Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
25.85 |
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Windsor (CAN) |
12/11/2016 |
|
|
Mladinci |
26.64 |
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Herning (DEN) |
12/14/2013 |
|
|
Kadeti |
28.54 |
|
Matic Kosirnik |
2000 |
(SLO) |
Brugge (BEL) |
11/12/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
68 |
|
Peter John Stevens |
1995 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
25.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
66 |
|
Miha Vintar |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
189 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
30.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
165 |
|
Nejc Kukec |
2001 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
254 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
|
Aleksa Radović |
2001 |
PVK Jadran Hercegnovi |
MNE |
30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
325 |
|
Gaber Luka Grenc |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
31.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
65 |
|
Nik Gladek |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
256 |
|
Enej Šalinovič |
2003 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
32.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
29 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
364 |
|
David Kos Lipušček |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
63 |
|
Sašo Boškan |
2002 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
12 |
|
Philipp Fellinger |
2005 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
126 |
|
Filip Abutović |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
32.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
185 |
|
Yisi Liu |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
CHN |
33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
362 |
|
Gašper Poljšak |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
168 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
34.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
228 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
248 |
|
Bastian Marič |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
166 |
|
Jaka Snoj |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
35.13 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
21 |
188 |
|
Benjamin Nahtigal |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
35.13 |
|
|
|
2003 |
SLO |
|
22 |
220 |
|
Anej Krušič |
|
|
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
35.68 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
23 |
97 |
|
Matic Babnik |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
35.73 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
24 |
229 |
|
Julijan Pevec |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
36.46 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
25 |
169 |
|
Filip Podobnik |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
37.29 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
26 |
132 |
|
Jakob Puc |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
38.56 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
27 |
173 |
|
Nikola Dakić |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
38.82 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
28 |
363 |
|
Sergej Fekonja |
|
|
Plavalno društvo Maribor |
|
39.23 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
29 |
365 |
|
Tian Kosec |
|
|
Plavalno društvo Maribor |
|
39.61 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
30 |
367 |
|
Michel Batagelj |
|
|
Plavalni klub Ajdovščina |
|
39.64 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
31 |
139 |
|
Blaž Jančar |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
39.83 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
32 |
327 |
|
Gal Rogelj |
|
|
Športno društvo Riba |
|
40.44 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
33 |
272 |
|
Miha Justin |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
40.98 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
34 |
260 |
|
Danijel Gor |
|
|
Plavalni klub Koper |
|
41.82 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
35 |
339 |
|
Enej Šerjak |
|
|
Športno društvo Riba |
|
42.28 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
36 |
20 |
|
Lukas Lora |
|
|
Schwimmverein Wörthersee |
|
42.50 |
|
|
|
2008 |
AUT |
|
|
|
|
|
|
37 |
62 |
|
Bor Skok |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
42.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
83 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
43.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
215 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
43.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
373 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
SLO |
43.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
184 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
57 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
44.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
141 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
24 |
|
Federico Kassl |
2010 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
48.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
49 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
48.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
369 |
|
Tjaš Pahor |
2005 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
49.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
88 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
51.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
387 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
55.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
86 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
55.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
161 |
|
Matic Pernat |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
30.81 |
|
Tjaša Vozel |
1994 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
1/23/2015 |
|
|
Mladinke |
31.10 |
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/13/2016 |
|
|
Kadetinje |
31.26 |
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Gradec/Graz (AUT) |
11/15/2015 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
3 |
|
Tina Čudina |
2005 |
PK Nevera |
CRO |
32.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
238 |
|
Nija Gerdej |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
33.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
119 |
|
Tarin Rožič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Rea Kozeljac |
2005 |
PK Nevera |
CRO |
34.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
187 |
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
366 |
|
Sara Ličen |
2005 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
239 |
|
Manca Sedar |
2004 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
43 |
|
Blaža Pajntar |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
36.11 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
9 |
289 |
|
Iza Videc |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
36.53 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
10 |
269 |
|
Taja Vejnovič |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
36.60 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
11 |
227 |
|
Hanna Naya Hušić |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
36.90 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
12 |
34 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
37.56 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
13 |
167 |
|
Ema Čerin |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
37.63 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
14 |
21 |
|
Diana Hanusch |
|
|
Schwimmverein Wörthersee |
|
38.51 |
|
|
|
2005 |
AUT |
|
15 |
242 |
|
Tinkara Medved |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
38.55 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
140 |
|
Kaja Gregorčič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
38.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
105 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
39.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
38 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
39.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
232 |
|
Pia Krajinović |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
39.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200 |
|
Pia Ovijač |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
40.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
270 |
|
Lena Novak |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
182 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
42.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
60 |
|
Taja Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
42.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
389 |
|
Neža Stojkovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
43.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
319 |
|
Ana Klarisa Škufca |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
43.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
181 |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
43.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
174 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
43.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
157 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
46.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
89 |
|
Jana Čušin |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
46.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
36 |
|
Gaja Suhadolnik |
2002 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
265 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
47.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
23 |
|
Anna Reicht |
2009 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
47.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
145 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
48.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
82 |
|
Lana Radočaj |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
49.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
137 |
|
Brina Snoj |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
52.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
162 |
|
Mija Hus |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
371 |
|
Maja Faganel |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
205 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
392 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
21.18 |
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/10/2009 |
|
|
Mladinci |
22.30 |
|
Domen Demšar |
2000 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/11/2018 |
|
|
Kadeti |
23.22 |
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/20/2002 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
66 |
|
Miha Vintar |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
24.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Aleksa Radović |
2001 |
PVK Jadran Hercegnovi |
MNE |
24.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
164 |
|
Žan Špenko |
1996 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
24.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
72 |
|
Rožle Pajntar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
24.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
198 |
|
Vid Potočnik |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
24.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
70 |
|
Jure Janhuba |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
189 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
95 |
|
Črt Perme Modrijančič |
2003 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
92 |
|
Janez Potočnik |
2004 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
24.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
91 |
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
193 |
|
Cene Ulaga Sterle |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
25.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
129 |
|
Arne Furlan Štular |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
25.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
267 |
|
Mark Pregelj |
2003 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
94 |
|
Lenart Zaletel |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
25.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
263 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
25.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
79 |
|
Primož Peternel |
2004 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
185 |
|
Yisi Liu |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
CHN |
25.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
77 |
|
Tevž Smolnikar |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
25.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
288 |
|
Gašper Stele |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
25.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
125 |
|
Nal Ilar |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
255 |
|
Tomas Torkar Ražman |
2004 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
116 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
73 |
|
Andraž Aljaž |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
135 |
|
Kristjan Treven |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
26.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
127 |
|
Nej Pšeničnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
216 |
|
Nejc Kapušin |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
166 |
|
Jaka Snoj |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
142 |
|
Jurij Valentinčič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
248 |
|
Bastian Marič |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
26.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
53 |
|
Filip Kustec |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
101 |
|
Uroš Bursač |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
27.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
223 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
175 |
|
Črt Babič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
27.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
96 |
|
Krištof Razpotnik Vrtačnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
32 |
|
Juš Posnjak |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
27.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
261 |
|
Nik Mužina |
2004 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
27.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
327 |
|
Gal Rogelj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
325 |
|
Gaber Luka Grenc |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
78 |
|
Maj Šumi Branilovič |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
28.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
231 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
16 |
|
Filippo Kassl |
2006 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
228 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
28.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
328 |
|
Tim Škulj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
28.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
37 |
|
Matic Roter |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
329 |
|
Svit Popovič |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
28.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
276 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
75 |
|
Tilen Štribl |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
233 |
|
Luka Štrukelj |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
339 |
|
Enej Šerjak |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
215 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
102 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
246 |
|
Nace Zmagaj |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
29.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
249 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
324 |
|
Filip Juvančič |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
346 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
271 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
155 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
367 |
|
Michel Batagelj |
2006 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
222 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
323 |
|
Simon Mamlić |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
30.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
370 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
31.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
224 |
|
Arne Kovačič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
26 |
|
Denis Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
180 |
|
Anžej Sedej |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
133 |
|
Ismar Čatić |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
262 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
62 |
|
Bor Skok |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
32.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
184 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
173 |
|
Nikola Dakić |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
47 |
|
Maks Fišer |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
144 |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
213 |
|
Florijan Resnik |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
332 |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
33.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
154 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
34.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
41 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
34.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
337 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
34.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
153 |
|
Aljaž Nučič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
34.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
151 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
34.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
385 |
|
Tim Prelesnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
50 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
24 |
|
Federico Kassl |
2010 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
35.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
355 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
RUS |
35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
225 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
369 |
|
Tjaš Pahor |
2005 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
36.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
152 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
36.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
333 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
36.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
158 |
|
Jure Dovžan |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
386 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
40.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
87 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
44.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
61 |
|
Kanai Kosi |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
45.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
59 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
51.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
163 |
|
Ruben Rožen Turnšek |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
221 |
|
Maks Jon Babič |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
160 |
|
Jakob Černčič |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
161 |
|
Matic Pernat |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
351 |
|
Tim Žnidaršič Svenšek |
2004 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
359 |
|
Luka Stanar |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
24.62 |
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/6/2019 |
|
|
Mladinke |
25.10 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Herning (DEN) |
12/15/2013 |
|
|
Kadetinje |
25.23 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Chartres (FRA) |
11/25/2012 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
191 |
|
Anemari Košak |
1996 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
25.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
93 |
|
Mojca Marčun |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
128 |
|
Ula Rožič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Tina Čudina |
2005 |
PK Nevera |
CRO |
26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
194 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
26.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
241 |
|
Hana Sekuti |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
27.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
67 |
|
Zala Pogačar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
27.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
171 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
111 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
114 |
|
Pika Radelj |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
99 |
|
Nika Rotar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
176 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
28.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
259 |
|
Aurora Pajek Starman |
2006 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
110 |
|
Laura Vrhovac |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
28.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
264 |
|
Gaja Kovačič |
2005 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
76 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
28.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
237 |
|
Maja Lajbaher |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
181 |
|
Manca Petrič |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
28.96 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
19 |
25 |
|
Aja Kavčič |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
28.99 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
20 |
172 |
|
Lana Žalac |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
29.06 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
21 |
366 |
|
Sara Ličen |
|
|
Plavalni klub Ajdovščina |
|
29.16 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
22 |
28 |
|
Sara Ključanin |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
29.25 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
23 |
197 |
|
Gaja Lucija Valant |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
29.40 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
24 |
170 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
29.46 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
25 |
74 |
|
Maša Arnež |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
29.60 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
26 |
361 |
|
Nika Pija Tevž |
|
|
Športno društvo Riba |
|
29.70 |
|
|
|
2002 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
27 |
292 |
|
Žana Peterlin |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
29.75 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
28 |
232 |
|
Pia Krajinović |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
29.81 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
29 |
319 |
|
Ana Klarisa Škufca |
|
|
Plavalni klub Ribnica |
|
29.87 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
30 |
200 |
|
Pia Ovijač |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
29.90 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
31 |
69 |
|
Neža Pogačar |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
30.08 |
|
|
|
2001 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
32 |
46 |
|
Ema Tereza Pulko |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
30.20 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
33 |
106 |
|
Ula Mele |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
30.39 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
34 |
84 |
|
Petra Frelih |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
30.47 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
35 |
27 |
|
Tara Di Lenardo |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
30.49 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
36 |
109 |
|
Rebeka Nikolič Krištof |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
30.55 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
37 |
275 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
219 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
30.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
326 |
|
Alma Hribar |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
117 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
250 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
247 |
|
Lana Kokot |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
257 |
|
Manca Švonja |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
31.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
140 |
|
Kaja Gregorčič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
42 |
|
Alina Lozar |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
147 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
384 |
|
Ajda Medved |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
44 |
|
Isabella Šmid |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
45 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
32.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
113 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
32.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
234 |
|
Tia Perc |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
32.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
372 |
|
Kaja Arko |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
SLO |
32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
331 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
235 |
|
Nika Alagič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
58 |
|
Meta Ankele |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
33 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
218 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
143 |
|
Lana Trtnik |
2002 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
80 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
39 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
34.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
81 |
|
Tara Radočaj |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
55 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
137 |
|
Brina Snoj |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
150 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
335 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
35.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
36 |
|
Gaja Suhadolnik |
2002 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
265 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
37.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
208 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
252 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
38.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
334 |
|
Katja Marolt |
|
|
Športno društvo Riba |
|
38.37 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
71 |
340 |
|
Katarina Mandić |
|
|
Športno društvo Riba |
|
38.59 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
72 |
344 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
|
|
Športno društvo Riba |
|
40.07 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
73 |
51 |
|
Nika Eržen |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
41.00 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
74 |
56 |
|
Lia Novak |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
55.57 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
75 |
162 |
|
Mija Hus |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
76 |
371 |
|
Maja Faganel |
|
|
Plavalni klub Ajdovščina |
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
77 |
205 |
|
Teja Zore |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
52.26 |
|
Robert Žbogar |
1989 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
12/3/2015 |
|
|
Mladinci |
54.72 |
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
1/25/2020 |
|
|
Kadeti |
56.34 |
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/20/2002 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
95 |
|
Črt Perme Modrijančič |
2003 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
58.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Nik Gladek |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
59.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
30 |
|
Miha Rijavec |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:00.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
201 |
|
Jakob Prebil |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:00.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
104 |
|
Leonardo Korent |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:01.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
188 |
|
Benjamin Nahtigal |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:01.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100 |
|
Maks Kastigar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:01.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
199 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:01.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
159 |
|
Jaroslav Potemin |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
RUS |
1:01.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
130 |
|
Bor Slana |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:02.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
124 |
|
Matej Rađenović |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:02.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
192 |
|
Matevž Štih |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:05.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
382 |
|
Gašper Vrbinc |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:06.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
291 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:07.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
|
Moritz Markitz |
2007 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:08.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
222 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
103 |
|
Jure Jurkovič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
390 |
|
Žiga Kramer |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:13.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
345 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
173 |
|
Nikola Dakić |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:15.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
272 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:16.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
364 |
|
David Kos Lipušček |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
1:16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
330 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
155 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:17.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
13 |
|
Felix Fellinger |
2009 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:18.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
213 |
|
Florijan Resnik |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:18.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
47 |
|
Maks Fišer |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:19.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
152 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:19.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
180 |
|
Anžej Sedej |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:21.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
290 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:21.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
132 |
|
Jakob Puc |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:22.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
148 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:22.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
50 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:23.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
284 |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
373 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
SLO |
1:23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
215 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:23.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
226 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
332 |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
24 |
|
Federico Kassl |
2010 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:26.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
333 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
351 |
|
Tim Žnidaršič Svenšek |
2004 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
85 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
153 |
|
Aljaž Nučič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
83 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:36.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
278 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
353 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:06.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
283 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
86 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
386 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
61 |
|
Kanai Kosi |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
88 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
281 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
391 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
286 |
|
Lovro Lukan |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
90 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
58.16 |
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
12/12/2008 |
|
|
Mladinke |
1:01.08 |
|
Lucija Kous |
1995 |
(SLO) |
Chartres (FRA) |
11/22/2012 |
|
|
Kadetinje |
1:01.37 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
1/30/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
191 |
|
Anemari Košak |
1996 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:01.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Mihaela Vještica |
2004 |
PK Nevera |
CRO |
1:02.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
118 |
|
Liza Fortuna |
2003 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:02.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
187 |
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:03.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
244 |
|
Neli Pšeničnik |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:03.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
128 |
|
Ula Rožič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
25 |
|
Aja Kavčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:06.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
67 |
|
Zala Pogačar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:08.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
109 |
|
Rebeka Nikolič Krištof |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:08.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
264 |
|
Gaja Kovačič |
2005 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
110 |
|
Laura Vrhovac |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:10.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
17 |
|
Theresa Maieritsch |
2008 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
27 |
|
Tara Di Lenardo |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
268 |
|
Maja Vezenkova |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
28 |
|
Sara Ključanin |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:11.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
259 |
|
Aurora Pajek Starman |
2006 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
34 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
170 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:13.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
71 |
|
Neža Zupan |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:13.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
230 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:14.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
217 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:15.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
383 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
243 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:16.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
22 |
|
Lena Kirchheim |
|
|
Schwimmverein Wörthersee |
|
1:16.44 |
|
|
|
1999 |
AUT |
|
|
|
|
|
|
25 |
257 |
|
Manca Švonja |
|
|
Plavalni klub Koper |
|
1:16.46 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
26 |
251 |
|
Katarina Šlebnik Gnamuš |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
1:17.02 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
106 |
|
Ula Mele |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:17.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
227 |
|
Hanna Naya Hušić |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:17.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
331 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:17.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
107 |
|
Kaja Predalič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
372 |
|
Kaja Arko |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
SLO |
1:19.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
292 |
|
Žana Peterlin |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:21.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
183 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:21.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
279 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
389 |
|
Neža Stojkovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:23.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
60 |
|
Taja Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
179 |
|
Lara Klopčič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
340 |
|
Katarina Mandić |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:31.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
280 |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
52 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:33.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
58 |
|
Meta Ankele |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
341 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
347 |
|
Ivona Domič |
2011 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:55.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
287 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
56 |
|
Lia Novak |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
273 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
205 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
82 |
|
Lana Radočaj |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
266 |
|
Marija Dobrošević |
2000 |
Plavalni klub Koper |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
282 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
31 |
|
Julija Korbič |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
1:45.78 |
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
2/2/2008 |
|
|
Mladinci |
1:48.15 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/17/2021 |
|
|
Kadeti |
1:50.46 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2019 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
63 |
|
Sašo Boškan |
2002 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:46.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
190 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:48.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
123 |
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:48.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
202 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:52.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
70 |
|
Jure Janhuba |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:54.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
72 |
|
Rožle Pajntar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:55.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
79 |
|
Primož Peternel |
2004 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:56.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
365 |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
1:57.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
288 |
|
Gašper Stele |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
121 |
|
Dejan Zogovič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:59.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
256 |
|
Enej Šalinovič |
2003 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
2:00.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
189 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:00.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
77 |
|
Tevž Smolnikar |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:00.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
186 |
|
Antonije Kandić |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
MNE |
2:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
329 |
|
Svit Popovič |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:01.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
267 |
|
Mark Pregelj |
2003 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
2:02.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
73 |
|
Andraž Aljaž |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:02.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
78 |
|
Maj Šumi Branilovič |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:02.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
165 |
|
Nejc Kukec |
2001 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:04.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
253 |
|
Ožbej Knez |
2004 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:05.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
246 |
|
Nace Zmagaj |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:05.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
125 |
|
Nal Ilar |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
2:05.28 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
23 |
135 |
|
Kristjan Treven |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
2:06.16 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
24 |
323 |
|
Simon Mamlić |
|
|
Športno društvo Riba |
|
2:06.91 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
25 |
193 |
|
Cene Ulaga Sterle |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
2:07.45 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
26 |
322 |
|
Klemen Bojanc |
|
|
Kranjsko plavalno društvo ZVEZDA |
|
2:07.58 |
|
|
|
1998 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
27 |
324 |
|
Filip Juvančič |
|
|
Športno društvo Riba |
|
2:08.24 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
28 |
263 |
|
Amadej Fink |
|
|
Plavalni klub Koper |
|
2:08.76 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
29 |
102 |
|
Lun Ilar |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
2:08.90 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
30 |
14 |
|
Lorenz Wotawa |
|
|
Schwimmverein Wörthersee |
|
2:09.57 |
|
|
|
2008 |
AUT |
|
|
|
|
|
|
31 |
223 |
|
Domen Vihernik |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
2:10.16 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
32 |
159 |
|
Jaroslav Potemin |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
2:10.73 |
|
|
|
2005 |
RUS |
|
|
|
|
|
|
33 |
92 |
|
Janez Potočnik |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
2:10.97 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
34 |
255 |
|
Tomas Torkar Ražman |
|
|
Plavalni klub Koper |
|
2:11.19 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
35 |
120 |
|
Tomaž Šiško |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
2:11.35 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
36 |
94 |
|
Lenart Zaletel |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
2:12.01 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
37 |
225 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
379 |
|
Jaka Ðorđevič |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:12.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
382 |
|
Gašper Vrbinc |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:13.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
16 |
|
Filippo Kassl |
2006 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
2:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
15 |
|
Moritz Markitz |
2007 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
2:16.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
139 |
|
Blaž Jančar |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:20.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
339 |
|
Enej Šerjak |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:21.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
149 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:21.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
236 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:21.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
175 |
|
Črt Babič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:22.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
134 |
|
Odon Kerec |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:24.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
146 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:33.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
276 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:33.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
48 |
|
Matic Sečnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
284 |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
262 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
2:35.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
144 |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
156 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:37.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
54 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:39.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
327 |
|
Gal Rogelj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:40.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
26 |
|
Denis Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:41.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
158 |
|
Jure Dovžan |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:45.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
49 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:46.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
103 |
|
Jure Jurkovič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:47.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
24 |
|
Federico Kassl |
2010 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
2:47.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
90 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:48.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
20 |
|
Lukas Lora |
2008 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
2:50.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
153 |
|
Aljaž Nučič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:54.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
41 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:05.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
260 |
|
Danijel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
3:14.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
274 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
3:23.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
57 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
281 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:01.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
356 |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
4:02.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
221 |
|
Maks Jon Babič |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
385 |
|
Tim Prelesnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
59 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
387 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
353 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
336 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
391 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
350 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
359 |
|
Luka Stanar |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
1:53.88 |
|
Katja Fain |
2001 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
11/7/2021 |
|
|
Mladinke |
1:56.71 |
|
Katja Fain |
2001 |
(SLO) |
Hangčou/Hangzhou (CHN) |
12/11/2018 |
|
|
Kadetinje |
1:57.12 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
1/30/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
93 |
|
Mojca Marčun |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:02.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Tiara Pšeničnik |
2003 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:06.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
194 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:06.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
241 |
|
Hana Sekuti |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:07.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
197 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:08.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
247 |
|
Lana Kokot |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:09.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
270 |
|
Lena Novak |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
2:10.47 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
8 |
178 |
|
Iza Bricelj |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
2:12.18 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
9 |
108 |
|
Lina Primc |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
2:13.01 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
10 |
74 |
|
Maša Arnež |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
2:13.64 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
11 |
84 |
|
Petra Frelih |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
2:14.07 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
12 |
76 |
|
Tinkara Lipovec |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
2:14.36 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
13 |
69 |
|
Neža Pogačar |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
2:16.25 |
|
|
|
2001 |
SLO |
|
14 |
107 |
|
Kaja Predalič |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
2:17.14 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
15 |
114 |
|
Pika Radelj |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
2:17.80 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
16 |
112 |
|
Lorena Močiler |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
2:19.48 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
17 |
361 |
|
Nika Pija Tevž |
|
|
Športno društvo Riba |
|
2:20.54 |
|
|
|
2002 |
SLO |
|
18 |
171 |
|
Tinkara Novak |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
2:20.83 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
19 |
145 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
2:21.03 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
20 |
380 |
|
Nika Mihelčič |
|
|
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
2:22.11 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
21 |
17 |
|
Theresa Maieritsch |
|
|
Schwimmverein Wörthersee |
|
2:22.49 |
|
|
|
2008 |
AUT |
|
22 |
381 |
|
Tara Ðorđevič |
|
|
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
2:23.15 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
23 |
18 |
|
Signe Längle |
|
|
Schwimmverein Wörthersee |
|
2:23.22 |
|
|
|
2007 |
AUT |
|
24 |
237 |
|
Maja Lajbaher |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
2:24.95 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
326 |
|
Alma Hribar |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:25.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
275 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:27.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
42 |
|
Alina Lozar |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:28.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
115 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:32.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
234 |
|
Tia Perc |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
172 |
|
Lana Žalac |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
21 |
|
Diana Hanusch |
2005 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
2:33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
176 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
22 |
|
Lena Kirchheim |
1999 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
2:35.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
179 |
|
Lara Klopčič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
384 |
|
Ajda Medved |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
45 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:41.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
23 |
|
Anna Reicht |
2009 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
2:44.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
55 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
143 |
|
Lana Trtnik |
2002 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
52 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:48.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
277 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:51.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
51 |
|
Nika Eržen |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:01.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
44 |
|
Isabella Šmid |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:06.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
39 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:15.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
280 |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
3:51.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
341 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
SLO |
3:59.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
285 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
343 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
358 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
117 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
287 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
282 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
348 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
347 |
|
Ivona Domič |
2011 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
352 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
49.62 |
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/10/2009 |
|
|
Mladinci |
53.74 |
|
Robert Lovšin |
1999 |
(SLO) |
Banja Luka (BIH) |
12/23/2017 |
|
|
Kadeti |
55.99 |
|
Vid Lovšin |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2019 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
202 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
57.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
164 |
|
Žan Špenko |
1996 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
58.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
64 |
|
Jaka Čelik |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
58.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
116 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:00.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
201 |
|
Jakob Prebil |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
96 |
|
Krištof Razpotnik Vrtačnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:00.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
124 |
|
Matej Rađenović |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:00.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
258 |
|
Borut Purgar |
2004 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:01.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
30 |
|
Miha Rijavec |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:01.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
198 |
|
Vid Potočnik |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:02.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
91 |
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:03.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
104 |
|
Leonardo Korent |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
240 |
|
Žan Podržavnik |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:04.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
75 |
|
Tilen Štribl |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:05.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
14 |
|
Lorenz Wotawa |
2008 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
125 |
|
Nal Ilar |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:06.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
120 |
|
Tomaž Šiško |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:07.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
32 |
|
Juš Posnjak |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:07.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
291 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:08.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
233 |
|
Luka Štrukelj |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:08.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
40 |
|
Bor Čarman Djuran |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:09.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100 |
|
Maks Kastigar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
37 |
|
Matic Roter |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
102 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:12.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
226 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
48 |
|
Matic Sečnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:16.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
271 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:16.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
337 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:17.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
168 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
54 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:18.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
224 |
|
Arne Kovačič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:20.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
133 |
|
Ismar Čatić |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:22.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
345 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:22.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
216 |
|
Nejc Kapušin |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:23.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
148 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
290 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:26.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
325 |
|
Gaber Luka Grenc |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:27.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
370 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
328 |
|
Tim Škulj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
85 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
336 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
58.00 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
12/5/2015 |
|
|
Mladinke |
58.84 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Doha (QAT) |
12/6/2014 |
|
|
Kadetinje |
1:01.50 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
2/6/2003 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
131 |
|
Tia Primc |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:01.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
241 |
|
Hana Sekuti |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:03.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
167 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:03.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
366 |
|
Sara Ličen |
2005 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
1:09.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
289 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:09.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
46 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
270 |
|
Lena Novak |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:10.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
214 |
|
Maša Vasiljević |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:12.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
71 |
|
Neža Zupan |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
268 |
|
Maja Vezenkova |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:13.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
269 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:13.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
183 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
383 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:16.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
279 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:17.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
335 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
18 |
|
Signe Längle |
2007 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
235 |
|
Nika Alagič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:21.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
273 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:24.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
182 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:27.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
230 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
243 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
334 |
|
Katja Marolt |
|
|
Športno društvo Riba |
|
1:34.30 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
23 |
250 |
|
Naja Pori |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
1:36.31 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
35 |
|
Maja Maletić |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
89 |
|
Jana Čušin |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:41.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
31 |
|
Julija Korbič |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
266 |
|
Marija Dobrošević |
2000 |
Plavalni klub Koper |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
392 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
2:07.04 |
|
Nejc Zupan |
1991 |
(SLO) |
Chartres (FRA) |
11/25/2012 |
|
|
Mladinci |
2:11.19 |
|
Matija Može |
2000 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/3/2018 |
|
|
Kadeti |
2:16.39 |
|
Matija Može |
2000 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/6/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
64 |
|
Jaka Čelik |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Aleksa Radović |
2001 |
PVK Jadran Hercegnovi |
MNE |
2:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
253 |
|
Ožbej Knez |
2004 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
192 |
|
Matevž Štih |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
126 |
|
Filip Abutović |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
134 |
|
Odon Kerec |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
188 |
|
Benjamin Nahtigal |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:34.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
229 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
12 |
|
Philipp Fellinger |
2005 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
2:37.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
249 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:42.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
97 |
|
Matic Babnik |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
2:45.64 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
12 |
53 |
|
Filip Kustec |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
2:52.06 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
13 |
16 |
|
Filippo Kassl |
|
|
Schwimmverein Wörthersee |
|
3:07.40 |
|
|
|
2006 |
AUT |
|
14 |
101 |
|
Uroš Bursač |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
3:20.36 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
15 |
141 |
|
Tim Kolenko |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
3:23.37 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
16 |
20 |
|
Lukas Lora |
|
|
Schwimmverein Wörthersee |
|
3:26.85 |
|
|
|
2008 |
AUT |
|
17 |
151 |
|
Lan Koritnik |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
3:32.00 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
18 |
146 |
|
Ivo Rupnik |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
3:40.41 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
19 |
274 |
|
Liam Negodič |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
3:41.74 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
20 |
149 |
|
Lan Govše |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
3:43.94 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
21 |
363 |
|
Sergej Fekonja |
|
|
Plavalno društvo Maribor |
|
3:52.82 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
22 |
283 |
|
Tymur Beshlyk |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
23 |
350 |
|
Uroš Bauk |
|
|
Športno društvo Riba |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
24 |
364 |
|
David Kos Lipušček |
|
|
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
25 |
385 |
|
Tim Prelesnik |
|
|
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
26 |
87 |
|
Janez Kunčič |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
27 |
356 |
|
Gašper Pregl |
|
|
Športno društvo Riba |
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
28 |
286 |
|
Lovro Lukan |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
2:20.99 |
|
Tjaša Vozel |
1994 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/8/2019 |
|
|
Mladinke |
2:23.93 |
|
Tina Meža |
1994 |
(SLO) |
Dunaj/Vienna (AUT) |
11/28/2009 |
|
|
Kadetinje |
2:23.93 |
|
Tina Meža |
1994 |
(SLO) |
Dunaj/Vienna (AUT) |
11/28/2009 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
238 |
|
Nija Gerdej |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Rea Kozeljac |
2005 |
PK Nevera |
CRO |
2:37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
43 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:42.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
171 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:42.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
28 |
|
Sara Ključanin |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:44.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
239 |
|
Manca Sedar |
2004 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:46.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
227 |
|
Hanna Naya Hušić |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
2:54.68 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
8 |
219 |
|
Anja Vrščaj |
|
|
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
3:03.31 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
9 |
252 |
|
Zala Porobija |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
3:03.72 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
242 |
|
Tinkara Medved |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:04.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
380 |
|
Nika Mihelčič |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
3:04.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
21 |
|
Diana Hanusch |
2005 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
3:07.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
38 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:07.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
80 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
3:11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
217 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
3:13.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
218 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
3:19.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
115 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:23.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
209 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
3:41.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
81 |
|
Tara Radočaj |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
3:41.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
157 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:45.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
277 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:06.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
343 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
SLO |
4:15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
358 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
SLO |
4:37.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
56 |
|
Lia Novak |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
60 |
|
Taja Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
348 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
285 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
211 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
352 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
1:56.13 |
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Moskva/Moscow (RUS) |
4/3/2002 |
|
|
Mladinci |
2:01.77 |
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Rostock (GER) |
12/12/1996 |
|
|
Kadeti |
2:04.93 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/14/2021 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
254 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Nik Gladek |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:07.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
63 |
|
Sašo Boškan |
2002 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:07.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
123 |
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
30 |
|
Miha Rijavec |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
379 |
|
Jaka Ðorđevič |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:16.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
258 |
|
Borut Purgar |
2004 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
2:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
324 |
|
Filip Juvančič |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
323 |
|
Simon Mamlić |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
29 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
355 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
RUS |
2:33.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
213 |
|
Florijan Resnik |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:33.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
240 |
|
Žan Podržavnik |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:38.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
346 |
|
Maj Krdžalić |
|
|
Športno društvo Riba |
|
2:40.46 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
15 |
220 |
|
Anej Krušič |
|
|
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
2:47.39 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
16 |
390 |
|
Žiga Kramer |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
2:47.98 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
17 |
133 |
|
Ismar Čatić |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
2:48.76 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
18 |
362 |
|
Gašper Poljšak |
|
|
Športno društvo Riba |
|
2:49.72 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
19 |
40 |
|
Bor Čarman Djuran |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
2:50.81 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
20 |
215 |
|
Luka Ferenčak |
|
|
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
2:51.16 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
21 |
222 |
|
Jakob Brodej |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
2:53.44 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
22 |
278 |
|
Matevž Vrhovnik |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
2:55.79 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
23 |
155 |
|
Blaž Peršin |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
2:55.93 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
24 |
180 |
|
Anžej Sedej |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
3:03.95 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
25 |
367 |
|
Michel Batagelj |
|
|
Plavalni klub Ajdovščina |
|
3:04.44 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
26 |
370 |
|
Vid Batagelj |
|
|
Plavalni klub Ajdovščina |
|
3:06.89 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
27 |
152 |
|
Jan Miklič |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
28 |
154 |
|
Nik Kocjan |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
29 |
373 |
|
Žiga Pfajfar |
|
|
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
30 |
139 |
|
Blaž Jančar |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
31 |
286 |
|
Lovro Lukan |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
32 |
135 |
|
Kristjan Treven |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
33 |
274 |
|
Liam Negodič |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
34 |
158 |
|
Jure Dovžan |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
35 |
142 |
|
Jurij Valentinčič |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
36 |
281 |
|
Peter Lackovič |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
37 |
283 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
2:09.32 |
|
Alenka Kejžar |
1979 |
(SLO) |
Dublin (IRL) |
12/11/2003 |
|
|
Mladinke |
2:12.76 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Dublin (IRL) |
12/11/2003 |
|
|
Kadetinje |
2:12.76 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Dublin (IRL) |
12/11/2003 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
131 |
|
Tia Primc |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:22.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Zala Pogačar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
119 |
|
Tarin Rožič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Mihaela Vještica |
2004 |
PK Nevera |
CRO |
2:24.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
98 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
34 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
167 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:32.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Neža Zupan |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
25 |
|
Aja Kavčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
178 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:42.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
147 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:42.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
279 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:47.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
244 |
|
Neli Pšeničnik |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:51.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
174 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:53.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
230 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:55.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
114 |
|
Pika Radelj |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:58.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
218 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
3:03.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
177 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:03.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
150 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:08.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
23 |
|
Anna Reicht |
2009 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
3:09.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
33 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:17.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
35 |
|
Maja Maletić |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:22.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
280 |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
209 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
208 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
285 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
211 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
105 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
1500m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
14:45.10 |
|
Martin Bau |
1994 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
12/3/2015 |
|
|
Mladinci |
14:58.20 |
|
Darjan Petrič |
1964 |
(SLO) |
Göteborg (SWE) |
12/19/1982 |
|
|
Kadeti |
15:33.10 |
|
Jan Karel Petrič |
1991 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/2/2007 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
129 |
|
Arne Furlan Štular |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
16:57.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
231 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
17:05.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
288 |
|
Gašper Stele |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
17:06.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
363 |
|
Sergej Fekonja |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
17:27.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
127 |
|
Nej Pšeničnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
18:20.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
199 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
18:21.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
15 |
|
Moritz Markitz |
2007 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
19:03.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
322 |
|
Klemen Bojanc |
1998 |
Kranjsko plavalno društvo ZVEZDA |
SLO |
19:14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
246 |
|
Nace Zmagaj |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
19:20.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
132 |
|
Jakob Puc |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
23:49.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
169 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
365 |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
236 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
186 |
|
Antonije Kandić |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
MNE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
330 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
156 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
1500m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
14:45.10 |
|
Martin Bau |
1994 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
12/3/2015 |
|
|
Mladinci |
14:58.20 |
|
Darjan Petrič |
1964 |
(SLO) |
Göteborg (SWE) |
12/19/1982 |
|
|
Kadeti |
15:33.10 |
|
Jan Karel Petrič |
1991 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/2/2007 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
129 |
|
Arne Furlan Štular |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
16:57.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
231 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
17:05.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
288 |
|
Gašper Stele |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
17:06.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
363 |
|
Sergej Fekonja |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
17:27.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
127 |
|
Nej Pšeničnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
18:20.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
199 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
18:21.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
15 |
|
Moritz Markitz |
2007 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
19:03.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
322 |
|
Klemen Bojanc |
1998 |
Kranjsko plavalno društvo ZVEZDA |
SLO |
19:14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
246 |
|
Nace Zmagaj |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
19:20.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
132 |
|
Jakob Puc |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
23:49.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
169 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
365 |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
236 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
186 |
|
Antonije Kandić |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
MNE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
330 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
156 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
800m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
8:13.78 |
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/5/2019 |
|
|
Mladinke |
8:20.31 |
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
12/13/2001 |
|
|
Kadetinje |
8:28.10 |
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Beograd (SRB) |
11/7/2009 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
197 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
9:17.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
247 |
|
Lana Kokot |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
9:19.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
99 |
|
Nika Rotar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
9:28.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
194 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
9:48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
181 |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
9:53.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
108 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
10:06.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
111 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
10:14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
18 |
|
Signe Längle |
2007 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
10:18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
214 |
|
Maša Vasiljević |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
10:30.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
98 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
10:35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
112 |
|
Lorena Močiler |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
10:39.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
22 |
|
Lena Kirchheim |
1999 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
11:14.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
113 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
11:20.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
381 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
344 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
243 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
800m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
8:13.78 |
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/5/2019 |
|
|
Mladinke |
8:20.31 |
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
12/13/2001 |
|
|
Kadetinje |
8:28.10 |
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Beograd (SRB) |
11/7/2009 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
197 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
9:17.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
247 |
|
Lana Kokot |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
9:19.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
99 |
|
Nika Rotar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
9:28.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
194 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
9:48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
181 |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
9:53.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
108 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
10:06.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
111 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
10:14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
18 |
|
Signe Längle |
2007 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
10:18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
214 |
|
Maša Vasiljević |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
10:30.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
98 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
10:35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
112 |
|
Lorena Močiler |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
10:39.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
22 |
|
Lena Kirchheim |
1999 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
11:14.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
113 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
11:20.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
381 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
344 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
243 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
50.76 |
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/12/2009 |
|
|
Mladinci |
55.48 |
|
Žiga Cerkovnik |
1994 |
(SLO) |
Chartres (FRA) |
11/24/2012 |
|
|
Kadeti |
57.54 |
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/18/2018 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
202 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
59.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Nik Gladek |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
59.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
212 |
|
Tilen Šintler |
1998 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:00.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
199 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:01.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
201 |
|
Jakob Prebil |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:02.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
364 |
|
David Kos Lipušček |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
1:02.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
321 |
|
Klemen Topolnik |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:02.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
Miha Rijavec |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:03.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
64 |
|
Jaka Čelik |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:03.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
253 |
|
Ožbej Knez |
2004 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:03.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
363 |
|
Sergej Fekonja |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
1:06.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
70 |
|
Jure Janhuba |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:06.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
325 |
|
Gaber Luka Grenc |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:07.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
365 |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
1:07.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
159 |
|
Jaroslav Potemin |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
RUS |
1:07.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
73 |
|
Andraž Aljaž |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:08.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
267 |
|
Mark Pregelj |
2003 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:09.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
185 |
|
Yisi Liu |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
CHN |
1:09.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
327 |
|
Gal Rogelj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:10.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
138 |
|
Erik Hudovornik |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:10.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
32 |
|
Juš Posnjak |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
169 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:11.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
133 |
|
Ismar Čatić |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:11.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
53 |
|
Filip Kustec |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:12.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
302 |
|
Val Goličnik |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
318 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:13.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
388 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
29 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
40 |
|
Bor Čarman Djuran |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
338 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
311 |
|
Jan Mrkonjič |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:17.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
274 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
228 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:18.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
307 |
|
Matic Založnik |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:18.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
132 |
|
Jakob Puc |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
278 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:19.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
390 |
|
Žiga Kramer |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:23.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
370 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
1:23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
260 |
|
Danijel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
225 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
151 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:26.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
317 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:26.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
284 |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:26.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
141 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:27.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
148 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
20 |
|
Lukas Lora |
2008 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
283 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
295 |
|
Philip Žnidar |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
146 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:37.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
281 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:04.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
378 |
|
Jurij Peteršič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
286 |
|
Lovro Lukan |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
1:00.51 |
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/5/2019 |
|
|
Mladinke |
1:02.08 |
|
Tjaša Pintar |
1997 |
(SLO) |
Herning (DEN) |
12/13/2013 |
|
|
Kadetinje |
1:03.18 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
2/6/2003 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
187 |
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:04.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
194 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:05.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
308 |
|
Nuša Erjavec |
1998 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:05.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
136 |
|
Lana Avramovič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:09.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
114 |
|
Pika Radelj |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:09.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
245 |
|
Julija Merkač |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:10.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
34 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:10.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
174 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
71 |
|
Neža Zupan |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
28 |
|
Sara Ključanin |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
25 |
|
Aja Kavčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
380 |
|
Nika Mihelčič |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
105 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:13.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
106 |
|
Ula Mele |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
182 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
316 |
|
Zara Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
183 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:15.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
27 |
|
Tara Di Lenardo |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:15.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
361 |
|
Nika Pija Tevž |
2002 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:15.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
304 |
|
Najya Hana Jukić |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
243 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:16.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
279 |
|
Nina Vrhovnik |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
1:17.21 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
23 |
374 |
|
Ema Zorec |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
1:17.31 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
326 |
|
Alma Hribar |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:18.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
250 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
21 |
|
Diana Hanusch |
2005 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:19.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
251 |
|
Katarina Šlebnik Gnamuš |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
320 |
|
Lana Poje Mihelič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:20.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
252 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:20.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
42 |
|
Alina Lozar |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:20.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
377 |
|
Eli Kumer |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:21.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
285 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
273 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:23.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
277 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:24.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
368 |
|
Iza Breški Čoklc |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
1:25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
375 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:26.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
230 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
44 |
|
Isabella Šmid |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:26.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
203 |
|
Brina Rozina |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:27.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
115 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
305 |
|
Nastja Romih |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
150 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
35 |
|
Maja Maletić |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
207 |
|
Sara Isakovič |
2008 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:38.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
344 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:39.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
282 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:01.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
280 |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:02.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
204 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
205 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
211 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
31 |
|
Julija Korbič |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
22.47 |
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/13/2009 |
|
|
Mladinci |
23.65 |
|
Domen Demšar |
2000 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/10/2018 |
|
|
Kadeti |
24.23 |
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Brugge (BEL) |
11/12/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
202 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
25.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Jaka Čelik |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
124 |
|
Matej Rađenović |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
26.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
165 |
|
Nejc Kukec |
2001 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
26.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
96 |
|
Krištof Razpotnik Vrtačnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
27.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
306 |
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
27.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
258 |
|
Borut Purgar |
2004 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
376 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
27.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
193 |
|
Cene Ulaga Sterle |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
27.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
255 |
|
Tomas Torkar Ražman |
2004 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
27.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
360 |
|
Aljaž Novak |
1991 |
Športno društvo Riba |
SLO |
27.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
185 |
|
Yisi Liu |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
CHN |
28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
120 |
|
Tomaž Šiško |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
300 |
|
Dane Šibanc |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
315 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
240 |
|
Žan Podržavnik |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
104 |
|
Leonardo Korent |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
29.17 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
18 |
296 |
|
Maj Princl |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
29.61 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
19 |
40 |
|
Bor Čarman Djuran |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
29.64 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
20 |
127 |
|
Nej Pšeničnik |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
29.70 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
21 |
32 |
|
Juš Posnjak |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
29.80 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
22 |
233 |
|
Luka Štrukelj |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
30.08 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
23 |
14 |
|
Lorenz Wotawa |
|
|
Schwimmverein Wörthersee |
|
30.38 |
|
|
|
2008 |
AUT |
|
24 |
294 |
|
Anže Guštin |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
30.56 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
25 |
228 |
|
Vid Čujež |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
30.93 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
26 |
327 |
|
Gal Rogelj |
|
|
Športno društvo Riba |
|
31.16 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
27 |
324 |
|
Filip Juvančič |
|
|
Športno društvo Riba |
|
31.34 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
28 |
323 |
|
Simon Mamlić |
|
|
Športno društvo Riba |
|
31.63 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
29 |
223 |
|
Domen Vihernik |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
31.73 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
30 |
325 |
|
Gaber Luka Grenc |
|
|
Športno društvo Riba |
|
31.75 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
31 |
50 |
|
Ažbe Jekovec |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
31.90 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
32 |
261 |
|
Nik Mužina |
|
|
Plavalni klub Koper |
|
32.12 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
33 |
301 |
|
Anže Oprešnik |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
32.48 |
|
|
|
2003 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
34 |
262 |
|
Tibor Bržan |
|
|
Plavalni klub Koper |
|
32.76 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
35 |
222 |
|
Jakob Brodej |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
33.09 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
36 |
48 |
|
Matic Sečnik |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
33.31 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
37 |
263 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
132 |
|
Jakob Puc |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
226 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
34.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
346 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
34.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
310 |
|
Urban Krepel |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
34.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
134 |
|
Odon Kerec |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
156 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
54 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
149 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
362 |
|
Gašper Poljšak |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
35.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
249 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
36.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
144 |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
38.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
62 |
|
Bor Skok |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
345 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
38.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
378 |
|
Jurij Peteršič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
41.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
49 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
43.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
355 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
RUS |
49.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
59 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
26.11 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
12/3/2015 |
|
|
Mladinke |
26.72 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
Kadetinje |
27.37 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Chartres (FRA) |
11/23/2012 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
191 |
|
Anemari Košak |
1996 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
241 |
|
Hana Sekuti |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
28.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
67 |
|
Zala Pogačar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
28.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
194 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
237 |
|
Maja Lajbaher |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
245 |
|
Julija Merkač |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
29.96 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
|
Sara Ličen |
2005 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
122 |
|
Tiara Pšeničnik |
2003 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
71 |
|
Neža Zupan |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
297 |
|
Ema Jovan |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
109 |
|
Rebeka Nikolič Krištof |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
313 |
|
Maja Levstek |
2005 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
31.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
182 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
31.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
298 |
|
Špela Pohorec |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
31.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
111 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
170 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
18 |
|
Signe Längle |
2007 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
383 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
27 |
|
Tara Di Lenardo |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
389 |
|
Neža Stojkovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
33.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
326 |
|
Alma Hribar |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
361 |
|
Nika Pija Tevž |
2002 |
Športno društvo Riba |
SLO |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
117 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
235 |
|
Nika Alagič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
36.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200 |
|
Pia Ovijač |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
36.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
179 |
|
Lara Klopčič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
37.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
257 |
|
Manca Švonja |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
37.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
145 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
259 |
|
Aurora Pajek Starman |
2006 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
38.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
368 |
|
Iza Breški Čoklc |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
38.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
264 |
|
Gaja Kovačič |
2005 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
39.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
203 |
|
Brina Rozina |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
41.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
209 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
334 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
46.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
36 |
|
Gaja Suhadolnik |
2002 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
47.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
377 |
|
Eli Kumer |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
56.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
266 |
|
Marija Dobrošević |
2000 |
Plavalni klub Koper |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
210 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
251 |
|
Katarina Šlebnik Gnamuš |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
50m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
23.53 |
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/11/2009 |
|
|
Mladinci |
25.39 |
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
1/25/2020 |
|
|
Kadeti |
26.08 |
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/27/2002 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
202 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
27.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Nik Gladek |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
27.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
329 |
|
Svit Popovič |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Miha Rijavec |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
28.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
256 |
|
Enej Šalinovič |
2003 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
72 |
|
Rožle Pajntar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
159 |
|
Jaroslav Potemin |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
RUS |
28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
124 |
|
Matej Rađenović |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
28.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
199 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
130 |
|
Bor Slana |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
29.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
293 |
|
Nik Ramšak Rotenhajzer |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
376 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
73 |
|
Andraž Aljaž |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
306 |
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
382 |
|
Gašper Vrbinc |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
307 |
|
Matic Založnik |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
31.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
53 |
|
Filip Kustec |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
294 |
|
Anže Guštin |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
299 |
|
Metod Lamot |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
390 |
|
Žiga Kramer |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
261 |
|
Nik Mužina |
2004 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
47 |
|
Maks Fišer |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
37.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
317 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
37.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
370 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
40.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
24 |
|
Federico Kassl |
2010 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
57 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
47.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
386 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
47.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
13 |
|
Felix Fellinger |
2009 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
48.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
61 |
|
Kanai Kosi |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
49.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
50m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
27.52 |
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/12/2009 |
|
|
Mladinke |
28.49 |
|
Aida Jusić |
2002 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
1/24/2019 |
|
|
Kadetinje |
28.79 |
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
191 |
|
Anemari Košak |
1996 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
187 |
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
29.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Mihaela Vještica |
2004 |
PK Nevera |
CRO |
29.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
244 |
|
Neli Pšeničnik |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
118 |
|
Liza Fortuna |
2003 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
196 |
|
Špela Tomažič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
30.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
238 |
|
Nija Gerdej |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
313 |
|
Maja Levstek |
|
|
Plavalni klub Ribnica |
|
31.33 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
9 |
174 |
|
Zara Zorko |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
31.73 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
10 |
316 |
|
Zara Ćirović |
|
|
Plavalni klub Ribnica |
|
31.78 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
11 |
25 |
|
Aja Kavčič |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
32.11 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
12 |
109 |
|
Rebeka Nikolič Krištof |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
32.16 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
13 |
298 |
|
Špela Pohorec |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
32.58 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
14 |
145 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
32.68 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
15 |
197 |
|
Gaja Lucija Valant |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
32.73 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
16 |
264 |
|
Gaja Kovačič |
|
|
Plavalni klub Koper |
|
32.82 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
17 |
114 |
|
Pika Radelj |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
33.62 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
18 |
304 |
|
Najya Hana Jukić |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
33.73 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
19 |
106 |
|
Ula Mele |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
34.17 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
20 |
230 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
34.30 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
21 |
312 |
|
Manca Poberžnik |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
34.55 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
22 |
232 |
|
Pia Krajinović |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
35.24 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
23 |
176 |
|
Isabela Strojanšek |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
35.41 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
24 |
309 |
|
Živa Perc |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
35.51 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
25 |
200 |
|
Pia Ovijač |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
35.70 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
26 |
251 |
|
Katarina Šlebnik Gnamuš |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
36.01 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
331 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
42 |
|
Alina Lozar |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
36.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
320 |
|
Lana Poje Mihelič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
36.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
384 |
|
Ajda Medved |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
37.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
172 |
|
Lana Žalac |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
37.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
375 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
38.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
58 |
|
Meta Ankele |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
38.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
203 |
|
Brina Rozina |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
40.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
55 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
40.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
303 |
|
Eva Skledar |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
41.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
340 |
|
Katarina Mandić |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
41.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
39 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
43.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
45 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
44.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
38 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
45.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
36 |
|
Gaja Suhadolnik |
2002 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
45.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
207 |
|
Sara Isakovič |
2008 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
45.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
374 |
|
Ema Zorec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
266 |
|
Marija Dobrošević |
2000 |
Plavalni klub Koper |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
205 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
392 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
400m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
3:41.98 |
|
Martin Bau |
1994 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/4/2019 |
|
|
Mladinci |
3:49.71 |
|
Erik Hren |
1996 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/29/2014 |
|
|
Kadeti |
3:56.55 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/24/2019 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
190 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:50.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
121 |
|
Dejan Zogovič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:06.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
70 |
|
Jure Janhuba |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
72 |
|
Rožle Pajntar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:10.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
186 |
|
Antonije Kandić |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
MNE |
4:12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
129 |
|
Arne Furlan Štular |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
231 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:16.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100 |
|
Maks Kastigar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:21.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
120 |
|
Tomaž Šiško |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:23.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
246 |
|
Nace Zmagaj |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
4:26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
323 |
|
Simon Mamlić |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
4:28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
322 |
|
Klemen Bojanc |
1998 |
Kranjsko plavalno društvo ZVEZDA |
SLO |
4:30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
324 |
|
Filip Juvančič |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
4:30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
96 |
|
Krištof Razpotnik Vrtačnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:36.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
201 |
|
Jakob Prebil |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:36.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
133 |
|
Ismar Čatić |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
14 |
|
Lorenz Wotawa |
2008 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
4:38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
223 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
138 |
|
Erik Hudovornik |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
127 |
|
Nej Pšeničnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:39.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
15 |
|
Moritz Markitz |
2007 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
4:45.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
193 |
|
Cene Ulaga Sterle |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:46.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
224 |
|
Arne Kovačič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:46.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
16 |
|
Filippo Kassl |
2006 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
4:47.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
236 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
4:52.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
229 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:01.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
233 |
|
Luka Štrukelj |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:06.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
13 |
|
Felix Fellinger |
2009 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
5:12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
315 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
5:13.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
364 |
|
David Kos Lipušček |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
5:14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
240 |
|
Žan Podržavnik |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:27.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
263 |
|
Amadej Fink |
|
|
Plavalni klub Koper |
|
5:30.07 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
33 |
330 |
|
Matic Potnik |
|
|
Športno društvo Riba |
|
5:30.46 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
34 |
154 |
|
Nik Kocjan |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
5:33.27 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
35 |
103 |
|
Jure Jurkovič |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
5:43.98 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
36 |
20 |
|
Lukas Lora |
|
|
Schwimmverein Wörthersee |
|
5:56.67 |
|
|
|
2008 |
AUT |
|
|
|
|
|
|
37 |
141 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
6:05.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
295 |
|
Philip Žnidar |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
6:11.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
146 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
6:13.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
354 |
|
Matic Turk |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
349 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
387 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
400m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
4:01.79 |
|
Katja Fain |
2001 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
1/24/2019 |
|
|
Mladinke |
4:02.11 |
|
Katja Fain |
2001 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
1/25/2018 |
|
|
Kadetinje |
4:09.63 |
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Beograd (SRB) |
11/6/2009 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
194 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:22.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
197 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
99 |
|
Nika Rotar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:31.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
243 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
4:35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
111 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
108 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:37.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
69 |
|
Neža Pogačar |
2001 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
4:44.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
181 |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:45.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
112 |
|
Lorena Močiler |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
170 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:55.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
157 |
|
Vita Trtnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:58.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
18 |
|
Signe Längle |
2007 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
4:58.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
381 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
5:00.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
17 |
|
Theresa Maieritsch |
2008 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
5:02.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
178 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:03.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
171 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:03.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
380 |
|
Nika Mihelčič |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
5:05.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
98 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:08.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
374 |
|
Ema Zorec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
5:09.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
22 |
|
Lena Kirchheim |
|
|
Schwimmverein Wörthersee |
|
5:19.40 |
|
|
|
1999 |
AUT |
|
21 |
113 |
|
Kaja Kovač |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
5:19.76 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
22 |
303 |
|
Eva Skledar |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
5:21.11 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
23 |
234 |
|
Tia Perc |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
5:27.96 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
24 |
21 |
|
Diana Hanusch |
|
|
Schwimmverein Wörthersee |
|
5:28.89 |
|
|
|
2005 |
AUT |
|
|
|
|
|
|
25 |
174 |
|
Zara Zorko |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
5:31.43 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
26 |
177 |
|
Hana Bele |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
5:47.84 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
27 |
235 |
|
Nika Alagič |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
5:58.00 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
28 |
305 |
|
Nastja Romih |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
5:58.19 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
29 |
150 |
|
Tanja Čusak |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
6:26.89 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
30 |
273 |
|
Laura Podgoršek |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
31 |
209 |
|
Ariana Agrež |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
32 |
147 |
|
Ava Luna Rihtman |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
33 |
347 |
|
Ivona Domič |
|
|
Športno društvo Riba |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
1:53.85 |
|
Robert Žbogar |
1989 |
(SLO) |
Szczecin (POL) |
12/10/2011 |
|
|
Mladinci |
2:00.03 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/16/2021 |
|
|
Kadeti |
2:03.24 |
|
Žan Pogačar |
1996 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/29/2012 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
254 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:00.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
123 |
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:06.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
64 |
|
Jaka Čelik |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:09.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
253 |
|
Ožbej Knez |
2004 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:11.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
365 |
|
Tian Kosec |
|
|
Plavalno društvo Maribor |
|
2:20.39 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
6 |
240 |
|
Žan Podržavnik |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
2:22.07 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
192 |
|
Matevž Štih |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:25.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
363 |
|
Sergej Fekonja |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
2:44.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
376 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:46.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
48 |
|
Matic Sečnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:06.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
54 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:09.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
206 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
226 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
2:07.04 |
|
Katja Fain |
2001 |
(SLO) |
Berlin (GER) |
10/1/2021 |
|
|
Mladinke |
2:11.82 |
|
Katja Fain |
2001 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/4/2018 |
|
|
Kadetinje |
2:13.00 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Dunaj/Vienna (AUT) |
11/29/2002 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
241 |
|
Hana Sekuti |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
297 |
|
Ema Jovan |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
2:35.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
171 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:42.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
181 |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:54.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
183 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:55.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
46 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
58 |
|
Meta Ankele |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
375 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
57.06 |
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Doha (QAT) |
12/4/2014 |
|
|
Mladinci |
1:00.03 |
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Helsinki (FIN) |
12/7/2006 |
|
|
Kadeti |
1:02.39 |
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/20/2004 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
66 |
|
Miha Vintar |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:04.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
212 |
|
Tilen Šintler |
1998 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:04.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Aleksa Radović |
2001 |
PVK Jadran Hercegnovi |
MNE |
1:07.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
321 |
|
Klemen Topolnik |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:07.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
12 |
|
Philipp Fellinger |
2005 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:09.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
126 |
|
Filip Abutović |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
168 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:11.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
134 |
|
Odon Kerec |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:11.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
325 |
|
Gaber Luka Grenc |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
379 |
|
Jaka Ðorđevič |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
248 |
|
Bastian Marič |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:14.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
302 |
|
Val Goličnik |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:14.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
97 |
|
Matic Babnik |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:14.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
185 |
|
Yisi Liu |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
CHN |
1:15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
362 |
|
Gašper Poljšak |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:15.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
101 |
|
Uroš Bursač |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:16.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
228 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:17.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
310 |
|
Urban Krepel |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
301 |
|
Anže Oprešnik |
2003 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:19.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
327 |
|
Gal Rogelj |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:19.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
388 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
16 |
|
Filippo Kassl |
2006 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:22.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
338 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:22.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
151 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:23.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
274 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:23.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
236 |
|
Filip Bratina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:24.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
311 |
|
Jan Mrkonjič |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
20 |
|
Lukas Lora |
2008 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
387 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
47 |
|
Maks Fišer |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:39.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
278 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:41.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
354 |
|
Matic Turk |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:47.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
49 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:53.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
349 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
1:05.69 |
|
Tjaša Vozel |
1994 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/6/2019 |
|
|
Mladinke |
1:07.03 |
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kopenhagen/Copenhagen ( |
12/15/2017 |
|
|
Kadetinje |
1:07.77 |
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/7/2015 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
308 |
|
Nuša Erjavec |
1998 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:08.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
238 |
|
Nija Gerdej |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Rea Kozeljac |
2005 |
PK Nevera |
CRO |
1:12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Tina Čudina |
2005 |
PK Nevera |
CRO |
1:12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
67 |
|
Zala Pogačar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
71 |
|
Neža Zupan |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:17.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
28 |
|
Sara Ključanin |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:18.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
177 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
34 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:20.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
105 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:22.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
242 |
|
Tinkara Medved |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
21 |
|
Diana Hanusch |
|
|
Schwimmverein Wörthersee |
|
1:25.29 |
|
|
|
2005 |
AUT |
|
13 |
252 |
|
Zala Porobija |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
1:27.39 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
285 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
368 |
|
Iza Breški Čoklc |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
1:34.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
250 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
38 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:38.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
251 |
|
Katarina Šlebnik Gnamuš |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:42.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
287 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:43.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
265 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:45.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
280 |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:53.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
205 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
210 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
282 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
211 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
200m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
1:52.39 |
|
Blaž Medvešek |
1980 |
(SLO) |
Dunaj/Vienna (AUT) |
12/9/2004 |
|
|
Mladinci |
1:56.67 |
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/4/2019 |
|
|
Kadeti |
2:01.53 |
|
Vito Vodenik |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
1/24/2014 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
65 |
|
Nik Gladek |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:06.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100 |
|
Maks Kastigar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:12.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
104 |
|
Leonardo Korent |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:21.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
293 |
|
Nik Ramšak Rotenhajzer |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
2:23.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
224 |
|
Arne Kovačič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
15 |
|
Moritz Markitz |
2007 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
2:28.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
299 |
|
Metod Lamot |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
2:28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
382 |
|
Gašper Vrbinc |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
229 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
329 |
|
Svit Popovič |
2007 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:32.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
103 |
|
Jure Jurkovič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:40.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
249 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:42.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
|
Felix Fellinger |
2009 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
2:42.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
222 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:45.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
213 |
|
Florijan Resnik |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:45.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
192 |
|
Matevž Štih |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:46.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
318 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:47.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
148 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:51.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
345 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:52.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
144 |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:53.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
225 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:54.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
97 |
|
Matic Babnik |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:55.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
317 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:57.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
59 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:59.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
138 |
|
Erik Hudovornik |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:00.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
330 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
3:04.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
61 |
|
Kanai Kosi |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:08.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
154 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:20.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
284 |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:02.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
281 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
4:20.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
283 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
363 |
|
Sergej Fekonja |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
274 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
364 |
|
David Kos Lipušček |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
365 |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
278 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
386 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
200m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
2:04.04 |
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/13/2009 |
|
|
Mladinke |
2:10.70 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
1/29/2016 |
|
|
Kadetinje |
2:10.70 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
1/29/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
2 |
|
Mihaela Vještica |
2004 |
PK Nevera |
CRO |
2:16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
313 |
|
Maja Levstek |
2005 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:20.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
196 |
|
Špela Tomažič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:21.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
244 |
|
Neli Pšeničnik |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:26.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
176 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:30.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
17 |
|
Theresa Maieritsch |
2008 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
2:33.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
309 |
|
Živa Perc |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
2:39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
69 |
|
Neža Pogačar |
2001 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
383 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
243 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:41.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
230 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
2:42.61 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
12 |
55 |
|
Veronika Savernik |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
2:48.77 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
13 |
22 |
|
Lena Kirchheim |
|
|
Schwimmverein Wörthersee |
|
2:49.91 |
|
|
|
1999 |
AUT |
|
14 |
312 |
|
Manca Poberžnik |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
2:50.45 |
|
|
|
2005 |
SLO |
|
15 |
384 |
|
Ajda Medved |
|
|
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
2:54.46 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
16 |
389 |
|
Neža Stojkovič |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
2:54.94 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
17 |
115 |
|
Ula Krištofelc |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
3:11.20 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
18 |
381 |
|
Tara Ðorđevič |
|
|
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
3:13.68 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
19 |
331 |
|
Sara Sever |
|
|
Športno društvo Riba |
|
3:16.44 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
20 |
52 |
|
Katarina Frlec |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
3:18.62 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
21 |
340 |
|
Katarina Mandić |
|
|
Športno društvo Riba |
|
3:24.72 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
22 |
279 |
|
Nina Vrhovnik |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
3:37.87 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
23 |
157 |
|
Vita Trtnik |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
3:38.64 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
24 |
277 |
|
Taja Klemen |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
3:56.03 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
25 |
392 |
|
Ana Hajdinjak |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
26 |
282 |
|
Anna Losieva |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
|
|
2013 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
27 |
280 |
|
Justina Pika Lapuh |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
28 |
285 |
|
Ana Avbelj |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
29 |
273 |
|
Laura Podgoršek |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
30 |
179 |
|
Lara Klopčič |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
31 |
259 |
|
Aurora Pajek Starman |
|
|
Plavalni klub Koper |
|
|
|
|
|
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
32 |
287 |
|
Neža Hren |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
|
|
2012 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
33 |
60 |
|
Taja Aljaž |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
400m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
4:09.38 |
|
Robert Žbogar |
1989 |
(SLO) |
Doha (QAT) |
12/4/2014 |
|
|
Mladinci |
4:15.52 |
|
Jan Karel Petrič |
1991 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/11/2009 |
|
|
Kadeti |
4:24.65 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/18/2018 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
254 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
4:21.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
199 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
165 |
|
Nejc Kukec |
2001 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:47.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
379 |
|
Jaka Ðorđevič |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
4:59.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
213 |
|
Florijan Resnik |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
5:16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
169 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
149 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
355 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
RUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
346 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
206 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
168 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
400m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
4:09.38 |
|
Robert Žbogar |
1989 |
(SLO) |
Doha (QAT) |
12/4/2014 |
|
|
Mladinci |
4:15.52 |
|
Jan Karel Petrič |
1991 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/11/2009 |
|
|
Kadeti |
4:24.65 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/18/2018 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
254 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
4:21.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
199 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
4:38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
165 |
|
Nejc Kukec |
2001 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
4:47.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
379 |
|
Jaka Ðorđevič |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
4:59.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
213 |
|
Florijan Resnik |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
5:16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
169 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
149 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
355 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
RUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
346 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
206 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
168 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
400m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
4:30.83 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Eindhoven (NED) |
11/28/2010 |
|
|
Mladinke |
4:35.81 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Dublin (IRL) |
12/11/2003 |
|
|
Kadetinje |
4:35.81 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Dublin (IRL) |
12/11/2003 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
136 |
|
Lana Avramovič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:07.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Sara Ključanin |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:17.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
178 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:23.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:47.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
98 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:49.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
375 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
6:28.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
400m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
4:30.83 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Eindhoven (NED) |
11/28/2010 |
|
|
Mladinke |
4:35.81 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Dublin (IRL) |
12/11/2003 |
|
|
Kadetinje |
4:35.81 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Dublin (IRL) |
12/11/2003 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
136 |
|
Lana Avramovič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
5:07.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Sara Ključanin |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:17.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
178 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
5:23.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
5:47.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
98 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:49.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
375 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
6:28.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
47.82 |
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Dunaj/Vienna (AUT) |
11/28/2009 |
|
|
Mladinci |
49.67 |
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
2/6/2003 |
|
|
Kadeti |
50.01 |
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/27/2002 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
190 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
49.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
123 |
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
50.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
66 |
|
Miha Vintar |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
51.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
72 |
|
Rožle Pajntar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
52.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
70 |
|
Jure Janhuba |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
52.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
129 |
|
Arne Furlan Štular |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
53.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
256 |
|
Enej Šalinovič |
2003 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
53.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
Miha Rijavec |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
53.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
186 |
|
Antonije Kandić |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
MNE |
55.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
258 |
|
Borut Purgar |
2004 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
55.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
315 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
57.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
322 |
|
Klemen Bojanc |
1998 |
Kranjsko plavalno društvo ZVEZDA |
SLO |
57.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
267 |
|
Mark Pregelj |
2003 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
57.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
12 |
|
Philipp Fellinger |
2005 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
58.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
14 |
|
Lorenz Wotawa |
2008 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
58.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
231 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
58.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
306 |
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
58.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
323 |
|
Simon Mamlić |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
59.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
249 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
59.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
246 |
|
Nace Zmagaj |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
59.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
324 |
|
Filip Juvančič |
|
|
Športno društvo Riba |
|
59.80 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
22 |
376 |
|
Matevž Kostanjevec |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
1:00.15 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
300 |
|
Dane Šibanc |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:00.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
255 |
|
Tomas Torkar Ražman |
2004 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:00.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
223 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:00.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
233 |
|
Luka Štrukelj |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:00.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
296 |
|
Maj Princl |
2004 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:00.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
294 |
|
Anže Guštin |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:01.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
101 |
|
Uroš Bursač |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:01.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
248 |
|
Bastian Marič |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:01.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
15 |
|
Moritz Markitz |
2007 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:01.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
16 |
|
Filippo Kassl |
2006 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:01.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
261 |
|
Nik Mužina |
2004 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:02.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
310 |
|
Urban Krepel |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:03.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
318 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:03.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
302 |
|
Val Goličnik |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:04.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
307 |
|
Matic Založnik |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:04.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
390 |
|
Žiga Kramer |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:05.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
222 |
|
Jakob Brodej |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:06.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
13 |
|
Felix Fellinger |
2009 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:07.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
29 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:08.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
388 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:09.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
156 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:09.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
262 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:10.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
362 |
|
Gašper Poljšak |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
370 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
1:11.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
20 |
|
Lukas Lora |
2008 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:12.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
260 |
|
Danijel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:12.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
24 |
|
Federico Kassl |
2010 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
378 |
|
Jurij Peteršič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
295 |
|
Philip Žnidar |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:22.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
62 |
|
Bor Skok |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
100m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
53.67 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
11/4/2021 |
|
|
Mladinke |
54.07 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Herning (DEN) |
12/12/2013 |
|
|
Kadetinje |
54.94 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Chartres (FRA) |
11/22/2012 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
128 |
|
Ula Rožič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
57.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Zala Pogačar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
57.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Tina Čudina |
2005 |
PK Nevera |
CRO |
57.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
241 |
|
Hana Sekuti |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
58.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
122 |
|
Tiara Pšeničnik |
2003 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
59.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
99 |
|
Nika Rotar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:00.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
313 |
|
Maja Levstek |
2005 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:03.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
25 |
|
Aja Kavčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:03.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
320 |
|
Lana Poje Mihelič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:03.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
366 |
|
Sara Ličen |
2005 |
Plavalni klub Ajdovščina |
SLO |
1:03.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
108 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:03.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
297 |
|
Ema Jovan |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:03.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
46 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:04.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
237 |
|
Maja Lajbaher |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:04.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
232 |
|
Pia Krajinović |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:04.72 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
16 |
18 |
|
Signe Längle |
|
|
Schwimmverein Wörthersee |
|
1:05.59 |
|
|
|
2007 |
AUT |
|
17 |
17 |
|
Theresa Maieritsch |
|
|
Schwimmverein Wörthersee |
|
1:05.69 |
|
|
|
2008 |
AUT |
|
18 |
112 |
|
Lorena Močiler |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:05.95 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
19 |
374 |
|
Ema Zorec |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
1:06.36 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
34 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:06.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
242 |
|
Tinkara Medved |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:06.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
298 |
|
Špela Pohorec |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:07.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
117 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:07.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
21 |
|
Diana Hanusch |
2005 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:07.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
172 |
|
Lana Žalac |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:07.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
304 |
|
Najya Hana Jukić |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:08.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
147 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:08.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
309 |
|
Živa Perc |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:08.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
22 |
|
Lena Kirchheim |
1999 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
1:08.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
234 |
|
Tia Perc |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:09.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
303 |
|
Eva Skledar |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:09.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
235 |
|
Nika Alagič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:09.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
43 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
257 |
|
Manca Švonja |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:09.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
252 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:09.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
377 |
|
Eli Kumer |
2008 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
177 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:13.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
113 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
45 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:14.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
334 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:15.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
305 |
|
Nastja Romih |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
250 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
203 |
|
Brina Rozina |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
52 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
39 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:19.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
35 |
|
Maja Maletić |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
44 |
|
Isabella Šmid |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:21.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
344 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:21.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
265 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
56 |
|
Lia Novak |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
60 |
|
Taja Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
31 |
|
Julija Korbič |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:00.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
204 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|