Startliste for Spektrum Odder Swim Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 2:15.34 | |
2 | 342 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:18.40 | |
3 | 93 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 2:20.12 | |
4 | 337 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:21.25 | |
5 | 168 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 2:21.52 | |
6 | 141 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 2:22.56 | |
7 | 32 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 2:25.66 | |
8 | 336 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 2:25.78 | |
9 | 151 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 2:29.86 | |
10 | 116 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 50 m | 2:32.22 | |
11 | 309 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 2:33.06 | |
12 | 80 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 2:33.71 | |
13 | 8 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 2:34.52 | |
14 | 335 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:34.54 | |
15 | 74 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 2:35.05 | |
16 | 107 | Jørgensen Marie Louise | 2003 | KOLDING | 0368AF | 25 m | 2:35.63 | |
17 | 118 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 2:35.72 | |
18 | 349 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 2:36.07 | |
19 | 62 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 2:37.04 | |
20 | 34 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 2:37.80 | |
21 | 158 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:37.80 | |
22 | 294 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 2:38.19 | |
23 | 374 | Jensen Carla | 2002 | BJERRE HER | 0216AT | 25 m | 2:41.81 | |
24 | 304 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 2:42.90 | |
25 | 31 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 2:42.95 | |
26 | 6 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 2:43.29 | |
27 | 277 | Larsen Freja Klitgaard | 2004 | NORD | 0494AU | 25 m | 2:43.57 | |
28 | 17 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 2:44.41 | |
29 | 75 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 2:44.73 | |
30 | 326 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 2:45.19 | |
31 | 114 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 2:46.75 | |
32 | 63 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 2:48.32 | |
33 | 270 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 2:48.88 | |
34 | 7 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 2:49.31 | |
35 | 10 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 2:50.54 | |
36 | 199 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 2:50.81 | |
37 | 187 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 2:51.15 | |
38 | 308 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 2:51.89 | |
39 | 302 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 2:53.00 | |
40 | 197 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 2:53.17 | |
41 | 180 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 2:53.62 | |
42 | 298 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 2:54.59 | |
43 | 111 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 2:54.84 | |
44 | 123 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 2:55.69 | |
45 | 143 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 2:55.93 | |
46 | 334 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 2:57.20 | |
47 | 384 | Sørensen Cecilie | 2003 | BJERRE HER | 0338AW | 25 m | 2:57.35 | |
48 | 92 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 2:57.78 | |
49 | 378 | Mortensen Lotte Damgaard | 2001 | BJERRE HER | 0166BD | 25 m | 2:58.44 | |
50 | 159 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 2:58.48 | |
51 | 368 | Daugaard Cecilie | 2003 | BJERRE HER | 0312BB | 25 m | 2:59.59 | |
52 | 372 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | BJERRE HER | 0794AG | 25 m | 2:59.76 | |
53 | 155 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 3:00.06 | |
54 | 51 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 3:00.41 | |
55 | 305 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 3:01.83 | |
56 | 170 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 3:04.02 | |
57 | 56 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 3:04.10 | |
58 | 238 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 3:04.28 | |
59 | 108 | Kann Julie | 2005 | KOLDING | 0556AK | 25 m | 3:07.72 | |
60 | 303 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 3:09.47 | |
61 | 71 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 3:11.47 | |
62 | 91 | Callesen Amalie Kjærgaard | 2006 | KOLDING | 0614AI | 25 m | 3:12.48 | |
63 | 161 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 3:15.49 | |
64 | 45 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 3:21.91 | |
65 | 282 | Aaby Louise Bast | 1998 | NORD | 9872BE | 50 m | 3:30.34 | |
66 | 285 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 3:35.10 | |
67 | 289 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 3:36.03 | |
68 | 86 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 3:42.84 | |
69 | 186 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 3:42.96 | |
70 | 36 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | 4:01.83 | |
71 | 13 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | ||
72 | 43 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | ||
73 | 54 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | ||
74 | 59 | Lehmann Lærke Lucia | 2005 | HORSENS | 0544AO | 25 m | ||
75 | 64 | Madsen Signe Vandborg | 2005 | HORSENS | 0572AQ | 25 m | ||
76 | 65 | Mathiassen Isabella | 2007 | HORSENS | 0708AD | 25 m | ||
77 | 233 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | ||
78 | 273 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | ||
79 | 284 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | ||
80 | 292 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:00.91 | |
2 | 333 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:02.08 | |
3 | 11 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 2:05.18 | |
4 | 148 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 2:10.96 | |
5 | 276 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 2:11.50 | |
6 | 16 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:11.73 | |
7 | 72 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 2:14.29 | |
8 | 275 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 2:15.47 | |
9 | 112 | Lolk William | 2001 | KOLDING | 0193AJ | 25 m | 2:17.13 | |
10 | 94 | Damgaard Mads Ørum | 2001 | KOLDING | 0191AQ | 25 m | 2:17.50 | |
11 | 193 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 2:17.70 | |
12 | 279 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 2:19.21 | |
13 | 38 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 2:19.55 | |
14 | 84 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 2:19.64 | |
15 | 73 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 2:20.95 | |
16 | 346 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:23.26 | |
17 | 175 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 2:23.31 | |
18 | 377 | Lund Hannibal Krogh | 1993 | BJERRE HER | 9343AO | 25 m | 2:25.17 | |
19 | 355 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 2:25.65 | |
20 | 49 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 2:25.73 | |
21 | 140 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 2:25.86 | |
22 | 345 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 2:26.00 | |
23 | 149 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:26.41 | |
24 | 330 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 2:26.67 | |
25 | 200 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 2:30.39 | |
26 | 357 | Madsen Mathias | 1999 | HSK | 9937AU | 25 m | 2:30.44 | |
27 | 250 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:30.67 | |
28 | 281 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 2:31.73 | |
29 | 50 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 2:31.98 | |
30 | 340 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 2:33.85 | |
31 | 234 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:34.19 | |
32 | 236 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:34.62 | |
33 | 227 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 2:35.27 | |
34 | 83 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 2:35.52 | |
35 | 122 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 2:39.43 | |
36 | 245 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 2:39.49 | |
37 | 228 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 2:44.56 | |
38 | 181 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | 2:50.34 | |
39 | 371 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | BJERRE HER | 0591AL | 25 m | 2:53.54 | |
40 | 297 | Mortensen Kasper Aastrøm | 2003 | S 68 | 0373AR | 25 m | 2:58.26 | |
41 | 290 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 3:08.62 | |
42 | 344 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 3:11.27 | |
43 | 195 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 3:12.11 | |
44 | 348 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 50 m | 3:17.01 | |
45 | 190 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 3:27.52 | |
46 | 291 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 3:28.59 | |
47 | 46 | Hansen Frederik Bergene | 2003 | HORSENS | 0341AO | 25 m | 3:32.51 | |
48 | 185 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 3:34.51 | |
49 | 339 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 3:36.57 | |
50 | 198 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 4:01.33 | |
51 | 76 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 25 m | 4:12.26 | ||
52 | 386 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 4:45.13 | |
53 | 39 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | ||
54 | 40 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | ||
55 | 191 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | ||
56 | 261 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 29.97 | |
2 | 68 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 30.45 | |
3 | 216 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 30.63 | |
4 | 267 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 30.89 | |
5 | 243 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 31.26 | |
6 | 14 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 32.05 | |
7 | 55 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 32.18 | |
8 | 58 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 32.22 | |
9 | 157 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 32.23 | |
10 | 219 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 32.35 | |
11 | 153 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 32.37 | |
12 | 274 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 32.72 | |
13 | 240 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 32.92 | |
14 | 80 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 32.99 | |
15 | 241 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 33.06 | |
16 | 351 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 33.19 | |
17 | 248 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 33.24 | |
18 | 224 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 33.33 | |
19 | 244 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 33.72 | |
20 | 257 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 33.88 | |
21 | 374 | Jensen Carla | 2002 | BJERRE HER | 0216AT | 25 m | 34.01 | |
22 | 331 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 34.05 | |
23 | 358 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 34.05 | |
24 | 223 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 34.25 | |
25 | 62 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 34.35 | |
26 | 278 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 34.36 | |
27 | 142 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 34.38 | |
28 | 295 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 34.44 | |
29 | 335 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 35.25 | |
30 | 150 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 35.28 | |
31 | 272 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 35.49 | |
32 | 34 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 35.56 | |
33 | 98 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 50 m | 35.61 | |
34 | 42 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 35.64 | |
35 | 87 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 35.69 | |
36 | 8 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 36.51 | |
37 | 32 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 36.81 | |
38 | 349 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 36.89 | |
39 | 238 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 36.99 | |
40 | 361 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 36.99 | |
41 | 379 | Muhlig Mikela | 2003 | BJERRE HER | 0354BA | 25 m | 37.13 | |
42 | 218 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 37.54 | |
43 | 253 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 37.54 | |
44 | 12 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 37.58 | |
45 | 110 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 37.70 | |
46 | 269 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 37.92 | |
47 | 222 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 37.98 | |
48 | 189 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 38.26 | |
49 | 301 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 38.42 | |
50 | 13 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 38.54 | |
51 | 262 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 38.80 | |
52 | 239 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 39.05 | |
53 | 299 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 39.08 | |
54 | 63 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 39.10 | |
55 | 277 | Larsen Freja Klitgaard | 2004 | NORD | 0494AU | 25 m | 39.36 | |
56 | 7 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 39.53 | |
57 | 199 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 39.59 | |
58 | 74 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 39.60 | |
59 | 359 | Johansen Caroline T.b. | 1999 | HINNERUP | 9978BD | 25 m | 39.69 | |
60 | 225 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 40.25 | |
61 | 308 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 40.31 | |
62 | 354 | Madsen Mette Krogstrup | 2000 | SKALS | 0094BA | 25 m | 40.34 | |
63 | 143 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 40.37 | |
64 | 249 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 40.67 | |
65 | 316 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 40.80 | |
66 | 194 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 41.15 | |
67 | 310 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 41.15 | |
68 | 229 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 41.22 | |
69 | 105 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 41.57 | |
70 | 60 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 41.71 | |
71 | 259 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 41.95 | |
72 | 37 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 42.33 | |
73 | 31 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 42.34 | |
74 | 235 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 42.35 | |
75 | 265 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 42.39 | |
76 | 45 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 42.51 | |
77 | 384 | Sørensen Cecilie | 2003 | BJERRE HER | 0338AW | 25 m | 43.32 | |
78 | 70 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 43.34 | |
79 | 256 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 43.80 | |
80 | 254 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 44.05 | |
81 | 178 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ODDER | 0418AV | 25 m | 44.28 | |
82 | 155 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 44.63 | |
83 | 41 | Gregersen Cecilie Egemose | 2005 | HORSENS | 0542AR | 25 m | 44.84 | |
84 | 304 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 44.93 | |
85 | 360 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLDT | 25 m | 45.00 | ||
86 | 161 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 45.30 | |
87 | 307 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 50 m | 45.50 | |
88 | 57 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 25 m | 45.81 | |
89 | 302 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 45.82 | |
90 | 18 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 45.98 | |
91 | 159 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 46.18 | |
92 | 372 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | BJERRE HER | 0794AG | 25 m | 46.18 | |
93 | 252 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 46.86 | |
94 | 306 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | 47.00 | |
95 | 381 | Nyholm-Rønning Katrine | 2003 | BJERRE HER | 25 m | 47.11 | ||
96 | 373 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | BJERRE HER | 0586AO | 25 m | 47.70 | |
97 | 15 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 47.84 | |
98 | 139 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 48.54 | |
99 | 215 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 48.88 | |
100 | 56 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 51.05 | |
101 | 52 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 50 m | 53.83 | |
102 | 154 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 56.11 | |
103 | 163 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 56.97 | |
104 | 285 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 57.20 | |
105 | 144 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 57.32 | |
106 | 162 | Nonbye Julie | 2006 | ODDER | 0612AF | 25 m | 1:00.85 | |
107 | 145 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:03.34 | |
108 | 82 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 1:04.98 | |
109 | 85 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 1:08.75 | |
110 | 33 | Burgsø Ane Stenner | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
111 | 44 | Hansen Amalie Fynbo | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
112 | 48 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | ||
113 | 67 | Nicolajsen Frida Ritz | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
114 | 77 | Ramsgaard Sine Skovsbøl | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
115 | 78 | Rosborg Silje Gehrt | 2005 | HORSENS | 25 m | |||
116 | 173 | Segall Sille | 2004 | ODDER | 0492AS | 25 m | ||
117 | 179 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | ||
118 | 317 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 23.93 | |
2 | 136 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 25.95 | |
3 | 231 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 27.13 | |
4 | 11 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 27.63 | |
5 | 237 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 28.02 | |
6 | 214 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 28.30 | |
7 | 353 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 28.62 | |
8 | 247 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 29.00 | |
9 | 263 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 29.05 | |
10 | 4 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 29.20 | |
11 | 352 | Kjær Kasper | 2000 | H.G.F. | 0055AS | 25 m | 29.30 | |
12 | 232 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 29.33 | |
13 | 385 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 29.41 | |
14 | 296 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 29.52 | |
15 | 242 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 29.83 | |
16 | 276 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 30.21 | |
17 | 280 | Sander Nikolai | 2003 | NORD | 0371AF | 25 m | 30.51 | |
18 | 156 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 31.09 | |
19 | 279 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 31.33 | |
20 | 355 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 31.35 | |
21 | 38 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 31.79 | |
22 | 275 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 32.21 | |
23 | 49 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 32.72 | |
24 | 47 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 33.57 | |
25 | 318 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 33.75 | |
26 | 117 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 34.49 | |
27 | 345 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 34.67 | |
28 | 340 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 34.70 | |
29 | 133 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 34.89 | |
30 | 50 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 34.90 | |
31 | 221 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 35.22 | |
32 | 255 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 35.42 | |
33 | 327 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 35.68 | |
34 | 281 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 35.88 | |
35 | 332 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 36.96 | |
36 | 164 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m | 36.98 | |
37 | 9 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 38.08 | |
38 | 109 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 38.39 | |
39 | 322 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 38.52 | |
40 | 40 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 39.72 | |
41 | 104 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 39.88 | |
42 | 84 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 40.08 | |
43 | 380 | Nielsen Kristian | 2005 | BJERRE HER | 0589AH | 25 m | 40.86 | |
44 | 234 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 40.95 | |
45 | 386 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 42.88 | |
46 | 344 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 42.89 | |
47 | 5 | Hansen Emil | 2003 | HSK | 0383AS | 25 m | 43.88 | |
48 | 95 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 45.18 | |
49 | 113 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 45.23 | |
50 | 90 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 45.67 | |
51 | 323 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 46.10 | |
52 | 271 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 46.93 | |
53 | 371 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | BJERRE HER | 0591AL | 25 m | 47.31 | |
54 | 291 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 48.71 | |
55 | 286 | Jensen Casper Juul | 2007 | S 68 | 0781AC | 25 m | 48.79 | |
56 | 300 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 25 m | 49.06 | |
57 | 169 | Riis Anders Kammer | 2003 | ODDER | 0323AR | 25 m | 49.84 | |
58 | 79 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 52.15 | |
59 | 341 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 55.19 | |
60 | 53 | Kirkmand Jakob | 2005 | HORSENS | 0589AJ | 25 m | 58.25 | |
61 | 121 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 59.21 | |
62 | 30 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 1:00.93 | |
63 | 287 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 1:04.43 | |
64 | 61 | Lenskjold Frederik | 2005 | HORSENS | 0579AL | 25 m | ||
65 | 66 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | ||
66 | 69 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
67 | 152 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | ||
68 | 172 | Segall Bertram | 2006 | ODDER | 0609AH | 25 m | ||
69 | 321 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 5, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 5:05.85 | |
2 | 248 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 5:08.27 | |
3 | 243 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 5:13.71 | |
4 | 241 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 5:15.73 | |
5 | 134 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 5:17.68 | |
6 | 251 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 5:21.87 | |
7 | 267 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 5:22.90 | |
8 | 93 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 5:25.47 | |
9 | 223 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 5:27.21 | |
10 | 240 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 5:33.07 | |
11 | 244 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 5:35.82 | |
12 | 55 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 5:37.79 | |
13 | 216 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 5:38.41 | |
14 | 274 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 5:39.95 | |
15 | 269 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 5:44.82 | |
16 | 89 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 5:45.77 | |
17 | 278 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 5:55.22 | |
18 | 224 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 6:01.66 | |
19 | 88 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 6:12.11 | |
20 | 150 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 6:14.40 | |
21 | 107 | Jørgensen Marie Louise | 2003 | KOLDING | 0368AF | 25 m | 6:15.83 | |
22 | 253 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 6:16.10 | |
23 | 42 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 6:32.48 | |
24 | 54 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | ||
25 | 60 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | ||
26 | 75 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | ||
27 | 218 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | ||
28 | 249 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | ||
29 | 257 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | ||
30 | 273 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 6, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:47.07 | |
2 | 231 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 4:49.46 | |
3 | 247 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 4:53.34 | |
4 | 242 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 4:54.41 | |
5 | 237 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 5:06.22 | |
6 | 214 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 5:14.39 | |
7 | 346 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 5:15.89 | |
8 | 220 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 5:19.51 | |
9 | 96 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 5:25.40 | |
10 | 16 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 5:27.47 | |
11 | 72 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 5:27.84 | |
12 | 175 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 5:30.50 | |
13 | 325 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 5:31.72 | |
14 | 232 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 5:36.67 | |
15 | 3 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 5:38.61 | |
16 | 264 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 5:38.79 | |
17 | 221 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 5:46.17 | |
18 | 213 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 5:49.35 | |
19 | 73 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 5:49.37 | |
20 | 156 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 5:59.50 | |
21 | 258 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 6:01.66 | |
22 | 357 | Madsen Mathias | 1999 | HSK | 9937AU | 25 m | 6:22.21 | |
23 | 97 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 6:50.71 | |
24 | 83 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 7:08.53 | |
25 | 149 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | ||
26 | 266 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 153 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 27.56 | |
2 | 58 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 28.00 | |
3 | 134 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 28.11 | |
4 | 14 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 29.12 | |
5 | 62 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 29.61 | |
6 | 98 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 29.67 | |
7 | 68 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 29.76 | |
8 | 351 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 29.76 | |
9 | 141 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 30.14 | |
10 | 374 | Jensen Carla | 2002 | BJERRE HER | 0216AT | 25 m | 30.18 | |
11 | 358 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 30.40 | |
12 | 89 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 30.45 | |
13 | 342 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 30.46 | |
14 | 158 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 30.58 | |
15 | 12 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 30.63 | |
16 | 151 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 30.93 | |
17 | 272 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 30.96 | |
18 | 225 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 30.97 | |
19 | 116 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 31.04 | |
20 | 336 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 31.07 | |
21 | 354 | Madsen Mette Krogstrup | 2000 | SKALS | 0094BA | 25 m | 31.18 | |
22 | 32 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 31.22 | |
23 | 142 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 31.22 | |
24 | 34 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 31.30 | |
25 | 168 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 31.56 | |
26 | 349 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 31.59 | |
27 | 180 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 31.61 | |
28 | 309 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 31.66 | |
29 | 87 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 31.86 | |
30 | 8 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 32.06 | |
31 | 80 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 32.06 | |
32 | 294 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 32.19 | |
33 | 189 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 32.47 | |
34 | 110 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 32.49 | |
35 | 299 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 32.49 | |
36 | 295 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 32.54 | |
37 | 301 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 32.59 | |
38 | 157 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 32.65 | |
39 | 42 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 32.72 | |
40 | 194 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 32.77 | |
41 | 74 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 32.87 | |
42 | 326 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 32.89 | |
43 | 331 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 32.93 | |
44 | 252 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 32.96 | |
45 | 10 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 33.04 | |
46 | 17 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 33.05 | |
47 | 233 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 33.05 | |
48 | 356 | Egenæs Katrine | 2000 | DRAGSHOLM | 0086BB | 25 m | 33.13 | |
49 | 359 | Johansen Caroline T.b. | 1999 | HINNERUP | 9978BD | 25 m | 33.26 | |
50 | 118 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 33.29 | |
51 | 63 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 33.40 | |
52 | 262 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 33.56 | |
53 | 259 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 33.58 | |
54 | 188 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 33.80 | |
55 | 197 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 33.89 | |
56 | 316 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 33.89 | |
57 | 222 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 33.91 | |
58 | 310 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 34.11 | |
59 | 13 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 34.12 | |
60 | 361 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 34.19 | |
61 | 254 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 34.20 | |
62 | 187 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 34.40 | |
63 | 249 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 34.42 | |
64 | 379 | Muhlig Mikela | 2003 | BJERRE HER | 0354BA | 25 m | 34.42 | |
65 | 6 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 34.60 | |
66 | 31 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 34.90 | |
67 | 256 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 34.94 | |
68 | 298 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 35.00 | |
69 | 306 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | 35.02 | |
70 | 307 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 35.08 | |
71 | 239 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 35.17 | |
72 | 56 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 35.37 | |
73 | 265 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 35.45 | |
74 | 18 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 35.47 | |
75 | 178 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ODDER | 0418AV | 25 m | 35.76 | |
76 | 37 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 35.85 | |
77 | 167 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | 36.03 | |
78 | 70 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 36.11 | |
79 | 334 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 36.29 | |
80 | 196 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 36.44 | |
81 | 319 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 36.63 | |
82 | 270 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 36.64 | |
83 | 384 | Sørensen Cecilie | 2003 | BJERRE HER | 0338AW | 25 m | 36.67 | |
84 | 111 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 36.72 | |
85 | 51 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 36.80 | |
86 | 123 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 37.15 | |
87 | 170 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 37.17 | |
88 | 215 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 37.17 | |
89 | 105 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 37.46 | |
90 | 378 | Mortensen Lotte Damgaard | 2001 | BJERRE HER | 0166BD | 25 m | 37.70 | |
91 | 54 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 37.82 | |
92 | 91 | Callesen Amalie Kjærgaard | 2006 | KOLDING | 0614AI | 25 m | 38.01 | |
93 | 372 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | BJERRE HER | 0794AG | 25 m | 38.03 | |
94 | 71 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 38.33 | |
95 | 229 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 38.49 | |
96 | 303 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 38.59 | |
97 | 235 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 38.64 | |
98 | 92 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 38.73 | |
99 | 305 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 38.93 | |
100 | 360 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLDT | 25 m | 39.00 | ||
101 | 373 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | BJERRE HER | 0586AO | 25 m | 39.09 | |
102 | 15 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 39.29 | |
103 | 124 | Wichmann-Hansen Marie | 2002 | KOLDING | 0268AZ | 25 m | 39.61 | |
104 | 65 | Mathiassen Isabella | 2007 | HORSENS | 0708AD | 25 m | 39.76 | |
105 | 64 | Madsen Signe Vandborg | 2005 | HORSENS | 0572AQ | 25 m | 39.86 | |
106 | 57 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 25 m | 39.93 | |
107 | 86 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 40.14 | |
108 | 381 | Nyholm-Rønning Katrine | 2003 | BJERRE HER | 25 m | 40.29 | ||
109 | 163 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 40.71 | |
110 | 59 | Lehmann Lærke Lucia | 2005 | HORSENS | 0544AO | 25 m | 41.16 | |
111 | 154 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 41.72 | |
112 | 41 | Gregersen Cecilie Egemose | 2005 | HORSENS | 0542AR | 25 m | 42.51 | |
113 | 139 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 43.08 | |
114 | 145 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 43.17 | |
115 | 144 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 43.33 | |
116 | 52 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 43.55 | |
117 | 192 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 43.78 | |
118 | 375 | Laustsen Alberte Randlev | 2005 | BJERRE HER | 25 m | 44.11 | ||
119 | 282 | Aaby Louise Bast | 1998 | NORD | 9872BE | 50 m | 45.28 | |
120 | 289 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 45.77 | |
121 | 347 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 46.41 | |
122 | 162 | Nonbye Julie | 2006 | ODDER | 0612AF | 25 m | 47.23 | |
123 | 43 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 47.98 | |
124 | 82 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 49.04 | |
125 | 179 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | 50.32 | |
126 | 317 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 50.83 | |
127 | 173 | Segall Sille | 2004 | ODDER | 0492AS | 25 m | 51.87 | |
128 | 36 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | 52.26 | |
129 | 284 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 52.78 | |
130 | 85 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 52.83 | |
131 | 48 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 55.87 | |
132 | 176 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 59.91 | |
133 | 171 | Schmidt-Persson Clara | 2006 | ODDER | 0612AJ | 25 m | 1:14.75 | |
134 | 33 | Burgsø Ane Stenner | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
135 | 44 | Hansen Amalie Fynbo | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
136 | 67 | Nicolajsen Frida Ritz | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
137 | 77 | Ramsgaard Sine Skovsbøl | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
138 | 78 | Rosborg Silje Gehrt | 2005 | HORSENS | 25 m | |||
139 | 120 | Schmidt Laura | 2003 | KOLDING | 25 m | |||
140 | 186 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | ||
141 | 292 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 23.15 | |
2 | 364 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 23.24 | |
3 | 137 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 24.93 | |
4 | 385 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 25.31 | |
5 | 72 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 25.86 | |
6 | 333 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 26.06 | |
7 | 11 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 26.17 | |
8 | 258 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 26.19 | |
9 | 275 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 26.27 | |
10 | 106 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 26.49 | |
11 | 353 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 26.49 | |
12 | 148 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 26.53 | |
13 | 387 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 26.62 | |
14 | 193 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 27.06 | |
15 | 279 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 27.25 | |
16 | 276 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 27.32 | |
17 | 352 | Kjær Kasper | 2000 | H.G.F. | 0055AS | 25 m | 27.34 | |
18 | 377 | Lund Hannibal Krogh | 1993 | BJERRE HER | 9343AO | 25 m | 27.85 | |
19 | 174 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 28.17 | |
20 | 112 | Lolk William | 2001 | KOLDING | 0193AJ | 25 m | 28.21 | |
21 | 16 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 28.28 | |
22 | 4 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 28.32 | |
23 | 296 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 28.42 | |
24 | 280 | Sander Nikolai | 2003 | NORD | 0371AF | 25 m | 28.49 | |
25 | 355 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 28.49 | |
26 | 94 | Damgaard Mads Ørum | 2001 | KOLDING | 0191AQ | 25 m | 28.73 | |
27 | 266 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 28.87 | |
28 | 264 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 29.05 | |
29 | 213 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 29.29 | |
30 | 84 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 29.39 | |
31 | 96 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 29.41 | |
32 | 370 | Hansen Rasmus Hagger | 2001 | BJERRE HER | 0119AS | 25 m | 29.50 | |
33 | 38 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 29.61 | |
34 | 330 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 29.89 | |
35 | 117 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 30.07 | |
36 | 140 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 30.24 | |
37 | 220 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 30.36 | |
38 | 49 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 30.66 | |
39 | 250 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 30.83 | |
40 | 133 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 30.86 | |
41 | 160 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 30.86 | |
42 | 50 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 30.92 | |
43 | 181 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | 31.30 | |
44 | 281 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 31.32 | |
45 | 236 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 31.53 | |
46 | 261 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 31.67 | |
47 | 9 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 31.70 | |
48 | 47 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 31.71 | |
49 | 164 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m | 31.81 | |
50 | 345 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 31.91 | |
51 | 3 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 32.03 | |
52 | 327 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 32.38 | |
53 | 348 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 32.49 | |
54 | 322 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 32.76 | |
55 | 200 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 32.81 | |
56 | 332 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 33.06 | |
57 | 104 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 33.10 | |
58 | 122 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 33.15 | |
59 | 255 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 33.38 | |
60 | 46 | Hansen Frederik Bergene | 2003 | HORSENS | 0341AO | 25 m | 33.62 | |
61 | 338 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 33.70 | |
62 | 245 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 33.74 | |
63 | 227 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 34.31 | |
64 | 271 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 34.31 | |
65 | 109 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 34.95 | |
66 | 228 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 35.21 | |
67 | 300 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 25 m | 35.52 | |
68 | 169 | Riis Anders Kammer | 2003 | ODDER | 0323AR | 25 m | 35.81 | |
69 | 190 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 36.04 | |
70 | 40 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 36.40 | |
71 | 383 | Schulte Erik Both | 2004 | BJERRE HER | 25 m | 36.40 | ||
72 | 350 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 36.65 | |
73 | 61 | Lenskjold Frederik | 2005 | HORSENS | 0579AL | 25 m | 36.79 | |
74 | 95 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 37.06 | |
75 | 371 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | BJERRE HER | 0591AL | 25 m | 37.13 | |
76 | 90 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 38.05 | |
77 | 290 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 38.21 | |
78 | 121 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 38.35 | |
79 | 365 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 38.37 | |
80 | 195 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 38.58 | |
81 | 323 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 39.18 | |
82 | 286 | Jensen Casper Juul | 2007 | S 68 | 0781AC | 25 m | 39.21 | |
83 | 79 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 39.29 | |
84 | 81 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 40.07 | |
85 | 341 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 40.80 | |
86 | 53 | Kirkmand Jakob | 2005 | HORSENS | 0589AJ | 25 m | 41.07 | |
87 | 185 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 41.17 | |
88 | 321 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 42.05 | |
89 | 39 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 42.15 | |
90 | 324 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 42.36 | |
91 | 30 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 42.60 | |
92 | 339 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 42.92 | |
93 | 165 | Petersen Andreas V. | 2005 | ODDER | 0505AJ | 25 m | 43.57 | |
94 | 191 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 43.80 | |
95 | 172 | Segall Bertram | 2006 | ODDER | 0609AH | 25 m | 43.92 | |
96 | 287 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 45.26 | |
97 | 66 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 45.94 | |
98 | 76 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 25 m | 47.13 | ||
99 | 198 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 47.14 | |
100 | 320 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 25 m | 48.20 | ||
101 | 69 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 25 m | 48.51 | ||
102 | 152 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 52.47 | |
103 | 35 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | 54.66 | |
104 | 166 | Press Noah | 2007 | ODDER | 0735AB | 25 m | 1:11.32 | |
105 | 119 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 25 m | |||
106 | 138 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 25 m | |||
107 | 177 | Sørensen Frey | 2007 | ODDER | 25 m | |||
108 | 297 | Mortensen Kasper Aastrøm | 2003 | S 68 | 0373AR | 25 m | ||
109 | 343 | Rasmussen Alexander | 2005 | THISTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 9, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:26.13 | |
2 | 251 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:28.96 | |
3 | 248 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:29.15 | |
4 | 241 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:29.84 | |
5 | 243 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:33.55 | |
6 | 240 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 2:34.19 | |
7 | 216 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 2:34.31 | |
8 | 267 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:36.43 | |
9 | 223 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:37.23 | |
10 | 93 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 2:37.77 | |
11 | 98 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 2:37.99 | |
12 | 351 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 2:39.33 | |
13 | 244 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 2:40.90 | |
14 | 157 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 2:41.43 | |
15 | 337 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:41.73 | |
16 | 116 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 2:42.39 | |
17 | 55 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 2:42.77 | |
18 | 274 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:43.86 | |
19 | 62 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 2:44.05 | |
20 | 269 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 2:44.23 | |
21 | 224 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 2:44.91 | |
22 | 10 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 2:47.84 | |
23 | 335 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:48.26 | |
24 | 342 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:48.26 | |
25 | 218 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:50.64 | |
26 | 253 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 2:51.77 | |
27 | 80 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 2:52.21 | |
28 | 272 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 2:52.69 | |
29 | 42 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 2:53.18 | |
30 | 110 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 2:53.68 | |
31 | 107 | Jørgensen Marie Louise | 2003 | KOLDING | 0368AF | 25 m | 2:54.15 | |
32 | 151 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 2:54.73 | |
33 | 336 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 2:54.76 | |
34 | 118 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 2:55.22 | |
35 | 158 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:56.95 | |
36 | 74 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 2:56.96 | |
37 | 257 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:57.62 | |
38 | 32 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 2:58.11 | |
39 | 150 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 2:58.95 | |
40 | 316 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 3:03.61 | |
41 | 189 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 3:03.66 | |
42 | 34 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 3:04.18 | |
43 | 6 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 3:04.49 | |
44 | 114 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 3:06.01 | |
45 | 238 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 3:06.50 | |
46 | 37 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 3:07.89 | |
47 | 301 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 3:08.56 | |
48 | 187 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 3:09.06 | |
49 | 31 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 3:09.64 | |
50 | 63 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 3:10.60 | |
51 | 194 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 3:10.74 | |
52 | 277 | Larsen Freja Klitgaard | 2004 | NORD | 0494AU | 25 m | 3:10.81 | |
53 | 199 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 3:10.91 | |
54 | 111 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 3:11.56 | |
55 | 379 | Muhlig Mikela | 2003 | BJERRE HER | 0354BA | 25 m | 3:11.72 | |
56 | 88 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 3:14.61 | |
57 | 368 | Daugaard Cecilie | 2003 | BJERRE HER | 0312BB | 25 m | 3:15.00 | |
58 | 273 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 3:15.01 | |
59 | 319 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 3:17.85 | |
60 | 105 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 3:18.13 | |
61 | 265 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 3:18.20 | |
62 | 143 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 3:20.55 | |
63 | 308 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 3:20.80 | |
64 | 329 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 3:21.72 | |
65 | 215 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 3:22.03 | |
66 | 155 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 3:22.40 | |
67 | 70 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 3:22.56 | |
68 | 75 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 3:22.63 | |
69 | 51 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 3:22.92 | |
70 | 60 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 3:23.32 | |
71 | 123 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 3:24.36 | |
72 | 372 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | BJERRE HER | 0794AG | 25 m | 3:24.53 | |
73 | 108 | Kann Julie | 2005 | KOLDING | 0556AK | 25 m | 3:26.12 | |
74 | 197 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 3:26.40 | |
75 | 56 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 3:27.05 | |
76 | 45 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 3:30.39 | |
77 | 71 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 3:35.86 | |
78 | 159 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 3:37.59 | |
79 | 86 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 3:41.44 | |
80 | 57 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 25 m | 3:46.84 | |
81 | 54 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 3:55.75 | |
82 | 41 | Gregersen Cecilie Egemose | 2005 | HORSENS | 0542AR | 25 m | 3:59.53 | |
83 | 64 | Madsen Signe Vandborg | 2005 | HORSENS | 0572AQ | 25 m | 4:15.61 | |
84 | 52 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 4:16.91 | |
85 | 163 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 4:21.08 | |
86 | 59 | Lehmann Lærke Lucia | 2005 | HORSENS | 0544AO | 25 m | ||
87 | 65 | Mathiassen Isabella | 2007 | HORSENS | 0708AD | 25 m | ||
88 | 78 | Rosborg Silje Gehrt | 2005 | HORSENS | 25 m | |||
89 | 196 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | ||
90 | 285 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | ||
91 | 289 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 10, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:14.03 | |
2 | 231 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:16.07 | |
3 | 242 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:20.14 | |
4 | 237 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:22.21 | |
5 | 247 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:23.35 | |
6 | 214 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:24.50 | |
7 | 353 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 2:28.05 | |
8 | 232 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:29.01 | |
9 | 72 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 2:29.81 | |
10 | 258 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:29.83 | |
11 | 156 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 2:31.99 | |
12 | 106 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 2:32.10 | |
13 | 16 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:33.74 | |
14 | 4 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 2:34.81 | |
15 | 112 | Lolk William | 2001 | KOLDING | 0193AJ | 25 m | 2:34.85 | |
16 | 96 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 2:35.29 | |
17 | 355 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 2:36.39 | |
18 | 84 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 2:36.76 | |
19 | 346 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:37.14 | |
20 | 3 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 2:38.41 | |
21 | 115 | Nielsen William Vittrup | 2000 | KOLDING | 0099AU | 25 m | 2:38.44 | |
22 | 49 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 2:39.77 | |
23 | 73 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 2:40.01 | |
24 | 266 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:40.07 | |
25 | 213 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:41.76 | |
26 | 193 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 2:41.92 | |
27 | 147 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:42.30 | |
28 | 281 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 2:48.98 | |
29 | 340 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 2:50.10 | |
30 | 133 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 2:51.28 | |
31 | 250 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:51.72 | |
32 | 97 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 2:53.35 | |
33 | 345 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 2:53.90 | |
34 | 9 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 2:54.23 | |
35 | 50 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 2:56.29 | |
36 | 318 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 2:56.63 | |
37 | 255 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 3:00.67 | |
38 | 234 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 3:01.35 | |
39 | 338 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 3:01.69 | |
40 | 357 | Madsen Mathias | 1999 | HSK | 9937AU | 25 m | 3:02.70 | |
41 | 122 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 3:03.26 | |
42 | 348 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 3:04.26 | |
43 | 83 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 3:05.61 | |
44 | 140 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 50 m | 3:11.90 | |
45 | 245 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 3:13.31 | |
46 | 227 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 3:13.96 | |
47 | 228 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 3:14.33 | |
48 | 104 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 3:17.43 | |
49 | 46 | Hansen Frederik Bergene | 2003 | HORSENS | 0341AO | 25 m | 3:18.37 | |
50 | 261 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 3:28.00 | |
51 | 79 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 3:32.54 | |
52 | 344 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 3:36.44 | |
53 | 81 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 4:06.98 | |
54 | 324 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 50 m | 4:28.18 | |
55 | 286 | Jensen Casper Juul | 2007 | S 68 | 0781AC | 25 m | 4:36.07 | |
56 | 30 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | ||
57 | 39 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | ||
58 | 40 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | ||
59 | 61 | Lenskjold Frederik | 2005 | HORSENS | 0579AL | 25 m | ||
60 | 69 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
61 | 76 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 25 m | |||
62 | 164 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m | ||
63 | 181 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | ||
64 | 287 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | ||
65 | 322 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | ||
66 | 386 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 34.09 | |
2 | 241 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 34.22 | |
3 | 243 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 34.87 | |
4 | 58 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 36.14 | |
5 | 14 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 36.16 | |
6 | 89 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 36.47 | |
7 | 251 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 37.61 | |
8 | 7 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 37.93 | |
9 | 358 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 37.93 | |
10 | 218 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 38.22 | |
11 | 299 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 38.48 | |
12 | 8 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 38.49 | |
13 | 295 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 38.60 | |
14 | 62 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 38.68 | |
15 | 55 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 39.14 | |
16 | 267 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 39.28 | |
17 | 68 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 39.50 | |
18 | 188 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 39.54 | |
19 | 278 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 40.04 | |
20 | 223 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 40.55 | |
21 | 269 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 40.69 | |
22 | 239 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 41.18 | |
23 | 326 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 41.39 | |
24 | 10 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 41.60 | |
25 | 304 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 42.46 | |
26 | 87 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 42.57 | |
27 | 37 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 42.60 | |
28 | 34 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 43.93 | |
29 | 31 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 43.99 | |
30 | 262 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 44.36 | |
31 | 196 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 44.46 | |
32 | 356 | Egenæs Katrine | 2000 | DRAGSHOLM | 0086BB | 25 m | 44.89 | |
33 | 373 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | BJERRE HER | 0586AO | 25 m | 45.05 | |
34 | 13 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 45.55 | |
35 | 252 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 45.71 | |
36 | 256 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 46.34 | |
37 | 12 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 46.50 | |
38 | 303 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 46.66 | |
39 | 249 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 46.71 | |
40 | 259 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 46.86 | |
41 | 74 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 50 m | 46.93 | |
42 | 265 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 46.96 | |
43 | 199 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 47.02 | |
44 | 298 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 47.25 | |
45 | 57 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 25 m | 47.56 | |
46 | 17 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 47.67 | |
47 | 105 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 47.79 | |
48 | 170 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 47.85 | |
49 | 270 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 48.89 | |
50 | 86 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 49.56 | |
51 | 18 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 49.60 | |
52 | 229 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 49.66 | |
53 | 64 | Madsen Signe Vandborg | 2005 | HORSENS | 0572AQ | 25 m | 50.94 | |
54 | 306 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | 51.47 | |
55 | 54 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 51.51 | |
56 | 124 | Wichmann-Hansen Marie | 2002 | KOLDING | 0268AZ | 25 m | 51.76 | |
57 | 192 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 52.05 | |
58 | 328 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 52.56 | |
59 | 381 | Nyholm-Rønning Katrine | 2003 | BJERRE HER | 25 m | 53.07 | ||
60 | 15 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 53.65 | |
61 | 52 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 54.17 | |
62 | 254 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 55.69 | |
63 | 161 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 56.23 | |
64 | 173 | Segall Sille | 2004 | ODDER | 0492AS | 25 m | 56.41 | |
65 | 302 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 56.52 | |
66 | 43 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 57.55 | |
67 | 317 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 59.23 | |
68 | 144 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 59.62 | |
69 | 179 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | 1:00.29 | |
70 | 48 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:01.91 | |
71 | 375 | Laustsen Alberte Randlev | 2005 | BJERRE HER | 25 m | 1:02.37 | ||
72 | 347 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 1:02.65 | |
73 | 36 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | 1:05.55 | |
74 | 85 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 1:13.13 | |
75 | 176 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 1:13.48 | |
76 | 282 | Aaby Louise Bast | 1998 | NORD | 9872BE | 25 m | 1:18.67 | |
77 | 33 | Burgsø Ane Stenner | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
78 | 44 | Hansen Amalie Fynbo | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
79 | 67 | Nicolajsen Frida Ritz | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
80 | 77 | Ramsgaard Sine Skovsbøl | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
81 | 120 | Schmidt Laura | 2003 | KOLDING | 25 m | |||
82 | 197 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | ||
83 | 292 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 12, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 364 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 28.97 | |
2 | 136 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 30.86 | |
3 | 263 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 32.79 | |
4 | 73 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 34.04 | |
5 | 325 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 34.47 | |
6 | 232 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 35.19 | |
7 | 38 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 35.46 | |
8 | 117 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 35.97 | |
9 | 264 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 36.24 | |
10 | 149 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 36.43 | |
11 | 3 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 36.50 | |
12 | 174 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 36.51 | |
13 | 376 | Lund Halfdan Krogh | 2002 | BJERRE HER | 0287AF | 25 m | 37.04 | |
14 | 49 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 37.26 | |
15 | 221 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 37.52 | |
16 | 355 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 37.62 | |
17 | 275 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 37.96 | |
18 | 280 | Sander Nikolai | 2003 | NORD | 0371AF | 25 m | 38.01 | |
19 | 84 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 38.21 | |
20 | 236 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 39.50 | |
21 | 47 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 39.71 | |
22 | 281 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 39.79 | |
23 | 220 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 40.02 | |
24 | 271 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 42.03 | |
25 | 350 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 42.71 | |
26 | 46 | Hansen Frederik Bergene | 2003 | HORSENS | 0341AO | 25 m | 43.06 | |
27 | 146 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 43.27 | |
28 | 160 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 43.51 | |
29 | 276 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 43.86 | |
30 | 79 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 47.32 | |
31 | 95 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 49.38 | |
32 | 90 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 50.50 | |
33 | 195 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 50.99 | |
34 | 81 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 52.47 | |
35 | 323 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 53.05 | |
36 | 121 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 53.37 | |
37 | 53 | Kirkmand Jakob | 2005 | HORSENS | 0589AJ | 25 m | 54.95 | |
38 | 69 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 25 m | 55.19 | ||
39 | 321 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 1:04.00 | |
40 | 172 | Segall Bertram | 2006 | ODDER | 0609AH | 25 m | 1:06.93 | |
41 | 300 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 25 m | 1:07.02 | |
42 | 320 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 25 m | 1:15.22 | ||
43 | 66 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:16.49 | |
44 | 166 | Press Noah | 2007 | ODDER | 0735AB | 25 m | 1:26.55 | |
45 | 35 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | ||
46 | 119 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 25 m | |||
47 | 138 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 25 m | |||
48 | 191 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | ||
49 | 343 | Rasmussen Alexander | 2005 | THISTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 134 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 1:00.61 | |
2 | 153 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 1:01.38 | |
3 | 58 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:02.58 | |
4 | 68 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:03.80 | |
5 | 351 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 1:04.28 | |
6 | 98 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:04.48 | |
7 | 342 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:04.49 | |
8 | 141 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 1:04.81 | |
9 | 358 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:06.90 | |
10 | 336 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:07.00 | |
11 | 225 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:07.16 | |
12 | 32 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 1:07.28 | |
13 | 168 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 1:07.83 | |
14 | 272 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:08.79 | |
15 | 294 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:08.93 | |
16 | 354 | Madsen Mette Krogstrup | 2000 | SKALS | 0094BA | 25 m | 1:09.18 | |
17 | 12 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 1:09.44 | |
18 | 374 | Jensen Carla | 2002 | BJERRE HER | 0216AT | 25 m | 1:09.63 | |
19 | 42 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:10.08 | |
20 | 88 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 1:10.11 | |
21 | 80 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 1:10.26 | |
22 | 142 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:10.53 | |
23 | 189 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:10.58 | |
24 | 309 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:11.22 | |
25 | 87 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:11.36 | |
26 | 349 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 1:11.39 | |
27 | 110 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 1:11.46 | |
28 | 301 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 1:12.27 | |
29 | 188 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:13.45 | |
30 | 356 | Egenæs Katrine | 2000 | DRAGSHOLM | 0086BB | 25 m | 1:13.72 | |
31 | 17 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 1:13.98 | |
32 | 180 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:14.02 | |
33 | 310 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:14.34 | |
34 | 6 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 1:14.45 | |
35 | 233 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:14.74 | |
36 | 361 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 1:14.86 | |
37 | 277 | Larsen Freja Klitgaard | 2004 | NORD | 0494AU | 25 m | 1:15.33 | |
38 | 194 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:15.34 | |
39 | 63 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:15.53 | |
40 | 75 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:15.87 | |
41 | 13 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 1:16.05 | |
42 | 307 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:16.30 | |
43 | 359 | Johansen Caroline T.b. | 1999 | HINNERUP | 9978BD | 25 m | 1:16.54 | |
44 | 384 | Sørensen Cecilie | 2003 | BJERRE HER | 0338AW | 25 m | 1:17.02 | |
45 | 270 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:17.29 | |
46 | 143 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 1:17.41 | |
47 | 273 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 1:17.45 | |
48 | 302 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 1:18.19 | |
49 | 197 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 1:18.27 | |
50 | 114 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 1:18.76 | |
51 | 319 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:18.83 | |
52 | 7 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 1:18.98 | |
53 | 18 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 1:19.63 | |
54 | 167 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | 1:20.07 | |
55 | 334 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:20.35 | |
56 | 155 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:20.69 | |
57 | 382 | Ryhl Alberte Jung | 2003 | BJERRE HER | 0342BA | 25 m | 1:20.70 | |
58 | 70 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:21.69 | |
59 | 92 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 1:22.89 | |
60 | 159 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 1:22.90 | |
61 | 196 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 1:23.00 | |
62 | 378 | Mortensen Lotte Damgaard | 2001 | BJERRE HER | 0166BD | 25 m | 1:23.04 | |
63 | 51 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 1:23.20 | |
64 | 178 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ODDER | 0418AV | 25 m | 1:23.40 | |
65 | 60 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 1:23.43 | |
66 | 56 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:23.57 | |
67 | 328 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:23.70 | |
68 | 368 | Daugaard Cecilie | 2003 | BJERRE HER | 0312BB | 25 m | 1:25.34 | |
69 | 45 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:25.52 | |
70 | 305 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:26.64 | |
71 | 15 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 1:29.31 | |
72 | 163 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 1:29.39 | |
73 | 91 | Callesen Amalie Kjærgaard | 2006 | KOLDING | 0614AI | 25 m | 1:29.50 | |
74 | 360 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLDT | 25 m | 1:30.00 | ||
75 | 57 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 25 m | 1:31.54 | |
76 | 65 | Mathiassen Isabella | 2007 | HORSENS | 0708AD | 25 m | 1:33.39 | |
77 | 64 | Madsen Signe Vandborg | 2005 | HORSENS | 0572AQ | 25 m | 1:33.45 | |
78 | 144 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:33.69 | |
79 | 154 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 1:34.61 | |
80 | 41 | Gregersen Cecilie Egemose | 2005 | HORSENS | 0542AR | 25 m | 1:35.67 | |
81 | 139 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:37.04 | |
82 | 186 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 1:37.63 | |
83 | 282 | Aaby Louise Bast | 1998 | NORD | 9872BE | 25 m | 1:38.09 | |
84 | 375 | Laustsen Alberte Randlev | 2005 | BJERRE HER | 25 m | 1:42.42 | ||
85 | 52 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 1:42.59 | |
86 | 192 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 1:43.86 | |
87 | 145 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:44.36 | |
88 | 162 | Nonbye Julie | 2006 | ODDER | 0612AF | 25 m | 1:46.23 | |
89 | 59 | Lehmann Lærke Lucia | 2005 | HORSENS | 0544AO | 25 m | 1:46.57 | |
90 | 317 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 1:49.22 | |
91 | 43 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 1:49.35 | |
92 | 347 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 1:49.53 | |
93 | 36 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | 1:51.68 | |
94 | 173 | Segall Sille | 2004 | ODDER | 0492AS | 25 m | 1:52.16 | |
95 | 82 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 1:59.17 | |
96 | 284 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 1:59.77 | |
97 | 85 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 2:02.01 | |
98 | 48 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 2:13.66 | |
99 | 171 | Schmidt-Persson Clara | 2006 | ODDER | 0612AJ | 25 m | 2:31.47 | |
100 | 33 | Burgsø Ane Stenner | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
101 | 44 | Hansen Amalie Fynbo | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
102 | 67 | Nicolajsen Frida Ritz | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
103 | 77 | Ramsgaard Sine Skovsbøl | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
104 | 78 | Rosborg Silje Gehrt | 2005 | HORSENS | 25 m | |||
105 | 120 | Schmidt Laura | 2003 | KOLDING | 25 m | |||
106 | 124 | Wichmann-Hansen Marie | 2002 | KOLDING | 0268AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 54.64 | |
2 | 385 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 55.09 | |
3 | 333 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 56.11 | |
4 | 137 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 56.39 | |
5 | 148 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 56.91 | |
6 | 353 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 57.56 | |
7 | 72 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 57.65 | |
8 | 193 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 58.54 | |
9 | 352 | Kjær Kasper | 2000 | H.G.F. | 0055AS | 25 m | 58.65 | |
10 | 275 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 58.80 | |
11 | 276 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 59.57 | |
12 | 387 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 59.78 | |
13 | 16 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 59.90 | |
14 | 279 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 1:00.72 | |
15 | 94 | Damgaard Mads Ørum | 2001 | KOLDING | 0191AQ | 25 m | 1:01.51 | |
16 | 296 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:01.76 | |
17 | 174 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 1:02.61 | |
18 | 4 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:02.75 | |
19 | 84 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 1:03.28 | |
20 | 175 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:03.28 | |
21 | 280 | Sander Nikolai | 2003 | NORD | 0371AF | 25 m | 1:03.64 | |
22 | 112 | Lolk William | 2001 | KOLDING | 0193AJ | 25 m | 1:03.93 | |
23 | 73 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 1:04.34 | |
24 | 357 | Madsen Mathias | 1999 | HSK | 9937AU | 25 m | 1:05.01 | |
25 | 96 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 50 m | 1:05.30 | |
26 | 140 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:05.78 | |
27 | 330 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:06.07 | |
28 | 38 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 1:06.37 | |
29 | 370 | Hansen Rasmus Hagger | 2001 | BJERRE HER | 0119AS | 25 m | 1:06.47 | |
30 | 9 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 1:07.83 | |
31 | 318 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:07.84 | |
32 | 50 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 1:08.38 | |
33 | 200 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:08.73 | |
34 | 261 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:10.10 | |
35 | 345 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:10.12 | |
36 | 332 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:11.98 | |
37 | 327 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:12.15 | |
38 | 83 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:12.61 | |
39 | 245 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:13.61 | |
40 | 181 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | 1:15.18 | |
41 | 271 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:15.51 | |
42 | 113 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 1:17.39 | |
43 | 109 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 1:19.09 | |
44 | 46 | Hansen Frederik Bergene | 2003 | HORSENS | 0341AO | 25 m | 1:19.17 | |
45 | 383 | Schulte Erik Both | 2004 | BJERRE HER | 25 m | 1:21.69 | ||
46 | 344 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 1:22.09 | |
47 | 371 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | BJERRE HER | 0591AL | 25 m | 1:22.31 | |
48 | 169 | Riis Anders Kammer | 2003 | ODDER | 0323AR | 25 m | 1:22.42 | |
49 | 380 | Nielsen Kristian | 2005 | BJERRE HER | 0589AH | 25 m | 1:22.55 | |
50 | 365 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 1:23.67 | |
51 | 90 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 1:23.89 | |
52 | 297 | Mortensen Kasper Aastrøm | 2003 | S 68 | 0373AR | 50 m | 1:23.99 | |
53 | 290 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 1:24.21 | |
54 | 195 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:25.20 | |
55 | 348 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:25.89 | |
56 | 95 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 1:26.97 | |
57 | 190 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 1:27.17 | |
58 | 323 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:29.05 | |
59 | 40 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 1:29.57 | |
60 | 53 | Kirkmand Jakob | 2005 | HORSENS | 0589AJ | 25 m | 1:29.73 | |
61 | 185 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 1:30.35 | |
62 | 61 | Lenskjold Frederik | 2005 | HORSENS | 0579AL | 25 m | 1:31.94 | |
63 | 291 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 1:33.04 | |
64 | 339 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 1:34.80 | |
65 | 81 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 1:35.40 | |
66 | 76 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 25 m | 1:36.92 | ||
67 | 321 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 1:37.67 | |
68 | 324 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 1:38.72 | |
69 | 287 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 1:39.36 | |
70 | 198 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 1:39.66 | |
71 | 30 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 1:43.71 | |
72 | 172 | Segall Bertram | 2006 | ODDER | 0609AH | 25 m | 1:43.71 | |
73 | 165 | Petersen Andreas V. | 2005 | ODDER | 0505AJ | 25 m | 1:47.01 | |
74 | 191 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 1:47.30 | |
75 | 341 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 1:48.37 | |
76 | 66 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:49.25 | |
77 | 39 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 50 m | 1:52.65 | |
78 | 320 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 25 m | 1:59.51 | ||
79 | 5 | Hansen Emil | 2003 | HSK | 0383AS | 25 m | ||
80 | 35 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | ||
81 | 119 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 25 m | |||
82 | 177 | Sørensen Frey | 2007 | ODDER | 25 m | |||
83 | 343 | Rasmussen Alexander | 2005 | THISTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 15, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 134 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 31.88 | |
2 | 216 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 32.62 | |
3 | 153 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 32.71 | |
4 | 68 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 33.23 | |
5 | 244 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 33.31 | |
6 | 248 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 33.32 | |
7 | 335 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 33.62 | |
8 | 168 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 33.88 | |
9 | 55 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 33.92 | |
10 | 257 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 34.05 | |
11 | 294 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 34.11 | |
12 | 151 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 34.13 | |
13 | 142 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 34.19 | |
14 | 224 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 34.36 | |
15 | 337 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 34.46 | |
16 | 274 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 34.71 | |
17 | 58 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 34.79 | |
18 | 158 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 34.81 | |
19 | 240 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 34.93 | |
20 | 12 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 35.18 | |
21 | 252 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 35.86 | |
22 | 63 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 35.95 | |
23 | 107 | Jørgensen Marie Louise | 2003 | KOLDING | 0368AF | 25 m | 36.12 | |
24 | 225 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 36.14 | |
25 | 272 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 36.17 | |
26 | 10 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 37.18 | |
27 | 308 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 37.30 | |
28 | 259 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 37.50 | |
29 | 278 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 37.50 | |
30 | 42 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 37.75 | |
31 | 62 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 37.92 | |
32 | 80 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 38.54 | |
33 | 180 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 38.60 | |
34 | 354 | Madsen Mette Krogstrup | 2000 | SKALS | 0094BA | 25 m | 38.97 | |
35 | 118 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 39.07 | |
36 | 187 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 39.13 | |
37 | 254 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 39.42 | |
38 | 382 | Ryhl Alberte Jung | 2003 | BJERRE HER | 0342BA | 25 m | 39.59 | |
39 | 235 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 39.86 | |
40 | 189 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 40.06 | |
41 | 222 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 40.06 | |
42 | 253 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 40.07 | |
43 | 108 | Kann Julie | 2005 | KOLDING | 0556AK | 25 m | 40.12 | |
44 | 298 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 40.81 | |
45 | 361 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 40.83 | |
46 | 13 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 40.85 | |
47 | 70 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 41.03 | |
48 | 34 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 41.19 | |
49 | 215 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 41.43 | |
50 | 37 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 41.53 | |
51 | 229 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 41.65 | |
52 | 329 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 41.72 | |
53 | 256 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 41.74 | |
54 | 307 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 42.02 | |
55 | 356 | Egenæs Katrine | 2000 | DRAGSHOLM | 0086BB | 25 m | 42.21 | |
56 | 273 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 42.56 | |
57 | 56 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 42.74 | |
58 | 167 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | 42.78 | |
59 | 359 | Johansen Caroline T.b. | 1999 | HINNERUP | 9978BD | 25 m | 43.09 | |
60 | 334 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 43.58 | |
61 | 319 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 43.79 | |
62 | 372 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | BJERRE HER | 0794AG | 25 m | 43.97 | |
63 | 139 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 44.04 | |
64 | 178 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ODDER | 0418AV | 25 m | 44.36 | |
65 | 124 | Wichmann-Hansen Marie | 2002 | KOLDING | 0268AZ | 25 m | 44.40 | |
66 | 360 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLDT | 25 m | 45.00 | ||
67 | 170 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 45.67 | |
68 | 91 | Callesen Amalie Kjærgaard | 2006 | KOLDING | 0614AI | 25 m | 46.30 | |
69 | 57 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 25 m | 47.11 | |
70 | 161 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 47.76 | |
71 | 381 | Nyholm-Rønning Katrine | 2003 | BJERRE HER | 25 m | 48.62 | ||
72 | 316 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 50 m | 50.48 | |
73 | 52 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 50.88 | |
74 | 145 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 51.39 | |
75 | 64 | Madsen Signe Vandborg | 2005 | HORSENS | 0572AQ | 25 m | 51.79 | |
76 | 41 | Gregersen Cecilie Egemose | 2005 | HORSENS | 0542AR | 25 m | 52.39 | |
77 | 289 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 50 m | 52.68 | |
78 | 154 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 53.60 | |
79 | 43 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 54.82 | |
80 | 162 | Nonbye Julie | 2006 | ODDER | 0612AF | 25 m | 54.89 | |
81 | 317 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 54.97 | |
82 | 284 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 55.98 | |
83 | 65 | Mathiassen Isabella | 2007 | HORSENS | 0708AD | 25 m | 56.01 | |
84 | 282 | Aaby Louise Bast | 1998 | NORD | 9872BE | 50 m | 56.04 | |
85 | 36 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | 57.90 | |
86 | 85 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 58.38 | |
87 | 192 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 50 m | 59.34 | |
88 | 82 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 1:00.23 | |
89 | 48 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:09.15 | |
90 | 176 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 1:10.68 | |
91 | 171 | Schmidt-Persson Clara | 2006 | ODDER | 0612AJ | 25 m | 1:42.11 | |
92 | 33 | Burgsø Ane Stenner | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
93 | 67 | Nicolajsen Frida Ritz | 2004 | HORSENS | 25 m | |||
94 | 186 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | ||
95 | 292 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 25 m | |||
96 | 306 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | ||
97 | 347 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 25.98 | |
2 | 136 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 26.03 | |
3 | 333 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 27.74 | |
4 | 247 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 28.55 | |
5 | 137 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 28.72 | |
6 | 231 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 28.80 | |
7 | 242 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 29.50 | |
8 | 156 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 30.09 | |
9 | 258 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 30.30 | |
10 | 237 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 30.78 | |
11 | 214 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 30.85 | |
12 | 266 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 31.09 | |
13 | 106 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 31.35 | |
14 | 275 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 31.64 | |
15 | 355 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 32.16 | |
16 | 147 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 32.43 | |
17 | 84 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 32.44 | |
18 | 279 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 32.66 | |
19 | 193 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 33.27 | |
20 | 213 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 34.00 | |
21 | 117 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 34.29 | |
22 | 115 | Nielsen William Vittrup | 2000 | KOLDING | 0099AU | 25 m | 34.45 | |
23 | 50 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 35.48 | |
24 | 338 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 35.77 | |
25 | 250 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 36.23 | |
26 | 47 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 37.04 | |
27 | 327 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 37.37 | |
28 | 332 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 38.23 | |
29 | 109 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 38.98 | |
30 | 234 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 38.99 | |
31 | 164 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m | 39.97 | |
32 | 122 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 40.12 | |
33 | 104 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 41.26 | |
34 | 200 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 42.19 | |
35 | 350 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 42.29 | |
36 | 169 | Riis Anders Kammer | 2003 | ODDER | 0323AR | 25 m | 42.46 | |
37 | 300 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 25 m | 42.58 | |
38 | 97 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 42.70 | |
39 | 386 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 43.31 | |
40 | 322 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 50 m | 43.69 | |
41 | 371 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | BJERRE HER | 0591AL | 25 m | 43.99 | |
42 | 53 | Kirkmand Jakob | 2005 | HORSENS | 0589AJ | 25 m | 46.56 | |
43 | 121 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 46.77 | |
44 | 383 | Schulte Erik Both | 2004 | BJERRE HER | 25 m | 47.30 | ||
45 | 339 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 48.03 | |
46 | 365 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 49.09 | |
47 | 185 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 50.39 | |
48 | 30 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 52.28 | |
49 | 165 | Petersen Andreas V. | 2005 | ODDER | 0505AJ | 25 m | 52.49 | |
50 | 198 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 55.58 | |
51 | 320 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 25 m | 55.66 | ||
52 | 81 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 55.68 | |
53 | 66 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 56.52 | |
54 | 35 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | 1:01.73 | |
55 | 166 | Press Noah | 2007 | ODDER | 0735AB | 25 m | 1:07.71 | |
56 | 69 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
57 | 138 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 25 m | |||
58 | 297 | Mortensen Kasper Aastrøm | 2003 | S 68 | 0373AR | 25 m | ||
59 | 341 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 2:50.11 | |
2 | 14 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 2:52.95 | |
3 | 8 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 2:57.93 | |
4 | 269 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 3:08.08 | |
5 | 299 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 3:09.72 | |
6 | 239 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 3:10.99 | |
7 | 87 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 3:13.92 | |
8 | 238 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 3:14.64 | |
9 | 116 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 3:15.48 | |
10 | 310 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 3:16.29 | |
11 | 326 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 3:18.74 | |
12 | 31 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 3:21.09 | |
13 | 235 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 3:21.83 | |
14 | 331 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 3:23.05 | |
15 | 373 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | BJERRE HER | 0586AO | 25 m | 3:23.66 | |
16 | 6 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 3:26.39 | |
17 | 233 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 3:26.96 | |
18 | 304 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 3:29.04 | |
19 | 303 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 3:37.88 | |
20 | 60 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 3:40.48 | |
21 | 196 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 3:42.27 | |
22 | 86 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 3:46.22 | |
23 | 71 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 3:48.24 | |
24 | 54 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 3:55.64 | |
25 | 18 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 3:57.11 | |
26 | 45 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 3:59.53 | |
27 | 75 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 4:03.68 | |
28 | 285 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 4:23.00 | |
29 | 51 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | ||
30 | 59 | Lehmann Lærke Lucia | 2005 | HORSENS | 0544AO | 25 m | ||
31 | 120 | Schmidt Laura | 2003 | KOLDING | 25 m | |||
32 | 179 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | ||
33 | 199 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 18, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 38 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 2:40.68 | |
2 | 73 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 2:42.51 | |
3 | 325 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:43.38 | |
4 | 264 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:45.46 | |
5 | 49 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 2:58.65 | |
6 | 236 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:59.41 | |
7 | 3 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 2:59.62 | |
8 | 149 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 3:03.31 | |
9 | 281 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 3:05.09 | |
10 | 47 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 3:06.04 | |
11 | 271 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 3:18.41 | |
12 | 350 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 3:21.29 | |
13 | 46 | Hansen Frederik Bergene | 2003 | HORSENS | 0341AO | 25 m | 3:22.84 | |
14 | 83 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 3:27.08 | |
15 | 227 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 3:28.66 | |
16 | 146 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 3:39.71 | |
17 | 113 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 3:43.50 | |
18 | 79 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 3:54.98 | |
19 | 39 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 4:06.83 | |
20 | 290 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 50 m | 4:21.30 | |
21 | 195 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 6:06.10 | |
22 | 119 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 25 m | |||
23 | 190 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | ||
24 | 220 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 19, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:05.34 | |
2 | 68 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:07.46 | |
3 | 243 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:08.11 | |
4 | 216 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:08.32 | |
5 | 219 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:08.86 | |
6 | 248 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:09.38 | |
7 | 267 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:09.93 | |
8 | 240 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 1:10.39 | |
9 | 93 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:11.30 | |
10 | 55 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:11.44 | |
11 | 157 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:11.97 | |
12 | 241 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:12.15 | |
13 | 274 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:12.80 | |
14 | 342 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:13.25 | |
15 | 331 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:13.34 | |
16 | 14 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:14.01 | |
17 | 80 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 1:15.50 | |
18 | 223 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:15.58 | |
19 | 278 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:16.51 | |
20 | 244 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:18.35 | |
21 | 141 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 1:18.76 | |
22 | 150 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 1:19.10 | |
23 | 295 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:20.00 | |
24 | 98 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:21.84 | |
25 | 336 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:21.84 | |
26 | 253 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:22.15 | |
27 | 257 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:22.74 | |
28 | 224 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:23.05 | |
29 | 8 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 1:24.06 | |
30 | 309 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:27.39 | |
31 | 262 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:28.78 | |
32 | 74 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 1:29.23 | |
33 | 222 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 1:29.24 | |
34 | 111 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 1:31.49 | |
35 | 42 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:32.68 | |
36 | 32 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 1:33.13 | |
37 | 379 | Muhlig Mikela | 2003 | BJERRE HER | 0354BA | 25 m | 1:34.84 | |
38 | 218 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:41.61 | |
39 | 92 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 1:43.25 | |
40 | 368 | Daugaard Cecilie | 2003 | BJERRE HER | 0312BB | 25 m | 1:44.59 | |
41 | 384 | Sørensen Cecilie | 2003 | BJERRE HER | 0338AW | 25 m | 1:46.05 | |
42 | 37 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 50 m | 1:47.80 | |
43 | 41 | Gregersen Cecilie Egemose | 2005 | HORSENS | 0542AR | 25 m | 1:48.83 | |
44 | 378 | Mortensen Lotte Damgaard | 2001 | BJERRE HER | 0166BD | 25 m | 1:53.11 | |
45 | 123 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 1:56.07 | |
46 | 305 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:56.69 | |
47 | 7 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | ||
48 | 88 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 20, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 231 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 58.24 | |
2 | 385 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:01.58 | |
3 | 263 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:02.09 | |
4 | 237 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 1:03.18 | |
5 | 11 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 1:03.88 | |
6 | 247 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:04.64 | |
7 | 214 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:05.04 | |
8 | 242 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:05.22 | |
9 | 232 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 1:05.73 | |
10 | 72 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:06.69 | |
11 | 4 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:06.80 | |
12 | 352 | Kjær Kasper | 2000 | H.G.F. | 0055AS | 25 m | 1:08.69 | |
13 | 276 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:09.54 | |
14 | 279 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 1:10.06 | |
15 | 346 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:10.06 | |
16 | 96 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 1:11.02 | |
17 | 115 | Nielsen William Vittrup | 2000 | KOLDING | 0099AU | 25 m | 1:12.82 | |
18 | 296 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:13.44 | |
19 | 16 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:14.10 | |
20 | 175 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:14.20 | |
21 | 318 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:17.45 | |
22 | 221 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:18.69 | |
23 | 133 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:19.32 | |
24 | 280 | Sander Nikolai | 2003 | NORD | 0371AF | 25 m | 1:19.71 | |
25 | 357 | Madsen Mathias | 1999 | HSK | 9937AU | 25 m | 1:20.25 | |
26 | 340 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:20.57 | |
27 | 255 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 1:22.33 | |
28 | 50 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 1:24.74 | |
29 | 97 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 1:25.14 | |
30 | 160 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:28.32 | |
31 | 9 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 1:31.51 | |
32 | 228 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:35.19 | |
33 | 344 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 1:47.58 | |
34 | 286 | Jensen Casper Juul | 2007 | S 68 | 0781AC | 25 m | 1:59.42 | |
35 | 5 | Hansen Emil | 2003 | HSK | 0383AS | 25 m | ||
36 | 40 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | ||
37 | 90 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | ||
38 | 94 | Damgaard Mads Ørum | 2001 | KOLDING | 0191AQ | 25 m | ||
39 | 291 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | ||
40 | 324 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 21, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:11.37 | |
2 | 68 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:12.11 | |
3 | 351 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 1:12.79 | |
4 | 93 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:13.72 | |
5 | 55 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:14.07 | |
6 | 153 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 1:14.53 | |
7 | 116 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 1:16.05 | |
8 | 62 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 1:16.14 | |
9 | 218 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:16.30 | |
10 | 358 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:16.45 | |
11 | 269 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:16.65 | |
12 | 157 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:16.66 | |
13 | 278 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:17.67 | |
14 | 10 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 1:18.21 | |
15 | 272 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:18.92 | |
16 | 374 | Jensen Carla | 2002 | BJERRE HER | 0216AT | 25 m | 1:19.26 | |
17 | 299 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:19.85 | |
18 | 80 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 1:19.88 | |
19 | 225 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:20.38 | |
20 | 294 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:20.73 | |
21 | 142 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:21.14 | |
22 | 42 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:21.30 | |
23 | 238 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 1:21.57 | |
24 | 310 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:22.02 | |
25 | 74 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 1:22.48 | |
26 | 354 | Madsen Mette Krogstrup | 2000 | SKALS | 0094BA | 25 m | 1:22.90 | |
27 | 32 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 1:23.36 | |
28 | 326 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:23.44 | |
29 | 150 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 1:23.49 | |
30 | 361 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 1:23.68 | |
31 | 34 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:23.83 | |
32 | 233 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:23.85 | |
33 | 17 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 1:23.94 | |
34 | 262 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:23.97 | |
35 | 349 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 1:24.00 | |
36 | 301 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 1:24.12 | |
37 | 239 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:24.37 | |
38 | 118 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 1:24.78 | |
39 | 7 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 1:24.82 | |
40 | 316 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:24.93 | |
41 | 12 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 1:25.20 | |
42 | 63 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:25.22 | |
43 | 235 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 1:25.40 | |
44 | 199 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 1:25.63 | |
45 | 13 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 1:25.96 | |
46 | 114 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 1:26.04 | |
47 | 222 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 1:26.19 | |
48 | 252 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:26.22 | |
49 | 6 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 1:26.51 | |
50 | 259 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:26.60 | |
51 | 379 | Muhlig Mikela | 2003 | BJERRE HER | 0354BA | 25 m | 1:26.73 | |
52 | 37 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:27.03 | |
53 | 249 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 1:27.09 | |
54 | 111 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 1:27.38 | |
55 | 304 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 1:27.45 | |
56 | 187 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:27.89 | |
57 | 188 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:28.40 | |
58 | 105 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 1:28.46 | |
59 | 180 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:28.66 | |
60 | 31 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:29.71 | |
61 | 356 | Egenæs Katrine | 2000 | DRAGSHOLM | 0086BB | 25 m | 1:30.00 | |
62 | 256 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 1:30.67 | |
63 | 298 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:30.97 | |
64 | 319 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:31.69 | |
65 | 51 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 1:31.83 | |
66 | 108 | Kann Julie | 2005 | KOLDING | 0556AK | 25 m | 1:31.84 | |
67 | 373 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | BJERRE HER | 0586AO | 25 m | 1:32.48 | |
68 | 70 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:32.60 | |
69 | 265 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:32.64 | |
70 | 123 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 1:32.76 | |
71 | 75 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:32.84 | |
72 | 302 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 1:33.13 | |
73 | 303 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 1:33.20 | |
74 | 382 | Ryhl Alberte Jung | 2003 | BJERRE HER | 0342BA | 25 m | 1:33.23 | |
75 | 328 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:33.35 | |
76 | 334 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:33.37 | |
77 | 254 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 1:33.52 | |
78 | 215 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 1:33.65 | |
79 | 155 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:34.06 | |
80 | 167 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | 1:34.19 | |
81 | 273 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 1:34.64 | |
82 | 196 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 1:34.73 | |
83 | 329 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 1:34.75 | |
84 | 359 | Johansen Caroline T.b. | 1999 | HINNERUP | 9978BD | 25 m | 1:35.00 | |
85 | 60 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 1:35.22 | |
86 | 92 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 1:35.89 | |
87 | 229 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 1:35.89 | |
88 | 178 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ODDER | 0418AV | 25 m | 1:36.27 | |
89 | 86 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:37.86 | |
90 | 71 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 1:38.55 | |
91 | 45 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:39.12 | |
92 | 170 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 1:39.45 | |
93 | 161 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 1:39.59 | |
94 | 360 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLDT | 25 m | 1:40.00 | ||
95 | 91 | Callesen Amalie Kjærgaard | 2006 | KOLDING | 0614AI | 25 m | 1:40.09 | |
96 | 57 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 25 m | 1:40.15 | |
97 | 41 | Gregersen Cecilie Egemose | 2005 | HORSENS | 0542AR | 25 m | 1:45.55 | |
98 | 154 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 1:45.83 | |
99 | 144 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:49.06 | |
100 | 54 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 1:49.33 | |
101 | 52 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 1:49.81 | |
102 | 64 | Madsen Signe Vandborg | 2005 | HORSENS | 0572AQ | 25 m | 1:50.26 | |
103 | 285 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 1:52.95 | |
104 | 289 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 1:54.56 | |
105 | 186 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 1:56.32 | |
106 | 163 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 2:00.16 | |
107 | 282 | Aaby Louise Bast | 1998 | NORD | 9872BE | 25 m | 2:05.81 | |
108 | 162 | Nonbye Julie | 2006 | ODDER | 0612AF | 25 m | 2:09.15 | |
109 | 15 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | ||
110 | 18 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | ||
111 | 145 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | ||
112 | 173 | Segall Sille | 2004 | ODDER | 0492AS | 25 m | ||
113 | 179 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | ||
114 | 284 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | ||
115 | 292 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 25 m | |||
116 | 306 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 22, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:03.74 | |
2 | 353 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 1:05.82 | |
3 | 38 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 1:08.28 | |
4 | 11 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 1:08.79 | |
5 | 106 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 1:08.91 | |
6 | 275 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 1:09.39 | |
7 | 4 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:10.74 | |
8 | 377 | Lund Hannibal Krogh | 1993 | BJERRE HER | 9343AO | 25 m | 1:11.11 | |
9 | 84 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 1:12.53 | |
10 | 115 | Nielsen William Vittrup | 2000 | KOLDING | 0099AU | 25 m | 1:12.73 | |
11 | 276 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:13.02 | |
12 | 280 | Sander Nikolai | 2003 | NORD | 0371AF | 25 m | 1:13.16 | |
13 | 325 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:13.98 | |
14 | 3 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:14.03 | |
15 | 49 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:14.63 | |
16 | 147 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:14.96 | |
17 | 346 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:15.54 | |
18 | 296 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:15.69 | |
19 | 213 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:16.01 | |
20 | 47 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:16.25 | |
21 | 330 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:17.03 | |
22 | 370 | Hansen Rasmus Hagger | 2001 | BJERRE HER | 0119AS | 25 m | 1:17.47 | |
23 | 376 | Lund Halfdan Krogh | 2002 | BJERRE HER | 0287AF | 25 m | 1:19.12 | |
24 | 9 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 1:19.25 | |
25 | 281 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 1:19.48 | |
26 | 345 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:19.55 | |
27 | 133 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:20.04 | |
28 | 318 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:20.22 | |
29 | 146 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:20.29 | |
30 | 140 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:20.49 | |
31 | 340 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:20.50 | |
32 | 160 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:20.68 | |
33 | 369 | Germansen Mathias | 2002 | BJERRE HER | 0205AK | 25 m | 1:21.30 | |
34 | 250 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:21.55 | |
35 | 255 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 1:21.58 | |
36 | 322 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:23.19 | |
37 | 338 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:23.90 | |
38 | 181 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | 1:23.98 | |
39 | 327 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:24.02 | |
40 | 83 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:24.30 | |
41 | 164 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m | 1:24.30 | |
42 | 122 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 1:24.54 | |
43 | 261 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:25.34 | |
44 | 109 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 1:26.08 | |
45 | 104 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 1:26.69 | |
46 | 113 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 1:27.06 | |
47 | 228 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:27.53 | |
48 | 271 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:29.06 | |
49 | 46 | Hansen Frederik Bergene | 2003 | HORSENS | 0341AO | 25 m | 1:30.89 | |
50 | 380 | Nielsen Kristian | 2005 | BJERRE HER | 0589AH | 25 m | 1:31.78 | |
51 | 350 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:32.10 | |
52 | 300 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 25 m | 1:32.78 | |
53 | 383 | Schulte Erik Both | 2004 | BJERRE HER | 25 m | 1:33.82 | ||
54 | 344 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 1:36.12 | |
55 | 40 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 1:36.96 | |
56 | 121 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 1:38.99 | |
57 | 95 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 1:39.20 | |
58 | 169 | Riis Anders Kammer | 2003 | ODDER | 0323AR | 25 m | 1:39.36 | |
59 | 323 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:40.26 | |
60 | 79 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 1:40.27 | |
61 | 61 | Lenskjold Frederik | 2005 | HORSENS | 0579AL | 25 m | 1:40.91 | |
62 | 81 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 1:45.54 | |
63 | 339 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 1:48.56 | |
64 | 321 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 1:48.60 | |
65 | 287 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 1:55.96 | |
66 | 286 | Jensen Casper Juul | 2007 | S 68 | 0781AC | 25 m | 1:58.48 | |
67 | 198 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 2:07.88 | |
68 | 324 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 2:09.55 | |
69 | 190 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 2:13.98 | |
70 | 53 | Kirkmand Jakob | 2005 | HORSENS | 0589AJ | 25 m | ||
71 | 76 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 25 m | |||
72 | 119 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 25 m | |||
73 | 138 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 25 m | |||
74 | 172 | Segall Bertram | 2006 | ODDER | 0609AH | 25 m | ||
75 | 185 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | ||
76 | 191 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | ||
77 | 195 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | ||
78 | 297 | Mortensen Kasper Aastrøm | 2003 | S 68 | 0373AR | 25 m | ||
79 | 320 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 25 m | |||
80 | 341 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 23, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 4:32.11 | |
2 | 240 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 4:36.82 | |
3 | 274 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 4:41.11 | |
4 | 223 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 4:41.98 | |
5 | 251 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 4:45.47 | |
6 | 58 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 4:48.85 | |
7 | 244 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 4:52.97 | |
8 | 267 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 4:54.10 | |
9 | 337 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 4:56.45 | |
10 | 243 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 4:57.81 | |
11 | 141 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 4:59.85 | |
12 | 241 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 5:01.38 | |
13 | 32 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 5:04.03 | |
14 | 134 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 5:05.77 | |
15 | 253 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 5:06.19 | |
16 | 224 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 5:11.84 | |
17 | 89 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 5:15.35 | |
18 | 107 | Jørgensen Marie Louise | 2003 | KOLDING | 0368AF | 25 m | 5:20.83 | |
19 | 218 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 5:21.69 | |
20 | 219 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 5:21.90 | |
21 | 216 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 5:22.27 | |
22 | 88 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 5:24.24 | |
23 | 8 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 5:24.62 | |
24 | 87 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 5:28.23 | |
25 | 307 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 5:32.30 | |
26 | 309 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 5:42.17 | |
27 | 277 | Larsen Freja Klitgaard | 2004 | NORD | 0494AU | 25 m | 5:44.76 | |
28 | 295 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 5:45.26 | |
29 | 270 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 5:46.22 | |
30 | 257 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 5:49.21 | |
31 | 336 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 50 m | 5:49.37 | |
32 | 17 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 5:49.96 | |
33 | 13 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 5:55.96 | |
34 | 194 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 5:59.88 | |
35 | 189 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 50 m | 6:06.87 | |
36 | 197 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 6:13.35 | |
37 | 378 | Mortensen Lotte Damgaard | 2001 | BJERRE HER | 0166BD | 25 m | 7:30.00 | |
38 | 45 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | ||
39 | 75 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | ||
40 | 273 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 24, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 231 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 4:13.09 | |
2 | 263 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:13.85 | |
3 | 214 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 4:15.05 | |
4 | 237 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 4:22.03 | |
5 | 247 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 4:22.49 | |
6 | 242 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 4:37.39 | |
7 | 148 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 4:39.29 | |
8 | 276 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 4:41.69 | |
9 | 258 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 4:42.97 | |
10 | 16 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 4:46.49 | |
11 | 232 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 4:50.37 | |
12 | 94 | Damgaard Mads Ørum | 2001 | KOLDING | 0191AQ | 25 m | 4:52.38 | |
13 | 346 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 4:52.54 | |
14 | 112 | Lolk William | 2001 | KOLDING | 0193AJ | 25 m | 4:53.16 | |
15 | 73 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 5:01.04 | |
16 | 352 | Kjær Kasper | 2000 | H.G.F. | 0055AS | 25 m | 5:02.31 | |
17 | 72 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 5:04.10 | |
18 | 193 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 5:05.23 | |
19 | 220 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 5:05.66 | |
20 | 49 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 5:10.82 | |
21 | 156 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 5:15.19 | |
22 | 279 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 5:17.78 | |
23 | 200 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 5:21.34 | |
24 | 266 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 5:21.92 | |
25 | 234 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 5:22.88 | |
26 | 50 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 5:25.70 | |
27 | 340 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 5:26.09 | |
28 | 227 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 5:27.02 | |
29 | 9 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 5:33.78 | |
30 | 221 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 5:40.11 | |
31 | 255 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 5:43.60 | |
32 | 175 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 5:53.97 | |
33 | 236 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 6:12.28 | |
34 | 83 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 6:12.79 | |
35 | 47 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 6:30.03 | |
36 | 149 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 6:34.56 | |
37 | 290 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 6:43.21 | |
38 | 291 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 7:39.45 | |
39 | 97 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | ||
40 | 213 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 25, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 337 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:28.64 | |
2 | 168 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 2:32.89 | |
3 | 68 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 2:35.51 | |
4 | 335 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:41.10 | |
5 | 158 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:41.84 | |
6 | 342 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:43.92 | |
7 | 151 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 2:44.32 | |
8 | 10 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 2:45.34 | |
9 | 63 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 2:54.42 | |
10 | 272 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 2:55.24 | |
11 | 87 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 2:57.59 | |
12 | 12 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 2:59.00 | |
13 | 379 | Muhlig Mikela | 2003 | BJERRE HER | 0354BA | 25 m | 3:00.27 | |
14 | 308 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 3:02.21 | |
15 | 108 | Kann Julie | 2005 | KOLDING | 0556AK | 25 m | 3:06.30 | |
16 | 316 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 3:06.40 | |
17 | 187 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 3:09.94 | |
18 | 331 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 3:11.81 | |
19 | 329 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 3:17.42 | |
20 | 70 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 3:19.78 | |
21 | 382 | Ryhl Alberte Jung | 2003 | BJERRE HER | 0342BA | 25 m | 3:26.43 | |
22 | 305 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 3:35.08 | |
23 | 159 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 3:38.16 | |
24 | 229 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 4:14.14 | |
25 | 285 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 26, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 2:07.18 | |
2 | 137 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 2:14.49 | |
3 | 333 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:18.91 | |
4 | 106 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 2:25.63 | |
5 | 264 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:29.97 | |
6 | 115 | Nielsen William Vittrup | 2000 | KOLDING | 0099AU | 25 m | 2:30.91 | |
7 | 275 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 2:35.04 | |
8 | 147 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:36.73 | |
9 | 338 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:41.22 | |
10 | 330 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 2:42.95 | |
11 | 369 | Germansen Mathias | 2002 | BJERRE HER | 0205AK | 25 m | 2:46.17 | |
12 | 332 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 2:55.75 | |
13 | 245 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 2:58.39 | |
14 | 327 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 3:19.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:13.09 | |
2 | 241 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:13.23 | |
3 | 58 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:19.34 | |
4 | 14 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:19.78 | |
5 | 98 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:20.58 | |
6 | 218 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:23.87 | |
7 | 8 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 1:24.12 | |
8 | 62 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 1:24.87 | |
9 | 55 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:24.90 | |
10 | 188 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:25.59 | |
11 | 223 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:26.33 | |
12 | 299 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:26.55 | |
13 | 233 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:28.72 | |
14 | 269 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:29.91 | |
15 | 114 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 1:31.21 | |
16 | 374 | Jensen Carla | 2002 | BJERRE HER | 0216AT | 25 m | 1:31.23 | |
17 | 326 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:31.54 | |
18 | 87 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:31.59 | |
19 | 238 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 1:32.12 | |
20 | 262 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:32.12 | |
21 | 37 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:32.81 | |
22 | 304 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 1:33.09 | |
23 | 235 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 1:33.99 | |
24 | 7 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 1:34.07 | |
25 | 31 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:34.91 | |
26 | 301 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 1:35.22 | |
27 | 110 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 1:36.78 | |
28 | 373 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | BJERRE HER | 0586AO | 25 m | 1:37.04 | |
29 | 6 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 1:37.57 | |
30 | 199 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 1:39.44 | |
31 | 256 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 1:41.04 | |
32 | 74 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 1:41.07 | |
33 | 303 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 1:41.79 | |
34 | 32 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 1:42.15 | |
35 | 34 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:42.35 | |
36 | 18 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 1:42.79 | |
37 | 57 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 25 m | 1:44.50 | |
38 | 270 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:44.58 | |
39 | 265 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:44.64 | |
40 | 60 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 1:45.05 | |
41 | 86 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:45.84 | |
42 | 143 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 1:46.14 | |
43 | 196 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 1:46.37 | |
44 | 298 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:46.49 | |
45 | 123 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 1:46.98 | |
46 | 71 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 1:47.04 | |
47 | 45 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:47.20 | |
48 | 17 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 1:51.93 | |
49 | 334 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:52.60 | |
50 | 328 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:54.97 | |
51 | 54 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 1:55.09 | |
52 | 155 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:56.01 | |
53 | 154 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 1:56.18 | |
54 | 51 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 50 m | 1:56.27 | |
55 | 15 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 1:57.46 | |
56 | 52 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 1:58.18 | |
57 | 192 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 2:03.69 | |
58 | 317 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 2:11.47 | |
59 | 145 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 2:19.84 | |
60 | 347 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 2:23.09 | |
61 | 171 | Schmidt-Persson Clara | 2006 | ODDER | 0612AJ | 25 m | 2:28.02 | |
62 | 176 | Søe Sarah Lyse | 2007 | ODDER | 0764AB | 25 m | 2:40.54 | |
63 | 282 | Aaby Louise Bast | 1998 | NORD | 9872BE | 25 m | 2:52.71 | |
64 | 284 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 2:55.20 | |
65 | 120 | Schmidt Laura | 2003 | KOLDING | 25 m | |||
66 | 254 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | ||
67 | 273 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 28, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 1:13.70 | |
2 | 377 | Lund Hannibal Krogh | 1993 | BJERRE HER | 9343AO | 25 m | 1:14.13 | |
3 | 325 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:15.31 | |
4 | 38 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 1:16.27 | |
5 | 72 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:17.33 | |
6 | 117 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 1:17.88 | |
7 | 353 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 1:18.31 | |
8 | 232 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 1:18.96 | |
9 | 96 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 1:19.78 | |
10 | 220 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:20.52 | |
11 | 258 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:21.21 | |
12 | 174 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 1:21.90 | |
13 | 3 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:22.03 | |
14 | 49 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:22.38 | |
15 | 4 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:23.80 | |
16 | 175 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:23.88 | |
17 | 149 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:24.05 | |
18 | 280 | Sander Nikolai | 2003 | NORD | 0371AF | 25 m | 1:24.83 | |
19 | 296 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:25.00 | |
20 | 281 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 1:26.31 | |
21 | 94 | Damgaard Mads Ørum | 2001 | KOLDING | 0191AQ | 25 m | 1:28.06 | |
22 | 47 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:29.00 | |
23 | 376 | Lund Halfdan Krogh | 2002 | BJERRE HER | 0287AF | 25 m | 1:29.21 | |
24 | 266 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:29.88 | |
25 | 271 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:31.35 | |
26 | 146 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:32.47 | |
27 | 350 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:34.75 | |
28 | 97 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 1:35.75 | |
29 | 46 | Hansen Frederik Bergene | 2003 | HORSENS | 0341AO | 25 m | 1:37.22 | |
30 | 122 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 1:37.92 | |
31 | 113 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 1:39.44 | |
32 | 79 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 1:41.56 | |
33 | 83 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 50 m | 1:44.01 | |
34 | 90 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 1:44.78 | |
35 | 380 | Nielsen Kristian | 2005 | BJERRE HER | 0589AH | 25 m | 1:45.41 | |
36 | 95 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 1:48.41 | |
37 | 195 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:53.31 | |
38 | 81 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 1:54.06 | |
39 | 321 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 1:54.78 | |
40 | 323 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:56.56 | |
41 | 53 | Kirkmand Jakob | 2005 | HORSENS | 0589AJ | 25 m | 2:02.05 | |
42 | 386 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 2:06.76 | |
43 | 121 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 2:07.55 | |
44 | 324 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 2:10.92 | |
45 | 348 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 2:28.75 | |
46 | 119 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 25 m | |||
47 | 152 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | ||
48 | 166 | Press Noah | 2007 | ODDER | 0735AB | 25 m | ||
49 | 191 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | ||
50 | 286 | Jensen Casper Juul | 2007 | S 68 | 0781AC | 25 m | ||
51 | 287 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | ||
52 | 343 | Rasmussen Alexander | 2005 | THISTED | 25 m | |||
53 | 345 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 29, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:29.90 | |
2 | 267 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:35.65 | |
3 | 274 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:38.77 | |
4 | 251 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:43.17 | |
5 | 331 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:44.30 | |
6 | 240 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 2:46.12 | |
7 | 93 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 2:49.42 | |
8 | 157 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 2:51.75 | |
9 | 278 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 2:54.09 | |
10 | 150 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 2:55.33 | |
11 | 309 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 3:20.00 | |
12 | 111 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 3:25.35 | |
13 | 222 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 3:31.27 | |
14 | 89 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | ||
15 | 92 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | ||
16 | 248 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | ||
17 | 253 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 30, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 231 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:15.31 | |
2 | 263 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:15.77 | |
3 | 16 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:50.42 | |
4 | 40 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 31, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 134 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 1:07.63 | |
2 | 68 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:11.14 | |
3 | 216 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:11.40 | |
4 | 168 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 1:12.02 | |
5 | 244 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:12.25 | |
6 | 337 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:12.25 | |
7 | 224 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:12.69 | |
8 | 257 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:12.81 | |
9 | 294 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:12.83 | |
10 | 55 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:12.85 | |
11 | 153 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 1:13.16 | |
12 | 58 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:13.83 | |
13 | 158 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:13.92 | |
14 | 116 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 1:14.76 | |
15 | 335 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:14.77 | |
16 | 151 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:15.43 | |
17 | 272 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:17.57 | |
18 | 142 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:17.64 | |
19 | 63 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:18.02 | |
20 | 12 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 1:18.45 | |
21 | 351 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 1:18.54 | |
22 | 107 | Jørgensen Marie Louise | 2003 | KOLDING | 0368AF | 25 m | 1:18.62 | |
23 | 225 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:18.65 | |
24 | 88 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 1:19.28 | |
25 | 10 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 1:19.96 | |
26 | 259 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:20.12 | |
27 | 110 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 1:20.49 | |
28 | 310 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:21.52 | |
29 | 180 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:23.37 | |
30 | 295 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:23.88 | |
31 | 87 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:24.07 | |
32 | 108 | Kann Julie | 2005 | KOLDING | 0556AK | 25 m | 1:24.58 | |
33 | 307 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:24.76 | |
34 | 118 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 1:24.78 | |
35 | 252 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:24.87 | |
36 | 382 | Ryhl Alberte Jung | 2003 | BJERRE HER | 0342BA | 25 m | 1:25.52 | |
37 | 42 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:25.71 | |
38 | 308 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 1:25.87 | |
39 | 80 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 1:26.26 | |
40 | 62 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 1:27.07 | |
41 | 34 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:27.87 | |
42 | 239 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:27.97 | |
43 | 329 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 1:28.13 | |
44 | 114 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 1:28.34 | |
45 | 143 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 1:28.83 | |
46 | 105 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 1:29.28 | |
47 | 13 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 1:29.52 | |
48 | 37 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:29.72 | |
49 | 70 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:30.08 | |
50 | 378 | Mortensen Lotte Damgaard | 2001 | BJERRE HER | 0166BD | 25 m | 1:30.34 | |
51 | 215 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 1:30.57 | |
52 | 249 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 1:30.80 | |
53 | 167 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | 1:31.14 | |
54 | 74 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 1:32.23 | |
55 | 159 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 1:32.89 | |
56 | 194 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:32.91 | |
57 | 302 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 1:33.21 | |
58 | 305 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:35.16 | |
59 | 31 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:35.47 | |
60 | 277 | Larsen Freja Klitgaard | 2004 | NORD | 0494AU | 25 m | 1:35.48 | |
61 | 319 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:37.51 | |
62 | 75 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:38.01 | |
63 | 178 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ODDER | 0418AV | 25 m | 1:38.40 | |
64 | 86 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:38.49 | |
65 | 189 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:38.56 | |
66 | 60 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 1:38.95 | |
67 | 306 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | 1:39.32 | |
68 | 124 | Wichmann-Hansen Marie | 2002 | KOLDING | 0268AZ | 25 m | 1:41.57 | |
69 | 161 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 1:42.37 | |
70 | 91 | Callesen Amalie Kjærgaard | 2006 | KOLDING | 0614AI | 25 m | 1:42.44 | |
71 | 170 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 1:43.77 | |
72 | 289 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 1:48.14 | |
73 | 163 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 1:48.90 | |
74 | 51 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 50 m | 1:49.54 | |
75 | 144 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:54.21 | |
76 | 162 | Nonbye Julie | 2006 | ODDER | 0612AF | 25 m | 1:56.73 | |
77 | 64 | Madsen Signe Vandborg | 2005 | HORSENS | 0572AQ | 25 m | 1:59.44 | |
78 | 173 | Segall Sille | 2004 | ODDER | 0492AS | 25 m | 2:03.18 | |
79 | 41 | Gregersen Cecilie Egemose | 2005 | HORSENS | 0542AR | 25 m | ||
80 | 179 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | ||
81 | 186 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | ||
82 | 192 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | ||
83 | 292 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 32, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 56.58 | |
2 | 247 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:00.59 | |
3 | 137 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 1:00.65 | |
4 | 333 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:00.85 | |
5 | 242 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:01.33 | |
6 | 156 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:03.45 | |
7 | 237 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 1:04.00 | |
8 | 72 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:04.85 | |
9 | 106 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 1:07.24 | |
10 | 214 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:07.62 | |
11 | 346 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:08.54 | |
12 | 275 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 1:08.68 | |
13 | 279 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 1:09.19 | |
14 | 11 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 1:09.31 | |
15 | 355 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 1:10.66 | |
16 | 276 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:11.37 | |
17 | 148 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 1:11.64 | |
18 | 38 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 1:11.79 | |
19 | 117 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 1:12.18 | |
20 | 112 | Lolk William | 2001 | KOLDING | 0193AJ | 25 m | 1:12.28 | |
21 | 115 | Nielsen William Vittrup | 2000 | KOLDING | 0099AU | 25 m | 1:12.29 | |
22 | 264 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:12.48 | |
23 | 84 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 1:12.77 | |
24 | 193 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 1:13.22 | |
25 | 280 | Sander Nikolai | 2003 | NORD | 0371AF | 25 m | 1:14.04 | |
26 | 4 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:14.26 | |
27 | 250 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:14.79 | |
28 | 369 | Germansen Mathias | 2002 | BJERRE HER | 0205AK | 25 m | 1:15.35 | |
29 | 357 | Madsen Mathias | 1999 | HSK | 9937AU | 25 m | 1:15.45 | |
30 | 338 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:16.73 | |
31 | 330 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:16.92 | |
32 | 221 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:17.69 | |
33 | 318 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:18.40 | |
34 | 50 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 1:18.53 | |
35 | 370 | Hansen Rasmus Hagger | 2001 | BJERRE HER | 0119AS | 25 m | 1:18.62 | |
36 | 3 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:18.87 | |
37 | 47 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:19.13 | |
38 | 281 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 1:19.26 | |
39 | 234 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:19.70 | |
40 | 140 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:19.71 | |
41 | 327 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:20.26 | |
42 | 160 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:21.11 | |
43 | 73 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 1:22.43 | |
44 | 109 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 1:23.07 | |
45 | 332 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:23.44 | |
46 | 236 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:23.99 | |
47 | 261 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:25.23 | |
48 | 164 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m | 1:25.27 | |
49 | 348 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:26.70 | |
50 | 104 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 1:27.56 | |
51 | 113 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 1:29.77 | |
52 | 181 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | 1:29.85 | |
53 | 245 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:29.85 | |
54 | 228 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:30.64 | |
55 | 227 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:32.28 | |
56 | 169 | Riis Anders Kammer | 2003 | ODDER | 0323AR | 25 m | 1:32.36 | |
57 | 386 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 1:33.04 | |
58 | 200 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 50 m | 1:34.04 | |
59 | 300 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 25 m | 1:38.66 | |
60 | 290 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 1:40.16 | |
61 | 339 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 1:40.77 | |
62 | 322 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:44.34 | |
63 | 365 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 1:45.02 | |
64 | 185 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 1:45.58 | |
65 | 198 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 1:50.06 | |
66 | 81 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 1:53.95 | |
67 | 291 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 50 m | 1:58.19 | |
68 | 79 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 50 m | 2:03.87 | |
69 | 172 | Segall Bertram | 2006 | ODDER | 0609AH | 25 m | 2:05.69 | |
70 | 61 | Lenskjold Frederik | 2005 | HORSENS | 0579AL | 50 m | 2:10.79 | |
71 | 190 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 2:20.01 | |
72 | 5 | Hansen Emil | 2003 | HSK | 0383AS | 25 m | ||
73 | 53 | Kirkmand Jakob | 2005 | HORSENS | 0589AJ | 25 m | ||
74 | 76 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 25 m | |||
75 | 152 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | ||
76 | 297 | Mortensen Kasper Aastrøm | 2003 | S 68 | 0373AR | 25 m | ||
77 | 383 | Schulte Erik Both | 2004 | BJERRE HER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |
Løb 98, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 149 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:15.47 | |
2 | 345 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:19.55 | |
3 | 146 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:20.29 | |
4 | 109 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 1:26.08 | |
5 | 104 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 1:26.69 | |
6 | 348 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:28.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 19 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 13:51 |
Løb 99, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 388 | Horsens 1 | 2003 | HORSENS | 25 m | 2:05.87 | ||
2 | 1 | Hsk Mix 1 | 0 | HSK | 25 m | 2:05.94 | ||
3 | 389 | Horsens 2 | 2003 | HORSENS | 25 m | 2:08.00 | ||
4 | 2 | Hsk Mix 2 | 0 | HSK | 25 m | 2:10.37 | ||
5 | 293 | Rød Stue | 0 | S 68 | 25 m | 2:11.00 | ||
6 | 311 | Thisted 1 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:11.06 | ||
7 | 390 | Horsens 3 | 2003 | HORSENS | 25 m | 2:15.00 | ||
8 | 391 | Horsens 4 | 2003 | HORSENS | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 268 | Nord Mix | 2002 | NORD | 25 m | 2:20.02 | ||
10 | 312 | Thisted 2 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:23.33 | ||
11 | 392 | Horsens 5 | 2003 | HORSENS | 25 m | 2:25.00 | ||
12 | 366 | Bhs Mix 1 | 2001 | BJERRE HER | 25 m | 2:27.63 | ||
13 | 313 | Thisted 3 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:35.01 | ||
14 | 314 | Thisted 4 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:35.42 | ||
15 | 367 | Bhs Mix 2 | 2003 | BJERRE HER | 25 m | 2:43.55 | ||
16 | 315 | Thisted 5 | 2002 | THISTED | 25 m | 3:02.77 | ||
17 | 288 | Gul Stue | 0 | S 68 | 25 m | 3:17.99 | ||
18 | 283 | Blå Stue | 0 | S 68 | 25 m | 3:18.00 | ||
19 | 202 | Kvik 1 | 2001 | KVIK | 25 m | 4:00.00 | ||
20 | 205 | Kvik 2 | 2001 | KVIK | 25 m | 4:00.00 | ||
21 | 206 | Kvik 3 | 2001 | KVIK | 25 m | 4:05.00 | ||
22 | 207 | Kvik 4 | 2003 | KVIK | 25 m | 4:05.00 | ||
23 | 208 | Kvik 5 | 2003 | KVIK | 25 m | 4:10.00 | ||
24 | 209 | Kvik 6 | 2003 | KVIK | 25 m | 4:10.00 | ||
25 | 210 | Kvik 7 | 2003 | KVIK | 25 m | 4:10.00 | ||
26 | 211 | Kvik 8 | 2003 | KVIK | 25 m | 4:15.00 | ||
27 | 212 | Kvik 9 | 2003 | KVIK | 25 m | 4:15.00 | ||
28 | 203 | Kvik 10 | 2003 | KVIK | 25 m | 4:20.00 | ||
29 | 204 | Kvik 11 | 2003 | KVIK | 25 m | 4:20.00 | ||
30 | 99 | Calle Canin Grp A | 2001 | KOLDING | 25 m | |||
31 | 100 | El Equipo Ganador Grp B | 2002 | KOLDING | 25 m | |||
32 | 101 | Ganamos Kolding Grp B | 2002 | KOLDING | 25 m | |||
33 | 102 | Kolding Sharks Grp B | 2002 | KOLDING | 25 m | |||
34 | 103 | Ksk Guns Grp B | 2002 | KOLDING | 25 m | |||
35 | 125 | Odder Mix | 0 | ODDER | 25 m | |||
36 | 126 | Odder Mix 2 | 0 | ODDER | 25 m | |||
37 | 127 | Odder Mix 3 | 0 | ODDER | 25 m | |||
38 | 128 | Odder Mix 4 | 0 | ODDER | 25 m | |||
39 | 129 | Odder Mix 5 | 0 | ODDER | 25 m | |||
40 | 130 | Odder Mix 6 | 0 | ODDER | 25 m | |||
41 | 131 | Odder Mix 7 | 0 | ODDER | 25 m | |||
42 | 132 | Odder Mix 8 | 0 | ODDER | 25 m | |||
43 | 182 | Sksv Mix 1 | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | |||
44 | 183 | Sksv Mix 2 | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | |||
45 | 184 | Sksv Mix 3 | 2002 | SKANDERBOR | 25 m | |||
46 | 362 | Stidsholdt 1 | 0 | STIDSHOLDT | 25 m | |||
47 | 363 | Stidsholdt 2 | 0 | STIDSHOLDT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 16 marts 2017 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 20:14 |