Lajeittain: ENA Games 2020
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
0 | Prisutdelning | |||
1 | 50m Ryggsim Herrar 12 år oy Final | HusmanHagberg Enköping | Osallistujaluettelo | |
1 | 50m Ryggsim Herrar 12 år oy Försök | HusmanHagberg Enköping | Osallistujaluettelo | |
2 | 50m Ryggsim Damer 12 år oy Final | A3 Träningscenter | Osallistujaluettelo | |
2 | 50m Ryggsim Damer 12 år oy Försök | A3 Träningscenter | Osallistujaluettelo | |
3 | 100m Ryggsim Herrar 13 år oä Final | Lindevalls Rör | Osallistujaluettelo | |
3 | 100m Ryggsim Herrar 13 år oä Försök | Lindevalls Rör | Osallistujaluettelo | |
4 | 100m Ryggsim Damer 13 år oä Final | Comfort Söderlunds Rör | Osallistujaluettelo | |
4 | 100m Ryggsim Damer 13 år oä Försök | Comfort Söderlunds Rör | Osallistujaluettelo | |
5 | 50m Fjärilsim Herrar 12 år oy Final | Sparbanken i Enköping AB | Osallistujaluettelo | |
5 | 50m Fjärilsim Herrar 12 år oy Försök | Sparbanken i Enköping AB | Osallistujaluettelo | |
6 | 50m Fjärilsim Damer 12 år oy Final | Thai Lokalvård AB | Osallistujaluettelo | |
6 | 50m Fjärilsim Damer 12 år oy Försök | Thai Lokalvård AB | Osallistujaluettelo | |
7 | 100m Fjärilsim Herrar 13 år oä Final | Ackes Färgcenter | Osallistujaluettelo | |
7 | 100m Fjärilsim Herrar 13 år oä Försök | Ackes Färgcenter | Osallistujaluettelo | |
8 | 100m Fjärilsim Damer 13 år oä Final | Stora COOP Enköping | Osallistujaluettelo | |
8 | 100m Fjärilsim Damer 13 år oä Försök | Stora COOP Enköping | Osallistujaluettelo | |
9 | 100m Medley Herrar 12 år oy Final | G Construct AB | Osallistujaluettelo | |
9 | 100m Medley Herrar 12 år oy Försök | G Construct AB | Osallistujaluettelo | |
10 | 100m Medley Damer 12 år oy Final | MB Redovisning | Osallistujaluettelo | |
10 | 100m Medley Damer 12 år oy Försök | MB Redovisning | Osallistujaluettelo | |
11 | 800m Frisim Damer Öppen Final | A3 Träningscenter | Osallistujaluettelo | |
12 | 4x50m Medley Herrar Öppen Final | Sparbanken i Enköping AB | Osallistujaluettelo | |
13 | 4x50m Frisim Mixed 13 år oä Final | Swoosh | Osallistujaluettelo | |
14 | 4x50m Medley Mixed 12 år oy Final | G Construct AB | Osallistujaluettelo | |
15 | 100m Bröstsim Herrar 13 år oä Final | Stora COOP Enköping | Osallistujaluettelo | |
15 | 100m Bröstsim Herrar 13 år oä Försök | Stora COOP Enköping | Osallistujaluettelo | |
16 | 100m Bröstsim Damer 13 år oä Final | Swoosh | Osallistujaluettelo | |
16 | 100m Bröstsim Damer 13 år oä Försök | Swoosh | Osallistujaluettelo | |
17 | 50m Bröstsim Herrar 12 år oy Final | G Construct AB | Osallistujaluettelo | |
17 | 50m Bröstsim Herrar 12 år oy Försök | G Construct AB | Osallistujaluettelo | |
18 | 50m Bröstsim Damer 12 år oy Final | Sparbanken i Enköping AB | Osallistujaluettelo | |
18 | 50m Bröstsim Damer 12 år oy Försök | Sparbanken i Enköping AB | Osallistujaluettelo | |
19 | 100m Frisim Herrar 13 år oä Final | MB Redovisning | Osallistujaluettelo | |
19 | 100m Frisim Herrar 13 år oä Försök | MB Redovisning | Osallistujaluettelo | |
20 | 100m Frisim Damer 13 år oä Final | Comfort Söderlunds Rör | Osallistujaluettelo | |
20 | 100m Frisim Damer 13 år oä Försök | Comfort Söderlunds Rör | Osallistujaluettelo | |
21 | 50m Frisim Herrar 12 år oy Final | Enköping Bowling | Osallistujaluettelo | |
21 | 50m Frisim Herrar 12 år oy Försök | Enköping Bowling | Osallistujaluettelo | |
22 | 50m Frisim Damer 12 år oy Final | A3 Träningscenter | Osallistujaluettelo | |
22 | 50m Frisim Damer 12 år oy Försök | A3 Träningscenter | Osallistujaluettelo | |
23 | 200m Medley Herrar 13 oä Final | HusmanHagberg Enköping | Osallistujaluettelo | |
23 | 200m Medley Herrar 13 oä Försök | HusmanHagberg Enköping | Osallistujaluettelo | |
24 | 200m Medley Damer 13 år oä Final | Ackes Färgcenter | Osallistujaluettelo | |
24 | 200m Medley Damer 13 år oä Försök | Ackes Färgcenter | Osallistujaluettelo | |
25 | 800m Frisim Herrar Öppen Final | Sparbanken i Enköping AB | Osallistujaluettelo | |
26 | 4x50m Medley Damer Öppen Final | Swoosh | Osallistujaluettelo | |
27 | 4x50m Frisim Mixed 12 år oy Final | Sparbanken i Enköping AB | Osallistujaluettelo | |
28 | 4x50m Medley Mixed 13 år oä Final | Swoosh | Osallistujaluettelo |