |
2006 |
06A242 |
|
|
|
2 |
|
Anna Huhtala |
2006 |
06B039 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nelli Hytti |
2005 |
05A862 |
|
|
|
4 |
|
Amanda Hirvonen |
2007 |
07A755 |
|
|
9 |
151 |
|
Uinti Imatra Vuoksi |
Uinti Imatra |
|
|
25m |
2:20.60 |
|
|
|
2003 |
|
|
|
1 |
|
Salla Mannerkoski |
2005 |
05B195 |
|
|
|
2 |
|
Venny Heimala |
2003 |
03B223 |
|
|
|
3 |
|
Aino Metsi |
2007 |
07A937 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Essi Peltonen |
2005 |
05B212 |
|
|
10 |
106 |
|
Lappeenrannan Uimarit Rollo 2 2.1 |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
|
25m |
2:59.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Taimi Tynkkynen |
2008 |
08A871 |
|
|
|
2 |
|
Nea Kailio |
2010 |
10A274 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lauriina Peltoniemi |
2010 |
10A199 |
|
|
|
4 |
|
Ella Villanen |
2010 |
10A258 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
107 |
|
Lappeenrannan Uimarit Rollo 2 2.2 |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
|
25m |
3:04.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sanja Joensuu |
2008 |
08A847 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Milma Korppas |
2008 |
08A978 |
|
|
|
3 |
|
Sara Lensu |
2010 |
10A403 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matilda Oinonen |
2010 |
10A295 |
|
|
12 |
104 |
|
Lappeenrannan Uimarit |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aada Laukniemi |
2010 |
|
|
|
|
2 |
|
Ella Hynönen |
2008 |
08A072 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aino Sarvilahti |
2008 |
08A028 |
|
|
|
4 |
|
Khokola Nasiry |
2009 |
09A748 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
147 |
|
Uinti Imatra Saimaa |
Uinti Imatra |
1984 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tiiu Pohjamo |
2008 |
|
|
|
|
2 |
|
Joanna Riikonen |
2006 |
06B119 |
|
|
|
3 |
|
Anna Kullberg |
2006 |
06B176 |
|
|
|
4 |
|
Karita Hokka-Purhonen |
1984 |
84A148 |
|
|
14 |
171 |
|
"LIDER" Pietari |
"LIDER" Pietari |
2002 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alena Evseeva |
2005 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Daria Karamushkina |
2004 |
|
|
|
|
3 |
|
Iana Tihchenko |
2002 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alexandra Kunitca |
2002 |
|
|
|
15 |
105 |
|
Lappeenrannan Uimarit j´Joukkue 2 |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nessa Salminen |
2010 |
10A454 |
|
|
|
2 |
|
Miina-Anniina Härkänen |
2008 |
08A412 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sara Uski |
2009 |
09A143 |
|
|
|
4 |
|
Ida Karjalainen |
2008 |
08A906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
P12, M 4x50m vuv |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
149 |
|
Uinti Imatra Koski |
Uinti Imatra |
2000 |
|
25m |
1:50.30 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arto Tanttu |
2001 |
01B009 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Antti Issakainen |
2001 |
01B010 |
|
|
|
3 |
|
Antti Oinonen |
2003 |
03B081 |
|
|
|
4 |
|
Roni Lönnqvist |
2000 |
00B291 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
165 |
|
Uimaseura Aquila |
Uimaseura Aquila |
2005 |
|
25m |
2:00.42 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Valtteri Muranen |
2005 |
05A496 |
|
|
|
2 |
|
Aleksi Määttä |
2005 |
05A505 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eetu Autio |
2007 |
07A014 |
|
|
|
4 |
|
Elmo Taipale |
2005 |
05A618 |
|
|
3 |
116 |
|
Lappeenrannan Uimarit joukkue 3 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
2:05.37 |
|
|
|
2004 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Akseli Kuparinen |
2004 |
04B043 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Petteri Veikkolainen |
2004 |
04A631 |
|
|
|
3 |
|
Leo Lana |
2006 |
06A903 |
|
|
|
4 |
|
Emil Gaft |
2006 |
06A803 |
|
|
4 |
117 |
|
Lappeenrannan Uimarit joukkue 4 |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
|
25m |
2:06.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Olli-Pekka Kitinoja |
2004 |
04A990 |
|
|
|
2 |
|
Luka Valtonen |
2006 |
06A114 |
|
|
|
3 |
|
Anton Sarvilahti |
2005 |
05A279 |
|
|
|
4 |
|
Daniel Pessi |
2004 |
04B144 |
|
|
5 |
108 |
|
Lappeenrannan Uimarit Rollo 2 2.3 |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
|
25m |
2:41.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jesse Suikkanen |
2007 |
07B002 |
|
|
|
2 |
|
Rasmus Talo |
2007 |
07B083 |
|
|
|
3 |
|
Jonne Ekman |
2008 |
08A971 |
|
|
|
4 |
|
Sasu Valtonen |
2008 |
08A970 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
109 |
|
Lappeenrannan Uimarit Rollo2 2.4 |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
|
25m |
2:45.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Juho Juurinen |
2008 |
08A781 |
|
|
|
2 |
|
Samuel Rantanen |
2008 |
08A982 |
|
|
|
3 |
|
Joel Kauppila |
2009 |
09A521 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Veeti Ukkola |
2010 |
10A136 |
|
|
7 |
103 |
|
Lappeenrannan Uimarit j´Joukkue 3 |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
|
25m |
2:54.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Onni Scharin |
2007 |
07A641 |
|
|
|
2 |
|
Joona Väätämöinen |
2008 |
08A694 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matvey Lyashenko |
2007 |
07A346 |
|
|
|
4 |
|
Lev Bryantsev |
2009 |
09A700 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
102 |
|
Lappeenrannan Uimarit j´Joukkue 2 |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
|
25m |
3:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Peetu Valtonen |
2009 |
09A749 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Veikko Seppänen |
2007 |
07A202 |
|
|
|
3 |
|
Nooa Valtonen |
2008 |
08A130 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Dimitrios Kontopoulos |
2009 |
09A686 |
|
|
9 |
148 |
|
Uinti Imatra Saimaa |
Uinti Imatra |
2006 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Otto Metsi |
2008 |
|
|
|
|
2 |
|
Martin Kullberg |
2009 |
09A621 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jaakko Martikainen |
2006 |
06B193 |
|
|
|
4 |
|
Eeli Huhtanen |
2008 |
08A955 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
101 |
|
Lappeenrannan Uimarit |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eelis Scharin |
2009 |
|
|
|
|
2 |
|
Rasmus Karjalainen |
2007 |
07A469 |
|
|
|
3 |
|
Eero Kähkönen |
2007 |
07A799 |
|
|
|
4 |
|
Valtteri Tapio |
2008 |
08B012 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
T12, N 400m vu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tytöt 12 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
53 |
|
Emmi Salo |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
4:56.24 |
|
|
|
2007 |
07A325 |
|
|
|
|
2 |
42 |
|
Aino Sarvilahti |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
5:43.12 |
|
|
|
2008 |
08A028 |
|
|
|
|
3 |
62 |
|
Sara Uski |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
6:21.85 |
|
|
|
2009 |
09A143 |
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Krette Mullamaa |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
6:23.50 |
|
|
|
2007 |
07A359 |
|
|
|
|
Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
169 |
|
Alexandra Kunitca |
"LIDER" Pietari |
2002 |
|
25m |
4:40.00 |
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Ida Kauppinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A319 |
25m |
4:45.09 |
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Siiri Pitkänen |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A665 |
25m |
4:48.69 |
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Vilma Tikka |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A660 |
25m |
4:48.82 |
|
|
|
|
|
5 |
31 |
|
Silja Kinnunen |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A683 |
25m |
4:53.67 |
|
|
|
|
|
6 |
152 |
|
Eevi Peltonen |
Uimaseura Aquila |
2004 |
04A564 |
25m |
5:09.26 |
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Fanny Puska |
Haminan Uimaseura |
2001 |
01B183 |
25m |
5:21.68 |
|
|
|
|
|
8 |
44 |
|
Ronja Terävä |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A658 |
25m |
5:21.92 |
|
|
|
|
|
9 |
54 |
|
Eea Huhtanen |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04B142 |
25m |
5:30.28 |
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Kiira Tulkki |
Haminan Uimaseura |
2003 |
03B102 |
25m |
5:42.65 |
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Kaarina Leppä |
Haminan Uimaseura |
2004 |
04B220 |
25m |
5:44.64 |
|
|
|
|
|
12 |
129 |
|
Sanni Nuotio |
Uinti Imatra |
2006 |
06A623 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
138 |
|
Ilona Luukinen |
Uinti Imatra |
2006 |
06B106 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
P12, M 400m vu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pojat 12 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50 |
|
Veikko Seppänen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
5:25.39 |
|
|
|
2007 |
07A202 |
|
|
|
|
2 |
16 |
|
Sisu Siitonen |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
25m |
|
|
|
|
2007 |
07A511 |
|
|
|
|
|
Miehet |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
22 |
|
Niko Matela |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A039 |
25m |
4:06.93 |
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Lauri Tolvanen |
Haminan Uimaseura |
2003 |
03A686 |
25m |
4:26.54 |
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Johannes Kauppinen |
Haminan Uimaseura |
2005 |
05A992 |
25m |
5:15.24 |
|
|
|
|
|
4 |
100 |
|
Anton Sarvilahti |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A279 |
25m |
5:34.40 |
LAT |
|
5 |
158 |
|
Juuso Heikkola |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A339 |
25m |
5:54.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
T10, N 50m vu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tytöt 10 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
9 |
|
Minea Ruusu |
Haminan Uimaseura |
|
|
25m |
40.73 |
|
|
|
2009 |
09A526 |
|
|
|
|
2 |
80 |
|
Nea Kailio |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
42.44 |
|
|
|
2010 |
10A274 |
|
|
|
|
3 |
72 |
|
Lauriina Peltoniemi |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
42.69 |
|
|
|
2010 |
10A199 |
|
|
|
|
4 |
82 |
|
Matilda Oinonen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
42.93 |
|
|
|
2010 |
10A295 |
|
|
|
|
5 |
10 |
|
Venla Tolvanen |
Haminan Uimaseura |
2010 |
10A232 |
25m |
46.30 |
|
|
|
|
|
6 |
86 |
|
Sara Lensu |
Lappeenrannan Uimarit |
2010 |
10A403 |
25m |
56.37 |
|
|
|
|
|
7 |
79 |
|
Helmi Äikäs |
Lappeenrannan Uimarit |
2010 |
10A264 |
25m |
58.52 |
|
|
|
|
|
8 |
93 |
|
Khokola Nasiry |
Lappeenrannan Uimarit |
2009 |
09A748 |
25m |
1:07.97 |
|
|
|
|
|
9 |
95 |
|
Nessa Salminen |
Lappeenrannan Uimarit |
2010 |
10A454 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
18 |
|
Pinja Haapamäki |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
2009 |
09A772 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
98 |
|
Aada Laukniemi |
Lappeenrannan Uimarit |
2010 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
175 |
|
Eveliina Kansonen |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
2010 |
10A470 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
12 |
|
Lotta Kylmälä |
Haminan Uimaseura |
2009 |
09A753 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
14 |
|
Kiia Kärkkäinen |
Heinolan Isku |
2003 |
03A235 |
25m |
26.55 |
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Ida Mäki-Hokkonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04A394 |
25m |
28.14 |
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Aino Tamminen |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A292 |
25m |
29.28 |
|
|
|
|
|
4 |
132 |
|
Oona Kokko |
Uinti Imatra |
2003 |
03B248 |
25m |
30.58 |
|
|
|
|
|
5 |
173 |
|
Lumi Nokso |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A379 |
25m |
30.71 |
|
|
|
|
|
6 |
40 |
|
Anniina Kurvinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A281 |
25m |
30.72 |
|
|
|
|
|
7 |
31 |
|
Silja Kinnunen |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A683 |
25m |
30.81 |
|
|
|
|
|
8 |
45 |
|
Aino-Elina Kitinoja |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A388 |
25m |
31.25 |
|
|
|
|
|
9 |
6 |
|
Emilia Ruusu |
Haminan Uimaseura |
2006 |
06A739 |
25m |
31.28 |
|
|
|
|
|
10 |
119 |
|
Siiri Pihlava |
Savonlinnan Uimaseura |
2004 |
04B241 |
25m |
31.75 |
|
|
|
|
|
11 |
120 |
|
Senja Staufenbiel |
Savonlinnan Uimaseura |
2001 |
01B381 |
25m |
31.76 |
|
|
|
|
|
12 |
136 |
|
Anna Hietanen |
Uinti Imatra |
2006 |
06B085 |
25m |
32.10 |
|
|
|
|
|
13 |
43 |
|
Saaga Lehmus |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A120 |
25m |
33.41 |
|
|
|
|
|
14 |
139 |
|
Essi Peltonen |
Uinti Imatra |
2005 |
05B212 |
25m |
33.64 |
|
|
|
|
|
15 |
39 |
|
Erin Ovaska |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A242 |
25m |
33.75 |
|
|
|
|
|
16 |
121 |
|
Milla Lepistö |
Savonlinnan Uimaseura |
2004 |
04B319 |
25m |
33.76 |
|
|
|
|
|
17 |
8 |
|
Siiri Kuparinen |
Haminan Uimaseura |
2005 |
05B137 |
25m |
33.80 |
|
|
|
|
|
18 |
37 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A064 |
25m |
33.90 |
|
|
|
|
|
19 |
52 |
|
Nelli Hytti |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A862 |
25m |
34.32 |
|
|
|
|
|
20 |
122 |
|
Sofia Sopanen |
Savonlinnan Uimaseura |
2002 |
02B310 |
25m |
34.44 |
|
|
|
|
|
21 |
69 |
|
Anna Huhtala |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06B039 |
25m |
34.68 |
|
|
|
|
|
22 |
137 |
|
Aino Metsi |
Uinti Imatra |
2007 |
07A937 |
25m |
35.03 |
|
|
|
|
|
23 |
135 |
|
Salla Mannerkoski |
Uinti Imatra |
2005 |
05B195 |
25m |
35.18 |
|
|
|
|
|
24 |
118 |
|
Iida Hämäläinen |
Savonlinnan Uimaseura |
2003 |
03B123 |
25m |
35.51 |
|
|
|
|
|
25 |
130 |
|
Venny Heimala |
Uinti Imatra |
2003 |
03B223 |
25m |
36.75 |
|
|
|
|
|
26 |
11 |
|
Miisa Eerola |
Haminan Uimaseura |
2008 |
08A860 |
25m |
40.67 |
|
|
|
|
|
27 |
83 |
|
Ida Karjalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A906 |
25m |
55.91 |
|
|
|
|
|
28 |
17 |
|
Anna Koponen |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
2008 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Masters N 50m vu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Masters Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
133 |
|
Karita Hokka-Purhonen |
Uinti Imatra |
|
|
25m |
34.36 |
|
|
|
1984 |
84A148 |
|
|
|
|
2 |
15 |
|
Liisa Tirkkonen |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
25m |
38.22 |
|
|
|
1963 |
63A044 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
P10, M 50m vu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pojat 10 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
68 |
|
Veeti Ukkola |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
35.20 |
|
|
|
2010 |
10A136 |
|
|
|
|
2 |
75 |
|
Joel Kauppila |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
41.71 |
|
|
|
2009 |
09A521 |
|
|
|
|
3 |
94 |
|
Peetu Valtonen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
48.56 |
|
|
|
2009 |
09A749 |
|
|
|
|
4 |
84 |
|
Dimitrios Kontopoulos |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:04.10 |
|
|
|
2009 |
09A686 |
|
|
|
|
5 |
87 |
|
Lev Bryantsev |
Lappeenrannan Uimarit |
2009 |
09A700 |
25m |
1:05.22 |
|
|
|
|
|
6 |
88 |
|
Matias Tuisku |
Lappeenrannan Uimarit |
2009 |
09A701 |
25m |
1:13.99 |
|
|
|
|
|
7 |
99 |
|
Eelis Scharin |
Lappeenrannan Uimarit |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
176 |
|
Lassi Immonen |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
2010 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
Miehet |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
27 |
|
Tatu Saareks |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A630 |
25m |
25.46 |
|
|
|
|
|
2 |
126 |
|
Roni Lönnqvist |
Uinti Imatra |
2000 |
00B291 |
25m |
27.22 |
|
|
|
|
|
3 |
127 |
|
Antti Oinonen |
Uinti Imatra |
2003 |
03B081 |
25m |
27.27 |
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Akseli Kuparinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04B043 |
25m |
27.53 |
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Arto Tanttu |
Uinti Imatra |
2001 |
01B009 |
25m |
27.70 |
|
|
|
|
|
6 |
24 |
|
Topi Immonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A437 |
25m |
27.81 |
|
|
|
|
|
7 |
20 |
|
Daniel Laurila |
Lappeenrannan Uimarit |
1996 |
96B074 |
25m |
27.82 |
|
|
|
|
|
8 |
26 |
|
Nooa Matela |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A069 |
25m |
28.01 |
|
|
|
|
|
9 |
34 |
|
Luka Valtonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A114 |
25m |
29.03 |
|
|
|
|
|
10 |
46 |
|
Olli-Pekka Kitinoja |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04A990 |
25m |
29.46 |
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Toni Muurman |
Haminan Uimaseura |
2005 |
05A990 |
25m |
29.56 |
|
|
|
|
|
12 |
58 |
|
Rasmus Karjalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A469 |
25m |
31.57 |
|
|
|
|
|
13 |
35 |
|
Petteri Veikkolainen |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04A631 |
25m |
31.88 |
|
|
|
|
|
14 |
156 |
|
Kendro Bobkov |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A325 |
25m |
32.59 |
|
|
|
|
|
15 |
59 |
|
Emil Gaft |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A803 |
25m |
32.87 |
|
|
|
|
|
16 |
158 |
|
Juuso Heikkola |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A339 |
25m |
32.90 |
|
|
|
|
|
17 |
63 |
|
Leo Lana |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A903 |
25m |
33.09 |
|
|
|
|
|
18 |
56 |
|
Daniel Pessi |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04B144 |
25m |
33.85 |
|
|
|
|
|
19 |
71 |
|
Elias Kauppila |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05B210 |
25m |
34.29 |
|
|
|
|
|
20 |
143 |
|
Eeli Huhtanen |
Uinti Imatra |
2008 |
08A955 |
25m |
35.81 |
|
|
|
|
|
21 |
172 |
|
Eemeli Sipari |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A208 |
25m |
36.03 |
|
|
|
|
|
22 |
134 |
|
Viljami Myllärinen |
Uinti Imatra |
2007 |
07A859 |
25m |
36.48 |
|
|
|
|
|
23 |
49 |
|
Anttoni Sikiö |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04B065 |
25m |
37.19 |
|
|
|
|
|
24 |
144 |
|
Jaakko Martikainen |
Uinti Imatra |
2006 |
06B193 |
25m |
38.08 |
|
|
|
|
|
25 |
164 |
|
Artur Kavtaskin |
Uimaseura Aquila |
2007 |
07A691 |
25m |
39.83 |
|
|
|
|
|
26 |
70 |
|
Joona Väätämöinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A694 |
25m |
41.00 |
|
|
|
|
|
27 |
97 |
|
Valtteri Tapio |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08B012 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
96 |
|
Alex Schütt |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07B128 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
74 |
|
Elmeri Tikka |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05B220 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
21 |
|
Aleksi Hautaniemi |
Lappeenrannan Uimarit |
2000 |
00A677 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
145 |
|
Otto Metsi |
Uinti Imatra |
2008 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Masters M 50m vu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Masters Miehet |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
166 |
|
Grigorii Sitnikov |
"LIDER" Pietari |
|
|
25m |
28.00 |
|
|
|
1970 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
T12, N 100m pu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tytöt 12 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
53 |
|
Emmi Salo |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:18.35 |
|
|
|
2007 |
07A325 |
|
|
|
|
2 |
37 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:19.31 |
|
|
|
2007 |
07A064 |
|
|
|
|
3 |
48 |
|
Ella Hynönen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:20.93 |
|
|
|
2008 |
08A072 |
|
|
|
|
4 |
38 |
|
Aino Ruotsalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:25.04 |
|
|
|
2007 |
07A076 |
|
|
|
|
5 |
65 |
|
Miina-Anniina Härkänen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A412 |
25m |
1:28.47 |
|
|
|
|
|
Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
28 |
|
Vilma Tikka |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A660 |
25m |
1:12.54 |
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Ida Kauppinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A319 |
25m |
1:12.83 |
|
|
|
|
|
3 |
25 |
|
Hilla Kuuva |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A513 |
25m |
1:15.10 |
|
|
|
|
|
4 |
160 |
|
Sofia Chadromtseva |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A474 |
25m |
1:21.14 |
|
|
|
|
|
5 |
44 |
|
Ronja Terävä |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A658 |
25m |
1:23.61 |
|
|
|
|
|
6 |
157 |
|
Saga Koho |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A607 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
P12, M 100m pu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pojat 12 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
16 |
|
Sisu Siitonen |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
25m |
1:13.12 |
|
|
|
2007 |
07A511 |
|
|
|
|
2 |
153 |
|
Eetu Autio |
Uimaseura Aquila |
|
|
25m |
1:14.62 |
|
|
|
2007 |
07A014 |
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Matvey Lyashenko |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:31.12 |
|
|
|
2007 |
07A346 |
|
|
|
|
4 |
64 |
|
Onni Scharin |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:31.38 |
|
|
|
2007 |
07A641 |
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Nooa Valtonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A130 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
Miehet |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
27 |
|
Tatu Saareks |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A630 |
25m |
1:00.50 |
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Lauri Tolvanen |
Haminan Uimaseura |
2003 |
03A686 |
25m |
1:05.35 |
|
|
|
|
|
3 |
125 |
|
Antti Issakainen |
Uinti Imatra |
2001 |
01B010 |
25m |
1:08.52 |
|
|
|
|
|
4 |
26 |
|
Nooa Matela |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A069 |
25m |
1:11.05 |
|
|
|
|
|
5 |
19 |
|
Taneli Härkönen |
Lappeenrannan Uimarit |
1997 |
97A950 |
25m |
1:11.44 |
|
|
|
|
|
6 |
154 |
|
Valtteri Muranen |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A496 |
25m |
1:22.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
T10, N 50m ru |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tytöt 10 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
9 |
|
Minea Ruusu |
Haminan Uimaseura |
|
|
25m |
49.24 |
|
|
|
2009 |
09A526 |
|
|
|
|
2 |
78 |
|
Ella Villanen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
52.37 |
|
|
|
2010 |
10A258 |
|
|
|
|
3 |
82 |
|
Matilda Oinonen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
|
|
|
|
2010 |
10A295 |
|
|
|
|
|
4 |
93 |
|
Khokola Nasiry |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
|
|
|
|
2009 |
09A748 |
|
|
|
|
|
5 |
12 |
|
Lotta Kylmälä |
Haminan Uimaseura |
2009 |
09A753 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
170 |
|
Iana Tihchenko |
"LIDER" Pietari |
2002 |
|
25m |
33.00 |
|
|
|
|
|
2 |
168 |
|
Daria Karamushkina |
"LIDER" Pietari |
2004 |
|
25m |
34.00 |
|
|
|
|
|
3 |
30 |
|
Ida Mäki-Hokkonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04A394 |
25m |
36.24 |
|
|
|
|
|
4 |
167 |
|
Alena Evseeva |
"LIDER" Pietari |
2005 |
|
25m |
37.00 |
|
|
|
|
|
|
5 |
40 |
|
Anniina Kurvinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A281 |
25m |
38.08 |
|
|
|
|
|
6 |
131 |
|
Jenni Konnu |
Uinti Imatra |
2006 |
06A662 |
25m |
38.24 |
|
|
|
|
|
7 |
122 |
|
Sofia Sopanen |
Savonlinnan Uimaseura |
2002 |
02B310 |
25m |
40.31 |
|
|
|
|
|
8 |
37 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A064 |
25m |
40.36 |
|
|
|
|
|
9 |
136 |
|
Anna Hietanen |
Uinti Imatra |
2006 |
06B085 |
25m |
40.83 |
|
|
|
|
|
10 |
66 |
|
Amanda Hirvonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A755 |
25m |
40.83 |
|
|
|
|
|
11 |
54 |
|
Eea Huhtanen |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04B142 |
25m |
41.40 |
|
|
|
|
|
12 |
1 |
|
Fanny Puska |
Haminan Uimaseura |
2001 |
01B183 |
25m |
41.43 |
|
|
|
|
|
13 |
173 |
|
Lumi Nokso |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A379 |
25m |
41.60 |
|
|
|
|
|
14 |
28 |
|
Vilma Tikka |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A660 |
25m |
42.75 |
|
|
|
|
|
15 |
135 |
|
Salla Mannerkoski |
Uinti Imatra |
2005 |
05B195 |
25m |
42.85 |
|
|
|
|
|
16 |
160 |
|
Sofia Chadromtseva |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A474 |
25m |
43.85 |
|
|
|
|
|
17 |
142 |
|
Anna Kullberg |
Uinti Imatra |
2006 |
06B176 |
25m |
44.09 |
|
|
|
|
|
18 |
52 |
|
Nelli Hytti |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A862 |
25m |
44.17 |
|
|
|
|
|
19 |
8 |
|
Siiri Kuparinen |
Haminan Uimaseura |
2005 |
05B137 |
25m |
44.34 |
|
|
|
|
|
20 |
161 |
|
Veera Westerlund |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A596 |
25m |
45.17 |
|
|
|
|
|
21 |
39 |
|
Erin Ovaska |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A242 |
25m |
45.60 |
|
|
|
|
|
22 |
6 |
|
Emilia Ruusu |
Haminan Uimaseura |
2006 |
06A739 |
25m |
45.60 |
|
|
|
|
|
23 |
163 |
|
Veera Haukka |
Uimaseura Aquila |
2007 |
07A486 |
25m |
46.30 |
|
|
|
|
|
24 |
57 |
|
Krette Mullamaa |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A359 |
25m |
48.26 |
|
|
|
|
|
25 |
140 |
|
Joanna Riikonen |
Uinti Imatra |
2006 |
06B119 |
25m |
50.36 |
|
|
|
|
|
26 |
69 |
|
Anna Huhtala |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06B039 |
25m |
51.45 |
|
|
|
|
|
27 |
61 |
|
Paulina Pessi |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A293 |
25m |
52.45 |
|
|
|
|
|
28 |
36 |
|
Ada Puranen |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A200 |
25m |
53.78 |
|
|
|
|
|
29 |
43 |
|
Saaga Lehmus |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A120 |
25m |
57.24 |
|
|
|
|
|
30 |
60 |
|
Isla Puranen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A306 |
25m |
1:03.82 |
|
|
|
|
|
31 |
83 |
|
Ida Karjalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A906 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Masters N 50m ru |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Masters Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
133 |
|
Karita Hokka-Purhonen |
Uinti Imatra |
|
|
25m |
45.62 |
|
|
|
1984 |
84A148 |
|
|
|
|
2 |
15 |
|
Liisa Tirkkonen |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
25m |
48.38 |
|
|
|
1963 |
63A044 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
P10, M 50m ru |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pojat 10 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
68 |
|
Veeti Ukkola |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
52.78 |
|
|
|
2010 |
10A136 |
|
|
|
|
2 |
141 |
|
Martin Kullberg |
Uinti Imatra |
|
|
25m |
|
|
|
|
2009 |
09A621 |
|
|
|
|
|
3 |
88 |
|
Matias Tuisku |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
|
|
|
|
2009 |
09A701 |
|
|
|
|
|
Miehet |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
24 |
|
Topi Immonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A437 |
25m |
31.18 |
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Olli-Pekka Kitinoja |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04A990 |
25m |
36.75 |
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Nooa Matela |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A069 |
25m |
37.34 |
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Akseli Kuparinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04B043 |
25m |
39.11 |
|
|
|
|
|
5 |
35 |
|
Petteri Veikkolainen |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04A631 |
25m |
40.16 |
|
|
|
|
|
6 |
63 |
|
Leo Lana |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A903 |
25m |
40.90 |
|
|
|
|
|
7 |
64 |
|
Onni Scharin |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A641 |
25m |
40.92 |
|
|
|
|
|
8 |
155 |
|
Aleksi Määttä |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A505 |
25m |
41.41 |
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Toni Muurman |
Haminan Uimaseura |
2005 |
05A990 |
25m |
42.22 |
|
|
|
|
|
10 |
56 |
|
Daniel Pessi |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04B144 |
25m |
42.25 |
|
|
|
|
|
11 |
159 |
|
Elmo Taipale |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A618 |
25m |
43.15 |
|
|
|
|
|
12 |
49 |
|
Anttoni Sikiö |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04B065 |
25m |
45.22 |
|
|
|
|
|
13 |
164 |
|
Artur Kavtaskin |
Uimaseura Aquila |
2007 |
07A691 |
25m |
46.98 |
|
|
|
|
|
14 |
71 |
|
Elias Kauppila |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05B210 |
25m |
50.74 |
|
|
|
|
|
15 |
74 |
|
Elmeri Tikka |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05B220 |
25m |
54.40 |
|
|
|
|
|
16 |
172 |
|
Eemeli Sipari |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A208 |
25m |
55.82 |
|
|
|
|
|
17 |
70 |
|
Joona Väätämöinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A694 |
25m |
1:03.75 |
|
|
|
|
|
18 |
96 |
|
Alex Schütt |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07B128 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
21 |
|
Aleksi Hautaniemi |
Lappeenrannan Uimarit |
2000 |
00A677 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Masters Miehet |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
T12, N 100m su |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tytöt 12 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
38 |
|
Aino Ruotsalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:15.65 |
|
|
|
2007 |
07A076 |
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Miina-Anniina Härkänen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:23.82 |
|
|
|
2008 |
08A412 |
|
|
|
|
3 |
57 |
|
Krette Mullamaa |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:27.48 |
|
|
|
2007 |
07A359 |
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Venla Tolvanen |
Haminan Uimaseura |
|
|
25m |
|
|
|
|
2010 |
10A232 |
|
|
|
|
|
Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
30 |
|
Ida Mäki-Hokkonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04A394 |
25m |
1:09.62 |
|
|
|
|
|
2 |
32 |
|
Aino Tamminen |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A292 |
25m |
1:10.12 |
|
|
|
|
|
3 |
152 |
|
Eevi Peltonen |
Uimaseura Aquila |
2004 |
04A564 |
25m |
1:11.72 |
|
|
|
|
|
4 |
29 |
|
Siiri Pitkänen |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A665 |
25m |
1:14.03 |
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Kiia Kärkkäinen |
Heinolan Isku |
2003 |
03A235 |
25m |
1:14.56 |
|
|
|
|
|
6 |
128 |
|
Vilma Puisto |
Uinti Imatra |
2003 |
03B119 |
25m |
1:15.33 |
|
|
|
|
|
7 |
25 |
|
Hilla Kuuva |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A513 |
25m |
1:15.77 |
|
|
|
|
|
8 |
40 |
|
Anniina Kurvinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A281 |
25m |
1:23.41 |
|
|
|
|
|
9 |
161 |
|
Veera Westerlund |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A596 |
25m |
1:23.42 |
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Kiira Tulkki |
Haminan Uimaseura |
2003 |
03B102 |
25m |
1:27.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
P12, M 100m su |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pojat 12 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
153 |
|
Eetu Autio |
Uimaseura Aquila |
|
|
25m |
1:12.77 |
|
|
|
2007 |
07A014 |
|
|
|
|
2 |
55 |
|
Matvey Lyashenko |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:24.81 |
|
|
|
2007 |
07A346 |
|
|
|
|
3 |
50 |
|
Veikko Seppänen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:25.17 |
|
|
|
2007 |
07A202 |
|
|
|
|
4 |
67 |
|
Eero Kähkönen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:47.57 |
|
|
|
2007 |
07A799 |
|
|
|
|
5 |
73 |
|
Juho Juurinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A781 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
92 |
|
Samuel Rantanen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A982 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
Miehet |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
24 |
|
Topi Immonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A437 |
25m |
1:10.36 |
|
|
|
|
|
2 |
34 |
|
Luka Valtonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A114 |
25m |
1:13.27 |
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Johannes Kauppinen |
Haminan Uimaseura |
2005 |
05A992 |
25m |
1:19.40 |
|
|
|
|
|
4 |
156 |
|
Kendro Bobkov |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A325 |
25m |
1:24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
T12, N 100m sku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tytöt 12 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
53 |
|
Emmi Salo |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:15.99 |
|
|
|
2007 |
07A325 |
|
|
|
|
2 |
37 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:19.57 |
|
|
|
2007 |
07A064 |
|
|
|
|
3 |
162 |
|
Iisa-Erika Auranen |
Uimaseura Aquila |
|
|
25m |
1:26.78 |
|
|
|
2007 |
07A404 |
|
|
|
|
4 |
163 |
|
Veera Haukka |
Uimaseura Aquila |
|
|
25m |
1:30.72 |
|
|
|
2007 |
07A486 |
|
|
|
|
5 |
137 |
|
Aino Metsi |
Uinti Imatra |
2007 |
07A937 |
25m |
1:31.22 |
|
|
|
|
|
6 |
62 |
|
Sara Uski |
Lappeenrannan Uimarit |
2009 |
09A143 |
25m |
1:38.29 |
|
|
|
|
|
7 |
61 |
|
Paulina Pessi |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A293 |
25m |
1:39.23 |
|
|
|
|
|
Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
169 |
|
Alexandra Kunitca |
"LIDER" Pietari |
2002 |
|
25m |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
|
2 |
25 |
|
Hilla Kuuva |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A513 |
25m |
1:12.55 |
|
|
|
|
|
3 |
33 |
|
Ida Kauppinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A319 |
25m |
1:13.27 |
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Vilma Tikka |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A660 |
25m |
1:15.05 |
|
|
|
|
|
5 |
31 |
|
Silja Kinnunen |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A683 |
25m |
1:19.06 |
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Emilia Ruusu |
Haminan Uimaseura |
2006 |
06A739 |
25m |
1:19.72 |
|
|
|
|
|
7 |
44 |
|
Ronja Terävä |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A658 |
25m |
1:22.35 |
|
|
|
|
|
8 |
136 |
|
Anna Hietanen |
Uinti Imatra |
2006 |
06B085 |
25m |
1:23.02 |
|
|
|
|
|
9 |
119 |
|
Siiri Pihlava |
Savonlinnan Uimaseura |
2004 |
04B241 |
25m |
1:24.45 |
|
|
|
|
|
10 |
52 |
|
Nelli Hytti |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A862 |
25m |
1:28.39 |
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Kaarina Leppä |
Haminan Uimaseura |
2004 |
04B220 |
25m |
1:32.36 |
|
|
|
|
|
12 |
140 |
|
Joanna Riikonen |
Uinti Imatra |
2006 |
06B119 |
25m |
1:43.06 |
|
|
|
|
|
13 |
23 |
|
Jenna Rita |
Lappeenrannan Uimarit |
2000 |
00B144 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
P12, M 100m sku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pojat 12 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50 |
|
Veikko Seppänen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:30.22 |
|
|
|
2007 |
07A202 |
|
|
|
|
2 |
51 |
|
Nooa Valtonen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:33.05 |
|
|
|
2008 |
08A130 |
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Matvey Lyashenko |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:33.85 |
|
|
|
2007 |
07A346 |
|
|
|
|
4 |
73 |
|
Juho Juurinen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
|
|
|
|
2008 |
08A781 |
|
|
|
|
|
Miehet |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
19 |
|
Taneli Härkönen |
Lappeenrannan Uimarit |
1997 |
97A950 |
25m |
1:09.52 |
|
|
|
|
|
2 |
127 |
|
Antti Oinonen |
Uinti Imatra |
2003 |
03B081 |
25m |
1:11.16 |
|
|
|
|
|
3 |
126 |
|
Roni Lönnqvist |
Uinti Imatra |
2000 |
00B291 |
25m |
1:11.85 |
|
|
|
|
|
4 |
124 |
|
Arto Tanttu |
Uinti Imatra |
2001 |
01B009 |
25m |
1:12.83 |
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Nooa Matela |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A069 |
25m |
1:12.99 |
|
|
|
|
|
6 |
20 |
|
Daniel Laurila |
Lappeenrannan Uimarit |
1996 |
96B074 |
25m |
1:13.14 |
|
|
|
|
|
7 |
125 |
|
Antti Issakainen |
Uinti Imatra |
2001 |
01B010 |
25m |
1:13.31 |
|
|
|
|
|
8 |
46 |
|
Olli-Pekka Kitinoja |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04A990 |
25m |
1:14.47 |
|
|
|
|
|
9 |
47 |
|
Akseli Kuparinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04B043 |
25m |
1:15.05 |
|
|
|
|
|
10 |
154 |
|
Valtteri Muranen |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A496 |
25m |
1:18.43 |
|
|
|
|
|
11 |
59 |
|
Emil Gaft |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A803 |
25m |
1:50.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
T10, N 50m su |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tytöt 10 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
82 |
|
Matilda Oinonen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
46.10 |
|
|
|
2010 |
10A295 |
|
|
|
|
2 |
9 |
|
Minea Ruusu |
Haminan Uimaseura |
|
|
25m |
46.19 |
|
|
|
2009 |
09A526 |
|
|
|
|
3 |
72 |
|
Lauriina Peltoniemi |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
52.61 |
|
|
|
2010 |
10A199 |
|
|
|
|
4 |
80 |
|
Nea Kailio |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
52.75 |
|
|
|
2010 |
10A274 |
|
|
|
|
5 |
78 |
|
Ella Villanen |
Lappeenrannan Uimarit |
2010 |
10A258 |
25m |
54.34 |
|
|
|
|
|
6 |
86 |
|
Sara Lensu |
Lappeenrannan Uimarit |
2010 |
10A403 |
25m |
59.66 |
|
|
|
|
|
7 |
12 |
|
Lotta Kylmälä |
Haminan Uimaseura |
2009 |
09A753 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
95 |
|
Nessa Salminen |
Lappeenrannan Uimarit |
2010 |
10A454 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
79 |
|
Helmi Äikäs |
Lappeenrannan Uimarit |
2010 |
10A264 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
14 |
|
Kiia Kärkkäinen |
Heinolan Isku |
2003 |
03A235 |
25m |
30.47 |
|
|
|
|
|
2 |
32 |
|
Aino Tamminen |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A292 |
25m |
31.72 |
|
|
|
|
|
3 |
30 |
|
Ida Mäki-Hokkonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04A394 |
25m |
32.02 |
|
|
|
|
|
4 |
152 |
|
Eevi Peltonen |
Uimaseura Aquila |
2004 |
04A564 |
25m |
33.23 |
|
|
|
|
|
5 |
29 |
|
Siiri Pitkänen |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A665 |
25m |
33.91 |
|
|
|
|
|
6 |
128 |
|
Vilma Puisto |
Uinti Imatra |
2003 |
03B119 |
25m |
34.01 |
|
|
|
|
|
7 |
48 |
|
Ella Hynönen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A072 |
25m |
36.20 |
|
|
|
|
|
8 |
66 |
|
Amanda Hirvonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A755 |
25m |
36.58 |
|
|
|
|
|
9 |
1 |
|
Fanny Puska |
Haminan Uimaseura |
2001 |
01B183 |
25m |
38.91 |
|
|
|
|
|
10 |
40 |
|
Anniina Kurvinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A281 |
25m |
39.81 |
|
|
|
|
|
11 |
36 |
|
Ada Puranen |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A200 |
25m |
40.03 |
|
|
|
|
|
12 |
120 |
|
Senja Staufenbiel |
Savonlinnan Uimaseura |
2001 |
01B381 |
25m |
40.51 |
|
|
|
|
|
13 |
157 |
|
Saga Koho |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A607 |
25m |
40.63 |
|
|
|
|
|
14 |
43 |
|
Saaga Lehmus |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A120 |
25m |
40.97 |
|
|
|
|
|
15 |
160 |
|
Sofia Chadromtseva |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A474 |
25m |
41.30 |
|
|
|
|
|
16 |
8 |
|
Siiri Kuparinen |
Haminan Uimaseura |
2005 |
05B137 |
25m |
41.89 |
|
|
|
|
|
17 |
42 |
|
Aino Sarvilahti |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A028 |
25m |
44.53 |
|
|
|
|
|
18 |
69 |
|
Anna Huhtala |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06B039 |
25m |
44.79 |
|
|
|
|
|
19 |
60 |
|
Isla Puranen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A306 |
25m |
45.49 |
|
|
|
|
|
20 |
130 |
|
Venny Heimala |
Uinti Imatra |
2003 |
03B223 |
25m |
46.51 |
|
|
|
|
|
21 |
138 |
|
Ilona Luukinen |
Uinti Imatra |
2006 |
06B106 |
25m |
46.56 |
|
|
|
|
|
22 |
83 |
|
Ida Karjalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A906 |
25m |
1:02.74 |
|
|
|
|
|
23 |
139 |
|
Essi Peltonen |
Uinti Imatra |
2005 |
05B212 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
11 |
|
Miisa Eerola |
Haminan Uimaseura |
2008 |
08A860 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Masters N 50m su |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Masters Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
133 |
|
Karita Hokka-Purhonen |
Uinti Imatra |
|
|
25m |
|
|
|
|
1984 |
84A148 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
P10, M 50m su |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pojat 10 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
68 |
|
Veeti Ukkola |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
43.88 |
|
|
|
2010 |
10A136 |
|
|
|
|
2 |
141 |
|
Martin Kullberg |
Uinti Imatra |
|
|
25m |
50.12 |
|
|
|
2009 |
09A621 |
|
|
|
|
3 |
75 |
|
Joel Kauppila |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
55.06 |
|
|
|
2009 |
09A521 |
|
|
|
|
4 |
99 |
|
Eelis Scharin |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
|
|
|
|
2009 |
|
|
|
|
|
|
Miehet |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
27 |
|
Tatu Saareks |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A630 |
25m |
30.18 |
|
|
|
|
|
2 |
24 |
|
Topi Immonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A437 |
25m |
32.23 |
|
|
|
|
|
3 |
34 |
|
Luka Valtonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A114 |
25m |
34.17 |
|
|
|
|
|
4 |
26 |
|
Nooa Matela |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A069 |
25m |
36.21 |
|
|
|
|
|
5 |
159 |
|
Elmo Taipale |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A618 |
25m |
37.35 |
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Toni Muurman |
Haminan Uimaseura |
2005 |
05A990 |
25m |
37.56 |
|
|
|
|
|
7 |
158 |
|
Juuso Heikkola |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A339 |
25m |
40.08 |
|
|
|
|
|
8 |
155 |
|
Aleksi Määttä |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A505 |
25m |
40.22 |
|
|
|
|
|
9 |
56 |
|
Daniel Pessi |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04B144 |
25m |
41.58 |
|
|
|
|
|
10 |
63 |
|
Leo Lana |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A903 |
25m |
42.20 |
|
|
|
|
|
11 |
71 |
|
Elias Kauppila |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05B210 |
25m |
42.99 |
|
|
|
|
|
12 |
49 |
|
Anttoni Sikiö |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04B065 |
25m |
45.27 |
|
|
|
|
|
13 |
143 |
|
Eeli Huhtanen |
Uinti Imatra |
2008 |
08A955 |
25m |
47.85 |
|
|
|
|
|
14 |
59 |
|
Emil Gaft |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A803 |
25m |
49.64 |
|
|
|
|
|
15 |
21 |
|
Aleksi Hautaniemi |
Lappeenrannan Uimarit |
2000 |
00A677 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
74 |
|
Elmeri Tikka |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05B220 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Masters Miehet |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
T12, N 100m ru |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tytöt 12 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
38 |
|
Aino Ruotsalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:25.51 |
|
|
|
2007 |
07A076 |
|
|
|
|
2 |
66 |
|
Amanda Hirvonen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:27.48 |
|
|
|
2007 |
07A755 |
|
|
|
|
3 |
162 |
|
Iisa-Erika Auranen |
Uimaseura Aquila |
|
|
25m |
1:35.87 |
|
|
|
2007 |
07A404 |
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Krette Mullamaa |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:48.22 |
|
|
|
2007 |
07A359 |
|
|
|
|
5 |
62 |
|
Sara Uski |
Lappeenrannan Uimarit |
2009 |
09A143 |
25m |
1:53.79 |
|
|
|
|
|
Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
170 |
|
Iana Tihchenko |
"LIDER" Pietari |
2002 |
|
25m |
1:13.00 |
|
|
|
|
|
2 |
168 |
|
Daria Karamushkina |
"LIDER" Pietari |
2004 |
|
25m |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
3 |
33 |
|
Ida Kauppinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A319 |
25m |
1:19.94 |
|
|
|
|
|
4 |
167 |
|
Alena Evseeva |
"LIDER" Pietari |
2005 |
|
25m |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
|
5 |
131 |
|
Jenni Konnu |
Uinti Imatra |
2006 |
06A662 |
25m |
1:23.98 |
|
|
|
|
|
6 |
132 |
|
Oona Kokko |
Uinti Imatra |
2003 |
03B248 |
25m |
1:28.10 |
|
|
|
|
|
7 |
122 |
|
Sofia Sopanen |
Savonlinnan Uimaseura |
2002 |
02B310 |
25m |
1:29.97 |
|
|
|
|
|
8 |
160 |
|
Sofia Chadromtseva |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A474 |
25m |
1:32.18 |
|
|
|
|
|
9 |
54 |
|
Eea Huhtanen |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04B142 |
25m |
1:33.00 |
|
|
|
|
|
10 |
142 |
|
Anna Kullberg |
Uinti Imatra |
2006 |
06B176 |
25m |
1:38.88 |
|
|
|
|
|
11 |
135 |
|
Salla Mannerkoski |
Uinti Imatra |
2005 |
05B195 |
25m |
1:41.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
P12, M 100m ru |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pojat 12 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
153 |
|
Eetu Autio |
Uimaseura Aquila |
|
|
25m |
1:26.38 |
|
|
|
2007 |
07A014 |
|
|
|
|
2 |
58 |
|
Rasmus Karjalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:27.45 |
|
|
|
2007 |
07A469 |
|
|
|
|
3 |
164 |
|
Artur Kavtaskin |
Uimaseura Aquila |
|
|
25m |
1:38.33 |
|
|
|
2007 |
07A691 |
|
|
|
|
4 |
76 |
|
Jesse Suikkanen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:38.74 |
|
|
|
2007 |
07B002 |
|
|
|
|
5 |
55 |
|
Matvey Lyashenko |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A346 |
25m |
1:47.89 |
|
|
|
|
|
6 |
134 |
|
Viljami Myllärinen |
Uinti Imatra |
2007 |
07A859 |
25m |
1:56.02 |
|
|
|
|
|
7 |
67 |
|
Eero Kähkönen |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A799 |
25m |
2:04.61 |
|
|
|
|
|
8 |
85 |
|
Rasmus Talo |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07B083 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
90 |
|
Jonne Ekman |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A971 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
Miehet |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
19 |
|
Taneli Härkönen |
Lappeenrannan Uimarit |
1997 |
97A950 |
25m |
1:18.41 |
|
|
|
|
|
2 |
26 |
|
Nooa Matela |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A069 |
25m |
1:19.43 |
|
|
|
|
|
3 |
35 |
|
Petteri Veikkolainen |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04A631 |
25m |
1:25.57 |
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Toni Muurman |
Haminan Uimaseura |
2005 |
05A990 |
25m |
1:33.05 |
|
|
|
|
|
5 |
158 |
|
Juuso Heikkola |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A339 |
25m |
1:38.03 |
|
|
|
|
|
6 |
156 |
|
Kendro Bobkov |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A325 |
25m |
1:43.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
T10, N 50m pu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tytöt 10 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
9 |
|
Minea Ruusu |
Haminan Uimaseura |
|
|
25m |
52.42 |
|
|
|
2009 |
09A526 |
|
|
|
|
Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
128 |
|
Vilma Puisto |
Uinti Imatra |
2003 |
03B119 |
25m |
33.16 |
|
|
|
|
|
2 |
53 |
|
Emmi Salo |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A325 |
25m |
33.63 |
|
|
|
|
|
3 |
120 |
|
Senja Staufenbiel |
Savonlinnan Uimaseura |
2001 |
01B381 |
25m |
35.09 |
|
|
|
|
|
4 |
45 |
|
Aino-Elina Kitinoja |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A388 |
25m |
35.25 |
|
|
|
|
|
5 |
161 |
|
Veera Westerlund |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A596 |
25m |
35.32 |
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Emilia Ruusu |
Haminan Uimaseura |
2006 |
06A739 |
25m |
35.71 |
|
|
|
|
|
7 |
121 |
|
Milla Lepistö |
Savonlinnan Uimaseura |
2004 |
04B319 |
25m |
35.77 |
|
|
|
|
|
8 |
31 |
|
Silja Kinnunen |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A683 |
25m |
35.88 |
|
|
|
|
|
9 |
132 |
|
Oona Kokko |
Uinti Imatra |
2003 |
03B248 |
25m |
35.94 |
|
|
|
|
|
10 |
37 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A064 |
25m |
36.01 |
|
|
|
|
|
11 |
69 |
|
Anna Huhtala |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06B039 |
25m |
37.20 |
|
|
|
|
|
12 |
118 |
|
Iida Hämäläinen |
Savonlinnan Uimaseura |
2003 |
03B123 |
25m |
38.21 |
|
|
|
|
|
13 |
8 |
|
Siiri Kuparinen |
Haminan Uimaseura |
2005 |
05B137 |
25m |
38.34 |
|
|
|
|
|
14 |
139 |
|
Essi Peltonen |
Uinti Imatra |
2005 |
05B212 |
25m |
38.63 |
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Kiira Tulkki |
Haminan Uimaseura |
2003 |
03B102 |
25m |
38.70 |
|
|
|
|
|
16 |
65 |
|
Miina-Anniina Härkänen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A412 |
25m |
38.85 |
|
|
|
|
|
17 |
163 |
|
Veera Haukka |
Uimaseura Aquila |
2007 |
07A486 |
25m |
40.28 |
|
|
|
|
|
18 |
7 |
|
Kaarina Leppä |
Haminan Uimaseura |
2004 |
04B220 |
25m |
41.09 |
|
|
|
|
|
19 |
42 |
|
Aino Sarvilahti |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A028 |
25m |
41.96 |
|
|
|
|
|
20 |
60 |
|
Isla Puranen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A306 |
25m |
44.17 |
|
|
|
|
|
21 |
61 |
|
Paulina Pessi |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A293 |
25m |
49.49 |
|
|
|
|
|
22 |
43 |
|
Saaga Lehmus |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A120 |
25m |
51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Masters Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
P10, M 50m pu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pojat 10 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
No participants |
|
Miehet |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
27 |
|
Tatu Saareks |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
27.23 |
|
|
|
2003 |
03A630 |
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Lauri Tolvanen |
Haminan Uimaseura |
|
|
25m |
28.55 |
|
|
|
2003 |
03A686 |
|
|
|
|
3 |
125 |
|
Antti Issakainen |
Uinti Imatra |
|
|
25m |
30.33 |
|
|
|
2001 |
01B010 |
|
|
|
|
4 |
46 |
|
Olli-Pekka Kitinoja |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
30.41 |
|
|
|
2004 |
04A990 |
|
|
|
|
5 |
24 |
|
Topi Immonen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
30.57 |
|
|
|
2003 |
03A437 |
|
|
|
|
6 |
47 |
|
Akseli Kuparinen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
31.33 |
|
|
|
2004 |
04B043 |
|
|
|
|
7 |
20 |
|
Daniel Laurila |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
31.40 |
|
|
|
1996 |
96B074 |
|
|
|
|
8 |
26 |
|
Nooa Matela |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A069 |
25m |
32.25 |
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Johannes Kauppinen |
Haminan Uimaseura |
2005 |
05A992 |
25m |
33.98 |
|
|
|
|
|
10 |
154 |
|
Valtteri Muranen |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A496 |
25m |
34.65 |
|
|
|
|
|
11 |
156 |
|
Kendro Bobkov |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A325 |
25m |
37.41 |
|
|
|
|
|
12 |
58 |
|
Rasmus Karjalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A469 |
25m |
38.80 |
|
|
|
|
|
13 |
51 |
|
Nooa Valtonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A130 |
25m |
40.43 |
|
|
|
|
|
14 |
64 |
|
Onni Scharin |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A641 |
25m |
40.77 |
|
|
|
|
|
15 |
172 |
|
Eemeli Sipari |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A208 |
25m |
41.15 |
|
|
|
|
|
16 |
49 |
|
Anttoni Sikiö |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04B065 |
25m |
54.59 |
|
|
|
|
|
17 |
56 |
|
Daniel Pessi |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04B144 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
63 |
|
Leo Lana |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A903 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
155 |
|
Aleksi Määttä |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A505 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
74 |
|
Elmeri Tikka |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05B220 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
67 |
|
Eero Kähkönen |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A799 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Masters Miehet |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
T12, N 100m vu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tytöt 12 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
53 |
|
Emmi Salo |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:05.28 |
|
|
|
2007 |
07A325 |
|
|
|
|
2 |
38 |
|
Aino Ruotsalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:06.50 |
|
|
|
2007 |
07A076 |
|
|
|
|
3 |
37 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:07.91 |
|
|
|
2007 |
07A064 |
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Ella Hynönen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:08.49 |
|
|
|
2008 |
08A072 |
|
|
|
|
5 |
162 |
|
Iisa-Erika Auranen |
Uimaseura Aquila |
2007 |
07A404 |
25m |
1:12.90 |
|
|
|
|
|
6 |
42 |
|
Aino Sarvilahti |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A028 |
25m |
1:15.60 |
|
|
|
|
|
7 |
137 |
|
Aino Metsi |
Uinti Imatra |
2007 |
07A937 |
25m |
1:17.40 |
|
|
|
|
|
8 |
11 |
|
Miisa Eerola |
Haminan Uimaseura |
2008 |
08A860 |
25m |
1:29.06 |
|
|
|
|
|
9 |
10 |
|
Venla Tolvanen |
Haminan Uimaseura |
2010 |
10A232 |
25m |
1:40.17 |
|
|
|
|
|
10 |
81 |
|
Taimi Tynkkynen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A871 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
91 |
|
Milma Korppas |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A978 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
77 |
|
Sanja Joensuu |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A847 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
30 |
|
Ida Mäki-Hokkonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04A394 |
25m |
1:00.85 |
|
|
|
|
|
2 |
32 |
|
Aino Tamminen |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A292 |
25m |
1:03.49 |
|
|
|
|
|
3 |
33 |
|
Ida Kauppinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A319 |
25m |
1:04.23 |
|
|
|
|
|
4 |
29 |
|
Siiri Pitkänen |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A665 |
25m |
1:05.24 |
|
|
|
|
|
5 |
31 |
|
Silja Kinnunen |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A683 |
25m |
1:05.67 |
|
|
|
|
|
6 |
173 |
|
Lumi Nokso |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A379 |
25m |
1:05.91 |
|
|
|
|
|
7 |
40 |
|
Anniina Kurvinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A281 |
25m |
1:06.09 |
|
|
|
|
|
8 |
131 |
|
Jenni Konnu |
Uinti Imatra |
2006 |
06A662 |
25m |
1:06.58 |
|
|
|
|
|
9 |
157 |
|
Saga Koho |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A607 |
25m |
1:08.04 |
|
|
|
|
|
10 |
44 |
|
Ronja Terävä |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A658 |
25m |
1:09.07 |
|
|
|
|
|
11 |
39 |
|
Erin Ovaska |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A242 |
25m |
1:10.70 |
|
|
|
|
|
12 |
161 |
|
Veera Westerlund |
Uimaseura Aquila |
2006 |
06A596 |
25m |
1:10.82 |
|
|
|
|
|
13 |
45 |
|
Aino-Elina Kitinoja |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A388 |
25m |
1:11.39 |
|
|
|
|
|
14 |
121 |
|
Milla Lepistö |
Savonlinnan Uimaseura |
2004 |
04B319 |
25m |
1:11.40 |
|
|
|
|
|
15 |
119 |
|
Siiri Pihlava |
Savonlinnan Uimaseura |
2004 |
04B241 |
25m |
1:12.13 |
|
|
|
|
|
16 |
36 |
|
Ada Puranen |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A200 |
25m |
1:13.00 |
|
|
|
|
|
17 |
130 |
|
Venny Heimala |
Uinti Imatra |
2003 |
03B223 |
25m |
1:16.33 |
|
|
|
|
|
18 |
52 |
|
Nelli Hytti |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A862 |
25m |
1:17.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Lappeenrannan uimahalli |
Organizer: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 16, 2019 to Nov 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
P12, M 100m vu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pojat 12 vuotta ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
16 |
|
Sisu Siitonen |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
25m |
1:06.18 |
|
|
|
2007 |
07A511 |
|
|
|
|
2 |
134 |
|
Viljami Myllärinen |
Uinti Imatra |
|
|
25m |
1:22.45 |
|
|
|
2007 |
07A859 |
|
|
|
|
3 |
76 |
|
Jesse Suikkanen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:24.31 |
|
|
|
2007 |
07B002 |
|
|
|
|
4 |
73 |
|
Juho Juurinen |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
25m |
1:31.94 |
|
|
|
2008 |
08A781 |
|
|
|
|
5 |
85 |
|
Rasmus Talo |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07B083 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
70 |
|
Joona Väätämöinen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A694 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
143 |
|
Eeli Huhtanen |
Uinti Imatra |
2008 |
08A955 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
90 |
|
Jonne Ekman |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A971 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
92 |
|
Samuel Rantanen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A982 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
Miehet |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
127 |
|
Antti Oinonen |
Uinti Imatra |
2003 |
03B081 |
25m |
1:00.89 |
|
|
|
|
|
2 |
26 |
|
Nooa Matela |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A069 |
25m |
1:01.18 |
|
|
|
|
|
3 |
34 |
|
Luka Valtonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A114 |
25m |
1:03.55 |
|
|
|
|
|
4 |
159 |
|
Elmo Taipale |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A618 |
25m |
1:08.58 |
|
|
|
|
|
5 |
71 |
|
Elias Kauppila |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05B210 |
25m |
1:16.16 |
|
|
|
|
|
6 |
59 |
|
Emil Gaft |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A803 |
25m |
1:17.04 |
|
|
|
|
|
7 |
144 |
|
Jaakko Martikainen |
Uinti Imatra |
2006 |
06B193 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-15 09.41.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|