2021-10-17   22:01:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Lajeittain: Ruskauinnit

Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.

# Laji Yhteistyökumppani Erälistanuoretaikuiset
0 expand   Tauko     
1 expand   200m Backstroke Women Finaali    Osallistujaluettelo
2 expand   200m Backstroke Men Finaali    Osallistujaluettelo
3 expand   50m Freestyle Women Erä Autofix1.com Oulu Oy    Osallistujaluettelo
3 expand   50m Freestyle Women Finaali Autofix1.com Oulu Oy    Osallistujaluettelo
4 expand   50m Freestyle Men Erä Autofix1.com Oulu Oy    Osallistujaluettelo
4 expand   50m Freestyle Men Finaali Autofix1.com Oulu Oy    Osallistujaluettelo
5 expand   100m Breaststroke Women Finaali Ailean Technologies Oy    Osallistujaluettelo
6 expand   100m Breaststroke Men Finaali Ailean Technologies Oy    Osallistujaluettelo
7 expand   100m Individual Medley Women Finaali    Osallistujaluettelo
8 expand   100m Individual Medley Men Finaali    Osallistujaluettelo
9 expand   50m Butterfly Women Finaali    Osallistujaluettelo
10 expand   50m Butterfly Men Finaali    Osallistujaluettelo
11 expand   200m Freestyle Women Finaali Parturi-Kampaamo Jing    Osallistujaluettelo
12 expand   200m Freestyle Men Finaali Parturi-Kampaamo Jing    Osallistujaluettelo
13 expand   50m Backstroke Women Finaali    Osallistujaluettelo
14 expand   50m Backstroke Men Finaali    Osallistujaluettelo
15 expand   25m Freestyle Women Finaali    Osallistujaluettelo
16 expand   25m Freestyle Men Finaali    Osallistujaluettelo
17 expand   50m Freestyle Women Finaali    Osallistujaluettelo
18 expand   50m Freestyle Men Finaali    Osallistujaluettelo
19 expand   100m Butterfly Women Finaali    Osallistujaluettelo
20 expand   100m Butterfly Men Finaali    Osallistujaluettelo
21 expand   200m Breaststroke Women Finaali Suora Broadcast    Osallistujaluettelo
22 expand   200m Breaststroke Men Finaali Suora Broadcast    Osallistujaluettelo
23 expand   200m Individual Medley Women Finaali    Osallistujaluettelo
24 expand   200m Individual Medley Men Finaali    Osallistujaluettelo
25 expand   50m Backstroke Women Finaali    Osallistujaluettelo
26 expand   50m Backstroke Men Finaali    Osallistujaluettelo
27 expand   400m Freestyle Women Finaali    Osallistujaluettelo
28 expand   400m Freestyle Men Finaali    Osallistujaluettelo
29 expand   800m Freestyle Women Finaali    Osallistujaluettelo
30 expand   800m Freestyle Men Finaali    Osallistujaluettelo
31 expand   100m Backstroke Women Finaali Valmennuskeskus Voimala    Osallistujaluettelo
32 expand   100m Backstroke Men Finaali Valmennuskeskus Voimala    Osallistujaluettelo
33 expand   50m Breaststroke Women Finaali    Osallistujaluettelo
34 expand   50m Breaststroke Men Finaali    Osallistujaluettelo
35 expand   100m Freestyle Women Finaali    Osallistujaluettelo
36 expand   100m Freestyle Men Finaali    Osallistujaluettelo
37 expand   200m Butterfly Women Finaali    Osallistujaluettelo
38 expand   200m Butterfly Men Finaali    Osallistujaluettelo
39 expand   400m Individual Medley Women Finaali    Osallistujaluettelo
40 expand   400m Individual Medley Men Finaali    Osallistujaluettelo
41 expand   50m Vapaauinti Naiset Finaali    Osallistujaluettelo
42 expand   50m Vapaauinti Miehet Finaali    Osallistujaluettelo
43 expand   50m Rintauinti Naiset Finaali Oulun Yliopisto    Osallistujaluettelo
44 expand   50m Rintauinti Miehet Finaali Oulun Yliopisto    Osallistujaluettelo
45 expand   50m Selkäuinti Naiset Finaali    Osallistujaluettelo
46 expand   50m Selkäuinti Miehet Finaali    Osallistujaluettelo
47 expand   50m Perhosuinti Naiset Finaali    Osallistujaluettelo
48 expand   50m Perhosuinti Miehet Finaali    Osallistujaluettelo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner