Pr. løb: IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | T11,12,13,14,15 100m RU Finaali | Turun Satama Oy | Deltagerliste | |
2 | P12,13,14,15,16 100m RU Finaali | Viking Line | Deltagerliste | |
3 | T13,14,15 800m VU Finaali | Gant ProFashion Oy | Deltagerliste | |
4 | P14,15,16 800m VU Finaali | TOK | Deltagerliste | |
5 | 4X100m T15 SKU Finaali | LKV Suominen Oy | Deltagerliste | |
6 | 4X100m P16 SKU Finaali | Pixomi Oy | Deltagerliste | |
7 | T10,11,12,13,14,15 100m VU Finaali | Suomen Asunnon Osto | Deltagerliste | |
8 | P11,12,13,14,15,16 100m VU Finaali | Intersport Hansa | Deltagerliste | |
9 | T12,13,14,15 200m SU Finaali | Muovitech Finland Oy | Deltagerliste | |
10 | P13,14,15,16 200m SU Finaali | Viking Line | Deltagerliste | |
11 | T10,11,12-15 50m PU Finaali | Boomerang ProFashion Oy | Deltagerliste | |
12 | P11,12,13-16 50m PU Finaali | TOK | Deltagerliste | |
13 | T12,13,14,15 400m SKU Finaali | Topi Riivari Oy | Deltagerliste | |
14 | P13,14,15,16 400m SKU Finaali | Roberts Berrie | Deltagerliste | |
15 | T10,12,13,14,15 200m VU Finaali | Insinööritoimisto Eero Kellberg Oy | Deltagerliste | |
16 | P11,13,14,15,16 200m VU Finaali | Viking Line | Deltagerliste | |
17 | T10,11,12-15 50m RU Finaali | Asuntovuokraus Avori | Deltagerliste | |
18 | P11,12,13-16 50m RU Finaali | TOK | Deltagerliste | |
19 | T11,12,13,14,15 100m PU Finaali | Intersport Sello | Deltagerliste | |
20 | P12,13,14,15,16 100m PU Finaali | Pixomi Oy | Deltagerliste | |
21 | 4X50m SKU mix Finaali | Citywork Oy | Deltagerliste | |
22 | 4X50m SKU mix Finaali | Roberts Berrie | Deltagerliste | |
23 | T11,12,13,14,15 400m VU Finaali | Gant ProFashion Oy | Deltagerliste | |
24 | P12,13,14,15,16 400m VU Finaali | Intersport Hansa | Deltagerliste | |
25 | T10,11,12-15 100m SKU Finaali | Korjauspartnerit | Deltagerliste | |
26 | P11,12,13-16 100m SKU Finaali | Viking Line | Deltagerliste | |
27 | T10,11,12-15 50m SU Finaali | LKV Suominen Oy | Deltagerliste | |
28 | P11,12,13-16 50m SU Finaali | TOK | Deltagerliste | |
29 | T12,13,14,15 200m RU Finaali | Topi Riivari Oy | Deltagerliste | |
30 | P13,14,15,16 200m RU Finaali | Pixomi Oy | Deltagerliste | |
31 | 4X100m T15 VU Finaali | Turun Satama Oy | Deltagerliste | |
32 | 4X100m P16 VU Finaali | Roberts Berrie | Deltagerliste | |
33 | T10,11,12,13,14,15 200m SKU Finaali | Ortomat Herpola | Deltagerliste | |
34 | P11,12,13,14,15,16 200m SKU Finaali | Viking Line | Deltagerliste | |
35 | T13,14,15 200m PU Finaali | Asuntovuokraus Avori | Deltagerliste | |
36 | P14,15,16 200m PU Finaali | TOK | Deltagerliste | |
37 | T10,11,12-15 50m VU Finaali | Muovitech Finland Oy | Deltagerliste | |
38 | P11,12,13-16 50m VU Finaali | Intersport Hansa | Deltagerliste | |
39 | T11,12,13,14,15 100m SU Finaali | Citywork Oy | Deltagerliste | |
40 | P12,13,14,15,16 100m SU Finaali | Pixomi Oy | Deltagerliste | |
41 | 4X50m VU mix Finaali | Boomerang ProFashion Oy | Deltagerliste | |
42 | 4X50m VU mix Finaali | Roberts Berrie | Deltagerliste |