Ohjelma Værløse Cup 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 26.95 | |
2 | 248 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 27.02 | |
3 | 218 | Wiuff Cecilie | 2000 | A6 | 0072AB | 25 m | 27.37 | |
4 | 211 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | A6 | 0126AC | 25 m | 28.12 | |
5 | 246 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 28.16 | |
6 | 281 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 28.48 | |
7 | 236 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 28.78 | |
8 | 294 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 28.86 | |
9 | 217 | Paaske Andrea | 2001 | A6 | 0186AF | 25 m | 28.96 | |
10 | 232 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 29.07 | |
11 | 226 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 29.21 | |
12 | 233 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 29.26 | |
13 | 137 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 29.64 | |
14 | 228 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 30.09 | |
15 | 115 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 30.19 | |
16 | 241 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 30.48 | |
17 | 170 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 30.59 | |
18 | 175 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 30.66 | |
19 | 230 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 30.79 | |
20 | 290 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 31.16 | |
21 | 295 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 31.21 | |
22 | 237 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 31.40 | |
23 | 184 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 31.49 | |
24 | 104 | Borgstrøm Michelle | 1989 | TRITON B | 8962AG | 25 m | 31.86 | |
25 | 285 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 33.26 | |
26 | 176 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 33.51 | |
27 | 174 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 33.64 | |
28 | 102 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 34.17 | |
29 | 178 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 35.35 | |
30 | 18 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 35.75 | |
31 | 189 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 36.08 | |
32 | 171 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 36.76 | |
33 | 33 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 36.82 | |
34 | 247 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 37.25 | |
35 | 27 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 37.57 | |
36 | 14 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 37.74 | |
37 | 7 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 37.97 | |
38 | 140 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 38.29 | |
39 | 116 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 38.34 | |
40 | 192 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 39.02 | |
41 | 22 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 39.04 | |
42 | 8 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 39.11 | |
43 | 17 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 39.93 | |
44 | 20 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 40.27 | |
45 | 41 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 40.38 | |
46 | 139 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 40.69 | |
47 | 105 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 41.27 | |
48 | 13 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 41.71 | |
49 | 29 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 41.88 | |
50 | 36 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 41.91 | |
51 | 42 | Vedsted Kirsten | 2008 | KVIK | 0872AE | 25 m | 42.29 | |
52 | 32 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 43.50 | |
53 | 16 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 44.54 | |
54 | 21 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 44.63 | |
55 | 299 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 46.77 | |
56 | 10 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 25 m | 46.79 | ||
57 | 106 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 46.91 | |
58 | 35 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 0852AI | 25 m | 47.09 | |
59 | 34 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 50.32 | |
60 | 39 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 50.78 | |
61 | 138 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 52.23 | |
62 | 117 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | ||
63 | 119 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | ||
64 | 141 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
65 | 278 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
66 | 279 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
67 | 280 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 25 m | |||
68 | 284 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
69 | 286 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
70 | 296 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
71 | 297 | Palkinn Ida Marie | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
72 | 298 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 24.69 | |
2 | 111 | Møhl Emil | 1994 | TRITON B | 9413AC | 25 m | 25.40 | |
3 | 235 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 26.19 | |
4 | 109 | Jørgensen Rasmus | 1989 | TRITON B | 8983AB | 25 m | 26.31 | |
5 | 219 | Wiuff Nicolai | 2002 | A6 | 0243AB | 25 m | 26.58 | |
6 | 231 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 26.61 | |
7 | 182 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 26.78 | |
8 | 2 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 26.96 | |
9 | 132 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 27.77 | |
10 | 180 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 28.21 | |
11 | 187 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 28.63 | |
12 | 134 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 28.73 | |
13 | 124 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 29.08 | |
14 | 195 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 29.25 | |
15 | 205 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 29.76 | |
16 | 142 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 29.94 | |
17 | 173 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 25 m | 30.32 | |
18 | 238 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 30.34 | |
19 | 245 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 30.48 | |
20 | 203 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 30.65 | |
21 | 287 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 30.97 | |
22 | 252 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 30.98 | |
23 | 130 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 31.00 | |
24 | 181 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | 31.03 | |
25 | 28 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 31.32 | |
26 | 11 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 31.93 | |
27 | 43 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 32.21 | |
28 | 129 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 32.60 | |
29 | 15 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 32.69 | |
30 | 38 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 33.80 | |
31 | 107 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 33.82 | |
32 | 24 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 33.94 | |
33 | 135 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | 34.25 | |
34 | 112 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 34.27 | |
35 | 133 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 34.49 | |
36 | 44 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 35.38 | |
37 | 9 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 35.44 | |
38 | 293 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 36.08 | |
39 | 19 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 36.51 | |
40 | 128 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 36.59 | |
41 | 23 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 37.58 | |
42 | 229 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 37.92 | |
43 | 234 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 38.18 | |
44 | 37 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 39.39 | |
45 | 25 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 39.68 | |
46 | 110 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 40.32 | |
47 | 31 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 40.59 | |
48 | 291 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 40.78 | |
49 | 277 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 41.42 | |
50 | 40 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 41.97 | |
51 | 30 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 42.64 | |
52 | 131 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 43.89 | |
53 | 292 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 46.31 | |
54 | 114 | Wohlfahrt Mads-Emil | 2006 | TRITON B | 25 m | |||
55 | 289 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | A6 | 0066AO | 25 m | 2:20.37 | |
2 | 214 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 2:26.57 | |
3 | 185 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 2:29.12 | |
4 | 239 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 2:29.66 | |
5 | 45 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:30.39 | |
6 | 115 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:32.69 | |
7 | 188 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 2:34.12 | |
8 | 194 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 2:36.61 | |
9 | 125 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:37.69 | |
10 | 169 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 2:37.79 | |
11 | 179 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 2:38.05 | |
12 | 175 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 2:38.74 | |
13 | 244 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 2:42.89 | |
14 | 282 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:44.22 | |
15 | 301 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 2:55.00 | |
16 | 186 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m | 3:01.23 | |
17 | 14 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 3:13.31 | |
18 | 126 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 3:23.10 | |
19 | 27 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 3:26.38 | |
20 | 164 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 3:28.90 | |
21 | 41 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 3:33.90 | |
22 | 36 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 3:34.29 | |
23 | 204 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6 | 0698AA | 25 m | 3:35.36 | |
24 | 178 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 3:38.65 | |
25 | 33 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 3:39.69 | |
26 | 8 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 3:45.94 | |
27 | 29 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 3:46.81 | |
28 | 13 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 3:49.51 | |
29 | 113 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:17.92 | |
2 | 191 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 2:21.70 | |
3 | 207 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:22.27 | |
4 | 177 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 2:36.29 | |
5 | 209 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 2:41.78 | |
6 | 127 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 2:59.22 | |
7 | 108 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 3:28.87 | |
8 | 129 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 5, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | FARUM | 9952AB | 25 m | 1:05.09 | |
2 | 211 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | A6 | 0126AC | 25 m | 1:06.87 | |
3 | 216 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 1:07.00 | |
4 | 45 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:10.16 | |
5 | 183 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 1:11.10 | |
6 | 217 | Paaske Andrea | 2001 | A6 | 0186AF | 25 m | 1:13.71 | |
7 | 137 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 1:15.46 | |
8 | 184 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 1:16.66 | |
9 | 170 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 1:17.08 | |
10 | 193 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:17.56 | |
11 | 295 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:18.55 | |
12 | 190 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:21.68 | |
13 | 104 | Borgstrøm Michelle | 1989 | TRITON B | 8962AG | 25 m | 1:23.12 | |
14 | 176 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 1:26.36 | |
15 | 172 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 1:26.41 | |
16 | 102 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:30.19 | |
17 | 27 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:30.85 | |
18 | 22 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:31.10 | |
19 | 126 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:31.19 | |
20 | 283 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:31.47 | |
21 | 204 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6 | 0698AA | 25 m | 1:31.76 | |
22 | 285 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:32.83 | |
23 | 14 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:32.94 | |
24 | 189 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 1:34.25 | |
25 | 140 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 1:34.41 | |
26 | 171 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 1:34.96 | |
27 | 7 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:36.17 | |
28 | 18 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:37.48 | |
29 | 164 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 1:37.63 | |
30 | 42 | Vedsted Kirsten | 2008 | KVIK | 0872AE | 25 m | 1:39.28 | |
31 | 33 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 1:39.34 | |
32 | 192 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 1:39.58 | |
33 | 20 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:39.92 | |
34 | 17 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:41.23 | |
35 | 8 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 1:43.12 | |
36 | 299 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:43.12 | |
37 | 13 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:47.53 | |
38 | 29 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:47.88 | |
39 | 41 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:49.94 | |
40 | 105 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 1:53.35 | |
41 | 113 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 1:55.09 | |
42 | 138 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 2:11.33 | |
43 | 106 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 2:15.52 | |
44 | 36 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | ||
45 | 119 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | ||
46 | 139 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | ||
47 | 141 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 6, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 250 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 1:00.47 | |
2 | 2 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:02.32 | |
3 | 219 | Wiuff Nicolai | 2002 | A6 | 0243AB | 25 m | 1:04.27 | |
4 | 231 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:06.14 | |
5 | 187 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 1:06.25 | |
6 | 206 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 1:07.93 | |
7 | 132 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:11.70 | |
8 | 208 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:12.20 | |
9 | 134 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:14.19 | |
10 | 195 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 1:15.17 | |
11 | 142 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:16.42 | |
12 | 205 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 1:16.56 | |
13 | 245 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:18.72 | |
14 | 173 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 25 m | 1:18.91 | |
15 | 288 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:19.73 | |
16 | 203 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 1:20.02 | |
17 | 15 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:20.86 | |
18 | 181 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | 1:20.86 | |
19 | 287 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:21.59 | |
20 | 130 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 1:21.92 | |
21 | 240 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:22.45 | |
22 | 252 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 1:22.71 | |
23 | 43 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:24.67 | |
24 | 127 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:25.38 | |
25 | 133 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:27.53 | |
26 | 24 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:27.85 | |
27 | 11 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:28.10 | |
28 | 44 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:28.30 | |
29 | 28 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:28.44 | |
30 | 107 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:29.28 | |
31 | 38 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:31.60 | |
32 | 293 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:32.16 | |
33 | 110 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:33.46 | |
34 | 112 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:35.08 | |
35 | 229 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 1:40.52 | |
36 | 128 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 1:41.07 | |
37 | 292 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:45.30 | |
38 | 234 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 1:45.31 | |
39 | 277 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 1:50.00 | |
40 | 291 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:50.00 | |
41 | 131 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 1:54.72 | |
42 | 108 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | ||
43 | 114 | Wohlfahrt Mads-Emil | 2006 | TRITON B | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 34.23 | |
2 | 228 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 34.93 | |
3 | 188 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 37.23 | |
4 | 247 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 41.04 | |
5 | 174 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 46.30 | |
6 | 103 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 53.16 | |
7 | 116 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 54.35 | |
8 | 105 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 55.92 | |
9 | 106 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 57.58 | |
10 | 139 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 57.69 | |
11 | 113 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 57.95 | |
12 | 16 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 59.03 | |
13 | 138 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 1:00.95 | |
14 | 32 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 1:01.06 | |
15 | 10 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 25 m | 1:03.78 | ||
16 | 35 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 0852AI | 25 m | 1:05.64 | |
17 | 34 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 1:06.13 | |
18 | 21 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 1:07.86 | |
19 | 39 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 1:11.48 | |
20 | 117 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | ||
21 | 278 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
22 | 279 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
23 | 280 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 25 m | |||
24 | 284 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
25 | 286 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
26 | 296 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
27 | 297 | Palkinn Ida Marie | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
28 | 298 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 111 | Møhl Emil | 1994 | TRITON B | 9413AC | 25 m | 31.16 | |
2 | 235 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 34.04 | |
3 | 240 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 40.84 | |
4 | 135 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | 47.87 | |
5 | 9 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 49.60 | |
6 | 23 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 53.85 | |
7 | 19 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 54.34 | |
8 | 30 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 58.94 | |
9 | 25 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 1:02.38 | |
10 | 31 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:03.06 | |
11 | 40 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:16.26 | |
12 | 108 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 1:32.93 | |
13 | 37 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | ||
14 | 114 | Wohlfahrt Mads-Emil | 2006 | TRITON B | 25 m | |||
15 | 289 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | A6 | 0066AO | 25 m | 2:06.32 | |
2 | 218 | Wiuff Cecilie | 2000 | A6 | 0072AB | 25 m | 2:06.55 | |
3 | 281 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 2:15.38 | |
4 | 194 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 2:16.60 | |
5 | 294 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 2:22.28 | |
6 | 232 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 2:23.22 | |
7 | 290 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 2:24.09 | |
8 | 115 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:25.10 | |
9 | 125 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:25.74 | |
10 | 282 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:26.52 | |
11 | 137 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 2:28.16 | |
12 | 237 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 2:29.21 | |
13 | 184 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 2:33.52 | |
14 | 186 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m | 2:37.95 | |
15 | 190 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 2:38.32 | |
16 | 285 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 2:41.74 | |
17 | 301 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 2:42.28 | |
18 | 172 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 2:50.17 | |
19 | 178 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 2:50.94 | |
20 | 189 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 2:54.47 | |
21 | 300 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 2:54.63 | |
22 | 164 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 3:19.94 | |
23 | 192 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 3:22.01 | |
24 | 204 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6 | 0698AA | 25 m | 3:29.47 | |
25 | 16 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 3:44.05 | |
26 | 21 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 3:44.38 | |
27 | 35 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 0852AI | 25 m | 3:51.91 | |
28 | 32 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 3:52.67 | |
29 | 10 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 25 m | |||
30 | 34 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | ||
31 | 39 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | ||
32 | 119 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | ||
33 | 141 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 1:55.43 | |
2 | 251 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 25 m | 2:02.27 | |
3 | 242 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 2:04.57 | |
4 | 207 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:05.89 | |
5 | 182 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 2:07.20 | |
6 | 177 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 2:15.89 | |
7 | 180 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 2:17.55 | |
8 | 187 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 2:18.37 | |
9 | 245 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:19.59 | |
10 | 124 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:20.95 | |
11 | 238 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 2:22.87 | |
12 | 195 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 2:23.70 | |
13 | 173 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 25 m | 2:24.76 | |
14 | 209 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 2:28.88 | |
15 | 129 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 2:42.91 | |
16 | 277 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 3:05.00 | |
17 | 19 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 3:08.04 | |
18 | 25 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 3:15.56 | |
19 | 31 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 3:19.42 | |
20 | 23 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 3:21.30 | |
21 | 291 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 3:25.82 | |
22 | 9 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 3:26.43 | |
23 | 40 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 3:28.53 | |
24 | 30 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 3:31.71 | |
25 | 37 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 3:33.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 11, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 218 | Wiuff Cecilie | 2000 | A6 | 0072AB | 25 m | 1:00.30 | |
2 | 211 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | A6 | 0126AC | 25 m | 1:02.52 | |
3 | 45 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:07.32 | |
4 | 226 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 1:08.24 | |
5 | 217 | Paaske Andrea | 2001 | A6 | 0186AF | 25 m | 1:09.06 | |
6 | 233 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 1:12.27 | |
7 | 188 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 1:12.40 | |
8 | 179 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 1:14.06 | |
9 | 295 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:15.73 | |
10 | 230 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:15.87 | |
11 | 125 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:15.88 | |
12 | 170 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 1:19.75 | |
13 | 186 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m | 1:34.88 | |
14 | 7 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:40.08 | |
15 | 17 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | ||
16 | 18 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | ||
17 | 20 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | ||
18 | 22 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | ||
19 | 42 | Vedsted Kirsten | 2008 | KVIK | 0872AE | 25 m | ||
20 | 116 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | ||
21 | 126 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 12, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 56.49 | |
2 | 219 | Wiuff Nicolai | 2002 | A6 | 0243AB | 25 m | 1:00.39 | |
3 | 2 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:00.47 | |
4 | 250 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 1:01.03 | |
5 | 206 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 1:05.66 | |
6 | 191 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 1:06.40 | |
7 | 132 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:08.78 | |
8 | 208 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:09.74 | |
9 | 180 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 1:11.01 | |
10 | 209 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 1:11.04 | |
11 | 142 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:16.14 | |
12 | 205 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 1:16.82 | |
13 | 181 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | 1:23.01 | |
14 | 293 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:26.10 | |
15 | 28 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:28.34 | |
16 | 287 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:28.47 | |
17 | 43 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:29.67 | |
18 | 127 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:30.70 | |
19 | 15 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:31.38 | |
20 | 11 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:32.23 | |
21 | 107 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:32.51 | |
22 | 203 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 1:42.52 | |
23 | 112 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:46.68 | |
24 | 24 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:54.74 | |
25 | 38 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 2:01.66 | |
26 | 44 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 2:14.93 | |
27 | 133 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | ||
28 | 135 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 214 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 2:37.88 | |
2 | 215 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 2:37.97 | |
3 | 185 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 2:38.65 | |
4 | 183 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 2:44.21 | |
5 | 175 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 2:52.86 | |
6 | 169 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 2:53.35 | |
7 | 241 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 2:53.68 | |
8 | 193 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 2:54.70 | |
9 | 190 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 3:07.30 | |
10 | 283 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 3:19.36 | |
11 | 176 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 3:34.76 | |
12 | 174 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 3:36.79 | |
13 | 300 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 3:39.02 | |
14 | 299 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 3:45.00 | |
15 | 103 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 3:47.59 | |
16 | 172 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 4:01.86 | |
17 | 140 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 4:05.93 | |
18 | 117 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:41.14 | |
2 | 124 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 3:02.47 | |
3 | 288 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 3:10.48 | |
4 | 134 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 3:16.18 | |
5 | 110 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 3:39.18 | |
6 | 292 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 3:57.75 | |
7 | 130 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 15, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | A6 Piger 1 | 1998 | A6 | 25 m | 1:50.02 | ||
2 | 197 | A6 Piger 2 | 1998 | A6 | 25 m | 1:55.23 | ||
3 | 198 | A6 Piger 3 | 1998 | A6 | 25 m | 2:00.99 | ||
4 | 199 | A6 Piger 4 | 1998 | A6 | 25 m | 2:05.78 | ||
5 | 200 | A6 Piger 5 | 1998 | A6 | 25 m | 2:13.45 | ||
6 | 201 | A6 Piger 6 | 1998 | A6 | 25 m | 2:19.00 | ||
7 | 202 | A6 Piger 7 | 2007 | A6 | 25 m | 2:24.56 | ||
8 | 5 | Kvik Piger 1 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
9 | 6 | Kvik Piger 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:40.00 | ||
10 | 120 | Frederikssund Damer | 2001 | FR.SUND | 25 m | |||
11 | 136 | Frederikssund Piger | 2007 | FR.SUND | 25 m | |||
12 | 223 | Farum Piger 1 | 1995 | FARUM | 25 m | |||
13 | 275 | Værløse Piger 1 | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
14 | 276 | Værløse Piger 2 | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 16, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | A6 Boys 1 | 2002 | A6 | 25 m | 1:45.00 | ||
2 | 166 | A6 Boys 2 | 2003 | A6 | 25 m | 1:50.77 | ||
3 | 167 | A6 Boys 3 | 2003 | A6 | 25 m | 1:56.00 | ||
4 | 168 | A6 Boys 4 | 2003 | A6 | 25 m | 2:00.66 | ||
5 | 3 | Kvik Drenge 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:17.00 | ||
6 | 4 | Kvik Drenge 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:25.00 | ||
7 | 274 | Værløse Boys | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:30.00 | ||
8 | 118 | Frederikssund Boys | 2006 | FR.SUND | 25 m | |||
9 | 122 | Frederikssund Drenge | 2004 | FR.SUND | 25 m | |||
10 | 220 | Farum Drenge 1 | 1995 | FARUM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 17, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 5:04.07 | |
2 | 290 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 5:15.68 | |
3 | 282 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 5:41.77 | |
4 | 301 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 5:51.97 | |
5 | 285 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 6:00.00 | |
6 | 141 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 18, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 25 m | 4:22.81 | |
2 | 254 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 4:48.54 | |
3 | 124 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 4:55.77 | |
4 | 287 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 5:08.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 294 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:08.45 | |
2 | 45 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:08.52 | |
3 | 281 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:10.30 | |
4 | 115 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:10.55 | |
5 | 270 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:17.03 | |
6 | 268 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:17.55 | |
7 | 283 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:23.51 | |
8 | 140 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 1:34.55 | |
9 | 21 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 1:41.84 | |
10 | 299 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:47.81 | |
11 | 16 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 1:55.82 | |
12 | 32 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 2:02.44 | |
13 | 113 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 2:08.60 | |
14 | 10 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 25 m | 2:09.01 | ||
15 | 106 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 2:11.31 | |
16 | 34 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | ||
17 | 35 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 0852AI | 25 m | ||
18 | 278 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
19 | 279 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
20 | 280 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 25 m | |||
21 | 284 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
22 | 286 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
23 | 296 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
24 | 297 | Palkinn Ida Marie | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
25 | 298 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 20, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:06.34 | |
2 | 288 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:21.24 | |
3 | 127 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:22.53 | |
4 | 262 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:25.37 | |
5 | 257 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:27.41 | |
6 | 265 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:29.33 | |
7 | 19 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:32.52 | |
8 | 266 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:33.29 | |
9 | 108 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 1:38.57 | |
10 | 9 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:39.39 | |
11 | 267 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:42.37 | |
12 | 110 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:44.18 | |
13 | 31 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:44.71 | |
14 | 40 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:49.87 | |
15 | 37 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 1:53.30 | |
16 | 26 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:58.71 | |
17 | 30 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 1:59.24 | |
18 | 271 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 2:12.47 | |
19 | 273 | Sundstrup Rasmus | 2008 | VI39 | 0857AF | 25 m | 2:41.68 | |
20 | 23 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | ||
21 | 25 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | ||
22 | 289 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 21, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 268 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 32.55 | |
2 | 295 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 33.34 | |
3 | 290 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 34.77 | |
4 | 22 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 40.26 | |
5 | 7 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 40.99 | |
6 | 269 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 41.06 | |
7 | 14 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 42.21 | |
8 | 27 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 43.08 | |
9 | 17 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 44.27 | |
10 | 20 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 44.60 | |
11 | 18 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 44.66 | |
12 | 8 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 45.08 | |
13 | 42 | Vedsted Kirsten | 2008 | KVIK | 0872AE | 25 m | 46.42 | |
14 | 33 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 46.63 | |
15 | 116 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 47.34 | |
16 | 29 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 52.71 | |
17 | 13 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 52.78 | |
18 | 41 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 54.31 | |
19 | 36 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 59.34 | |
20 | 113 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 59.76 | |
21 | 106 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:10.68 | |
22 | 141 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 22, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 29.74 | |
2 | 132 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 30.13 | |
3 | 256 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 32.65 | |
4 | 134 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 32.67 | |
5 | 255 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 34.35 | |
6 | 107 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 35.89 | |
7 | 38 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 36.38 | |
8 | 257 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 37.11 | |
9 | 293 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 37.78 | |
10 | 259 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 37.86 | |
11 | 28 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 38.05 | |
12 | 260 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 38.11 | |
13 | 11 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 38.57 | |
14 | 15 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 38.66 | |
15 | 43 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 39.53 | |
16 | 261 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 41.25 | |
17 | 262 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 41.39 | |
18 | 291 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 42.21 | |
19 | 112 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 43.14 | |
20 | 44 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 43.91 | |
21 | 24 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 45.06 | |
22 | 266 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 46.86 | |
23 | 12 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 48.09 | |
24 | 128 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 48.56 | |
25 | 272 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 57.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:19.81 | |
2 | 270 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:26.76 | |
3 | 300 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 1:39.21 | |
4 | 27 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:41.69 | |
5 | 20 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:44.03 | |
6 | 22 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:44.62 | |
7 | 14 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:44.74 | |
8 | 18 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:45.86 | |
9 | 301 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:46.11 | |
10 | 103 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:48.18 | |
11 | 17 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:50.49 | |
12 | 140 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 1:51.07 | |
13 | 116 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:54.57 | |
14 | 41 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:55.36 | |
15 | 29 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:57.27 | |
16 | 33 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 1:57.64 | |
17 | 8 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 1:58.81 | |
18 | 36 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:59.37 | |
19 | 42 | Vedsted Kirsten | 2008 | KVIK | 0872AE | 25 m | 1:59.46 | |
20 | 7 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 2:01.90 | |
21 | 13 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 2:04.75 | |
22 | 106 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 2:20.68 | |
23 | 138 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 2:25.87 | |
24 | 278 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
25 | 279 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
26 | 280 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 25 m | |||
27 | 284 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
28 | 286 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
29 | 296 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
30 | 297 | Palkinn Ida Marie | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
31 | 298 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 32.14 | |
2 | 134 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:24.43 | |
3 | 256 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:24.67 | |
4 | 255 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:27.92 | |
5 | 288 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:28.15 | |
6 | 44 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:34.44 | |
7 | 15 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:34.98 | |
8 | 43 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:41.00 | |
9 | 260 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:41.18 | |
10 | 28 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:43.73 | |
11 | 110 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:43.82 | |
12 | 38 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:49.26 | |
13 | 292 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:49.96 | |
14 | 12 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:56.20 | |
15 | 11 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 2:01.83 | |
16 | 24 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 2:01.85 | |
17 | 277 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 2:05.16 | |
18 | 289 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 25, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 36.45 | |
2 | 282 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 36.53 | |
3 | 283 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 39.48 | |
4 | 285 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 43.04 | |
5 | 269 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 44.41 | |
6 | 35 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 0852AI | 25 m | 48.80 | |
7 | 34 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 51.09 | |
8 | 16 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 51.63 | |
9 | 106 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 57.82 | |
10 | 10 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 25 m | |||
11 | 21 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | ||
12 | 32 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | ||
13 | 138 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 26, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 231 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 29.98 | |
2 | 287 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 36.83 | |
3 | 127 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 38.48 | |
4 | 107 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 39.38 | |
5 | 259 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 40.24 | |
6 | 129 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 40.72 | |
7 | 19 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 41.04 | |
8 | 265 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 41.59 | |
9 | 9 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 43.05 | |
10 | 108 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 44.59 | |
11 | 293 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 44.67 | |
12 | 261 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 44.77 | |
13 | 128 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 45.19 | |
14 | 31 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 45.73 | |
15 | 26 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 45.81 | |
16 | 23 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 48.00 | |
17 | 267 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 48.68 | |
18 | 25 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 49.78 | |
19 | 40 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 50.49 | |
20 | 37 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 50.91 | |
21 | 30 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 51.48 | |
22 | 272 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 58.45 | |
23 | 271 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:06.38 | |
24 | 273 | Sundstrup Rasmus | 2008 | VI39 | 0857AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 27, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 281 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:01.77 | |
2 | 236 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 1:02.21 | |
3 | 294 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:03.12 | |
4 | 115 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:05.71 | |
5 | 268 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:06.64 | |
6 | 290 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:07.55 | |
7 | 301 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:14.14 | |
8 | 283 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:18.87 | |
9 | 269 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:21.31 | |
10 | 116 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:24.57 | |
11 | 140 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 1:28.12 | |
12 | 103 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:32.45 | |
13 | 32 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 1:46.89 | |
14 | 10 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 25 m | 1:48.71 | ||
15 | 34 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 1:51.17 | |
16 | 21 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 1:51.24 | |
17 | 106 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:54.01 | |
18 | 113 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 1:54.07 | |
19 | 138 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 1:57.85 | |
20 | 16 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | ||
21 | 35 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 0852AI | 25 m | ||
22 | 141 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
23 | 278 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
24 | 279 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
25 | 280 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 25 m | |||
26 | 284 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
27 | 286 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
28 | 296 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
29 | 297 | Palkinn Ida Marie | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
30 | 298 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 28, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:00.58 | |
2 | 132 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:00.67 | |
3 | 1 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:01.25 | |
4 | 134 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:04.90 | |
5 | 256 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:05.77 | |
6 | 130 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 1:11.20 | |
7 | 255 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:11.61 | |
8 | 129 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:12.16 | |
9 | 43 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:12.74 | |
10 | 262 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:15.46 | |
11 | 266 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:16.03 | |
12 | 259 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:16.04 | |
13 | 261 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:16.39 | |
14 | 257 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:17.29 | |
15 | 265 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:19.36 | |
16 | 112 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:21.24 | |
17 | 9 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:24.57 | |
18 | 26 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:25.03 | |
19 | 267 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:25.16 | |
20 | 19 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:26.02 | |
21 | 291 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:26.16 | |
22 | 128 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 1:26.78 | |
23 | 25 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 1:28.54 | |
24 | 31 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:30.05 | |
25 | 37 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 1:31.11 | |
26 | 23 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:31.62 | |
27 | 277 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 1:34.49 | |
28 | 40 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:36.24 | |
29 | 30 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 1:36.30 | |
30 | 271 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:54.78 | |
31 | 292 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:58.67 | |
32 | 272 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 1:59.48 | |
33 | 273 | Sundstrup Rasmus | 2008 | VI39 | 0857AF | 25 m | ||
34 | 289 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 29, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:24.51 | |
2 | 295 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 2:56.97 | |
3 | 300 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 3:11.05 | |
4 | 22 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 3:16.12 | |
5 | 14 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 3:27.14 | |
6 | 7 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 3:28.26 | |
7 | 20 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 3:29.77 | |
8 | 299 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 3:30.00 | |
9 | 17 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 3:40.93 | |
10 | 8 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 3:41.84 | |
11 | 41 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 3:45.13 | |
12 | 29 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 3:45.34 | |
13 | 13 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 3:51.19 | |
14 | 33 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 3:51.24 | |
15 | 18 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | ||
16 | 27 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | ||
17 | 36 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | ||
18 | 42 | Vedsted Kirsten | 2008 | KVIK | 0872AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 30, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 132 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:34.81 | |
2 | 124 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:35.06 | |
3 | 15 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 2:54.62 | |
4 | 127 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 3:01.52 | |
5 | 28 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 3:08.11 | |
6 | 260 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 3:08.73 | |
7 | 11 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 3:12.34 | |
8 | 38 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 3:13.56 | |
9 | 107 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 3:15.61 | |
10 | 293 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 3:16.16 | |
11 | 44 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 3:20.70 | |
12 | 24 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 3:23.08 | |
13 | 112 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 3:27.82 | |
14 | 110 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 3:32.82 | |
15 | 12 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 3:45.56 | |
16 | 108 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 31, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Kvik Piger 1 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:50.00 | ||
2 | 6 | Kvik Piger 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 3:00.00 | ||
3 | 121 | Frederikssund Damer 1 | 2001 | FR.SUND | 25 m | |||
4 | 275 | Værløse Piger 1 | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
5 | 276 | Værløse Piger 2 | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |
Løb 32, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Gun Boats | 2006 | VI39 | 25 m | 2:22.00 | ||
2 | 3 | Kvik Drenge 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:35.00 | ||
3 | 4 | Kvik Drenge 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:45.00 | ||
4 | 258 | Miniguns | 2006 | VI39 | 25 m | 2:50.00 | ||
5 | 274 | Værløse Boys | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:50.00 | ||
6 | 263 | Minions | 2006 | VI39 | 25 m | 3:10.00 | ||
7 | 123 | Frederikssund Drenge 1 | 2004 | FR.SUND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 september 2018 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:23 |