Lajeittain: Wadköpingsdoppet 2021
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
0 | Paus | |||
1 | 100m Frisim Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
2 | 100m Frisim Flickor C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
3 | 200m Frisim Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
4 | 200m Frisim Pojkar C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
5 | 50m Bröstsim Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
6 | 100m Bröstsim Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
7 | 50m Bröstsim Pojkar C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
8 | 400m Medley Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
9 | 200m Medley Flickor C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
10 | 100m Fjärilsim Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
11 | 50m Frisim Pojkar C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
12 | 100m Ryggsim Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
13 | 50m Ryggsim Flickor C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
14 | 50m Ryggsim Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
15 | 200m Fjärilsim Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
16 | 100m Fjärilsim Flickor C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
17 | 4x100m Medley Herrar Öppen Final | Osallistujaluettelo | ||
18 | 25m Frisim Damer Öppen Final | Clarion Hotel Örebro | Osallistujaluettelo | |
18 | 25m Frisim Damer Öppen Försök | Clarion Hotel Örebro | Osallistujaluettelo | |
18 | 25m Frisim Damer Öppen Semifinal | Clarion Hotel Örebro | Osallistujaluettelo | |
19 | 25m Frisim Herrar Öppen Final | Clarion Hotel Örebro | Osallistujaluettelo | |
19 | 25m Frisim Herrar Öppen Försök | Clarion Hotel Örebro | Osallistujaluettelo | |
19 | 25m Frisim Herrar Öppen Semifinal | Clarion Hotel Örebro | Osallistujaluettelo | |
20 | 200m Medley Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
21 | 100m Medley Pojkar C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
22 | 400m Frisim Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
23 | 400m Frisim Flickor C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
24 | 50m Frisim Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
25 | 200m Bröstsim Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
26 | 100m Bröstsim Flickor C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
27 | 800m Frisim Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
28 | 50m Fjärilsim Pojkar C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
29 | 100m Medley Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
30 | 200m Ryggsim Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
31 | 100m Ryggsim Pojkar C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
32 | 50m Fjärilsim Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
33 | 4x100m Medley Mixed Final | Osallistujaluettelo | ||
34 | 4x100m Frisim Damer Öppen Final | Osallistujaluettelo | ||
35 | 4x100m Frisim Herrar Öppen Final | Osallistujaluettelo | ||
36 | 100m Frisim Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
37 | 100m Frisim Pojkar C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
38 | 200m Frisim Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
39 | 200m Frisim Flickor C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
40 | 50m Bröstsim Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
41 | 100m Bröstsim Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
42 | 50m Bröstsim Flickor C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
43 | 400m Medley Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
44 | 200m Medley Pojkar C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
45 | 100m Fjärilsim Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
46 | 50m Frisim Flickor C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
47 | 100m Ryggsim Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
48 | 50m Ryggsim Pojkar C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
49 | 50m Ryggsim Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
50 | 200m Fjärilsim Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
51 | 100m Fjärilsim Pojkar C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
52 | 4x100m Medley Damer Öppen Final | Osallistujaluettelo | ||
53 | 200m Medley Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
54 | 100m Medley Flickor C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
55 | 400m Frisim Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
56 | 400m Frisim Pojkar C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
57 | 50m Frisim Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
58 | 200m Bröstsim Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
59 | 100m Bröstsim Pojkar C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
60 | 1500m Frisim Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
61 | 50m Fjärilsim Flickor C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
62 | 100m Medley Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
63 | 200m Ryggsim Herrar A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
64 | 100m Ryggsim Flickor C-D Final | Osallistujaluettelo | ||
65 | 50m Fjärilsim Damer A-B Final | Osallistujaluettelo | ||
91 | 200m Extralopp Herrar Final | Osallistujaluettelo | ||
92 | 200m Extralopp Damer Final | Osallistujaluettelo | ||
99 | 50m test tidtagning Final | Osallistujaluettelo |