Ohjelma K-Supermarket Syysuinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
166 |
|
Aino Koskelo |
2005 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:24.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Elli Lenkkeri |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:32.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
160 |
|
Emilia Niemi |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:33.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Lumi-Ellen Luoma |
2005 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
44 |
|
Roona Karola |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:38.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100 |
|
Siiri Välimaa |
2002 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:38.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
67 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:39.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
174 |
|
Anniina Jokiniemi |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:49.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
108 |
|
Auri Korpaeus |
2006 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:54.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
22 |
|
Nella Honkanen |
2007 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
3:01.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
171 |
|
Elsa Määttä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
3:01.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
27 |
|
Venla Karialho |
2007 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
3:02.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
131 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:04.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
142 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:05.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
137 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:06.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
135 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:07.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
51 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
3:08.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
127 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:09.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
140 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
138 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:12.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
170 |
|
Hertta Katajisto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
3:12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
130 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
69 |
|
Helmi Oksa |
2009 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
3:17.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
133 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:19.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
6 |
|
Nina Saarimaa |
1974 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
3:24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
126 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:58:51 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Sekauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
10 |
|
Nico Peltonen |
2005 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
162 |
|
Mikael Böckerman |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
102 |
|
Aleksi Kauppinen |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200 |
|
Christofor Pavlidi |
2001 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
2:36.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Urho Käkelä |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:39.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
48 |
|
Joona Saarnio |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:46.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
Joona Jakoaho |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:54.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
168 |
|
Oiva Koppelmäki |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:54.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
141 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:57.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
173 |
|
Aaron Tikkanen |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:57.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
136 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:59.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
132 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:01.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
206 |
|
Andreas Kinnunen |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
3:01.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50 |
|
Ville-Veikko Luomala |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
3:02.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
128 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:05.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
176 |
|
Kasper Borremans |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
3:19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
134 |
|
Eemil Hujala |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:25.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
139 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
129 |
|
Elmeri Lajolinna |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:44.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
188 |
|
Otso Alakiikonen |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
199 |
|
Mikael Niklas Laakso |
1997 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
115 |
|
Joel Väisänen |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
117 |
|
Väinö Linnermo |
2008 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:58:53 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
64 |
|
Lotta Linnea Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
28.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
203 |
|
Anniina Ahonen |
2005 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
28.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
161 |
|
Ella-Maija Syväniemi |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
165 |
|
Cinja Åvist |
2003 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
29.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
112 |
|
Lotta Nurminen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
204 |
|
Heli Kuisma |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
29.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
9 |
|
Lotta Rutanen |
1974 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
77 |
|
Päivi Steffen |
1971 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
30.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
66 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
101 |
|
Elina Syvänne |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
31.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
6 |
|
Nina Saarimaa |
1974 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
149 |
|
Krista Kurvinen |
2007 |
Heinolan Isku |
FIN |
33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
24 |
|
Kaisla-Kerttu Parkkonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
75 |
|
Heidi Oksanen |
1974 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
|
Sonja Tarkiainen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
52 |
|
Anni Perälä |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
57 |
|
Tara Hallia |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
23 |
|
Ella Arvela |
2007 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Tiina Kämäräinen |
1978 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
85 |
|
Lumia Malmström |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
38.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
34 |
|
Diana Levchenko |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
39.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
113 |
|
Skylar Graves |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
39.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
26 |
|
Lotta Juvonen |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
60 |
|
Melania Smirnova |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
40.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
33 |
|
Iisa Niininen |
2007 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
40.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
4 |
|
Mari Murto |
1969 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
58 |
|
Viivi Paavola |
2009 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
41.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
29 |
|
Emmi Pohjonen |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
42.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
37 |
|
Lumi-Tuulikki Parkkonen |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
81 |
|
Siiri Pynnönen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
42.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
92 |
|
Maria Pilz |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
43.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
187 |
|
Ilona Antila |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
43.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
182 |
|
Iitu Olbert |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
43.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
36 |
|
Susanne Elonen |
2011 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
46.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
186 |
|
Mette Borremans |
2011 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
46.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
87 |
|
Emilia Lindroos |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
47.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
83 |
|
Elma Haunia |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
49.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
84 |
|
Veera Komulainen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
50.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
207 |
|
Amanda Kokkinen |
2011 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
54.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
82 |
|
Sara Pynnönen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
57.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
7 |
|
Sana Kanerva |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
5 |
|
Lotta Äijälä |
2011 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
98 |
|
Siiri Vänskä |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:58:54 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
47 |
|
Onni-Kalle Luomala |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
24.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
68 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
13 |
|
Joonas Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
25.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
153 |
|
Mikko Suominen |
1971 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
25.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
156 |
|
Otso Mäkivuokko |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
26.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
148 |
|
Santeri Salonen |
2005 |
Heinolan Isku |
FIN |
26.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
12 |
|
Akseli Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
27.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
79 |
|
Vili Nykänen |
1981 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
103 |
|
Aapo Tuhkanen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
27.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
19 |
|
Samuel Rooke |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
28.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
65 |
|
Kasper Holopainen |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
111 |
|
Jaska Schoenmakers |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
110 |
|
Joonas Salo |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
16 |
|
Eemi Niininen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
128 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
14 |
|
Joel Lipponen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
31.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
71 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
31.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
70 |
|
Robert Cranston |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
31.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
74 |
|
Tatu Kuosa |
1991 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
175 |
|
Jesper Dolk |
2005 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
32.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
191 |
|
Ville-Waltteri Lundberg |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
194 |
|
Aaron Selehov |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
35.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
192 |
|
Gleb Burakov |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
32 |
|
Kasperi Kenttä |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
38.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
35 |
|
Daniel Mõsko |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
121 |
|
Vertti Linnermo |
2010 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
38.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
80 |
|
Roope Tikkanen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
38.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
86 |
|
Otso Tuisku |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
39.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
76 |
|
Emil Kokki |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
40.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
91 |
|
Toivo Karinen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
40.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
56 |
|
Elmo Kyytinen |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
40.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
25 |
|
Nicolas Luoma |
2010 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
41.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
38 |
|
Elias Boman |
2010 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
31 |
|
Jesper Arvela |
2010 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
43.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
180 |
|
Eemeli Kuusisto |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
43.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
39 |
|
Lukas Kazak |
2010 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
45.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
93 |
|
Petja Vehviläinen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
94 |
|
Lenni Parpola |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
78 |
|
Oliver Niemi |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
46.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
95 |
|
Titus Mattila |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
49.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
88 |
|
Rasmus Auranen |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
49.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
97 |
|
Onni Yli-Antola |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
55.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
90 |
|
Aapo Tikkanen |
2012 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
55.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
190 |
|
Linus Löytäinen |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
58.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
212 |
|
Oiva Numminen |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
96 |
|
Joonas Terävä |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
195 |
|
Veeti Valkonen |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
193 |
|
Hugo Virtanen |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
99 |
|
Julius Lankila |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:58:54 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
157 |
|
Siiri Einiö |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:07.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
63 |
|
Juulia Käräjämies |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:13.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
45 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
155 |
|
Marilla Parhiala |
2000 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:18.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
105 |
|
Sara Myller |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:19.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
107 |
|
Saara Heinänen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:21.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
51 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:22.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
125 |
|
Johanna Kara |
1965 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
201 |
|
Sonja Salmimies |
2004 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:25.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
18 |
|
Eedi Imppola |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
49 |
|
Silvia Koskela |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:33.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
109 |
|
Hilla Lehtonen |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:34.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
137 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
140 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
135 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:36.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
113 |
|
Skylar Graves |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:37.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
178 |
|
Lotte Borremans |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
133 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:40.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
33 |
|
Iisa Niininen |
2007 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
20 |
|
Maija Kuisma |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:44.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
54 |
|
Susanne Hein |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:46.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
28 |
|
Matilda Hirvonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:46.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
119 |
|
Lumi Arajuuri |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:50.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
177 |
|
Ursula Tamminen |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:53.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
172 |
|
Hanna-Mari Kuisma |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:54.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
116 |
|
Sophie Lahdensuo |
2008 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:58.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
118 |
|
Enni Falk |
2008 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:00.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
181 |
|
Emma Ranta |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:00.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
189 |
|
Viivi Heikkinen |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:05.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
179 |
|
Venni Niemi |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:07.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
211 |
|
Saana Helsto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
34 |
|
Diana Levchenko |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:58:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
8 |
|
Eerikki Rutanen |
1972 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:11.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
79 |
|
Vili Nykänen |
1981 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:13.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
48 |
|
Joona Saarnio |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:15.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
104 |
|
Martti Karesjoki |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:16.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
158 |
|
Anton Kettunen |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
46 |
|
Urho Käkelä |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
167 |
|
Tommi Myllynen |
2004 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:21.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
202 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:23.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
162 |
|
Mikael Böckerman |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:27.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
17 |
|
Joona Jakoaho |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:29.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
74 |
|
Tatu Kuosa |
1991 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
176 |
|
Kasper Borremans |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:32.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
59 |
|
Patrick Tiihonen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:39.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
132 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:39.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
114 |
|
Yaroslav Uzlyakov |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:40.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
173 |
|
Aaron Tikkanen |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
120 |
|
Rasmus Myller |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:45.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
183 |
|
Max Wiksten |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
1 |
|
Aatu Airaksinen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:48.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
184 |
|
Alex Wiksten |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:52.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
89 |
|
Olli Alanaatu |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:00.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
185 |
|
Veeti Tuulensuu |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
55 |
|
Semen Karhu |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
152 |
|
caro reponen |
2009 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:58:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
203 |
|
Anniina Ahonen |
2005 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Lotta Linnea Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
30.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
160 |
|
Emilia Niemi |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
31.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
66 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100 |
|
Siiri Välimaa |
2002 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
77 |
|
Päivi Steffen |
1971 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
34.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
112 |
|
Lotta Nurminen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
22 |
|
Nella Honkanen |
2007 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
36.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
108 |
|
Auri Korpaeus |
2006 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
101 |
|
Elina Syvänne |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
131 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
142 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
127 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
75 |
|
Heidi Oksanen |
1974 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
171 |
|
Elsa Määttä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
40.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
30 |
|
Senni Sevenius |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
40.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
69 |
|
Helmi Oksa |
2009 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
138 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
57 |
|
Tara Hallia |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
41.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
126 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
170 |
|
Hertta Katajisto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
44.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
130 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
210 |
|
Nea Mäkelä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
46.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
58 |
|
Viivi Paavola |
2009 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
49.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
3 |
|
Tiina Kämäräinen |
1978 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
50.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
169 |
|
Vieno Niemi |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
51.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
4 |
|
Mari Murto |
1969 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
53.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:58:56 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
68 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
13 |
|
Joonas Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
26.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
154 |
|
Anssi Hätälä |
1994 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
26.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
156 |
|
Otso Mäkivuokko |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
12 |
|
Akseli Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
103 |
|
Aapo Tuhkanen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
148 |
|
Santeri Salonen |
2005 |
Heinolan Isku |
FIN |
30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
102 |
|
Aleksi Kauppinen |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
30.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
111 |
|
Jaska Schoenmakers |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
110 |
|
Joonas Salo |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
128 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
188 |
|
Otso Alakiikonen |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
36.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
141 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
175 |
|
Jesper Dolk |
2005 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
115 |
|
Joel Väisänen |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
136 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
152 |
|
caro reponen |
2009 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
41.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
117 |
|
Väinö Linnermo |
2008 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
44.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
139 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
59 |
|
Patrick Tiihonen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
45.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
134 |
|
Eemil Hujala |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
129 |
|
Elmeri Lajolinna |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
80 |
|
Roope Tikkanen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
53.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
78 |
|
Oliver Niemi |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:58:56 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
44 |
|
Roona Karola |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Lumi-Ellen Luoma |
2005 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
204 |
|
Heli Kuisma |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
205 |
|
Milja Korhonen |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:17.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
67 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:17.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
149 |
|
Krista Kurvinen |
2007 |
Heinolan Isku |
FIN |
1:21.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
174 |
|
Anniina Jokiniemi |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:23.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
127 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
151 |
|
Netta Korkalainen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
1:27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
30 |
|
Senni Sevenius |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
49 |
|
Silvia Koskela |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
109 |
|
Hilla Lehtonen |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
28 |
|
Matilda Hirvonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
54 |
|
Susanne Hein |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
20 |
|
Maija Kuisma |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
52 |
|
Anni Perälä |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
178 |
|
Lotte Borremans |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:37.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
210 |
|
Nea Mäkelä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
172 |
|
Hanna-Mari Kuisma |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:38.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
169 |
|
Vieno Niemi |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:40.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
189 |
|
Viivi Heikkinen |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:40.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
177 |
|
Ursula Tamminen |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:43.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
119 |
|
Lumi Arajuuri |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:45.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
179 |
|
Venni Niemi |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:47.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
116 |
|
Sophie Lahdensuo |
2008 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:51.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
181 |
|
Emma Ranta |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:52.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
118 |
|
Enni Falk |
2008 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:58:57 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
159 |
|
Matteus Einiö |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:05.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
106 |
|
Eero Asikainen |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:06.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
10 |
|
Nico Peltonen |
2005 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:07.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
65 |
|
Kasper Holopainen |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:08.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
202 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:09.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
162 |
|
Mikael Böckerman |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
206 |
|
Andreas Kinnunen |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:17.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50 |
|
Ville-Veikko Luomala |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
71 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
128 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
70 |
|
Robert Cranston |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
168 |
|
Oiva Koppelmäki |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:22.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
14 |
|
Joel Lipponen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:25.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
183 |
|
Max Wiksten |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:40.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
184 |
|
Alex Wiksten |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:41.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
114 |
|
Yaroslav Uzlyakov |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:41.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
120 |
|
Rasmus Myller |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:47.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
121 |
|
Vertti Linnermo |
2010 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:54.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:58:57 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
157 |
|
Siiri Einiö |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
63 |
|
Juulia Käräjämies |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
34.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
21 |
|
Elli Lenkkeri |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
165 |
|
Cinja Åvist |
2003 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
35.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
9 |
|
Lotta Rutanen |
1974 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
37.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
161 |
|
Ella-Maija Syväniemi |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
125 |
|
Johanna Kara |
1965 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
77 |
|
Päivi Steffen |
1971 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
41.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
151 |
|
Netta Korkalainen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
42.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
6 |
|
Nina Saarimaa |
1974 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
43.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
113 |
|
Skylar Graves |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
44.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
75 |
|
Heidi Oksanen |
1974 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
44.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
24 |
|
Kaisla-Kerttu Parkkonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
48.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
33 |
|
Iisa Niininen |
2007 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
48.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
29 |
|
Emmi Pohjonen |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
51.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4 |
|
Mari Murto |
1969 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
52.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
60 |
|
Melania Smirnova |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
52.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
26 |
|
Lotta Juvonen |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
53.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
85 |
|
Lumia Malmström |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
53.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
23 |
|
Ella Arvela |
2007 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
55.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
37 |
|
Lumi-Tuulikki Parkkonen |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
56.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
186 |
|
Mette Borremans |
2011 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
57.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
187 |
|
Ilona Antila |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
57.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
81 |
|
Siiri Pynnönen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
58.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
83 |
|
Elma Haunia |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:02.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
84 |
|
Veera Komulainen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:02.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
182 |
|
Iitu Olbert |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:02.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
36 |
|
Susanne Elonen |
2011 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:03.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
207 |
|
Amanda Kokkinen |
2011 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:03.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
82 |
|
Sara Pynnönen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:04.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
122 |
|
ellen koponen |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
214 |
|
Helinä Mellanen |
1982 |
Poseidon |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:58:58 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
199 |
|
Mikael Niklas Laakso |
1997 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Eerikki Rutanen |
1972 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
154 |
|
Anssi Hätälä |
1994 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Joonas Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
31.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
12 |
|
Akseli Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
79 |
|
Vili Nykänen |
1981 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
148 |
|
Santeri Salonen |
2005 |
Heinolan Isku |
FIN |
34.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
156 |
|
Otso Mäkivuokko |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
74 |
|
Tatu Kuosa |
1991 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
38.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
16 |
|
Eemi Niininen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
40.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
175 |
|
Jesper Dolk |
2005 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
41.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
1 |
|
Aatu Airaksinen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
47.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
213 |
|
Oliver Autero |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
50.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
56 |
|
Elmo Kyytinen |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
50.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
86 |
|
Otso Tuisku |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
51.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
32 |
|
Kasperi Kenttä |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
54.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
91 |
|
Toivo Karinen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
55.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
25 |
|
Nicolas Luoma |
2010 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
57.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
38 |
|
Elias Boman |
2010 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
58.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
31 |
|
Jesper Arvela |
2010 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
59.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
94 |
|
Lenni Parpola |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
59.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
180 |
|
Eemeli Kuusisto |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:01.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
35 |
|
Daniel Mõsko |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:02.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
96 |
|
Joonas Terävä |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
153 |
|
Mikko Suominen |
1971 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
26 |
123 |
|
Aapo Ellonen |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:58:58 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
166 |
|
Aino Koskelo |
2005 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:08.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Lotta Linnea Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:11.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
105 |
|
Sara Myller |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:13.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
155 |
|
Marilla Parhiala |
2000 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:13.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
66 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:17.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
18 |
|
Eedi Imppola |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:23.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
131 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
135 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
109 |
|
Hilla Lehtonen |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
140 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
133 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:37.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
137 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:49.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
126 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:58:58 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
47 |
|
Onni-Kalle Luomala |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
59.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Nico Peltonen |
2005 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:02.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
106 |
|
Eero Asikainen |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:05.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
103 |
|
Aapo Tuhkanen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:07.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
19 |
|
Samuel Rooke |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
128 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
136 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:32.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
141 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
132 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:58:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
157 |
|
Siiri Einiö |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
58.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
160 |
|
Emilia Niemi |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:00.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
63 |
|
Juulia Käräjämies |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:00.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
161 |
|
Ella-Maija Syväniemi |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:02.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
112 |
|
Lotta Nurminen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:03.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
44 |
|
Roona Karola |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
45 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:04.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
108 |
|
Auri Korpaeus |
2006 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:06.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
201 |
|
Sonja Salmimies |
2004 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:07.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
204 |
|
Heli Kuisma |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:07.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
107 |
|
Saara Heinänen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:07.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
27 |
|
Venla Karialho |
2007 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:07.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
174 |
|
Anniina Jokiniemi |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:08.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
51 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:08.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
49 |
|
Silvia Koskela |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:09.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
205 |
|
Milja Korhonen |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
138 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
171 |
|
Elsa Määttä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:14.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
15 |
|
Sonja Tarkiainen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
30 |
|
Senni Sevenius |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:16.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
142 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
52 |
|
Anni Perälä |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:17.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
130 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
127 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
170 |
|
Hertta Katajisto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:19.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
28 |
|
Matilda Hirvonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:19.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
69 |
|
Helmi Oksa |
2009 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:20.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
151 |
|
Netta Korkalainen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
1:21.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
54 |
|
Susanne Hein |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:22.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
210 |
|
Nea Mäkelä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:23.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
178 |
|
Lotte Borremans |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:23.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
20 |
|
Maija Kuisma |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:24.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
169 |
|
Vieno Niemi |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:26.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
172 |
|
Hanna-Mari Kuisma |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:26.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
57 |
|
Tara Hallia |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:29.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
211 |
|
Saana Helsto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
189 |
|
Viivi Heikkinen |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
179 |
|
Venni Niemi |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
58 |
|
Viivi Paavola |
2009 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
60 |
|
Melania Smirnova |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:33.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
181 |
|
Emma Ranta |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
177 |
|
Ursula Tamminen |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:37.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
182 |
|
Iitu Olbert |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:39.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
187 |
|
Ilona Antila |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:46.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
87 |
|
Emilia Lindroos |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:46.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
122 |
|
ellen koponen |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:58:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
13 |
|
Joonas Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
54.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
102 |
|
Aleksi Kauppinen |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
58.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
148 |
|
Santeri Salonen |
2005 |
Heinolan Isku |
FIN |
59.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
158 |
|
Anton Kettunen |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:00.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
65 |
|
Kasper Holopainen |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:00.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
104 |
|
Martti Karesjoki |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:02.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
159 |
|
Matteus Einiö |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:02.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
48 |
|
Joona Saarnio |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:05.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
46 |
|
Urho Käkelä |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:06.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50 |
|
Ville-Veikko Luomala |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:06.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
167 |
|
Tommi Myllynen |
2004 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:07.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
173 |
|
Aaron Tikkanen |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:07.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
206 |
|
Andreas Kinnunen |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:07.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
111 |
|
Jaska Schoenmakers |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:08.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
16 |
|
Eemi Niininen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
168 |
|
Oiva Koppelmäki |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:08.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
110 |
|
Joonas Salo |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:08.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
70 |
|
Robert Cranston |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:08.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
71 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:09.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
14 |
|
Joel Lipponen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:09.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
17 |
|
Joona Jakoaho |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
188 |
|
Otso Alakiikonen |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
129 |
|
Elmeri Lajolinna |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
134 |
|
Eemil Hujala |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
59 |
|
Patrick Tiihonen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
139 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
176 |
|
Kasper Borremans |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:20.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
115 |
|
Joel Väisänen |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
117 |
|
Väinö Linnermo |
2008 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:21.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
152 |
|
caro reponen |
2009 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
1:22.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
191 |
|
Ville-Waltteri Lundberg |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:23.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
184 |
|
Alex Wiksten |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:25.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
183 |
|
Max Wiksten |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:26.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
55 |
|
Semen Karhu |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:28.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
123 |
|
Aapo Ellonen |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
80 |
|
Roope Tikkanen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:30.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
180 |
|
Eemeli Kuusisto |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
91 |
|
Toivo Karinen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
32 |
|
Kasperi Kenttä |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:34.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
78 |
|
Oliver Niemi |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:43.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
93 |
|
Petja Vehviläinen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:43.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
94 |
|
Lenni Parpola |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:47.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
95 |
|
Titus Mattila |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:50.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:59:00 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
166 |
|
Aino Koskelo |
2005 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
34.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
101 |
|
Elina Syvänne |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
149 |
|
Krista Kurvinen |
2007 |
Heinolan Isku |
FIN |
37.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
24 |
|
Kaisla-Kerttu Parkkonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
18 |
|
Eedi Imppola |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
39.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
34 |
|
Diana Levchenko |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
45.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
26 |
|
Lotta Juvonen |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
46.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
23 |
|
Ella Arvela |
2007 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
46.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
37 |
|
Lumi-Tuulikki Parkkonen |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
47.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
113 |
|
Skylar Graves |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
47.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
29 |
|
Emmi Pohjonen |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
50.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
186 |
|
Mette Borremans |
2011 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
51.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
3 |
|
Tiina Kämäräinen |
1978 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
52.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
87 |
|
Emilia Lindroos |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
52.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
92 |
|
Maria Pilz |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
53.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
36 |
|
Susanne Elonen |
2011 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
55.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
207 |
|
Amanda Kokkinen |
2011 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Lotta Äijälä |
2011 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
214 |
|
Helinä Mellanen |
1982 |
Poseidon |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:59:00 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
68 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
27.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
47 |
|
Onni-Kalle Luomala |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
106 |
|
Eero Asikainen |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
156 |
|
Otso Mäkivuokko |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
19 |
|
Samuel Rooke |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
36.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
128 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
55 |
|
Semen Karhu |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
49.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
89 |
|
Olli Alanaatu |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
49.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
76 |
|
Emil Kokki |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
50.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
25 |
|
Nicolas Luoma |
2010 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
51.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
39 |
|
Lukas Kazak |
2010 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
52.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
93 |
|
Petja Vehviläinen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
52.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
35 |
|
Daniel Mõsko |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
53.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
38 |
|
Elias Boman |
2010 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
54.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
31 |
|
Jesper Arvela |
2010 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
54.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
56 |
|
Elmo Kyytinen |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
54.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
88 |
|
Rasmus Auranen |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:04.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
99 |
|
Julius Lankila |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
193 |
|
Hugo Virtanen |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
97 |
|
Onni Yli-Antola |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
90 |
|
Aapo Tikkanen |
2012 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:59:01 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4x50m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
164 |
|
Gladius Kirkkonummi |
2000 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:00.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
72 |
|
Nummelan Kisaajat |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
208 |
|
Race Club Sveitsi |
2004 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
2:16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
42 |
|
Hyvinkään Uimaseura Naiset 1 |
2005 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:16.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
61 |
|
Järvenpään Uintiklubi ry |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
196 |
|
Nurmijärven Uinti 1 |
2003 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:21.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
144 |
|
Cetuksen keijukaiset |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:37.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
145 |
|
Cetuksen hattivatit |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
43 |
|
Hyvinkään Uimaseura naiset 2 |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:51.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
198 |
|
Nurmijärven Uinti j´Joukkue 2 |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
3:01.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:59:01 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NU K-Supermarket Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Rajamäen Uimahalli |
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4x50m Sekauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
40 |
|
Hyvinkään Uimaseura Miehet 1 |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:58.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
124 |
|
Tuusulan pojat 1 |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:01.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
163 |
|
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:04.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
62 |
|
Järvenpään Uintiklubi ry |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:10.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
73 |
|
Nummelan Kisaajat |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:13.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
146 |
|
Cetuksen vonkaleet |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:32.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
197 |
|
Nurmijärven Uinti 1 |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:32.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
Hyvinkään Uimaseura Miehet 2 |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:34.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
147 |
|
Cetuksen vesihiidet |
1972 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
209 |
|
Race Club Sveitsi |
1997 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 12:59:01 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|