2022-12-02   08:31:09
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Pr. løb: Valle-Cup 2022

Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.

# Løb Sponsor StartlisteResultat
0 expand   Medalje overrækkelse   
0 expand   Pause   
1 expand   200m Frisvømning Damer Final CBRE Intego A/S  Deltagerliste
2 expand   200m Frisvømning Herrer Final Magion  Deltagerliste
3 expand   50m Rygsvømning Damer Final Tømrerfirmaet Torben Holt  Deltagerliste
4 expand   50m Rygsvømning Herrer Final Vildmedvin  Deltagerliste
5 expand   100m Brystsvømning Damer Final Garant Grindsted  Deltagerliste
6 expand   100m Brystsvømning Herrer Final Sengeuniverset  Deltagerliste
7 expand   100m Medley Damer Final KT erhvervsbyg  Deltagerliste
8 expand   100m Medley Herrer Final Sport24 Grindsted  Deltagerliste
9 expand   25m Rygsvømning Damer Final Grindsted landbrugsskole  Deltagerliste
10 expand   25m Rygsvømning Herrer Final Tronsø efterskole og fri fagskole  Deltagerliste
11 expand   50m Frisvømning Damer Final Vestjysk Bank Grindsted  Deltagerliste
12 expand   50m Frisvømning Herrer Final IFF  Deltagerliste
13 expand   100m Rygsvømning Damer Final Vestjysk Bank Grindsted  Deltagerliste
14 expand   100m Rygsvømning Herrer Final Therkildsen Ejendomme A/S  Deltagerliste
15 expand   50m Butterfly Damer Final Agerskov ungdomsskole  Deltagerliste
16 expand   50m Butterfly Herrer Final Expert-Punkt 1  Deltagerliste
17 expand   100m Frisvømning Damer Final EL installatør Finn Lauidsen  Deltagerliste
18 expand   100m Frisvømning Herrer Final Samstrøm A/S  Deltagerliste
19 expand   50m Brystsvømning Damer Final Skouniverset  Deltagerliste
20 expand   50m Brystsvømning Herrer Final Kiropraktisk klinik ved - Michael Vaarst  Deltagerliste
21 expand   25m Frisvømning Damer Final MT Gulve og Gardiner  Deltagerliste
22 expand   25m Frisvømning Herrer Final Murefirmaet Børge Larsen  Deltagerliste
23 expand   4x50m Fri Træner/official Mix Final Guldbageren Grindsted  Deltagerliste
101 expand   4x50m Medley Damer Final Tandlægerne Birketorvet  Deltagerliste
102 expand   4x50m Medley Herrer Final Thranes køreskole  Deltagerliste
103 expand   4x50m Medley Mix Final Vognmand Henrik Gade  Deltagerliste
111 expand   4x50m Frisvømning Damer Final Vestjysk Bank Grindsted  Deltagerliste
112 expand   4x50m Frisvømning Herrer Final IFF  Deltagerliste
113 expand   4x50m Frisvømning Mix Final Kontorbutikken  Deltagerliste
121 expand   4x25m For Sjov Damer final Rene Schroter-VW Grindsted  Deltagerliste
122 expand   4x25m For Sjov Herrer final Jettes Foto  Deltagerliste
123 expand   4x25m For Sjov Mix Final Tårnvej Biler  Deltagerliste
131 expand   4x100m Frisvømning Damer Final Junge Byg  Deltagerliste
132 expand   4x100m Frisvømning Herrer Final Revisionsfirmaet Kjær  Deltagerliste
133 expand   4x100m Frisvømning Mix Final HOME  Deltagerliste
141 expand   4x50m Klodshans Damer Final Tøjeksperten - Kent  Deltagerliste
142 expand   4x50m Klodshans Herrer Final REMA 1000  Deltagerliste
143 expand   4x50m Klodshans Mix Final Fysioterapeut Janni Rahbek, fysio Danmark  Deltagerliste

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner