Program för Palles Minne - TYR CUP 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 1:05.53 | |
2 | 83 | Hjortsberg Nea | 2004 | SÖDERTÖRN | AK0404 | 25 m | 1:11.02 | |
3 | 148 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 50 m | 1:11.45 | |
4 | 36 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 1:12.53 | |
5 | 115 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 1:13.37 | |
6 | 108 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:15.40 | |
7 | 79 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 1:15.61 | |
8 | 53 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 1:16.00 | |
9 | 149 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:16.02 | |
10 | 121 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 1:16.54 | |
11 | 61 | Moberg Tova | 1998 | HUDIKSVALL | AZ5898 | 25 m | 1:16.59 | |
12 | 74 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 1:17.77 | |
13 | 150 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:19.59 | |
14 | 126 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 1:20.17 | |
15 | 109 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 1:21.20 | |
16 | 94 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:21.25 | |
17 | 88 | Olavi Tindra | 2003 | TIMRÅ SK | AH6403 | 25 m | 1:23.34 | |
18 | 125 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:24.51 | |
19 | 42 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 1:24.97 | |
20 | 102 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:26.29 | |
21 | 103 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 1:26.45 | |
22 | 116 | Lantz Tilde | 2004 | UPSALA S | AX3604 | 25 m | 1:27.19 | |
23 | 142 | Tukler Matilda | 2004 | UPSALA S | AU0404 | 25 m | 1:27.50 | |
24 | 130 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:27.80 | |
25 | 139 | Svensson Esther | 2003 | UPSALA S | AJ3203 | 25 m | 1:28.55 | |
26 | 181 | Söderberg Elsa | 2002 | ÖSTERBY SS | BJ5802 | 25 m | 1:29.90 | |
27 | 52 | Sundvik Siri | 2004 | GÄVLE SS | BS3404 | 25 m | 1:30.27 | |
28 | 54 | Wijker Emelie | 2003 | GÄVLE SS | BA8803 | 25 m | 1:32.78 | |
29 | 40 | Holfve Lisa | 2005 | GÄVLE SS | AR9605 | 25 m | 1:33.23 | |
30 | 143 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 1:33.27 | |
31 | 90 | Åström Isabelle | 2004 | TIMRÅ SK | AJ2404 | 25 m | 1:34.87 | |
32 | 120 | Lång Lovis | 2005 | UPSALA S | AM4205 | 25 m | 1:35.73 | |
33 | 144 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | 1:36.28 | |
34 | 48 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 1:37.17 | |
35 | 24 | Berg Elina | 2002 | GIMO SS | BG6402 | 25 m | 1:37.97 | |
36 | 51 | Stolt Hanna | 2004 | GÄVLE SS | BB8804 | 25 m | 1:39.86 | |
37 | 122 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 25 m | 1:46.49 | |
38 | 16 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | 1:50.61 | |
39 | 87 | Jansson Linnea | 2005 | TIMRÅ SK | BD0805 | 25 m | 1:56.68 | |
40 | 1 | Bengtsson Ellen | 2007 | BOLLNÄS SS | AG3807 | 25 m | ||
41 | 12 | Olsson Frida | 2005 | BOLLNÄS SS | AS1205 | 25 m | ||
42 | 18 | Wallberg Edith | 2007 | BOLLNÄS SS | AA3807 | 25 m | ||
43 | 20 | Wannberg Arwen | 2007 | BOLLNÄS SS | AE2407 | 25 m | ||
44 | 35 | Florén Ann | 1973 | GÄVLE SS | AA9873 | 25 m | ||
45 | 77 | Eklund Junia | 2006 | SÖDERHAMN | AH0806 | 25 m | ||
46 | 205 | Törnros Jennifer | 2004 | BOLLNÄS SS | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 2, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 1:00.81 | |
2 | 106 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 1:04.16 | |
3 | 38 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:07.51 | |
4 | 34 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 1:08.19 | |
5 | 133 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 25 m | 1:08.53 | |
6 | 91 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 1:09.39 | |
7 | 45 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 1:09.73 | |
8 | 56 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 1:10.43 | |
9 | 140 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 1:11.41 | |
10 | 15 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 1:12.77 | |
11 | 123 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 1:13.32 | |
12 | 100 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 1:13.70 | |
13 | 64 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 1:16.46 | |
14 | 131 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:17.10 | |
15 | 11 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 1:19.23 | |
16 | 39 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 1:20.53 | |
17 | 92 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 1:21.46 | |
18 | 114 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 1:22.08 | |
19 | 175 | Bräck Axel | 2001 | ÖSTERBY SS | AK1301 | 25 m | 1:22.23 | |
20 | 147 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 1:22.59 | |
21 | 135 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:24.62 | |
22 | 112 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:24.72 | |
23 | 96 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:27.27 | |
24 | 119 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 1:28.31 | |
25 | 99 | Fischer Joel | 2003 | UPSALA S | AE8103 | 25 m | 1:30.47 | |
26 | 129 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 1:36.46 | |
27 | 110 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:37.42 | |
28 | 7 | Jonsson Adrian | 2004 | BOLLNÄS SS | AN8504 | 25 m | 1:37.43 | |
29 | 104 | Fröman Nils | 2005 | UPSALA S | AL6705 | 25 m | 1:42.08 | |
30 | 105 | Fröman Tomas | 2005 | UPSALA S | AL3705 | 25 m | 1:42.82 | |
31 | 62 | Pettersson Sebastian | 2006 | HUDIKSVALL | AD1306 | 25 m | 1:43.27 | |
32 | 107 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 50 m | 1:44.31 | |
33 | 10 | Lind Arvid | 2005 | BOLLNÄS SS | AL4105 | 25 m | 1:50.75 | |
34 | 2 | Buvik Spännare Gustav | 2004 | BOLLNÄS SS | AS4704 | 25 m | 1:51.02 | |
35 | 188 | Svensson Sebastian | 2006 | HÄRJEDALEN | AB4706 | 50 m | 1:51.98 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 3, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 2:09.80 | |
2 | 75 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 2:11.04 | |
3 | 182 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 2:14.95 | |
4 | 202 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 2:15.78 | |
5 | 115 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 2:19.37 | |
6 | 200 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 2:19.82 | |
7 | 199 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 2:23.98 | |
8 | 79 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 2:25.13 | |
9 | 121 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 2:25.21 | |
10 | 201 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 2:25.54 | |
11 | 78 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 2:26.45 | |
12 | 74 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 2:26.98 | |
13 | 108 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 2:30.81 | |
14 | 37 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 2:32.99 | |
15 | 76 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 25 m | 2:36.73 | |
16 | 43 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 2:37.33 | |
17 | 94 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 2:38.22 | |
18 | 65 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 50 m | 2:39.40 | |
19 | 109 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 2:40.06 | |
20 | 88 | Olavi Tindra | 2003 | TIMRÅ SK | AH6403 | 25 m | 2:41.53 | |
21 | 47 | Rogström Juni | 2004 | GÄVLE SS | BN5204 | 25 m | 2:45.69 | |
22 | 48 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 2:46.25 | |
23 | 195 | Evertsson Linnea | 2001 | KOMETERNA | AK0601 | 25 m | 2:46.30 | |
24 | 46 | Rainer Margareta | 1949 | GÄVLE SS | AA0249 | 25 m | 2:52.59 | |
25 | 142 | Tukler Matilda | 2004 | UPSALA S | AU0404 | 25 m | 2:54.30 | |
26 | 139 | Svensson Esther | 2003 | UPSALA S | AJ3203 | 25 m | 2:57.17 | |
27 | 130 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 2:58.72 | |
28 | 85 | Carlzén Emelie | 2003 | TIMRÅ SK | BB1203 | 25 m | 2:58.98 | |
29 | 50 | Stigenberg Nathalie | 2004 | GÄVLE SS | AY3804 | 25 m | 3:00.41 | |
30 | 86 | Hallgren Alice | 2003 | TIMRÅ SK | AW8403 | 25 m | 3:00.71 | |
31 | 136 | Stjerna Elsa | 2004 | UPSALA S | AX5604 | 25 m | 3:01.47 | |
32 | 98 | Dushku Rosalinda | 2003 | UPSALA S | BL5603 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 4, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 106 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 2:01.90 | |
2 | 118 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 2:07.19 | |
3 | 34 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 2:10.70 | |
4 | 140 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 2:11.02 | |
5 | 11 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 2:15.62 | |
6 | 114 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 2:17.97 | |
7 | 15 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 2:22.71 | |
8 | 101 | Forsblad David | 2002 | UPSALA S | AU3302 | 25 m | 2:23.78 | |
9 | 100 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 2:24.86 | |
10 | 91 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 2:25.27 | |
11 | 134 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 2:27.31 | |
12 | 175 | Bräck Axel | 2001 | ÖSTERBY SS | AK1301 | 25 m | 2:30.43 | |
13 | 92 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 2:30.65 | |
14 | 131 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 2:35.82 | |
15 | 63 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 2:36.71 | |
16 | 55 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 2:37.98 | |
17 | 132 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 2:42.20 | |
18 | 7 | Jonsson Adrian | 2004 | BOLLNÄS SS | AN8504 | 25 m | 3:15.72 | |
19 | 2 | Buvik Spännare Gustav | 2004 | BOLLNÄS SS | AS4704 | 25 m | ||
20 | 9 | Kabbani Moutaz | 1999 | BOLLNÄS SS | AY7199 | 25 m | ||
21 | 99 | Fischer Joel | 2003 | UPSALA S | AE8103 | 25 m | ||
22 | 189 | Daniels Alvin | 2004 | RÄTTVIK | AJ6904 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 5, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 145 | Westerlund Lina | 1995 | UPSALA S | BD5295 | 25 m | 32.27 | |
2 | 75 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 33.72 | |
3 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 34.08 | |
4 | 22 | Åhlström Matilda | 1991 | BOLLNÄS SS | BV9891 | 25 m | 34.69 | |
5 | 200 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 34.94 | |
6 | 78 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 35.37 | |
7 | 53 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 35.43 | |
8 | 36 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 37.73 | |
9 | 76 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 25 m | 37.79 | |
10 | 202 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 50 m | 38.18 | |
11 | 83 | Hjortsberg Nea | 2004 | SÖDERTÖRN | AK0404 | 25 m | 39.00 | |
12 | 148 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 39.49 | |
13 | 65 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 39.51 | |
14 | 103 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 39.64 | |
15 | 201 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 40.15 | |
16 | 197 | Lindgren Olivia | 1999 | KOMETERNA | AL1899 | 25 m | 40.87 | |
17 | 24 | Berg Elina | 2002 | GIMO SS | BG6402 | 25 m | 40.88 | |
18 | 31 | Olsson Josephine | 2001 | GIMO SS | AP1601 | 25 m | 40.91 | |
19 | 116 | Lantz Tilde | 2004 | UPSALA S | AX3604 | 25 m | 41.11 | |
20 | 43 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 41.87 | |
21 | 216 | Elfström Levina | 2003 | KOMETERNA | AN8403 | 25 m | 42.62 | EFT |
22 | 44 | Olsson Alva | 2003 | GÄVLE SS | BW4803 | 50 m | 42.73 | |
23 | 48 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 42.92 | |
24 | 89 | Åström Cornelia | 2002 | TIMRÅ SK | BE5802 | 25 m | 43.42 | |
25 | 66 | Berglund Rebella | 2001 | LEKSAND | BW9201 | 25 m | 43.45 | |
26 | 52 | Sundvik Siri | 2004 | GÄVLE SS | BS3404 | 25 m | 43.47 | |
27 | 136 | Stjerna Elsa | 2004 | UPSALA S | AX5604 | 25 m | 43.83 | |
28 | 42 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 43.90 | |
29 | 26 | Dregelid Tora | 2002 | GIMO SS | BP5202 | 25 m | 44.56 | |
30 | 88 | Olavi Tindra | 2003 | TIMRÅ SK | AH6403 | 25 m | 44.68 | |
31 | 193 | Andersson Felicia | 2001 | KOMETERNA | AN9601 | 25 m | 44.83 | |
32 | 51 | Stolt Hanna | 2004 | GÄVLE SS | BB8804 | 25 m | 44.84 | |
33 | 126 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 45.18 | |
34 | 14 | Pesu Monica | 1996 | BOLLNÄS SS | BI4496 | 25 m | 45.24 | |
35 | 125 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 46.05 | |
36 | 146 | Westermark Emma | 2003 | UPSALA S | BI6403 | 25 m | 46.07 | |
37 | 32 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 46.87 | |
38 | 195 | Evertsson Linnea | 2001 | KOMETERNA | AK0601 | 25 m | 46.91 | |
39 | 190 | Engberg Johanna | 2003 | RÄTTVIK | BG2803 | 25 m | 46.96 | |
40 | 50 | Stigenberg Nathalie | 2004 | GÄVLE SS | AY3804 | 25 m | 47.63 | |
41 | 90 | Åström Isabelle | 2004 | TIMRÅ SK | AJ2404 | 25 m | 47.87 | |
42 | 86 | Hallgren Alice | 2003 | TIMRÅ SK | AW8403 | 25 m | 48.03 | |
43 | 102 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 48.13 | |
44 | 138 | Svegårdh Tilde | 2005 | UPSALA S | BD5805 | 25 m | 48.21 | |
45 | 191 | Jones Elin | 2003 | RÄTTVIK | AK2203 | 25 m | 48.67 | |
46 | 77 | Eklund Junia | 2006 | SÖDERHAMN | AH0806 | 25 m | 48.80 | |
47 | 40 | Holfve Lisa | 2005 | GÄVLE SS | AR9605 | 25 m | 49.17 | |
48 | 85 | Carlzén Emelie | 2003 | TIMRÅ SK | BB1203 | 25 m | 49.87 | |
49 | 120 | Lång Lovis | 2005 | UPSALA S | AM4205 | 50 m | 49.95 | |
50 | 54 | Wijker Emelie | 2003 | GÄVLE SS | BA8803 | 25 m | 50.06 | |
51 | 122 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 25 m | 50.35 | |
52 | 144 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | 51.26 | |
53 | 67 | Hellström Klara | 2002 | LEKSAND | BR7602 | 25 m | 52.33 | |
54 | 29 | Nordström Jenny | 2005 | GIMO SS | AE0205 | 25 m | 52.77 | |
55 | 187 | Handler Thea | 2005 | HÄRJEDALEN | BG9605 | 25 m | 52.96 | |
56 | 5 | Fredholm Eleanor | 2007 | BOLLNÄS SS | AN8607 | 25 m | 53.32 | |
57 | 16 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | 54.36 | |
58 | 12 | Olsson Frida | 2005 | BOLLNÄS SS | AS1205 | 25 m | 54.43 | |
59 | 143 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 54.56 | |
60 | 28 | Håkansson Irma | 2003 | GIMO SS | BT9603 | 25 m | 56.21 | |
61 | 192 | Tholen Helena | 2005 | RÄTTVIK | BC9205 | 25 m | 56.21 | |
62 | 18 | Wallberg Edith | 2007 | BOLLNÄS SS | AA3807 | 25 m | 56.36 | |
63 | 1 | Bengtsson Ellen | 2007 | BOLLNÄS SS | AG3807 | 25 m | 58.11 | |
64 | 3 | Bylund Tilda | 2004 | BOLLNÄS SS | BR7404 | 25 m | 58.89 | |
65 | 84 | Asplund Cornelia | 2005 | TIMRÅ SK | BD1805 | 25 m | 1:01.06 | |
66 | 87 | Jansson Linnea | 2005 | TIMRÅ SK | BD0805 | 25 m | 1:02.89 | |
67 | 196 | Lidén Embla | 2008 | KOMETERNA | AA5808 | 25 m | 1:05.76 | |
68 | 20 | Wannberg Arwen | 2007 | BOLLNÄS SS | AE2407 | 25 m | ||
69 | 71 | Örjansdotter Liin | 2003 | LEKSAND | CB4603 | 25 m | ||
70 | 186 | Handler Freja | 2008 | HÄRJEDALEN | AG6808 | 25 m | ||
71 | 198 | Näslund Caroline | 1988 | KOMETERNA | BJ4688 | 25 m | ||
72 | 205 | Törnros Jennifer | 2004 | BOLLNÄS SS | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 6, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 56 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 31.69 | |
2 | 41 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 32.08 | |
3 | 91 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 32.57 | |
4 | 45 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 32.74 | |
5 | 123 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 34.74 | |
6 | 15 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 36.55 | |
7 | 11 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 37.53 | |
8 | 39 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 39.19 | |
9 | 110 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 39.82 | |
10 | 175 | Bräck Axel | 2001 | ÖSTERBY SS | AK1301 | 25 m | 39.89 | |
11 | 60 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 25 m | 40.83 | |
12 | 101 | Forsblad David | 2002 | UPSALA S | AU3302 | 25 m | 42.81 | |
13 | 13 | Pesu Jonas | 1998 | BOLLNÄS SS | AT0598 | 25 m | 43.56 | |
14 | 132 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 43.61 | |
15 | 134 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 43.68 | |
16 | 147 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 45.06 | |
17 | 55 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 45.07 | |
18 | 27 | Engman Daniel | 2001 | GIMO SS | AD8501 | 25 m | 45.67 | |
19 | 9 | Kabbani Moutaz | 1999 | BOLLNÄS SS | AY7199 | 25 m | 45.77 | |
20 | 194 | Carlsson Jens | 1983 | KOMETERNA | AE0583 | 25 m | 46.76 | |
21 | 135 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 47.18 | |
22 | 2 | Buvik Spännare Gustav | 2004 | BOLLNÄS SS | AS4704 | 25 m | 47.38 | |
23 | 129 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 47.61 | |
24 | 10 | Lind Arvid | 2005 | BOLLNÄS SS | AL4105 | 25 m | 48.24 | |
25 | 117 | Lindholm Castor | 2005 | UPSALA S | AF6505 | 25 m | 48.42 | |
26 | 107 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 49.27 | |
27 | 96 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 49.90 | |
28 | 189 | Daniels Alvin | 2004 | RÄTTVIK | AJ6904 | 25 m | 50.02 | |
29 | 104 | Fröman Nils | 2005 | UPSALA S | AL6705 | 25 m | 50.43 | |
30 | 105 | Fröman Tomas | 2005 | UPSALA S | AL3705 | 25 m | 50.44 | |
31 | 7 | Jonsson Adrian | 2004 | BOLLNÄS SS | AN8504 | 25 m | 51.07 | |
32 | 188 | Svensson Sebastian | 2006 | HÄRJEDALEN | AB4706 | 25 m | 52.08 | |
33 | 119 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 52.82 | |
34 | 62 | Pettersson Sebastian | 2006 | HUDIKSVALL | AD1306 | 25 m | 52.84 | |
35 | 80 | Nilsson Lukas | 2006 | SÖDERHAMN | AH4506 | 25 m | 58.15 | |
36 | 180 | Pajuluoma Rowan | 2002 | ÖSTERBY SS | AR8702 | 25 m | 58.23 | |
37 | 59 | Hedin Gustav | 2015 | HUDIKSVALL | AA0115 | 25 m | ||
38 | 217 | Andersson Alexxander | 2006 | BOLLNÄS SS | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 7, 50m Bröstsim Dam Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 6 | Höög Gunilla | 1968 | BOLLNÄS SS | AA1668 | 25 m | 41.94 | |
2 | 46 | Rainer Margareta | 1949 | GÄVLE SS | AA0249 | 25 m | 44.02 | |
3 | 35 | Florén Ann | 1973 | GÄVLE SS | AA9873 | 25 m | 45.13 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 8, 50m Bröstsim Herr Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 17 | Svensk Torbjörn | 1964 | BOLLNÄS SS | AA5564 | 25 m | 32.53 | |
2 | 81 | Nilsson Stefan | 1968 | SÖDERHAMN | AB3568 | 25 m | 37.63 | |
3 | 19 | Wallberg Ola | 1972 | BOLLNÄS SS | AB4172 | 25 m | 37.79 | |
4 | 128 | Olsson Jesper | 1975 | UPSALA S | AB8775 | 25 m | 37.82 | |
5 | 204 | Söderberg Ola | 1966 | VÄXJÖ SS | AA8766 | 25 m | 37.95 | |
6 | 21 | Von Schantz Elof | 1972 | BOLLNÄS SS | AC3372 | 25 m | 40.58 | |
7 | 215 | Persson Morgen | 1967 | HÄRJEDALEN | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 9, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 2:18.92 | |
2 | 199 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 2:36.92 | |
3 | 182 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 2:44.55 | |
4 | 149 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 2:54.04 | |
5 | 150 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 2:54.13 | |
6 | 32 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | ||
7 | 36 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | ||
8 | 53 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 10, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 106 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 2:18.11 | |
2 | 140 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 2:23.89 | |
3 | 133 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 50 m | 2:31.15 | |
4 | 118 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 2:42.43 | |
5 | 38 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 2:48.84 | |
6 | 45 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 2:54.18 | |
7 | 132 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 11, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 1:05.14 | |
2 | 75 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 1:07.44 | |
3 | 22 | Åhlström Matilda | 1991 | BOLLNÄS SS | BV9891 | 25 m | 1:08.27 | |
4 | 145 | Westerlund Lina | 1995 | UPSALA S | BD5295 | 25 m | 1:09.94 | |
5 | 83 | Hjortsberg Nea | 2004 | SÖDERTÖRN | AK0404 | 25 m | 1:12.07 | |
6 | 200 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 1:12.62 | |
7 | 202 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 1:12.78 | |
8 | 115 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 1:12.83 | |
9 | 201 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 1:14.82 | |
10 | 148 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 1:15.73 | |
11 | 108 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:15.94 | |
12 | 61 | Moberg Tova | 1998 | HUDIKSVALL | AZ5898 | 25 m | 1:16.08 | |
13 | 197 | Lindgren Olivia | 1999 | KOMETERNA | AL1899 | 25 m | 1:16.60 | |
14 | 199 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 1:16.64 | |
15 | 78 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 1:16.66 | |
16 | 74 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 1:17.91 | |
17 | 65 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 1:18.03 | |
18 | 182 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 1:18.06 | |
19 | 121 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 1:19.28 | |
20 | 149 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:19.39 | |
21 | 37 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 1:20.11 | |
22 | 24 | Berg Elina | 2002 | GIMO SS | BG6402 | 25 m | 1:20.44 | |
23 | 150 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:21.22 | |
24 | 103 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 1:22.24 | |
25 | 88 | Olavi Tindra | 2003 | TIMRÅ SK | AH6403 | 25 m | 1:22.63 | |
26 | 126 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 1:23.72 | |
27 | 146 | Westermark Emma | 2003 | UPSALA S | BI6403 | 25 m | 1:23.76 | |
28 | 193 | Andersson Felicia | 2001 | KOMETERNA | AN9601 | 25 m | 1:24.51 | |
29 | 42 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 1:24.65 | |
30 | 43 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 1:25.00 | |
31 | 109 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 1:25.27 | |
32 | 116 | Lantz Tilde | 2004 | UPSALA S | AX3604 | 25 m | 1:25.80 | |
33 | 52 | Sundvik Siri | 2004 | GÄVLE SS | BS3404 | 25 m | 1:26.14 | |
34 | 176 | Hermann Ellinor | 2003 | ÖSTERBY SS | AN9403 | 25 m | 1:26.35 | |
35 | 125 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:26.68 | |
36 | 94 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:26.83 | |
37 | 89 | Åström Cornelia | 2002 | TIMRÅ SK | BE5802 | 25 m | 1:26.84 | |
38 | 77 | Eklund Junia | 2006 | SÖDERHAMN | AH0806 | 25 m | 1:27.18 | |
39 | 66 | Berglund Rebella | 2001 | LEKSAND | BW9201 | 25 m | 1:27.27 | |
40 | 47 | Rogström Juni | 2004 | GÄVLE SS | BN5204 | 25 m | 1:27.28 | |
41 | 31 | Olsson Josephine | 2001 | GIMO SS | AP1601 | 25 m | 1:28.07 | |
42 | 48 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 1:28.31 | |
43 | 216 | Elfström Levina | 2003 | KOMETERNA | AN8403 | 25 m | 1:28.80 | EFT |
44 | 130 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:28.98 | |
45 | 139 | Svensson Esther | 2003 | UPSALA S | AJ3203 | 25 m | 1:30.18 | |
46 | 142 | Tukler Matilda | 2004 | UPSALA S | AU0404 | 25 m | 1:30.40 | |
47 | 85 | Carlzén Emelie | 2003 | TIMRÅ SK | BB1203 | 25 m | 1:30.64 | |
48 | 195 | Evertsson Linnea | 2001 | KOMETERNA | AK0601 | 25 m | 1:30.85 | |
49 | 136 | Stjerna Elsa | 2004 | UPSALA S | AX5604 | 25 m | 1:31.29 | |
50 | 102 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:32.10 | |
51 | 90 | Åström Isabelle | 2004 | TIMRÅ SK | AJ2404 | 25 m | 1:33.25 | |
52 | 191 | Jones Elin | 2003 | RÄTTVIK | AK2203 | 25 m | 1:33.92 | |
53 | 54 | Wijker Emelie | 2003 | GÄVLE SS | BA8803 | 25 m | 1:33.97 | |
54 | 44 | Olsson Alva | 2003 | GÄVLE SS | BW4803 | 25 m | 1:34.64 | |
55 | 181 | Söderberg Elsa | 2002 | ÖSTERBY SS | BJ5802 | 25 m | 1:35.00 | |
56 | 26 | Dregelid Tora | 2002 | GIMO SS | BP5202 | 25 m | 1:35.94 | |
57 | 16 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | 1:36.37 | |
58 | 51 | Stolt Hanna | 2004 | GÄVLE SS | BB8804 | 25 m | 1:37.03 | |
59 | 144 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | 1:37.11 | |
60 | 14 | Pesu Monica | 1996 | BOLLNÄS SS | BI4496 | 25 m | 1:38.35 | |
61 | 50 | Stigenberg Nathalie | 2004 | GÄVLE SS | AY3804 | 25 m | 1:38.64 | |
62 | 138 | Svegårdh Tilde | 2005 | UPSALA S | BD5805 | 25 m | 1:39.74 | |
63 | 98 | Dushku Rosalinda | 2003 | UPSALA S | BL5603 | 25 m | 1:40.23 | |
64 | 190 | Engberg Johanna | 2003 | RÄTTVIK | BG2803 | 25 m | 1:40.47 | |
65 | 40 | Holfve Lisa | 2005 | GÄVLE SS | AR9605 | 25 m | 1:41.61 | |
66 | 122 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 25 m | 1:42.08 | |
67 | 143 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 1:42.16 | |
68 | 120 | Lång Lovis | 2005 | UPSALA S | AM4205 | 25 m | 1:42.73 | |
69 | 12 | Olsson Frida | 2005 | BOLLNÄS SS | AS1205 | 25 m | 1:44.81 | |
70 | 18 | Wallberg Edith | 2007 | BOLLNÄS SS | AA3807 | 25 m | 1:44.86 | |
71 | 68 | Karlsson Evelina | 2002 | LEKSAND | AY7402 | 25 m | 1:45.44 | |
72 | 5 | Fredholm Eleanor | 2007 | BOLLNÄS SS | AN8607 | 25 m | 1:47.05 | |
73 | 86 | Hallgren Alice | 2003 | TIMRÅ SK | AW8403 | 25 m | 1:52.79 | |
74 | 1 | Bengtsson Ellen | 2007 | BOLLNÄS SS | AG3807 | 25 m | ||
75 | 3 | Bylund Tilda | 2004 | BOLLNÄS SS | BR7404 | 25 m | ||
76 | 20 | Wannberg Arwen | 2007 | BOLLNÄS SS | AE2407 | 25 m | ||
77 | 25 | Djurberg Klara | 2003 | GIMO SS | BQ5403 | 25 m | ||
78 | 28 | Håkansson Irma | 2003 | GIMO SS | BT9603 | 25 m | ||
79 | 84 | Asplund Cornelia | 2005 | TIMRÅ SK | BD1805 | 25 m | ||
80 | 87 | Jansson Linnea | 2005 | TIMRÅ SK | BD0805 | 25 m | ||
81 | 198 | Näslund Caroline | 1988 | KOMETERNA | BJ4688 | 25 m | ||
82 | 205 | Törnros Jennifer | 2004 | BOLLNÄS SS | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 12, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 1:02.48 | |
2 | 56 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 1:05.53 | |
3 | 91 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 1:05.72 | |
4 | 133 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 25 m | 1:08.70 | |
5 | 118 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 1:11.37 | |
6 | 15 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 1:11.65 | |
7 | 123 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 1:12.28 | |
8 | 140 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 1:12.50 | |
9 | 100 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 1:13.68 | |
10 | 60 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 25 m | 1:14.31 | |
11 | 11 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 1:15.11 | |
12 | 114 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 1:16.25 | |
13 | 131 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:16.41 | |
14 | 38 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:16.76 | |
15 | 101 | Forsblad David | 2002 | UPSALA S | AU3302 | 25 m | 1:16.96 | |
16 | 39 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 1:17.49 | |
17 | 64 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 1:17.75 | |
18 | 175 | Bräck Axel | 2001 | ÖSTERBY SS | AK1301 | 25 m | 1:18.37 | |
19 | 27 | Engman Daniel | 2001 | GIMO SS | AD8501 | 25 m | 1:20.80 | |
20 | 110 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:22.33 | |
21 | 55 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 1:22.36 | |
22 | 134 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 1:22.93 | |
23 | 92 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 1:24.03 | |
24 | 63 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 1:26.25 | |
25 | 135 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:26.42 | |
26 | 147 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 1:28.32 | |
27 | 112 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:28.87 | |
28 | 96 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:30.68 | |
29 | 13 | Pesu Jonas | 1998 | BOLLNÄS SS | AT0598 | 25 m | 1:31.88 | |
30 | 119 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 1:34.90 | |
31 | 194 | Carlsson Jens | 1983 | KOMETERNA | AE0583 | 25 m | 1:35.11 | |
32 | 117 | Lindholm Castor | 2005 | UPSALA S | AF6505 | 25 m | 1:35.28 | |
33 | 10 | Lind Arvid | 2005 | BOLLNÄS SS | AL4105 | 25 m | 1:36.31 | |
34 | 7 | Jonsson Adrian | 2004 | BOLLNÄS SS | AN8504 | 25 m | 1:38.51 | |
35 | 129 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 1:39.53 | |
36 | 62 | Pettersson Sebastian | 2006 | HUDIKSVALL | AD1306 | 25 m | 1:40.31 | |
37 | 107 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 1:41.67 | |
38 | 104 | Fröman Nils | 2005 | UPSALA S | AL6705 | 25 m | 1:44.25 | |
39 | 188 | Svensson Sebastian | 2006 | HÄRJEDALEN | AB4706 | 25 m | 1:45.77 | |
40 | 105 | Fröman Tomas | 2005 | UPSALA S | AL3705 | 25 m | 1:47.40 | |
41 | 2 | Buvik Spännare Gustav | 2004 | BOLLNÄS SS | AS4704 | 25 m | 1:49.75 | |
42 | 80 | Nilsson Lukas | 2006 | SÖDERHAMN | AH4506 | 25 m | 1:50.47 | |
43 | 9 | Kabbani Moutaz | 1999 | BOLLNÄS SS | AY7199 | 25 m | ||
44 | 217 | Andersson Alexxander | 2006 | BOLLNÄS SS | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 13, 4X50m Frisim Damer 12 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 153 | Upsala S Damer 1 | 2005 | UPSALA S | 25 m | 2:30.00 | ||
2 | 207 | Bollnäs SS Damer | 2005 | BOLLNÄS SS | 25 m | 2:44.16 | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 14, 4X50m Frisim Herrar 12 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 158 | Upsala S Herrar 1 | 2005 | UPSALA S | 25 m | 2:30.00 | ||
2 | 160 | Upsala S Herrar 2 | 2005 | UPSALA S | 25 m | 2:30.00 | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 15, 4X50m Frisim Damer 13 oä |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 203 | Strängnäs Damer | 2001 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:57.22 | ||
2 | 82 | Söderhamns SS | 2001 | SÖDERHAMN | 25 m | 1:57.68 | ||
3 | 33 | Gimo SS | 2004 | GIMO SS | 25 m | 2:15.30 | ||
4 | 152 | Upsala S Damer 1 | 2004 | UPSALA S | 25 m | 2:25.00 | ||
5 | 154 | Upsala S Damer 2 | 2004 | UPSALA S | 25 m | 2:30.00 | ||
6 | 156 | Upsala S Damer 3 | 2004 | UPSALA S | 25 m | 2:35.00 | ||
7 | 57 | Gävle SS Damer | 2004 | GÄVLE SS | 25 m | |||
8 | 73 | Leksand Damer 1 | 2004 | LEKSAND | 25 m | |||
9 | 183 | Österby SS Damer | 2004 | ÖSTERBY SS | 25 m | |||
10 | 206 | Bollnäs SS Damer | 1999 | BOLLNÄS SS | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 16, 4X50m Frisim Herrar 13 oä |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 157 | Upsala S Herrar 1 | 2004 | UPSALA S | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 159 | Upsala S Herrar 2 | 2004 | UPSALA S | 25 m | 2:05.00 | ||
3 | 209 | Bollnäs SS Herrar | 2004 | BOLLNÄS SS | 25 m | 2:08.79 | EFT | |
4 | 161 | Upsala S Herrar 3 | 2004 | UPSALA S | 25 m | 2:10.00 | ||
5 | 210 | Bollnäs SS Herrar Lag 2 | 2000 | BOLLNÄS SS | 25 m | 2:26.65 | EFT | |
6 | 58 | Gävle SS Herrar | 2004 | GÄVLE SS | 25 m | |||
7 | 185 | Österby SS Herrar | 2004 | ÖSTERBY SS | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 17, 4X50m Medley Damer 12 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 153 | Upsala S Damer 1 | 2005 | UPSALA S | 25 m | 2:40.00 | ||
2 | 155 | Upsala S Damer 2 | 2005 | UPSALA S | 25 m | 2:45.00 | ||
3 | 207 | Bollnäs SS Damer | 2005 | BOLLNÄS SS | 25 m | 3:02.58 | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 18, 4X50m Medley Herrar 12 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 158 | Upsala S Herrar 1 | 2005 | UPSALA S | 25 m | 2:45.00 | ||
2 | 160 | Upsala S Herrar 2 | 2005 | UPSALA S | 25 m | 2:50.00 | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 19, 4X50m Medley Damer 13 oä |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 82 | Söderhamns SS | 2001 | SÖDERHAMN | 25 m | 2:10.79 | ||
2 | 203 | Strängnäs Damer | 2001 | STRÄNGNÄS | 25 m | 2:13.20 | ||
3 | 152 | Upsala S Damer 1 | 2004 | UPSALA S | 25 m | 2:30.00 | ||
4 | 154 | Upsala S Damer 2 | 2004 | UPSALA S | 25 m | 2:35.00 | ||
5 | 156 | Upsala S Damer 3 | 2004 | UPSALA S | 25 m | 2:37.00 | ||
6 | 33 | Gimo SS | 2004 | GIMO SS | 25 m | 2:38.27 | ||
7 | 72 | Leksand Damer | 2004 | LEKSAND | 25 m | 2:44.02 | ||
8 | 57 | Gävle SS Damer | 2004 | GÄVLE SS | 25 m | |||
9 | 183 | Österby SS Damer | 2004 | ÖSTERBY SS | 25 m | |||
10 | 206 | Bollnäs SS Damer | 1999 | BOLLNÄS SS | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 20, 4X50m Medley Herrar 13oä |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 157 | Upsala S Herrar 1 | 2004 | UPSALA S | 25 m | 2:20.00 | ||
2 | 159 | Upsala S Herrar 2 | 2004 | UPSALA S | 25 m | 2:25.00 | ||
3 | 209 | Bollnäs SS Herrar | 2004 | BOLLNÄS SS | 25 m | 2:28.22 | EFT | |
4 | 161 | Upsala S Herrar 3 | 2004 | UPSALA S | 25 m | 2:30.00 | ||
5 | 208 | Bollnäs SS Herrar | 2004 | BOLLNÄS SS | 25 m | 2:57.12 | EFT | |
6 | 58 | Gävle SS Herrar | 2004 | GÄVLE SS | 25 m | |||
7 | 185 | Österby SS Herrar | 2004 | ÖSTERBY SS | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 21, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 30.11 | |
2 | 83 | Hjortsberg Nea | 2004 | SÖDERTÖRN | AK0404 | 25 m | 32.21 | |
3 | 22 | Åhlström Matilda | 1991 | BOLLNÄS SS | BV9891 | 25 m | 32.79 | |
4 | 148 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 33.31 | |
5 | 36 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 34.06 | |
6 | 197 | Lindgren Olivia | 1999 | KOMETERNA | AL1899 | 25 m | 34.86 | |
7 | 182 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 34.91 | |
8 | 61 | Moberg Tova | 1998 | HUDIKSVALL | AZ5898 | 25 m | 34.97 | |
9 | 108 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 35.33 | |
10 | 79 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 35.36 | |
11 | 121 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 35.44 | |
12 | 88 | Olavi Tindra | 2003 | TIMRÅ SK | AH6403 | 25 m | 36.14 | |
13 | 76 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 25 m | 36.31 | |
14 | 199 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 36.44 | |
15 | 149 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 36.56 | |
16 | 150 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 36.84 | |
17 | 69 | Karlsson Karolin | 1999 | LEKSAND | BL3499 | 25 m | 36.89 | |
18 | 24 | Berg Elina | 2002 | GIMO SS | BG6402 | 25 m | 37.10 | |
19 | 201 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 37.31 | |
20 | 37 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 37.43 | |
21 | 126 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 37.54 | |
22 | 42 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 37.66 | |
23 | 94 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 38.09 | |
24 | 109 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 38.93 | |
25 | 77 | Eklund Junia | 2006 | SÖDERHAMN | AH0806 | 25 m | 39.12 | |
26 | 102 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 39.63 | |
27 | 52 | Sundvik Siri | 2004 | GÄVLE SS | BS3404 | 25 m | 40.07 | |
28 | 125 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 40.10 | |
29 | 66 | Berglund Rebella | 2001 | LEKSAND | BW9201 | 25 m | 40.11 | |
30 | 139 | Svensson Esther | 2003 | UPSALA S | AJ3203 | 25 m | 40.47 | |
31 | 130 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 40.74 | |
32 | 146 | Westermark Emma | 2003 | UPSALA S | BI6403 | 25 m | 40.87 | |
33 | 142 | Tukler Matilda | 2004 | UPSALA S | AU0404 | 25 m | 40.92 | |
34 | 181 | Söderberg Elsa | 2002 | ÖSTERBY SS | BJ5802 | 25 m | 40.94 | |
35 | 40 | Holfve Lisa | 2005 | GÄVLE SS | AR9605 | 25 m | 41.09 | |
36 | 68 | Karlsson Evelina | 2002 | LEKSAND | AY7402 | 25 m | 41.20 | |
37 | 47 | Rogström Juni | 2004 | GÄVLE SS | BN5204 | 25 m | 41.30 | |
38 | 31 | Olsson Josephine | 2001 | GIMO SS | AP1601 | 25 m | 41.46 | |
39 | 89 | Åström Cornelia | 2002 | TIMRÅ SK | BE5802 | 25 m | 41.78 | |
40 | 90 | Åström Isabelle | 2004 | TIMRÅ SK | AJ2404 | 25 m | 41.88 | |
41 | 43 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 41.91 | |
42 | 216 | Elfström Levina | 2003 | KOMETERNA | AN8403 | 25 m | 41.94 | EFT |
43 | 137 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 42.02 | |
44 | 127 | Olsson Alva | 2002 | UPSALA S | BS5802 | 25 m | 42.09 | |
45 | 54 | Wijker Emelie | 2003 | GÄVLE SS | BA8803 | 25 m | 42.47 | |
46 | 93 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 42.87 | |
47 | 143 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 43.17 | |
48 | 136 | Stjerna Elsa | 2004 | UPSALA S | AX5604 | 50 m | 43.34 | |
49 | 16 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | 43.44 | |
50 | 191 | Jones Elin | 2003 | RÄTTVIK | AK2203 | 25 m | 43.44 | |
51 | 14 | Pesu Monica | 1996 | BOLLNÄS SS | BI4496 | 25 m | 43.64 | |
52 | 51 | Stolt Hanna | 2004 | GÄVLE SS | BB8804 | 25 m | 43.66 | |
53 | 32 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 43.69 | |
54 | 85 | Carlzén Emelie | 2003 | TIMRÅ SK | BB1203 | 25 m | 43.96 | |
55 | 120 | Lång Lovis | 2005 | UPSALA S | AM4205 | 50 m | 44.33 | |
56 | 48 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 44.61 | |
57 | 144 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | 44.98 | |
58 | 98 | Dushku Rosalinda | 2003 | UPSALA S | BL5603 | 25 m | 45.14 | |
59 | 26 | Dregelid Tora | 2002 | GIMO SS | BP5202 | 50 m | 45.45 | |
60 | 50 | Stigenberg Nathalie | 2004 | GÄVLE SS | AY3804 | 25 m | 45.96 | |
61 | 18 | Wallberg Edith | 2007 | BOLLNÄS SS | AA3807 | 25 m | 46.17 | |
62 | 122 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 25 m | 47.14 | |
63 | 138 | Svegårdh Tilde | 2005 | UPSALA S | BD5805 | 25 m | 47.73 | |
64 | 5 | Fredholm Eleanor | 2007 | BOLLNÄS SS | AN8607 | 25 m | 47.75 | |
65 | 84 | Asplund Cornelia | 2005 | TIMRÅ SK | BD1805 | 25 m | 48.69 | |
66 | 87 | Jansson Linnea | 2005 | TIMRÅ SK | BD0805 | 25 m | 51.31 | |
67 | 187 | Handler Thea | 2005 | HÄRJEDALEN | BG9605 | 25 m | 52.87 | |
68 | 86 | Hallgren Alice | 2003 | TIMRÅ SK | AW8403 | 25 m | 53.08 | |
69 | 25 | Djurberg Klara | 2003 | GIMO SS | BQ5403 | 25 m | 54.46 | |
70 | 28 | Håkansson Irma | 2003 | GIMO SS | BT9603 | 25 m | 55.32 | |
71 | 12 | Olsson Frida | 2005 | BOLLNÄS SS | AS1205 | 25 m | 57.57 | |
72 | 192 | Tholen Helena | 2005 | RÄTTVIK | BC9205 | 25 m | 57.96 | |
73 | 1 | Bengtsson Ellen | 2007 | BOLLNÄS SS | AG3807 | 25 m | 58.01 | |
74 | 70 | Lennartsson Olsson Olivia | 2003 | LEKSAND | BR0203 | 25 m | 58.80 | |
75 | 3 | Bylund Tilda | 2004 | BOLLNÄS SS | BR7404 | 25 m | 1:03.03 | |
76 | 196 | Lidén Embla | 2008 | KOMETERNA | AA5808 | 50 m | 1:13.65 | |
77 | 20 | Wannberg Arwen | 2007 | BOLLNÄS SS | AE2407 | 25 m | 1:13.96 | |
78 | 186 | Handler Freja | 2008 | HÄRJEDALEN | AG6808 | 25 m | ||
79 | 205 | Törnros Jennifer | 2004 | BOLLNÄS SS | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 29.21 | |
2 | 106 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 30.40 | |
3 | 91 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 30.84 | |
4 | 34 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 31.09 | |
5 | 45 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 32.68 | |
6 | 38 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 32.96 | |
7 | 118 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 33.65 | |
8 | 15 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 34.13 | |
9 | 131 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 34.16 | |
10 | 175 | Bräck Axel | 2001 | ÖSTERBY SS | AK1301 | 25 m | 34.82 | |
11 | 140 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 35.10 | |
12 | 60 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 25 m | 35.84 | |
13 | 64 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 35.85 | |
14 | 101 | Forsblad David | 2002 | UPSALA S | AU3302 | 25 m | 36.36 | |
15 | 11 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 36.76 | |
16 | 27 | Engman Daniel | 2001 | GIMO SS | AD8501 | 25 m | 36.91 | |
17 | 39 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 37.31 | |
18 | 92 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 38.81 | |
19 | 30 | Nordström Joel | 2001 | GIMO SS | AR8701 | 25 m | 39.05 | |
20 | 147 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 39.16 | |
21 | 55 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 39.46 | |
22 | 134 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 39.78 | |
23 | 135 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 40.15 | |
24 | 112 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 40.31 | |
25 | 63 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 42.20 | |
26 | 119 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 42.54 | |
27 | 97 | Delvenne Samuel | 2003 | UPSALA S | AU8903 | 50 m | 42.88 | |
28 | 96 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 43.15 | |
29 | 117 | Lindholm Castor | 2005 | UPSALA S | AF6505 | 25 m | 43.73 | |
30 | 129 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 44.11 | |
31 | 62 | Pettersson Sebastian | 2006 | HUDIKSVALL | AD1306 | 25 m | 45.95 | |
32 | 7 | Jonsson Adrian | 2004 | BOLLNÄS SS | AN8504 | 25 m | 46.24 | |
33 | 9 | Kabbani Moutaz | 1999 | BOLLNÄS SS | AY7199 | 25 m | 46.42 | |
34 | 104 | Fröman Nils | 2005 | UPSALA S | AL6705 | 25 m | 46.67 | |
35 | 10 | Lind Arvid | 2005 | BOLLNÄS SS | AL4105 | 25 m | 46.86 | |
36 | 107 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 46.94 | |
37 | 105 | Fröman Tomas | 2005 | UPSALA S | AL3705 | 50 m | 46.95 | |
38 | 80 | Nilsson Lukas | 2006 | SÖDERHAMN | AH4506 | 25 m | 47.12 | |
39 | 189 | Daniels Alvin | 2004 | RÄTTVIK | AJ6904 | 25 m | 47.31 | |
40 | 2 | Buvik Spännare Gustav | 2004 | BOLLNÄS SS | AS4704 | 25 m | 48.88 | |
41 | 178 | Lindqvist Teo | 2006 | ÖSTERBY SS | AM6706 | 25 m | 49.65 | |
42 | 188 | Svensson Sebastian | 2006 | HÄRJEDALEN | AB4706 | 25 m | 50.50 | |
43 | 180 | Pajuluoma Rowan | 2002 | ÖSTERBY SS | AR8702 | 25 m | 50.67 | |
44 | 177 | larsson johan | 2004 | ÖSTERBY SS | AK4704 | 25 m | 53.57 | |
45 | 4 | Forsman Kim | 2004 | BOLLNÄS SS | AV9104 | 25 m | 1:02.81 | |
46 | 59 | Hedin Gustav | 2015 | HUDIKSVALL | AA0115 | 25 m | ||
47 | 179 | Pajuluoma Fern | 2005 | ÖSTERBY SS | AT3505 | 25 m | ||
48 | 217 | Andersson Alexxander | 2006 | BOLLNÄS SS | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 23, 50m Ryggsim Dam Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 35 | Florén Ann | 1973 | GÄVLE SS | AA9873 | 25 m | 41.35 | |
2 | 6 | Höög Gunilla | 1968 | BOLLNÄS SS | AA1668 | 25 m | 41.69 | |
3 | 46 | Rainer Margareta | 1949 | GÄVLE SS | AA0249 | 25 m | 42.64 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 24, 50m Ryggsim Herr Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 204 | Söderberg Ola | 1966 | VÄXJÖ SS | AA8766 | 25 m | 32.87 | |
2 | 81 | Nilsson Stefan | 1968 | SÖDERHAMN | AB3568 | 25 m | 38.54 | |
3 | 21 | Von Schantz Elof | 1972 | BOLLNÄS SS | AC3372 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 25, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 75 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 2:35.55 | |
2 | 115 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 2:48.70 | |
3 | 200 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 2:48.99 | |
4 | 53 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 2:49.03 | |
5 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 2:50.84 | |
6 | 78 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 2:52.58 | |
7 | 148 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 3:03.81 | |
8 | 103 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 3:05.27 | |
9 | 201 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 3:06.42 | |
10 | 65 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 3:06.44 | |
11 | 116 | Lantz Tilde | 2004 | UPSALA S | AX3604 | 25 m | 3:07.95 | |
12 | 95 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 25 m | 3:15.46 | |
13 | 48 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 3:16.91 | |
14 | 44 | Olsson Alva | 2003 | GÄVLE SS | BW4803 | 25 m | 3:21.86 | |
15 | 31 | Olsson Josephine | 2001 | GIMO SS | AP1601 | 25 m | 3:30.16 | |
16 | 26 | Dregelid Tora | 2002 | GIMO SS | BP5202 | 25 m | 3:42.75 | |
17 | 197 | Lindgren Olivia | 1999 | KOMETERNA | AL1899 | 25 m | 3:43.63 | |
18 | 127 | Olsson Alva | 2002 | UPSALA S | BS5802 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 26, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 56 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 2:27.25 | |
2 | 41 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 2:34.79 | |
3 | 45 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 2:38.16 | |
4 | 15 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 2:39.46 | |
5 | 140 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 2:44.28 | |
6 | 133 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 25 m | 2:46.24 | |
7 | 123 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 2:51.22 | |
8 | 110 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 3:12.70 | |
9 | 39 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 3:27.33 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 27, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 75 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 4:41.36 | |
2 | 182 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 4:46.04 | |
3 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 4:46.89 | |
4 | 36 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 4:47.14 | |
5 | 202 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 4:54.50 | |
6 | 108 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 4:56.51 | |
7 | 149 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 5:00.51 | |
8 | 74 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 5:01.71 | |
9 | 78 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 5:02.12 | |
10 | 121 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 5:02.20 | |
11 | 43 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 5:26.78 | |
12 | 94 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 5:32.84 | |
13 | 47 | Rogström Juni | 2004 | GÄVLE SS | BN5204 | 25 m | 5:47.15 | |
14 | 136 | Stjerna Elsa | 2004 | UPSALA S | AX5604 | 25 m | 5:59.08 | |
15 | 50 | Stigenberg Nathalie | 2004 | GÄVLE SS | AY3804 | 25 m | 6:13.25 | |
16 | 98 | Dushku Rosalinda | 2003 | UPSALA S | BL5603 | 25 m | 6:43.86 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 28, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 106 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 4:09.99 | |
2 | 118 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 4:24.08 | |
3 | 34 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 4:30.40 | |
4 | 11 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 4:45.01 | |
5 | 38 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 4:45.65 | |
6 | 100 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 4:59.69 | |
7 | 15 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 5:00.95 | |
8 | 101 | Forsblad David | 2002 | UPSALA S | AU3302 | 25 m | 5:05.86 | |
9 | 92 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 5:07.29 | |
10 | 134 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 5:09.00 | |
11 | 131 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 5:10.86 | |
12 | 114 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 5:13.49 | |
13 | 63 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 5:26.35 | |
14 | 132 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 5:29.10 | |
15 | 189 | Daniels Alvin | 2004 | RÄTTVIK | AJ6904 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 29, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 58.23 | |
2 | 199 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 1:08.36 | |
3 | 115 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 1:11.14 | |
4 | 74 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 1:12.87 | |
5 | 200 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 1:13.06 | |
6 | 83 | Hjortsberg Nea | 2004 | SÖDERTÖRN | AK0404 | 25 m | 1:14.34 | |
7 | 201 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 1:15.18 | |
8 | 150 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:16.40 | |
9 | 37 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 1:19.55 | |
10 | 109 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 1:21.78 | |
11 | 42 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 1:25.73 | |
12 | 125 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:28.54 | |
13 | 130 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:34.92 | |
14 | 93 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 1:35.15 | |
15 | 89 | Åström Cornelia | 2002 | TIMRÅ SK | BE5802 | 25 m | 1:35.23 | |
16 | 48 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 1:38.38 | |
17 | 86 | Hallgren Alice | 2003 | TIMRÅ SK | AW8403 | 25 m | 1:51.80 | |
18 | 16 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | ||
19 | 50 | Stigenberg Nathalie | 2004 | GÄVLE SS | AY3804 | 25 m | ||
20 | 90 | Åström Isabelle | 2004 | TIMRÅ SK | AJ2404 | 25 m | ||
21 | 122 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 25 m | ||
22 | 144 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 30, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 56 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 1:02.49 | |
2 | 133 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 25 m | 1:05.06 | |
3 | 91 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 1:08.65 | |
4 | 123 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 1:11.82 | |
5 | 64 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 1:14.10 | |
6 | 114 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 1:17.87 | |
7 | 134 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 1:19.46 | |
8 | 175 | Bräck Axel | 2001 | ÖSTERBY SS | AK1301 | 25 m | 1:20.51 | |
9 | 15 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 1:21.01 | |
10 | 55 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 1:24.68 | |
11 | 39 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 1:24.72 | |
12 | 135 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:25.09 | |
13 | 110 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:31.67 | |
14 | 92 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 1:35.02 | |
15 | 147 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 1:37.67 | |
16 | 112 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:38.45 | |
17 | 11 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 1:43.05 | |
18 | 117 | Lindholm Castor | 2005 | UPSALA S | AF6505 | 25 m | 1:46.97 | |
19 | 107 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 2:03.72 | |
20 | 119 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 2:11.95 | |
21 | 105 | Fröman Tomas | 2005 | UPSALA S | AL3705 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 31, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 2:21.21 | |
2 | 75 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 2:24.76 | |
3 | 115 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 2:34.88 | |
4 | 53 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 2:35.77 | |
5 | 202 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 2:35.83 | |
6 | 199 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 2:38.20 | |
7 | 108 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 2:43.94 | |
8 | 149 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 2:45.52 | |
9 | 79 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 2:45.56 | |
10 | 121 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 2:49.35 | |
11 | 65 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 2:51.76 | |
12 | 43 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 2:52.06 | |
13 | 103 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 2:54.25 | |
14 | 109 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 2:55.70 | |
15 | 150 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 2:55.89 | |
16 | 126 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 3:00.52 | |
17 | 116 | Lantz Tilde | 2004 | UPSALA S | AX3604 | 25 m | 3:00.74 | |
18 | 52 | Sundvik Siri | 2004 | GÄVLE SS | BS3404 | 25 m | 3:06.10 | |
19 | 89 | Åström Cornelia | 2002 | TIMRÅ SK | BE5802 | 25 m | 3:08.65 | |
20 | 127 | Olsson Alva | 2002 | UPSALA S | BS5802 | 25 m | 3:11.09 | |
21 | 136 | Stjerna Elsa | 2004 | UPSALA S | AX5604 | 25 m | 3:11.26 | |
22 | 142 | Tukler Matilda | 2004 | UPSALA S | AU0404 | 25 m | 3:15.60 | |
23 | 193 | Andersson Felicia | 2001 | KOMETERNA | AN9601 | 25 m | 3:16.21 | |
24 | 32 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 3:16.35 | |
25 | 130 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 3:16.67 | |
26 | 139 | Svensson Esther | 2003 | UPSALA S | AJ3203 | 25 m | 3:26.96 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 32, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 2:14.96 | |
2 | 106 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 2:15.60 | |
3 | 140 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 2:24.76 | |
4 | 45 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 2:30.48 | |
5 | 38 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 2:31.54 | |
6 | 15 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 2:32.94 | |
7 | 118 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 2:34.32 | |
8 | 100 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 2:38.50 | |
9 | 11 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 2:39.67 | |
10 | 131 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 2:47.61 | |
11 | 134 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 2:52.12 | |
12 | 175 | Bräck Axel | 2001 | ÖSTERBY SS | AK1301 | 25 m | 2:59.58 | |
13 | 110 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 2:59.64 | |
14 | 132 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 3:01.47 | |
15 | 112 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 3:10.87 | |
16 | 97 | Delvenne Samuel | 2003 | UPSALA S | AU8903 | 25 m | 3:23.01 | |
17 | 2 | Buvik Spännare Gustav | 2004 | BOLLNÄS SS | AS4704 | 25 m | ||
18 | 7 | Jonsson Adrian | 2004 | BOLLNÄS SS | AN8504 | 25 m | ||
19 | 9 | Kabbani Moutaz | 1999 | BOLLNÄS SS | AY7199 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 33, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 25.53 | |
2 | 22 | Åhlström Matilda | 1991 | BOLLNÄS SS | BV9891 | 25 m | 26.47 | |
3 | 75 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 28.19 | |
4 | 202 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 50 m | 28.88 | |
5 | 182 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 28.94 | |
6 | 200 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 28.94 | |
7 | 83 | Hjortsberg Nea | 2004 | SÖDERTÖRN | AK0404 | 25 m | 29.18 | |
8 | 36 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 29.19 | |
9 | 199 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 29.46 | |
10 | 78 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 29.56 | |
11 | 74 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 29.67 | |
12 | 148 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 29.93 | |
13 | 201 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 29.94 | |
14 | 197 | Lindgren Olivia | 1999 | KOMETERNA | AL1899 | 25 m | 30.20 | |
15 | 61 | Moberg Tova | 1998 | HUDIKSVALL | AZ5898 | 25 m | 30.25 | |
16 | 76 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 25 m | 30.26 | |
17 | 108 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 30.74 | |
18 | 141 | Söderberg Saga | 1997 | UPSALA S | AE0697 | 25 m | 30.75 | |
19 | 24 | Berg Elina | 2002 | GIMO SS | BG6402 | 25 m | 30.89 | |
20 | 150 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 31.24 | |
21 | 79 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 31.29 | |
22 | 88 | Olavi Tindra | 2003 | TIMRÅ SK | AH6403 | 25 m | 31.54 | |
23 | 37 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 31.55 | |
24 | 149 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 31.76 | |
25 | 69 | Karlsson Karolin | 1999 | LEKSAND | BL3499 | 25 m | 32.07 | |
26 | 195 | Evertsson Linnea | 2001 | KOMETERNA | AK0601 | 25 m | 32.32 | |
27 | 85 | Carlzén Emelie | 2003 | TIMRÅ SK | BB1203 | 25 m | 32.44 | |
28 | 94 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 32.53 | |
29 | 109 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 32.56 | |
30 | 146 | Westermark Emma | 2003 | UPSALA S | BI6403 | 25 m | 32.78 | |
31 | 193 | Andersson Felicia | 2001 | KOMETERNA | AN9601 | 25 m | 32.90 | |
32 | 103 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 32.91 | |
33 | 126 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 32.93 | |
34 | 216 | Elfström Levina | 2003 | KOMETERNA | AN8403 | 25 m | 32.95 | EFT |
35 | 191 | Jones Elin | 2003 | RÄTTVIK | AK2203 | 25 m | 33.12 | |
36 | 89 | Åström Cornelia | 2002 | TIMRÅ SK | BE5802 | 25 m | 33.14 | |
37 | 42 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 33.34 | |
38 | 47 | Rogström Juni | 2004 | GÄVLE SS | BN5204 | 25 m | 33.39 | |
39 | 66 | Berglund Rebella | 2001 | LEKSAND | BW9201 | 25 m | 33.52 | |
40 | 43 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 33.73 | |
41 | 102 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 33.90 | |
42 | 142 | Tukler Matilda | 2004 | UPSALA S | AU0404 | 25 m | 34.04 | |
43 | 116 | Lantz Tilde | 2004 | UPSALA S | AX3604 | 25 m | 34.10 | |
44 | 137 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 34.11 | |
45 | 139 | Svensson Esther | 2003 | UPSALA S | AJ3203 | 25 m | 34.16 | |
46 | 32 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 34.49 | |
47 | 31 | Olsson Josephine | 2001 | GIMO SS | AP1601 | 25 m | 34.52 | |
48 | 77 | Eklund Junia | 2006 | SÖDERHAMN | AH0806 | 25 m | 34.53 | |
49 | 176 | Hermann Ellinor | 2003 | ÖSTERBY SS | AN9403 | 25 m | 34.63 | |
50 | 52 | Sundvik Siri | 2004 | GÄVLE SS | BS3404 | 25 m | 34.65 | |
51 | 48 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 34.81 | |
52 | 54 | Wijker Emelie | 2003 | GÄVLE SS | BA8803 | 25 m | 35.10 | |
53 | 50 | Stigenberg Nathalie | 2004 | GÄVLE SS | AY3804 | 25 m | 35.28 | |
54 | 93 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 35.30 | |
55 | 26 | Dregelid Tora | 2002 | GIMO SS | BP5202 | 25 m | 35.40 | |
56 | 125 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 35.98 | |
57 | 120 | Lång Lovis | 2005 | UPSALA S | AM4205 | 25 m | 36.01 | |
58 | 40 | Holfve Lisa | 2005 | GÄVLE SS | AR9605 | 25 m | 36.05 | |
59 | 181 | Söderberg Elsa | 2002 | ÖSTERBY SS | BJ5802 | 25 m | 36.41 | |
60 | 90 | Åström Isabelle | 2004 | TIMRÅ SK | AJ2404 | 25 m | 36.62 | |
61 | 86 | Hallgren Alice | 2003 | TIMRÅ SK | AW8403 | 25 m | 36.68 | |
62 | 51 | Stolt Hanna | 2004 | GÄVLE SS | BB8804 | 25 m | 36.80 | |
63 | 68 | Karlsson Evelina | 2002 | LEKSAND | AY7402 | 25 m | 36.81 | |
64 | 44 | Olsson Alva | 2003 | GÄVLE SS | BW4803 | 25 m | 36.89 | |
65 | 98 | Dushku Rosalinda | 2003 | UPSALA S | BL5603 | 25 m | 37.44 | |
66 | 14 | Pesu Monica | 1996 | BOLLNÄS SS | BI4496 | 25 m | 37.58 | |
67 | 16 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | 37.71 | |
68 | 18 | Wallberg Edith | 2007 | BOLLNÄS SS | AA3807 | 25 m | 37.71 | |
69 | 190 | Engberg Johanna | 2003 | RÄTTVIK | BG2803 | 25 m | 37.75 | |
70 | 144 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | 37.94 | |
71 | 143 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 38.02 | |
72 | 84 | Asplund Cornelia | 2005 | TIMRÅ SK | BD1805 | 25 m | 39.97 | |
73 | 122 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 25 m | 40.09 | |
74 | 138 | Svegårdh Tilde | 2005 | UPSALA S | BD5805 | 25 m | 40.75 | |
75 | 28 | Håkansson Irma | 2003 | GIMO SS | BT9603 | 25 m | 41.46 | |
76 | 67 | Hellström Klara | 2002 | LEKSAND | BR7602 | 25 m | 41.61 | |
77 | 25 | Djurberg Klara | 2003 | GIMO SS | BQ5403 | 25 m | 42.77 | |
78 | 5 | Fredholm Eleanor | 2007 | BOLLNÄS SS | AN8607 | 25 m | 42.85 | |
79 | 29 | Nordström Jenny | 2005 | GIMO SS | AE0205 | 25 m | 42.93 | |
80 | 87 | Jansson Linnea | 2005 | TIMRÅ SK | BD0805 | 25 m | 45.76 | |
81 | 1 | Bengtsson Ellen | 2007 | BOLLNÄS SS | AG3807 | 25 m | 45.89 | |
82 | 70 | Lennartsson Olsson Olivia | 2003 | LEKSAND | BR0203 | 25 m | 47.26 | |
83 | 187 | Handler Thea | 2005 | HÄRJEDALEN | BG9605 | 25 m | 47.90 | |
84 | 12 | Olsson Frida | 2005 | BOLLNÄS SS | AS1205 | 25 m | 48.24 | |
85 | 186 | Handler Freja | 2008 | HÄRJEDALEN | AG6808 | 25 m | 49.10 | |
86 | 192 | Tholen Helena | 2005 | RÄTTVIK | BC9205 | 25 m | 51.26 | |
87 | 3 | Bylund Tilda | 2004 | BOLLNÄS SS | BR7404 | 25 m | 51.41 | |
88 | 198 | Näslund Caroline | 1988 | KOMETERNA | BJ4688 | 50 m | 54.23 | |
89 | 196 | Lidén Embla | 2008 | KOMETERNA | AA5808 | 25 m | 55.43 | |
90 | 20 | Wannberg Arwen | 2007 | BOLLNÄS SS | AE2407 | 25 m | 1:03.22 | |
91 | 71 | Örjansdotter Liin | 2003 | LEKSAND | CB4603 | 25 m | ||
92 | 205 | Törnros Jennifer | 2004 | BOLLNÄS SS | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 34, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 91 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 25.68 | |
2 | 56 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 26.91 | |
3 | 34 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 27.45 | |
4 | 123 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 28.25 | |
5 | 11 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 28.27 | |
6 | 114 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 28.28 | |
7 | 60 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 25 m | 28.56 | |
8 | 175 | Bräck Axel | 2001 | ÖSTERBY SS | AK1301 | 25 m | 29.16 | |
9 | 15 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 29.47 | |
10 | 131 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 29.66 | |
11 | 101 | Forsblad David | 2002 | UPSALA S | AU3302 | 25 m | 29.67 | |
12 | 27 | Engman Daniel | 2001 | GIMO SS | AD8501 | 25 m | 30.42 | |
13 | 64 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 30.86 | |
14 | 39 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 31.06 | |
15 | 134 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 31.24 | |
16 | 135 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 31.39 | |
17 | 55 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 32.28 | |
18 | 30 | Nordström Joel | 2001 | GIMO SS | AR8701 | 25 m | 32.58 | |
19 | 63 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 32.70 | |
20 | 132 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 32.80 | |
21 | 9 | Kabbani Moutaz | 1999 | BOLLNÄS SS | AY7199 | 25 m | 32.84 | |
22 | 13 | Pesu Jonas | 1998 | BOLLNÄS SS | AT0598 | 25 m | 33.44 | |
23 | 147 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 34.11 | |
24 | 96 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 34.61 | |
25 | 97 | Delvenne Samuel | 2003 | UPSALA S | AU8903 | 25 m | 34.65 | |
26 | 112 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 35.08 | |
27 | 194 | Carlsson Jens | 1983 | KOMETERNA | AE0583 | 25 m | 36.17 | |
28 | 129 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 36.34 | |
29 | 117 | Lindholm Castor | 2005 | UPSALA S | AF6505 | 25 m | 36.36 | |
30 | 7 | Jonsson Adrian | 2004 | BOLLNÄS SS | AN8504 | 25 m | 37.92 | |
31 | 2 | Buvik Spännare Gustav | 2004 | BOLLNÄS SS | AS4704 | 25 m | 38.21 | |
32 | 107 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 38.47 | |
33 | 62 | Pettersson Sebastian | 2006 | HUDIKSVALL | AD1306 | 25 m | 38.53 | |
34 | 119 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 38.65 | |
35 | 189 | Daniels Alvin | 2004 | RÄTTVIK | AJ6904 | 25 m | 38.76 | |
36 | 80 | Nilsson Lukas | 2006 | SÖDERHAMN | AH4506 | 25 m | 38.77 | |
37 | 10 | Lind Arvid | 2005 | BOLLNÄS SS | AL4105 | 25 m | 38.92 | |
38 | 105 | Fröman Tomas | 2005 | UPSALA S | AL3705 | 25 m | 39.55 | |
39 | 104 | Fröman Nils | 2005 | UPSALA S | AL6705 | 25 m | 40.35 | |
40 | 188 | Svensson Sebastian | 2006 | HÄRJEDALEN | AB4706 | 25 m | 40.84 | |
41 | 180 | Pajuluoma Rowan | 2002 | ÖSTERBY SS | AR8702 | 25 m | 44.15 | |
42 | 4 | Forsman Kim | 2004 | BOLLNÄS SS | AV9104 | 25 m | 45.34 | |
43 | 178 | Lindqvist Teo | 2006 | ÖSTERBY SS | AM6706 | 25 m | 45.87 | |
44 | 177 | larsson johan | 2004 | ÖSTERBY SS | AK4704 | 25 m | 46.14 | |
45 | 59 | Hedin Gustav | 2015 | HUDIKSVALL | AA0115 | 25 m | ||
46 | 217 | Andersson Alexxander | 2006 | BOLLNÄS SS | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 35, 50m Frisim Dam Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 6 | Höög Gunilla | 1968 | BOLLNÄS SS | AA1668 | 25 m | 31.66 | |
2 | 46 | Rainer Margareta | 1949 | GÄVLE SS | AA0249 | 25 m | 31.92 | |
3 | 35 | Florén Ann | 1973 | GÄVLE SS | AA9873 | 25 m | 35.29 | |
4 | 49 | Stigenberg Ingela | 1966 | GÄVLE SS | AB9266 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 36, 50m Frisim Herr Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 204 | Söderberg Ola | 1966 | VÄXJÖ SS | AA8766 | 25 m | 25.04 | |
2 | 17 | Svensk Torbjörn | 1964 | BOLLNÄS SS | AA5564 | 25 m | 26.03 | |
3 | 19 | Wallberg Ola | 1972 | BOLLNÄS SS | AB4172 | 25 m | 28.95 | |
4 | 81 | Nilsson Stefan | 1968 | SÖDERHAMN | AB3568 | 25 m | 30.09 | |
5 | 21 | Von Schantz Elof | 1972 | BOLLNÄS SS | AC3372 | 25 m | 30.18 | |
6 | 128 | Olsson Jesper | 1975 | UPSALA S | AB8775 | 25 m | 30.42 | |
7 | 215 | Persson Morgen | 1967 | HÄRJEDALEN | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 37, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 26.06 | |
2 | 145 | Westerlund Lina | 1995 | UPSALA S | BD5295 | 25 m | 30.26 | |
3 | 83 | Hjortsberg Nea | 2004 | SÖDERTÖRN | AK0404 | 25 m | 30.36 | |
4 | 200 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 31.62 | |
5 | 202 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 31.88 | |
6 | 199 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 32.09 | |
7 | 74 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 32.15 | |
8 | 53 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 32.46 | |
9 | 182 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 32.50 | |
10 | 36 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 32.94 | |
11 | 141 | Söderberg Saga | 1997 | UPSALA S | AE0697 | 25 m | 33.32 | |
12 | 201 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 50 m | 33.45 | |
13 | 150 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 33.54 | |
14 | 61 | Moberg Tova | 1998 | HUDIKSVALL | AZ5898 | 25 m | 33.95 | |
15 | 24 | Berg Elina | 2002 | GIMO SS | BG6402 | 25 m | 34.70 | |
16 | 65 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 34.91 | |
17 | 37 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 35.30 | |
18 | 76 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 25 m | 35.99 | |
19 | 109 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 36.55 | |
20 | 42 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 36.79 | |
21 | 149 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 37.11 | |
22 | 193 | Andersson Felicia | 2001 | KOMETERNA | AN9601 | 25 m | 37.39 | |
23 | 89 | Åström Cornelia | 2002 | TIMRÅ SK | BE5802 | 25 m | 37.57 | |
24 | 197 | Lindgren Olivia | 1999 | KOMETERNA | AL1899 | 50 m | 37.92 | |
25 | 66 | Berglund Rebella | 2001 | LEKSAND | BW9201 | 25 m | 37.99 | |
26 | 125 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 38.34 | |
27 | 195 | Evertsson Linnea | 2001 | KOMETERNA | AK0601 | 25 m | 38.40 | |
28 | 137 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 38.64 | |
29 | 48 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 39.24 | |
30 | 52 | Sundvik Siri | 2004 | GÄVLE SS | BS3404 | 25 m | 39.50 | |
31 | 43 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 39.61 | |
32 | 176 | Hermann Ellinor | 2003 | ÖSTERBY SS | AN9403 | 25 m | 39.70 | |
33 | 47 | Rogström Juni | 2004 | GÄVLE SS | BN5204 | 25 m | 40.24 | |
34 | 88 | Olavi Tindra | 2003 | TIMRÅ SK | AH6403 | 25 m | 40.63 | |
35 | 127 | Olsson Alva | 2002 | UPSALA S | BS5802 | 25 m | 40.69 | |
36 | 26 | Dregelid Tora | 2002 | GIMO SS | BP5202 | 50 m | 41.44 | |
37 | 139 | Svensson Esther | 2003 | UPSALA S | AJ3203 | 25 m | 41.51 | |
38 | 50 | Stigenberg Nathalie | 2004 | GÄVLE SS | AY3804 | 25 m | 41.53 | |
39 | 146 | Westermark Emma | 2003 | UPSALA S | BI6403 | 25 m | 41.64 | |
40 | 93 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 41.79 | |
41 | 190 | Engberg Johanna | 2003 | RÄTTVIK | BG2803 | 25 m | 41.82 | |
42 | 130 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 41.83 | |
43 | 136 | Stjerna Elsa | 2004 | UPSALA S | AX5604 | 50 m | 42.35 | |
44 | 191 | Jones Elin | 2003 | RÄTTVIK | AK2203 | 25 m | 42.51 | |
45 | 90 | Åström Isabelle | 2004 | TIMRÅ SK | AJ2404 | 25 m | 42.63 | |
46 | 54 | Wijker Emelie | 2003 | GÄVLE SS | BA8803 | 25 m | 42.70 | |
47 | 32 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 42.91 | |
48 | 44 | Olsson Alva | 2003 | GÄVLE SS | BW4803 | 25 m | 43.16 | |
49 | 94 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 43.89 | |
50 | 102 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 43.96 | |
51 | 116 | Lantz Tilde | 2004 | UPSALA S | AX3604 | 25 m | 43.96 | |
52 | 142 | Tukler Matilda | 2004 | UPSALA S | AU0404 | 50 m | 44.68 | |
53 | 77 | Eklund Junia | 2006 | SÖDERHAMN | AH0806 | 25 m | 45.24 | |
54 | 14 | Pesu Monica | 1996 | BOLLNÄS SS | BI4496 | 25 m | 45.83 | |
55 | 98 | Dushku Rosalinda | 2003 | UPSALA S | BL5603 | 25 m | 46.44 | |
56 | 144 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | 47.97 | |
57 | 122 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 25 m | 48.68 | |
58 | 138 | Svegårdh Tilde | 2005 | UPSALA S | BD5805 | 25 m | 52.57 | |
59 | 143 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 50 m | 53.86 | |
60 | 120 | Lång Lovis | 2005 | UPSALA S | AM4205 | 25 m | 54.16 | |
61 | 40 | Holfve Lisa | 2005 | GÄVLE SS | AR9605 | 25 m | 57.51 | |
62 | 12 | Olsson Frida | 2005 | BOLLNÄS SS | AS1205 | 25 m | 58.16 | |
63 | 18 | Wallberg Edith | 2007 | BOLLNÄS SS | AA3807 | 25 m | ||
64 | 20 | Wannberg Arwen | 2007 | BOLLNÄS SS | AE2407 | 25 m | ||
65 | 86 | Hallgren Alice | 2003 | TIMRÅ SK | AW8403 | 25 m | ||
66 | 187 | Handler Thea | 2005 | HÄRJEDALEN | BG9605 | 25 m | ||
67 | 198 | Näslund Caroline | 1988 | KOMETERNA | BJ4688 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 38, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 91 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 28.31 | |
2 | 56 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 28.36 | |
3 | 133 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 25 m | 28.87 | |
4 | 34 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 30.58 | |
5 | 38 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 31.61 | |
6 | 123 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 31.99 | |
7 | 100 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 32.05 | |
8 | 64 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 32.52 | |
9 | 60 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 25 m | 32.56 | |
10 | 11 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 32.59 | |
11 | 114 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 33.13 | |
12 | 175 | Bräck Axel | 2001 | ÖSTERBY SS | AK1301 | 25 m | 33.55 | |
13 | 15 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 33.83 | |
14 | 39 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 34.04 | |
15 | 55 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 34.70 | |
16 | 27 | Engman Daniel | 2001 | GIMO SS | AD8501 | 25 m | 35.04 | |
17 | 134 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 35.36 | |
18 | 135 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 35.57 | |
19 | 101 | Forsblad David | 2002 | UPSALA S | AU3302 | 25 m | 35.89 | |
20 | 110 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 39.48 | |
21 | 194 | Carlsson Jens | 1983 | KOMETERNA | AE0583 | 25 m | 39.96 | |
22 | 9 | Kabbani Moutaz | 1999 | BOLLNÄS SS | AY7199 | 25 m | 40.45 | |
23 | 63 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 40.95 | |
24 | 30 | Nordström Joel | 2001 | GIMO SS | AR8701 | 25 m | 41.92 | |
25 | 132 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 42.00 | |
26 | 147 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 42.00 | |
27 | 10 | Lind Arvid | 2005 | BOLLNÄS SS | AL4105 | 25 m | 42.16 | |
28 | 117 | Lindholm Castor | 2005 | UPSALA S | AF6505 | 25 m | 43.31 | |
29 | 96 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 43.77 | |
30 | 92 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 50 m | 44.34 | |
31 | 7 | Jonsson Adrian | 2004 | BOLLNÄS SS | AN8504 | 25 m | 44.64 | |
32 | 2 | Buvik Spännare Gustav | 2004 | BOLLNÄS SS | AS4704 | 25 m | 45.59 | |
33 | 105 | Fröman Tomas | 2005 | UPSALA S | AL3705 | 25 m | 45.82 | |
34 | 119 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 48.52 | |
35 | 104 | Fröman Nils | 2005 | UPSALA S | AL6705 | 25 m | 49.86 | |
36 | 107 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 51.89 | |
37 | 129 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 55.46 | |
38 | 59 | Hedin Gustav | 2015 | HUDIKSVALL | AA0115 | 25 m | ||
39 | 80 | Nilsson Lukas | 2006 | SÖDERHAMN | AH4506 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 39, 50m Fjärilsim Dam Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 6 | Höög Gunilla | 1968 | BOLLNÄS SS | AA1668 | 25 m | 36.28 | |
2 | 46 | Rainer Margareta | 1949 | GÄVLE SS | AA0249 | 25 m | 41.53 | |
3 | 35 | Florén Ann | 1973 | GÄVLE SS | AA9873 | 25 m | 43.51 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 40, 50m Fjärilsim Herr Master |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 204 | Söderberg Ola | 1966 | VÄXJÖ SS | AA8766 | 25 m | 27.40 | |
2 | 17 | Svensk Torbjörn | 1964 | BOLLNÄS SS | AA5564 | 25 m | 28.49 | |
3 | 128 | Olsson Jesper | 1975 | UPSALA S | AB8775 | 25 m | 32.61 | |
4 | 21 | Von Schantz Elof | 1972 | BOLLNÄS SS | AC3372 | 25 m | 34.90 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 41, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 50 m | 5:19.55 | |
2 | 115 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 5:31.17 | |
3 | 182 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 5:50.36 | |
4 | 149 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 5:56.93 | |
5 | 37 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 6:01.09 | |
6 | 150 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 6:31.65 | |
7 | 103 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 6:34.22 | |
8 | 108 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 42, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 106 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 4:45.43 | |
2 | 41 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 4:49.55 | |
3 | 140 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 5:07.89 | |
4 | 56 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 5:16.18 | |
5 | 45 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 5:22.67 | |
6 | 118 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 5:23.20 | |
7 | 15 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 5:32.93 | |
8 | 131 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | ||
9 | 134 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 43, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 56.56 | |
2 | 22 | Åhlström Matilda | 1991 | BOLLNÄS SS | BV9891 | 25 m | 58.28 | |
3 | 75 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 1:01.22 | |
4 | 182 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 1:01.70 | |
5 | 202 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 1:02.20 | |
6 | 36 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 1:02.57 | |
7 | 199 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 1:03.97 | |
8 | 74 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 1:04.42 | |
9 | 78 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 1:04.55 | |
10 | 200 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 1:04.64 | |
11 | 53 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 1:05.34 | |
12 | 83 | Hjortsberg Nea | 2004 | SÖDERTÖRN | AK0404 | 25 m | 1:05.70 | |
13 | 148 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 1:06.22 | |
14 | 197 | Lindgren Olivia | 1999 | KOMETERNA | AL1899 | 25 m | 1:06.61 | |
15 | 61 | Moberg Tova | 1998 | HUDIKSVALL | AZ5898 | 25 m | 1:06.72 | |
16 | 79 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 1:06.81 | |
17 | 201 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 1:06.82 | |
18 | 76 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 25 m | 1:08.08 | |
19 | 24 | Berg Elina | 2002 | GIMO SS | BG6402 | 25 m | 1:08.60 | |
20 | 121 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 50 m | 1:08.71 | |
21 | 149 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:08.77 | |
22 | 65 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 1:09.17 | |
23 | 146 | Westermark Emma | 2003 | UPSALA S | BI6403 | 25 m | 1:09.71 | |
24 | 37 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 1:10.65 | |
25 | 94 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:10.76 | |
26 | 43 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 1:11.08 | |
27 | 126 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 1:11.40 | |
28 | 88 | Olavi Tindra | 2003 | TIMRÅ SK | AH6403 | 25 m | 1:11.50 | |
29 | 109 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 1:11.65 | |
30 | 195 | Evertsson Linnea | 2001 | KOMETERNA | AK0601 | 25 m | 1:12.34 | |
31 | 42 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 1:12.54 | |
32 | 103 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 1:13.02 | |
33 | 89 | Åström Cornelia | 2002 | TIMRÅ SK | BE5802 | 25 m | 1:13.48 | |
34 | 193 | Andersson Felicia | 2001 | KOMETERNA | AN9601 | 25 m | 1:13.51 | |
35 | 137 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 1:14.27 | |
36 | 85 | Carlzén Emelie | 2003 | TIMRÅ SK | BB1203 | 25 m | 1:14.53 | |
37 | 47 | Rogström Juni | 2004 | GÄVLE SS | BN5204 | 25 m | 1:15.13 | |
38 | 54 | Wijker Emelie | 2003 | GÄVLE SS | BA8803 | 25 m | 1:15.54 | |
39 | 48 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 1:15.87 | |
40 | 102 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:16.24 | |
41 | 116 | Lantz Tilde | 2004 | UPSALA S | AX3604 | 25 m | 1:16.40 | |
42 | 52 | Sundvik Siri | 2004 | GÄVLE SS | BS3404 | 25 m | 1:16.59 | |
43 | 142 | Tukler Matilda | 2004 | UPSALA S | AU0404 | 25 m | 1:17.07 | |
44 | 136 | Stjerna Elsa | 2004 | UPSALA S | AX5604 | 25 m | 1:17.08 | |
45 | 93 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 1:17.18 | |
46 | 77 | Eklund Junia | 2006 | SÖDERHAMN | AH0806 | 25 m | 1:17.37 | |
47 | 50 | Stigenberg Nathalie | 2004 | GÄVLE SS | AY3804 | 25 m | 1:17.56 | |
48 | 127 | Olsson Alva | 2002 | UPSALA S | BS5802 | 25 m | 1:17.61 | |
49 | 139 | Svensson Esther | 2003 | UPSALA S | AJ3203 | 25 m | 1:18.20 | |
50 | 46 | Rainer Margareta | 1949 | GÄVLE SS | AA0249 | 25 m | 1:18.45 | |
51 | 32 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 1:18.77 | |
52 | 125 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:19.41 | |
53 | 86 | Hallgren Alice | 2003 | TIMRÅ SK | AW8403 | 25 m | 1:19.97 | |
54 | 120 | Lång Lovis | 2005 | UPSALA S | AM4205 | 25 m | 1:21.73 | |
55 | 98 | Dushku Rosalinda | 2003 | UPSALA S | BL5603 | 25 m | 1:22.31 | |
56 | 181 | Söderberg Elsa | 2002 | ÖSTERBY SS | BJ5802 | 25 m | 1:22.82 | |
57 | 40 | Holfve Lisa | 2005 | GÄVLE SS | AR9605 | 25 m | 1:24.11 | |
58 | 144 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | 1:25.35 | |
59 | 51 | Stolt Hanna | 2004 | GÄVLE SS | BB8804 | 25 m | 1:26.05 | |
60 | 138 | Svegårdh Tilde | 2005 | UPSALA S | BD5805 | 25 m | 1:26.69 | |
61 | 143 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 1:28.12 | |
62 | 191 | Jones Elin | 2003 | RÄTTVIK | AK2203 | 25 m | 1:28.60 | |
63 | 14 | Pesu Monica | 1996 | BOLLNÄS SS | BI4496 | 25 m | 1:28.98 | |
64 | 68 | Karlsson Evelina | 2002 | LEKSAND | AY7402 | 25 m | 1:30.60 | |
65 | 122 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 25 m | 1:33.21 | |
66 | 84 | Asplund Cornelia | 2005 | TIMRÅ SK | BD1805 | 25 m | 1:33.54 | |
67 | 16 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | 1:35.35 | |
68 | 18 | Wallberg Edith | 2007 | BOLLNÄS SS | AA3807 | 25 m | 1:37.08 | |
69 | 29 | Nordström Jenny | 2005 | GIMO SS | AE0205 | 25 m | 1:37.26 | |
70 | 190 | Engberg Johanna | 2003 | RÄTTVIK | BG2803 | 25 m | 1:38.00 | |
71 | 5 | Fredholm Eleanor | 2007 | BOLLNÄS SS | AN8607 | 25 m | 1:42.46 | |
72 | 12 | Olsson Frida | 2005 | BOLLNÄS SS | AS1205 | 25 m | 1:43.59 | |
73 | 25 | Djurberg Klara | 2003 | GIMO SS | BQ5403 | 25 m | 1:45.83 | |
74 | 87 | Jansson Linnea | 2005 | TIMRÅ SK | BD0805 | 25 m | 1:48.17 | |
75 | 1 | Bengtsson Ellen | 2007 | BOLLNÄS SS | AG3807 | 25 m | 1:54.06 | |
76 | 196 | Lidén Embla | 2008 | KOMETERNA | AA5808 | 50 m | 2:15.39 | |
77 | 3 | Bylund Tilda | 2004 | BOLLNÄS SS | BR7404 | 25 m | ||
78 | 20 | Wannberg Arwen | 2007 | BOLLNÄS SS | AE2407 | 25 m | ||
79 | 28 | Håkansson Irma | 2003 | GIMO SS | BT9603 | 25 m | ||
80 | 205 | Törnros Jennifer | 2004 | BOLLNÄS SS | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 44, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 91 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 58.09 | |
2 | 34 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 59.05 | |
3 | 45 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 1:00.53 | |
4 | 38 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:01.55 | |
5 | 11 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 1:01.71 | |
6 | 15 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 1:02.84 | |
7 | 60 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 25 m | 1:02.95 | |
8 | 100 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 1:03.57 | |
9 | 101 | Forsblad David | 2002 | UPSALA S | AU3302 | 25 m | 1:04.13 | |
10 | 123 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 1:04.14 | |
11 | 114 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 1:05.19 | |
12 | 131 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:06.17 | |
13 | 175 | Bräck Axel | 2001 | ÖSTERBY SS | AK1301 | 25 m | 1:07.29 | |
14 | 39 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 1:07.44 | |
15 | 64 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 1:09.35 | |
16 | 92 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 1:09.91 | |
17 | 55 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 1:10.38 | |
18 | 63 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 1:10.48 | |
19 | 135 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:11.16 | |
20 | 132 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 1:11.32 | |
21 | 110 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:12.83 | |
22 | 13 | Pesu Jonas | 1998 | BOLLNÄS SS | AT0598 | 25 m | 1:14.23 | |
23 | 9 | Kabbani Moutaz | 1999 | BOLLNÄS SS | AY7199 | 25 m | 1:15.42 | |
24 | 112 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:15.55 | |
25 | 96 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:16.02 | |
26 | 147 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 1:18.05 | |
27 | 10 | Lind Arvid | 2005 | BOLLNÄS SS | AL4105 | 25 m | 1:24.21 | |
28 | 117 | Lindholm Castor | 2005 | UPSALA S | AF6505 | 25 m | 1:24.47 | |
29 | 119 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 1:24.75 | |
30 | 2 | Buvik Spännare Gustav | 2004 | BOLLNÄS SS | AS4704 | 25 m | 1:24.95 | |
31 | 62 | Pettersson Sebastian | 2006 | HUDIKSVALL | AD1306 | 25 m | 1:27.13 | |
32 | 7 | Jonsson Adrian | 2004 | BOLLNÄS SS | AN8504 | 25 m | 1:27.78 | |
33 | 129 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 1:28.70 | |
34 | 194 | Carlsson Jens | 1983 | KOMETERNA | AE0583 | 50 m | 1:28.70 | |
35 | 107 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 1:30.49 | |
36 | 188 | Svensson Sebastian | 2006 | HÄRJEDALEN | AB4706 | 25 m | 1:31.68 | |
37 | 80 | Nilsson Lukas | 2006 | SÖDERHAMN | AH4506 | 25 m | 1:31.81 | |
38 | 104 | Fröman Nils | 2005 | UPSALA S | AL6705 | 50 m | 1:39.68 | |
39 | 105 | Fröman Tomas | 2005 | UPSALA S | AL3705 | 50 m | 1:40.78 | |
40 | 4 | Forsman Kim | 2004 | BOLLNÄS SS | AV9104 | 25 m | 1:45.69 | |
41 | 180 | Pajuluoma Rowan | 2002 | ÖSTERBY SS | AR8702 | 25 m | 1:46.66 | |
42 | 177 | larsson johan | 2004 | ÖSTERBY SS | AK4704 | 25 m | ||
43 | 189 | Daniels Alvin | 2004 | RÄTTVIK | AJ6904 | 25 m | ||
44 | 217 | Andersson Alexxander | 2006 | BOLLNÄS SS | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 45, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 2:31.13 | |
2 | 148 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 2:35.75 | |
3 | 108 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 2:36.41 | |
4 | 115 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 2:36.52 | |
5 | 79 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 2:39.24 | |
6 | 199 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 2:41.71 | |
7 | 149 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 2:44.80 | |
8 | 121 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 2:47.63 | |
9 | 126 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 2:49.07 | |
10 | 150 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 2:54.38 | |
11 | 94 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 2:54.70 | |
12 | 109 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 3:06.69 | |
13 | 142 | Tukler Matilda | 2004 | UPSALA S | AU0404 | 25 m | 3:07.29 | |
14 | 182 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 3:08.21 | |
15 | 130 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 3:09.88 | |
16 | 43 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 3:11.20 | |
17 | 139 | Svensson Esther | 2003 | UPSALA S | AJ3203 | 25 m | 3:15.83 | |
18 | 32 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | ||
19 | 47 | Rogström Juni | 2004 | GÄVLE SS | BN5204 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 46, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 2:11.16 | |
2 | 106 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 2:25.48 | |
3 | 133 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 25 m | 2:26.88 | |
4 | 34 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 2:27.88 | |
5 | 38 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 2:28.99 | |
6 | 118 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 2:30.65 | |
7 | 140 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 2:34.13 | |
8 | 92 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 2:55.75 | |
9 | 131 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 50 m | 3:00.50 | |
10 | 55 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | ||
11 | 112 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 47, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 145 | Westerlund Lina | 1995 | UPSALA S | BD5295 | 25 m | 1:09.84 | |
2 | 75 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 1:12.27 | |
3 | 53 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 1:14.87 | |
4 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 1:15.90 | |
5 | 200 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 1:15.95 | |
6 | 78 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 1:18.22 | |
7 | 22 | Åhlström Matilda | 1991 | BOLLNÄS SS | BV9891 | 25 m | 1:18.41 | |
8 | 76 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 25 m | 1:21.52 | |
9 | 36 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 1:23.84 | |
10 | 65 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 1:24.05 | |
11 | 201 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 1:24.74 | |
12 | 202 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 1:25.25 | |
13 | 83 | Hjortsberg Nea | 2004 | SÖDERTÖRN | AK0404 | 25 m | 1:26.68 | |
14 | 103 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 1:26.72 | |
15 | 95 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 25 m | 1:27.00 | |
16 | 116 | Lantz Tilde | 2004 | UPSALA S | AX3604 | 25 m | 1:27.27 | |
17 | 197 | Lindgren Olivia | 1999 | KOMETERNA | AL1899 | 25 m | 1:28.53 | |
18 | 108 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:29.84 | |
19 | 24 | Berg Elina | 2002 | GIMO SS | BG6402 | 25 m | 1:31.24 | |
20 | 31 | Olsson Josephine | 2001 | GIMO SS | AP1601 | 25 m | 1:32.05 | |
21 | 48 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 1:32.13 | |
22 | 149 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:32.88 | |
23 | 44 | Olsson Alva | 2003 | GÄVLE SS | BW4803 | 25 m | 1:33.58 | |
24 | 89 | Åström Cornelia | 2002 | TIMRÅ SK | BE5802 | 25 m | 1:34.58 | |
25 | 52 | Sundvik Siri | 2004 | GÄVLE SS | BS3404 | 25 m | 1:34.85 | |
26 | 42 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 1:35.51 | |
27 | 127 | Olsson Alva | 2002 | UPSALA S | BS5802 | 25 m | 1:35.68 | |
28 | 66 | Berglund Rebella | 2001 | LEKSAND | BW9201 | 25 m | 1:35.94 | |
29 | 136 | Stjerna Elsa | 2004 | UPSALA S | AX5604 | 25 m | 1:36.28 | |
30 | 93 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 1:37.28 | |
31 | 88 | Olavi Tindra | 2003 | TIMRÅ SK | AH6403 | 25 m | 1:37.90 | |
32 | 193 | Andersson Felicia | 2001 | KOMETERNA | AN9601 | 25 m | 1:38.29 | |
33 | 125 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:39.26 | |
34 | 86 | Hallgren Alice | 2003 | TIMRÅ SK | AW8403 | 25 m | 1:41.08 | |
35 | 26 | Dregelid Tora | 2002 | GIMO SS | BP5202 | 50 m | 1:42.02 | |
36 | 14 | Pesu Monica | 1996 | BOLLNÄS SS | BI4496 | 25 m | 1:42.99 | |
37 | 138 | Svegårdh Tilde | 2005 | UPSALA S | BD5805 | 25 m | 1:44.38 | |
38 | 102 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:44.54 | |
39 | 51 | Stolt Hanna | 2004 | GÄVLE SS | BB8804 | 25 m | 1:44.80 | |
40 | 32 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 1:45.21 | |
41 | 90 | Åström Isabelle | 2004 | TIMRÅ SK | AJ2404 | 25 m | 1:46.24 | |
42 | 130 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:46.42 | |
43 | 40 | Holfve Lisa | 2005 | GÄVLE SS | AR9605 | 25 m | 1:47.80 | |
44 | 85 | Carlzén Emelie | 2003 | TIMRÅ SK | BB1203 | 25 m | 1:48.06 | |
45 | 190 | Engberg Johanna | 2003 | RÄTTVIK | BG2803 | 25 m | 1:48.46 | |
46 | 50 | Stigenberg Nathalie | 2004 | GÄVLE SS | AY3804 | 25 m | 1:49.48 | |
47 | 120 | Lång Lovis | 2005 | UPSALA S | AM4205 | 25 m | 1:51.50 | |
48 | 12 | Olsson Frida | 2005 | BOLLNÄS SS | AS1205 | 25 m | 1:53.37 | |
49 | 143 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 2:03.31 | |
50 | 84 | Asplund Cornelia | 2005 | TIMRÅ SK | BD1805 | 25 m | 2:05.32 | |
51 | 3 | Bylund Tilda | 2004 | BOLLNÄS SS | BR7404 | 25 m | 2:06.46 | |
52 | 196 | Lidén Embla | 2008 | KOMETERNA | AA5808 | 50 m | 2:31.89 | |
53 | 1 | Bengtsson Ellen | 2007 | BOLLNÄS SS | AG3807 | 25 m | ||
54 | 5 | Fredholm Eleanor | 2007 | BOLLNÄS SS | AN8607 | 25 m | ||
55 | 16 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | ||
56 | 20 | Wannberg Arwen | 2007 | BOLLNÄS SS | AE2407 | 25 m | ||
57 | 205 | Törnros Jennifer | 2004 | BOLLNÄS SS | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 48, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 56 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 1:07.17 | |
2 | 45 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 1:10.63 | |
3 | 15 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 1:12.45 | |
4 | 91 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 1:13.85 | |
5 | 123 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 1:17.58 | |
6 | 133 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 25 m | 1:19.00 | |
7 | 11 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 1:21.47 | |
8 | 100 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 1:25.25 | |
9 | 39 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 1:26.91 | |
10 | 110 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:30.24 | |
11 | 175 | Bräck Axel | 2001 | ÖSTERBY SS | AK1301 | 25 m | 1:31.17 | |
12 | 132 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 1:32.19 | |
13 | 101 | Forsblad David | 2002 | UPSALA S | AU3302 | 25 m | 1:33.70 | |
14 | 134 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 1:35.44 | |
15 | 147 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 1:35.71 | |
16 | 135 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:39.26 | |
17 | 112 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:39.59 | |
18 | 96 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:40.70 | |
19 | 13 | Pesu Jonas | 1998 | BOLLNÄS SS | AT0598 | 25 m | 1:41.63 | |
20 | 129 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 1:43.63 | |
21 | 10 | Lind Arvid | 2005 | BOLLNÄS SS | AL4105 | 25 m | 1:43.78 | |
22 | 117 | Lindholm Castor | 2005 | UPSALA S | AF6505 | 25 m | 1:45.33 | |
23 | 2 | Buvik Spännare Gustav | 2004 | BOLLNÄS SS | AS4704 | 25 m | 1:45.36 | |
24 | 7 | Jonsson Adrian | 2004 | BOLLNÄS SS | AN8504 | 25 m | 1:45.82 | |
25 | 194 | Carlsson Jens | 1983 | KOMETERNA | AE0583 | 25 m | 1:46.50 | |
26 | 104 | Fröman Nils | 2005 | UPSALA S | AL6705 | 25 m | 1:55.97 | |
27 | 62 | Pettersson Sebastian | 2006 | HUDIKSVALL | AD1306 | 25 m | 1:57.25 | |
28 | 188 | Svensson Sebastian | 2006 | HÄRJEDALEN | AB4706 | 50 m | 1:58.93 | |
29 | 9 | Kabbani Moutaz | 1999 | BOLLNÄS SS | AY7199 | 25 m | ||
30 | 217 | Andersson Alexxander | 2006 | BOLLNÄS SS | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |