Startliste for GSK TYR Sommerstævne 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 1:32.81 | |
2 | 147 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 1:41.43 | |
3 | 148 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 50 m | 1:41.95 | |
4 | 68 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 1:45.89 | |
5 | 151 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 50 m | 1:49.17 | |
6 | 156 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 50 m | 1:50.21 | |
7 | 78 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:52.43 | |
8 | 57 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:53.11 | |
9 | 11 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 1:53.37 | |
10 | 159 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 50 m | 1:54.69 | |
11 | 127 | Kejser Nora | 2004 | MK 31 | 0476AO | 25 m | 1:55.47 | |
12 | 30 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 1:56.22 | |
13 | 129 | Elliks Laila | 2005 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
14 | 131 | Oregan Lilya | 2005 | MK 31 | 0522AM | 25 m | 2:03.26 | |
15 | 133 | Brandt Semine | 2005 | GSK | 0534AP | 25 m | 2:04.37 | |
16 | 124 | Højlund Sarah | 2006 | MK 31 | 0684AH | 25 m | 2:12.86 | |
17 | 132 | Rasmussen Johanna | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:16.27 | ||
18 | 123 | Hein Luna | 2005 | MK 31 | 0518AO | 25 m | 2:19.54 | |
19 | 33 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 2:27.76 | |
20 | 128 | Jacobsen Caja Klingenberg | 2006 | MK 31 | 0644AF | 25 m | 2:31.97 | |
21 | 73 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 2, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 44 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:28.08 | |
2 | 38 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 50 m | 1:31.58 | |
3 | 107 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 25 m | 1:33.50 | |
4 | 9 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:35.17 | |
5 | 111 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 1:37.04 | |
6 | 87 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:38.93 | |
7 | 60 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:40.39 | |
8 | 58 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:42.37 | |
9 | 3 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 1:43.84 | |
10 | 64 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 1:45.92 | ||
11 | 77 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:47.58 | |
12 | 32 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:48.13 | |
13 | 21 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 1:57.25 | |
14 | 125 | Krak Oskar | 2005 | MK 31 | 0533AI | 25 m | 2:00.46 | |
15 | 138 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 50 m | 2:02.84 | |
16 | 65 | Ølykke Johan Rothaus | 2004 | HVIDOVRE | 0471AK | 25 m | 2:20.53 | |
17 | 160 | Ibrahim Noah | 2006 | GSK | 0671AG | 25 m | 2:20.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 34.91 | |
2 | 69 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 38.86 | |
3 | 101 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 39.22 | |
4 | 42 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 39.38 | |
5 | 152 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 39.52 | |
6 | 115 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 41.62 | |
7 | 23 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 45.14 | |
8 | 118 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 46.05 | |
9 | 141 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 48.23 | |
10 | 90 | Steen Laura Sonne | 2004 | VI39 | 0408AV | 25 m | 49.21 | |
11 | 14 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 53.42 | |
12 | 74 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 54.55 | |
13 | 4 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 54.75 | |
14 | 12 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 55.20 | |
15 | 165 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 57.54 | |
16 | 89 | Jensen Caroline Mei | 2004 | VI39 | 0426AU | 25 m | 58.26 | |
17 | 169 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:05.27 | |
18 | 5 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | ||
19 | 80 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | ||
20 | 88 | Dunker Frida Frost | 2006 | VI39 | 0634AL | 25 m | ||
21 | 109 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | ||
22 | 112 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 25 m | ||
23 | 179 | Schmidt Monica Lund | 1991 | GSK | 9158AI | 25 m | 36.45 | EXT |
24 | 177 | Jacobsen Signe Kjær | 1994 | GSK | 9406AD | 25 m | 38.15 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 31.35 | |
2 | 67 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 35.34 | |
3 | 144 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 38.02 | |
4 | 84 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 38.23 | |
5 | 143 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 50 m | 38.92 | |
6 | 58 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 39.86 | |
7 | 178 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 50 m | 41.08 | |
8 | 20 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 44.13 | |
9 | 54 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 47.81 | |
10 | 22 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 49.22 | |
11 | 24 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 49.32 | |
12 | 153 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 50 m | 56.41 | |
13 | 150 | Hansson Oscar | 2005 | GSK | 0555AF | 25 m | 58.27 | |
14 | 16 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 59.11 | |
15 | 79 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:02.97 | |
16 | 6 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | ||
17 | 17 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | ||
18 | 72 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | ||
19 | 75 | Olsen Jakob | 2006 | VI39 | 0629AH | 25 m | ||
20 | 157 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 5, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 2:27.83 | |
2 | 85 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 2:47.13 | |
3 | 108 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 2:52.33 | |
4 | 51 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 3:07.49 | |
5 | 27 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 3:25.91 | |
6 | 29 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 3:26.86 | |
7 | 78 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 3:26.95 | |
8 | 30 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 3:33.42 | |
9 | 130 | Luminari Luna | 2005 | MK 31 | 25 m | 3:54.23 | ||
10 | 168 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 50 m | 3:56.00 | |
11 | 28 | Ravn Luna | 2006 | AIF | 0684AD | 25 m | 3:57.80 | |
12 | 132 | Rasmussen Johanna | 2006 | MK 31 | 25 m | 4:23.90 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 6, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 2:16.76 | |
2 | 46 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 25 m | 2:17.37 | |
3 | 47 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 2:20.99 | |
4 | 104 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 2:23.31 | |
5 | 106 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 2:29.10 | |
6 | 114 | Steenberg Boris | 2002 | FARUM | 0215AE | 25 m | 2:32.91 | |
7 | 117 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 2:33.48 | |
8 | 84 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 2:38.11 | |
9 | 35 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 25 m | 2:38.84 | |
10 | 82 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:39.52 | |
11 | 59 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 2:40.27 | |
12 | 49 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 2:41.61 | |
13 | 137 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 50 m | 2:42.41 | |
14 | 31 | Simoni Mathias | 2002 | AIF | 0281AS | 25 m | 2:42.47 | |
15 | 26 | Johanning Noah | 2003 | AIF | 0369AP | 25 m | 3:06.95 | |
16 | 64 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 3:07.35 | ||
17 | 120 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 3:08.30 | |
18 | 139 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 50 m | 3:10.76 | |
19 | 1 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 3:18.20 | |
20 | 125 | Krak Oskar | 2005 | MK 31 | 0533AI | 25 m | 3:28.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Glostrup Gangsters 1 | 2005 | GSK | 25 m | 2:40.00 | ||
2 | 91 | Miniguns | 2006 | VI39 | 25 m | 2:41.00 | ||
3 | 184 | Miniguns | 2005 | VI39 | 25 m | 2:41.00 | ||
4 | 149 | Glostrup Gangsters 2 | 2005 | GSK | 25 m | 2:55.00 | ||
5 | 154 | Glostrup Gangsters 3 | 2005 | GSK | 25 m | 3:05.00 | ||
6 | 93 | Minisoldater | 2006 | VI39 | 25 m | 3:18.00 | ||
7 | 158 | Glostrup Gangsters 4 | 2005 | GSK | 25 m | 3:20.00 | ||
8 | 162 | Glostrup Gangsters 5 | 2005 | GSK | 25 m | 3:25.00 | ||
9 | 92 | Minions | 2006 | VI39 | 25 m | 3:39.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 8, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Farum Mix 1 | 2001 | FARUM | 25 m | 2:20.00 | ||
2 | 102 | Farum Mix 2 | 2002 | FARUM | 25 m | 2:25.00 | ||
3 | 105 | Farum Mix 3 | 2001 | FARUM | 25 m | 2:30.00 | ||
4 | 86 | Stjerne Mix | 2005 | VI39 | 25 m | 2:37.00 | ||
5 | 94 | Stjerne Mix | 2004 | VI39 | 25 m | 2:37.00 | ||
6 | 39 | Hvidover Mix C 1 | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 2:40.00 | ||
7 | 140 | Glostrup G´s | 2004 | GSK | 25 m | 2:40.00 | ||
8 | 40 | Hvidover Mix C 2 | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 2:41.00 | ||
9 | 116 | Farum Mix 4 | 2003 | FARUM | 25 m | 2:45.00 | ||
10 | 126 | Mk31´s Solstråler | 2004 | MK 31 | 25 m | 3:25.00 | ||
11 | 180 | Glostrup Søkøer | 1999 | GSK | 25 m | 2:15.00 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 9, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 1:19.28 | |
2 | 52 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:19.36 | |
3 | 42 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:22.18 | |
4 | 83 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:25.61 | |
5 | 103 | Rasmussen Emma Sahl | 2004 | FARUM | 0472AD | 25 m | 1:32.62 | |
6 | 152 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:33.30 | |
7 | 142 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 1:34.09 | |
8 | 55 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:34.34 | |
9 | 69 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:34.78 | |
10 | 147 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:34.82 | |
11 | 98 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:37.45 | |
12 | 101 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 1:39.57 | |
13 | 68 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 1:40.84 | |
14 | 156 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 1:41.79 | |
15 | 45 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:42.18 | |
16 | 119 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 1:42.75 | |
17 | 51 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 1:44.94 | |
18 | 145 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 25 m | 1:45.18 | |
19 | 159 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 1:46.98 | |
20 | 115 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 1:48.36 | |
21 | 57 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:49.00 | |
22 | 90 | Steen Laura Sonne | 2004 | VI39 | 0408AV | 25 m | 1:49.19 | |
23 | 134 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:49.88 | |
24 | 131 | Oregan Lilya | 2005 | MK 31 | 0522AM | 25 m | 1:50.72 | |
25 | 53 | Kruse Gaia | 2005 | HVIDOVRE | 0584AI | 25 m | 1:51.69 | |
26 | 13 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 1:51.79 | |
27 | 78 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:52.25 | |
28 | 29 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 1:52.81 | |
29 | 14 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 1:55.36 | |
30 | 73 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:56.76 | |
31 | 33 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:58.64 | |
32 | 74 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 2:00.49 | |
33 | 89 | Jensen Caroline Mei | 2004 | VI39 | 0426AU | 25 m | 2:05.21 | |
34 | 132 | Rasmussen Johanna | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:05.67 | ||
35 | 5 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 2:09.74 | |
36 | 165 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 2:13.90 | |
37 | 80 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | ||
38 | 88 | Dunker Frida Frost | 2006 | VI39 | 0634AL | 25 m | ||
39 | 118 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | ||
40 | 183 | Aarestrup Matilde | 1998 | GSK | 9834ak | 25 m | 1:24.83 | EXT |
41 | 179 | Schmidt Monica Lund | 1991 | GSK | 9158AI | 25 m | 1:25.56 | EXT |
42 | 177 | Jacobsen Signe Kjær | 1994 | GSK | 9406AD | 25 m | 1:30.84 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 10, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 1:11.47 | |
2 | 46 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 25 m | 1:13.59 | |
3 | 100 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 1:13.72 | |
4 | 36 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:14.40 | |
5 | 38 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 1:19.78 | |
6 | 31 | Simoni Mathias | 2002 | AIF | 0281AS | 25 m | 1:23.95 | |
7 | 58 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:25.03 | |
8 | 67 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:25.73 | |
9 | 70 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:26.61 | |
10 | 137 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 1:26.73 | |
11 | 144 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:27.35 | |
12 | 35 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 25 m | 1:28.41 | |
13 | 87 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:29.08 | |
14 | 143 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:31.71 | |
15 | 60 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:33.25 | |
16 | 77 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:36.88 | |
17 | 24 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 1:37.50 | |
18 | 54 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 1:37.88 | |
19 | 17 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 1:43.12 | |
20 | 139 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 25 m | 1:46.65 | |
21 | 64 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 1:50.80 | ||
22 | 79 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 2:07.88 | |
23 | 7 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 2:14.38 | |
24 | 161 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | ||
25 | 166 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Bruhn Emma | 2003 | HVIDOVRE | 0334AP | 25 m | 1:20.09 | |
2 | 83 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:24.52 | |
3 | 45 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:29.48 | |
4 | 48 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 1:29.58 | |
5 | 55 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 1:29.64 | |
6 | 27 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 1:31.51 | |
7 | 141 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 1:34.79 | |
8 | 23 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 1:37.05 | |
9 | 155 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 50 m | 1:42.06 | |
10 | 11 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 1:48.19 | |
11 | 127 | Kejser Nora | 2004 | MK 31 | 0476AO | 25 m | 1:48.67 | |
12 | 129 | Elliks Laila | 2005 | MK 31 | 25 m | 1:55.52 | ||
13 | 130 | Luminari Luna | 2005 | MK 31 | 25 m | 2:00.43 | ||
14 | 28 | Ravn Luna | 2006 | AIF | 0684AD | 25 m | 2:01.60 | |
15 | 124 | Højlund Sarah | 2006 | MK 31 | 0684AH | 25 m | 2:16.20 | |
16 | 123 | Hein Luna | 2005 | MK 31 | 0518AO | 25 m | 2:25.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 1:07.29 | |
2 | 47 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:11.98 | |
3 | 96 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 1:13.77 | |
4 | 9 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:21.36 | |
5 | 70 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:26.31 | |
6 | 18 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 1:29.01 | |
7 | 21 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 1:31.15 | |
8 | 65 | Ølykke Johan Rothaus | 2004 | HVIDOVRE | 0471AK | 25 m | 1:40.27 | |
9 | 150 | Hansson Oscar | 2005 | GSK | 0555AF | 50 m | 1:46.81 | |
10 | 25 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 1:48.83 | |
11 | 41 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:48.83 | |
12 | 72 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:57.26 | |
13 | 26 | Johanning Noah | 2003 | AIF | 0369AP | 25 m | 1:57.28 | |
14 | 136 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 50 m | 2:03.09 | |
15 | 75 | Olsen Jakob | 2006 | VI39 | 0629AH | 25 m | 2:10.40 | |
16 | 163 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 52 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 31.61 | |
2 | 97 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 32.49 | |
3 | 98 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 32.52 | |
4 | 103 | Rasmussen Emma Sahl | 2004 | FARUM | 0472AD | 50 m | 33.11 | |
5 | 148 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 50 m | 33.55 | |
6 | 112 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 25 m | 35.90 | |
7 | 55 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 36.09 | |
8 | 80 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 39.11 | |
9 | 145 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 50 m | 39.84 | |
10 | 74 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 40.07 | |
11 | 90 | Steen Laura Sonne | 2004 | VI39 | 0408AV | 25 m | 40.15 | |
12 | 45 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 40.42 | |
13 | 89 | Jensen Caroline Mei | 2004 | VI39 | 0426AU | 25 m | 42.79 | |
14 | 133 | Brandt Semine | 2005 | GSK | 0534AP | 25 m | 42.88 | |
15 | 19 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 43.49 | |
16 | 159 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 50 m | 43.51 | |
17 | 168 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 50 m | 47.23 | |
18 | 88 | Dunker Frida Frost | 2006 | VI39 | 0634AL | 25 m | 49.53 | |
19 | 73 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 49.82 | |
20 | 8 | Iisager Lilje Harning | 2008 | STT | 0848AA | 25 m | 54.21 | |
21 | 173 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 56.47 | |
22 | 172 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 59.63 | |
23 | 175 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 1:00.79 | |
24 | 176 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 1:12.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 50 m | 33.21 | |
2 | 67 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 33.55 | |
3 | 70 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 33.75 | |
4 | 10 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 50 m | 35.69 | |
5 | 32 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 37.56 | |
6 | 77 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 38.14 | |
7 | 65 | Ølykke Johan Rothaus | 2004 | HVIDOVRE | 0471AK | 50 m | 38.79 | |
8 | 120 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 40.33 | |
9 | 153 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 50 m | 42.53 | |
10 | 16 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 42.90 | |
11 | 79 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 44.33 | |
12 | 25 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 45.31 | |
13 | 7 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 46.46 | |
14 | 138 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 47.72 | |
15 | 72 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 48.38 | |
16 | 15 | Nielsen Louie Bruhn | 2008 | STT | 25 m | 51.40 | ||
17 | 75 | Olsen Jakob | 2006 | VI39 | 0629AH | 25 m | 51.73 | |
18 | 164 | Nielsen Magnus Ry | 2007 | GSK | 0759AC | 50 m | 53.67 | |
19 | 163 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:03.20 | |
20 | 160 | Ibrahim Noah | 2006 | GSK | 0671AG | 25 m | 1:07.27 | |
21 | 2 | Chorfixen Anton | 2008 | STT | 25 m | |||
22 | 174 | Salib Benjamin | 2006 | GSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:19.17 | |
2 | 83 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:19.42 | |
3 | 37 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 1:21.38 | |
4 | 69 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:34.29 | |
5 | 108 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 1:37.04 | |
6 | 142 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 1:38.58 | |
7 | 141 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 1:47.58 | |
8 | 51 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 1:50.79 | |
9 | 128 | Jacobsen Caja Klingenberg | 2006 | MK 31 | 0644AF | 25 m | 1:56.15 | |
10 | 61 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 25 m | 1:59.33 | |
11 | 151 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 50 m | 2:00.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 50 m | 1:16.24 | |
2 | 36 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:18.66 | |
3 | 82 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:22.91 | |
4 | 59 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 1:27.31 | |
5 | 178 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:35.86 | |
6 | 18 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 1:43.74 | |
7 | 20 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:44.98 | |
8 | 10 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 1:52.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 17, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Glostrup Gangsters 1 | 2005 | GSK | 25 m | 2:20.00 | ||
2 | 91 | Miniguns | 2006 | VI39 | 25 m | 2:29.00 | ||
3 | 184 | Miniguns | 2005 | VI39 | 25 m | 2:29.00 | ||
4 | 149 | Glostrup Gangsters 2 | 2005 | GSK | 25 m | 2:30.00 | ||
5 | 93 | Minisoldater | 2006 | VI39 | 25 m | 2:45.00 | ||
6 | 154 | Glostrup Gangsters 3 | 2005 | GSK | 25 m | 2:45.00 | ||
7 | 158 | Glostrup Gangsters 4 | 2005 | GSK | 25 m | 2:55.00 | ||
8 | 162 | Glostrup Gangsters 5 | 2005 | GSK | 25 m | 3:05.00 | ||
9 | 121 | Mk31 Badedyr | 2005 | MK 31 | 25 m | 3:10.00 | ||
10 | 92 | Minions | 2006 | VI39 | 25 m | 3:11.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 18, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Farum Mix 1 | 2001 | FARUM | 25 m | 2:01.00 | ||
2 | 102 | Farum Mix 2 | 2002 | FARUM | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 110 | Farum Mix 3 | 2003 | FARUM | 25 m | 2:12.00 | ||
4 | 81 | Stjerne Mix | 0 | VI39 | 25 m | 2:16.00 | ||
5 | 94 | Stjerne Mix | 2004 | VI39 | 25 m | 2:16.00 | ||
6 | 113 | Farum Mix 4 | 2001 | FARUM | 25 m | 2:16.00 | ||
7 | 140 | Glostrup G´s | 2004 | GSK | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 39 | Hvidover Mix C 1 | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 2:30.00 | ||
9 | 40 | Hvidover Mix C 2 | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 2:31.00 | ||
10 | 180 | Glostrup Søkøer | 1999 | GSK | 25 m | 2:15.00 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 19, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 142 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 48.53 | |
2 | 68 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 49.62 | |
3 | 43 | Bruhn Emma | 2003 | HVIDOVRE | 0334AP | 25 m | 49.90 | |
4 | 130 | Luminari Luna | 2005 | MK 31 | 25 m | 51.54 | ||
5 | 85 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 52.21 | |
6 | 61 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 50 m | 54.88 | |
7 | 4 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 56.18 | |
8 | 53 | Kruse Gaia | 2005 | HVIDOVRE | 0584AI | 25 m | 56.90 | |
9 | 13 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 1:01.30 | |
10 | 19 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 1:03.74 | |
11 | 28 | Ravn Luna | 2006 | AIF | 0684AD | 25 m | 1:15.10 | |
12 | 175 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 50 m | 1:36.24 | |
13 | 8 | Iisager Lilje Harning | 2008 | STT | 0848AA | 25 m | ||
14 | 172 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | ||
15 | 176 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 20, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 44 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 37.43 | |
2 | 62 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 38.89 | |
3 | 60 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 45.27 | |
4 | 1 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 57.53 | |
5 | 22 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 59.18 | |
6 | 164 | Nielsen Magnus Ry | 2007 | GSK | 0759AC | 50 m | 59.50 | |
7 | 6 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 1:00.46 | |
8 | 41 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 1:05.40 | |
9 | 15 | Nielsen Louie Bruhn | 2008 | STT | 25 m | |||
10 | 136 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | ||
11 | 161 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 152 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 3:19.28 | |
2 | 61 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 50 m | 3:45.70 | |
3 | 127 | Kejser Nora | 2004 | MK 31 | 0476AO | 25 m | 3:47.35 | |
4 | 129 | Elliks Laila | 2005 | MK 31 | 25 m | 4:00.00 | ||
5 | 29 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 4:09.65 | |
6 | 123 | Hein Luna | 2005 | MK 31 | 0518AO | 25 m | 4:29.14 | |
7 | 128 | Jacobsen Caja Klingenberg | 2006 | MK 31 | 0644AF | 25 m | 4:32.95 | |
8 | 124 | Højlund Sarah | 2006 | MK 31 | 0684AH | 25 m | 4:40.00 | |
9 | 12 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | ||
10 | 155 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 25 m | 2:35.43 | |
2 | 50 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 2:36.57 | |
3 | 36 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 2:40.94 | |
4 | 38 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 2:48.63 | |
5 | 104 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 50 m | 3:01.48 | |
6 | 87 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 3:03.61 | |
7 | 3 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 3:07.63 | |
8 | 178 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 3:11.87 | |
9 | 49 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 3:20.65 | |
10 | 32 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 3:56.52 | |
11 | 10 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 3:57.31 | |
12 | 21 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 4:12.22 | |
13 | 96 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 4:12.54 | |
14 | 100 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | ||
15 | 153 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 23, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 41.53 | |
2 | 27 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 42.00 | |
3 | 155 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 45.14 | |
4 | 33 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 50.66 | |
5 | 90 | Steen Laura Sonne | 2004 | VI39 | 0408AV | 25 m | 51.40 | |
6 | 169 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 55.24 | |
7 | 173 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 50 m | 59.99 | |
8 | 14 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 1:04.12 | |
9 | 172 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 50 m | 1:13.11 | |
10 | 175 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 1:16.12 | |
11 | 8 | Iisager Lilje Harning | 2008 | STT | 0848AA | 25 m | ||
12 | 89 | Jensen Caroline Mei | 2004 | VI39 | 0426AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 24, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 44 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 34.03 | |
2 | 47 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 34.66 | |
3 | 117 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 37.73 | |
4 | 84 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 39.81 | |
5 | 122 | Tragstrup Tobias | 2005 | MK 31 | 0537AH | 25 m | 46.57 | |
6 | 139 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 50 m | 48.31 | |
7 | 72 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 56.11 | |
8 | 75 | Olsen Jakob | 2006 | VI39 | 0629AH | 25 m | 56.99 | |
9 | 20 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 58.87 | |
10 | 164 | Nielsen Magnus Ry | 2007 | GSK | 0759AC | 50 m | 1:02.99 | |
11 | 166 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:05.24 | |
12 | 15 | Nielsen Louie Bruhn | 2008 | STT | 25 m | 1:05.59 | ||
13 | 2 | Chorfixen Anton | 2008 | STT | 25 m | |||
14 | 174 | Salib Benjamin | 2006 | GSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:08.38 | |
2 | 48 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:08.55 | |
3 | 43 | Bruhn Emma | 2003 | HVIDOVRE | 0334AP | 25 m | 1:10.77 | |
4 | 52 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:11.95 | |
5 | 97 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 1:15.50 | |
6 | 148 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 50 m | 1:17.19 | |
7 | 85 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:17.57 | |
8 | 109 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 1:20.35 | |
9 | 74 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 1:20.36 | |
10 | 147 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:21.57 | |
11 | 151 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 50 m | 1:22.62 | |
12 | 119 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 1:26.78 | |
13 | 57 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:27.37 | |
14 | 145 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 50 m | 1:28.27 | |
15 | 23 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 1:29.60 | |
16 | 12 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 1:31.60 | |
17 | 156 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 50 m | 1:32.59 | |
18 | 134 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:32.62 | |
19 | 78 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:36.01 | |
20 | 53 | Kruse Gaia | 2005 | HVIDOVRE | 0584AI | 25 m | 1:37.20 | |
21 | 80 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:37.61 | |
22 | 133 | Brandt Semine | 2005 | GSK | 0534AP | 50 m | 1:39.00 | |
23 | 19 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 1:40.46 | |
24 | 11 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 1:42.39 | |
25 | 13 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 1:43.11 | |
26 | 131 | Oregan Lilya | 2005 | MK 31 | 0522AM | 25 m | 1:43.23 | |
27 | 168 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 50 m | 1:47.58 | |
28 | 30 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 1:48.27 | |
29 | 4 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 1:48.88 | |
30 | 5 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 1:50.63 | |
31 | 88 | Dunker Frida Frost | 2006 | VI39 | 0634AL | 25 m | 1:52.27 | |
32 | 73 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:53.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 1:01.00 | |
2 | 63 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 50 m | 1:02.12 | |
3 | 99 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 25 m | 1:02.13 | |
4 | 46 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 25 m | 1:03.02 | |
5 | 106 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 1:11.10 | |
6 | 9 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:12.44 | |
7 | 111 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 1:13.86 | |
8 | 59 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 1:13.89 | |
9 | 82 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:14.10 | |
10 | 49 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:14.29 | |
11 | 3 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 1:14.81 | |
12 | 35 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 25 m | 1:15.11 | |
13 | 137 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 50 m | 1:15.17 | |
14 | 144 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 1:15.22 | |
15 | 114 | Steenberg Boris | 2002 | FARUM | 0215AE | 25 m | 1:17.83 | |
16 | 143 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 50 m | 1:18.04 | |
17 | 18 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 1:19.30 | |
18 | 24 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 1:21.04 | |
19 | 22 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 50 m | 1:24.57 | |
20 | 54 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 1:25.92 | |
21 | 41 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:26.17 | |
22 | 26 | Johanning Noah | 2003 | AIF | 0369AP | 25 m | 1:27.95 | |
23 | 77 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:28.51 | |
24 | 17 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 1:35.93 | |
25 | 25 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 1:37.13 | |
26 | 157 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 1:37.30 | |
27 | 150 | Hansson Oscar | 2005 | GSK | 0555AF | 50 m | 1:37.39 | |
28 | 16 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 1:43.81 | |
29 | 125 | Krak Oskar | 2005 | MK 31 | 0533AI | 25 m | 1:45.00 | |
30 | 79 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:45.20 | |
31 | 122 | Tragstrup Tobias | 2005 | MK 31 | 0537AH | 25 m | 1:46.21 | |
32 | 6 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 1:48.01 | |
33 | 7 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 1:59.94 | |
34 | 2 | Chorfixen Anton | 2008 | STT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 17 juni 2016 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:33 |