Lajeittain: Bergen Swim Festival, AdO Arena
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | nuoret | aikuiset |
---|---|---|---|---|---|
0 | Pause | ||||
0 | Prize Ceremony | ||||
1 | 100m Freestyle Women A-Final | Gjensidige | Osallistujaluettelo | ||
1 | 100m Freestyle Women A-flight | Gjensidige | Osallistujaluettelo | ||
1 | 100m Freestyle Women B-Final | Gjensidige | Osallistujaluettelo | ||
1 | 100m Freestyle Women B-flight | Gjensidige | Osallistujaluettelo | ||
2 | 100m Freestyle Men A-Final | Bergen Kommune | Osallistujaluettelo | ||
2 | 100m Freestyle Men A-flight | Bergen Kommune | Osallistujaluettelo | ||
2 | 100m Freestyle Men B-Final | Bergen Kommune | Osallistujaluettelo | ||
2 | 100m Freestyle Men B-flight | Bergen Kommune | Osallistujaluettelo | ||
3 | 400m Medley Women A-Final | Allers Invest | Osallistujaluettelo | ||
3 | 400m Medley Women A-flight | Allers Invest | Osallistujaluettelo | ||
3 | 400m Medley Women B-Final | Allers Invest | Osallistujaluettelo | ||
3 | 400m Medley Women B-flight | Allers Invest | Osallistujaluettelo | ||
4 | 400m Medley Men A-Final | Hordaland Fylkeskommune | Osallistujaluettelo | ||
4 | 400m Medley Men A-flight | Hordaland Fylkeskommune | Osallistujaluettelo | ||
4 | 400m Medley Men B-Final | Hordaland Fylkeskommune | Osallistujaluettelo | ||
4 | 400m Medley Men B-flight | Hordaland Fylkeskommune | Osallistujaluettelo | ||
5 | 50m Backstroke Women A-Final | Sparebanken Vest | Osallistujaluettelo | ||
5 | 50m Backstroke Women A-flight | Sparebanken Vest | Osallistujaluettelo | ||
5 | 50m Backstroke Women B-Final | Sparebanken Vest | Osallistujaluettelo | ||
5 | 50m Backstroke Women B-flight | Sparebanken Vest | Osallistujaluettelo | ||
6 | 50m Backstroke Men A-Final | Møller Bil Minde | Osallistujaluettelo | ||
6 | 50m Backstroke Men A-flight | Møller Bil Minde | Osallistujaluettelo | ||
6 | 50m Backstroke Men B-Final | Møller Bil Minde | Osallistujaluettelo | ||
6 | 50m Backstroke Men B-flight | Møller Bil Minde | Osallistujaluettelo | ||
7 | 100m Breaststroke Women A-Final | PSW Group | Osallistujaluettelo | ||
7 | 100m Breaststroke Women A-flight | PSW Group | Osallistujaluettelo | ||
7 | 100m Breaststroke Women B-Final | PSW Group | Osallistujaluettelo | ||
7 | 100m Breaststroke Women B-flight | PSW Group | Osallistujaluettelo | ||
8 | 100m Breaststroke Men A-Final | Tertnes Entrepenør | Osallistujaluettelo | ||
8 | 100m Breaststroke Men A-flight | Tertnes Entrepenør | Osallistujaluettelo | ||
8 | 100m Breaststroke Men B-Final | Tertnes Entrepenør | Osallistujaluettelo | ||
8 | 100m Breaststroke Men B-flight | Tertnes Entrepenør | Osallistujaluettelo | ||
9 | 200m Butterfly Women A-Final | All Maritim AS | Osallistujaluettelo | ||
9 | 200m Butterfly Women A-flight | All Maritim AS | Osallistujaluettelo | ||
9 | 200m Butterfly Women B-Final | All Maritim AS | Osallistujaluettelo | ||
9 | 200m Butterfly Women B-flight | All Maritim AS | Osallistujaluettelo | ||
10 | 200m Butterfly Men A-Final | Crisco Arena Sport | Osallistujaluettelo | ||
10 | 200m Butterfly Men A-flight | Crisco Arena Sport | Osallistujaluettelo | ||
10 | 200m Butterfly Men B-Final | Crisco Arena Sport | Osallistujaluettelo | ||
10 | 200m Butterfly Men B-flight | Crisco Arena Sport | Osallistujaluettelo | ||
11 | 800m Freestyle Women Final | Kemax | Osallistujaluettelo | ||
12 | 1500m Freestyle Men Final | Framo Flatøy AS | Osallistujaluettelo | ||
13 | 200m Freestyle Men A-Final | aberia Healthcare | Osallistujaluettelo | ||
13 | 200m Freestyle Men A-flight | aberia Healthcare | Osallistujaluettelo | ||
13 | 200m Freestyle Men B-Final | aberia Healthcare | Osallistujaluettelo | ||
13 | 200m Freestyle Men B-flight | aberia Healthcare | Osallistujaluettelo | ||
14 | 200m Freestyle Women A-Final | Data Ingeniørene AS | Osallistujaluettelo | ||
14 | 200m Freestyle Women A-flight | Data Ingeniørene AS | Osallistujaluettelo | ||
14 | 200m Freestyle Women B-Final | Data Ingeniørene AS | Osallistujaluettelo | ||
14 | 200m Freestyle Women B-flight | Data Ingeniørene AS | Osallistujaluettelo | ||
15 | 50m Butterfly Men A-Final | Olden | Osallistujaluettelo | ||
15 | 50m Butterfly Men A-flight | Olden | Osallistujaluettelo | ||
15 | 50m Butterfly Men B-Final | Olden | Osallistujaluettelo | ||
15 | 50m Butterfly Men B-flight | Olden | Osallistujaluettelo | ||
16 | 50m Butterfly Women A-Final | Rema 1000, Helleveien | Osallistujaluettelo | ||
16 | 50m Butterfly Women A-flight | Rema 1000, Helleveien | Osallistujaluettelo | ||
16 | 50m Butterfly Women B-Final | Rema 1000, Helleveien | Osallistujaluettelo | ||
16 | 50m Butterfly Women B-flight | Rema 1000, Helleveien | Osallistujaluettelo | ||
17 | 200m Breaststroke Men A-Final | Bergen Parkering | Osallistujaluettelo | ||
17 | 200m Breaststroke Men A-flight | Bergen Parkering | Osallistujaluettelo | ||
17 | 200m Breaststroke Men B-Final | Bergen Parkering | Osallistujaluettelo | ||
17 | 200m Breaststroke Men B-flight | Bergen Parkering | Osallistujaluettelo | ||
18 | 200m Breaststroke Women A-Final | Kongshavn Industri | Osallistujaluettelo | ||
18 | 200m Breaststroke Women A-flight | Kongshavn Industri | Osallistujaluettelo | ||
18 | 200m Breaststroke Women B-Final | Kongshavn Industri | Osallistujaluettelo | ||
18 | 200m Breaststroke Women B-flight | Kongshavn Industri | Osallistujaluettelo | ||
19 | 100m Backstroke Men A-Final | Noren Bergen | Osallistujaluettelo | ||
19 | 100m Backstroke Men A-flight | Noren Bergen | Osallistujaluettelo | ||
19 | 100m Backstroke Men B-Final | Noren Bergen | Osallistujaluettelo | ||
19 | 100m Backstroke Men B-flight | Noren Bergen | Osallistujaluettelo | ||
20 | 100m Backstroke Women A-Final | OBOS | Osallistujaluettelo | ||
20 | 100m Backstroke Women A-flight | OBOS | Osallistujaluettelo | ||
20 | 100m Backstroke Women B-Final | OBOS | Osallistujaluettelo | ||
20 | 100m Backstroke Women B-flight | OBOS | Osallistujaluettelo | ||
21 | 200m Medley Men A-Final | Rema 1000, Wergeland | Osallistujaluettelo | ||
21 | 200m Medley Men A-flight | Rema 1000, Wergeland | Osallistujaluettelo | ||
21 | 200m Medley Men B-Final | Rema 1000, Wergeland | Osallistujaluettelo | ||
21 | 200m Medley Men B-flight | Rema 1000, Wergeland | Osallistujaluettelo | ||
22 | 200m Medley Women A-Final | Sparebanken Vest | Osallistujaluettelo | ||
22 | 200m Medley Women A-flight | Sparebanken Vest | Osallistujaluettelo | ||
22 | 200m Medley Women B-Final | Sparebanken Vest | Osallistujaluettelo | ||
22 | 200m Medley Women B-flight | Sparebanken Vest | Osallistujaluettelo | ||
23 | 800m Freestyle Men Final | Uni Micro | Osallistujaluettelo | ||
24 | 1500m Freestyle Women Final | Anleggsgartner Wikholm | Osallistujaluettelo | ||
25 | 400m Freestyle Women A-Final | Escape Travel | Osallistujaluettelo | ||
25 | 400m Freestyle Women A-flight | Escape Travel | Osallistujaluettelo | ||
25 | 400m Freestyle Women B-Final | Escape Travel | Osallistujaluettelo | ||
25 | 400m Freestyle Women B-flight | Escape Travel | Osallistujaluettelo | ||
26 | 400m Freestyle Men A-Final | OLKA Sportsreiser | Osallistujaluettelo | ||
26 | 400m Freestyle Men A-flight | OLKA Sportsreiser | Osallistujaluettelo | ||
26 | 400m Freestyle Men B-Final | OLKA Sportsreiser | Osallistujaluettelo | ||
26 | 400m Freestyle Men B-flight | OLKA Sportsreiser | Osallistujaluettelo | ||
27 | 50m Breaststroke Women A-Final | Aktiv365 | Osallistujaluettelo | ||
27 | 50m Breaststroke Women A-flight | Aktiv365 | Osallistujaluettelo | ||
27 | 50m Breaststroke Women B-Final | Aktiv365 | Osallistujaluettelo | ||
27 | 50m Breaststroke Women B-flight | Aktiv365 | Osallistujaluettelo | ||
28 | 50m Breaststroke Men A-Final | Bergen Storsenter | Osallistujaluettelo | ||
28 | 50m Breaststroke Men A-flight | Bergen Storsenter | Osallistujaluettelo | ||
28 | 50m Breaststroke Men B-Final | Bergen Storsenter | Osallistujaluettelo | ||
28 | 50m Breaststroke Men B-flight | Bergen Storsenter | Osallistujaluettelo | ||
29 | 100m Butterfly Women A-Final | CC Solution | Osallistujaluettelo | ||
29 | 100m Butterfly Women A-flight | CC Solution | Osallistujaluettelo | ||
29 | 100m Butterfly Women B-Final | CC Solution | Osallistujaluettelo | ||
29 | 100m Butterfly Women B-flight | CC Solution | Osallistujaluettelo | ||
30 | 100m Butterfly Men A-Final | Godt Lokalt | Osallistujaluettelo | ||
30 | 100m Butterfly Men A-flight | Godt Lokalt | Osallistujaluettelo | ||
30 | 100m Butterfly Men B-Final | Godt Lokalt | Osallistujaluettelo | ||
30 | 100m Butterfly Men B-flight | Godt Lokalt | Osallistujaluettelo | ||
31 | 200m Backstroke Women A-Final | Leknes Containerservice AS | Osallistujaluettelo | ||
31 | 200m Backstroke Women A-flight | Leknes Containerservice AS | Osallistujaluettelo | ||
31 | 200m Backstroke Women B-Final | Leknes Containerservice AS | Osallistujaluettelo | ||
31 | 200m Backstroke Women B-flight | Leknes Containerservice AS | Osallistujaluettelo | ||
32 | 200m Backstroke Men A-Final | NOFI | Osallistujaluettelo | ||
32 | 200m Backstroke Men A-flight | NOFI | Osallistujaluettelo | ||
32 | 200m Backstroke Men B-Final | NOFI | Osallistujaluettelo | ||
32 | 200m Backstroke Men B-flight | NOFI | Osallistujaluettelo | ||
33 | 50m Freestyle Women A-Final | Rom for Flere, Strandebarm Sportell | Osallistujaluettelo | ||
33 | 50m Freestyle Women A-flight | Rom for Flere, Strandebarm Sportell | Osallistujaluettelo | ||
33 | 50m Freestyle Women B-Final | Rom for Flere, Strandebarm Sportell | Osallistujaluettelo | ||
33 | 50m Freestyle Women B-flight | Rom for Flere, Strandebarm Sportell | Osallistujaluettelo | ||
34 | 50m Freestyle Men A-Final | Sartor Senter, Deloitte AS | Osallistujaluettelo | ||
34 | 50m Freestyle Men A-flight | Sartor Senter, Deloitte AS | Osallistujaluettelo | ||
34 | 50m Freestyle Men B-Final | Sartor Senter, Deloitte AS | Osallistujaluettelo | ||
34 | 50m Freestyle Men B-flight | Sartor Senter, Deloitte AS | Osallistujaluettelo | ||
35 | 4x100m Medley Mixed Final | Vassbak & Stol AS, Walløe & Nilsen | Osallistujaluettelo |