Lajeittain: Sparekassen Thy Cup 2021
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
0 | Medalje overrækkelse | |||
1 | 100m Medley Herrer Finale | Klaus Guldsmed | Osallistujaluettelo | |
2 | 100m Medley Damer Finale | Erling Grønkjær Fiskeexport | Osallistujaluettelo | |
3 | 50m Brystsvømning Herrer Finale | Sportigan | Osallistujaluettelo | |
4 | 50m Brystsvømning Damer Finale | Sparekassen Thy | Osallistujaluettelo | |
5 | 800m Frisvømning Herrer Finale | Nordvestjysk Elservice | Osallistujaluettelo | |
6 | 800m Frisvømning Damer Finale | Revision Limfjord | Osallistujaluettelo | |
7 | 50m Rygsvømning Herrer Finale | Klaus Guldsmed | Osallistujaluettelo | |
8 | 50m Rygsvømning Damer Finale | Erling Grønkjær Fiskeexport | Osallistujaluettelo | |
9 | 100m Butterfly Herrer Finale | Sportigan | Osallistujaluettelo | |
10 | 100m Butterfly Damer Finale | Sparekassen Thy | Osallistujaluettelo | |
11 | 100m Frisvømning Herrer Finale | Klaus Guldsmed | Osallistujaluettelo | |
12 | 100m Frisvømning Damer Finale | Erling Grønkjær Fiskeexport | Osallistujaluettelo | |
13 | 200m Brystsvømning Herrer Finale | Klaus Guldsmed | Osallistujaluettelo | |
14 | 200m Brystsvømning Damer Finale | Erling Grønkjær Fiskeexport | Osallistujaluettelo | |
15 | 50m Butterfly Herrer Finale | Sportigan | Osallistujaluettelo | |
16 | 50m Butterfly Damer Finale | Sparekassen Thy | Osallistujaluettelo | |
17 | 400m Frisvømning Herrer Finale | Nordvestjysk Elservice | Osallistujaluettelo | |
18 | 400m Frisvømning Damer Finale | Revision Limfjord | Osallistujaluettelo | |
19 | 200m Medley Herrer Finale | Klaus Guldsmed | Osallistujaluettelo | |
20 | 200m Medley Damer Finale | Erling Grønkjær Fiskeexport | Osallistujaluettelo | |
21 | 50m Frisvømning Herrer Finale | Sportigan | Osallistujaluettelo | |
22 | 50m Frisvømning Damer Finale | Sparekassen Thy | Osallistujaluettelo | |
23 | 200m Rygsvømning Herrer Finale | Nordvestjysk Elservice | Osallistujaluettelo | |
24 | 200m Rygsvømning Damer Finale | Revision Limfjord | Osallistujaluettelo | |
25 | 4X50m Medley Herrer Finale | Klaus Guldsmed | Osallistujaluettelo | |
26 | 4X50m Medley Damer Finale | Erling Grønkjær Fiskeexport | Osallistujaluettelo | |
27 | 200m Frisvømning Herrer Finale | Sportigan | Osallistujaluettelo | |
28 | 200m Frisvømning Damer Finale | Sparekassen Thy | Osallistujaluettelo | |
29 | 400m Medley Herrer Finale | Nordvestjysk Elservice | Osallistujaluettelo | |
30 | 400m Medley Damer Finale | Klaus Guldsmed | Osallistujaluettelo | |
31 | 100m Rygsvømning Herrer Finale | Revision Limfjord | Osallistujaluettelo | |
32 | 100m Rygsvømning Damer Finale | Sparekassen Thy | Osallistujaluettelo | |
33 | 200m Butterfly Herrer Finale | Klaus Guldsmed | Osallistujaluettelo | |
34 | 200m Butterfly Damer Finale | Nordvestjysk Elservice | Osallistujaluettelo | |
35 | 100m Brystsvømning Herrer Finale | Revision Limfjord | Osallistujaluettelo | |
36 | 100m Brystsvømning Damer Finale | Klaus Guldsmed | Osallistujaluettelo | |
37 | 4X100m Medley Herrer Finale | Sportigan | Osallistujaluettelo | |
38 | 4X100m Medley Damer Finale | Erling Grønkjær Fiskeexport | Osallistujaluettelo | |
103 | 50m Brystsvømning Herrer Finale | Klaus Guldsmed | Osallistujaluettelo | |
104 | 50m Brystsvømning Damer Finale | Erling Grønkjær Fiskeexport | Osallistujaluettelo | |
107 | 50m Rygsvømning Herrer Finale | Sportigan | Osallistujaluettelo | |
108 | 50m Rygsvømning Damer Finale | Klaus Guldsmed | Osallistujaluettelo | |
115 | 50m Butterfly Herrer Finale | Nordvestjysk Elservice | Osallistujaluettelo | |
116 | 50m Butterfly Damer Finale | Revision Limfjord | Osallistujaluettelo | |
121 | 50m Frisvømning Herrer Finale | Klaus Guldsmed | Osallistujaluettelo | |
122 | 50m Frisvømning Damer Finale | Erling Grønkjær Fiskeexport | Osallistujaluettelo | |
207 | 50m Rygsvømning Herrer Final | Osallistujaluettelo |