2021-10-17   21:13:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Lajeittain: Gant ÅSK Games 2021

Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.

# Laji Yhteistyökumppani ErälistaTulokset
1 expand   50m Vapaauinti Masters Naiset Final Citywork  Osallistujaluettelo
2 expand   50m Vapaauinti Masters Miehet Final Disne Oy  Osallistujaluettelo
3 expand   50m Vapaauinti Erityisryhmät Naiset Final Asuntovuokraus Avori  Osallistujaluettelo
4 expand   50m Vapaauinti Erityisryhmät Miehet Final Insinööritoimisto Eero Kellberg Oy  Osallistujaluettelo
5 expand   100m Sekauinti Naiset, T-12 Final Muovitech Finland Oy  Osallistujaluettelo
6 expand   100m Sekauinti Miehet, P-13 Final Turun Satama Oy  Osallistujaluettelo
7 expand   50m Rintauinti Naiset, T-10 Final LKV Suominen Oy  Osallistujaluettelo
8 expand   50m Rintauinti Miehet, P-11 Final Boomerang ProFashion Oy  Osallistujaluettelo
9 expand   100m Perhosuinti Naiset, T-12 Final Gant ProFashion Oy  Osallistujaluettelo
10 expand   100m Perhosuinti Miehet, P-13 Final Korjauspartnerit  Osallistujaluettelo
11 expand   50m Selkäuinti Naiset, T-10 Final Intersport Sello  Osallistujaluettelo
12 expand   50m Selkäuinti Miehet, P-11 Final Ortomat Herpola  Osallistujaluettelo
13 expand   50m Rintauinti Erityisryhmät Naiset Final Aquanetti  Osallistujaluettelo
14 expand   50m Rintauinti Erityisryhmät Miehet Final Kahvila Otava  Osallistujaluettelo
15 expand   100m Vapaauinti Naiset, T-12 Final Turun Satama Oy  Osallistujaluettelo
16 expand   100m Vapaauinti Miehet, P13 Final LKV Suominen Oy  Osallistujaluettelo
17 expand   50m Perhosuinti Naiset, T-10 Final Suomen Asunnon Osto  Osallistujaluettelo
18 expand   50m Perhosuinti Miehet, P-11 Final Topi Riivari Oy  Osallistujaluettelo
19 expand   100m Rintauinti Naiset, T12 Final Boomerang ProFashion Oy  Osallistujaluettelo
20 expand   100m Rintauinti Miehet, P-13 Final Asuntovuokraus Avori  Osallistujaluettelo
21 expand   50m Vapaauinti Naiset, T-10 Final Korjauspartnerit  Osallistujaluettelo
22 expand   50m Vapaauinti Miehet, P-11 Final DFDS  Osallistujaluettelo
23 expand   100m Selkäuinti Naiset, T-12 Final yritysväliltys.com  Osallistujaluettelo
24 expand   100m Selkäuinti Miehet, P-13 Final Muovitech Finland Oy  Osallistujaluettelo
25 expand   100m Sekauinti Masters Naiset Final DFDS  Osallistujaluettelo
26 expand   100m Sekauinti Masters Miehet Final Citywork  Osallistujaluettelo
27 expand   4x50m Sekauintiviesti Naiset, T-15 Final Lähi-Tapiola Varsinais-Suomi  Osallistujaluettelo
28 expand   4x50m Sekauintiviesti Miehet, P-16 Final Gant ProFashion Oy  Osallistujaluettelo

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner