- Vælg en funktion:
- Start
- Søg stævne
- Startliste
- Resultat
- Pr. løb
- Filarkiv
- LIVE
- Swimify
Pr. løb: Sum-Sim (50m) 2023
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
- Vælg klasse:
- Alle
- Herrer individuelt
- Damer individuelt
- Herre holdkap
- Dame holdkap
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
0 | Prisutdelning 100m bröstsim flickor | |||
0 | Prisutdelning 100m bröstsim pojkar | |||
0 | Prisutdelning 100m fjärilsim flickor | |||
0 | Prisutdelning 100m fjärilsim pojkar | |||
0 | Prisutdelning 100m frisim flickor | |||
0 | Prisutdelning 100m frisim pojkar | |||
0 | Prisutdelning 100m ryggsim flickor | |||
0 | Prisutdelning 100m ryggsim pojkar | |||
0 | Prisutdelning 1500m frisim flickor | |||
0 | Prisutdelning 1500m frisim pojkar | |||
0 | Prisutdelning 200m bröstsim flickor | |||
0 | Prisutdelning 200m bröstsim pojkar | |||
0 | Prisutdelning 200m fjärilsim flickor | |||
0 | Prisutdelning 200m fjärilsim pojkar | |||
0 | Prisutdelning 200m frisim flickor | |||
0 | Prisutdelning 200m frisim pojkar | |||
0 | Prisutdelning 200m medley flickor | |||
0 | Prisutdelning 200m medley pojkar | |||
0 | Prisutdelning 200m ryggsim flickor | |||
0 | Prisutdelning 200m ryggsim pojkar | |||
0 | Prisutdelning 400m frisim flickor | |||
0 | Prisutdelning 400m frisim pojkar | |||
0 | Prisutdelning 400m medley flickor | |||
0 | Prisutdelning 400m medley pojkar | |||
0 | Prisutdelning 4x100m frisim flickor 13-14 | |||
0 | Prisutdelning 4x100m frisim flickor 15-16 | |||
0 | Prisutdelning 4x100m frisim pojkar 13-14 | |||
0 | Prisutdelning 4x100m frisim pojkar 15-16 | |||
0 | Prisutdelning 4x100m medley flickor 13-14 | |||
0 | Prisutdelning 4x100m medley flickor 15-16 | |||
0 | Prisutdelning 4x100m medley pojkar 13-14 | |||
0 | Prisutdelning 4x100m medley pojkar 15-16 | |||
0 | Prisutdelning 4x200m frisim flickor 13-14 | |||
0 | Prisutdelning 4x200m frisim flickor 15-16 | |||
0 | Prisutdelning 4x200m frisim pojkar 13-14 | |||
0 | Prisutdelning 4x200m frisim pojkar 15-16 | |||
0 | Prisutdelning 50m bröstsim flickor | |||
0 | Prisutdelning 50m bröstsim pojkar | |||
0 | Prisutdelning 50m fjärilsim flickor | |||
0 | Prisutdelning 50m fjärilsim pojkar | |||
0 | Prisutdelning 50m frisim flickor | |||
0 | Prisutdelning 50m frisim pojkar | |||
0 | Prisutdelning 50m ryggsim flickor | |||
0 | Prisutdelning 50m ryggsim pojkar | |||
0 | Prisutdelning 800m frisim flickor | |||
0 | Prisutdelning 800m frisim pojkar | |||
1 | 4x200m frisim pojkar 13-14 direktfinal | TYR | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
2 | 4x200m frisim flickor 13-14 direktfinal | Depend | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
3 | 4x200m frisim pojkar 15-16 direktfinal | TYR | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
4 | 4x200m frisim flickor 15-16 direktfinal | Depend | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
5 | 400m frisim pojkar final | Sia Glass | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
5 | 400m frisim pojkar försök | Sia Glass | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
6 | 100m frisim flickor final | Craft | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
6 | 100m frisim flickor försök | Craft | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
7 | 100m bröstsim pojkar final | Halmstad Plaza | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
7 | 100m bröstsim pojkar försök | Halmstad Plaza | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
8 | 200m medley flickor final | Swimnet | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
8 | 200m medley flickor försök | Swimnet | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
9 | 200m fjärilsim pojkar final | Rotorps Bygg | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
9 | 200m fjärilsim pojkar försök | Rotorps Bygg | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
10 | 50m ryggsim flickor final | Hallarna | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
10 | 50m ryggsim flickor försök | Hallarna | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
11 | 50m frisim pojkar final | Meliora tandklinik | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
11 | 50m frisim pojkar försök | Meliora tandklinik | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
12 | 1500m frisim flickor direktfinal | Vansbrosimningen | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Indledende | ||||
13 | 4x100m medley pojkar 13-14 direktfinal | Freker | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
14 | 4x100m medley pojkar 15-16 direktfinal | Freker | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
15 | 400m frisim flickor final | Hotell Mårtensson | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
15 | 400m frisim flickor försök | Hotell Mårtensson | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
16 | 100m frisim pojkar final | Oscar Hansson | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
16 | 100m frisim pojkar försök | Oscar Hansson | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
17 | 100m bröstsim flickor final | Meliora tandklinik | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
17 | 100m bröstsim flickor försök | Meliora tandklinik | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
18 | 200m medley pojkar final | Swimnet | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
18 | 200m medley pojkar försök | Swimnet | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
19 | 200m fjärilsim flickor final | Sia Glass | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
19 | 200m fjärilsim flickor försök | Sia Glass | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
20 | 50m ryggsim pojkar final | Jack tryck och brodyr AB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
20 | 50m ryggsim pojkar försök | Jack tryck och brodyr AB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
21 | 50m frisim flickor final | Meliora tandklinik | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
21 | 50m frisim flickor försök | Meliora tandklinik | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
22 | 1500m frisim pojkar direktfinal | Vansbrosimningen | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Indledende | ||||
23 | 4x100m medley flickor 13-14 direktfinal | Malmsten | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
24 | 4x100m medley flickor 15-16 direktfinal | Malmsten | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
25 | 400m medley flickor final | Meliora tandklinik | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
25 | 400m medley flickor försök | Meliora tandklinik | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
26 | 100m fjärilsim pojkar final | Oscar Hansson | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
26 | 100m fjärilsim pojkar försök | Oscar Hansson | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
27 | 100m ryggsim flickor final | Meliora tandklinik | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
27 | 100m ryggsim flickor försök | Meliora tandklinik | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
28 | 200m frisim pojkar final | TYR | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
28 | 200m frisim pojkar försök | TYR | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
29 | 200m bröstsim flickor final | Meliora tandklinik | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
29 | 200m bröstsim flickor försök | Meliora tandklinik | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
30 | 200m ryggsim pojkar final | Swimnet | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
30 | 200m ryggsim pojkar försök | Swimnet | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
31 | 50m fjärilsim flickor final | Good Morning | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
31 | 50m fjärilsim flickor försök | Good Morning | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
32 | 50m bröstsim pojkar final | Jack tryck och brodyr AB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
32 | 50m bröstsim pojkar försök | Jack tryck och brodyr AB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
33 | 800m frisim flickor direktfinal | Vansbrosimningen | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Indledende | ||||
34 | 4x100m frisim pojkar 13-14 direktfinal | TYR | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
35 | 4x100m frisim pojkar 15-16 direktfinal | TYR | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
36 | 400m medley pojkar final | Sia Glass | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
36 | 400m medley pojkar försök | Sia Glass | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
37 | 100m fjärilsim flickor final | TYR | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
37 | 100m fjärilsim flickor försök | TYR | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
38 | 100m ryggsim pojkar final | HFAB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
38 | 100m ryggsim pojkar försök | HFAB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
39 | 200m frisim flickor final | Meliora tandklinik | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
39 | 200m frisim flickor försök | Meliora tandklinik | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
40 | 200m bröstsim pojkar final | I am coffee & chocolate | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
40 | 200m bröstsim pojkar försök | I am coffee & chocolate | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
41 | 200m ryggsim flickor final | Landos Gym | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
41 | 200m ryggsim flickor försök | Landos Gym | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
42 | 50m fjärilsim pojkar final | Sia Glass | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
42 | 50m fjärilsim pojkar försök | Sia Glass | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
43 | 50m bröstsim flickor final | Jack tryck och brodyr AB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
43 | 50m bröstsim flickor försök | Jack tryck och brodyr AB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Semifinale | ||||
44 | 800m frisim pojkar direktfinal | Vansbrosimningen | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
Indledende | ||||
45 | 4x100m frisim flickor 13-14 direktfinal | Nordic Wellness | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
46 | 4x100m frisim flickor 15-16 direktfinal | Nordic Wellness | Deltagerliste | |
Indledende |
RSS Feed | Kontakt | Integritetspolicy
© Copyright 2013 IC Control Media & Sport
Time: 0.623 | Qeueries: 4763