2021-06-13   17:03:19
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tekmovanja

Spodaj so navedena vsa tekmovanja, ki so bila prikazana tukaj na spletnem mestu, in tudi prihodnja tekmovanja. Kliknite ime tekmovanja, da prikažete to tekmovanje.

<
Ime tekmovanja Kraj tekmovanja Organizator Začetek tekmovanja Konec tekmovanja  
KM Väsby Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2021-12-16 2021-12-16 Program
Bålsta KM 2021 Bålsta Bålsta Simklubb 2021-12-12 2021-12-12 Program
SydCup 2021 Kløvermarkhallen, Haderslev Haderslev Svømmeklub 2021-10-29 2021-10-31 Program
Ystad Grand Prix 2 Ystad Ystads Simsällskap 2021-10-29 2021-10-31 Program
Testtävling SuperLive Testort Testarrangör 2021-10-27 2021-10-29 Program
ICA Maxi Cup 2021 Bålsta Bålsta Simklubb 2021-10-24 2021-10-24 Program
Testtävling för SuperLive Testort Testarrangör 2021-10-12 2021-10-14 Program
Älgadoppet 2021 Vargön Simklubben Vänersborg 2021-10-09 2021-10-09 Program
ÅSS Race 2021 Ulricehamn Åsundens Simsällskap 2021-10-02 2021-10-02 Program
Sparbankscupen 2021 Bålsta Bålsta Simklubb 2021-09-26 2021-09-26 Program
Svenska Simspelen Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2021-09-24 2021-09-26 Program
Sparbanken Skåne Cup Ystad Ystads Simsällskap 2021-09-10 2021-09-12 Program
Rönneracet 2021 Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2021-09-04 2021-09-05 Program
Sandaredssprinten 2021 Sandared Simklubben 1970 2021-09-04 2021-09-05 Program
Malmsten Swim Meet Åhus SS Delfin - Kristianstad SLS 2021-08-21 2021-08-22 Program
JSM/Sum-Sim äldre (50m) Kungsbacka Svensk Simidrott & Kungsbacka Simsällskap 2021-07-16 2021-07-18 Program
Sum-Sim (50m) 2021 Sundsvall Svensk Simidrott & Sundsvalls Simsällskap 2021-07-14 2021-07-18 Program
Bockstensdoppet Varberg Varbergs Sim 2021-07-09 2021-07-11 Program
LH-Games 2021 Citadellbadet, Landskrona Helsingborgs Simsällskap & Landskrona Simsällskap 2021-07-09 2021-07-11 Program
DM-L og DMJ-L Aarhus Svømmestadion Dansk Svømmeunion 2021-07-08 2021-07-11 Program
SVØM GRANDPRIX 2021 Solrød Svømmehal Dansk Svømmeunion 2021-07-03 2021-07-06 Program
NUSS äldre och yngre (50m) 2021 Norrköping Norrköpings KK 2021-07-02 2021-07-04 Program
Polisen Head Summer Cup Eriksdalsbadet Stockholmspolisens IF Simförening 2021-07-02 2021-07-04 Program
Täby TYR Sum-Sim kval Täby Täby Sim 2021-06-28 2021-06-28 Program
Øst Årgang 2021 Herlevbadet Dansk Svømmeunion 2021-06-27 2021-06-29 Program
Vest Årgangsmesterskaber Nyborg Svømme- og Badeland Dansk Svømmeunion 2021-06-26 2021-06-28 Program
Cetus - Kesäkisat Espoo Cetus 2021-06-19 2021-06-20 Program
DM-JDM (50m) 2021 Mellansvenska Falun Falu Simsällskap 2021-06-19 2021-06-20 Program
Øst Børnemedley Frederikssund Svømmehal Dansk Svømmeunion og A6 Swim 2021-06-19 2021-06-20 Program
Vest Børne Medley Kløvermarkhallen, Haderslev Dansk Svømmeunion 2021-06-19 2021-06-20 Program
Aluekilpailu Tampere Tampere UiTa & TaTU 2021-06-18 2021-06-20 Program
Aluekilpailu Turku Turku AUi & ÅSK 2021-06-18 2021-06-20 Program
Österlen Swim Challenge INSTÄLLD Simrishamn Ystads Simsällskap, Östelensim, Kivik SK 2021-06-18 2021-06-20 Program
STT Taastrup Open Taastrup Swim Team Taastrup 2021-06-18 2021-06-20 Program
SM-Uinnit 2021 Kuopio SUiL & KuUS 2021-06-17 2021-06-20 Program
Årgangs- og børnecup 2021 Svømmehallen SDU, Odense FREM, Odense 2021-06-13 2021-06-13 Program    Rezultati
KM Skuru IK Simning Nacka Skuru IK Simning 2021-06-13 2021-06-13 Program    Rezultati
TYR Microsim 2021 Bålsta Bålsta Simklubb 2021-06-13 2021-06-13 Program    Rezultati
Borås Speedo Meet Borås, Alidebergsbadet Simklubben Elfsborg 2021-06-12 2021-06-13 Program    Rezultati
Brøndby Sommer Cup 2021 Nørregård Svømmehal Vest-Brøndby 2021-06-12 2021-06-13 Program    Rezultati
BS-PU Time Trials Borgå BS-PU 2021-06-12 2021-06-12 Rezultati
DM 2021 Stockholm Nälsta badet SDF och Spårvägen Sim 2021-06-12 2021-06-13 Program    Rezultati
Färsingadoppet 2021 Orebadet Sjöbo Sjöbo Simsällskap 2021-06-12 2021-06-13 Program    Rezultati
Kneippbyn Swim 2021 Visby > Solbergabadet Wisby Simsällskap 2021-06-12 2021-06-13 Program    Rezultati
Neptunmästerskapen 2021 - Testlopp Stockholm Simklubben Neptun 2021-06-12 2021-06-13 Program    Rezultati
Sommardoppet Solna SS04 2021-06-12 2021-06-12 Rezultati
Atlantic Open 2021 Vágur, Faroe Islands Svimjisamband Føroya 2021-06-11 2021-06-13 Program    Rezultati
Gentofte Internt stævne Jr/Sr & MS2 Kildeskovshallen Gentofte Svømmeklub 2021-06-06 2021-06-06 Rezultati
II Oskareiden jatkot Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2021-06-06 2021-06-06 Rezultati
Nationaldagsdoppet i Torvalla Haninge Södertörns simsällskap 2021-06-06 2021-06-06 Rezultati
Time Trial Ultimate Espoo Cetus Espoo 2021-06-06 2021-06-06 Rezultati
VUS Time Trials #12 Vaasa VUS - VSS 2021-06-06 2021-06-06 Rezultati
Citadellsim 2021 Landskrona Landskrona simsällskap 2021-06-05 2021-06-06 Rezultati
DM/JDM (50m) Östsvenska 2021 Jönköping Jönköpings Simsällskap 2021-06-05 2021-06-06 Rezultati
Järfälla Nationella 2021 JäRFäLLA Järfälla Simsällskap 2021-06-05 2021-06-06 Rezultati
Långa Kopparstänket 5 Juni Falun Falu Simsällskap 2021-06-05 2021-06-05 Rezultati
MASS Temporär race 3 Mölndal Mölndals Allmänna SImsällskap 2021-06-05 2021-06-05 Rezultati
MM Kranj 2021 Kranj PK Triglav 2021-06-05 2021-06-06 Rezultati
OSS Sommarsim 2021 Osby Osby Simsällskap 2021-06-05 2021-06-06 Rezultati
Tensta cup 2 Nälstabadet Spårvägen Simförening 2021-06-05 2021-06-06 Rezultati
3. kolo gorenjske Kamnik PK Kamnik 2021-06-02 2021-06-02 Rezultati
Årgangs- og børnecup 2021 - Gentofte Kildeskovshallen Gentofte Svømmeklub 2021-05-30 2021-05-30 Rezultati
Temporärrace 4 Spårvägen Nälstabadet Spårvägen Simförening 2021-05-30 2021-05-30 Rezultati
Väsby Temporärrace 30 maj Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2021-05-30 2021-05-30 Rezultati
Stig Olsson & Eric Persson Memorial Hörby Ringsjö SK/Skånesim 2021-05-29 2021-05-30 Rezultati
Filbyter Cup Linköping LASS 2021-05-29 2021-05-30 Rezultati
HSS Cup 2 Helsinki Helsingfors Simsällskap 2021-05-29 2021-05-29 Rezultati
Intersport-uinnit 2021 Joensuu Joensuun Uimaseura ry 2021-05-29 2021-05-29 Rezultati
Madwave-uinnit Kotka Uimaseura Aquila 2021-05-29 2021-05-29 Rezultati
ManseCup 29.5. Tampere Uinti Tampere 2021-05-29 2021-05-29 Rezultati
Seurakisa 4 Tikkurila, Vantaa Vanders 2021-05-29 2021-05-29 Rezultati
SK Laxens Hallandsrace del 2 Halmstad SK Laxen 2021-05-29 2021-05-29 Rezultati
Temporär-Race 3 Vårby Simhall Vårby Södertörns simsällskap 2021-05-29 2021-05-29 Rezultati
Temporärrace 6 Spårvägen Eriksdalsbadet Spårvägen Simförening 2021-05-29 2021-05-29 Rezultati
Time trial- Vinstat Espoonlahti Cetus Espoo 2021-05-28 2021-05-28 Rezultati
Väsby Temporärrace 27 maj Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2021-05-27 2021-05-27 Rezultati
Testtävling Tävlingsort Tävlingsarrangör 2021-05-24 2021-05-25 Rezultati
Fritz Temporärrace Landskrona Landskrona Simsällskap 2021-05-23 2021-05-23 Rezultati
Toukokuu Uinnit Vaasa VUS - VSS 2021-05-23 2021-05-23 Rezultati
HS Open 22-23 mai 2021 Tórshavn Havnar Svimjifelag 2021-05-22 2021-05-23 Rezultati
Kuopion Kevätuinnit Kuopio Kuopion Uimaseura 2021-05-22 2021-05-22 Rezultati
Laviaarit Espoonlahti Cetus Espoo 2021-05-22 2021-05-23 Rezultati
Lohi Uinnit 2021 Oulu Oulun Lohet 2021-05-22 2021-05-23 Rezultati
ManseCup Tampere Uinti Tampere 2021-05-22 2021-05-22 Rezultati
MuksuMeet XIV Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2021-05-22 2021-05-22 Rezultati
Pokal Triglavko 2021 Kranj PK Triglav 2021-05-22 2021-05-22 Rezultati
Seurakisa 3 Myyrmäki, Vantaa Vanders 2021-05-22 2021-05-22 Rezultati
SK Laxens Hallandsrace Halmstad SK Laxen 2021-05-22 2021-05-23 Rezultati
Temporärrace 2 Torvalla Haninge Södertörns simsällskap 2021-05-21 2021-05-21 Rezultati
1 in 2. kolo gorenjske Radovljica PK Radovljica 2021-05-15 2021-05-15 Rezultati
Cetus time trial 6 Espoonlahti Cetus Espoo 2021-05-15 2021-05-15 Rezultati
Paisuntakrooloot - kutsukilpailu Seinäjoki Seinäjoen Uimarit -58 2021-05-15 2021-05-15 Rezultati
Seurakisa 2 Myyrmäki, Vantaa Vanders 2021-05-15 2021-05-15 Rezultati
Temporär-Race 3 (50m) Stockholm Simklubben Neptun 2021-05-15 2021-05-16 Rezultati
AST Test 2 Melbourne AST 2021-05-14 2021-06-30 Program    Rezultati
Temporär-Race 3 (25m) Stockholm Simklubben Neptun 2021-05-14 2021-05-14 Rezultati
Temporärrace 14-15 maj KSLS Tivolibadet KSLS 2021-05-14 2021-05-15 Rezultati
Shark Race 2 temporärrace LOMMA SK Hajen 2021-05-13 2021-05-13 Rezultati
2021 New Zealand Division II Swimming Championships Dunedin, New Zealand Swimming New Zealand 2021-05-09 2021-05-13 Rezultati
Shark Race 1 temporärrace LOMMA SK Hajen 2021-05-09 2021-05-09 Rezultati
Täby TYR Temporär Race yngre 1 Täby Täby Sim 2021-05-09 2021-05-09 Rezultati
Temporärrace 3 Simiaden Spångabadet Spårvägen Simförening 2021-05-09 2021-05-09 Rezultati
Väsby Temporärrace 9 maj Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2021-05-09 2021-05-09 Rezultati
JS-cup III 2021 Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2021-05-08 2021-05-08 Rezultati
MASS temporärrace 2 Mölndal Mölndals Allmänna Simsällskap 2021-05-08 2021-05-08 Rezultati
Skånesim-iaden Ystad Ystads Simsällskap 2021-05-08 2021-05-08 Rezultati
Temporär-Race 2 Vårby Simhall Vårby Södertörns simsällskap 2021-05-08 2021-05-08 Rezultati
VUS Time Trials #11 Vaasa VUS - VSS 2021-05-08 2021-05-09 Rezultati
Väsby Temporärrace 6 maj Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2021-05-06 2021-05-06 Rezultati
VUS Time Trials #10 Vaasa VUS - VSS 2021-05-02 2021-05-02 Rezultati
GTI Race Day IV Greve Svømmehal GTI Swim 2021-05-01 2021-05-01 Rezultati
VSS open 1 2021 Temporärrace Värnamo Värnamo SS 2021-05-01 2021-05-01 Rezultati
Aldursbólkameistarastevnan 2021 Klaksvík Svimjisamband Føroya 2021-04-30 2021-05-02 Rezultati
AST Test Tullamarine AST 2021-04-27 2021-04-27 Rezultati
AST Test Tullamarine AST 2021-04-27 2021-06-30 Program    Rezultati
Cetus time trial 5 Espoonlahti Cetus Espoo 2021-04-25 2021-04-25 Rezultati
Cetus time trial 4 Espoonlahti Cetus Espoo 2021-04-24 2021-04-24 Rezultati
Jyväskylä Time Trial II Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2021-04-24 2021-04-24 Rezultati
Temporärrace 2 Ungdomsgruppen Nälstabadet Spårvägen Simförening 2021-04-24 2021-04-25 Rezultati
Cetus time trial 3 Espoonlahti Cetus Espoo 2021-04-23 2021-04-23 Rezultati
Temporrärace 1 Torvalla Haninge Södertörns simsällskap 2021-04-23 2021-04-23 Rezultati
Cetus time trial 2 Espoonlahti Cetus Espoo 2021-04-22 2021-04-22 Rezultati
Danish Open 2021 - Stævne 2 Taastrup Svømmehal Dansk Svømmeunion 2021-04-22 2021-04-25 Rezultati
Helsinki Swim Meet Mäkelänrinne Suomen Uimaliitto 2021-04-22 2021-04-23 Rezultati
2021 Aon New Zealand Age Group Swimming Championships Wellington, New Zealand Swimming New Zealand 2021-04-19 2021-04-23 Rezultati
Cetus time trial 1 Espoonlahti Cetus Espoo 2021-04-18 2021-04-18 Rezultati
Bålsta Temporärrace vår 2021 Bålsta Bålsta Simklubb 2021-04-17 2021-04-17 Rezultati
Danish Open 2021 - Stævne 1 Taastrup Svømmehal Dansk Svømmeunion og Swim Team Taastrup 2021-04-17 2021-04-21 Rezultati
Karlskrona Temporärrace Karlskrona Karlskrona Simsällskap 2021-04-17 2021-04-17 Rezultati
KSLS Temporärrace Kristianstad Kristianstad SLS 2021-04-16 2021-04-17 Rezultati
Kungsbacka Spring Meet Kungsbacka Kungsbacka Simsällskap 2021-04-16 2021-04-18 Rezultati
Täby TYR Temporärrace Täby Täby Sim 2021-04-16 2021-04-18 Rezultati
Ystad Grand Prix 1 INSTÄLLD Ystad Ystads Simsällskap 2021-04-16 2021-04-18 Rezultati
MASS temorärrace 1 Mölndal Mölndals Allmänna Simsällskap 2021-04-11 2021-04-11 Rezultati
Kvarken Games Vaasa Vaasan uimaseura 2021-04-10 2021-04-11 Rezultati
SuSvim Open Apríl 2021 Vágur SuSvim 2021-04-10 2021-04-11 Rezultati
Temporär-Race 1 Vårby Simhall Vårby simhall Södertörns Simsällskap 2021-04-10 2021-04-11 Rezultati
Time trial Lohet & OU 10-11.4 Oulu Oulun Lohet, OU 2021-04-10 2021-04-11 Rezultati
Malmsten Swim Open Stockholm 2021 Stockholm Svensk Simidrott 2021-04-08 2021-04-11 Rezultati
2021 Aon New Zealand Swimming Championships Auckland, New Zealand Swimming New Zealand 2021-04-05 2021-04-10 Rezultati
Temporär-race 1 Nälstabadet Vällingby Spårvägen Simförening 2021-04-04 2021-04-05 Rezultati
VUS Time Trials #9 Vaasa Vaasan uimaseura 2021-04-04 2021-04-04 Rezultati
Perjantai Time Trial Lohet & OU Oulu Oulun Lohet , OU 2021-04-02 2021-04-02 Rezultati
Temporär-Race 2 (50m) Stockholm Simklubben Neptun 2021-03-28 2021-03-28 Rezultati
VUS Time Trials #8 Vaasa Vaasan uimaseura 2021-03-28 2021-03-28 Rezultati
Dual Meet langbane Vestamager Svømmehal Svømmeklubben KVIK Kastrup 2021-03-27 2021-03-27 Rezultati
VUS Time Trials #7 Vaasa Vaasan uimaseura 2021-03-27 2021-03-27 Rezultati
Temporär-Race 2 (25m) Stockholm Simklubben Neptun 2021-03-26 2021-03-27 Rezultati
XXVIII Oskarin Uinnit Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2021-03-20 2021-03-21 Rezultati
XXVIII Oskarin Uinnit Aikuiset Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2021-03-20 2021-03-21 Rezultati
Dual Meet kortbane Kastrup Svømmehal Svømmeklubben KVIK Kastrup 2021-03-13 2021-03-13 Rezultati
HS Open 13-14 mars 2021 Svimjihøllin í Gundadali Havnar Svimjifelag 2021-03-13 2021-03-14 Rezultati
JS-cup II 2021 Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2021-03-13 2021-03-13 Rezultati
Test MSAC MSAC SH MSAC 2021-03-09 2021-03-23 Rezultati
PK Ribnica : PK Neptun Plavalno tekmovanje Ribnica PK Ribnica 2021-03-06 2021-03-06 Rezultati
Sandaredssimmet 2021 Sandared Simklubben 1970 2021-03-06 2021-03-07 Rezultati
OL kvalifikationsstævne DGI huset, Vejle Dansk Svømmeunon 2021-03-05 2021-03-07 Rezultati
Jyväskylä Time Trial Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2021-02-27 2021-02-27 Rezultati
SSS Challenge One Sydpoolen, Södertälje Södertälje Simsällskap 2021-02-26 2021-02-26 Rezultati
VUS TIME TRIALS #6 Vaasa Vaasan uimaseura 2021-02-21 2021-02-21 Rezultati
Ægir Open - Februar 2021 Klaksvík Svimjifelagið Ægir 2021-02-20 2021-02-21 Rezultati
Isracet Karlskrona Simhall Karlskrona Simsällskap 2021-02-20 2021-02-21 Rezultati
Tempo Race 1 Stockholm Simklubben Neptun 2021-02-20 2021-02-21 Rezultati
Inställd: Vesivek Cup 2021 Bålsta Bålsta Simklubb 2021-02-14 2021-02-14 Rezultati
Test Competition AU Australia Australia 2021-02-10 2021-02-13 Rezultati
SuSvim Open Feb. 2021 Páls Høll , Vágur SuSvim 2021-02-06 2021-02-07 Rezultati
VUS Time Trials #5 Vaasa Vaasan uimaseura 2021-02-06 2021-02-06 Rezultati
ICCMS Loppet Bromma ICCMS 2021-02-04 2021-02-05 Rezultati
VUS Time Trials #4 Vaasa Vaasan uimaseura 2021-01-24 2021-01-24 Rezultati
JS-cup I 2021 Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2021-01-23 2021-01-23 Rezultati
Kempele-uinnit 2021 Kempele Kempeleen Pyrintö ry / Uintijaosto 2021-01-23 2021-01-24 Rezultati
Vejle International Swim Cup 2021 Vejle Vejle Svømmeklub 2021-01-22 2021-01-24 Rezultati
Brøndby Swim Cup 2021 Nørregård Svømmehal Vest-Brøndby 2021-01-16 2021-01-17 Rezultati
DGI Landsdelsmesterskaber Nordjylland 2021 Vandhuset Park Vendia Hjørring DGI Nordjylland & Svømmeklubben S 68 2021-01-16 2021-01-17 Rezultati
Team Competition 2021 Sandared Simklubben 1970 2021-01-16 2021-01-17 Rezultati
Testtävling Bromma öäå ICCMS öäå 2021-01-12 2021-01-16 Rezultati
INSTÄLLD - Duvedoppet 2021 Katrineholm Katrineholms Simsällskap 2021-01-10 2021-01-10 Rezultati
Uikko-uinnit 9.1.2021 Liikuntakeskus Uikko, Nivala Nivalan saukot ja Vieskan uimarit 2021-01-09 2021-01-09 Rezultati
INSTÄLLD - Palles Minne - TYR CUP 2021 Bollnäs Bollnäs Simsällskap 2021-01-05 2021-01-06 Rezultati
JS-cup VI 2020 Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2020-12-20 2020-12-20 Rezultati
Väsby Julsim Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2020-12-20 2020-12-20 Rezultati
DM Kortbane 2020 Herrer Helsingør Svømmehal Dansk Svømmeunion 2020-12-18 2020-12-21 Rezultati
DM Kortbane 2020 Damer Helsingør Svømmehal Dansk Svømmeunion 2020-12-14 2020-12-17 Rezultati
Bålsta KM 2020 Bålsta Bålsta Simklubb 2020-12-13 2020-12-13 Rezultati
CovidRace Spårvägens Micro Ungdom Nälstabadet Spårvägen Simförening 2020-12-13 2020-12-13 Rezultati
FREM - Julestævne 2020 Odense FREM, Odense 2020-12-12 2020-12-12 Rezultati
Suðuroyar Sparikassa Open Des. 2020 Páls Høll , Vágur SuSvim 2020-12-12 2020-12-12 Rezultati
Sum-Sim (25m) riksfinal Göteborg Svensk Simidrott & VSSF 2020-12-12 2020-12-13 Rezultati
VUS Time Trials #3 Vaasa Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap 2020-12-12 2020-12-12 Rezultati
Itsenäisyyspäivän Uinnit - PERUTTU Vantaa, Tikkurila Simmis Wanda 2020-12-06 2020-12-06 Rezultati
Joulukuunkisat Oulun Uimahalli Oulun Uinti 1906 ry 2020-12-06 2020-12-06 Rezultati
Kuopio Invitational Kuopio SUiL 2020-12-06 2020-12-06 Rezultati
Adventsdoppet 2.0 Sjöbo Simanläggning Sjöbo Simsällskap 2020-12-05 2020-12-05 Rezultati
DMJ-K Drenge Aarhus Svømmestadion Dansk Svømmeunion 2020-12-05 2020-12-08 Rezultati
Skuru Jul-"Covid Race" Nacka Skuru IK SImning 2020-12-05 2020-12-05 Rezultati
Skuru Julsprint Nacka Simhall Skuru IK Simning 2020-12-05 2020-12-05 Rezultati
DMJ-K Piger Greve Svømmehal Dansk Svømmeunion 2020-12-03 2020-12-06 Rezultati
Aalborg Cup søndag afsnit Haraldslund Svømmehal Aalborg Svømmeklub 2020-11-29 2020-11-29 Rezultati
Aalborg Cup lørdag afsnit Haraldslund Svømmehal Aalborg Svømmeklub 2020-11-28 2020-11-28 Rezultati
Cetus time trial Espoonlahti Cetus Espoo 2020-11-28 2020-11-29 Rezultati
Höstsimiaden, Kungsbacka - INSTÄLLD Kungsbacka VSSF & KbSS 2020-11-28 2020-11-29 Rezultati
Höstsimiaden, Stenungsund - INSTÄLLD Stenungsund VSSF & SK S77 2020-11-28 2020-11-29 Rezultati
Inställd: Höstsimiaden Östergötland Motala Motala Simsällskap 2020-11-28 2020-11-28 Rezultati
KSS Öppna KM Karlstad Karlstad SS 2020-11-28 2020-11-28 Rezultati
KVIK Open efterår 2020 Kastrup Svømmehal Svømmeklubben KVIK Kastrup 2020-11-28 2020-11-29 Rezultati
MuksuMeet XIII Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2020-11-28 2020-11-28 Rezultati
Regionsmesterskab Kortbane, Esbjerg vs. Vejle UC Syds svømmehal Esbjerg Svømmeklub 2020-11-28 2020-11-28 Rezultati
VUS VSL #1 Vaasa VUS-VSS 2020-11-28 2020-11-28 Rezultati
Aalborg Cup fredag afsnit Haraldslund Svømmehal Aalborg Svømmeklub 2020-11-27 2020-11-27 Rezultati
IKM-Finaalit 2020 Turku AUi & ÅSK 2020-11-27 2020-11-29 Rezultati
Cetus GP 2 ru Espoonlahti Cetus Espoo 2020-11-22 2020-11-22 Rezultati
Marskin uinnit 2020 Mikkeli Mikkelin Uimaseura ry 2020-11-22 2020-11-22 Rezultati
Poängsim 2, 2020-2021 Uppsala Upsala Simsällskap 2020-11-22 2020-11-22 Rezultati
Kokko Games Kokkola KUS-GSS 2020-11-21 2020-11-21 Rezultati
KSK Tidsjakt hösten 2020 KARLSHAMN Karlshamns Simklubb KSK 2020-11-21 2020-11-21 Rezultati
PERUUTETTU! Espoo Swim Games Espoonlahti Cetus Espoo 2020-11-21 2020-11-21 Rezultati
Pikkujoulukisat Tampere Tampereen Uinnin Tuki ry 2020-11-21 2020-11-21 Rezultati
Regionsmesterskab Kortbane 2020 Ringe Ringe Ringe Svømme-Klub 2020-11-21 2020-11-22 Rezultati
Seriesim omgång 2 Staffanstorp SK Triton 2020-11-21 2020-11-21 Rezultati
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint (INSTÄLLD!) Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2020-11-21 2020-11-22 Rezultati
Masters SM (25m) 2020 (inställd.) Stenungsund S77 Stenungsund 2020-11-20 2020-11-22 Rezultati
NM - Para NM, Open 2020, kortbana (INSTÄLLD.) Härnösand Härnösands Simsällskap 2020-11-20 2020-11-22 Rezultati
Regionsmesterskab på kortbane 2020 Odense FREM, Odense 2020-11-15 2020-11-15 Rezultati
Skuru Höstsim Nacka Simhall Skuru IK Simning 2020-11-15 2020-11-15 Rezultati
Sundsvalls SS TEST Sundsvall Sundsvalls Simsällskap 2020-11-15 2020-11-15 Rezultati
Tegnerdoppet - INSTÄLLT Säffle Säffle SS 2020-11-15 2020-11-15 Rezultati
Finnish Open Grand Prix 2020 Oulu OU & SUiL 2020-11-14 2020-11-15 Rezultati
Holdturnering 2020 Trin 2, 4. division, Esbjerg UC Syds svømmehal Esbjerg Svømmeklub 2020-11-14 2020-11-14 Rezultati
Kalundborg Swim Cup 2020 Kalundborg Svømmehal Kalundborg Svømmeklub 2020-11-14 2020-11-15 Rezultati
Føroyameistarastevnan 2020 (25m) Tórshavn Svimjisamband Føroya 2020-11-13 2020-11-15 Rezultati
STT Efterårsstævne Taastrup SwimTeam Taastrup 2020-11-13 2020-11-15 Rezultati
SM/JSM (25m) 2020 Helsingborg Svensk Simidrott & Helsingborgs S 2020-11-11 2020-11-15 Rezultati
Holdturnering trin 2, 7. division, Svømmeklubben KVIK Kastrup Kastrup Svømmehal Svømmeklubben KVIK Kastrup 2020-11-08 2020-11-08 Rezultati
Holdturnering trin 2, 1 division, Svømmeklubben KVIK Kastrup Kastrup Svømmehal Svømmeklubben KVIK Kastrup 2020-11-07 2020-11-07 Rezultati
Holdturnering trin 2, 2. division, Svømmeklubben KVIK Kastrup Kastrup Svømmehal Svømmeklubben KVIK Kastrup 2020-11-07 2020-11-07 Rezultati
Holdturnering Trin 2, 3. div - Ringe Ringe Ringe Svømme-Klub 2020-11-07 2020-11-07 Rezultati
Inställd: Sum-Sim (25m) 2020 Regionfinal Mellansvenska Örebro Örebro Simallians 2020-11-07 2020-11-08 Rezultati
Inställd: Sum-Sim Reg - Stockholm Eriklsdalsbadet SKK & Stockholms simförbund 2020-11-07 2020-11-08 Rezultati
Inställd: Sum-sim Region 2020, Sjöbo Sjöbo Simanläggning Sjöbo Simsällskap 2020-11-07 2020-11-08 Rezultati
Inställd: SUM-SIM Region 2020, Skåne norra Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2020-11-07 2020-11-08 Rezultati
Inställd: Sum-Sim Regionfinal 5 (Sandared), Västsvenska 2020 Sandared VSSF & SK 1970 2020-11-07 2020-11-08 Rezultati
Sum-Sim (25m) 2020 regionfinal Mellannorrland Sundsvall Sundsvalls Simsällskap 2020-11-07 2020-11-08 Rezultati
Sum-Sim (25m) regionsfinal Östsvenska Södra 2020 Jönköping Jönköpings Simsällskap 2020-11-07 2020-11-08 Rezultati
Syysuinnit Kankaanpää Kankaanpään uimarit Ry. 2020-11-07 2020-11-07 Rezultati
175 jakan Cup Yngre Järfälla Järfälla Simsällskap 2020-11-01 2020-11-01 Rezultati
Ållebergsdoppet 2020 Falköping Falköpings SS 2020-11-01 2020-11-01 Rezultati
Söndagsrace 3 2020 Västerås Västerås Simsällskap 2020-11-01 2020-11-01 Rezultati
Ægir - Open Klaksvík Svimjifelagið Ægir 2020-10-31 2020-11-01 Rezultati
FREM - Stævne 1 Odense FREM, Odense 2020-10-31 2020-10-31 Rezultati
HEAD to Head Eriksdalsbadet, Stockholm Stockholmspolisens IF Simförening 2020-10-31 2020-10-31 Rezultati
ManseCup Tampere Tampereen Uinnin Tuki ry 2020-10-31 2020-10-31 Rezultati
Regionsmesterskab Kortbane, Esbjerg vs. Vejle UC Syds svømmehal Esbjerg Svømmeklub 2020-10-31 2020-10-31 Rezultati
Simbadoppet Borås Simklubben Elfsborg 2020-10-31 2020-10-31 Rezultati
TYR Open - INSTÄLLD Ystad Ystads Simsällskap 2020-10-31 2020-11-01 Rezultati
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Espoonlahti Cetus Espoo 2020-10-30 2020-11-01 Rezultati
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Myyrmäki Vanders 2020-10-30 2020-11-01 Rezultati
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Tampere Tre Tuki 2020-10-30 2020-11-01 Rezultati
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Lappeenranta LrU 2020-10-30 2020-11-01 Rezultati
IKM 2020 Länsi-Suomi Seinäjoki SeUi 2020-10-30 2020-11-01 Rezultati
IKM 2020 Pohjois-Suomi Oulu Oulun alueen seurat 2020-10-30 2020-11-01 Rezultati
IKM 2020 Varsinais-Suomi Salo SalU 2020-10-30 2020-11-01 Rezultati
Virtual Event Test Brisbane SHSA 2020-10-29 2020-11-13 Rezultati
Alesimmarna Microtävling Oktober 2020 Skeplanda simhall Alesimmarna 2020-10-25 2020-10-25 Rezultati
Talentstævne Kastrup Svømmehal Svømmeklubben KVIK Kastrup 2020-10-25 2020-10-25 Rezultati
ESK Distancestævne UC Syds svømmehal Esbjerg Svømmeklub 2020-10-24 2020-10-24 Rezultati
Micro DM 2020 Sundbyberg Sundbyberg Turebergs simklubb 2020-10-24 2020-10-24 Rezultati
Regionsmesterskaber Region Nordjylland 2020, Skagen Skagen Idrætscenter Dansk Svømmeunion Region Nordjylland & Skagen Svømmeklub 2020-10-24 2020-10-25 Rezultati
Swimshop-uinnit 2020 Raisio RaisU 2020-10-24 2020-10-24 Rezultati
Mastersmestaruusuinnit 2020 Kuopio KuUS 2020-10-23 2020-10-25 Rezultati
Södertörns TYR Kvaltävling Haninge Södertörns Simsällskap 2020-10-23 2020-10-23 Rezultati
Tensta cup distans 2020 Åkeshovs simhall Spårvägen Simförening 2020-10-23 2020-10-23 Rezultati
Tensta cup extra 2020 Tensta simhall Spårvägen Simförening 2020-10-22 2020-10-22 Rezultati
Poängcupen 2 LOMMA SK Hajen 2020-10-20 2020-10-20 Rezultati
DM micro - Medalj-jakten Åkeshov simhall SKK 2020-10-18 2020-10-18 Rezultati
Höganäs Cup Höganäs Höganäs simsällskap 2020-10-18 2020-10-18 Rezultati
Internsim 6 Halmstad SK Laxen 2020-10-18 2020-10-18 Rezultati
Sälsimmet 2020 Kvissleby Njurunda Simsällskap 2020-10-18 2020-10-18 Rezultati
Arena Knattecup HT-2020 Norrköping, Centralbadet Norrköpings KK 2020-10-17 2020-10-18 Rezultati
DM (25 m) Skåne Blekinge Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2020-10-17 2020-10-18 Rezultati
DM Stockholm / Väsby Simsällskap Vilundabadet Väsby Simsällskap 2020-10-17 2020-10-17 Rezultati
DM TYR Täby Sim Tibblebadet Täby Sim 2020-10-17 2020-10-17 Rezultati
DM/JDM 25m VSSF 2020 Skövde VSSF & Skövde SS 2020-10-17 2020-10-18 Rezultati
DM/JDM Östsvenska 2020 Jönköping Jönköpings Simsällskap 2020-10-17 2020-10-18 Rezultati
Karpsimmet Ugglebadet Perstorp Kappsimningsklubben Karpen 2020-10-17 2020-10-17 Rezultati
Kotkan Syysuinnit Kotka Uimaseura Aquila 2020-10-17 2020-10-17 Rezultati
Neppan Micro III Eriksdalsbadet (25m) Simklubben Neptun 2020-10-17 2020-10-18 Rezultati
Pendelsimmet Luleå Luleå Simsällskap 2020-10-17 2020-10-17 Rezultati
SS04 Aquarapid 2020 Sundbyberg Simhall SS04 2020-10-17 2020-10-17 Rezultati
Stjärnracet 2020 Kvissleby Njurunda Simsällskap 2020-10-17 2020-10-17 Rezultati
Tatti-uinnit 2020 Kemi Kemin Työväen Uimarit ry 2020-10-17 2020-10-18 Rezultati
Tuusulanjärven Uinnit Tuusula Tuusulan Uimaseura 2020-10-17 2020-10-17 Rezultati
2020 New Zealand Secondary School Swimming Championships Hamilton, New Zealand Swimming New Zealand 2020-10-15 2020-10-18 Rezultati
Mikrotävling 1 Öjebyn Öjebyn Piteå Sim 2020-10-14 2020-10-14 Rezultati
Ajankello-uinnit Kouvola Kouvolan Uimarit 2020-10-11 2020-10-11 Rezultati
ManseCup Tampereen Uintikeskus Tampereen Uinnin Tuki ry 2020-10-11 2020-10-11 Rezultati
MASS microtävling 3 Mölndal Mölndals Allmänna Simsällskap 2020-10-10 2020-10-10 Rezultati
Nääs-Uinnit 2020 Tampereen Uintikeskus Uinti Tampere 2020-10-10 2020-10-10 Rezultati
Neppan Micro II Forsgrenska Badet Simklubben Neptun 2020-10-10 2020-10-11 Rezultati
UGP 1 2020-2021 och TYR Sprint Cup Brunflo SK Ägir 2020-10-10 2020-10-11 Rezultati
UGP 1 2020-2021, Hässleholm Hässleholm S 71 2020-10-10 2020-10-11 Rezultati
UGP 1 2020-2021, Kungsbacka Kungsbacka VSSF & Kungsbacka SS 2020-10-10 2020-10-11 Rezultati
UGP 1 2020-2021, Linköping Linköping LASS 2020-10-10 2020-10-11 Rezultati
UGP 1 2020-2021, Löddeköpinge Löddeköpinge SK Lödde 2020-10-10 2020-10-11 Rezultati
UGP 1 2020-2021, Stenungsund Stenungsund VSSF & S77 Stenungsund 2020-10-10 2020-10-11 Rezultati
UGP 1 2020-2021, Växjö Växjö Växjö Simsällskap 2020-10-10 2020-10-11 Rezultati
Södertälje Mästerskapen 2020 Södertälje Södertälje Simsällskap 2020-10-09 2020-10-11 Rezultati
2020 New Zealand Short Course Swimming Championships Hamilton, New Zealand Swimming New Zealand 2020-10-06 2020-10-10 Rezultati
Holdturnering 2020 Trin 1, Svømmeklubben KVIK Kastrup Kastrup Svømmehal Svømmeklubben KVIK Kastrup 2020-10-04 2020-10-04 Rezultati
Tensta cup 3 2020 Simiaden Spånga Spårvägen Simförening 2020-10-04 2020-10-04 Rezultati
ÅSS Race 2020 Ulricehamn Åsundens Simsällskap 2020-10-03 2020-10-03 Rezultati
Ægir Open - Oktober 2020 Klaksvík Svimjifelagið Ægir 2020-10-03 2020-10-04 Rezultati
Burger King Swim 2020 Värnamo Värnamo Simsällskap 2020-10-03 2020-10-03 Rezultati
Gant ÅSK Games Impivaaran uimahalli, Turku Åbo SImklubb - Uintiklubi Turku ry 2020-10-03 2020-10-03 Rezultati
Holdturnering Trin 1 - RSK Ringe Ringe Svømme-Klub 2020-10-03 2020-10-03 Rezultati
Holdturnering Trin 1, Esbjerg UC Syds svømmehal Dansk Svømmeunion & Esbjerg Svømmeklub 2020-10-03 2020-10-03 Rezultati
ICA Supermarket Meet 2020 Osby Osby Simsällskap 2020-10-03 2020-10-04 Rezultati
Kuopion Syysuinnit 2020 Kuopio Kuopion Uimaseura 2020-10-03 2020-10-03 Rezultati
Lakeusuinnit 2020 Seinäjoki Seinäjoen Uimarit - 58 2020-10-03 2020-10-04 Rezultati
LeWa Sport Cup Motala Motala SS 2020-10-03 2020-10-04 Rezultati
Lödde Cup 2020 Löddeköpinge SK Lödde 2020-10-03 2020-10-03 Rezultati
Lövets Minne 3 Järfälla Järfälla Simsällskap 2020-10-03 2020-10-03 Rezultati
Maxkompetens Cup KARLSHAMN Karlshamns Simklubb KSK 2020-10-03 2020-10-03 Rezultati
Ruskauinnit Oulun Uimahalli Oulun Uinti 1906 ry 2020-10-03 2020-10-04 Rezultati
Toivo Virtaset 2020 Helsinki Helsingin Uimarit 2020-10-03 2020-10-03 Rezultati
Vest Junior/Senior Kortbane DGI-Huset Vejle Dansk Svømmeunion 2020-10-02 2020-10-04 Rezultati
Seriesim div 3, omg 1 LOMMA SK Hajen 2020-09-29 2020-09-29 Rezultati
Arne Borg Micro Åkeshov simhall SKK 2020-09-27 2020-09-27 Rezultati
Cetus GP 1 su Espoonlahti Cetus Espoo 2020-09-27 2020-09-27 Rezultati
Lars Frölander Medleycup 2020 Upplands-Bro Upplands-Bro Simsällskap 2020-09-27 2020-09-27 Rezultati
Seriesim Div 4 omg 1 Hässleholm S 71 2020-09-27 2020-09-27 Rezultati
Aquanetti-uinnit Raisio RaisU 2020-09-26 2020-09-26 Rezultati
Hillerød Cup 2020 Hillerød Svømmehal Hillerød Svømmeklub 2020-09-26 2020-09-27 Rezultati
Hössö-Uinnit 2020 Helsinki Helsingfors Simsällskap 2020-09-26 2020-09-26 Rezultati
Klubbkampen 2020 BRSS vs Ösmo SS Tumba Botkyrka-Rönninge Simsällskap 2020-09-26 2020-09-26 Rezultati
Martti Ollgren – Uinnit 2020 Tampere TaTU Tampere ry. 2020-09-26 2020-09-26 Rezultati
Mikro-vågspelen 2020 Skellefteå Skellefteå Simsällskap 2020-09-26 2020-09-26 Rezultati
Ronneby Cup 2020 Ronneby Simhall Ronneby Simsällskap 2020-09-26 2020-09-26 Rezultati
Sandstedts El Cup Nässjö Nässjö SLS 2020-09-26 2020-09-26 Rezultati
Seriesim Div. 1, omg. 1 Simhallsbadet, Malmö Malmö Kappsimningsklubb 2020-09-26 2020-09-26 Rezultati
Seriesim Div. 3, omg. 1 Simhallsbadet, Malmö Malmö Kappsimningsklubb 2020-09-26 2020-09-26 Rezultati
Seriesim div.1 omg.1 2020 Helsingborg Helsingborgs Simsällskap 2020-09-26 2020-09-26 Rezultati
Seriesim div.2 omg.1 2020 Helsingborg Helsingborgs Simsällskap 2020-09-26 2020-09-26 Rezultati
Seriesim division 4 omgång 1 Höganäs Höganässimsällskap 2020-09-26 2020-09-26 Rezultati
Seriesim Landskrona Vellinge Div1 Landskrona Landskrona Simsällskap 2020-09-26 2020-09-26 Rezultati
Seriesim omgång 1 div.2 Kristianstad Kristianstad SLS 2020-09-26 2020-09-26 Rezultati
Sundsvall Arena Cup 2020 Sundsvall Sundsvalls Simsällskap 2020-09-26 2020-09-27 Rezultati
Swedish Swim Games Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2020-09-26 2020-09-27 Rezultati
Sparekassen Thy Challenge 2020 Thyhallen Thisted Svømmeklub 2020-09-25 2020-09-27 Rezultati
Åbergs Microsim 2020 Bålsta Bålsta Simklubb 2020-09-20 2020-09-20 Rezultati
Loranga Cup Halmstad SK Laxen 2020-09-19 2020-09-20 Rezultati
Madwave Challenge - Ringsted Cup 2020 Ringsted svømmeland Ringsted svømmeklub 2020-09-19 2020-09-20 Rezultati
Prisma uinnit 2020 Joensuu Joensuun Uimaseura ry 2020-09-19 2020-09-19 Rezultati
Rema 1000 Cup - finaler Aqua Forum Horsens Horsens Svømmeklub 2020-09-19 2020-09-20 Rezultati
RSK Klubmesterskab 2020 Ringe Ringe Svømme-Klub 2020-09-19 2020-09-20 Rezultati
Speedo Cup Espoonlahti Cetus Espoo 2020-09-19 2020-09-20 Rezultati
Speedo Swim 2020 Jönköping Jönköpings Simsällskap 2020-09-19 2020-09-20 Rezultati
Speedo Swim Meet 2020 Helsingborg Helsingborgs SImsällskap 2020-09-19 2020-09-20 Rezultati
Syyskisat Salo Salon Uimarit Ry 2020-09-19 2020-09-19 Rezultati
Syyspärskeet Oulu Oulun Lohet 2020-09-19 2020-09-19 Rezultati
Syysuinnit VIII Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2020-09-19 2020-09-19 Rezultati
TUA NOI - uinnit Pori Porin Uimaseura ry 2020-09-19 2020-09-19 Rezultati
VöSS-racet (25m) Växjö Växjö SS 2020-09-19 2020-09-20 Rezultati
Wadköpingsdoppet 2020 Örebro Örebro Simallians 2020-09-19 2020-09-20 Rezultati
ESK Klubmesterskab 2020, del 2 UC Syds svømmehal Esbjerg Svømmeklub 2020-09-18 2020-09-19 Rezultati
Nykredit Gentofte Open - Kortbane Kildeskovshallen Gentofte Svømmeklub 2020-09-18 2020-09-20 Rezultati
Rema 1000 Cup - indledende Aqua Forum Horsens Horsens Svømmeklub 2020-09-18 2020-09-20 Rezultati
Sparbanken Skåne Cup Ystad Ystads Simsällskap 2020-09-18 2020-09-20 Rezultati
NIU - Mästerskap Jönköping Jönköpings Simsällskap 2020-09-17 2020-09-17 Rezultati
Tensta cup 3 2020 Tensta Spårvägen Simförening 2020-09-17 2020-09-17 Rezultati
Hessun Vinstat 2020 Turku Aurajoen Uinti ry 2020-09-12 2020-09-12 Rezultati
Holdstævne for årgangssvømmere 2020 - Øst Birkerød Idrætscenter Sigma Swim & Dansk Svømmeunion 2020-09-12 2020-09-12 Rezultati
HS Open 12. – 13. september 2020 Tórshavn Havnar Svimjifelag 2020-09-12 2020-09-13 Rezultati
K-Supermarket Syysuinnit Rajamäki, Nurmijärvi Nurmijärven Uinti ry 2020-09-12 2020-09-12 Rezultati
SFI-mästerskapen 2020 Borgå Simhall Borgå Simmare - Porvoon Uimarit 2020-09-12 2020-09-13 Rezultati
Syysuinnit Vaasa Vaasan uimaseura 2020-09-12 2020-09-12 Rezultati
Poängcupen 1 Lomma SK Hajen 2020-09-08 2020-09-08 Rezultati
Sörmlands Sparbanks Simcup 2020 - INSTÄLLD, Katrineholm Katrineholms Simsällskap 2020-09-06 2020-09-06 Rezultati
ENA cupen 2020- INSTÄLLD Enköping SK Ena 2020-09-05 2020-09-05 Rezultati
Lappeenrannan Syysuinnit 2020 Lappeenranta Lappeenrannan Uimarit ry. 2020-09-05 2020-09-05 Rezultati
ManseCup Tampereen Uintikeskus Tampereen Uinnin Tuki ry 2020-09-05 2020-09-06 Rezultati
Neppan Micro Elit Stockholm, GIH-Badet Simklubben Neptun 2020-09-05 2020-09-05 Rezultati
Peter Asp Swim 2020 Visby > Solbergabadet Wisby Simsällskap 2020-09-05 2020-09-06 Rezultati
Rönneracet 2020 Special edition Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2020-09-05 2020-09-06 Rezultati
Sandaredssprinten 2020 Sandared Simklubben 1970 2020-09-05 2020-09-06 Rezultati
Vantaan Pärskeet Myyrmäki, Vantaa Vanders 2020-09-05 2020-09-05 Rezultati
ESK Klubmesterskab 2020, del 1 UC Syds svømmehal Esbjerg Svømmeklub 2020-09-04 2020-09-05 Rezultati
Arena USO 2020 Uddevalla Föreningen Uddevalla Sim 2020-09-03 2020-09-05 Rezultati
Cetus Kesäkisat 2 Espoonlahti Cetus Espoo 2020-08-30 2020-08-30 Rezultati
KSK ‐ KM 2020 Karlshamn Karlshamns Simklubb KSK 2020-08-22 2020-08-22 Rezultati
Swim For Life 2020 Landskrona Landskrona Simsällskap 2020-08-22 2020-08-23 Rezultati
Augustiracet Linköping Tinnis LASS 2020-08-15 2020-08-15 Rezultati
Österlen Swim Challenge Simrishamn Ystads SS, Österlen-Sim, Kiviks SK 2020-08-14 2020-08-16 Rezultati
Aquilan elouinnit Kotka Uimaseura Aquila 2020-08-08 2020-08-08 Rezultati
Cetus Kesärollot Espoonlahti Cetus Espoo 2020-08-02 2020-08-02 Rezultati
Koronasta irti Raisio RaisU 2020-08-01 2020-08-01 Rezultati
Cetus Kesäkisat Espoonlahti Cetus Espoo 2020-07-12 2020-07-12 Rezultati
Cetus Kesäcup Espoonlahti Cetus Espoo 2020-07-05 2020-07-05 Rezultati
Bockstensdoppet Micro Varberg Varbergs Sim 2020-07-04 2020-07-05 Rezultati
Bockstensdoppet 2020 Varberg Varbergs Sim 2020-07-03 2020-07-05 Rezultati
Føroyameistarastevnan 2020 (50m) Páls Høll, Vágur Svimjisamband Føroya 2020-07-03 2020-07-05 Rezultati
JUM-SIM 2020 Järfälla Järfälla Simsällskap 2020-07-02 2020-07-05 Rezultati
DM Årgang Langbane Nørresundby Idrætscenter Dansk Svømmeunion 2020-06-28 2020-07-01 Rezultati
Riksmästerskap (25) 2020 Falköping Falköping Falköpings SS 2020-06-28 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet Ljungby Växjö Simsällskap 2020-06-28 2020-06-28 Rezultati
Fritzaplumset4 Landskrona Landskrona Simsällskap 2020-06-27 2020-06-27 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Ängelholm Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Gävle Gävle Gävle Simsällskap 2020-06-27 2020-06-27 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm Hässleholm S 71 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad Tivolibadet Kristianstad SLS 2020-06-27 2020-06-27 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Lomma Lomma SK Hajen 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Mölndal Mölndal Mölndals Allmänna Simsällskap 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka Nacka Simhall Skuru IK Simning 2020-06-27 2020-06-27 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Osby Osby Osby Simsällskap 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde Skövde Skövde Simsällskap 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Värnamo Värnamo Värnamo Simsällskap 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Visby Visby Wisby Simsällskap 2020-06-27 2020-06-27 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad Ystad Ystads Simsällskap 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Falun Lugnet Falun Falu Simsällskap 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Äldre Halmstad SK Laxen 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre Halmstad SK Laxen 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona Landskrona Landskrona Simsällskap 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Ljungby Kronoskogsbadet Ljungby Ljungby SS 2020-06-27 2020-06-27 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Norrköping med KM Norrköping Norrköpings Kappsimningsklubb 2020-06-27 2020-06-27 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Örebro Örebro Örebro Simallians 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm, Eriksdalsbadet Eriksdalsbadet, Stockholm Stockholmspolisens IF & Lidingö Simklubb 2020-06-27 2020-06-27 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Täby Täby Täby Sim 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala Uppsala Upsala Simsällskap 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås Västerås Västerås Simsällskap 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
SSK Water Games 2020 Slagelse Svømmehal Slagelse Svømmeklub 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
VSS Open Värnamo Värnamo Simsällskap 2020-06-27 2020-06-28 Rezultati
NUSS äldre och yngre (50m) 2020 Innställd Norrköping Norrköpings Kappsimningsklubb 2020-06-26 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Helsingborg Helsingborg Helsingborgs Simsällskap 2020-06-26 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Kalmar Kalmar Kalmar Simsällskap 2020-06-26 2020-06-27 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje Södertälje Södertälje Simsällskap 2020-06-26 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Sundsvall Himlabadet Sundsvalls Simsällskap 2020-06-26 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Borås Alidebergsbadet Simklubben Elfsborg 2020-06-26 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö Malmö Malmö Kappsimningsklubb 2020-06-26 2020-06-27 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle Säffle Säffle SS/Karlstads SS 2020-06-26 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Varberg Varberg Föreningen Varbergs Sim 2020-06-26 2020-06-27 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Karlskrona Karlskrona Simhall Karlskrona Simsällskap 2020-06-25 2020-06-27 Rezultati
Riksmästerskap (25m) 2020 Myresjö Myresjö Hvetlanda simsällskap 2020-06-25 2020-06-25 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg Göteborg Göteborg Sim 2020-06-25 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping Jönköping Jönköpings Simsällskap 2020-06-25 2020-06-27 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka Kungsbacka Kungsbacka Simsällskap 2020-06-25 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Sjöbo Orebadet Sjöbo Simsällskap 2020-06-25 2020-06-28 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm (Spårvägens SF) Eriksdalsbadet Spårvägen Simförening 2020-06-25 2020-06-27 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå Umeå Umeå simsällskap 2020-06-25 2020-06-27 Rezultati
Riksmästerskap (50m) 2020 Vällingby med KM Vällingby SKK 2020-06-25 2020-06-25 Rezultati
Spårvägenmästerskapen (SM) Eriksdalsbadet Spårvägen Simförening 2020-06-16 2020-06-18 Rezultati
Bålsta Microsim 2020 Bålsta simhall Bålsta Simklubb 2020-06-14 2020-06-14 Rezultati
Brøndby Sommer Cup 2020 Nørregård Svømmehal Vest-Brøndby 2020-06-13 2020-06-14 Rezultati
Neppan Micro (NM) 2020 Eriksdalsbadet (50m) Simklubben Neptun 2020-06-13 2020-06-14 Rezultati
Skuru Klubbmästerskap Nacka Simhall Skuru IK Simning 2020-06-13 2020-06-13 Rezultati
Tampere Invitational 2020 Tampereen Uintikeskus SUiL & Tre Uinnin Tuki 2020-06-13 2020-06-13 Rezultati
Dansk Revision Viborg Swimcup 2020 Gymnastik- og idrætshøjskolen, Viborg Viborg Svømmeklub 2020-06-12 2020-06-14 Rezultati
Färsingadoppet 2020 Sjöbo Orebadet Sjöbo Simsällskap 2020-06-12 2020-06-14 Rezultati
Hillerød Langbane Cup 2020 / DOM-L 2020 Hillerød Hillerød Svømmeklub 2020-06-12 2020-06-14 Rezultati
Söndagsrace 1 2020 Västerås Västerås Simsällskap 2020-06-07 2020-06-07 Rezultati
Söndagsrace 2 2020 Västerås Västerås Simsällskap 2020-06-07 2020-06-07 Rezultati
Arena Daloc Cup 2020 - INSTÄLLD Mariestad Mariestads Simsällskap 2020-06-06 2020-06-07 Rezultati
Fritsaplumset3 Landskrona Landskrona Simsällskap 2020-06-06 2020-06-06 Rezultati
Tritonsimmet Bråhögsbadet SK Triton 2020-06-06 2020-06-06 Rezultati
Trollhättan Meet Trollhättan Trollhättans Simsällskap 2020-06-06 2020-06-07 Rezultati
Täby TYR Non Invite 2020 Tibblebadet Täby Täby Sim 2020-06-05 2020-06-07 Rezultati
Aldursbólkameistarastevnan 2020 Tórshavn Svimjisamband Føroya 2020-05-30 2020-05-31 Rezultati
KSK SprintSwim 2020 Karlshamn Karlshamns Simklubb KSK 2020-05-30 2020-05-30 Rezultati
Farum Cup 2020 Farum Farum Svømmeklub 2020-05-29 2020-05-31 Rezultati
Lohiuinnit Oulu Oulun Lohet 2020-05-23 2020-05-24 Rezultati
Pori International Swimming Classic 2020 - Cancelled Pori Porin uimaseura 2020-05-23 2020-05-24 Rezultati
Laxaleken micro Simstadion, Brottet Simklubben Laxen 2020-05-21 2020-05-24 Rezultati
Usim Sommarsimspelen 2020 Uddevalla Föreningen Uddevalla Sim 2020-05-21 2020-05-21 Rezultati
Micro Swim Open Ängelholm 2020 Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2020-05-16 2020-05-16 Rezultati
Poängcupen 4 & 5 Lomma SK Hajen 2020-05-16 2020-05-17 Rezultati
Vantaa Meet 2020 - peruttu Vantaa, Hakunila Simmis Wanda 2020-05-15 2020-05-15 Rezultati
Tensta cup 2 Nälstabadet Spårvägen Simförening 2020-05-14 2020-05-14 Rezultati
Blueseventy Sprint Cup - INSTÄLLD Motala Motala SS 2020-05-10 2020-05-10 Rezultati
Vårsimiaden 2020, Katrineholm- Innställd Katrineholm Katrineholms Simsällskap 2020-05-10 2020-05-10 Rezultati
Distansrace Halmstad Simklubben Laxen 2020-05-09 2020-05-10 Rezultati
FritzaPlumset 2.0 Landskrona Landskrona Simsällskap 2020-05-09 2020-05-09 Rezultati
Inställd Vårsimiaden 2020, Gävle Gävle Gävle Simsällskap 2020-05-09 2020-05-09 Rezultati
Majsimmet Linköping LASS 2020-05-09 2020-05-09 Rezultati
Vårsimiaden 2020, Motala - INSTÄLLD Motala Motala SS 2020-05-09 2020-05-09 Rezultati
Vårsimiaden 2020, Oskarshamn (distrikt) Oskarshamn Oskarshamns Simsällskap 2020-05-09 2020-05-09 Rezultati
Vårsimiaden 2020, Säffle- INNSTÄLLD Säffle Säffle Simsällskap 2020-05-09 2020-05-09 Rezultati
Vårsimiaden 2020, Ystad - distrikt Ystad Ystads Simsällskap - Skånes simförbund 2020-05-09 2020-05-10 Rezultati
GSK Forårscup Glostrup Glostrup Svømmeklub 2020-05-02 2020-05-03 Rezultati
Laviaarit Espoonlahden Uimahalli Cetus Espoo 2020-05-02 2020-05-03 Rezultati
Nataris (50m) med Hexpolsprinten Säffle Säffle SS 2020-05-02 2020-05-03 Rezultati
Neptuniaden 2020 - inställd / cancelled! Eriksdalsbadet (50m) Simklubben Neptun 2020-05-02 2020-05-03 Rezultati
Inställd! Rosenlundsbadet Sprint 2020 Jönköping Jönköpings Simsällskap 2020-05-01 2020-05-03 Rezultati
Jöns Svanbergsimmet 50m 2020 INNSTÄLLD Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2020-05-01 2020-05-03 Rezultati
Täby TYR Non Invite Tibblebadet Täby Täby Sim 2020-05-01 2020-05-01 Rezultati
Ullbergstrofén 2020 - inställd framflyttad till 2021 Göteborg Sim 2020-05-01 2020-05-03 Rezultati
VSS Open Värnamo Värnamo Simsällskap 2020-05-01 2020-05-01 Rezultati
Cetus GP 6 sku Espoonlahden Uimahalli Cetus Espoo 2020-04-26 2020-04-26 Rezultati
Hvidovre Medley Cup 4 Frihedens Idrætscenter, Hvidovrevej 446, 2650 Hvidovre Hvidovre Svømmeklub 2020-04-25 2020-04-25 Rezultati
Vuosaari-uinnit 2020 Helsinki, Vuosaari Orca Helsinki ry. 2020-04-25 2020-04-25 Rezultati
Poängsim 4, 2019-2020 Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2020-04-19 2020-04-19 Rezultati
Tuula Kara 2020 Somero Someron Esan Uintijaosto 2020-04-19 2020-04-19 Rezultati
Aquarena Race 2020 Söderhamn Söderhamns Simsällskap 2020-04-18 2020-04-19 Rezultati
HP Holding Korsvirkessim Ystad Ystads Simsällskap 2020-04-18 2020-04-19 Rezultati
Internsim 4 Halmstad Simklubben Laxen 2020-04-18 2020-04-19 Rezultati
KSS 50 år - Inställd Klippan Klippans Simsällskap 2020-04-18 2020-04-18 Rezultati
Medley Cup 2020 Söra simhall, Åkersberga Åkersberga Simsällskap 2020-04-18 2020-04-18 Rezultati
Øst Børn Medleystævne 2020 Jyllinge Svømmehal Dansk Svømmeunion / A6 swimteam 2020-04-18 2020-04-19 Rezultati
SOIS Medley Cup Badhuset Kaskad Skene Skene SIM o IS 2020-04-18 2020-04-18 Rezultati
Strängnäs Simcup 2020 Strängnäs Strängnäs Simklubb 2020-04-18 2020-04-18 Rezultati
Tureberg Knatte Cup 2020-INSTÄLLD! Sollentuna Turebergs simklubb 2020-04-18 2020-04-18 Rezultati
US-Cupen 2020 Uddevalla Föreningen Uddevalla Sim 2020-04-18 2020-04-18 Rezultati
Vest Børn Medleystævne THYHALLENS SVØMMECENTER Dansk Svømmeunion 2020-04-18 2020-04-19 Rezultati
Øst Årgang Birkerød Svømmehal Dansk Svømmeunion 2020-04-17 2020-04-19 Rezultati
Vest Årgang Haraldslund Vand- og Kulturhus Dansk Svømmeunion 2020-04-17 2020-04-19 Rezultati
Äggadoppet 2.0 Sjöbo Simanläggning Sjöbo Simsällskap 2020-04-13 2020-04-13 Rezultati
Vellinge Easter Race Vellinge Vellinge Näsets Simklubb 2020-04-13 2020-04-13 Rezultati
Simmis Arena Meet Helsinki Helsingfors Simsällskap 2020-04-10 2020-04-10 Rezultati
Cetus GP 5 pu Espoonlahden Uimahalli Cetus Espoo 2020-04-05 2020-04-05 Rezultati
Prisma-uinnit 2020 Kouvola Kouvolan Uimarit 2020-04-05 2020-04-05 Rezultati
Elixia Games Tikkurila, Vantaa Vanders 2020-04-04 2020-04-04 Rezultati
Falkenberg Race 2020 Klitterbadet Falkenberg Falkenbergs Simklubb 2020-04-04 2020-04-05 Rezultati
KSK Tidsjakt våren 2020 Karlshamn Karlshamns Simklubb KSK 2020-04-04 2020-04-04 Rezultati
Nokian Supersekarit 2020 Nokia Nokian Pyry 2020-04-04 2020-04-04 Rezultati
Nuorisouinnit Oulun Uimahalli Oulun Uinti 2020-04-04 2020-04-05 Rezultati
Knattesimmet 2020 Godby, Åland Ålands Simförening 2020-04-03 2020-04-04 Rezultati
Malmsten Swim Open Stockholm 2020 Stockholm Swedish Swimming Federation 2020-04-03 2020-04-06 Rezultati
INSTÄLLD Sparbankscupen 2020 Bålsta Bålsta simklubb 2020-03-29 2020-03-29 Rezultati
Seriesim division 1 - deltävling 4 Högevallsbadet, Lund SK Poseidon & Skånesim 2020-03-29 2020-03-29 Rezultati
Arena Vilunda Knatte Upplands Väsby Väsby SS 2020-03-28 2020-03-29 Rezultati
Danish Open og DMJ langbane 2020 - AFLYST Taastrup Svømmehal Dansk Svømmeunion 2020-03-28 2020-04-01 Rezultati
Fremek Open Säffle Säffle SS 2020-03-28 2020-03-28 Rezultati
Gislesimmet 2020 - INSTÄLLD Gislaved Värnamo SS-Anderstorps SS-Smålandsstenar SS 2020-03-28 2020-03-29 Rezultati
Glasriket Cup Växjö Växjö Simsällskap 2020-03-28 2020-03-29 Rezultati
Höglandsdoppet 2020 Nässjö Nässjö SLS 2020-03-28 2020-03-29 Rezultati
Öjebyspelen 50 år Piteå Öjebyn Piteå Sim 2020-03-28 2020-03-29 Rezultati
Serie-Sim division 2 omgång 4-INSTÄLLD Kristianstad Kristianstads SLS 2020-03-28 2020-03-28 Rezultati
Seriesim Div 3, omg 4 Sjöbo Simanläggning Sjöbo Simsällskap 2020-03-28 2020-03-28 Rezultati
Sjörövarsimmet - Inställd Göteborg Simklubben S02 2020-03-28 2020-03-28 Rezultati
Stora Coop simmet 2020- INSTÄLLD Enköping SK Ena 2020-03-28 2020-03-28 Rezultati
Student-SM - Inställd Göteborg Chalmers Studentkår & S02 2020-03-28 2020-03-28 Rezultati
Herning Open 2020 Hering Svømmehal Herning Svømmeklub 2020-03-27 2020-03-29 Rezultati
Nykredit Gentofte Open 2020 - langbane Kildeskovshallen Gentofte Svømmeklub 2020-03-27 2020-03-29 Rezultati
Sundsvall Age Group Showcase 2020 - INSTÄLLD Sundsvall Sundsvalls Simsällskap 2020-03-27 2020-03-29 Rezultati
Regionsmesterskaber på langbane, Region Syddanmark Universitetets svømmehal, Odense H2Odense 2020-03-21 2020-03-22 Rezultati
Masters SM (25m) 2020 Stenungsund S77 Stenungsund 2020-03-20 2020-03-22 Rezultati
SkövdeDoppet 2020 - Inställd Skövde Skövde Simsällskap 2020-03-15 2020-03-15 Rezultati
Hauki-uinnit 2020 Oulu, Raksilan uimahalli - Cancelled Haukiputaan Heitto 2020-03-14 2020-03-14 Rezultati
HS Open 14.-15. mars 2020 Tórshavn Havnar Svimjifelag 2020-03-14 2020-03-15 Rezultati
Hvidovre Medley Cup 3 Frihedens Idrætscenter, Hvidovrevej 446, 2650 Hvidovre Hvidovre Svømmeklub 2020-03-14 2020-03-14 Rezultati
Itäväylä-uinnit - PERUTTU ! - CANCELLED ! Borgå Simmare - Porvoon Uimarit 2020-03-14 2020-03-14 Rezultati
Kvantum Cup 2020 Luleå Luleå Simsällskap 2020-03-14 2020-03-15 Rezultati
Savon Mestaruusuinnit - Cancelled Pieksämäki Pieksän Kuutit 2020-03-14 2020-03-14 Rezultati
Späckhuggarsim 2020 - INSTÄLLD Eslöv Eslövs SS 2020-03-14 2020-03-14 Rezultati
Sydkystens Børne- og Årgangs Cup Greve Svømmehal GTI Swim 2020-03-14 2020-03-15 Rezultati
Väsman Open 2020- Inställd Ludvika Ludvika simsällskap 2020-03-14 2020-03-15 Rezultati
Västerås Meet 2020-inställd Västerås Västerås Simsällskap 2020-03-14 2020-03-15 Rezultati
XXXIV Turku Super Games - Cancelled Turku Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 2020-03-14 2020-03-14 Rezultati
Öresund Meeting & Öresund Sprint Challenge 2020 - Inställd Helsingborg Helsingborgs Simsällskap 2020-03-13 2020-03-15 Rezultati
Spektrum Odder Swim Cup 2020 Odder Svømmehal Odder Svømmeklub 2020-03-13 2020-03-15 Rezultati
Caroline af Ugglas knattesim 2020 Upplands-Bro Upplands-Bro Simsällskap 2020-03-08 2020-03-08 Rezultati
Cetus time trial 2 Espoonlahti Cetus Espoo 2020-03-07 2020-03-07 Rezultati
Dansk Open Masters Birkerød Idrætscenter og Svømmehal Dansk Svømmeunion 2020-03-07 2020-03-08 Rezultati
DGI Landsmesterskab 2020 Ikast svømmecenter DGI svømning 2020-03-07 2020-03-08 Rezultati
Manse-Uinnit 2020 Tampere Uinti Tampere 2020-03-07 2020-03-07 Rezultati
Paisuntakrooloot 2020 Seinäjoki Seinäjoen Uimarit -58 2020-03-07 2020-03-07 Rezultati
SB Cup 2020 Korsør Svømmehal Svøm Slagelse Korsør 2020-03-07 2020-03-08 Rezultati
Sparbanken Cup Karlshamn Karlshamns Simklubb 2020-03-07 2020-03-07 Rezultati
UGP 3 2019-2020, Eriksdalsbadet Eriksdalsbadet Stockholm simf och Polisen Sim 2020-03-07 2020-03-08 Rezultati
UGP 3 2019-2020, Tibble Täby - Tibble Stockholm simf och Täby Sim 2020-03-07 2020-03-08 Rezultati
UGP3 2019-2020, Eskilstuna (50m-bassäng) Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2020-03-07 2020-03-08 Rezultati
UGP3 2019-2020, Falkenberg Falkenberg VSSF, Falkenbergs SK & Varbergs Sim 2020-03-07 2020-03-08 Rezultati
UGP3 2019-2020, Jönköping Jönköping Jönköpings Simsällskap 2020-03-07 2020-03-08 Rezultati
Kronborg Open 2020 Helsingør Svømmehal Helsingør Svømmeklub 2020-03-06 2020-03-08 Rezultati
NÅC - Nyborg Årgangs Cup Nyborg Svømmehal Nyborg Svømmeklub 2020-03-06 2020-03-08 Rezultati
Swedish Grand Prix 2020 Hylliebadet, Malmö Svenska simförbundet/ Malmö Kappsimningsklubb 2020-03-06 2020-03-08 Rezultati
Cetus GP pitkät nuoret Espoonlahden Uimahalli Cetus Espoo 2020-03-01 2020-03-01 Rezultati
Cetus time trial Espoonlahti Cetus Espoo 2020-03-01 2020-03-01 Rezultati
Espoonlahden Uinnit 2020 Espoonlahti Cetus 2020-03-01 2020-03-01 Rezultati
Fynske Børnemesterskaber Ringe Ringe Svømme-Klub 2020-03-01 2020-03-01 Rezultati
Poängsim 3, 2019-2020 Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2020-03-01 2020-03-01 Rezultati
Finn & Fiffi Arena Cup 2020 Lomma SK Hajen 2020-02-29 2020-03-01 Rezultati
Kevätkisat Salo Salon Uimarit ry 2020-02-29 2020-02-29 Rezultati
Länstrofén 2020 Nässjö Nässjö SLS 2020-02-29 2020-02-29 Rezultati
Lunds öppna knattemästerskap 2020 - LÖKEN Högevallsbadet, Lund SK Poseidon 2020-02-29 2020-03-01 Rezultati
Öppna Skånska Mästerskapen för Masterssimmare 2020 Högevallsbadet, Lund SK Poseidon 2020-02-29 2020-02-29 Rezultati
S 71-Cup Qpoolen, Hässleholm S 71 2020-02-29 2020-02-29 Rezultati
Sandaredssimmet 2020 Sandared Simklubben 1970 2020-02-29 2020-03-01 Rezultati
Skomakardoppet 2020 Hallsberg Hallsberg Kumla Simklubb 2020-02-29 2020-03-01 Rezultati
SuSvim Open Feb. 2020 Páls Høll , Vágur SuSvim 2020-02-29 2020-03-01 Rezultati
Vantaa Junior Meet Vantaa, Tikkurila Simmis Wanda 2020-02-29 2020-03-01 Rezultati
Øst Junior/Senior Langbane 2020 East Kilbride Badet Dansk Svømmeunion 2020-02-28 2020-03-01 Rezultati
Vest Senior/Junior Langbane Svømmestadion Danmark Dansk Svømmeunion 2020-02-28 2020-03-01 Rezultati
Bäckers Cup 2020 Grums Grums Simsällskap 2020-02-23 2020-02-23 Rezultati
Borås Speedo Meet 2020 Borås, Borås Simarena Simklubben Elfsborg 2020-02-22 2020-02-23 Rezultati
Dina Försäkringar Race Lidköping Lidköping Gymnastik Simsällskap 2020-02-22 2020-02-22 Rezultati
FaluSkinsGames 2020 Falun, Lugnet Falu Simsällskap 2020-02-22 2020-02-23 Rezultati
FynLangbane 2020 Odense H2Odense 2020-02-22 2020-02-22 Rezultati
ICA Supermarket Cup 2020 Osby Osby Simsällskap 2020-02-22 2020-02-23 Rezultati
Njurundasim 2020 Kvissleby Njurunda Simsällskap 2020-02-22 2020-02-23 Rezultati
Olsbergs Mitt i Prick 2020 Eksjö Eksjö SLS 2020-02-22 2020-02-22 Rezultati
Oulun Uinnit Oulun Uimahalli Oulun Uinti 2020-02-22 2020-02-23 Rezultati
Region Syd Turnering 3 UC Syddanmarks svømmehal DSU & Esbjerg Svømmeklub 2020-02-22 2020-02-22 Rezultati
Umestänket 2020 Navet Umeå simsällskap 2020-02-22 2020-02-23 Rezultati
Tensta cup 1 2020 Tensta Spårvägen Simförening 2020-02-20 2020-02-20 Rezultati
Bålsta Swim Open 2020 Bålsta Bålsta Simklubb 2020-02-16 2020-02-16 Rezultati
Seriesim div. 2 omg. 3 Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2020-02-16 2020-02-16 Rezultati
Ægir Open Klaksvík Svimjifelagið Ægir 2020-02-15 2020-02-16 Rezultati
GladaHudikSimmet 2020 Hudiksvall Hudiksvalls Simsällskap 2020-02-15 2020-02-16 Rezultati
Kringelsim 2020 Södertälje Södertälje Simsällskap 2020-02-15 2020-02-16 Rezultati
Kristina Cruises -uinnit Kotka Uimaseura Aquila 2020-02-15 2020-02-15 Rezultati
Neppan Knatte-Cup Vinter 2020 Åkeshovs Simhall Simklubben Neptun 2020-02-15 2020-02-15 Rezultati
OF-Sprint 2020 Markaryd Markaryds simsällskap 2020-02-15 2020-02-15 Rezultati
Open Scandinavian winter swimming championship 2020 Skellefteå Skelleftesim 2020-02-15 2020-02-15 Rezultati
Seriesim DIV 4 Klippan Klippans Simsällskap 2020-02-15 2020-02-15 Rezultati
Tyresö knatte 2020 Tyresö Aquarena Tyresö simsällskap 2020-02-15 2020-02-15 Rezultati
XXXVII Oskarin Uinnit Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2020-02-15 2020-02-15 Rezultati
Järfälla Nationella 2020 Järfälla Järfälla Simsällskap 2020-02-14 2020-02-16 Rezultati
Poängcupen 3 Lomma SK Hajen 2020-02-11 2020-02-11 Rezultati
Cetus GP pitkät vanhat Espoonlahden Uimahalli Cetus Espoo 2020-02-09 2020-02-09 Rezultati
ManseCup Tampere Tampereen Uinnin Tuki ry 2020-02-09 2020-02-09 Rezultati
Intersport uinnit 2020 Joensuu Joensuun Uimaseura ry 2020-02-08 2020-02-08 Rezultati
KemTu-uinnit 2020 Kemi Kemin Työväen Uimarit ry 2020-02-08 2020-02-09 Rezultati
Malmö Open 2020 Malmö FIFH 2020-02-08 2020-02-09 Rezultati
Sparekassen Vendsyssel Cup 2020 DGI-Huset Aabybro Vendsyssel Cup & Aabybro IF Svømning 2020-02-08 2020-02-09 Rezultati
Viking Line - uinnit Turku Aurajoen Uinti ry 2020-02-08 2020-02-08 Rezultati
Winter Games Vaasa Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap 2020-02-08 2020-02-08 Rezultati
Fredagsrace 1 2020 Västerås Västerås Simsällskap 2020-02-07 2020-02-07 Rezultati
Talviuinnit 2020 Vantaa, Myyrmäki Vanders 2020-02-07 2020-02-07 Rezultati
Malmö TYR Invitational Simhallsbadet, Malmö Malmö Kappsimningsklubb 2020-02-02 2020-02-02 Rezultati
Utmanaren 20200202 Tibblebadet, Täby Täby Sim 2020-02-02 2020-02-02 Rezultati
DiTEC Swim Meet 2020 Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2020-02-01 2020-02-02 Rezultati
ENA Games 2020 Enköping SK Ena 2020-02-01 2020-02-02 Rezultati
NUSS yngre Linköping LASS 2020-02-01 2020-02-02 Rezultati
ÖPPNA MASTERS DM Stenungsund S 77 Stenungsund 2020-02-01 2020-02-01 Rezultati
Roslagsmästerskapen 2020 Norrtälje Norrtälje Simklubb 2020-02-01 2020-02-01 Rezultati
Seriesim Div. 1, omg. 3 Simhallsbadet, Malmö Malmö Kappsimningsklubb 2020-02-01 2020-02-01 Rezultati
Seriesim Div. 3, omg. 3 Simhallsbadet, Malmö Malmö Kappsimningsklubb 2020-02-01 2020-02-01 Rezultati
Seriesim Div2 Deltvl1-Åkershov Bromma SKK 2020-02-01 2020-02-01 Rezultati
Speedo Carnival Espoonlahden Uimahalli Cetus Espoo 2020-02-01 2020-02-01 Rezultati
TYR Knatte Cup Jakobsberg Järfälla Simsällskap 2020-02-01 2020-02-01 Rezultati
TYR SWIM 2020 Karlskrona Karlskrona Simsällskap 2020-02-01 2020-02-01 Rezultati
Västerbybadet Race 2020 Götene Simklubben Götene 2020-02-01 2020-02-01 Rezultati
Vidösternsimmet Sprint 2020 Värnamo Värnamo Simsällskap 2020-02-01 2020-02-02 Rezultati
Vinterneptuniaden 2020 Eriksdalsbadet Simklubben Neptun 2020-02-01 2020-02-02 Rezultati
DM Årgang Kortbane 2020 Gladsaxe Svømmehal Dansk Svømmeunion & Gladsaxe Svømmeklub 2020-01-31 2020-02-02 Rezultati
NUSS Äldre (25m) 2020 Örebro Örebro Simallians 2020-01-31 2020-02-02 Rezultati
Sigma Allerød Open 2020 Blovstrød svømmehal Sigma Swim 2020-01-31 2020-02-02 Rezultati
REMA 1000 Medley Race 2020 Vallensbæk Vallensbæk Svømmeklub 2020-01-26 2020-01-26 Rezultati
Arena Open 2020 Skellefteå Skellefteå Simsällskap 2020-01-25 2020-01-26 Rezultati
Dronksim 2020 Staffanstorp SK Triton 2020-01-25 2020-01-26 Rezultati
Kempele-uinnit 2020 Kempele Kempeleen Pyrintö ry / Uintijaosto 2020-01-25 2020-01-26 Rezultati
Lappeenrannan Talviuinnit Lappeenranta Lappeenrannan Uimarit 2020-01-25 2020-01-25 Rezultati
Limfjords Cup 2020 Struer Energi Park Struer Svømmeklub 2020-01-25 2020-01-26 Rezultati
MADWAVE CHALLENGE 2020 Tampere TaTU Tampere ry. 2020-01-25 2020-01-25 Rezultati
Minimani Games 2020 Kokkola KUS-GSS 2020-01-25 2020-01-25 Rezultati
SiWa-Seurakilpailut 1/2020 Vantaa, Tikkurila Simmis Wanda 2020-01-25 2020-01-25 Rezultati
TYR-uinnit Raisio RaisU 2020-01-25 2020-01-25 Rezultati
UGP 2 2019-2020, Karlstad Karlstad Karlstads Simsällskap 2020-01-25 2020-01-26 Rezultati
UGP2 2019-2020 & SUSS, Borlänge Borlänge Borlänge Simsällskap 2020-01-25 2020-01-26 Rezultati
UGP2 2019-2020, Eslöv Eslöv Skåne Sim / Eslövs Simsällskap 2020-01-25 2020-01-26 Rezultati
UGP2 2019-2020, Falköping Falköping VSSF & Falköpings SS 2020-01-25 2020-01-26 Rezultati
UGP2 2019-2020, HärnöArenaRace Härnösands simhall Härnösands simsällskap 2020-01-25 2020-01-26 Rezultati
UGP2 2019-2020, Hässleholm Qpoolen, Hässleholm Skåne Sim/S 71 2020-01-25 2020-01-26 Rezultati
UGP2 2019-2020, Kalmar Kalmar Kalmar Simsällskap 2020-01-25 2020-01-26 Rezultati
UGP2 2019-2020, Motala Motala Motala SS 2020-01-25 2020-01-26 Rezultati
UGP2 2019-2020, Stockholm - Söra simhall Söra simhall Stockholm simförbund och Åkersberga 2020-01-25 2020-01-26 Rezultati
UGP2 2019-2020, Stockholm - Torvalla Torvalla simhall Stockholm simförbund och Södertörns SS 2020-01-25 2020-01-26 Rezultati
UGP2 2019-2020, Uddevalla Uddevalla VSSF & Uddevalla Sim 2020-01-25 2020-01-26 Rezultati
Earth Control Vejle Swim Cup 2020 Vejle Vejle Svømmeklub 2020-01-24 2020-01-26 Rezultati
Brøndby Swim Cup 2020 Nørregård Svømmehal Vest-Brøndby 2020-01-18 2020-01-19 Rezultati
DOC-Sprinttiuinnit 2020 Lahti Lahden Uimaseura ry 2020-01-18 2020-01-18 Rezultati
FynRundt 3 Nyborg Svømme- og Badeland Nyborg Svømmeklub 2020-01-18 2020-01-18 Rezultati
K-Supermarket Talviuinnit Rajamäki, Nurmijärvi Nurmijärven Uinti ry 2020-01-18 2020-01-18 Rezultati
Arena Lyngby Open 2020 Stadion Lyngby Idrætsby (Stadion) Lyngby Svømmeklub 2020-01-17 2020-01-19 Rezultati
Arena Lyngby Open 2020, Trongården Trongårdens Svømmehal Lyngby Svømmeklub 2020-01-17 2020-01-19 Rezultati
Cetus GP 3 Vapaauinti Espoonlahden Uimahalli Cetus Espoo 2020-01-12 2020-01-12 Rezultati
Duvedoppet 2020 Katrineholm Katrineholms Simsällskap 2020-01-12 2020-01-12 Rezultati
SS04 Öppna Klubbmästerskap 2019 Sundbybergs simhall SS04 (Solna Sundbyberg Simsällskap) 2020-01-12 2020-01-12 Rezultati
Swim Meet Höganäs Sportcenter Höganäs simsällskap 2020-01-12 2020-01-12 Rezultati
DGI Landsdelsmesterskaber Nordjylland 2020 Hobro Idrætscenter DGI Nordjylland & Hobro Svømmeklub 2020-01-11 2020-01-12 Rezultati
Dronning Dorothea Cup 2020 Slotssø Badet Kolding Kolding Svømmeklub 2020-01-11 2020-01-12 Rezultati
Haslev Vinter Cup 2020 Haslev svømmehal Haslev Svømmeklub 2020-01-11 2020-01-11 Rezultati
Nytårsstævne Ringe Ringe Svømme-Klub 2020-01-11 2020-01-11 Rezultati
SK70 Team Competition Sandared Simklubben 1970 2020-01-11 2020-01-12 Rezultati
Södertörns Simsällskap KM 2019, Torvalla simhall Haninge Södertörns Simsällskap 2020-01-11 2020-01-11 Rezultati
Suðuroyar Sparikassa Stevna jan 2020 Páls Høll, Vágur SuSvim 2020-01-11 2020-01-12 Rezultati
Sydbank Cup 2020 Næstved Svømmehal NIF Svøm 2020-01-11 2020-01-12 Rezultati
Uikko-uinnit 2020 Liikuntakeskus Uikko, Nivala Nivalan Saukot ja Vieskan Uimarit 2020-01-11 2020-01-11 Rezultati
Viriilit Vinstat Espoonlahden Uimahalli Cetus Espoo 2020-01-11 2020-01-11 Rezultati
Anders Olsson Cup 2020 Deje Badhus Deje SS 2020-01-05 2020-01-05 Rezultati
Palles Minne - TYR CUP 2020 Bollnäs Bollnäs Simsällskap 2020-01-04 2020-01-05 Rezultati
Region Syd Turnering 2 UC Syddanmarks svømmehal DSU & Esbjerg Svømmeklub 2020-01-04 2020-01-04 Rezultati
Sylvesterin-uinnit 2019 Somero Someron Esan Uintijaosto 2019-12-29 2019-12-29 Rezultati
Cetus GP Rintauinti Espoonlahti Cetus Espoo ry 2019-12-22 2019-12-22 Rezultati
FynKval Nyborg idræts og fritidscenter FynSvøm / Nyborg Svømmeklub 2019-12-21 2019-12-21 Rezultati
GSC Medleystævne 2019 Gladsaxe svømmehal GSC 2019-12-21 2019-12-22 Rezultati
SMS Jólasprint 2019 Tórshavn Havnar Svimjifelag 2019-12-21 2019-12-21 Rezultati
JS KM 2019 Järfälla Järfälla Simsällskap 2019-12-20 2019-12-20 Rezultati
Bålsta KM 2019 Bålsta Bålsta Simklubb 2019-12-15 2019-12-15 Rezultati
Klubbmästerskap 2019 Växjö Växjö Simsällskap 2019-12-15 2019-12-15 Rezultati
Klubbmästerskap Väsby Simsällskap 2019 Vilundabadet, Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2019-12-15 2019-12-15 Rezultati
KM 2019 Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2019-12-15 2019-12-15 Rezultati
KM 2019 Bålsta Bålsta Bålsta SK 2019-12-15 2019-12-15 Rezultati
KM 2019 Spårvägen Simförening Vällingby Spårvägen Simförening 2019-12-15 2019-12-15 Rezultati
Täby Sim KM 2019 Täby Täby Sim 2019-12-15 2019-12-15 Rezultati
Åkeshov invitational Ålkeshov simhall Stockholms kappsimningsklubb 2019-12-14 2019-12-15 Rezultati
Björken Sprint Qpoolen, Hässleholm S 71 2019-12-14 2019-12-14 Rezultati
KM 2019 Trelleborg Sim Trelleborg Trelleborg Sim 2019-12-14 2019-12-14 Rezultati
KSSM 2 2019 Karlskrona Karlskrona Simsällskap 2019-12-14 2019-12-14 Rezultati
Lövets Minne 4 Järfälla Simhall Järfälla Simsällskap 2019-12-14 2019-12-14 Rezultati
Manse Cup Tampere Tampereen Uinnin Tuki ry 2019-12-14 2019-12-14 Rezultati
Puurovinstat (seurakilpailut) Vantaa, Hakunila Simmis Wanda 2019-12-14 2019-12-14 Rezultati
TomteCupen Nässjö Nässjö SLS 2019-12-14 2019-12-14 Rezultati
Tonntu-uinnit 2019 Helsinki, Pirkkolan uimahalli HTU Stadi 2019-12-14 2019-12-14 Rezultati
VUS Games Vaasa Vaasan Uimaseura 2019-12-14 2019-12-14 Rezultati
DM-H 2019 1. Division Kastrup Svømmehal Dansk Svømmeunion 2019-12-13 2019-12-15 Rezultati
DM-H 2019 2. Division Nørregårdsskolen Brøndby Dansk Svømmeunion 2019-12-13 2019-12-15 Rezultati
DM-H 2019 3. Division Idrætscenter Midtfyn Ringe Dansk Svømmeunion 2019-12-13 2019-12-15 Rezultati
DM-H 2019 Åben Klasse - Finalen Hjortebrohallen Haderslev Dansk Svømmeunion 2019-12-13 2019-12-15 Rezultati
Norrländska Mästerskapen 2019, kortbana Härnösand Härnösands simsällskap 2019-12-13 2019-12-15 Rezultati
SM-Uinnit 25m 2019 Tampere Suomen Uimaliitto & Tampereen Uinnin Tuki 2019-12-12 2019-12-15 Rezultati
Jubileumscupen 2019 Vara Varabygdens simsällskap 2019-12-08 2019-12-08 Rezultati
Julestævne 2019 Slagelse Svømmehal Slagelse Svømmeklub 2019-12-08 2019-12-08 Rezultati
KM 2019 Skellefteå Skellefteå Skelleftesim 2019-12-08 2019-12-08 Rezultati
Skuru Julsprint Nacka Simhall Skuru IK Simning 2019-12-08 2019-12-08 Rezultati
Adventsdoppet 2.0 Sjöbo simanläggning Sjöbo Simsällskap 2019-12-07 2019-12-07 Rezultati
Joulu-uinnit2019 Raisio RaisU 2019-12-07 2019-12-07 Rezultati
Joulukarkelot 2019 Myyrmäki, Vantaa Vanders 2019-12-07 2019-12-07 Rezultati
Julklappsplasket Ljungby 2019 Ljungby Ljungby SS 2019-12-07 2019-12-07 Rezultati
Prima Timber uinnit 2019 Joensuu Joensuun Uimaseura ry 2019-12-07 2019-12-07 Rezultati
Ronneby Cup 2019 Ronneby simhall Ronneby Simsällskap 2019-12-07 2019-12-07 Rezultati
Sim à Lund - GUL Challenge Högevallsbadet, Lund SK Poseidon 2019-12-07 2019-12-08 Rezultati
Team Race Meet 2019 TYR Kungsbacka Kungsbacka Simsällskap 2019-12-07 2019-12-08 Rezultati
UBSS KM 2019 Upplands-Bro Upplands-Bro Simsällskap 2019-12-07 2019-12-07 Rezultati
Joulukuunkisat Oulu Oulun Uinti 2019-12-06 2019-12-06 Rezultati
Sum-Sim riksfinal 2019 Umeå Svensk Simidrott & Umeå Simsällskap 2019-12-06 2019-12-08 Rezultati
Sveitsi Christmas Challenge Hyvinkää Hyvinkään Uimaseura 2019-12-06 2019-12-06 Rezultati
Glostrup Adventsstævne 2019 Glostrup Glostrup Svømmeklub 2019-12-01 2019-12-01 Rezultati
Höstsimiaden 2019, VSSF (Skövde) Skövde VSSF & Skövde SS 2019-12-01 2019-12-01 Rezultati
Fynske Kortbanemesterskaber Vollsmose svømmehal H2Odense 2019-11-30 2019-12-01 Rezultati
Höstsimiaden 2019, Åkersberga Åkersberga Stockholm simförbund och Åkersberga 2019-11-30 2019-12-01 Rezultati
Höstsimiaden 2019, Brunflo Brunflo SK Ägir 2019-11-30 2019-11-30 Rezultati
Höstsimiaden 2019, Eksjö Eksjö Eksjö SLS 2019-11-30 2019-12-01 Rezultati
Höstsimiaden 2019, Eriksdalsbadet Stockholm Stockholmsim & Spårvägen sim 2019-11-30 2019-12-01 Rezultati
Höstsimiaden 2019, Järfälla Jakobsberg Stockholm simförbund och Järfälla sim 2019-11-30 2019-12-01 Rezultati
Höstsimiaden 2019, Karlstad Karlstad Karlstads Simsällskap 2019-11-30 2019-11-30 Rezultati
Höstsimiaden 2019, Linköping Linköping LASS 2019-11-30 2019-12-01 Rezultati
Höstsimiaden 2019, Ljungby Ljungby Ljungby SS 2019-11-30 2019-12-01 Rezultati
Höstsimiaden 2019, Osby Osby Osby Simsällskap 2019-11-30 2019-12-01 Rezultati
Höstsimiaden 2019, Öjebyn Öjebyn Piteå Sim 2019-11-30 2019-12-01 Rezultati
Höstsimiaden 2019, Staffanstorp STAFFANSTORP SK Triton 2019-11-30 2019-12-01 Rezultati
Höstsimiaden 2019, Strängnäs Strängnäs Strängnäs Simklubb 2019-11-30 2019-11-30 Rezultati
Höstsimiaden 2019, Uppsala Fyrishov, Uppsala MSSF och Upsala Simsällskap 2019-11-30 2019-11-30 Rezultati
Höstsimiaden 2019, VSSF (Borås) Borås VSSF & SK Elfsborg 2019-11-30 2019-11-30 Rezultati
Höstsimiaden 2019, VSSF (Stenungsund) Stenungsund VSSF & S77 Stenungsund 2019-11-30 2019-11-30 Rezultati
HVIDOVRE Christmas Race 2019 Frihedens Idrætscenter, Hvidovrevej 446, 2650 Hvidovre Hvidovre Svømmeklub 2019-11-30 2019-11-30 Rezultati
Sigma Cup 2019 Blovstrød svømmehal Sigma Swim 2019-11-30 2019-12-01 Rezultati
Aalborg Cup 2019 Haraldslund Vand- og Kulturhus Aalborg Svømmeklub 2019-11-29 2019-12-01 Rezultati
IKM-Finaalit 2019 Vaasa Suomen Uimaliitto & Vaasan Uimaseura 2019-11-29 2019-12-01 Rezultati
KVIK Sydbank Årgangs Cup 2019 Kastrup Svømmehal KVIK Kastrup 2019-11-29 2019-12-01 Rezultati
Nordic Swimming Championships Tórshavn Faroe Islands Swimming Association 2019-11-29 2019-12-01 Rezultati
Sigma Cup 2019 Birkerød svømmehal Sigma Swim 2019-11-29 2019-12-01 Rezultati
Ica Kvantum 2019 Bålsta simhall Bålsta Simklubb 2019-11-24 2019-11-24 Rezultati
Kidz Meet 2 Hørsholm Svømmehal Hørsholm Svømmeforening 2019-11-24 2019-11-24 Rezultati
ManseCup Tampere Tampereen Uinnin Tuki ry 2019-11-24 2019-11-24 Rezultati
Marskin uinnit 2019 Mikkeli Mikkelin Uimaseura ry 2019-11-24 2019-11-24 Rezultati
Norrtäljedoppet Norrtälje Norrtälje Simklubb 2019-11-24 2019-11-24 Rezultati
Poängsim 2, 2019-2020 Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2019-11-24 2019-11-24 Rezultati
Seriesim div 3 omgång 2 Ystad Ystads Simsällskap 2019-11-24 2019-11-24 Rezultati
Utmanaren 20191124 Täby Sim Tibblebadet, Täby Täby Sim 2019-11-24 2019-11-24 Rezultati
Wasasimmet OBS -- KRISTINEHAMN Filipstads SK - Kristinehamns SS 2019-11-24 2019-11-24 Rezultati
DM-H Åben Klasse indledende Nyborg Dansk Svømmeunion 2019-11-23 2019-11-24 Rezultati
Espoo Swim Games Espoonlahti Cetus Espoo 2019-11-23 2019-11-23 Rezultati
Kankaanpään Uimareiden 50v juhlakilpailu Kankaanpää Kankaanpään Uimarit 2019-11-23 2019-11-23 Rezultati
Kokko-Jeppis Games 2019 Kokkola - Pietarsaari KUS-GSS / JS-PU 2019-11-23 2019-11-24 Rezultati
Køge Open, Herfølge Herfølge Svømmehal Køge Svømmeklub 2019-11-23 2019-11-24 Rezultati
Seriesim Div 4 Omg 2 Qpoolen, Hässleholm Skåne Sim/S 71 2019-11-23 2019-11-23 Rezultati
Seriesim div.1 omg.2 - 2019/2020 Helsingborg HS / Skåne Sim 2019-11-23 2019-11-23 Rezultati
Seriesim div.2 omg.2 - 2019/2020 Helsingborg HS / Skåne Sim 2019-11-23 2019-11-23 Rezultati
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019 Göteborg SK S02 2019-11-22 2019-11-24 Rezultati
Køge Open Køge Køge Svømmeland Køge Svømmeklub 2019-11-22 2019-11-24 Rezultati
Tensta cup 4 Tensta Spårvägen Simförening 2019-11-21 2019-11-21 Rezultati
Efterårsstævne 2019 Taastrup Swim Team Taastrup 2019-11-16 2019-11-17 Rezultati
HVIDOVRE Medley Cup 2 - 2019 Frihedens Idrætscenter, Hvidovrevej 446, 2650 Hvidovre Hvidovre Svømmeklub 2019-11-16 2019-11-16 Rezultati
Kalundborg Swim Cup 2019 Kalundborg Kalundborg Svømmeklub 2019-11-16 2019-11-17 Rezultati
Kaukaveden Syyssprintit Kajaani Kajaanin Uimaseura ry 2019-11-16 2019-11-16 Rezultati
Mikropolix-Uinnit 16.11.2019 Riihimäki Riihimäen Uimaseura 2019-11-16 2019-11-16 Rezultati
Nokian Supersekarit Nokia Nokian Pyry 2019-11-16 2019-11-16 Rezultati
Norppauinnit 2019 Lappeenranta Lappeenrannan Kisa-Toverit 2019-11-16 2019-11-16 Rezultati
RSK International Ringe Ringe Svømme-Klub 2019-11-16 2019-11-17 Rezultati
Fredagsrace 4 2019 Västerås Västerås Simsällskap 2019-11-15 2019-11-15 Rezultati
SydCup 2019 Hjortbro hallen, Haderslev Haderslev Svømmeklub 2019-11-15 2019-11-17 Rezultati
SM/JSM (25m) 2019 Eskilstuna Svensk Simidrott & Eskilstuna Simklubb 2019-11-13 2019-11-17 Rezultati
ICA Klingan Cup 2019 Grums Grums Simsällskap 2019-11-10 2019-11-10 Rezultati
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska Örebro Örebro Simallians 2019-11-09 2019-11-10 Rezultati
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland Sundsvall Sundsvalls Simsällskap 2019-11-09 2019-11-10 Rezultati
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm Södertälje Södertälje Simsällskap 2019-11-09 2019-11-10 Rezultati
Sum-Sim Region 2019, Sjöbo Sjöbo simanläggning Sjöbo Simsällskap 2019-11-09 2019-11-10 Rezultati
SUM-SIM Region 2019, Skåne norra Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2019-11-09 2019-11-10 Rezultati
Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska Göteborg Västsvenska Simförbundet 2019-11-09 2019-11-10 Rezultati
SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 Jönköping Jönköpings Simsällskap & Östsvenska Simförbundet 2019-11-09 2019-11-10 Rezultati
Herning Grandprix 2019 Herning Herning Svømmeklub 2019-11-08 2019-11-10 Rezultati
Vestkyst Cup 2019 UC Syd Svømmehal Esbjerg Svømmeklub 2019-11-08 2019-11-10 Rezultati
DM Kortbane SVØMMESTADION DANMARK Dansk Svømmeunion 2019-11-07 2019-11-10 Rezultati
175 Jakan Cup Järfälla Järfälla Simsällskap 2019-11-03 2019-11-03 Rezultati
Ållebergsdoppet Falköping Falköpings SS 2019-11-03 2019-11-03 Rezultati
Saltis Cup 2019 Nacka Saltsjöbadens IF 2019-11-03 2019-11-03 Rezultati
Affärsverken Cup 2019 Karlskrona Simhall Karlskrona Simsällskap 2019-11-02 2019-11-02 Rezultati
Åbne Københavnske Masters 2019/Copenhagen Open Masters 2019 Kastrup Svømmehal KVIK Kastrup 2019-11-02 2019-11-02 Rezultati
Fyn Rundt 2 Vollsmose Svømmehal Frem Odense 2019-11-02 2019-11-02 Rezultati
Novembersim 2019 Eslöv Eslövs SS 2019-11-02 2019-11-03 Rezultati
Føroyameistarastevnan 2019 (25m) Tórshavn Svimjisamband Føroya 2019-11-01 2019-11-03 Rezultati
IKM 2019 Etelä-Suomi 1 Espoonlahti Cetus Espoo 2019-11-01 2019-11-03 Rezultati
IKM 2019 Etelä-Suomi 2 Rajamäki Nurmijärven Uinti 2019-11-01 2019-11-03 Rezultati
IKM 2019 Häme/Kaakkois-Suomi Tampere Tampereen Uinnin Tuki 2019-11-01 2019-11-03 Rezultati
IKM 2019 Keski/Itä-Suomi Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2019-11-01 2019-11-03 Rezultati
IKM 2019 Länsi-Suomi Vaasa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsällskap 2019-11-01 2019-11-03 Rezultati
IKM 2019 Pohjois-Suomi Oulu Oulun alueen seurat 2019-11-01 2019-11-03 Rezultati
IKM 2019 Varsinais-Suomi Raisio Raision Urheilijat 2019-11-01 2019-11-03 Rezultati
DM Junior Kortbane DGI HUSET VEJLE Dansk Svømmeunion 2019-10-31 2019-11-02 Rezultati
Cetus GP Selkäuinti Espoonlahti Cetus Espoo ry 2019-10-27 2019-10-27 Rezultati
Mustekalauinnit 2019 Lohja Octopus Lohja 2019-10-26 2019-10-26 Rezultati
Regionalt mesterskab for årgangssvømmere 2019, Gentofte Kildeskovshallen, Gentofte Region Sjælland & Gentofte Svømmeklub 2019-10-26 2019-10-27 Rezultati
Regionalt mesterskab for årgangssvømmere 2019, Næstved Næstved Region Sjælland & Næstved Svømmeklub 2019-10-26 2019-10-27 Rezultati
Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland Frederikssund Dansk Svømmeunin/Region Sjælland 2019-10-26 2019-10-27 Rezultati
Regionalt Stævne Sjælland Syd 2019 Herluftsholm Region Sjælland 2019-10-26 2019-10-27 Rezultati
Regionmidtjylland Mesterskaberne 2019 Struer Energi Park Regionmidtjylland 2019-10-26 2019-10-27 Rezultati
Regionsmesterskaber på kortbane, Region Syddanmark Sønderborg Svømmeklubben Sønderborg 2019-10-26 2019-10-27 Rezultati
Regionsmesterskaber Region Nordjylland 2019, Aars Aars Svømmehal Dansk Svømmeunion Region Nordjylland & Aars Svømmeklub 2019-10-26 2019-10-27 Rezultati
Santa Claus uinnit Rovaniemi Swimming Club Rovaniemi 2019-10-26 2019-10-27 Rezultati
TUL 100 v juhlauinnit Pori PTU ja PoPy 2019-10-26 2019-10-27 Rezultati
Open Nordic Masters 2019 Tikkurila Vanders 2019-10-25 2019-10-27 Rezultati
Testtävling Stockholm ICCMS 2019-10-22 2019-10-22 Rezultati
Arena Knattecup HT-19 Norrköping, Centralbadet Norrköpings KK 2019-10-20 2019-10-20 Rezultati
Tegnerdoppet Grums Säffle SS 2019-10-20 2019-10-20 Rezultati
Upp Till 13 Höganäs Höganäs simsällskap 2019-10-20 2019-10-20 Rezultati
Aquarapid Knattesim 2019 Sundbybergs simhall SS04 2019-10-19 2019-10-19 Rezultati
Aquilan Syysuinnit Kotka Uimaseura Aquila 2019-10-19 2019-10-19 Rezultati
DM/JDM 25m VSSF 2019 Skövde VSSF & Skövde SS 2019-10-19 2019-10-20 Rezultati
Finnish Open Grand Prix Lappeenranta Suomen Uimaliitto & Lappeenrannan Uimarit 2019-10-19 2019-10-20 Rezultati
Höstsimmet 2019 Luleå Luleå Simsällskap 2019-10-19 2019-10-20 Rezultati
ICA Supermarket Meet 2019 Osby Osby Simsällskap 2019-10-19 2019-10-19 Rezultati
Jöns Svanbergsimmet 25m 2019 Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2019-10-19 2019-10-20 Rezultati
Klippan Swim cup Klippan Klippans Simsällskap 2019-10-19 2019-10-19 Rezultati
KSK Tidsjakt höst 2019 Karlshamn Karlshamns Simklubb KSK 2019-10-19 2019-10-19 Rezultati
Polisen HEAD to Head 2019 Eriksdalsbadet Stockholm Stockholmspolisens IF SF 2019-10-19 2019-10-20 Rezultati
Sandstedts El Cup Nässjö Nässjö SLS 2019-10-19 2019-10-19 Rezultati
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2019-10-19 2019-10-20 Rezultati
Swimshop -uinnit 2019 Raisio RaisU 2019-10-19 2019-10-19 Rezultati
TYR OPEN Ystad Grand Prix 2 Ystad Ystads Simsällskap 2019-10-19 2019-10-20 Rezultati
Ajankello uinnit 2019 Kouvola Kouvolan Uimarit 2019-10-13 2019-10-13 Rezultati
Öviksracet 2019 Örnsköldsvik Örnsköldsviks allmänna simsällskap 2019-10-13 2019-10-13 Rezultati
Poängsim 1, 2019-2020 Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2019-10-13 2019-10-13 Rezultati
2019 SiWa Aktia Viestit Vantaa, Hakunila Simmis Wanda 2019-10-12 2019-10-12 Rezultati
Nääs-Uinnit 2019 Tampere Uinti Tampere 2019-10-12 2019-10-12 Rezultati
UGP 1 2019-2020, Borås Borås VSSF & SK 1970 Sandared 2019-10-12 2019-10-13 Rezultati
UGP 1 2019-2020, Stenungsund Stenungsund VSSF & S77 Stenungsund 2019-10-12 2019-10-13 Rezultati
UGP1 2019-2020, Brunflo (och Brunflo Cup) Brunflo SK Ägir 2019-10-12 2019-10-13 Rezultati
UGP1 2019-2020, Falun Falun Falu Simsällskap 2019-10-12 2019-10-13 Rezultati
UGP1 2019-2020, Hässleholm Qpoolen, Hässleholm Skåne Sim/S 71 2019-10-12 2019-10-13 Rezultati
UGP1 2019-2020, Karlskoga Karlskoga Karlskoga Simförening 2019-10-12 2019-10-13 Rezultati
UGP1 2019-2020, Linköping Linköping LASS 2019-10-12 2019-10-13 Rezultati
UGP1 2019-2020, Löddeköpinge Löddeköpinge Simklubben Lödde 2019-10-12 2019-10-13 Rezultati
UGP1 2019-2020, Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamns Simsällskap 2019-10-12 2019-10-13 Rezultati
UGP1 2019-2020, Stockholm Stockholm Stockholmsim Spårvägen Neptun 2019-10-12 2019-10-13 Rezultati
Hørsholm Cup Børn 2019 Hørsholm Svømmehal Hørsholm Svømmeforening 2019-10-06 2019-10-06 Rezultati
Lödde Cup 2019 Löddeköpinge Simklubben Lödde 2019-10-06 2019-10-06 Rezultati
ManseCup Tampere Tampereen Uinnin Tuki ry 2019-10-06 2019-10-06 Rezultati
Savon Sekarikunkku/kuningatar Kuopio Kuopion Uimaseura 2019-10-06 2019-10-06 Rezultati
Ægir Open - Oktober 2019 Klaksvík Svimjifelagið Ægir 2019-10-05 2019-10-06 Rezultati
Burger King Swim 2019 Värnamo Värnamo Simsällskap 2019-10-05 2019-10-05 Rezultati
DM / JDM Skåne-Blekinge Kristianstad Kristianstads SLS 2019-10-05 2019-10-06 Rezultati
DM-JDM (25m) 2019, Mellansvenska Västerås Västerås Simsällskap 2019-10-05 2019-10-06 Rezultati
DM/JDM (25m) 2019 Östsvenska Kalmar Kalmar Simsällskap 2019-10-05 2019-10-06 Rezultati
Høststævne Vallensbæk Vallensbæk Svømmeklub 2019-10-05 2019-10-05 Rezultati
Karpsimmet Perstorp Kappsimningsklubben Karpen 2019-10-05 2019-10-05 Rezultati
Kuohun Juhlauinnit Kangasala Uimaseura Kangasalan Kuohu 2019-10-05 2019-10-05 Rezultati
Lakeusuinnit 2019 Seinäjoki Seinäjoen Uimarit -58 2019-10-05 2019-10-06 Rezultati
Lövets Minne 3 Järfälla Simhall Järfälla Simsällskap 2019-10-05 2019-10-05 Rezultati
Mauno ÅSK Games Impivaaran uimahalli, Turku Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 2019-10-05 2019-10-05 Rezultati
Ruskauinnit Oulu Oulun Uinti 2019-10-05 2019-10-06 Rezultati
Sälsimmet 2019 Kvissleby Njurunda Simsällskap 2019-10-05 2019-10-06 Rezultati
Sigma Speed Stævne 2019 Blovstrød svømmehal Sigma Swim 2019-10-05 2019-10-06 Rezultati
TUA NOI - uinnit Pori Porin uimaseura 2019-10-05 2019-10-05 Rezultati
Tureberg Knatte Cup 2019 Sollentuna Turebergs simklubb 2019-10-05 2019-10-05 Rezultati
TYR Toivo Virtaset 2019 Helsinki Helsingin uimarit 2019-10-05 2019-10-05 Rezultati
Västerbybadet Race 2019 Götene Simklubben Götene 2019-10-05 2019-10-05 Rezultati
DM Stockholm 2019 kortbana Stockholm Stockholm simförbund och Södertörns SS 2019-10-04 2019-10-05 Rezultati
Øst Junior/Senior kortbane Gladsaxe Svømmehal Dansk Svømmeunion 2019-10-04 2019-10-06 Rezultati
Vest Junior/Senior kortbane Vandhuset - Park Vendia Dansk Svømmeunion 2019-10-04 2019-10-06 Rezultati
Arne Borgs minne & TYR sprint Eriksdalsbadet SKK 2019-09-29 2019-09-29 Rezultati
Åbergs Museum Cup 2019 Bålsta simhall Bålsta simklubb 2019-09-29 2019-09-29 Rezultati
Kong Tritons Pandekagecup 2019 East Kilbride Badet, Ballerup Svømmeklubben Triton Ballerup 2019-09-29 2019-09-30 Rezultati
Seriesim Div 2 Omg 1 Osby Osby Simsällskap 2019-09-29 2019-09-29 Rezultati
Seriesim Div 4 Omg 1 Eslöv Eslövs SS 2019-09-29 2019-09-29 Rezultati
GTI Cup 2019 Greve Svømmehal GTI Swim 2019-09-28 2019-09-29 Rezultati
Hillerød Cup 2019 Hillerød Svømmehal Hillerød Svømmeklub 2019-09-28 2019-09-29 Rezultati
Hvidovre Medley Cup 1 - 2019 Frihedens Idrætscenter Hvidovre Svømmeklub 2019-09-28 2019-09-28 Rezultati
LeWa Sport Cup Motala Motala SS 2019-09-28 2019-09-29 Rezultati
MaxKompetens Cup Karlshamn Karlshamns Simklubb 2019-09-28 2019-09-29 Rezultati
Region Syd Turnering 1 UC Syddanmarks svømmehal DSU & Esbjerg Svømmeklub 2019-09-28 2019-09-28 Rezultati
Septembersim Tyresö Aquarena Tyresö Simsällskap 2019-09-28 2019-09-28 Rezultati
Serie-Sim Division 3 omgång 1 STAFFANSTORP SK Triton 2019-09-28 2019-09-28 Rezultati
Seriesim div1 19/20 omg1 Vellinge Vellinge Näsets Simklubb 2019-09-28 2019-09-28 Rezultati
SiWa-seurakilpailut Vantaa, Hakunila Simmis Wanda 2019-09-28 2019-09-28 Rezultati
Sparbankssimmet 2019 Markaryd Markaryds simsällskap 2019-09-28 2019-09-28 Rezultati
Speedo-Cup Espoonlahti Cetus Espoo ry 2019-09-28 2019-09-29 Rezultati
Swedish Swim Games 2019 Vilundabadet, Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2019-09-28 2019-09-29 Rezultati
Sydpoolen Knatte Cup 2019 Södertälje Södertälje Simsällskap 2019-09-28 2019-09-28 Rezultati
Syyskisat Salo 2019 Salo Salon Uimarit ry 2019-09-28 2019-09-28 Rezultati
Vaasa-uinnit Vaasa Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap 2019-09-28 2019-09-28 Rezultati
Vågspelen 2019 Skellefteå Skelleftesim 2019-09-28 2019-09-29 Rezultati
Sparekassen Thy Cup 2019, Thisted Thyhallen Thisted Svømmeklub 2019-09-27 2019-09-29 Rezultati
Fyrklövern Motala Motala SS 2019-09-22 2019-09-22 Rezultati
Neppan Knatte-Cup Höst 2019 Eriksdalsbadet Simklubben Neptun 2019-09-22 2019-09-22 Rezultati
Picasso Cup Kristinehamn Kristinehamns Simsällskap 2019-09-22 2019-09-22 Rezultati
Sparbanken Medlycup 2019 Bro Upplands-Bro Simsällskap 2019-09-22 2019-09-22 Rezultati
Stjärnskottet 2019 Ludvika Ludvika simsällskap 2019-09-22 2019-09-22 Rezultati
Aquanetti-uinnit Raisio RaisU 2019-09-21 2019-09-21 Rezultati
Hössö-uinnit Helsinki Helsingfors Simsällskap 2019-09-21 2019-09-21 Rezultati
ICA Maxi Simcup Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2019-09-21 2019-09-21 Rezultati
KM umeå ss 2019 Navet Umeå simsällskap 2019-09-21 2019-09-21 Rezultati
Lidl uinnit Lappeenranta Lappeenrannan Uimarit 2019-09-21 2019-09-21 Rezultati
Loranga Cup 2019 Halmstad Simklubben Laxen 2019-09-21 2019-09-22 Rezultati
Martti Ollgren – Uinnit 2019 Tampere TaTU Tampere ry. 2019-09-21 2019-09-21 Rezultati
Rema 1000 Cup Horsens - finaler Aqua Forum Horsens Horsens Svømmeklub 2019-09-21 2019-09-22 Rezultati
Ringsted Cup 2019 Ringsted svømmeland Ringsted svømmeklub 2019-09-21 2019-09-22 Rezultati
Speedo Swim Meet 2019 Helsingborg Helsingborgs SImsällskap 2019-09-21 2019-09-22 Rezultati
Speedo Yards 2019 Jönköping Jönköpings Simsällskap 2019-09-21 2019-09-22 Rezultati
Syyspärskeet Oulu Oulun Lohet 2019-09-21 2019-09-22 Rezultati
Upp till 13 Göteborg Valhallabadet Göteborg Sim 2019-09-21 2019-09-21 Rezultati
Wadköpingsdoppet 2019 Örebro Örebro Simallians 2019-09-21 2019-09-22 Rezultati
Nykredit Gentofte Open - kortbane Kildeskovshallen Gentofte Svømmeklub 2019-09-20 2019-09-22 Rezultati
Rema 1000 Cup Horsens - indledende Aqua Forum Horsens Horsens Svømmeklub 2019-09-20 2019-09-22 Rezultati
Sparbanken Skåne Cup Ystad Ystads Simsällskap 2019-09-20 2019-09-22 Rezultati
FynRundt 1 Ringe Ringe Svømme-Klub 2019-09-15 2019-09-15 Rezultati
Ægir Bólkastevna 2019 Klaksvík Svimjifelagið Ægir 2019-09-14 2019-09-14 Rezultati
Hessun Uinnit 2019 Turku Aurajoen Uinti ry 2019-09-14 2019-09-14 Rezultati
Holdstævne Årgang (Øst) Birkerød Svømmehal Dansk Svømmeunion & Sigma Swim 2019-09-14 2019-09-15 Rezultati
Holdstævne Årgang (Vest) Fredericia Idrætscenter Dansk Svømmeunion & Delta Swim 2019-09-14 2019-09-15 Rezultati
K-Supermarket Syysuinnit Rajamäki, Nurmijärvi Nurmijärven Uinti ry 2019-09-14 2019-09-14 Rezultati
Kaakon Cup 1 Kouvola Kouvolan Uimarit 2019-09-14 2019-09-14 Rezultati
MadWave Challenge Hvidovre 2019 Frihedens Idrætscenter, Hvidovrevej 446, 2650 Hvidovre Hvidovre Svømmeklub 2019-09-14 2019-09-15 Rezultati
PRISMA -uinnit 2019 Joensuu Joensuun Uimaseura ry 2019-09-14 2019-09-14 Rezultati
Simkampen 2019 Godby Åland SFI & SDF 2019-09-14 2019-09-15 Rezultati
Syysuinnit VII Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2019-09-14 2019-09-14 Rezultati
Arena Open 2019 Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2019-09-08 2019-09-08 Rezultati
Sörmlands Sparbank Simcup 2019 Katrineholm Katrineholms Simsällskap 2019-09-08 2019-09-08 Rezultati
Utmanaren 20190908 Täby Sim Tibblebadet, Täby Täby Sim 2019-09-08 2019-09-08 Rezultati
ENA cupen 2019 Enköping SK ENA 2019-09-07 2019-09-07 Rezultati
Masdoppet 2019 Borlänge Borlänge Simsällskap 2019-09-07 2019-09-08 Rezultati
Peter Asp Swim 2019 Visby Wisby Simsällskap 2019-09-07 2019-09-08 Rezultati
Sandaredssprinten 2019 Sandared Simklubben 1970 2019-09-07 2019-09-08 Rezultati
SMS OPEN September 2019 Svimjihøllin í Gundadali Havnar Svimjifelag 2019-09-07 2019-09-08 Rezultati
Sundsvall Arena Cup 2019 Sundsvall Sundsvalls Simsällskap 2019-09-07 2019-09-08 Rezultati
Swedbank Arena Cup Växjö Växjö Simsällskap 2019-09-07 2019-09-08 Rezultati
Vantaan Pärskeet Myyrmäki, Vantaa Vanders 2019-09-07 2019-09-07 Rezultati
Arena & Poseidon Team Cup - PTC 2019 Högevallsbadet, Lund SK Poseidon 2019-09-06 2019-09-08 Rezultati
Arena USO 2019 UDDEVALLA Uddevalla Sim 2019-09-06 2019-09-08 Rezultati
ESV Svansø klubmesterskab 2019 DGI Huset Vejle Vejle Svømmeklub 2019-09-06 2019-09-07 Rezultati
Fredagsrace 3 2019 Västerås Västerås Simsällskap 2019-09-06 2019-09-06 Rezultati
NIU mästerskapen Uddevalla Uddevalla sim 2019-09-05 2019-09-05 Rezultati
Triple Meet 1 Hørsholm Svømmehal Hørsholm Svømmeforening 2019-09-01 2019-09-01 Rezultati
KSK - KM i Långbana 2019 Karlshamn KSK Karlshamns Simklubb 2019-08-25 2019-08-25 Rezultati
Neptuns KM 2019 Eriksdalsbadet Simklubben Neptun 2019-08-24 2019-08-24 Rezultati
Nya Göingeplumset Åhus SS Delfin/KSLS 2019-08-24 2019-08-24 Rezultati
Rönneracet 2019 Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2019-08-24 2019-08-25 Rezultati
Swim for Life 2019 Landskrona Landskrona Simsällskap 2019-08-24 2019-08-24 Rezultati
Nordic Age Group Championchips DGI Huset Vejle Dansk Svømmeunion 2019-07-13 2019-07-14 Rezultati
Danmarks Mesterskaber Langbane og DMJ-L (holdkapper) Helsingør Svømmehal Dansk Svømmeunion 2019-07-11 2019-07-14 Rezultati
Sum-Sim (50m) 2019 Norrköping Svensk Simidrott & Norrköpings Kappsimningsklubb 2019-07-10 2019-07-14 Rezultati
Baltic Sea Youth Games 2019 Karlstad Karlstads Simsällskap 2019-07-06 2019-07-06 Rezultati
LH-Games 2019 Landskrona, Citadellbadet Helsingborgs Simsällskap & Landskrona Simsällskap 2019-07-05 2019-07-07 Rezultati
Copenhagen Kidz Cup 2019 Lyngby Stadion Lyngby Svømmeklub 2019-06-29 2019-06-30 Rezultati
DM Årgang Langbane Nørresundby Idrætscenter Dansk Svømmeunion 2019-06-29 2019-07-02 Rezultati
European Para Youth Games Helsinki Pajulahden urheiluopisto 2019-06-29 2019-06-30 Rezultati
Harboe Water Games 2019 Slagelse Svømmehal Slagelse Svømmeklub 2019-06-29 2019-06-30 Rezultati
Hillerød Langbane Cup 2019 Hillerød Hillerød Svømmeklub 2019-06-29 2019-06-30 Rezultati
SYDOW SPRINTEN 2019 Kronoskogsbadet Ljungby Ljungby SS 2019-06-29 2019-06-30 Rezultati
Bockstensdoppet Varberg Varbergs Sim 2019-06-28 2019-06-30 Rezultati
NUSS 2019 Jönköping Jönköpings Simsällskap 2019-06-28 2019-06-30 Rezultati
Polisen HEAD summer Cup 2019 Eriksdalsbadet Stockholm Stockholmspolisens IF SF 2019-06-28 2019-06-30 Rezultati
SM/Para-SM/JSM 2019 Malmö Svensk Simidrott & Malmö Kappsimningsklubb 2019-06-28 2019-07-02 Rezultati
SM-Uinnit 2019 Espoo Cetus Espoo & Suomen Uimaliitto 2019-06-27 2019-06-30 Rezultati
Gentofte Sommerstævne på langbane Kildeskovshallen Gentofte Svømmeklub 2019-06-21 2019-06-23 Rezultati
Brøndby Sommer Cup Nørregård Svømmehal Vest-Brøndby 2019-06-15 2019-06-16 Rezultati
ESV Sommercup 2019 DGI Huset Vejle Vejle Svømmeklub 2019-06-15 2019-06-15 Rezultati
Grand Prix 2019, Tórshavn Tórshavn Havnar Svimjifelag 2019-06-15 2019-06-15 Rezultati
Scandic Swim 2019 Visby Wisby Simsällskap 2019-06-15 2019-06-16 Rezultati
Sommardoppet 2019 Huvudstabadet SS04 2019-06-15 2019-06-15 Rezultati
Sveitsin suviuinnit 2019 Hyvinkää Hyvinkään Uimaseura 2019-06-15 2019-06-15 Rezultati
Färsingadoppet Sjöbo Orebadet Sjöbo Simsällskap 2019-06-14 2019-06-16 Rezultati
Ikäkausimestaruusuinnit 2019 Pori Porin Uimaseura & Suomen Uimaliitto 2019-06-14 2019-06-16 Rezultati
Viborg Cup 2019 Gymnastik- og Idrætshøjskolen Viborg Viborg Svømmeklub 2019-06-14 2019-06-16 Rezultati
NSK Klubmesterskab 2019 Nyborg Nyborg Svømmeklub 2019-06-11 2019-06-15 Rezultati
Neppan Knatte Cup Sommar, deltävling 3 (2018/2019) Eriksdalsbadet Simklubben Neptun 2019-06-09 2019-06-09 Rezultati
Arena Daloc Cup 2019 Mariestad Mariestads Simsällskap 2019-06-08 2019-06-09 Rezultati
DM/JDM Simiaden final Linköping LASS 2019-06-08 2019-06-09 Rezultati
Grand Prix Stevna Vágur SuSvim 2019-06-08 2019-06-08 Rezultati
Lövets minne 2 Järfälla Järfälla Simsällskap 2019-06-08 2019-06-08 Rezultati
Märsky-uinnit Helsinki Helsingfors Simsällskap 2019-06-08 2019-06-08 Rezultati
Midsommercup 2019 Ikast Svømmecenter Ikast Svømme Klub 2019-06-08 2019-06-09 Rezultati
Östsvenska Cupen Växjö Växjö Simsällskap 2019-06-08 2019-06-08 Rezultati
Risösim 2019 Sollefteå Sollefteå Allmänna Simsällskap 2019-06-08 2019-06-09 Rezultati
Trollhättan Meet Trollhättan Trollhättans Simsällskap 2019-06-08 2019-06-09 Rezultati
Citadellsim 2019 Landskrona Landskrona Simsällskap 2019-06-07 2019-06-09 Rezultati
Rollo-Uinnit 2019 Oulu Oulun Uinti & Suomen Uimaliitto 2019-06-07 2019-06-09 Rezultati
DM-JDM (50m) 2019 Mellansvenska Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2019-06-01 2019-06-02 Rezultati
DM/JDM Skåne/Blekinge 50m 2019 Karlshamn Skånes Simförbund/Karlshamns Simklubb 2019-06-01 2019-06-02 Rezultati
Grand Prix Stevna - Klaksvík Klaksvík Svimjifelagið Ægir 2019-06-01 2019-06-01 Rezultati
Medley Cup 2019 Åkersberga Åkersberga Simsällskap 2019-06-01 2019-06-01 Rezultati
Uggledoppet 2019 Perstorp KK Karpen 2019-06-01 2019-06-02 Rezultati
Filbyter Cup Linköping LASS 2019-05-31 2019-06-02 Rezultati
Speedo Open 2019 Valhallabadet, Göteborg Mölndals Allmänna Simsällskap 2019-05-31 2019-06-02 Rezultati
Deje Cup 2019 Deje Simhall Deje SS 2019-05-30 2019-05-30 Rezultati
Hela-uinnit Turku Aurajoen Uinti ry 2019-05-30 2019-05-30 Rezultati
Helauinnit Heinola Heinolan Isku Uintijaosto Ry 2019-05-30 2019-05-30 Rezultati
Holbæk Youth Festival 2019 Holbæk Svømehal Holbæk Svømme Klub 2019-05-30 2019-06-01 Rezultati
Sala Sparbanks Silverdoppet 2019 Sala Sala Simsällskap 2019-05-30 2019-05-30 Rezultati
Gurrasimmet 2019 Gustavsberg Gustavsbergs Simsällskap 2019-05-26 2019-05-26 Rezultati
Utmanaren 20190526 Täby Sim Tibblebadet, Täby Täby Sim 2019-05-26 2019-05-26 Rezultati
Danbolig SunSwim 2019 Solrød Svømmehal Solrød Svømmeklub 2019-05-25 2019-05-25 Rezultati
DM (50 m) 2019, Stockholm Eriksdalsbadet, Stockholm Järfälla simsällskap, Stockholm simförbund 2019-05-25 2019-05-26 Rezultati
Hørsholm Cup 2019 Hørsholm Svømmehal Hørsholm Svømmeforening 2019-05-25 2019-05-26 Rezultati
Österlen Swim Challenge Tobisviksbadet, Simrishamn Ystad Simsällskap, Österlensim, Kiviks Simklubb 2019-05-25 2019-05-26 Rezultati
Pori International Swimming Classic Pori Porin Uimaseura 2019-05-25 2019-05-26 Rezultati
Sundsvall Sim 2019 Sundsvall Sundsvalls Simsällskap 2019-05-25 2019-05-26 Rezultati
Toukokuu uinnit Vaasa Vaasan uimaseura 2019-05-25 2019-05-25 Rezultati
Vantaa Games Tikkurila, Vantaa Vanders 2019-05-25 2019-05-25 Rezultati
Vårsimiaden Regionfinal Skåne-Blekinge Lund, Högevallsbadet SK Poseidon, Skånesim 2019-05-25 2019-05-25 Rezultati
H.C. Andersen Swim Cup Svømmehallen Universitetet H2Odensen 2019-05-24 2019-05-26 Rezultati
Laxaleken 2019 Halmstad, Simstadion Simklubben Laxen 2019-05-24 2019-05-26 Rezultati
Lohiuinnit 2019 Oulu Oulun Lohet 2019-05-24 2019-05-26 Rezultati
NOW SPORTS Aarhus Open 2019 Aarhus Svømmestadion AGFs Svømmeafdeling 2019-05-24 2019-05-26 Rezultati
Cup 2 2019 Vällingby Spårvägen Simförening 2019-05-23 2019-05-23 Rezultati
Lilla Laxaleken Halmstad, Simstadion Simklubben Laxen 2019-05-23 2019-05-23 Rezultati
Finnish SuperLive Test Finland SuIL 2019-05-22 2019-05-22 Rezultati
16. Sprintcup der HSG Uni Rostock Rostock HSG Uni Rostock e.V. 2019-05-18 2019-05-18 Rezultati
Kuopion Kevätuinnit 2019 Kuopio Kuopion Uimaseura 2019-05-18 2019-05-18 Rezultati
Vantaa Meet 2019 Vantaa, Hakunila Simmis Wanda 2019-05-18 2019-05-18 Rezultati
Zoggs-uinnit 2019 Tampere Uinti Tampere 2019-05-18 2019-05-18 Rezultati
Aldursbólkameistarastevnan 2019 Klaksvík Svimjisamband Føroya 2019-05-17 2019-05-19 Rezultati
DGI Sprint 2019 Humlehøj svømmehal, Sønderborg DGI Sønderjylland 2019-05-12 2019-05-12 Rezultati
Magplasket Stenungsund S77 Stenungsund 2019-05-12 2019-05-12 Rezultati
Parasport FM-DM 2019 Svømmehallen Universitetet, Odense Parasport Danmark & H2Odense 2019-05-12 2019-05-12 Rezultati
Arena Open /NM Umeå Umeå simsällskap 2019-05-11 2019-05-12 Rezultati
Distriktstandvården Neptuniaden 2019 Eriksdalsbadet (50m), Stockholm Simklubben Neptun 2019-05-11 2019-05-12 Rezultati
Hvidovre Grand Prix 2019 Hvidovre Hvidovre Svømmeklub 2019-05-11 2019-05-12 Rezultati
Lappiuinnit Rovaniemi Swimming Club Rovaniemi 2019-05-11 2019-05-12 Rezultati
Laviaarit Espoonlahti Cetus Espoo ry 2019-05-11 2019-05-12 Rezultati
Noname-uinnit Raisio RaisU 2019-05-11 2019-05-11 Rezultati
RM Parasim 2019 Sundsvall Solens IF 2019-05-11 2019-05-12 Rezultati
Tyr Swim Karlskrona Karlskrona Karlskrona Simsällskap 2019-05-11 2019-05-11 Rezultati
Vårsimiaden 2019 Stockholmsfinalen Åkeshovs simhall SKK och Stockholm Simförbund 2019-05-11 2019-05-12 Rezultati
Vårsimiaden Final 2019, Göteborg Göteborg Västsvenska Simförbundet 2019-05-11 2019-05-11 Rezultati
Jöns Svanbergsimmet 50m 2019 Uppsala, Fyrishov Upsala Simsällskap 2019-05-10 2019-05-12 Rezultati
VAT Copenhagen Open 2019 Taastrup svømmehal VAT Copenhagen 2019-05-10 2019-05-12 Rezultati
blueseventy Sprint Cup Motala Motala SS 2019-05-05 2019-05-05 Rezultati
DeltaSwim Cup 2019 Fredericia DeltaSwim 2019-05-05 2019-05-05 Rezultati
UBSS Distans-KM 2019 Bro Upplands-Bro Simsällskap 2019-05-05 2019-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Bålsta Bålsta Bålsta Simklubb 2019-05-05 2019-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Falköping Falköping VSSF & Falköpings SS 2019-05-05 2019-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Västervik Västervik Västerviks SS 2019-05-05 2019-05-05 Rezultati
Glostrup Forårs Cup 2019 Glostrup Glostrup Svømmeklub 2019-05-04 2019-05-05 Rezultati
Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit 2019 Tampere Tampereen Uinnin Tuki ry 2019-05-04 2019-05-05 Rezultati
Toukouinnit Imatra Uinti Imatra 2019-05-04 2019-05-04 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Höganäs Höganäs Höganäs simsällskap 2019-05-04 2019-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Kungsbacka Kungsbacka VSSF & Kungsbacka SS 2019-05-04 2019-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Kvissleby Kvissleby Njurunda Simsällskap 2019-05-04 2019-05-04 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Ljungby (Kronoberg) Ljungby Ljungby SS 2019-05-04 2019-05-04 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Ludvika Ludvika Ludvika simsällskap 2019-05-04 2019-05-04 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Motala Motala Motala SS 2019-05-04 2019-05-04 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Nässjö Nässjö Nässjö SLS 2019-05-04 2019-05-04 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Örebro Örebro Örebro Simallians 2019-05-04 2019-05-04 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Skellefteå Skellefteå Skellefteå Simsällskap 2019-05-04 2019-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Skuru Nacka, Stockholm Skuru IK, Stockholm simförbund 2019-05-04 2019-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Södertörn Torvalla, Stockholm Södertörns simsällskap, Stockholm simförbund 2019-05-04 2019-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Staffanstorp Bråhögsbadet Skånesim/ SK Triton 2019-05-04 2019-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Stenungsund Stenungsund VSSF & S77 Stenungsund 2019-05-04 2019-05-04 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Väsby Vilundabadet, Väsby Väsby simsällskap, Stockholm simförbund 2019-05-04 2019-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2019, Vellinge Vellinge Vellinge Näsets Simklubb 2019-05-04 2019-05-05 Rezultati
Farum Cup 2019 Farum Farum Svømmeklub 2019-05-03 2019-05-05 Rezultati
KVIK Klubmesterskab 2018 Kastrup Svømmehal KVIK Kastrup 2019-05-03 2019-05-04 Rezultati
Seriesim Kval till Div 2 Osby Osby Simsällskap 2019-05-01 2019-05-01 Rezultati
Seriesimskval till div 1 Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2019-05-01 2019-05-01 Rezultati
Seriesimskval till Div 3 Sjöbo simanläggning Sjöbo Simsällskap 2019-05-01 2019-05-01 Rezultati
Cetus GP Sekauinti Espoonlahti Cetus Espoo ry 2019-04-28 2019-04-28 Rezultati
Fremek Open Säffle Säffle SS 2019-04-28 2019-04-28 Rezultati
Mora Cup 2019 Mora Simsällskapet Mora 2019-04-28 2019-04-28 Rezultati
Poängsim 4, 2018-2019 Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2019-04-28 2019-04-28 Rezultati
Älgadoppet 2019 Vargön Simklubben Vänersborg 2019-04-27 2019-04-27 Rezultati
Fyn Rundt 4 Vollsmose Svømmehal Nyborg / Fynsvøm 2019-04-27 2019-04-27 Rezultati
Hansens Flødeis A6 Cup 2019 Jyllinge A6 Swim Team 2019-04-27 2019-04-28 Rezultati
HP Holding Korsvirkessim Ystad Grand Prix 1 Ystad Ystads Simsällskap 2019-04-27 2019-04-28 Rezultati
Hvidovre Medley Cup 4 Frihedens Idrætscenter, Hvidovrevej 446, 2650 Hvidovre Hvidovre Svømmeklub 2019-04-27 2019-04-27 Rezultati
SiWa Seurakilpailut 2/2019 Vantaa, Tikkurila Simmis Wanda 2019-04-27 2019-04-27 Rezultati
Sportringen Swim Meet 2019 Burlöv SK Sydsim 2019-04-27 2019-04-28 Rezultati
Vuosaari-uinnit 2019 Helsinki Orca Helsinki ry. 2019-04-27 2019-04-27 Rezultati
XVIII GANT Junior Games Turku Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 2019-04-27 2019-04-27 Rezultati
Føroyameistarastevnan 2019 (50m) Páls Høll, Vágur Svimjisamband Føroya 2019-04-26 2019-04-28 Rezultati
Hjørring Park Vendia Swim Cup 2019 Vandhuset Park Vendia, Hjørring Svømmeklubben S 68 2019-04-26 2019-04-28 Rezultati
Kaukaveden Kevätuinnit KAJAANI Kajaanin Uimaseura 2019-04-26 2019-04-27 Rezultati
Rosenlundsbadet Sprint 2019 Jönköping Jönköpings Simsällskap 2019-04-26 2019-04-28 Rezultati
TYR Invite 2019 Tibblebadet Täby Sim 2019-04-26 2019-04-28 Rezultati
Ullbergstrofén 2019 Göteborg Valhallabadet Göteborg Sim 2019-04-26 2019-04-28 Rezultati
Äggadoppet 2.0 Sjöbo simanläggning Sjöbo Simsällskap 2019-04-22 2019-04-22 Rezultati
Mämmiuinnit 2019 Hyvinkää, Sveitsin uimahalli Hyvinkään Uimaseura 2019-04-22 2019-04-22 Rezultati
Vellinge Easter Race Vellinge Vellinge Näsets Simklubb 2019-04-22 2019-04-22 Rezultati
Test Competition Eriksdalsbadet IC Control Media & Sport 2019-04-20 2019-04-21 Rezultati
Pitkäperjantain uinnit Turku Aurajoen Uinti 2019-04-19 2019-04-19 Rezultati
Simmis-uinnit Helsinki Helsingfors Simsällskap 2019-04-19 2019-04-19 Rezultati
Elixia Games Tikkurila, Vantaa Vanders 2019-04-13 2019-04-13 Rezultati
Falkenberg Race 2019 Falkenberg, Klitterbadet Falkenbergs Simklubb 2019-04-13 2019-04-14 Rezultati
Höglandsdoppet Nässjö Nässjö SLS 2019-04-13 2019-04-14 Rezultati
Oskarin Uintien jatkot I Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2019-04-13 2019-04-13 Rezultati
Student SM Lund, Högevallsbadet SK Poseidon, TF, Svenska Akademiska Idrottsförbundet 2019-04-13 2019-04-13 Rezultati
Malmsten Swim Open Stockholm 2019 Stockholm Svensk Simidrott 2019-04-12 2019-04-15 Rezultati
Cetus GP Perhosuinti Espoonlahti Cetus Espoo ry 2019-04-07 2019-04-07 Rezultati
Prisma uinnit Kouvola Kouvola Kouvolan uimarit 2019-04-07 2019-04-07 Rezultati
Knattesimmet 2019 Godby, Åland Ålands Simförening 2019-04-06 2019-04-07 Rezultati
Kvarken Games Vaasa Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap 2019-04-06 2019-04-07 Rezultati
Nuorisouinnit Oulun Uimahalli Oulun Uinti 2019-04-06 2019-04-07 Rezultati
Ouneva -uinnit 2019 Joensuu Joensuun Uimaseura ry 2019-04-06 2019-04-06 Rezultati
Bergen Swim Festival, AdO Arena Bergen Bergensklubbene 2019-04-05 2019-04-07 Rezultati
Danish Open 2019 & DMJ-L 2019 Taastrup Svømmehal Dansk Svømmeunion 2019-04-05 2019-04-09 Rezultati
Herning Open 2019 Herning Herning svømmeklub 2019-04-05 2019-04-07 Rezultati
Nykredit Gentofte Open 2019 - Langbane Kildeskovshallen Gentofte Svømmeklub 2019-04-05 2019-04-07 Rezultati
Triton Open 2019 East Kilbride Ballerup Svømmeklubben Triton Ballerup 2019-04-05 2019-04-07 Rezultati
Arena Helsinki Swim Meet Helsinki Suomen Uimaliitto 2019-04-01 2019-04-02 Rezultati
Seriesim division 1 - 2018/2019 4 omgången Högevallsbadet Lund SK Poseidon 2019-03-31 2019-03-31 Rezultati
Sparbankscupen 2019 Bålsta simhall Bålsta simklubb 2019-03-31 2019-03-31 Rezultati
UiTaCup Tampere Uinti Tampere 2019-03-31 2019-03-31 Rezultati
Aquarena Race 2019 Söderhamn Söderhamns Simsällskap 2019-03-30 2019-03-31 Rezultati
Cetus Games Espoonlahti Cetus Espoo ry 2019-03-30 2019-03-30 Rezultati
KSK Tidsjakt våren 2019 Karlshamn Karlshamns Simklubb KSK 2019-03-30 2019-03-30 Rezultati
Lövets minne 1 Järfälla Järfälla Simsällskap 2019-03-30 2019-03-30 Rezultati
Øst Børne medley Nørregård Skoles Svømmehal Dansk Svømmeunion 2019-03-30 2019-03-31 Rezultati
Serie-Sim division 2 omgång 4 Kristianstad Kristianstads SLS 2019-03-30 2019-03-30 Rezultati
Seriesim Div 3 Omg 4 Osby Osby Simsällskap 2019-03-30 2019-03-30 Rezultati
Seriesim Div 4 omg 4 Sjöbo simanläggning Sjöbo Simsällskap 2019-03-30 2019-03-30 Rezultati
Stora Coop Simmet 2019 Enköping SK Ena 2019-03-30 2019-03-30 Rezultati
US-Cupen 2019 UDDEVALLA Uddevalla Sim 2019-03-30 2019-03-30 Rezultati
Västerås Meet 2019 Västerås Västerås Simsällskap 2019-03-30 2019-03-31 Rezultati
Vest Børne Medleystævne 2019 DGI-HUSET AABYBRO Dansk Svømmeunion 2019-03-30 2019-03-31 Rezultati
Atlantic Open 2019 Tórshavn Svimjisamband Føroya 2019-03-29 2019-03-31 Rezultati
Masters Mestaruusuinnit 2019 Godby Suomen Uimaliitto & Åland Simförening 2019-03-29 2019-03-31 Rezultati
Øst Årgang RINGSTED SVØMMELAND Dansk Svømmeunion 2019-03-29 2019-03-31 Rezultati
Vest Årgang 2019 THYHALLENS SVØMMECENTER Dansk Svømmeunion 2019-03-29 2019-03-31 Rezultati
Strängnäs Simcup 2019 Strängnäs Strängnäs Simklubb 2019-03-24 2019-03-24 Rezultati
Arena Glasriket cup Växjö Växjö Simsällskap 2019-03-23 2019-03-24 Rezultati
Arena Vilunda Knatte Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2019-03-23 2019-03-24 Rezultati
Arena-uinnit 2019 Raisio RaisU 2019-03-23 2019-03-23 Rezultati
Mikropolix-Uinnit 23.3.2019 Riihimäki Riihimäen Uimaseura 2019-03-23 2019-03-23 Rezultati
Öjebyspelen 2019 Piteå Öjebyn Piteå Sim 2019-03-23 2019-03-24 Rezultati
RSK Klubmesterskab Midtfyns Fritidscenter Ringe Svømme-Klub 2019-03-23 2019-03-24 Rezultati
Sjörövarsimmet Göteborg SK S02 2019-03-23 2019-03-23 Rezultati
SkövdeSprinten 2019 Arena Skövde Skövde Simsällskap 2019-03-23 2019-03-24 Rezultati
Späckhuggarsim Eslöv Eslövs SS 2019-03-23 2019-03-23 Rezultati
Härnö Arena Race 2019 Härnösand Härnösands simsällskap 2019-03-22 2019-03-23 Rezultati
Öppna Masters SM (25m) 2019 Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2019-03-22 2019-03-23 Rezultati
Öresund Meeting & Öresund Sprint Challenge 2019 Helsingborg Helsingborgs Simsällskap 2019-03-22 2019-03-24 Rezultati
Dansk Open Masters UC Syddanmarks Svømmehal Dansk Svømmeunion 2019-03-16 2019-03-17 Rezultati
Hauki-uinnit 2019 Oulu, Oulun uimahalli Haukiputaan Heitto 2019-03-16 2019-03-16 Rezultati
Hvidovre Medley Cup 3 Friheden Idrætscenter, Hvidovrevej 446 Hvidovre Svømmeklub 2019-03-16 2019-03-16 Rezultati
Itäväylä-uinnit 2019 Porvoo Borgå Simmare - Porvoon Uimarit 2019-03-16 2019-03-16 Rezultati
Paisuntakrooloot 2019 Seinäjoki Seinäjoen Uimarit-58 2019-03-16 2019-03-16 Rezultati
Regionsmesterskab Langbane - Region Syd Svømmehallen Universitetet, Odense H2Odense 2019-03-16 2019-03-17 Rezultati
XXXIII Turku Super Games Turku Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 2019-03-16 2019-03-16 Rezultati
Fredagsrace 2 2019 Västerås Västerås Simsällskap 2019-03-15 2019-03-15 Rezultati
Caroline af Ugglas knattesim 2019 Bro Upplands-Bro Simsällskap 2019-03-10 2019-03-10 Rezultati
Fritza Plumset Landskrona Landskrona Simsällskap 2019-03-09 2019-03-09 Rezultati
Fynske Børnemesterskaber Ringe Ringe Svømme-Klub 2019-03-09 2019-03-09 Rezultati
Manse-Uinnit 2019 Tampere Uinti Tampere 2019-03-09 2019-03-09 Rezultati
SuperChallenge Pieksämäki 2019 Pieksämäki Pieksän Kuutit ry 2019-03-09 2019-03-09 Rezultati
Testtävling Sjöbo IC Control Media Sport 2019-03-09 2019-03-10 Rezultati
UGP 3 2018-2019 Falkenberg VSSF, Falkenbergs SK & Varbergs Sim 2019-03-09 2019-03-10 Rezultati
UGP 3 2018-2019, Eskilstuna Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2019-03-09 2019-03-10 Rezultati
UGP 3 2018-2019, Jönköping Jönköping Jönköpings Simsällskap & Östsvenska Simförbundet 2019-03-09 2019-03-10 Rezultati
UGP3 2018-2019, Eriksdalsbadet Eriksdalsbadet, Stockholm SPIF & Stockholms simförbund 2019-03-09 2019-03-10 Rezultati
UGP3 2018-2019, Täby Tibblebadet, Täby Täby Sim & Stockholms simförbund 2019-03-09 2019-03-10 Rezultati
Øst Junior/senior Langbane Arrangør søges Dansk Svømmeunion 2019-03-08 2019-03-10 Rezultati
Utmanaren 20190308 Täby Sim Tibblebadet, Täby Täby Sim 2019-03-08 2019-03-08 Rezultati
Vest Junior/Senior Langbane Arrangør søges Dansk Svømmeunion 2019-03-08 2019-03-10 Rezultati
Arena Knatte Cup Norrköping Norrköpings Kappsimningsklubb 2019-03-03 2019-03-03 Rezultati
Cetus GP nuorten pitkät Espoo Cetus Espoo 2019-03-03 2019-03-03 Rezultati
Poängsim 3, 2018-2019 Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2019-03-03 2019-03-03 Rezultati
DGI Landsmesterskab 2019 Ikast svømmecenter DGI svømning 2019-03-02 2019-03-03 Rezultati
Finn & Fiffi Arena Cup 2019 Lomma Simklubben Hajen 2019-03-02 2019-03-03 Rezultati
Kevätkisat 2019 Salo Salo Salon Uimarit ry 2019-03-02 2019-03-02 Rezultati
Länstrofén 2019 Värnamo Värnamo Simsällskap 2019-03-02 2019-03-02 Rezultati
Lunds öppna knattemästerskap (Löken 2019) Högevallsbadet Lund SK Poseidon 2019-03-02 2019-03-03 Rezultati
Öppet DM/JDM 2019 Valhallabadet (50m), Göteborg Västsvenska Simförbundet 2019-03-02 2019-03-03 Rezultati
S 71-Cup Qpoolen, Hässleholm S 71 2019-03-02 2019-03-03 Rezultati
Sandaredssimmet 2019 Sandared Simklubben 1970 2019-03-02 2019-03-03 Rezultati
SB Cup 2019 Korsør SVØM Korsør 2019-03-02 2019-03-03 Rezultati
Skomakardoppet 2019 Hallsberg Hallsberg Kumla Simklubb 2019-03-02 2019-03-03 Rezultati
Sparbanken i Karlshamn Cup Karlshamn Karlshamns Simklubb KSK 2019-03-02 2019-03-02 Rezultati
Sydkystens Børne- og Årgangs Cup Greve Svømmehal GTI Swim 2019-03-02 2019-03-03 Rezultati
TYR Vantaa Junior Meet 2019 Vantaa, Tikkurila Simmis Wanda ry 2019-03-02 2019-03-03 Rezultati
Dronning Dorothea Cup 2019 SlotssøBadet Kolding Svømmeklub 2019-03-01 2019-03-03 Rezultati
Kronborg Open 2019 Helsingør Svømmehal Helsingør Svømmeklub 2019-03-01 2019-03-03 Rezultati
Spektrum Odder Swim Cup 2019 Odder Svømmehal Odder Svømmeklub 2019-03-01 2019-03-03 Rezultati
Bäckers Cup 2019 Grums Grums Simsällskap 2019-02-24 2019-02-24 Rezultati
Borås Speedo Meet Borås Simarena Simklubben Elfsborg 2019-02-23 2019-02-24 Rezultati
Dina Försäkringar Race Lidköping Lidköping GSS 2019-02-23 2019-02-23 Rezultati
Falu SkinsGames 2019 Falun Falu Simsällskap 2019-02-23 2019-02-24 Rezultati
FynLangbane 2019 Svømmehallen Universitet, Odense H2Odense 2019-02-23 2019-02-23 Rezultati
ICA Supermarket Cup 2019 Osby Osby Simsällskap 2019-02-23 2019-02-24 Rezultati
Njurundasim 2019 Kvissleby Njurunda Simsällskap 2019-02-23 2019-02-24 Rezultati
Olsbergs Mitt i Prick 2019 Eksjö Eksjö SLS 2019-02-23 2019-02-23 Rezultati
Oulun Uinnit Oulun Uimahalli Oulun Uinti 2019-02-23 2019-02-24 Rezultati
SuSvim Open 2019 Páls Høll, Vágur SuSvim 2019-02-23 2019-02-24 Rezultati
Umestänket 2019 Umeå Umeå simsällskap 2019-02-23 2019-02-24 Rezultati
Tensta Cup 1 Vällingby Spårvägen Sim 2019-02-21 2019-02-21 Rezultati
Höganäs Sportlovs Cup Höganäs Höganäs simsällskap 2019-02-16 2019-02-16 Rezultati
Kringelsim 2019 södertälje Södertälje Simsällskap 2019-02-16 2019-02-17 Rezultati
Kristina Cruises -uinnit Kotka Uimaseura Aquila 2019-02-16 2019-02-16 Rezultati
OF-Sprint 2019 Markaryd Markaryds simsällskap 2019-02-16 2019-02-16 Rezultati
Open Scandinavian winter swimming championship 2019 skellefteå Skelleftesim 2019-02-16 2019-02-16 Rezultati
Öppna Skånska Mästerskapen för Masterssimmare 2019 Högevallsbadet Lund SK Poseidon 2019-02-16 2019-02-16 Rezultati
Sollentuna simfestival 2019 Sollentuna Turebergs simklubb 2019-02-16 2019-02-17 Rezultati
Tyresö Knatte Tyresö Aquarena Tyresö Simsällskap 2019-02-16 2019-02-16 Rezultati
Väsman Open 2019 Ludvika Ludvika simsällskap 2019-02-16 2019-02-17 Rezultati
XXXVI Oskarin Uinnit Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2019-02-16 2019-02-16 Rezultati
Fredagsrace 1 2019 Lögarängsbadet Västerås Simsällskap 2019-02-15 2019-02-15 Rezultati
Järfälla Nationella 2019 Järfälla Järfälla Simsällskap 2019-02-15 2019-02-17 Rezultati
Cetus GP vanhojen pitkät Espoo Cetus Espoo 2019-02-10 2019-02-10 Rezultati
Linnauinnit 2019 Savonlinna Savonlinnan uimaseura 2019-02-10 2019-02-10 Rezultati
Malmö Open 2019 Malmö FIFH Malmö 2019-02-09 2019-02-10 Rezultati
SMS OPEN Stevna Feb. 2019 Tórshavn Havnar Svimjifelag 2019-02-09 2019-02-10 Rezultati
Talviuinnit Myyrmäki, Vantaa Vanders 2019-02-09 2019-02-09 Rezultati
Viking Line -uinnit Turku Aurajoen Uinti 2019-02-09 2019-02-09 Rezultati
Roslagsmästerskapen 2019 Norrtälje Norrtälje Simklubb 2019-02-03 2019-02-03 Rezultati
Arena Sprint Meet 2019 Arlöv SK Sydsim 2019-02-02 2019-02-03 Rezultati
Ditec Swim Meet Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2019-02-02 2019-02-03 Rezultati
Dronksim 2019 Bråhögsbadet SK Triton 2019-02-02 2019-02-03 Rezultati
Intersport uinnit 2019 Joensuu Joensuun Uimaseura ry 2019-02-02 2019-02-02 Rezultati
Kvantumcup 2019 Luleå Luleå Simsällskap 2019-02-02 2019-02-03 Rezultati
NUSS yngre, 2019 Västerås Västerås Simsällskap 2019-02-02 2019-02-03 Rezultati
Öppna Masters DM Kungsbacka Kungsbacka Simsällskap och Göteborgs Sim 2019-02-02 2019-02-02 Rezultati
SFI-Mästerskapen 2019 Karleby KUS-GSS / JS-PU 2019-02-02 2019-02-03 Rezultati
Sigma Allerød Open 2019 Blovstrød Svømmehal Sigma 2019-02-02 2019-02-03 Rezultati
SOIS Medley Cup Skene Skene Sim och Idrottssällskap 2019-02-02 2019-02-02 Rezultati
Speedo Carnival Espoo Cetus Espoo 2019-02-02 2019-02-02 Rezultati
Stockholm Winterswim Open Stockholm Hellas SK 2019-02-02 2019-02-02 Rezultati
TYR Knatte Cup Järfälla Järfälla Simsällskap 2019-02-02 2019-02-02 Rezultati
Vidösternsimmet Sprint 2019 Värnamo Värnamo Simsällskap 2019-02-02 2019-02-03 Rezultati
Vinterneptuniaden 2019 Stockholm , Eriksdalsbadet Simklubben Neptun 2019-02-02 2019-02-03 Rezultati
DM Årgang Kortbane Universitets Svømmehal, Odense Dansk Svømmeunion 2019-02-01 2019-02-03 Rezultati
NUSS-äldre Borås Simarena Simklubben Elfsborg 2019-02-01 2019-02-03 Rezultati
Medley Race 2019 Pilehaveskolens Svømmehal Vallensbæk Idrætsforening af 1939 2019-01-27 2019-01-27 Rezultati
Neppan Knatte 27 jan Stockholm , Eriksdalsbadet Simklubben Neptun 2019-01-27 2019-01-27 Rezultati
Madwave Challenge Tampere 2019 Tampere TaTU Tampere 2019-01-26 2019-01-26 Rezultati
FynRundt 3 Ringe Ringe Svømme-Klub 2019-01-26 2019-01-26 Rezultati
Lappeenrannan Talviuinnit 2019 Lappeenranta Lappeenrannan Uimarit 2019-01-26 2019-01-26 Rezultati
Limfjords Cup 2019 Struer Energi Park Struer Svømmeklub 2019-01-26 2019-01-27 Rezultati
Prisma-uinnit Kirkkonummi Gladius Kirkkonummi 2019-01-26 2019-01-26 Rezultati
Repay Open Skellefteå Skellefteå Simsällskap 2019-01-26 2019-01-27 Rezultati
Sparekassen Vendsyssel Cup 2019 Vandhuset Park Vendia, Hjørring Vendsyssel Cup & Svømmeklubben S68 2019-01-26 2019-01-27 Rezultati
Swedish Grand Prix 2019 Hylliebadet, Malmö Svensk Simidrott & Malmö Kappsimningsklubb 2019-01-26 2019-01-27 Rezultati
TYR-uinnit 2019 Raisio RaisU 2019-01-26 2019-01-26 Rezultati
UGP 2 2018-2019 & SUSS, Borlänge Borlänge Borlänge Simsällskap 2019-01-26 2019-01-27 Rezultati
UGP 2 2018-2019, Åkersberga Åkersberga, Stockholm Åkersberga Simsällskap/Stockholms simförbund 2019-01-26 2019-01-27 Rezultati
UGP 2 2018-2019, Borås Borås VSSF & SK 1970 Sandared 2019-01-26 2019-01-27 Rezultati
UGP 2 2018-2019, Eslöv Eslöv Eslövs SS 2019-01-26 2019-01-27 Rezultati
UGP 2 2018-2019, Karlstad Karlstad Karlstads Simsällskap 2019-01-26 2019-01-27 Rezultati
UGP 2 2018-2019, Kungsbacka Kungsbacka VSSF & Kungsbacka SS 2019-01-26 2019-01-27 Rezultati
UGP 2 2018-2019, Lödde Löddeköpinge SK Lödde 2019-01-26 2019-01-27 Rezultati
UGP 2 2018-2019, Motala Motala Motala SS 2019-01-26 2019-01-27 Rezultati
UGP 2 2018-2019, Södertörn Torvalla, Stockholm Södertörn Simsällskap/Stockholm Simförbund 2019-01-26 2019-01-27 Rezultati
UGP 2 2018-2019, Sundsvall Sundsvall Sundsvalls Simsällskap 2019-01-26 2019-01-27 Rezultati
UGP 2 2018-2019, Växjö Växjö Växjö Simsällskap 2019-01-26 2019-01-27 Rezultati
Testtävling Stjärnsimmet SK70 Sandared Simklubben 1970 2019-01-21 2019-01-21 Rezultati
Bålsta Swim Open 2019 Bålsta Bålsta SK 2019-01-20 2019-01-20 Rezultati
Brøndby Swim Cup Nørregård Svømmehal Vest-Brøndby 2019-01-19 2019-01-20 Rezultati
ENA Games 2019 Enköping SK Ena 2019-01-19 2019-01-20 Rezultati
K-Supermarket Uinnit Rajamäki, Nurmijärvi Nurmijärven Uinti ry 2019-01-19 2019-01-19 Rezultati
Kempele-uinnit 2019 Kempele Kempeleen Pyrintö ry / Uintijaosto 2019-01-19 2019-01-20 Rezultati
Seriesim div 2 omg 3 2019 Trelleborg Trelleborg Sim 2019-01-19 2019-01-19 Rezultati
Seriesim Div 4 Omg 3 Qpoolen, Hässleholm S 71 2019-01-19 2019-01-19 Rezultati
Seriesim Div. 1, omg. 3 Malmö Malmö Kappsimningsklubb 2019-01-19 2019-01-19 Rezultati
Wasa Winter Games Vaasa Vaasan uimaseura 2019-01-19 2019-01-19 Rezultati
Arena Lyngby Open 2019 Stadion Lyngby Idrætsby (Stadion) Lyngby Svømmeklub 2019-01-18 2019-01-20 Rezultati
Arena Lyngby Open 2019, Trongården Trongårdens Svømmehal Lyngby Svømmeklub 2019-01-18 2019-01-20 Rezultati
Seriesim Div 1 Omgång 1 -2019 Vällingby Spårvägen Sim 2019-01-18 2019-01-18 Rezultati
Seriesim Div. 3, omg. 3 Malmö Malmö Kappsimningsklubb 2019-01-17 2019-01-17 Rezultati
Cetus GP vu Espoo Cetus Espoo 2019-01-13 2019-01-13 Rezultati
SuSvim Specialist 2019 Páls Høll, Vágur SuSvim 2019-01-12 2019-01-13 Rezultati
Viriilit Vinstat Espoo Cetus Espoo 2019-01-12 2019-01-12 Rezultati
Sydbank Cup 2019 Næstved Svømmehal NIF Svøm 2019-01-11 2019-01-13 Rezultati
Anders Olsson Cup Deje Deje SS 2019-01-06 2019-05-06 Rezultati
Lilla Vasadoppet Hedemora Hedemora simsällskap 2019-01-06 2019-01-06 Rezultati
Uikko-uinnit 6.1.2019 Liikuntakeskus Uikko, Nivala Vieskan uimarit, VieSu ja Nivalan saukot Nisa 2019-01-06 2019-01-06 Rezultati
DGI Landsdelsmesterskaber Nordjylland 2019 Hobro Idrætscenter Hobro Svømmeklub & DGI Nordjylland 2019-01-05 2019-01-06 Rezultati
Nytårsstævne Ringe Ringe Svømme-Klub 2019-01-05 2019-01-05 Rezultati
Palles Minne - TYR CUP 2019 Bollnäs Bollnäs Simsällskap 2019-01-05 2019-01-06 Rezultati
SMS Jólasprint 2018 Gundadali Havnar Svimjifelag 2018-12-22 2018-12-22 Rezultati
KM 2019 Järfälla Järfälla Simsällskap 2018-12-21 2018-12-21 Rezultati
SS04 KM 2018 Vasalundshallen SS04 2018-12-20 2018-12-20 Rezultati
Södertörns simsällskap KM 2018 Torvalla simhall Södertörns Simsällskap 2018-12-17 2018-12-18 Rezultati
Cetus GP ru Espoo Cetus Espoo 2018-12-16 2018-12-16 Rezultati
Skuru Julsprint 2018 Nacka Skuru IK SImning 2018-12-16 2018-12-16 Rezultati
100-åringen Härnösands simhall Härnösands simsällskap 2018-12-15 2018-12-16 Rezultati
Espoo Swim Games Espoo Cetus Espoo 2018-12-15 2018-12-15 Rezultati
Joulu-uinnit 2018 Raisio RaisU 2018-12-15 2018-12-15 Rezultati
Julklapsplasket 2018 Ljungby Ljungby ss 2018-12-15 2018-12-15 Rezultati
PrimaTimber uinnit 2018 Joensuu Joensuun Uimaseura ry 2018-12-15 2018-12-15 Rezultati
Sim à Lund - GUL Challenge Högevallsbadet Lund SK Poseidon 2018-12-15 2018-12-16 Rezultati
Sveitsi Christmas Challenge uinnit Hyvinkää Hyvinkään Uimaseura 2018-12-15 2018-12-15 Rezultati
TONTTU-UINNIT Helsinki, Pirkkolan uimahalli HTU Stadi ry 2018-12-15 2018-12-15 Rezultati
VUS Games 2018 Vaasa Vaasan uimaseura 2018-12-15 2018-12-15 Rezultati
DM-H 2018 1. Division Birkerød Svømmehal Dansk Svømmeunion 2018-12-14 2018-12-16 Rezultati
DM-H 2018 2. Division UC Syddanmarks svømmehal Dansk Svømmeunion 2018-12-14 2018-12-16 Rezultati
DM-H 2018 3. Division Viborg Svømmehal Dansk Svømmeunion 2018-12-14 2018-12-16 Rezultati
DM-H Åben Turnering Finale Gribskov Svømmehal Dansk Svømmeunion 2018-12-14 2018-12-16 Rezultati
Sum-Sim (25m) riksfinal 2018 Stockholm Svensk Simidrott & Spårvägen SF 2018-12-14 2018-12-16 Rezultati
Bålsta KM 2018 Bålsta Bålsta SK 2018-12-09 2018-12-09 Rezultati
Jubileumscupen 2018 Vara Varabygdens Simsällskap 2018-12-09 2018-12-09 Rezultati
KM 2018 Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2018-12-09 2018-12-09 Rezultati
KM Väsby SS 2018 Vilundabadet, Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2018-12-09 2018-12-09 Rezultati
KM Växjö 2018 Växjö Växjö Simsällskap 2018-12-09 2018-12-09 Rezultati
Kommunmästerskap 2018 Skellefteå Skelleftesim 2018-12-09 2018-12-09 Rezultati
Region Syd 1 Nyborg Idræts- og Fritidscenter Region Syddanmark 2018-12-09 2018-12-09 Rezultati
Seriesim Div 2- omg 4 Åkeshov simhall SKK 2018-12-09 2018-12-09 Rezultati
Täby Sim KM 2018 Tibblebadet Täby Sim 2018-12-09 2018-12-09 Rezultati
Adventsdoppet 2.0 Sjöbo simanläggning Sjöbo Simsällskap 2018-12-08 2018-12-08 Rezultati
Åkeshov Invitational Åkeshov simhall SKK 2018-12-08 2018-12-09 Rezultati
DOC-Sprinttiuinnit 2018 Lahti Lahden Uimaseura 2018-12-08 2018-12-08 Rezultati
Joulukarkelot Myyrmäki, Vantaa Vanders 2018-12-08 2018-12-08 Rezultati
Km Umeå SS Navet Umeå simsällskap 2018-12-08 2018-12-08 Rezultati
Lövets minne 4 Järfälla Järfälla Simsällskap 2018-12-08 2018-12-08 Rezultati
Snapphanesimmet Qpoolen, Hässleholm S 71 2018-12-08 2018-12-08 Rezultati
Tampereen Joulukisat 2018 Tampere Tampereen Uinnin Tuki 2018-12-08 2018-12-08 Rezultati
Team Race Meet TYR & Sports International Kungsbacka Kungsbacka Simsällskap 2018-12-08 2018-12-09 Rezultati
TomteCupen 2018 Nässjö Nässjö SLS 2018-12-08 2018-12-08 Rezultati
Nordic Swimming Championship Oulu Finnish Swimming Association and LOC Oulun Uinti 2018-12-07 2018-12-09 Rezultati
Joulukuunkisat 2018 Oulu Oulun Uinti 2018-12-06 2018-12-06 Rezultati
Glostrup Adventsstævne 2018 Glostrup Fritidscenter Glostrup Svømmeklub 2018-12-02 2018-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2018, Halmstad Halmstad VSSF & SK Laxen 2018-12-02 2018-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2018, Östersund Brunflobadet SK Ägir 2018-12-02 2018-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2018, Skövde Skövde VSSF & Skövde SS 2018-12-02 2018-12-02 Rezultati
Julestævne 2018 Slagelse Svømmehal Slagelse Svømmeklub 2018-12-02 2018-12-02 Rezultati
Christmas Race Hvidovre Hvidovre Svømmeklub 2018-12-01 2018-12-01 Rezultati
FynRundt2 Svømmehallen Vollsmose FREM Odense 2018-12-01 2018-12-01 Rezultati
Höst Simiaden 2018, Staffanstorp Staffanstorp SK Triton 2018-12-01 2018-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2018, Åkersberga Åkersberga Åkersberga SS 2018-12-01 2018-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2018, Järfälla Jakobsberg Järfälla S 2018-12-01 2018-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2018, Nässjö Nässjö Nässjö SLS 2018-12-01 2018-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2018, Osby Osby Osby Simsällskap 2018-12-01 2018-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2018, Oskarshamn (Nord) Oskarshamn Oskarshamns Simsällskap 2018-12-01 2018-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2018, Öjebyn Piteå Öjebyn Piteå Sim 2018-12-01 2018-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2018, Säffle Tegnerhallen, Säffle Säffle SS 2018-12-01 2018-12-01 Rezultati
Höstsimiaden 2018, Söderhamn Söderhamn Söderhamns Simsällskap 2018-12-01 2018-12-01 Rezultati
Höstsimiaden 2018, SPIF Eriksdalsbadet SPIF 2018-12-01 2018-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2018, Stenungsund Stenungsund VSSF & S77 Stenungsund 2018-12-01 2018-12-01 Rezultati
Höstsimiaden 2018, Strängnäs Strängnäs Strängnäs Simklubb 2018-12-01 2018-12-01 Rezultati
Höstsimiaden Ljungby 2018 Ljungby Ljungby SS 2018-12-01 2018-12-02 Rezultati
Sigma Cup 2018 - Blovstrød Blovstrød Svømmehal Sigma 2018-12-01 2018-12-02 Rezultati
UBSS KM 2018 Bro Upplands-Bro Simsällskap 2018-12-01 2018-12-01 Rezultati
Ikäkausimestaruusuinnit (25m) 2018 Lappeenranta Lappeenrannan Uimarit 2018-11-30 2018-12-02 Rezultati
KVIK Sydbank Årgangscup 2018 Kastrup Svømmehal Svømmeklubben KVIK Kastrup 2018-11-30 2018-12-02 Rezultati
Sigma Cup - Birkerød Birkerød Svømmehal Sigma Swim 2018-11-30 2018-12-02 Rezultati
Osuuspankkiuinnit 2018 Mikkeli Mikkelin Uimaseura ry 2018-11-25 2018-11-25 Rezultati
Poängsim 2, 2018 Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2018-11-25 2018-11-25 Rezultati
Utmanaren 20181125 Täby Sim Tibblebadet, Täby Täby Sim 2018-11-25 2018-11-25 Rezultati
Wasasimmet Filipstad Filipstads Simklubb 2018-11-25 2018-11-25 Rezultati
Hillerød Cup Hillerød Svømmehal Hillerød Svømmeklub 2018-11-24 2018-11-25 Rezultati
Jeppis-Kokko Games 2018 Pietarsaari / Kokkola JS-PU, KUS-GSS 2018-11-24 2018-11-25 Rezultati
Kalundborg Swim Cup 2018 Kalundborg Kalundborg Svømmeklub 2018-11-24 2018-11-25 Rezultati
Køge Open Herfølge 2018 Herfølge Svømmehal Køge Svømmeklub 2018-11-24 2018-11-25 Rezultati
Neptun KM Eriksdalsbadet Neptun 2018-11-24 2018-11-24 Rezultati
RSK International Midtfyns Fritidscenter Ringe Svømme-Klub 2018-11-24 2018-11-25 Rezultati
Seriesim 2018-2019 Omg 2 - Div 3 Osby Osby Simsällskap 2018-11-24 2018-11-24 Rezultati
Seriesim Div 4 omg 2 Hässleholm S 71 2018-11-24 2018-11-24 Rezultati
Seriesim div.1 omg.2 HELSINGBORG HS & SkåneSim 2018-11-24 2018-11-24 Rezultati
Seriesim div.2 omg.2 HELSINGBORG HS & SkåneSim 2018-11-24 2018-11-24 Rezultati
SMS Stevna Nov 2018 Gundadali Havnar Svimjifelag 2018-11-24 2018-11-25 Rezultati
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint 2018 Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2018-11-24 2018-11-25 Rezultati
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial Göteborg Simklubben S02 2018-11-23 2018-11-25 Rezultati
KM Spårvägen 2018 Vällingby Spårvägen Simförening 2018-11-23 2018-11-23 Rezultati
Køge Open, Køge 2018 Køge Svømmeland Køge svømmeklub 2018-11-23 2018-11-25 Rezultati
DM-H 2018 Åben Turnering Gruppe 2 Gribskov Svømmehal Dansk Svømmeunion 2018-11-17 2018-11-18 Rezultati
DM-H Åben Klasse Gruppe 1 Durup Svømmehal Dansk Svømmeunion 2018-11-17 2018-11-18 Rezultati
GSC Medleystævne 2018 Gladsaxe Svømmehal GSC 2018-11-17 2018-11-18 Rezultati
Hvidovre Medley Cup 2 Friheden Idrætscenter, Hvidovrevej 446 Hvidovre Svømmeklub 2018-11-17 2018-11-17 Rezultati
Nokian Junnu-uinnit 2018 Nokia Nokian Pyry 2018-11-17 2018-11-17 Rezultati
Norppauinnit 2018 Lappeenranta Lappeenrannan Kisa-Toverit 2018-11-17 2018-11-17 Rezultati
Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018 Vaasa Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap ry / rf 2018-11-15 2018-11-18 Rezultati
SM/JSM (25m) 2018 Stockholm Svensk Simidrott 2018-11-14 2018-11-18 Rezultati
Höstdoppet 2018 Grums Grums Simsällskap 2018-11-11 2018-11-11 Rezultati
KSK Tidsjakt hösten 2018 Karlshamn Karlshamns Simklubb 2018-11-10 2018-11-10 Rezultati
Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2018-11-10 2018-11-11 Rezultati
Sum-Sim 2018 Skellefteå Skellefteå Skelleftesim och Svensk Simidrott 2018-11-10 2018-11-11 Rezultati
SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska Örebro Örebro Simallians 2018-11-10 2018-11-11 Rezultati
Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra Ystad Ystads Simsällskap 2018-11-10 2018-11-11 Rezultati
Sum-Sim Regionfinal Östsvenska Jönköping Jönköpings Simsällskap 2018-11-10 2018-11-11 Rezultati
Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska Göteborg Västsvenska Simförbundet 2018-11-10 2018-11-11 Rezultati
SUM-SIM Regionsfinal Stockholm Södertälje Södertälje Simsällskap 2018-11-10 2018-11-11 Rezultati
Vikingadoppet 2018 Furulund SS Iden 2018-11-10 2018-11-11 Rezultati
Vestkyst Cup 2018 UC Syddanmarks svømmehal Esbjerg Svømmeklub 2018-11-09 2018-11-11 Rezultati
DM Junior, Kortbane SVØMMESTADION DANMARK Dansk Svømmeunion 2018-11-08 2018-11-11 Rezultati
175 Jakan Cup 2018 Järfällabadet Järfälla Simsällskap 2018-11-04 2018-11-04 Rezultati
Leax Cup 2018 Odenbadet Falköping Falköpings Simsällskap 2018-11-04 2018-11-04 Rezultati
Saltis-Cup 2018 Nacka Saltsjöbadens IF SImning 2018-11-04 2018-11-04 Rezultati
Åbne Københavnske Masters 2018 Kastrup Svømmehal Svømmeklubben KVIK Kastrup 2018-11-03 2018-11-03 Rezultati
Novembersim 2018 Eslöv Eslövs Simsällskap 2018-11-03 2018-11-04 Rezultati
Herning Grand Prix 2018 Herning svømmehal Herning svømmeklub 2018-11-02 2018-11-04 Rezultati
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Espoo Cetus 2018-11-02 2018-11-04 Rezultati
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Vantaa Simmis Wanda 2018-11-02 2018-11-04 Rezultati
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Hämeenlinna Hämeenlinnan Uimaseura 2018-11-02 2018-11-04 Rezultati
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Kouvola Kouvalan Uimarit 2018-11-02 2018-11-04 Rezultati
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Pori Porin Uimaseura 2018-11-02 2018-11-04 Rezultati
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Oulu HaHe, KemPy, OU, OuLo 2018-11-02 2018-11-04 Rezultati
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Salo Salon Uimarit 2018-11-02 2018-11-04 Rezultati
DM Åben klasse, Kortbane DGI HUSET VEJLE Dansk Svømmeunion 2018-11-01 2018-11-04 Rezultati
Cetus GP su Espoo Cetus Espoo 2018-10-28 2018-10-28 Rezultati
HäUS GP4 2018 Hämeenlinna Hämeenlinnan Uimaseura 2018-10-27 2018-10-27 Rezultati
MIKROPOLIX-UINNIT 27.10.2018 RIIHIMÄKI Riihimäen Uimaseura RiUS 2018-10-27 2018-10-27 Rezultati
Mustekalauinnit 2018 Lohja Octopus Lohja 2018-10-27 2018-10-27 Rezultati
Regionalt mesterskab for årgangssvømmere 2018-2019 Næstved Region Sjælland & Næstved Svømmeklub 2018-10-27 2018-10-28 Rezultati
Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland Frederikssund Dansk Svømmeunion/Region Sjælland 2018-10-27 2018-10-28 Rezultati
Regionaltstævne Herluftsholm Region Sydsjælland 2018-10-27 2018-10-28 Rezultati
Regionmidtjylland Mesterskaberne 2018 Holstebro Badeland Regionmidtjylland 2018-10-27 2018-10-28 Rezultati
Regionsmesterskab Nordsjælland Frederiksværk Svømmehal Dansk Svømmeunion 2018-10-27 2018-10-28 Rezultati
Regionsmesterskaber Region Nordjylland 2018, Hjallerup Hjallerup Idrætscenter Dansk Svømmeunion Region Nordjylland & Svømmeklubben Søhesten 2018-10-27 2018-10-28 Rezultati
Santa Claus uinnit 2018 Rovaniemi Swimming Club Rovaniemi 2018-10-27 2018-10-28 Rezultati
Swimshop -uinnit Raisio RaisU 2018-10-27 2018-10-27 Rezultati
Føroyameistarastevnan 2018 (25m) Svimjihøllin í Gundadali Svimjisamband Føroya 2018-10-26 2018-10-28 Rezultati
Mastersmestaruusuinnit (50m) 2018 Turku Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 2018-10-26 2018-10-28 Rezultati
Arena Knatte Cup Norrköping Norrköpings KK 2018-10-21 2018-10-21 Rezultati
ICA Kvantum Cup Bålsta Bålsta SK 2018-10-21 2018-10-21 Rezultati
Klippan Swimcup Klippans Badhus, Södra Skolgatan Klippan Klippans Simsällskap 2018-10-21 2018-10-21 Rezultati
Poängsim 1 Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2018-10-21 2018-10-21 Rezultati
Aquarapid Knattesim 2018 Sundbyberg SS04 2018-10-20 2018-10-20 Rezultati
Aquilan syysuinnit Kotka Uimaseura Aquila 2018-10-20 2018-10-20 Rezultati
Älgadoppet 2018 Vargön Simklubben Vänersborg 2018-10-20 2018-10-20 Rezultati
BDX Höstsimmet 2018 Luleå Luleå Simsällskap 2018-10-20 2018-10-21 Rezultati
DM-JDM (25m) 2018 Mellansvenska Västerås Västerås Simsällskap 2018-10-20 2018-10-21 Rezultati
Grand Prix 25m 2018 Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2018-10-20 2018-10-21 Rezultati
ICA Supermarket Meet 2018 Osby Osby Simsällskap 2018-10-20 2018-10-20 Rezultati
Kaukaveden Syysuinnit Kajaani Kajaanin Uimaseura ry 2018-10-20 2018-10-20 Rezultati
MEDLEY CUP 2018 ALVESTA Alvesta SimSällskap 2018-10-20 2018-10-20 Rezultati
Nääsuinnit 2018 Tampere Uinti Tampere 2018-10-20 2018-10-20 Rezultati
Sälsimmet 2018 Kvissleby Njurunda Simsällskap 2018-10-20 2018-10-21 Rezultati
Simbadoppet Swimcamp Borås Borås, Borås Simarena Simklubben Elfsborg 2018-10-20 2018-10-21 Rezultati
Skövdesprinten 2018 Arena Skövde Skövde Simsällskap 2018-10-20 2018-10-21 Rezultati
Ystad Grand Prix 2, TYR Open Ystad Ystads Simsällskap 2018-10-20 2018-10-21 Rezultati
Polisen Head to Head Eriksdalsbadet, Stockholm Stockholmspolisens IF 2018-10-19 2018-10-21 Rezultati
Kuopion Syysuinnit 2018 Kuopio Kuopion Uimaseura 2018-10-13 2018-10-13 Rezultati
TUA NOI - uinnit Pori Porin Uimaseura 2018-10-13 2018-10-13 Rezultati
UGP 1 2018-2019, Åkersberga Åkersberga Åkersberga SS 2018-10-13 2018-10-14 Rezultati
UGP 1 2018-2019, Borås Borås Simarena Simklubben 1970 2018-10-13 2018-10-14 Rezultati
UGP 1 2018-2019, Eriksdal Stockholm SK Neptun 2018-10-13 2018-10-14 Rezultati
UGP 1 2018-2019, Hässleholm Qpoolen, Hässleholm S 71 2018-10-13 2018-10-14 Rezultati
UGP 1 2018-2019, Kalmar Kalmar Kalmar Sim 2018-10-13 2018-10-14 Rezultati
UGP 1 2018-2019, Karlskoga KARLSKOGA KARLSKOGA SIMFÖRENING 2018-10-13 2018-10-14 Rezultati
UGP 1 2018-2019, Norrtälje Norrtälje Norrtälje SK 2018-10-13 2018-10-14 Rezultati
UGP 1 2018-2019, Örnsköldsvik Örnsköldsvik Örnsköldsviks Allmänna Simsällskap 2018-10-13 2018-10-14 Rezultati
UGP 1 2018-2019, Sjöbo Sjöbo simanläggning Sjöbo Simsällskap 2018-10-13 2018-10-14 Rezultati
UGP 1 2018-2019, Stenungsund Stenungsund Arena S77 Stenungsund 2018-10-13 2018-10-14 Rezultati
UGP 1 2018-2019, Västervik Västervik Västerviks simsällskap 2018-10-13 2018-10-14 Rezultati
UGP1 2018-2019, Falun Lugnets simhall Falun Falu Simsällskap/Mellansvenska simförbundet 2018-10-13 2018-10-14 Rezultati
Nordic Open Masters Malmö Malmö Kappsimningsklubb 2018-10-12 2018-10-13 Rezultati
Tensta cup 4 2018 Tensta Spårvägen Simförening 2018-10-11 2018-10-11 Rezultati
Ajankello uinnit 2018 Kouvola Kouvolan uimarit 2018-10-07 2018-10-07 Rezultati
Tegnerdoppet 2018 Tegnerhallen, Säffle Säffle SS 2018-10-07 2018-10-07 Rezultati
ÅSK Games 2018 Turku Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 2018-10-06 2018-10-06 Rezultati
Ægir Open - Oktober 2018 Klaksvíkar Svimjihøll Svimjifelagið Ægir 2018-10-06 2018-10-07 Rezultati
Burger King Swim 2018 Värnamo Värnamo Simsällskap 2018-10-06 2018-10-06 Rezultati
DM / JDM 2018, Kristianstad Kristianstad Kristianstads SLS 2018-10-06 2018-10-07 Rezultati
DM/JDM 25m VSSF 2018 Uddevalla VSSF & Uddevalla Sim 2018-10-06 2018-10-07 Rezultati
Fjärran Höjderspelen 2018 Gävle Gävle Simsällskap 2018-10-06 2018-10-06 Rezultati
FynRundt1 Svømmehallen Vollsmose FREM 2018-10-06 2018-10-06 Rezultati
Jöns Svanbergsimmet 25m Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2018-10-06 2018-10-07 Rezultati
Karpsimmet 2018 Perstorp KK Karpen 2018-10-06 2018-10-06 Rezultati
Lakeusuinnit 2018 Seinäjoki Seinäjoen Uimarit -58 2018-10-06 2018-10-07 Rezultati
Lövets minne 3 Järfälla Järfälla Simsällskap 2018-10-06 2018-10-06 Rezultati
MaxKompetens Cup Karlshamn Karlshamns Simklubb 2018-10-06 2018-10-07 Rezultati
NM 2018 och Vågspelet skellefrteå Skelleftesim 2018-10-06 2018-10-07 Rezultati
Östsvenska Mästerskapen Linköping LASS 2018-10-06 2018-10-07 Rezultati
Ruskauinnit Oulu Oulun Uinti 2018-10-06 2018-10-07 Rezultati
Sigma Speed Stævne 2018 Allerød (Blovstrød svømmehal) Sigma Allerød 2018-10-06 2018-10-07 Rezultati
Speedo Cup Espoo Cetus Espoo 2018-10-06 2018-10-07 Rezultati
Toivo Virtaset Pirkkolan uimahalli Helsingin Uimarit 2018-10-06 2018-10-06 Rezultati
Tureberg knatte cup Sollentuna Turebergs simklubb 2018-10-06 2018-10-06 Rezultati
DM 2018 Stockholm, 25m Haninge Södertörn SS, Stockholms simförbund 2018-10-05 2018-10-06 Rezultati
Øst Junior/Senior, Kortbane Birkerød Svømmehal, Bistrupvej 1, Birkerød Dansk Svømmeunion 2018-10-05 2018-10-07 Rezultati
Västerbybadet Race 2018 Götene Simklubben Götene 2018-10-05 2018-10-06 Rezultati
Vest junior/senior, kortbane DGI HUSET VEJLE Dansk Svømmeunion 2018-10-05 2018-10-07 Rezultati
Arne Borgs minne & TYR sprint Stockholm/Eriksdalsbadet SKK 2018-09-30 2018-09-30 Rezultati
Södertälje Meet 2018 Södertälje Södertälje Simsällskap 2018-09-30 2018-09-30 Rezultati
Swedbank Cup 2018 Nässjö Nässjö SLS 2018-09-30 2018-09-30 Rezultati
vasadoppet Hedemora Hedemora simsällskap 2018-09-30 2018-09-30 Rezultati
Åss Race 2018 Ulricehamn Åsundens simsällskap 2018-09-29 2018-09-29 Rezultati
Fynske Kortbane Mesterskaber Vollsmose Svømmehal H2Odense 2018-09-29 2018-09-30 Rezultati
GTI Cup Greve Svømmehal GTI 2018-09-29 2018-09-30 Rezultati
ICA MAXI Simcup 2018 Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2018-09-29 2018-09-29 Rezultati
Kong Triton pandekagecup 2018 East Kilbride svømmehal Svømmeklubben Triton Ballerup 2018-09-29 2018-09-30 Rezultati
LeWa Sport Cup Motala Motala SS 2018-09-29 2018-09-30 Rezultati
Lödde Cup 2018 Löddeköpinge SK Lödde 2018-09-29 2018-09-30 Rezultati
Neptuns Knatte Arenacup 29 sep Stockholm , Eriksdalsbadet Simklubben Neptun 2018-09-29 2018-09-29 Rezultati
NU Syysuinnit Rajamäki, Nurmijärvi Nurmijärven Uinti ry 2018-09-29 2018-09-29 Rezultati
Septembersim Tyresö Aquarena Tyresö Simsällskap 2018-09-29 2018-09-29 Rezultati
Sparbankssimmet 2018 Markaryd Markaryds simsällskap 2018-09-29 2018-09-29 Rezultati
Sundsvall Arena Cup 2018 Sundsvall Sundsvalls Simsällskap 2018-09-29 2018-09-30 Rezultati
Sydpoolen Knatte Cup 2018 Södertälje Södertälje Simsällskap 2018-09-29 2018-09-29 Rezultati
Syyskisat 2018 Salo Salon Uimarit ry 2018-09-29 2018-09-29 Rezultati
Tatti-uinnnit 2018 Kemi Kemin Työväen uimarit 2018-09-29 2018-09-29 Rezultati
Trollsimmet 2018 Trollhättan Trollhättans Simsällskap 2018-09-29 2018-09-30 Rezultati
Vantaan Pärskeet Myyrmäki, Vantaa Vanders 2018-09-29 2018-09-29 Rezultati
Solkustsim Hultsfred Oskarshamns Simsällskap 2018-09-28 2018-09-28 Rezultati
SydCup 2018 Hjortebro Hallen, Haderslev Haderslev Svømmeklub 2018-09-28 2018-09-30 Rezultati
Thisted Cup Thisted Thisted Svømmeklub 2018-09-28 2018-09-30 Rezultati
Picasso Cup Kristinehamn Kristinehamns Simsällskap 2018-09-23 2018-09-23 Rezultati
Stjärnskottet 2018 Ludvika Ludvika Simsällskap 2018-09-23 2018-09-23 Rezultati
Utmanaren 20180923 Täby Sim Tibblebadet, Täby Täby Sim 2018-09-23 2018-09-23 Rezultati
Aquanetti-uinnit 22.9.2018 Raisio RaisU 2018-09-22 2018-09-22 Rezultati
Arena Cup 2018 Vilundabadet, Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2018-09-22 2018-09-23 Rezultati
Hössö-uinnit Helsinki Helsingfors Simsällskap 2018-09-22 2018-09-22 Rezultati
Lidl uinnit 2018 Lappeenranta Lappeenrannan Uimarit 2018-09-22 2018-09-22 Rezultati
Loranga cup 2018 Halmstad Arena Bad Sinklubben Laxen 2018-09-22 2018-09-23 Rezultati
Martti Ollgren Uinnit Tampere TaTU Tampere 2018-09-22 2018-09-22 Rezultati
Rema 1000 Cup Horsens - finaler Aqua Forum Horsens Horsens Svømmeklub 2018-09-22 2018-09-23 Rezultati
Ringsted cup 2018 Ringsted NordeaFonden 2018-09-22 2018-09-23 Rezultati
Simkampen 2018 Godby, Åland Stockholms simförbund & SFI 2018-09-22 2018-09-23 Rezultati
Speedo Swim Meet 2018 Filborna Arena, Helsingborg Helsingborgs Himsällskap 2018-09-22 2018-09-23 Rezultati
Speedo Yards 2018 Jönköping Jönköpings Simsällskap 2018-09-22 2018-09-23 Rezultati
TYRs LÖK Linköping LASS 2018-09-22 2018-09-22 Rezultati
Umeracet 2018 Umeå Umeå Simsällskap 2018-09-22 2018-09-23 Rezultati
Upp till 13 2018 Göteborg Valhallabadet Göteborg Sim 2018-09-22 2018-09-22 Rezultati
Vaasa-uinnit Vaasa Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap ry / rf 2018-09-22 2018-09-22 Rezultati
Værløse Cup 2018 Værløse Svømmehal Værløse Svømmeklub 2018-09-22 2018-09-23 Rezultati
Wadköpingsdoppet 2018 Örebro Örebro Simallians 2018-09-22 2018-09-23 Rezultati
Rema 1000 Cup Horsens - indledende Aqua Forum Horsens Horsens Svømmeklub 2018-09-21 2018-09-23 Rezultati
Sparbanken Skåne Cup Ystad Ystads Simsällskap 2018-09-21 2018-09-23 Rezultati
Niumästerskapen 2018 Upplands Väsby VSS 2018-09-20 2018-09-21 Rezultati
Hessun Vinstat Turku Aurajoen Uinti 2018-09-15 2018-09-15 Rezultati
Holdstævne Årgang, Fredericia Fredericia idrætscenter Dansk Svømmeunion 2018-09-15 2018-09-16 Rezultati
Holdstævne Årgang, Gentofte Kildeskovshallen Dansk Svømmeunion 2018-09-15 2018-09-16 Rezultati
MADWAVE Challenge Hvidovre Hvidovre Svømmeklub 2018-09-15 2018-09-16 Rezultati
PRISMA UINNIT 2018 Joensuu Joensuun Uimaseura ry 2018-09-15 2018-09-15 Rezultati
Syyspärskeet 2018 Oulu Oulun Lohet 2018-09-15 2018-09-16 Rezultati
Syyssekarit 2018 Helsinki, Vuosaari Orca Helsinki ry. 2018-09-15 2018-09-15 Rezultati
Syysuinnit VI Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2018-09-15 2018-09-15 Rezultati
Sprintstævne junior og senior Kildeskovshallen Gentofte Svømmeklub 2018-09-14 2018-09-14 Rezultati
Arena Open Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2018-09-09 2018-09-09 Rezultati
Åbergs Museum Cup Bålsta Bålsta SK 2018-09-09 2018-09-09 Rezultati
Sörmlands Sparbank Simcup 2018 Katrineholm Katrineholms Simsällskap 2018-09-09 2018-09-09 Rezultati
ENA Cupen 2018 Enköping SK Ena 2018-09-08 2018-09-08 Rezultati
Masdoppet 2018 Borlänge Borlänge Simsällskap 2018-09-08 2018-09-09 Rezultati
Oskarshamns Sprinten Oskarshamn Oskarshamns Simsällskap 2018-09-08 2018-09-09 Rezultati
Ronneby Cup 2018 Ronneby Ronneby Simsällskap 2018-09-08 2018-09-08 Rezultati
Sandaredssprinten 2018 Sandareds Simhall Simklubben 1970 2018-09-08 2018-09-09 Rezultati
Serie-Sim division 1 omgång 1 Bråhögsbadet SK Triton 2018-09-08 2018-09-08 Rezultati
Seriesim Div 4 omg 1 Sjöbo simanläggning Sjöbo Simsällskap 2018-09-08 2018-09-08 Rezultati
Seriesim Division 2 omg 1 Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2018-09-08 2018-09-08 Rezultati
Swedbank Arena cup Växjö Växjö simsällskap 2018-09-08 2018-09-09 Rezultati
Arena USO 2018 Uddevalla UddevallaSim 2018-09-07 2018-09-09 Rezultati
Fredagsrace 3 2018 Västerås Västerås Simsällskap 2018-09-07 2018-09-07 Rezultati
Testtävling SR/JR Bromma ICCMS 2018-09-02 2018-09-03 Rezultati
Aarhus Bymesterskaber Hasle Svømme hal IHF 2018-09-01 2018-09-02 Rezultati
SMS-stevna September Gundadali Havnar Svimjifelag 2018-09-01 2018-09-02 Rezultati
KSK - KM i Långbana 2018 Karlshamn Karlshamns Simklubb 2018-08-26 2018-08-26 Rezultati
Falu Sommarsim Festival 2018 Lugnet, Falun Falu SS 2018-08-25 2018-08-26 Rezultati
Nya Göingeplumset 2018 Åhus SS Delfin och KSLS 2018-08-25 2018-08-25 Rezultati
Rönneracet Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2018-08-25 2018-08-26 Rezultati
Swim for life 2018 Landskrona Landskrona Simsällskap 2018-08-25 2018-08-25 Rezultati
Arena & Poseidon Team Cup - PTC 2018 Högevallsbadet, Lund SK Poseidon 2018-08-24 2018-08-26 Rezultati
Danmarksmesterskaber på Langbane DM-L Universitetshallen Odense Dansk Svømmeunion 2018-07-12 2018-07-15 Rezultati
Bockstensdoppet 2018 Varberg Varbergs sim 2018-07-06 2018-07-08 Rezultati
NUSS 2018 Tinnerbäcksbadet Linköping LASS 2018-07-06 2018-07-08 Rezultati
DANSKE JUNIORMESTERSKABER LANGBANE (DMJ-L) NØRRESUNDBY IDRÆTSCENTER Dansk Svømmeunion 2018-07-05 2018-07-08 Rezultati
SM/Para-SM/JSM (50m) 2018 Landskrona Svensk Simidrott & Landskrona S 2018-07-04 2018-07-08 Rezultati
Danske Årgangsmesterskaber Langbane 2018 Bellahøj Svømmestadion, København Dansk Svømmeunion 2018-06-30 2018-07-03 Rezultati
Harboe Water Games 2018 Slagelse Svømmehal Slagelse Svømmeklub 2018-06-30 2018-07-01 Rezultati
SYDOW SPRINTEN 2018 Ljungby Ljungby SS 2018-06-30 2018-07-01 Rezultati
Polisen Head Summer Cup Eriksdalsbadet, Stockholm Stockholmspolisens IF 2018-06-29 2018-07-01 Rezultati
SM / NSM / VSM (50m) Jyväskylä Suomen Uimaliitto 2018-06-28 2018-07-01 Rezultati
Sum-Sim (50m) 2018 Malmö Svensk Simidrott & Malmö KK 2018-06-27 2018-07-01 Rezultati
Färsingadoppet 2018 Sjöbo Orebadet Sjöbo Simsällskap 2018-06-16 2018-06-17 Rezultati
Glostrup Sommerstævne 2018 Glostrup Fritidscenter Glostrup Svømmeklub 2018-06-16 2018-06-17 Rezultati
Scandic Swim 2018 Visby Wisby Simsällskap 2018-06-16 2018-06-17 Rezultati
Viborg Cup 2018 Gymnastik- og Idrætshøjskolen Viborg Viborg Svømmeklub 2018-06-16 2018-06-17 Rezultati
Färsingadoppet sprinttävling 2018 Sjöbo Orebadet Sjöbo Simsällskap 2018-06-15 2018-06-15 Rezultati
Hillerød Langbane Cup / DOM-L 2018 Hillerød Svømmehal Hillerød Svømmeklub 2018-06-15 2018-06-17 Rezultati
Ikäkausimestaruusuinnit (50m) Espoo Suomen Uimaliitto 2018-06-15 2018-06-17 Rezultati
Neptuns Knatte Arenacup Stockholm , Eriksdalsbadet Simklubben Neptun 2018-06-10 2018-06-10 Rezultati
Brøndby Sommer Cup Nørregård Svømmehal Vest Brøndby 2018-06-09 2018-06-10 Rezultati
Citadellsim 2018 Landskrona Landskrona Simsällskap 2018-06-09 2018-06-10 Rezultati
DM/JDM samt Vårsimiaden Final 2018 Jönköping Jönköpings Simsällskap & Östsvenska Simförbundet 2018-06-09 2018-06-10 Rezultati
Lövets minne 2 Järfälla Järfälla Simsällskap 2018-06-09 2018-06-09 Rezultati
Märsky-uinnit Helsinki Helsingfors Simsällskap 2018-06-09 2018-06-09 Rezultati
Nordea Midsommercup 2018 Ikast Svømmecenter Ikast Svømme Klub 2018-06-09 2018-06-10 Rezultati
Östsvenska Cupen Växjö Växjö Simsällskap 2018-06-09 2018-06-10 Rezultati
SS04 Sommardoppet 2018 Huvudstabadet SS04 2018-06-09 2018-06-09 Rezultati
Sundsvall Sim Sundsvall Sundsvalls Simsällskap 2018-06-09 2018-06-10 Rezultati
Trollhättan Meet - med lagkapper Trollhättan Trollhättans Simsällskap 2018-06-09 2018-06-10 Rezultati
Uggledoppet 2018 Perstorp KK Karpen 2018-06-09 2018-06-10 Rezultati
Føroyameistarastevnan 2018 (50m) Páls Høll, Vágur Svimjisamband Føroya 2018-06-08 2018-06-10 Rezultati
Rollo-uinnit Lahti Suomen Uimaliitto 2018-06-08 2018-06-10 Rezultati
Nyborg Svømmeklub Klubmesterskab Nyborg Nyborg Svømmeklub 2018-06-05 2018-06-09 Rezultati
Gurrasimmet 2018 Gustavsberg Gustavsbergs Simsällskap 2018-06-03 2018-06-03 Rezultati
Testikisa Leppävaara Cetus 2018-06-03 2018-06-03 Rezultati
DM (50m) 2018, Stockholm Eriksdalsbadet SKK & Tyresö SS 2018-06-02 2018-06-03 Rezultati
DM-JDM (50m) 2018 Mellansvenska Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2018-06-02 2018-06-03 Rezultati
DM/JDM 2018 (Skåne-Blekinge) Simrishamn Skånes Simförbund 2018-06-02 2018-06-03 Rezultati
Speedo Open 2018 Valhallabadet Mölndals Allmänna Simsällskap 2018-06-02 2018-06-03 Rezultati
Aarhus Open 2018 Aarhus Svømmestadion AGF Svømning 2018-06-01 2018-06-03 Rezultati
Copenhagen Swim Cup 2018 Bellahøj Svømmestadion Hovedstadens Svømmeklub 2018-06-01 2018-06-03 Rezultati
Filbyter Cup Linköping LASS 2018-06-01 2018-06-03 Rezultati
H.C. Andersen Swim Cup 2018 Svømmehallen, Universitetet H2Odense 2018-06-01 2018-06-03 Rezultati
Cetus GP sku Espoo Cetus 2018-05-27 2018-05-27 Rezultati
Utmanaren 20180527 Täby Sim Tibblebadet, Täby Täby Sim 2018-05-27 2018-05-27 Rezultati
ARVO-kisat Pori Porin Uimaseura 2018-05-26 2018-05-26 Rezultati
Hansen Flødeis A6 Cup 2018 Jyllinge Svømmehal A6 Swim Team 2018-05-26 2018-05-27 Rezultati
Lohi-uinnit 2018 Oulu Oulun Lohet 2018-05-26 2018-05-27 Rezultati
MadWave Challenge 2018 Kotka Kotka Uimaseura Aquila 2018-05-26 2018-05-26 Rezultati
RM i Parasimning2018 Södertälje Södertälje Simsällskap 2018-05-26 2018-05-27 Rezultati
Spar Nord Hørsholm Cup 2018 Hørsholm svømmehal Hørsholm Svømmeforening 2018-05-26 2018-05-27 Rezultati
Vantaa Games Tikkurila, Vantaa Vanders 2018-05-26 2018-05-26 Rezultati
Vårsimiaden - regionsfinal Skåne o Blekinge Högevallsbadet, Lund SK Poseidon / Skånesim 2018-05-20 2018-05-20 Rezultati
VANTAA MEET 2018 Vantaa Simmis Wanda ry 2018-05-19 2018-05-19 Rezultati
17th JSS Grand Masters Espoo Cetus Espoo 2018-05-19 2018-05-19 Rezultati
Kuopion Kevätuinnit 2018 Kuopio Kuopion Uimaseura 2018-05-19 2018-05-19 Rezultati
Väski-uinnit 2018 Raisio RaisU 2018-05-19 2018-05-19 Rezultati
Vårsimiaden regionsfinal 2018, Spårvägen Åkeshov simhall Spårvägen Sim 2018-05-19 2018-05-20 Rezultati
Zoggs-Uinnit 2018 Tampere Uinti Tampere 2018-05-19 2018-05-19 Rezultati
Laxaleken 2018 Halmstad,Simstadion Simklubben Laxen 2018-05-18 2018-05-20 Rezultati
Norrländska Mästerskapen/ Bottnia Open 50M Umeå Navet Umeå SS 2018-05-18 2018-05-19 Rezultati
Triple Meet Lyngby Stadion Lyngby Svømmeklub 2018-05-18 2018-05-18 Rezultati
Magplasket 2018 Lysekil Lysekils SS 2018-05-13 2018-05-13 Rezultati
Hvidovre Grand Prix Hvidovre HvidovreSvømmeklub 2018-05-12 2018-05-13 Rezultati
Jöns Svanbergsimmet 50m 2018 Uppsala, Fyrishov Upsala Simsällskap 2018-05-12 2018-05-13 Rezultati
Laviaarit Espoo Cetus 2018-05-12 2018-05-13 Rezultati
Neptuniaden 2018 Stockholm , Eriksdalsbadet Simklubben Neptun 2018-05-12 2018-05-13 Rezultati
VAT Copenhagen Open 2018 Taastrup VAT Copenhagen 2018-05-12 2018-05-13 Rezultati
Aldursbólkameistarastevnan 2018 Klaksvík Svimjisamband Føroya 2018-05-10 2018-05-12 Rezultati
Deje Cup 2018 Deje Deje Simsällskap 2018-05-10 2018-05-10 Rezultati
Hela-uinnit 2018 Turku Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 2018-05-10 2018-05-10 Rezultati
Helauinnit Heinolan uimahalli Heinolan Isku 2018-05-10 2018-05-10 Rezultati
Holbæk Youth Festival 2018 Holbæk Holbæk Svømme Klub 2018-05-10 2018-05-12 Rezultati
Sala Sparbanks Silverdoppet 2018 Sala Sala Simsällskap 2018-05-10 2018-05-10 Rezultati
blueseventy Sprint Cup Motala Motala SS 2018-05-06 2018-05-06 Rezultati
DGI Sprint stævne Sønderborg - Humlehøjhallen DGI Sønderjylland svømning 2018-05-06 2018-05-06 Rezultati
Poängsim 4 Fyrishov Uppsala Upsala Simsällskap 2018-05-06 2018-05-06 Rezultati
UBSS Distans-KM Bro UBSS 2018-05-06 2018-05-06 Rezultati
Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit Tampereen Uintikeskus Tampereen Uinnin Tuki ry 2018-05-05 2018-05-06 Rezultati
Toukouinnit Imatra Uinti Imatra 2018-05-05 2018-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2018, Alvesta Alvesta Alvesta SimSällskap 2018-05-05 2018-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2018, Enköping Enköping SK Ena 2018-05-05 2018-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2018, Falköping Falköping VSSF & Falköpings SS 2018-05-05 2018-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2018, Gävle Fjärran Höjder Gävle Gävle Simsällskap 2018-05-05 2018-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2018, Höganäs Höganäs Höganäs simsällskap 2018-05-05 2018-05-06 Rezultati
Vårsimiaden 2018, Kalmar Kalmar Kalmar Sim 2018-05-05 2018-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2018, Kungsbacka Kungsbacka VSSF & Kungsbacka SS 2018-05-05 2018-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2018, Motala Motala Motala SS 2018-05-05 2018-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2018, Njurunda Kvissleby Njurunda Simsällskap 2018-05-05 2018-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2018, Skellefteå Skellefteå Skelleftesim 2018-05-05 2018-05-06 Rezultati
Vårsimiaden 2018, Skuru Nacka simhall, Skuru Skuru IK Simning 2018-05-05 2018-05-06 Rezultati
Vårsimiaden 2018, Södertälje Sydpoolen, Södertälje Södertälje SS 2018-05-05 2018-05-06 Rezultati
Vårsimiaden 2018, Trollhättan Trollhättan VSSF & Trollhättans SS 2018-05-05 2018-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2018, Värnamo Värnamo Värnamo Simsällskap 2018-05-05 2018-05-05 Rezultati
Vårsimiaden 2018, Väsby Vilundabadet, Väsby Väsby SS 2018-05-05 2018-05-06 Rezultati
Vårsimiaden 2018, Vellinge Vellinge Vnsk 2018-05-05 2018-05-06 Rezultati
Vårsimiaden distrikt 2018, Eslöv Eslöv Eslövs Simsällskap 2018-05-05 2018-05-06 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt MSSF 2018 Örebro Örebro Örebro Simallians 2018-05-05 2018-05-05 Rezultati
Farum Cup 2018 Farum Svømmehal Farum Svømmeklub 2018-05-04 2018-05-06 Rezultati
Hjørring Park Vendia Swim Cup 2018 Vandhuset Park Vendia Svømmeklubben S68 2018-05-04 2018-05-06 Rezultati
Serie-Sim kval till division 2 Kristianstad Kristianstads SLS 2018-05-01 2018-05-01 Rezultati
Seriesim kval till div. 1 Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2018-05-01 2018-05-01 Rezultati
Botkyrka Sprint (INSTÄLLD) Storvretsbadet, Tumba Botkyrka-Rönninge Simsällskap 2018-04-28 2018-04-29 Rezultati
Lappi-Uinnit 2018 Kemi Kemin Uimaseura & Swimming Club Rovaniemi 2018-04-28 2018-04-29 Rezultati
Vuosaari-uinnit Helsinki, Vuosaari Orca Helsinki ry. 2018-04-28 2018-04-28 Rezultati
Ystad Grand Prix, Korsvirkessim Ystad Ystads Simsällskap 2018-04-28 2018-04-29 Rezultati
Rosenlundsbadet Sprint 2018 Jönköping Jönköpings Simsällskap 2018-04-27 2018-04-29 Rezultati
TYR Invite Tibblebadet Täby Sim 2018-04-27 2018-04-29 Rezultati
Ullbergstrofén 2018 Göteborg Valhallabadet Göteborg Sim 2018-04-27 2018-04-29 Rezultati
Moelven Cup Tegnerbadet, Säffle Säffle SS 2018-04-22 2018-04-22 Rezultati
Seriesim division 1 deltävling 4 2017/18 Högevallsbadet, Lund SK Poseidon / Skånesim 2018-04-22 2018-04-22 Rezultati
Seriesim Omg 4 Div 2 Löddeköpinge SK Lödde 2018-04-22 2018-04-22 Rezultati
Strängnäs Simcup 2018 Strängnäs Strängnäs Simklubb 2018-04-22 2018-04-22 Rezultati
FynRundt4 - 2018 Vollsmose Svømmehal Frem, Odense 2018-04-21 2018-04-21 Rezultati
Kaukaveden Kevätuinnit Kajaani Kajaanin Uimaseura ry 2018-04-21 2018-04-22 Rezultati
Medley Cup Åkersberga Åkersberga SS 2018-04-21 2018-04-21 Rezultati
Seriesim 2017-2018 Omg 4 - Div 3A Osby Osby Simsällskap 2018-04-21 2018-04-21 Rezultati
Seriesim omg 4 div 3b Pilängsbadet Simklubben Hajen 2018-04-21 2018-04-21 Rezultati
SiWa Seurakilpailut 2 kevät Vantaa Simmis Wanda ry 2018-04-21 2018-04-21 Rezultati
Sportringen Swim Meet Burlöv SK Sydsim 2018-04-21 2018-04-22 Rezultati
Student SM Linköping LiU AIF och LASS 2018-04-21 2018-04-21 Rezultati
XVII Marli Junior Games Turku Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 2018-04-21 2018-04-21 Rezultati
34:e Mora Cup Mora Simsällskapet Mora 2018-04-20 2018-04-21 Rezultati
Øst Årgang Ringsted Svømmeklub Dansk Svømmeunion 2018-04-20 2018-04-22 Rezultati
Vest Årgang 2018 Holstebro Badeland Dansk Svømmeunion 2018-04-20 2018-04-22 Rezultati
Elixia Games Tikkurila, Vantaa Vanders 2018-04-14 2018-04-14 Rezultati
Kvarken Games 2018 Vaasa Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap ry / rf 2018-04-14 2018-04-15 Rezultati
Bergen Swim Festival AdO Arena Bergensklubbene 2018-04-13 2018-04-15 Rezultati
Herning Open 2018 Herning svømmehal Herning svømmeklub 2018-04-13 2018-04-15 Rezultati
Nykredit Gentofte Open 2018 - Langbane Kildeskovshallen Gentofte Svømmeklub 2018-04-13 2018-04-15 Rezultati
Triton Open 2018 East Kilbride badet, Ballerup Svømmeklubben Triton Ballerup 2018-04-13 2018-04-15 Rezultati
Danish Open Bellahøj Svømmestadion Dansk Svømmeunion 2018-04-12 2018-04-15 Rezultati
Tensta cup 2 Tensta Spårvägen Simförening 2018-04-12 2018-04-12 Rezultati
Cetus GP pu Espoo Cetus 2018-04-08 2018-04-08 Rezultati
Prisma uinnit 2018 Kouvola Kouvolan uimarit 2018-04-08 2018-04-08 Rezultati
Falkenberg Race 2018 Falkenberg Klitterbadet Falkenbergs simklubb 2018-04-07 2018-04-08 Rezultati
Höglandsdoppet 2018 Nässjö Nässjö SLS 2018-04-07 2018-04-08 Rezultati
Knattesimmet 2018 Godby, Åland Ålands Simförening 2018-04-07 2018-04-08 Rezultati
Nuorisouinnit 2018 Oulu Oulun Uinti 2018-04-07 2018-04-08 Rezultati
Stora Coop simmet Enköping SK Ena 2018-04-07 2018-04-07 Rezultati
SuSvim stevna apríl 2018 Páls Høll SuSvim 2018-04-07 2018-04-08 Rezultati
Vatupassi Uinnit 2018 Joensuu Joensuun Uimaseura ry 2018-04-07 2018-04-07 Rezultati
Malmsten Swim Open Stockholm Eriksdalsbadet, Stockholm Swedish Swimming Federation 2018-04-05 2018-04-08 Rezultati
Äggadoppet 2.0 Sjöbo simanläggning Sjöbo Simsällskap 2018-04-02 2018-04-02 Rezultati
Mämmiuinnit 2018 Hyvinkää Hyvinkään Uimaseura 2018-04-02 2018-04-02 Rezultati
V.E.R 2018 Vellinge Vellinge Näsets Simklubb 2018-04-02 2018-04-02 Rezultati
Pitkäperjantain uinnit Turku Aurajoen Uinti 2018-03-30 2018-03-30 Rezultati
Simmis-Arena -uinnit Helsinki Helsingfors Simsällskap 2018-03-30 2018-03-30 Rezultati
Sparbanks cupen Bålsta Bålsta SK 2018-03-25 2018-03-25 Rezultati
Aquarena Race 2018 Söderhamn Söderhamns Simsällskap 2018-03-24 2018-03-24 Rezultati
Arena Glasriket Cup 2018 Växjö Växjö Simsällskap 2018-03-24 2018-03-25 Rezultati
Arena Vilunda Knatte 2018 Vilundabadet, Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2018-03-24 2018-03-25 Rezultati
Arena-uinnit 24.3.2018 Raisio RaisU 2018-03-24 2018-03-24 Rezultati
Härnö Arena Race 2018 Härnösand Härnösands simsällskap 2018-03-24 2018-03-25 Rezultati
Itäväylä-uinnit Porvoon uimahalli Borgå simmare - Porvoon uimarit 2018-03-24 2018-03-24 Rezultati
KSK Tidsjakt våren 2018 Karlshamn Karlshamns Simklubb 2018-03-24 2018-03-24 Rezultati
Lövets Minne 1 2018 Jakobsbergs simhall Järfälla Simsällskap 2018-03-24 2018-03-24 Rezultati
Öjebyspelen 2018 Öjebyn, Piteå Piteå Sim 2018-03-24 2018-03-25 Rezultati
Öresund Meeting 2018 Helsingborg Helsingborgs Himsällskap 2018-03-24 2018-03-25 Rezultati
Sjörövarsimmet Göteborg SK S02 2018-03-24 2018-03-24 Rezultati
Späckhuggarsim 2018 Eslöv Eslövs simsällskap 2018-03-24 2018-03-24 Rezultati
Västerås Meet 2018 Lögarängsbadet, Västerås Västerås Simsällskap 2018-03-24 2018-03-25 Rezultati
Fyn Distance2 - 2018 Svømmehallen, Universitetet H2Odense 2018-03-23 2018-03-23 Rezultati
HS open Gundadali Havnar Svimjifelag 2018-03-23 2018-03-24 Rezultati
Mastersmestaruusuinnit (25m) Salo Suomen Uimaliitto 2018-03-23 2018-03-25 Rezultati
Svenska Öppna Masters SM 2018 Jönköping Jönköpings Simsällskap 2018-03-23 2018-03-25 Rezultati
Barents Winter Games 2018 Luleå Luleå Simsällskap 2018-03-17 2018-03-17 Rezultati
Cetus - Games Espoo Cetus 2018-03-17 2018-03-17 Rezultati
Fynske Børnemesterskaber / MiniFÅM Midtfyns Fritidscenter Ringe Svømme-Klub 2018-03-17 2018-03-17 Rezultati
Hauki-uinnit 2018 Raksilan uimahalli, OULU Haukiputaan Heitto 2018-03-17 2018-03-17 Rezultati
Paisuntakrooloot 2018 Seinäjoki Seinäjoen Uimarit 2018-03-17 2018-03-17 Rezultati
Regionsmesterskab Region Syd 2018 - lang Svømmehallen Universitetet H2Odense 2018-03-17 2018-03-18 Rezultati
Fredagsrace 2 Västerås Västerås Simsällskap 2018-03-16 2018-03-16 Rezultati
Øst Junior/senior Langbane East Kilbride Badet Dansk Svømmeunion 2018-03-16 2018-03-18 Rezultati
Spektrum Odder Swim Cup 2018 Odder Svømmehal Odder Svømmeklub 2018-03-16 2018-03-18 Rezultati
Vest Junior/Senior Langbane VANDHUSET – PARK VENDIA Dansk Svømmeunion 2018-03-16 2018-03-18 Rezultati
Caroline af Ugglas knattesim 2018 Bro Upplands-Bro SS 2018-03-11 2018-03-11 Rezultati
Danske Open Masters kortbane 2018 Esbjerg Dansk Svømmeunion 2018-03-10 2018-03-11 Rezultati
DGI Landsmesterskab 2018 Ikast svømmecenter DGI svømning 2018-03-10 2018-03-11 Rezultati
Manse-uinnit Tampere Uinti Tampere 2018-03-10 2018-03-10 Rezultati
Mikropolix-Uinnit 10.3.2018 Riihimäki Riihimäen Uimaseura 2018-03-10 2018-03-10 Rezultati
SB-Cup 2018 Korsør Svømmehal SVØM Korsør 2018-03-10 2018-03-11 Rezultati
SFI-mästerskapen 2018 Åbo Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 2018-03-10 2018-03-11 Rezultati
Super Challenge Pieksämäki 2018 Pieksämäki Pieksän Kuutit Ry 2018-03-10 2018-03-10 Rezultati
Sydkystens Årgangs Cup 2018 Greve Svømmehal GTI 2018-03-10 2018-03-11 Rezultati
UGP 3 Jönköping Jönköpings Simsällskap 2018-03-10 2018-03-11 Rezultati
UGP 3 (50m) 2017-2018, Eskilstuna Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2018-03-10 2018-03-11 Rezultati
UGP 3 2017-2018, Eriksdal Eriksdalsbadet, Stockholm Stockholms simförbund & Spårvägen sim 2018-03-10 2018-03-11 Rezultati
UGP 3 2017-2018, Malmö Hylliebadet, Malmö Malmö Kappsimningsklubb 2018-03-10 2018-03-11 Rezultati
UGP 3 2017-2018, Täby Tibblebadet, Täby Stockholms simförbund & Täby sim 2018-03-10 2018-03-11 Rezultati
Kronborg Open 2018 Helsingør Svømmehal Helsingør Svømmeklub 2018-03-09 2018-03-11 Rezultati
Nyborg Årgangs Cup 2018 Nyborg Svømme og Badeland Nyborg Svømmeklub 2018-03-09 2018-03-11 Rezultati
ARENA knatte cup 2018 Norrköping Norrköpings KK 2018-03-04 2018-03-04 Rezultati
Cetus GP pitkät nuoret Espoo Cetus 2018-03-04 2018-03-04 Rezultati
Poängsim 3 Fyrishov Uppsala Upsala Simsällskap 2018-03-04 2018-03-04 Rezultati
Finn & Fiffi Arena Cup Lomma Simklubben Hajen 2018-03-03 2018-03-04 Rezultati
Kevätkisat Salo 2018 Salo Salon Uimarit 2018-03-03 2018-03-03 Rezultati
Länstrofén Oskarshamn Oskarshamns Simsällskap 2018-03-03 2018-03-03 Rezultati
Lunds öppna knattemästerskap - Löken Högevallsbadet, Lund SK Poseidon 2018-03-03 2018-03-04 Rezultati
Medaljracet Trelleborg Trelleborg Sim 2018-03-03 2018-03-04 Rezultati
RSK Klubmesterskab Midtfyns Fritidscenter Ringe Svømme-Klub 2018-03-03 2018-03-04 Rezultati
S 71-Cup Qpoolen, Hässleholm S 71 2018-03-03 2018-03-04 Rezultati
Sandaredssimmet 2018 Sandared simhall Simklubben 1970 2018-03-03 2018-03-04 Rezultati
Skomakardoppet 2018 Hallsberg Hallsberg Kumla Simklubb 2018-03-03 2018-03-04 Rezultati
Sparbanken i Karlshamn Cup Karlshamn Karlshamns Simklubb 2018-03-03 2018-03-03 Rezultati
TYR VANTAA JUNIOR MEET 2018 Vantaa Simmis Wanda ry 2018-03-03 2018-03-04 Rezultati
US-Cupen 2018 Uddevalla UddevallaSim 2018-03-03 2018-03-03 Rezultati
Dronning Dorothea Cup 2018 Slotsøbadet Kolding Svømmeklub 2018-03-02 2018-03-04 Rezultati
Borås Speedo Meet Borås Simarena Simklubben Elfsborg 2018-02-24 2018-02-25 Rezultati
Dina försäkringar race Lidköping Lidköping gss 2018-02-24 2018-02-24 Rezultati
Falu Skinsgames 2018 Lugnetssimhall, Falun Falu SS 2018-02-24 2018-02-25 Rezultati
FynKval2 2018 Svømmehallen Universitetet H2Odense 2018-02-24 2018-02-24 Rezultati
ICA Supermarket Cup 2018 Osby Osby Simsällskap 2018-02-24 2018-02-25 Rezultati
Mitt i Prick Eksjö Eksjö SLS 2018-02-24 2018-02-24 Rezultati
Njurundasim 2018 Kvissleby Njurunda Simsällskap 2018-02-24 2018-02-25 Rezultati
Oulun Uinnit 2018 Oulu Oulun Uinti 2018-02-24 2018-02-25 Rezultati
Suðuroyar Sparikassi Stevna Vágur SuSvim 2018-02-24 2018-02-25 Rezultati
Umestänket 2018 Umeå Navet Umeå SS 2018-02-24 2018-02-25 Rezultati
Jeppis-uinnit 2018 Pietarsaari JS-PU 2018-02-17 2018-02-17 Rezultati
Kringelsim 2018 Södertälje Södertälje Simsällskap 2018-02-17 2018-02-18 Rezultati
Kristina Cruises Uinnit 2018 Kotka Uimaseura Aquila 2018-02-17 2018-02-17 Rezultati
Nokian Junnu-uinnit 2018 Nokia Nokian Pyry 2018-02-17 2018-02-17 Rezultati
OF-sprint Markaryd Markaryd Markaryds Simsällskap 2018-02-17 2018-02-17 Rezultati
Polisen Go the Distance Eriksdalsbadet, Stockholm Stockholmspolisens IF 2018-02-17 2018-02-18 Rezultati
Skånska öppna Masters DM 2018 Högevallsbadet, Lund SK Poseidon / Skånesim / SSF 2018-02-17 2018-02-17 Rezultati
Sollentuna simfestival 2018 Sollentuna Turebergs simklubb 2018-02-17 2018-02-18 Rezultati
Tyresö Knatte Tyresö Aquarena Tyresö Simsällskap 2018-02-17 2018-02-17 Rezultati
Väsman Open 2018 Ludvika Ludvika Simsällskap 2018-02-17 2018-02-18 Rezultati
Vintersimmet 2018 Skellefteå Dark and Cold 2018-02-17 2018-02-17 Rezultati
XXXV Oskarin Uinnit Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2018-02-17 2018-02-17 Rezultati
Fredagsrace 1 2018 Västerås Västerås Simsällskap 2018-02-16 2018-02-16 Rezultati
Järfälla Nationella 2018 Järfälla Järfälla S 2018-02-16 2018-02-18 Rezultati
Tensta cup 1, 2018 Tensta Spårvägen Simförening 2018-02-15 2018-02-15 Rezultati
Linnauinnit Savonlinna Savonlinnan uimaseura 2018-02-11 2018-02-11 Rezultati
Utmanaren 20180211 Täby Sim Tibblebadet, Täby Täby Sim 2018-02-11 2018-02-11 Rezultati
Ægir Open Klaksvíkar Svimjihøll Svimjifelagið Ægir 2018-02-10 2018-02-11 Rezultati
KemTU-uinnit 2018 Kemi Kemin Työväen uimarit 2018-02-10 2018-02-11 Rezultati
Laskiaisuinnit Pirkkolan uimahalli HTU Stadi ry 2018-02-10 2018-02-10 Rezultati
Linnauinnit Savonlinna Savonlinnan uimaseura 2018-02-10 2018-02-10 Rezultati
Malmö Open Malmö Fifh Malmö Kappsimningsklubb 2018-02-10 2018-02-11 Rezultati
Viking Line -uinnit Turku Aurajoen Uinti 2018-02-10 2018-02-10 Rezultati
Årgangscuppen Birkerød svømmehal Hovedstaden Svømmeklub, GSC og Sigma Swim 2018-02-09 2018-02-10 Rezultati
Bålsta Swim Open Bålsta Bålsta SK 2018-02-04 2018-02-04 Rezultati
Cetus GP pitkät vanhat Espoo Cetus 2018-02-04 2018-02-04 Rezultati
Öppna Roslagsmästerskapen 2018 Norrtälje Norrtälje Simklubb 2018-02-04 2018-02-04 Rezultati
Skövdedoppet 2018 Arena Skövde Skövde Simsällskap 2018-02-04 2018-02-04 Rezultati
Arena Sprint Meet Burlöv SK Sydsim 2018-02-03 2018-02-04 Rezultati
Dronksim 2018 Bråhögsbadet, Staffanstorp Simklubben Triton 2018-02-03 2018-02-04 Rezultati
Intersport Uinnit 2018 Joensuu Joensuun Uimaseura ry 2018-02-03 2018-02-03 Rezultati
Kvantum Cup Luleå Luleå Luleå Simsällskap 2018-02-03 2018-02-04 Rezultati
NUSS yngre 2018 Kristiansborgsbadet, Västerås Västerås Simsällskap 2018-02-03 2018-02-04 Rezultati
Nya Vinterneptuniaden Stockholm SK Neptun 2018-02-03 2018-02-04 Rezultati
Sigma Allerød Open 2018 Blovstød Svømmehal, Allerød Sigma Allerød 2018-02-03 2018-02-04 Rezultati
SOIS Medley Cup Badhuset Kaskad Skene Skene SIM o IS 2018-02-03 2018-02-03 Rezultati
Speedo Carnival Espoo Cetus 2018-02-03 2018-02-03 Rezultati
TYR Knatte Cup Järfälla Järfälla S 2018-02-03 2018-02-03 Rezultati
Tyr Swim 2018 Karlskrona Karlskrona simsällskap 2018-02-03 2018-02-03 Rezultati
Vidösternsimmet Sprint Värnamo Värnamo Simsällskap 2018-02-03 2018-02-04 Rezultati
DMÅ Kortbane - Vollsmose Svømmehallen Vollsmose Dansk Svømmeunion og H2Odense 2018-02-02 2018-02-04 Rezultati
DMÅ kortbane Universitetshallen Universitetshallen Odense Dansk Svømmeunion 2018-02-02 2018-02-04 Rezultati
NUSS Äldre (25m) 2018 Örebro Örebro Simallians 2018-02-02 2018-02-04 Rezultati
Cetus GP su Espoo Cetus 2018-01-28 2018-01-28 Rezultati
Medley Race 2018 Pilehaveskolens Svømmehal Vallensbæk Idrætsforening af 1939 2018-01-28 2018-01-28 Rezultati
Fyn Rundt 3 Nyborg Svømme og Badeland Nyborg Svømmeklub / Fynsvøm 2018-01-27 2018-01-27 Rezultati
Grand Prix Malmö Malmö Hylliebadet SSF & Malmö Kappsimningsklubb 2018-01-27 2018-01-28 Rezultati
Lappeenrannan Talviuinnit Lappeenranta Lappeenrannan Uimarit 2018-01-27 2018-01-27 Rezultati
Limfjords Cup 2018 Struer Energi Park Struer Svømmeklub 2018-01-27 2018-01-28 Rezultati
Mad Wave Challenge 2018 Tampere TaTU Tampere 2018-01-27 2018-01-28 Rezultati
Öppna Masters DM Kungsbacka Kungsbacka Simsällskap och Göteborgs Sim 2018-01-27 2018-01-27 Rezultati
Talviuinnit Myyrmäki, Vantaa Vanders 2018-01-27 2018-01-27 Rezultati
TYR-uinnit Raisio RaisU 2018-01-27 2018-01-27 Rezultati
UGP 2 2017-2018 & Sollefteå Open, Sollefteå Sollefteå Sollefteå Allmänna Simsällskap 2018-01-27 2018-01-28 Rezultati
UGP 2 2017-2018 & SUSS, Borlänge Borlänge Borlänge Simsällskap 2018-01-27 2018-01-28 Rezultati
UGP 2 2017-2018 plus Sandaredsracet Vinter, Borås Borås Simarena Simklubben 1970 2018-01-27 2018-01-28 Rezultati
UGP 2 2017-2018, Åkersberga Åkersberga, Stockholm Åkersberga simsällskap & Stockholm Simförbund 2018-01-27 2018-01-28 Rezultati
UGP 2 2017-2018, Kristianstad Kristianstad Kristianstads SLS 2018-01-27 2018-01-28 Rezultati
UGP 2 2017-2018, Kristinehamn Kristinehamn Kristinehamns Simsällskap 2018-01-27 2018-01-28 Rezultati
UGP 2 2017-2018, Löddeköpinge Löddeköpinge SK Lödde 2018-01-27 2018-01-28 Rezultati
UGP 2 2017-2018, Motala Motala Motala SS 2018-01-27 2018-01-28 Rezultati
UGP 2 2017-2018, Oskarshamn (samt UGP Extra) Oskarshamn Oskarshamns Simsällskap 2018-01-27 2018-01-28 Rezultati
UGP 2 2017-2018, Södertörn Torvalla, Stockholm Södertörn Simsällskap & Stockholms Simförbund 2018-01-27 2018-01-28 Rezultati
Arena Open 2018 Skellefteå Skelleftesim S34 2018-01-21 2018-01-22 Rezultati
Seriesim division 1, omg 3 Vellinge Vellinge Näsets Simklubb 2018-01-21 2018-01-21 Rezultati
Brøndby Swim Cup Nørregård Svømmehal Vest Brøndby 2018-01-20 2018-01-21 Rezultati
David Lega Cup Mölndal Mölndals Allmänna Simsällskap 2018-01-20 2018-01-20 Rezultati
ENA Games 2018 Enköping SK Ena 2018-01-20 2018-01-21 Rezultati
Kempele-uinnit 2018 Kempele Kempeleen Pyrintö 2018-01-20 2018-01-21 Rezultati
Minimani Games 2018 Kokkola Kokkolan uimaseura, KUS-GSS 2018-01-20 2018-01-20 Rezultati
Nurmijärven Uinti Kevätuinnit Rajamäki, Nurmijärvi Nurmijärven Uinti ry 2018-01-20 2018-01-20 Rezultati
Seriesim Div 2 omgång 3 Ystad Ystads Simsällskap 2018-01-20 2018-01-20 Rezultati
Seriesim div. 2 delt. 1 2018 Sundbyberg SS04 2018-01-20 2018-01-20 Rezultati
Seriesim omg 3, div 3A Broby SS Delfin 2018-01-20 2018-01-20 Rezultati
SiWa seurakilpailut 1 kevät Vantaa Simmis Wanda 2018-01-20 2018-01-20 Rezultati
XXXII Turku Super Games Turku Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 2018-01-20 2018-01-20 Rezultati
Arena Lyngby Open 2018, Stadion Lyngby Idrætsby (Stadion) Lyngby Svømmeklub 2018-01-19 2018-01-21 Rezultati
Arena Lyngby Open 2018, Trongården Trongårdens Svømmehal Lyngby Svømmeklub 2018-01-19 2018-01-21 Rezultati
Cetus GP 3 Espoonlahti Cetus 2018-01-14 2018-01-14 Rezultati
SuSvim Open Páls Høll SuSvim 2018-01-13 2018-01-14 Rezultati
Viriilit Vinstat Espoonlahti Cetus 2018-01-13 2018-01-13 Rezultati
Sydbank Cup Næstved Næstved Svømmehal Nygårdsvej NIF Svøm 2018-01-12 2018-01-14 Rezultati
Duvedoppet 2018 Katrineholm Katrineholms Simsällskap 2018-01-07 2018-01-07 Rezultati
Anders Olsson Cup 2018 Deje Deje Simsällskap 2018-01-06 2018-01-06 Rezultati
DGI Landsdelsmesterskaber Nordj. 2018 DGI-Huset Aabybro Aabybro Svømmeklub (AAIF) 2018-01-06 2018-01-07 Rezultati
Höganäs Swim Meet 2018 Höganäs Höganäs Simsällskap 2018-01-06 2018-01-07 Rezultati
Nytårsstævne Midtfyns Fritidscenter Ringe Svømme-Klub 2018-01-06 2018-01-06 Rezultati
Swim City Challenge 2018 Tampere Tampereen Uinnin Tuki ry 2018-01-06 2018-01-06 Rezultati
Uikko-Uinnit Liikuntakeskus Uikko, Nivala VieSu ja NiSa 2018-01-06 2018-01-06 Rezultati
Palles Minne - TYR CUP 2018 Bollnäs Bollnäs Simsällskap 2018-01-05 2018-01-06 Rezultati
SMS Xmas Jólasprint Gundadali Havnar Svimjifelag 2017-12-21 2017-12-21 Rezultati
Södertörns KM o UKM 2017 Torvalla, Haninge Södertörns Simsällskap 2017-12-18 2017-12-19 Rezultati
KM 2017 Vilundabadet, Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2017-12-17 2017-12-17 Rezultati
Skövde SS KM 2017 Arena Skövde Skövde Simsällskap 2017-12-17 2017-12-17 Rezultati
Täby Sim KM 2017 Tibblebadet Täby Sim 2017-12-17 2017-12-17 Rezultati
VÖSS KM 2017 Växjö Växjö Simsällskap 2017-12-17 2017-12-17 Rezultati
Joulu-uinnit 2017 Raisio RaisU 2017-12-16 2017-12-16 Rezultati
Lövets minne 4 Järfälla Järfälla S 2017-12-16 2017-12-16 Rezultati
Luciasimmet 2017 Eriksdalsbadet Simklubben Neptun 2017-12-16 2017-12-17 Rezultati
Tonttu-Uinnit Helsinki, Pirkkola HTU Stadi 2017-12-16 2017-12-16 Rezultati
Umeå SS KM 2017 Umeå Navet Umeå SS 2017-12-16 2017-12-16 Rezultati
KM 2017 Spårvägen Sim Vällingby Spårvägen Simförening 2017-12-15 2017-12-15 Rezultati
DOC-Sprinttiuinnit Lahti Lahden Uimaseura 2017-12-10 2017-12-10 Rezultati
Julestævne 2017 Slagelse Svømmehal Slagelse Svømmeklub 2017-12-10 2017-12-10 Rezultati
Kommun Mästerskapet 2017 Eddahallen Skellefteå Skelleftesim S34 2017-12-10 2017-12-10 Rezultati
Adventsdoppet 2.0 2017 Sjöbo simanläggning Sjöbo Simsällskap 2017-12-09 2017-12-09 Rezultati
Joulkarkelot Myyrmäki, Vantaa Vanders 2017-12-09 2017-12-09 Rezultati
Rema 1000 Horsens Cup finaler Forum Horsens Horsens Svømmeklub 2017-12-09 2017-12-10 Rezultati
Sim à Lund – GUL Challenge Högevallsbadet, Lund SK Poseidon 2017-12-09 2017-12-10 Rezultati
Tampereen Joulukisat 2017 Tampere Tampereen Uinnin tuki ry 2017-12-09 2017-12-09 Rezultati
Team Race Meet Kungsbacka Kungsbacka Simsällskap 2017-12-09 2017-12-10 Rezultati
TomteCupen 2017 Nässjö Nässjö SLS 2017-12-09 2017-12-09 Rezultati
UBSS KM 2017 Bro UBSS 2017-12-09 2017-12-09 Rezultati
Alm Brand Aalborg Cup 2017 Aalborg Aalborg Svømmeklub 2017-12-08 2017-12-10 Rezultati
Öviksracet 2017 Örnsköldsvik Örnsköldsviks allmänna simsällskap 2017-12-08 2017-12-10 Rezultati
Rema 1000 Horsens Cup indledende Forum Horsens Horsens Svømmeklub 2017-12-08 2017-12-10 Rezultati
Sigma Birkerød Cup 2017 Birkerød Svømmehal Sigma Swim Birkerød 2017-12-08 2017-12-10 Rezultati
Sum-Sim (25m) riksfinal 2017 Eskilstuna Svensk Simidrott & Eskilstuna SK 2017-12-08 2017-12-10 Rezultati
Joulukuunkisat 2017 Oulu Oulun Uinti 2017-12-06 2017-12-06 Rezultati
Julklappsplasket Ljungby 2017 Ljungby Ljungby SS 2017-12-06 2017-12-06 Rezultati
Glostrup Adventsstævne 2017 Glostrup Glostrup svømmeklub 2017-12-03 2017-12-03 Rezultati
Höstsimiaden 2017, Mölndal Mölndal VSSF & Mölndals ASS 2017-12-03 2017-12-03 Rezultati
Christmas Race Hvidovre Hvidovre Svømmeklub 2017-12-02 2017-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2017, Åkersberga Söra simhall, Stockholm Åkersberga simsällskap 2017-12-02 2017-12-03 Rezultati
Höstsimiaden 2017, Enköping Enköping SK Ena 2017-12-02 2017-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2017, Eriksdalsbadet Stockholm Eriksdal, Stockholm Spårvägen Sim 2017-12-02 2017-12-03 Rezultati
Höstsimiaden 2017, Jakobsberg Jakobsberg, Stockholm Järfälla Sim 2017-12-02 2017-12-03 Rezultati
Höstsimiaden 2017, Kalmar Kalmar Kalmar Sim 2017-12-02 2017-12-03 Rezultati
Höstsimiaden 2017, Lund Högevallsbadet, Lund SK Poseidon / Skånesim 2017-12-02 2017-12-03 Rezultati
Höstsimiaden 2017, Nässjö Nässjö Nässjö SLS 2017-12-02 2017-12-03 Rezultati
Höstsimiaden 2017, Osby Osby Osby Simsällskap 2017-12-02 2017-12-03 Rezultati
Höstsimiaden 2017, Östersund Storsjöbadet SK Ägir 2017-12-02 2017-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2017, Piteå Piteå Piteå Sim 2017-12-02 2017-12-03 Rezultati
Höstsimiaden 2017, Säffle Säffle Säffle SS 2017-12-02 2017-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2017, Skene Skene VSSF & Skene SoIS 2017-12-02 2017-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2017, Söderhamn Söderhamn Söderhamns Simsällskap 2017-12-02 2017-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2017, Uddevalla Uddevalla VSSF & Uddevalla Sim 2017-12-02 2017-12-02 Rezultati
Höstsimiaden 2017, Västervik Västervik Västerviks SS 2017-12-02 2017-12-03 Rezultati
Snapphanesimmet 2017 Qpoolen, Hässleholm S 71 2017-12-02 2017-12-02 Rezultati
Ikäkausimestaruusuinnit (25m) Vaasa Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap 2017-12-01 2017-12-03 Rezultati
KVIK Årgangs Cup 2017 Kastrup Svømmehal Svømmeklubben KVIK Kastrup 2017-12-01 2017-12-03 Rezultati
Espoo Swim Games Espoonlahden uimahalli Cetus Espoo 2017-11-26 2017-11-26 Rezultati
Norrtäljedoppet Norrtälje Norrtälje Simklubb 2017-11-26 2017-11-26 Rezultati
Osuuspankkiuinnit 2017 Mikkeli Mikkelin Uimaseura ry 2017-11-26 2017-11-26 Rezultati
Poängsim 2, 2017-18 Fyrishov Uppsala Upsala Simsällskap 2017-11-26 2017-11-26 Rezultati
Polisen KM 2017 Eriksdalsbadet Stockholmspolisens IF SF 2017-11-26 2017-11-26 Rezultati
Seriesim div 4 omg 2 Eslöv Eslövs Simsällskap/Skåne Sim 2017-11-26 2017-11-26 Rezultati
Utmanaren 2017-11-26, Täby Sim Tibblebadet, Täby Täby Sim 2017-11-26 2017-11-26 Rezultati
Wasasimmet 2017 Filipstad Filipstads Simklubb 2017-11-26 2017-11-26 Rezultati
FynKval 1, 2017 Vollsmose Svømmehal H2Odense 2017-11-25 2017-11-25 Rezultati
Hillerød Cup 2017 Hillerød Svømmehal Hillerød Svømmeklub 2017-11-25 2017-11-26 Rezultati
Kalundborg Swim Cup 2017 Kalundborg Kalundborg Svømmeklub 2017-11-25 2017-11-26 Rezultati
Kokko-Jeppis Games 2017 Kokkola - Pietarsaari KUS-GSS & JS-PU 2017-11-25 2017-11-26 Rezultati
Seriesim dev 3, deltävling 4 Tensta simhall Spårvägen Simförening 2017-11-25 2017-11-25 Rezultati
Seriesim Div.1 Omg.2 Filborna Arena, Helsingborg HS / SkåneSim 2017-11-25 2017-11-25 Rezultati
Seriesim Div.2 Omg.2 Filborna Arena, Helsingborg HS / SkåneSim 2017-11-25 2017-11-25 Rezultati
Seriesim, div 3a, omg 2 Staffanstorp, Bråhögsbadet SK Triton 2017-11-25 2017-11-25 Rezultati
Sparbanken Rekarne Simcup 2017 Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2017-11-25 2017-11-26 Rezultati
Toivo Virtasen Muistokilpailut Helsinki, Pirkkola Helsingin Uimarit 2017-11-25 2017-11-25 Rezultati
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2017 Göteborg SK S02 2017-11-24 2017-11-26 Rezultati
Masters SM 50m 2017, Umeå Umeå Navet Umeå SS 2017-11-24 2017-11-25 Rezultati
SydCup 2017 Hjortebro Hallen, Haderslev Haderslev Svømmeklub 2017-11-24 2017-11-26 Rezultati
Utbildning Test Kungsbacka ICC 2017-11-24 2017-11-25 Rezultati
Distancestævne Taastrup Swim Team Taastrup 2017-11-19 2017-11-19 Rezultati
Efterårsstævne Taastrup Swim Team Taastrup 2017-11-18 2017-11-18 Rezultati
Junnumestaruus-uinnit Nokian uimahalli Nokian Pyry 2017-11-18 2017-11-18 Rezultati
RSK International Midtfyns Fritidscenter Ringe Svømme-Klub 2017-11-18 2017-11-19 Rezultati
Fredagsrace 4 Västerås Västerås Simsällskap 2017-11-17 2017-11-17 Rezultati
KVIK Klubmesterskab Kastrup Svømmehal Svømmeklubben KVIK Kastrup 2017-11-17 2017-11-18 Rezultati
SM/NSM (25 m) Oulu Oulun Uinti 2017-11-16 2017-11-19 Rezultati
FynRundt 2 Nyborg FynSvøm / Nyborg Svømmeklub 2017-11-11 2017-11-11 Rezultati
Køge Open 2017 Herfølge Herfølge Svømmehal Køge Svømmeklub 2017-11-11 2017-11-12 Rezultati
Norppauinnit 2017 Lappeenranta Lappeenrannan Kisa-Toverit 2017-11-11 2017-11-11 Rezultati
Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand Härnösand Härnösand 2017-11-11 2017-11-12 Rezultati
SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun Lugnetssimhall, Falun Falu Simsällskap 2017-11-11 2017-11-12 Rezultati
Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm Eriksdalsbadet Stockholmspolisens IF Simförening 2017-11-11 2017-11-12 Rezultati
Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping Jönköping Jönköpings Simsällskap 2017-11-11 2017-11-12 Rezultati
Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg Göteborg Västsvenska Simförbundet 2017-11-11 2017-11-12 Rezultati
Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad Ystad Ystads Simsällskap 2017-11-11 2017-11-12 Rezultati
Vikingadoppet 2017 Vikenbadet Furulund SS Iden 2017-11-11 2017-11-12 Rezultati
Køge Open 2017 Køge Køge Svømmeland Køge Svømmeklub 2017-11-10 2017-11-12 Rezultati
Vestkyst Cup 2017 UC Syddanmarks svømmehal Esbjerg Svømmeklub 2017-11-10 2017-11-12 Rezultati
DM-K Åben Klasse Greve Svømmehal Dansk Svømmeunion 2017-11-09 2017-11-12 Rezultati
Ållebergsdoppet / Leax Cup Falköping Falköpings Simsällskap 2017-11-05 2017-11-05 Rezultati
KSK Tidsjakt hösten 2017 Karlshamn Karlshamns Simklubb 2017-11-05 2017-11-05 Rezultati
Saltis-Cup 2017 Näckenbadet Saltsjöbadens IF 2017-11-05 2017-11-05 Rezultati
Åbne Københavnske Masters Kastrup Svømmehal Svømmeklubben KVIK Kastrup 2017-11-04 2017-11-04 Rezultati
Novembersim 2017 Eslöv Eslövs Simsällskap 2017-11-04 2017-11-05 Rezultati
Regionsmesterskab Regionsyddanmark 2017 Svømmehallen Universitetet Dansk Svømmeunion region Syddanmark/H2Odense 2017-11-04 2017-11-05 Rezultati
Stockholm Paragames Eriksdalsbadet Spårvägen Simförening 2017-11-04 2017-11-05 Rezultati
Føroyameistarastevnan 2017 (25m) Svimjihøllin í Gundadali Svimjisamband Føroya 2017-11-03 2017-11-05 Rezultati
Herning Grand Prix 2017 Herning Svømmehal Herning Svømmeklub 2017-11-03 2017-11-05 Rezultati
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Helsinki HSS 2017-11-03 2017-11-05 Rezultati
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Riihimäki RiUS 2017-11-03 2017-11-05 Rezultati
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Tampere Tampereen Uinnin Tuki 2017-11-03 2017-11-05 Rezultati
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Jyväskylä SWIM 2017-11-03 2017-11-05 Rezultati
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Seinäjoki SeUi-58 2017-11-03 2017-11-05 Rezultati
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Kajaani KajUS 2017-11-03 2017-11-05 Rezultati
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Raisio RaisU 2017-11-03 2017-11-05 Rezultati
DM Junior Kortbane Aarhus Svømmestadion Dansk Svømmeunion 2017-11-02 2017-11-05 Rezultati
SM/JSM (25m) 2017 Jönköping Svensk Simidrott/Jönköpings SS 2017-11-01 2017-11-05 Rezultati
Fynske Kortbane Mesterskaber 2017 Vollsmose Svømmehal H2Odense 2017-10-28 2017-10-29 Rezultati
Mustekala Uinnit 2017 Lohja Octopus Lohja 2017-10-28 2017-10-28 Rezultati
Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland Gladsaxe Dansk Svømmeunion/Region Sjælland 2017-10-28 2017-10-29 Rezultati
Regionaltstævne børn Herluftsholm Region Syd sjælland 2017-10-28 2017-10-29 Rezultati
Regionsmesterskab Nordsjælland Birkerød Region Sydsjælland 2017-10-28 2017-10-29 Rezultati
Regionsmesterskab Sydsjælland Næstved Svømmehal Region Sydsjælland 2017-10-28 2017-10-29 Rezultati
Regionsmesterskaber Region Nordjylland 2017, Vadum Vadumhallen Dansk Svømmeunion Region Nordjylland & Svømmeklubben Nord 2017-10-28 2017-10-29 Rezultati
SantaClaus -uinnit Rovaniemi Swimming Club Rovaniemi 2017-10-28 2017-10-29 Rezultati
Syyspärskeet Oulu Oulun Lohet 2017-10-28 2017-10-29 Rezultati
Masters-mestaruusuinnit Vantaa Vanders 2017-10-27 2017-10-29 Rezultati
Tensta cup 4 Tensta simhall Spårvägen Simförening 2017-10-26 2017-10-26 Rezultati
SiWa Aktia Viestit Vantaa SimmisWanda 2017-10-22 2017-10-22 Rezultati
Aquilan Syysuinnit Kotka Uimaseura Aquila 2017-10-21 2017-10-21 Rezultati
Ægir Open 2017 Klaksvíkar Svimjihøll Ægir 2017-10-21 2017-10-22 Rezultati
Kuopion Syysuinnit 2017 Kuopio Kuopion Uimaseura 2017-10-21 2017-10-21 Rezultati
Nääsuinnit 2017 Tampere Uinti Tampere 2017-10-21 2017-10-21 Rezultati
UGP 1 2017-2018, Staffanstorp Bråhögsbadet SK Triton 2017-10-21 2017-10-22 Rezultati
UGP1 2017-2018, Falun Lugnet - Falun Falu Simsällskap 2017-10-21 2017-10-22 Rezultati
UGP1 2017-2018, Karlskoga Karlskoga Karlskoga Simförening 2017-10-21 2017-10-22 Rezultati
UGP1 2017-2018, Linköping Linköping LASS 2017-10-21 2017-10-22 Rezultati
UGP1 2017-2018, Mölndal (OLKA sPORTRESOR) Mölndal Mölndals Allmänna Simsällskap 2017-10-21 2017-10-22 Rezultati
UGP1 2017-2018, Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamns Simsällskap 2017-10-21 2017-10-22 Rezultati
UGP1 2017-2018, Stenungsund Sundahallen, Stenungsund Simklubben S77 2017-10-21 2017-10-22 Rezultati
UGP1 2017-2018, Sundsvall Njurunda Simhall Sundsvalls Simsällskap 2017-10-21 2017-10-22 Rezultati
UGP1 2017-2018, Trelleborg Trelleborg Trelleborg Sim 2017-10-21 2017-10-22 Rezultati
UGP 1 2017/2018, Eriksdalsbadet Eriksdalsbadet SK Neptun 2017-10-20 2017-10-21 Rezultati
UGP 1 2017/2018, Södertälje Sydpoolen Södertälje 2017-10-20 2017-10-21 Rezultati
UGP1 2017-2018, Hässleholm Qpoolen, Hässleholm S 71 2017-10-20 2017-10-21 Rezultati
ICA Kvantum Cup 2017 Bålsta Bålsta SK 2017-10-15 2017-10-15 Rezultati
Poängsim 1, 2017-18 Fyrishov Uppsala Upsala Simsällskap 2017-10-15 2017-10-15 Rezultati
Tegnerdoppet Säffle Säffle SS 2017-10-15 2017-10-15 Rezultati
Botnia Open / Norrländska mästerskapen 25M Umeå Navet Umeå SS 2017-10-14 2017-10-15 Rezultati
DM kortbana 2017 Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2017-10-14 2017-10-15 Rezultati
DM/JDM 2017, Mellansvenska Västerås MSSF/Västerås SS 2017-10-14 2017-10-15 Rezultati
DM/JDM 25m VSSF 2017 Skövde VSSF & Skövde SS 2017-10-14 2017-10-15 Rezultati
Grand Prix 25 Espoo Cetus 2017-10-14 2017-10-15 Rezultati
Östsvenska Mästerskapen 2017 Växjö Växjö Simsällskap 2017-10-14 2017-10-15 Rezultati
SM i Hindersim Eriksdalsbadet SHoHK 2017-10-14 2017-10-14 Rezultati
SS04 Knattesim Aquarapid 2017 Sundbybergs simhall SS04 2017-10-14 2017-10-14 Rezultati
DM 2017, Stockholm Torvalla (Haninge), Stockholm Södertörn Simsällskap & Stockholms Simförbund 2017-10-13 2017-10-14 Rezultati
Ajankello uinnit 2017 Kouvola Kouvolan uimarit 2017-10-08 2017-10-08 Rezultati
ÅSK Games 2017 Turku Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 2017-10-07 2017-10-07 Rezultati
Burger King Swim 2017 Värnamo Värnamo Simsällskap 2017-10-07 2017-10-07 Rezultati
Danone Open Ystad Grand Prix 2 Ystad Ystad Simsällskap 2017-10-07 2017-10-08 Rezultati
DM-H 2. Division Viborg Svømmehal Dansk Svømmeunion 2017-10-07 2017-10-08 Rezultati
DM-H 3. Division Hørsholm Dansk Svømmeunion 2017-10-07 2017-10-08 Rezultati
DM-H 4.div 2017 Nyborg Svømme og Badeland Dansk Svømmeunion 2017-10-07 2017-10-08 Rezultati
DM-H Svømmeligaen Kastrup Dansk Svømmeunion 2017-10-07 2017-10-08 Rezultati
DMH - 1. Div 2017 Helsingør Svømmehal Dansk Svømmeunion 2017-10-07 2017-10-08 Rezultati
ELMO-lehti uinnit Kirkkonummi Gladius Kirkkonummi 2017-10-07 2017-10-07 Rezultati
Fjärran Höjderspelen 2017 Gävle Gävle Simsällskap 2017-10-07 2017-10-07 Rezultati
Lakeusuinnit 2017 Seinäjoki Seinäjoen Uimarit -58 2017-10-07 2017-10-07 Rezultati
Lödde Cup 2017 Löddeköpinge SK Lödde 2017-10-07 2017-10-08 Rezultati
Nordea Open Karlshamn Karlshamn Karlshamns Simklubb 2017-10-07 2017-10-08 Rezultati
Ruska uinnit 2017 Oulu Oulun Uinti 2017-10-07 2017-10-08 Rezultati
Sälsimmet 2017 Kvissleby Njurunda Simsällskap 2017-10-07 2017-10-08 Rezultati
Swedbank Cup 2017 Nässjö Nässjö SLS 2017-10-07 2017-10-07 Rezultati
Swedish Swim Games 2017 Vilundabadet, Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2017-10-07 2017-10-08 Rezultati
Tureberg knatte cup 2017 Sollentuna Turebergs simklubb 2017-10-07 2017-10-07 Rezultati
Upp till 13 Göteborg Valhallabadet Göteborg Sim 2017-10-07 2017-10-07 Rezultati
Västerbybadet Race 2017 Götene Simklubben Götene 2017-10-07 2017-10-08 Rezultati
Vågspelet 2017 Eddahallen Skellefteå Skelleftesim S34 2017-10-07 2017-10-08 Rezultati
Nordic Open Masters 2017 Copenhagen Dansk Svømmeunion 2017-10-06 2017-10-07 Rezultati
ÅSS Race 2017 Ulricehamn Åsundens simsällskap 2017-10-01 2017-10-01 Rezultati
Fyn Distance 1 Vollsmose Svømmehal H2Odense 2017-10-01 2017-10-01 Rezultati
Södertälje Meet 2017 Södertälje Södertälje Simsällskap 2017-10-01 2017-10-01 Rezultati
110-vuotis juhlauinnit Joensuu Joensuun Uimaseura ry 2017-09-30 2017-09-30 Rezultati
Fyn Rundt 1 Nyborg Svømme og Badeland Nyborg Svømmeklub / Fynsvøm 2017-09-30 2017-09-30 Rezultati
GSC medleykonkurrence 2017 Gladsaxe svømmehal GSC 2017-09-30 2017-10-01 Rezultati
ICA Maxi Simcup Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2017-09-30 2017-10-01 Rezultati
Jöns Svanbergsimmet 25 m Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2017-09-30 2017-10-01 Rezultati
LeWa Sport Cup Motala Motala SS 2017-09-30 2017-10-01 Rezultati
Sparbankssimmet 2017 Markaryd Markaryd Markaryds Simsällskap 2017-09-30 2017-09-30 Rezultati
Speedo Swim Meet 2017 Helsingborg - Filborna Arena Helsingborgs Simsällskap 2017-09-30 2017-10-01 Rezultati
Sydpoolen Knatte Cup 2017 Södertälje Södertälje Simsällskap 2017-09-30 2017-09-30 Rezultati
Syyskisat Salo 2017 Salo Salon Uimarit 2017-09-30 2017-09-30 Rezultati
Tatti-uinnit 2017 Kemi Kemin Työväen Uimarit ry 2017-09-30 2017-09-30 Rezultati
Vaasa-uinnit Vaasa Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap ry / rf 2017-09-30 2017-09-30 Rezultati
Vantaan Pärskeet Myyrmäki, Vantaa Vanders 2017-09-30 2017-09-30 Rezultati
Head to Head 2017 Eriksdalsbadet, Stockholm, Sweden Stockholmspolisens IF Simförening 2017-09-29 2017-10-01 Rezultati
Thisted Cup 2017 Thyhallen Thisted Svømmeklub 2017-09-29 2017-10-01 Rezultati
Arne Borgs minne & TYR sprint Eriksdalsbadet SKK 2017-09-24 2017-09-24 Rezultati
Ronneby Cup 2017 Ronneby Ronneby Simsällskap 2017-09-24 2017-09-24 Rezultati
Stjärnskottet 2017 Ludvika Ludvika Simsällskap 2017-09-24 2017-09-24 Rezultati
Utmanaren 20170924 Täby Sim Tibblebadet, Täby Täby Sim 2017-09-24 2017-09-24 Rezultati
Aquanetti-uinnit 2017 Raisio Raision Urheilijat Ry. / Uintijaosto 2017-09-23 2017-09-23 Rezultati
Arena Cup 2017 Vilundabadet, Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2017-09-23 2017-09-24 Rezultati
Arena Trollsim 2017 Trollhättan Trollhättans Simsällskap 2017-09-23 2017-09-24 Rezultati
GTI Cup Greve Svømmehal GTI 2017-09-23 2017-09-24 Rezultati
Hössö-uinnit Helsinki Helsingfors Simsällskap 2017-09-23 2017-09-23 Rezultati
Höstsimmet 17 Luleå Luleå Simsällskap 2017-09-23 2017-09-24 Rezultati
ICA Supermarket Meet 2017 Osby Osby Simsällskap 2017-09-23 2017-09-23 Rezultati
Linköpings Öppna Knattemästerskap 2017 Linköping LASS 2017-09-23 2017-09-23 Rezultati
Loranga Cup Halmstad Arena Bad SK Laxen 2017-09-23 2017-09-24 Rezultati
Martti Ollgren -uinnit Tampere TaTU Tampere 2017-09-23 2017-09-23 Rezultati
Septembersim Tyresö Tyresö Simsällskap 2017-09-23 2017-09-23 Rezultati
SMS Svimistevna Svimjihøllin í Gundadali Havnar Svimjifelag 2017-09-23 2017-09-24 Rezultati
Sollefteå Open Sollefteå Sollefteå Allmänna Simsällskap 2017-09-23 2017-09-24 Rezultati
Speedo Yards Jönköping Jönköping Simsällskap 2017-09-23 2017-09-24 Rezultati
Syystyrskyt Lappeenranta Lappeenrannan Uimarit 2017-09-23 2017-09-23 Rezultati
Værløse Cup 2017 Værløse Svømmehal Værløse Svømmeklub 2017-09-23 2017-09-24 Rezultati
Wadköpingsdoppet 2017 Örebro Örebro Simallians 2017-09-23 2017-09-24 Rezultati
Øst Junior/Senior Kortbane Nakskov Idrætscenter Dansk Svømmeunion 2017-09-22 2017-09-24 Rezultati
Vest Junior/Senior Kortbane Forum Horsens Dansk Svømmeunion 2017-09-22 2017-09-24 Rezultati
YSS Sparbanken Skåne Cup Ystad Ystads Simsällskap 2017-09-22 2017-09-24 Rezultati
NIU Mästerskapen 2017 Jönköping Jönköpings Simsällskap 2017-09-21 2017-09-21 Rezultati
Hessun Vinstat Turku Aurajoen Uinti 2017-09-16 2017-09-16 Rezultati
MadWave Challenge Hvidovre Hvidovre svømmeklub 2017-09-16 2017-09-17 Rezultati
NU Syysuinnit Rajamäki, Nurmijärvi Nurmijärven Uinti ry 2017-09-16 2017-09-16 Rezultati
Ringsted cup 2017 ringsted svømmeland ringsted svømmeklub 2017-09-16 2017-09-17 Rezultati
Speedo Cup Espoonlahti Cetus Espoo 2017-09-16 2017-09-17 Rezultati
Syysuinnit 2017 Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2017-09-16 2017-09-16 Rezultati
Arena Open Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2017-09-10 2017-09-10 Rezultati
Åbergs Museum Cup 2017 Bålsta Bålsta SK 2017-09-10 2017-09-10 Rezultati
Sandaredssprinten 2017 Sandared Simklubben 1970 2017-09-10 2017-09-10 Rezultati
Sörmlands Sparbank Simcup 2017 Katrineholm Katrineholms Simsällskap 2017-09-10 2017-09-10 Rezultati
ENA-Cupen 2017 Enköping SK ENA 2017-09-09 2017-09-09 Rezultati
Masdoppet 2017 Borlänge Borlänge Simsällskap 2017-09-09 2017-09-10 Rezultati
Peter Asp Swim 2017 Visby Wisby Simsällskap 2017-09-09 2017-09-10 Rezultati
Regionmidtjylland Mesterskaberne 2017 Holstebro Badeland Regionmidtjylland 2017-09-09 2017-09-10 Rezultati
Seriesim Div 1 Omg 1 Hylliebadet, Malmö MKK 2017-09-09 2017-09-09 Rezultati
Seriesim div 2 omg 1 Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2017-09-09 2017-09-09 Rezultati
Seriesim Div 3 Omg 1 Qpoolen, Hässleholm S 71 2017-09-09 2017-09-09 Rezultati
Seriesim Div 3b omg 1 Hylliebadet, Malmö MKK 2017-09-09 2017-09-09 Rezultati
Sundsvall Arena Cup 2017 Sundsvall Sundsvalls Simsällskap 2017-09-09 2017-09-10 Rezultati
Arena USO 2017 Uddevalla UddevallaSim 2017-09-08 2017-09-10 Rezultati
Fredagsrace 3 2017 Västerås Västerås Simsällskap 2017-09-08 2017-09-08 Rezultati
Nykredit Gentofte Open 2017 - Kortbane Kildeskovshallen Gentofte Svømmeklub 2017-09-08 2017-09-10 Rezultati
Triple Meet Kastrup Svømmehal Svømmeklubben KVIK Kastrup 2017-08-28 2017-08-28 Rezultati
KSK - KM i Långbana Karlshamn Karlshamns Simklubb 2017-08-27 2017-08-27 Rezultati
Arena & Poseidon Team Cup (PTC) 2017 Högevallsbadet, Lund SK Poseidon 2017-08-25 2017-08-27 Rezultati
Falu Sommarsimfestival - 2017 Lugnet - Falun Falu Simsällskap 2017-08-19 2017-08-20 Rezultati
Sum-Sim (50m) 2017 Malmö Svensk Simidrott/ Malmö KK 2017-07-12 2017-07-16 Rezultati
Nordic Age Group Championships 2017 Vágur, Faroe Islands Svimjisamband Føroya 2017-07-08 2017-07-09 Rezultati
LH-Games 2017 Citadellbadet, Landskrona HS & LS 2017-07-07 2017-07-09 Rezultati
DM Langbane Åben Klasse Bellahøj Svømmestadion Dansk Svømmeunion 2017-07-06 2017-07-09 Rezultati
SM/NSM (50 m) 2017 Tampere Tampereen Uinnin Tuki 2017-07-06 2017-07-09 Rezultati
Bockstensdoppet 2017 Simstadion Varberg Varbergs Sim 2017-06-30 2017-07-02 Rezultati
NUSS yngre & äldre Norrköping Norrköpings Kappsimningsklubb 2017-06-30 2017-07-02 Rezultati
Polisen Head Summer Cup 2017 Eriksdalsbadet Stockholmspolisens IF Simförening 2017-06-30 2017-07-02 Rezultati
SM/para-SM/JSM i simning Alidebergsbadet Borås Svensk Simidrott/ Simklubben Elfsborg 2017-06-30 2017-07-04 Rezultati
Natwest Island Games 2017 Visby, Gotland Island Games Organisation 2017-06-26 2017-06-29 Rezultati
DM Årgang Langbane Nørresundby Idrætscenter Dansk Svømmeunion 2017-06-24 2017-06-27 Rezultati
DM Junior Langbane Svømmestadion Danmark Dansk Svømmeunion 2017-06-24 2017-06-27 Rezultati
Harboe Water Games 2017 Slagelse Svømmehal Slagelse Svømmeklub 2017-06-24 2017-06-25 Rezultati
Glostrup Sommerstævne Glostrup Fritidscenter Glostrup Svømmeklub 2017-06-17 2017-06-18 Rezultati
Spar Nord Viborg Cup 2017 Svømmehallen, Gymnastik og Idrætshøjskolen i Viborg Viborg Svømmeklub 2017-06-17 2017-06-18 Rezultati
Färsingadoppet 2017 Sjöbo Sjöbo Simsällskap 2017-06-16 2017-06-18 Rezultati
Färsingadoppet sprinttävling Orebadet Sjöbo Simsällskap 2017-06-16 2017-06-16 Rezultati
Ikäkausimestaruusuinnit (50 m) Tampere Tampereen Uinnin Tuki 2017-06-16 2017-06-18 Rezultati
Scandic Swim 2017 Visby Wisby Simsällskap 2017-06-16 2017-06-17 Rezultati
Brøndby Sommer Cup 2017 Svømmehallen på Nørregård Svømmeklubben Vest Brøndby 2017-06-10 2017-06-11 Rezultati
Citadellsim 2017 Landskrona Landskrona Simsällskap 2017-06-10 2017-06-11 Rezultati
DM (Östsvenska) Norrköping Norrköpings Kappsimningsklubb 2017-06-10 2017-06-11 Rezultati
DM och JDM Mellansvenska SF Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2017-06-10 2017-06-11 Rezultati
Märsky Meet 2017 Helsinki Helsingfors Simsällskap 2017-06-10 2017-06-10 Rezultati
Midsommercup 2017 Ikast Svømmecenter Ikast Svømmeklub 2017-06-10 2017-06-11 Rezultati
Risösim/UGP 3 Sollefteå Sollefteå Allmänna Simsällskap 2017-06-10 2017-06-11 Rezultati
UGP 3 2017, Eriksdal Eriksdalsbadet Spårvägen SF 2017-06-10 2017-06-11 Rezultati
UGP 3 2017, Täby Tibblebadet, Täby Täby Sim 2017-06-10 2017-06-11 Rezultati
UGP 3 2017, Trollhättan Trollhättan Trollhättans Simsällskap 2017-06-10 2017-06-11 Rezultati
Rollo-uinnit 2017 Hyvinkää Hyvinkään Uimaseura 2017-06-09 2017-06-11 Rezultati
Utmanaren 20170609 Tibblebadet Täby Sim 2017-06-09 2017-06-09 Rezultati
Nyborg Svømmeklub Klubmesterskab Nyborg Svømme og Badeland Nyborg Svømmeklub 2017-06-06 2017-06-10 Rezultati
Pingstaplumset Staffanstorp Sk Triton 2017-06-06 2017-06-06 Rezultati
DM 2017, Stockholm Stockholm Stockholms simförbund & Järfälla S 2017-06-03 2017-06-04 Rezultati
DM/JDM 2017, Simrishamn Simrishamn Ystads Simsällskap 2017-06-03 2017-06-04 Rezultati
UGP 3 2017, Eskilstuna Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2017-06-03 2017-06-04 Rezultati
UGP 3 2017, Ljungby Ljungby Ljungby Simsällskap 2017-06-03 2017-06-04 Rezultati
Vårsimiaden Region / Sponsor Cupen Kristianstad Kristianstads SLS 2017-06-03 2017-06-04 Rezultati
Speedo Open 2017 Mölndal Mölndals Allmänna Simsällskap 2017-06-02 2017-06-04 Rezultati
Gurrasimmet 2017 Gustavsberg Gustavsbergs Simsällskap 2017-05-28 2017-05-28 Rezultati
Arvo-kisat pori Porin Uimaseura 2017-05-27 2017-05-27 Rezultati
Botnia Open / Norrländska mästerskapen 50M Umeå Navet Umeå SS 2017-05-27 2017-05-28 Rezultati
Laviaarit Espoonlahti Cetus 2017-05-27 2017-05-28 Rezultati
MadWave Challenge 2017 Kotka Uimaseura Aquila 2017-05-27 2017-05-27 Rezultati
Vårsimiaden Final Mellansvenska 2017 Ludvika Ludvika Simsällskap 2017-05-27 2017-05-28 Rezultati
Vårsimiaden Regionsfinal 2017, Nässjö Nässjö Nässjö SLS 2017-05-27 2017-05-28 Rezultati
Laxaleken 2017 Halmstad SK Laxen 2017-05-26 2017-05-28 Rezultati
DejeCupen 2017 Deje Deje Simsällskap 2017-05-25 2017-05-25 Rezultati
Føroyameistarastevnan 2017 (50m) Vágur Svimjisamband Føroya 2017-05-25 2017-05-27 Rezultati
Hela-uinnit Turku Aurajoen Uinti ja ÅSK 2017-05-25 2017-05-25 Rezultati
Holbæk Youth Festival 2017 Holbæk Holbæk Svømme Klub 2017-05-25 2017-05-27 Rezultati
Sala Sparbanks Silverdoppet 2017 Sala Sala Simsällskap 2017-05-25 2017-05-25 Rezultati
Magplasket 2017 Gullmarsborg, Lysekil Lysekils Simmsällskap 2017-05-21 2017-05-21 Rezultati
Jöns Svanberg 50m Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2017-05-20 2017-05-21 Rezultati
Kuopion Kevätuinnit 2017 Kuopio Kuopion Uimaseura 2017-05-20 2017-05-20 Rezultati
Lohiuinnit 2017 Oulu Oulun Lohet 2017-05-20 2017-05-21 Rezultati
Neptuniaden 2017 Stockholm Eriksdalsbadet Simklubben Neptun 2017-05-20 2017-05-21 Rezultati
Spar Nord Hørsholm Cup 2017 Hørsholm Svømmehal Hørsholm Svømmeforening 2017-05-20 2017-05-21 Rezultati
Sportringen Swim Meet Burlöv SK Sydsim 2017-05-20 2017-05-21 Rezultati
Vantaa Games Tikkurila, Vantaa Vanders 2017-05-20 2017-05-21 Rezultati
Vårsimiaden Regionsfinal-Stockholm Upplands Väsby Väsby SS & Stockholms simförbund 2017-05-20 2017-05-21 Rezultati
ZOGGS-uinnit Tampere Kalevan Uintikeskus Uinti Tampere 2017-05-20 2017-05-20 Rezultati
Copenhagen Alm. Brand Bank Cup 2017 Bellahøj Svømmestadion Hovedstadens Svømmeklub 2017-05-19 2017-05-21 Rezultati
Danbolig Aarhus Open 2017 Aarhus Svømmestadion AGF Svømning 2017-05-19 2017-05-21 Rezultati
Dronning Dorothea Cup 2017 Slotssøbadet, Kolding Kolding Svømmeklub 2017-05-19 2017-05-21 Rezultati
Filbyter Cup 2017 Linköping LASS 2017-05-19 2017-05-21 Rezultati
HC Andersen Swim Cup 2017 Universitetssvømmehallen, Odense H2Odense 2017-05-19 2017-05-21 Rezultati
Medley Simutmaning 2017 Tyresö Aquarena Medley 2017-05-19 2017-05-19 Rezultati
Nykredit Gentofte Open 2017 - langbane Kildeskovshallen Gentofte Svømmeklub 2017-05-19 2017-05-21 Rezultati
Vårsimiaden 2017 Njurunda Kvissleby Njurunda & Sundsvall Simsällskap 2017-05-14 2017-05-14 Rezultati
Lappiuinnit Rovaniemi Swimming Club Rovaniemi 2017-05-13 2017-05-14 Rezultati
RM 2017 Parasimning Sundsvall Solens IF 2017-05-13 2017-05-14 Rezultati
Väski-uinnit Raisio Raision Urheilijat Ry. / Uintijaosto 2017-05-13 2017-05-13 Rezultati
Grand Prix 50 m Espoo Cetus Espoo 2017-05-12 2017-05-14 Rezultati
JM/MU 2017 Klaksvík Svimjisamband Føroya 2017-05-12 2017-05-14 Rezultati
Tensta cup 3 Tensta Simhall Spårvägen Simförening 2017-05-11 2017-05-11 Rezultati
DGI Sprint stævne 2017 Humlehøjhallen, Sønderborg DGI Sønderjylland 2017-05-07 2017-05-07 Rezultati
Lödde Meet 2017 Löddeköpinge Simklubben Lödde 2017-05-07 2017-05-07 Rezultati
Poängsim 4 Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2017-05-07 2017-05-07 Rezultati
Vårsimiaden distrikt 2017, Motala Motala Motala SS 2017-05-07 2017-05-07 Rezultati
A6 Cup 2017 Jyllinge A6 Swim Team 2017-05-06 2017-05-07 Rezultati
Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit 2017 Tampere Tampereen Uinnin Tuki ry 2017-05-06 2017-05-07 Rezultati
Toukouinnit Imatra Uinti Imatra 2017-05-06 2017-05-06 Rezultati
Vårsimiaden 2017, Skellefteå Skellefteå Skelleftesimm S34 2017-05-06 2017-05-07 Rezultati
Vårsimiaden Disrikt 2017, Kronoberg (Ljungby) Ljungby Ljungby SS 2017-05-06 2017-05-06 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt 2017, Eksjö (Jönköping) Eksjö Eksjö SLS 2017-05-06 2017-05-06 Rezultati
Vårsimiaden distrikt 2017, Eriksdalsbadet (Polisen) Eriksdalsbadet Polisen SF 2017-05-06 2017-05-07 Rezultati
VårSimiaden Distrikt 2017, Hässleholm Qpoolen, Hässleholm S 71 2017-05-06 2017-05-07 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt 2017, Höganäs Höganäs Höganäs SS 2017-05-06 2017-05-07 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt 2017, Karlskoga (Försök) Karlskoga Karlskoga Simförening 2017-05-06 2017-05-06 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt 2017, Oskarshamn (Kalmar län) Oskarshamn Oskarshamns Simsällskap 2017-05-06 2017-05-06 Rezultati
Vårsimiaden distrikt 2017, Skuru Nacka Skuru IK 2017-05-06 2017-05-07 Rezultati
Vårsimiaden distrikt 2017, Södertälje Södertälje,Sydpoolen Södertälje SS 2017-05-06 2017-05-07 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt 2017, Strängnäs (Försök) Strängnäs Strängnäs Simklubb 2017-05-06 2017-05-06 Rezultati
Vårsimiaden distrikt 2017, Uppsala (Försök) Uppsala Upsala Simsällskap med MSSF 2017-05-06 2017-05-06 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt 2017, Vellinge Vellinge Vellinge Näsets SK 2017-05-06 2017-05-07 Rezultati
Vårsimiaden Final 2017, Göteborg Valhallabadet (25m), Göteborg Västsvenska Simförbundet 2017-05-06 2017-05-06 Rezultati
Handelsbanken Farum Cup 2017 Farum Svømmehal Farum Svømmeklub 2017-05-04 2017-05-07 Rezultati
Kval Seriesim div 1 2017_2018 Skåne Trelleborg Trelleborg Sim 2017-05-01 2017-05-01 Rezultati
Serie-Sim kval till div. 2 Kristianstad Kristianstads SLS 2017-05-01 2017-05-01 Rezultati
Seriesimskval Div 3 Qpoolen, Hässleholm S 71 2017-05-01 2017-05-01 Rezultati
Medley Cup 2017 Åkersberga Åkersberga simsällskap 2017-04-30 2017-04-30 Rezultati
Älgadoppet 2017 Vargön Simklubben Vänersborg 2017-04-29 2017-04-29 Rezultati
FynRundt 4 Nyborg Fynsvøm / Nyborg Svømmeklub 2017-04-29 2017-04-29 Rezultati
Korsvirkessim Ystad Grand Prix 1 Ystad Ystads Simsällskap 2017-04-29 2017-04-30 Rezultati
Scandic Täby Invite 2017 Tibblebadet, Täby Täby Sim 2017-04-29 2017-04-30 Rezultati
Hjørring Park Vendia Swim Cup 2017 Vandhuset Park Vendia Svømmeklubben S68 2017-04-28 2017-04-30 Rezultati
Rosenlundsbadet Sprint Jönköping Jönköping Simsällskap 2017-04-28 2017-04-30 Rezultati
Ullbergstrofén 2017 Göteborg Valhallabadet Göteborg Sim 2017-04-28 2017-04-30 Rezultati
Cetus GP sku Espoonlahti Cetus 2017-04-23 2017-04-23 Rezultati
Koskikara-uinnit 2017 Jämsä Jämsänkosken ilves 2017-04-23 2017-04-23 Rezultati
Kaukaveden Kevätuinnit Kajaani Kajaanin Uimaseura ry 2017-04-22 2017-04-22 Rezultati
Paisuntakrooloot 2017 Seinäjoki Seinäjoen Uimarit 2017-04-22 2017-04-22 Rezultati
XVI Marli Junior Games Turku Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 2017-04-22 2017-04-22 Rezultati
Øst Årgang Ringsted Svømmehal Dansk Svømme Union 2017-04-21 2017-04-23 Rezultati
Vest Årgang Thy Hallen Dansk Svømmeunion 2017-04-21 2017-04-23 Rezultati
Äggadoppet 2017 Sjöbo simanläggning Sjöbo Simsällskap 2017-04-17 2017-04-17 Rezultati
Mämmiuinnit 2017 Hyvinkää Hyvinkään Uimaseura 2017-04-17 2017-04-17 Rezultati
V.E.R 2017 Vellinge-Vanningen Vellinge Näsets SK 2017-04-17 2017-04-17 Rezultati
Pitkäperjantain uinnit Turku Aurajoen Uinti 2017-04-14 2017-04-14 Rezultati
Simmis Arena Meet 2017 Helsinki Helsingfors Simsällskap 2017-04-14 2017-04-14 Rezultati
Prisma-uinnit 2017 Kouvola Kouvolan uimarit 2017-04-09 2017-04-09 Rezultati
2017 Intersport-uinnit Joensuu Joensuu Joensuun Uimaseura ry 2017-04-08 2017-04-08 Rezultati
Aquarena Race 2017 Söderhamn Söderhamns Simsällskap 2017-04-08 2017-04-08 Rezultati
Falkenberg Race 2017 Falkenberg, Klitterbadet Falkenbergs Simklubb 2017-04-08 2017-04-09 Rezultati
Forever Games Tikkurila, Vantaa Vanders 2017-04-08 2017-04-08 Rezultati
Höglandsdoppet 2017 Nässjö Nässjö SLS 2017-04-08 2017-04-09 Rezultati
Knattesimmet 2017 Mariehamn, Åland Ålands Simförening 2017-04-08 2017-04-09 Rezultati
Student-SM 2017 Göteborg SK S02 2017-04-08 2017-04-08 Rezultati
Swim Open Stockholm 2017 Stockholm Swedish Swimming Federation 2017-04-08 2017-04-11 Rezultati
blueseventy Sprint Cup Motala Motala SS 2017-04-02 2017-04-02 Rezultati
KSK Tidsjakt våren 2017 Karlshamn Karlshamns Simklubb 2017-04-02 2017-04-02 Rezultati
Seriesim division 1 deltävling 4 2016/17  Högevallsbadet, Lund SK Poseidon / Skånesim 2017-04-02 2017-04-02 Rezultati
Seriesim Division 2, omgång 4, 2016/2017 Ystad Ystads Simsällskap 2017-04-02 2017-04-02 Rezultati
Vårsimiaden Försök 2017, Skövde Skövde VSSF & Skövde SS 2017-04-02 2017-04-02 Rezultati
33:e Mora Cup Mora SS Mora 2017-04-01 2017-04-02 Rezultati
Arena Cup 2017 Enköping SK ENA 2017-04-01 2017-04-01 Rezultati
Danish Open 2017 Bellahøj Svømmestadion Dansk Svømmeunion 2017-04-01 2017-04-05 Rezultati
Glasriket Cup 2017 Växjö Växjö Simsällskap 2017-04-01 2017-04-02 Rezultati
Nuorisouinnit 2017 Oulu Oulun Uinti 2017-04-01 2017-04-02 Rezultati
Seriesim 2016-2017 Omg 4 - Div 3A Osby Osby Simsällskap 2017-04-01 2017-04-01 Rezultati
Seriesim div 3 B omgång 4 2017 Ängelholm Ängelholms Simsällskap 2017-04-01 2017-04-01 Rezultati
Seriesim Div 4 omgång 4 Vikenbadet SS Iden 2017-04-01 2017-04-01 Rezultati
Vårsimiaden Försök 2017, Skene Skene VSSF & Skene SoIS 2017-04-01 2017-04-01 Rezultati
Vårsimiaden Försök 2017, Trollhättan Trollhättan VSSF & Trollhättans SS 2017-04-01 2017-04-01 Rezultati
Herning Open 2017 Herning Svømmehal Herning Svømmeklub 2017-03-31 2017-04-02 Rezultati
Unicef By Open 2017 East Kilbride Badet, Ballerup Triton Ballerup 2017-03-31 2017-04-02 Rezultati
Cetus GP pu Espoonlahti Cetus 2017-03-26 2017-03-26 Rezultati
SPARBANKSCUPEN Bålsta Bålsta SK 2017-03-26 2017-03-26 Rezultati
Arena-uinnit Raisio Raision Urheilijat Ry / Uintijaosto 2017-03-25 2017-03-25 Rezultati
Caroline af Ugglas knattesim 2017 Bro UBSS 2017-03-25 2017-03-25 Rezultati
HärnöRacet 2017 Härnösand Härnösandssimsällskap 2017-03-25 2017-03-26 Rezultati
Kvarken Games 2017 Vaasa - Vasa Vaasan uimaseura - Vasa Simsällskap 2017-03-25 2017-03-26 Rezultati
Öjebyspelen 2017 Öjebyn Piteå Sim 2017-03-25 2017-03-26 Rezultati
Öppna DM/JDM 50m VSSF 2017 Valhallabadet (50m), Göteborg Västsvenska Simförbundet 2017-03-25 2017-03-26 Rezultati
Öresund Meeting 2017 Helsingborg Helsingborgs Simsällskap 2017-03-25 2017-03-26 Rezultati
Späckhuggarsim Eslöv Eslövs simsällskap 2017-03-25 2017-03-25 Rezultati
Västerås Meet 2017 Västerås Västerås Simsällskap 2017-03-25 2017-03-26 Rezultati
Føroyameistarastevnan 2017 (25m) Svimjihøllin í Gundadali Svimjisamband Føroya 2017-03-24 2017-03-26 Rezultati
Öppna Svenska Mastersmästerskapen (25m) 2017 Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2017-03-24 2017-03-26 Rezultati
Tensta cup 2 2017 Tensta Simhall Spårvägen Simförening 2017-03-23 2017-03-23 Rezultati
Cetus - Games Espoonlahti Cetus 2017-03-18 2017-03-18 Rezultati
Hauki-uinnit 2017 Oulu, Raksilan uimahalli Haukiputaan Heitto 2017-03-18 2017-03-18 Rezultati
RSK Klubmesterskab Midtfyns Fritidscenter Ringe Svømme-Klub 2017-03-18 2017-03-19 Rezultati
SB-Cup 2017 Korsør Svømmehal SVØM Korsør 2017-03-18 2017-03-19 Rezultati
Mastersmestaruusuinnit (25 m) Lappeenranta LrU 2017-03-17 2017-03-19 Rezultati
Nyborg Årgangs Cup Nyborg Svømme og Badeland Nyborg Svømmeklub 2017-03-17 2017-03-19 Rezultati
Spektrum Odder Swim Cup 2017 Odder Svømmehal Odder svømmeklub 2017-03-17 2017-03-19 Rezultati
Arena Vilunda Knatte 2017 Vilundabadet, Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2017-03-12 2017-03-12 Rezultati
ÅSS Öppna 2017 Åkersberga Åkersberga simsällskap 2017-03-12 2017-03-12 Rezultati
Dansk Open Masters 2017 Birkerød Svømmehal Dansk Svømmeunion og SIGMA 2017-03-11 2017-03-12 Rezultati
DGI Landsmesterskab 2017 Ikast svømmecenter DGI svømning 2017-03-11 2017-03-12 Rezultati
Fynske Årgangs Mesterskaber Universitetssvømmehallen, Odense H2Odense 2017-03-11 2017-03-12 Rezultati
Fynske Børnemesterskaber Midtfyns Fritidscenter Ringe Svømme-Klub 2017-03-11 2017-03-11 Rezultati
Manse-Uinnit Tampere , Kalevan Uintikeskus Uinti Tampere 2017-03-11 2017-03-11 Rezultati
Mikropolix-Uinnit 11.3.2017 Riihimäki Riihimäen Uimaseura 2017-03-11 2017-03-11 Rezultati
Östsvenska GP Jönköping Jönköping Simsällskap 2017-03-11 2017-03-12 Rezultati
Porvoon Mitta-uinnit Porvoo Borgå Simmare - Porvoon Uimarit 2017-03-11 2017-03-11 Rezultati
Sydkystens Årgangs Cup Greve GTI Swim 2017-03-11 2017-03-12 Rezultati
UGP 2 2017, Furulund Vikenbadet Furulund SS Iden 2017-03-11 2017-03-12 Rezultati
UGP 2 2017, Göteborg Göteborg Göteborg Sim och SK S02 2017-03-11 2017-03-12 Rezultati
UGP 2 2017, Kungsbacka Kungsbacka Kungsbacka Simsällskap 2017-03-11 2017-03-12 Rezultati
UGP2 2017, Åkersberga Åkersberga Åkersberga SS 2017-03-11 2017-03-12 Rezultati
UGP2 2017, Eriksdal (Stockholm) Stockholm Neptun&Skuru&Gustavsberg 2017-03-11 2017-03-12 Rezultati
UGP2 2017, Eskilstuna (med ICA Maxi Simcup 2017) Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2017-03-11 2017-03-12 Rezultati
UGP2 2017, Sjöbo Sjöbo simanläggning Sjöbo Simsällskap 2017-03-11 2017-03-12 Rezultati
Fredagsrace 2 2017 Västerås Västerås Simsällskap 2017-03-10 2017-03-10 Rezultati
Cetus GP pitkät nuoret Espoonlahti Cetus 2017-03-05 2017-03-05 Rezultati
Lunds öppna knattemästerskap - Löken Högevallsbadet, Lund SK Poseidon 2017-03-05 2017-03-05 Rezultati
Poängsim 3 Uppsala, Fyrishov Upsala Simsällskap 2017-03-05 2017-03-05 Rezultati
Sparbanken i Karlshamn Cup Karlshamn Karlshamns Simklubb 2017-03-05 2017-03-05 Rezultati
Kevätkisat 2017 Salo Salon Uimarit ry 2017-03-04 2017-03-04 Rezultati
Länstrofén 2017, Linköping Linköping LASS 2017-03-04 2017-03-04 Rezultati
Polisen Go the Distance Eriksdalsbadet, Stockholm, Sweden Stockholmspolisens IF Simförening 2017-03-04 2017-03-05 Rezultati
Sandaredssimmet 2017 Sandared Simklubben 1970 2017-03-04 2017-03-05 Rezultati
Skomakardoppet 2017 Hallsberg Hallsberg-Kumla simklubb 2017-03-04 2017-03-05 Rezultati
SuSvim Stevna Páls Høll SuSvim 2017-03-04 2017-03-05 Rezultati
TYR Vantaa Junior Meet 2017 Tikkurila, Vantaa SimmisWanda 2017-03-04 2017-03-05 Rezultati
US-Cupen 2017 Uddevalla UddevallaSim 2017-03-04 2017-03-04 Rezultati
Finn & Fiffi Arena Cup 2017 Lomma SK Hajen 2017-03-03 2017-03-04 Rezultati
Øst Junior/senior Langbane East Killbride Badet Dansk Svømmeunion 2017-03-03 2017-03-05 Rezultati
Vest Junior/Senior Langbane Vandhuset – Park Vendia Dansk Svømmeunion 2017-03-03 2017-03-05 Rezultati
Borås Speedo Meet 2017 Borås, Borås Simarena Simklubben Elfsborg 2017-02-25 2017-02-26 Rezultati
Falu SkinsGames 2017 Falun - Lugnets simhall Falu SS 2017-02-25 2017-02-26 Rezultati
ICA Supermarket Cup 2017 Osby Osby Simsällskap 2017-02-25 2017-02-26 Rezultati
Oulun uinnit 2017 Oulu Oulun Uinti 2017-02-25 2017-02-26 Rezultati
UMESTÄNKET 2017 Umeå Navet Umeå SS 2017-02-25 2017-02-26 Rezultati
Vinterneptuniaden 2017 Eriksdalsbadet Simklubben Neptun 2017-02-25 2017-02-26 Rezultati
Kronborg Open 2017 Helsingør Svømmehal Helsingør Svømmeklub 2017-02-24 2017-02-26 Rezultati
Skövdedoppet 2017 Skövde Skövde Simsällskap 2017-02-19 2017-02-19 Rezultati
Jeppis-uinnit 2017 Pietarsaari JS-PU 2017-02-18 2017-02-18 Rezultati
Kringelsim 2017 Södertälje Södertälje Simsällskap 2017-02-18 2017-02-19 Rezultati
Kristina Cruises -uinnit Kotka Uimaseura Aquila 2017-02-18 2017-02-18 Rezultati
Njurundasim 2017 Kvissleby Njurunda Simsällskap 2017-02-18 2017-02-19 Rezultati
Nokian SuperSekarit 2017 Nokian uimahalli Nokian Pyry 2017-02-18 2017-02-18 Rezultati
OF-Sprint 2017 Markaryd Markaryd Markaryds Simsällskap 2017-02-18 2017-02-18 Rezultati
S 71-Cup 2017 Qpoolen, Hässleholm S 71 2017-02-18 2017-02-18 Rezultati
Skånska öppna Masters DM 2017 Högevallsbadet, Lund SK Poseidon / Skånesim / SSF 2017-02-18 2017-02-18 Rezultati
Sollentuna simfestival 2017 Sollentuna Turebergs simklubb 2017-02-18 2017-02-19 Rezultati
Tyresö Knatte Tyresö Tyresö Simsällskap 2017-02-18 2017-02-18 Rezultati
Väsman Open 2017 Ludvika Ludvika simsällskap 2017-02-18 2017-02-19 Rezultati
XXXIV Oskarin uinnit Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2017-02-18 2017-02-18 Rezultati
Järfälla Nationella 2017 Jakobsberg Järfälla Simsällskap 2017-02-17 2017-02-19 Rezultati
LINNAUINNIT 2017 Savonlinnan uimahalli Pikku Saimaa Savonlinnan Uimaseura 2017-02-12 2017-02-12 Rezultati
Talent stævne Kastrup Svømmehal KVIK Kastrup 2017-02-12 2017-02-12 Rezultati
Ægir Stevna Klaksvíkar Svimjihøll Svimjifelagið Ægir 2017-02-11 2017-02-12 Rezultati
Laskiaisuinnit Helsinki, Pirkkola HTU Stadi 2017-02-11 2017-02-11 Rezultati
Malmö Open 2017 Hylliebadet Malmö Kappsimningsklubb 2017-02-11 2017-02-12 Rezultati
Uofficielle DMH-Å Vesterbro Svømmehal Hovedstadens Svømmeklub 2017-02-11 2017-02-12 Rezultati
Viking Line -uinnit Turku Aurajoen Uinti 2017-02-11 2017-02-11 Rezultati
Vintersim 2017 Skellefteå Skelleftesim S34 2017-02-11 2017-02-11 Rezultati
Fredagsrace 1 2017 Västerås Västerås Simsällskap 2017-02-10 2017-02-10 Rezultati
Tensta cup 1 Tensta simhall Spårvägen Simförening 2017-02-09 2017-02-09 Rezultati
Bålsta Swim Open Bålsta Bålsta SK 2017-02-05 2017-02-05 Rezultati
Öppna Roslagsmästerskapen 2017 Norrtälje Norrtälje Simklubb 2017-02-05 2017-02-05 Rezultati
Utmanaren 20170205 Tibblebadet Täby Sim 2017-02-05 2017-02-05 Rezultati
Apladalen Sprint 2017 Värnamo Värnamo Simsällskap 2017-02-04 2017-02-04 Rezultati
Arena Sprint Meet 2017 Burlöv SK Sydsim 2017-02-04 2017-02-05 Rezultati
Brøndby Swim Cup 2017 Nørregård Svømmehal Svømmeklubben Vest Brøndby 2017-02-04 2017-02-05 Rezultati
Dronksim 2017 Bråhögsbadet SK Triton 2017-02-04 2017-02-05 Rezultati
KemTU-uinnit 2017 Kemi Kemin Työväen Uimarit 2017-02-04 2017-02-05 Rezultati
Kvantum Cup Luleå 2017 Luleå Luleå Simsällskap 2017-02-04 2017-02-05 Rezultati
NUSS-yngre 2017 Borås Simklubben Elfsborg 2017-02-04 2017-02-05 Rezultati
Öppna Masters DM 2017 Kungsbacka Kungsbacka Simsällskap och Göteborgs Sim 2017-02-04 2017-02-04 Rezultati
SFI Mästerskapen 2017 Mariehamn, Åland Ålands Simförening 2017-02-04 2017-02-05 Rezultati
Sigma Turbo Open Birkerød Sigmaswim 2017-02-04 2017-02-05 Rezultati
SOIS Medley Cup 2017 Badhuset Kaskad Skene Skene Sim o idrottssällskap 2017-02-04 2017-02-04 Rezultati
Talviuinnit Myyrmäen Uimahalli Vanders 2017-02-04 2017-02-04 Rezultati
TYR Knatte Cup 2017 Jakobsberg Järfälla Simsällskap 2017-02-04 2017-02-04 Rezultati
Tyr Swim 2017 Karlskrona Karlskrona simsällskap 2017-02-04 2017-02-04 Rezultati
DM Årgang Kortbane (A) Universitetshallen, Odense Dansk Svømmeunion og STO 2017-02-03 2017-02-05 Rezultati
DM Årgang Kortbane (B) Midtfyns Fritidscenter Dansk Svømmeunion 2017-02-03 2017-02-05 Rezultati
NUSS Äldre 25m Jönköping Jönköping Simsällskap 2017-02-03 2017-02-05 Rezultati
Cetus GP pitkät vanhat Espoonlahti Cetus 2017-01-29 2017-01-29 Rezultati
Medley Race Pilehaveskolens svømmehal Vallensbæk Svømmeklub af 1939 2017-01-29 2017-01-29 Rezultati
FynRundt 3 Ringe Ringe Svømme-Klub 2017-01-28 2017-01-28 Rezultati
Grand Prix 2017 Hylliebadet, Malmö Malmö Kappsimningsklubb 2017-01-28 2017-01-29 Rezultati
Kinkunsulatusuinnit 2017 Oulu Oulun Uinti 2017-01-28 2017-01-28 Rezultati
Limfjords Cup 2017 Struer Svømmehal Struer Svømmeklub 2017-01-28 2017-01-29 Rezultati
Mad Wave Challenge 2017 Tampere TaTU tampere 2017-01-28 2017-01-28 Rezultati
Speedo Carnival Espoonlahti Cetus 2017-01-28 2017-01-28 Rezultati
Super Challenge Pieksamaki 2017 Pieksämäki Pieksän Kuutit 2017-01-28 2017-01-28 Rezultati
TYR-uinnit Raisio Raision Urheilijat Ry / Uintijaosto 2017-01-28 2017-01-28 Rezultati
UGP 1 & 2 2017, Sundsvall (och inbjudningstävling) Njurundahallen, Kvissleby Sundsvalls Simsällskap 2017-01-28 2017-01-29 Rezultati
UGP 1 & 2 2017, Växjö Växjö Växjö Simsällskap 2017-01-28 2017-01-29 Rezultati
UGP 1 och Lödde Öppna, Löddeköpinge Löddeköpinge SK Lödde 2017-01-28 2017-01-29 Rezultati
UGP 1 och SUSS - 2017 Borlänge Borlänge Simsällskap 2017-01-28 2017-01-29 Rezultati
UGP1 2017 -Eslöv och ebo sprint cup Karlsrobadet i Eslöv Eslövs SS 2017-01-28 2017-01-29 Rezultati
UGP1 2017, Eriksdal Eriksdalsbadet SKK 2017-01-28 2017-01-29 Rezultati
UGP1 2017, Sandared Sandared Simklubben 1970 2017-01-28 2017-01-29 Rezultati
UGP1 2017, Torvalla Torvalla simhall - Haninge Södertörns SS 2017-01-28 2017-01-29 Rezultati
UGP1 2017, Varberg Varberg Varbergs Sim 2017-01-28 2017-01-28 Rezultati
UGP1+2 2017, Motala Motala Motala SS 2017-01-28 2017-01-29 Rezultati
Moelven Cup 2017 Säffle Säffle SS 2017-01-22 2017-01-22 Rezultati
Arena Open 2017 Skellefteå Skelleftesim S34 2017-01-21 2017-01-22 Rezultati
David Lega Cup 2017 Mölndal Mölndals Allmänna Simsällskap 2017-01-21 2017-01-21 Rezultati
ENA Games 2017 Enköping SK ENA 2017-01-21 2017-01-22 Rezultati
Kempele-uinnit 2017 Kempele Kempeleen Pyrintö 2017-01-21 2017-01-22 Rezultati
Minimani Games 2017 Kokkola KUS-GSS 2017-01-21 2017-01-21 Rezultati
Oskarshamns Sprinten 2017 Oskarshamn Oskarshamns Simsällskap 2017-01-21 2017-01-22 Rezultati
Seriesim Omg3 Div2 Löddeköpinge Landskrona Simsällskap 2017-01-21 2017-01-21 Rezultati
Seriesim Div.1 omg.3 2017 Vellinge - Vanningen Vellinge Näsets SK 2017-01-21 2017-01-21 Rezultati
Seriesim omg 3 div 3b Bråhögsbadet Sk Triton 2017-01-21 2017-01-21 Rezultati
SK Neptuns KM Stockholm Eriksdalsbadet Simklubben Neptun 2017-01-21 2017-01-21 Rezultati
Talviuinnit Lappeenranta Lappeenrannan Uimarit ry. 2017-01-21 2017-01-21 Rezultati
XXXI Turku Super Games Turku Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 2017-01-21 2017-01-22 Rezultati
Arena Lyngby Open 2017, Stadion Lyngby Idrætsby (Stadion) Lyngby Svømmeklub 2017-01-20 2017-01-22 Rezultati
Arena Lyngby Open 2017, Trongården Trongårdens Svømmehal Lyngby Svømmeklub 2017-01-20 2017-01-22 Rezultati
Cetus GP vu Espoonlahti Cetus 2017-01-15 2017-01-15 Rezultati
Fyn Distance forår 2017 Odense Universitets Svømmehal H2Odense 2017-01-14 2017-01-14 Rezultati
Næstved Swimcup 2017 Næstved Svømmehal NIF Svøm 2017-01-14 2017-01-15 Rezultati
Viriilit Vinstat 2017 Espoonlahti Cetus 2017-01-14 2017-01-14 Rezultati
Duvedoppet 2017 Katrineholm Katrineholms Simsällskap 2017-01-08 2017-01-08 Rezultati
DGI Landsdelsmesterskaber Nordjylland 2017 DGI-Huset Aabybro DGI Nordjylland 2017-01-07 2017-01-08 Rezultati
Höganäs Swim Meet Höganäs Höganäs SS 2017-01-07 2017-01-08 Rezultati
Nytårsstævne Midtfyns Fritidscenter Ringe Svømme-Klub 2017-01-07 2017-01-07 Rezultati
Palles Minne - TYR CUP 2017 Bollnäs Bollnäs Simsällskap 2017-01-05 2017-01-06 Rezultati
Södertörns KM o UKM 2016 Torvalla, Haninge Södertörns Simsällskap 2016-12-18 2016-12-18 Rezultati
Täby Sim KM 2016 Täby Täby Sim 2016-12-18 2016-12-18 Rezultati
DM-H 2016 Svømmeligaen Bellahøj Svømmestadion, København Dansk Svømmeunion 2016-12-17 2016-12-18 Rezultati
DM-H 2016, 1. Division Horsens Svømmehal Dansk Svømmeunion 2016-12-17 2016-12-18 Rezultati
DM-H 2016, 2. Division Viborg Svømmehal Dansk Svømmeunion 2016-12-17 2016-12-18 Rezultati
DM-H 2016, 3. Division Nyborg Idrætscenter Dansk Svømmeunion 2016-12-17 2016-12-18 Rezultati
DM-H 2016, 4. Division Midtfyns Fritidscenter, Ringe Dansk Svømmeunion 2016-12-17 2016-12-18 Rezultati
Joulu-uinnit 2016 Raisio Raision Urheilijat Ry / Uintijaosto 2016-12-17 2016-12-17 Rezultati
KM 2016 Umeå Navet Umeå ss 2016-12-17 2016-12-17 Rezultati
Polisens KM Eriksdalsbadet Polisen IF 2016-12-17 2016-12-17 Rezultati
SerieSim Division 1 Täby Täby Sim 2016-12-17 2016-12-17 Rezultati
KM Spårvägen 2016 Vällingby Spårvägen Simförening 2016-12-16 2016-12-16 Rezultati
Klubbmästerskap 2016 Skövde Skövde Simsällskap 2016-12-11 2016-12-11 Rezultati
Cetus GP ru Espoonlahti Cetus 2016-12-11 2016-12-11 Rezultati
Serie-Sim division 3 A Kristianstad Kristianstads SLS 2016-12-11 2016-12-11 Rezultati
Serie-Sims Division 1 Hylliebadet, Malmö Malmö Kappsimningsklubb 2016-12-11 2016-12-11 Rezultati
Serie-Sims Division 3 Hylliebadet, Malmö Malmö Kappsimningsklubb 2016-12-11 2016-12-11 Rezultati
Affärsverken Cup 2016 Karlskrona Karlskrona simsällskap 2016-12-10 2016-12-10 Rezultati
Luciasimmet 2016 Stockholm Simklubben Neptun 2016-12-10 2016-12-11 Rezultati
Seriesim Div 4 Omg. 2 Qpoolen, Hässleholm S 71 2016-12-10 2016-12-10 Rezultati
Seriesim Omg 2 Div 2 Löddeköpinge SK Lödde 2016-12-10 2016-12-10 Rezultati
SK ENA:s öppna KM 2016 Enköping SK ENA 2016-12-10 2016-12-10 Rezultati
Sparbanken Rekarne Simcup 2016 Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2016-12-10 2016-12-11 Rezultati
Tampereen Joulukisat Tampere UiTa ja TaTU 2016-12-10 2016-12-10 Rezultati
Team Race Meet Kungsbacka Kungsbacka Simsällskap 2016-12-10 2016-12-11 Rezultati
TomteCupen Nässjö Nässjö SLS 2016-12-10 2016-12-10 Rezultati
Tonttu-Uinnit Helsinki, Pirkkola HTU Stadi 2016-12-10 2016-12-10 Rezultati
Nordic Championship Swimming 2016 Slotssøbadet, Kolding Dansk Svømmeunion 2016-12-09 2016-12-11 Rezultati
Joulukuunkisat 2016 Oulu Oulun Uinti 2016-12-06 2016-12-06 Rezultati
GSK Adventsstævne 2016 Glostrup fritidscenter Glostrup Svømmeklub 2016-12-04 2016-12-04 Rezultati
Julestævne 2016 Slagelse Svømmehal Slagelse Svømmeklub 2016-12-04 2016-12-04 Rezultati
Poängsim 2 Uppsala Upsala Simsällskap 2016-12-04 2016-12-04 Rezultati
Wasasimmet Filipstad Filipstads Simklubb 2016-12-04 2016-12-04 Rezultati
Adventsdoppet Sjöbo Sjöbo Simsällskap 2016-12-03 2016-12-03 Rezultati
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial Göteborg Simklubben S02 2016-12-03 2016-12-04 Rezultati
Julklappsdoppet 2016 Eriksdalsbadet Spårvägen Simförening 2016-12-03 2016-12-04 Rezultati
Julklappsplasket 2016 Sunnerbohallen, Ljungby Ljungby Simsällskap 2016-12-03 2016-12-03 Rezultati
Sim à Lund – GUL Challenge Högevallsbadet, Lund SK Poseidon 2016-12-03 2016-12-04 Rezultati
Snapphanesimmet 2016 Qpoolen, Hässleholm S 71 2016-12-03 2016-12-03 Rezultati
UBSS KM 2016 Bro UBSS 2016-12-03 2016-12-03 Rezultati
Ikäkausimestaruusuinnit (25 m) Raisio RaisU 2016-12-02 2016-12-04 Rezultati
Jubileumstävling 2016, Öviksracet Örnsköldsvik Örnsköldsviks Allmänna Simsällskap 2016-12-02 2016-12-04 Rezultati
KVIK Årgangs Cup 2016 Kastrup Svømmehal Svømmeklubben KVIK Kastrup 2016-12-02 2016-12-04 Rezultati
Sigmaswim Årgangscup 2016 Birkerød Svømmehal Sigmaswim 2016-12-02 2016-12-04 Rezultati
Sum-Sim Riks Jönköping Jönköping Simsällskap 2016-12-02 2016-12-04 Rezultati
Höstsimiaden 2016, Åkersberga Åkersberga-Söra simhall Åkersberga SS 2016-11-26 2016-11-27 Rezultati
Höstsimiaden 2016, Eksjö Eksjö Eksjö SLS 2016-11-26 2016-11-27 Rezultati
Höstsimiaden 2016, Järfälla Eriksdalsbadet Järfälla S 2016-11-26 2016-11-27 Rezultati
Höstsimiaden 2016, Kalmar Kalmar Kalmar Simsällskap 2016-11-26 2016-11-27 Rezultati
Höstsimiaden 2016, Kungsbacka Kungsbacka VSSF & Kungsbacka SS 2016-11-26 2016-11-27 Rezultati
Höstsimiaden 2016, Linköping Linköping LASS 2016-11-26 2016-11-27 Rezultati
Höstsimiaden 2016, Lund Högevallsbadet, Lund SK Poseidon / Skånesim 2016-11-26 2016-11-27 Rezultati
Höstsimiaden 2016, Osby Osby Osby Simsällskap 2016-11-26 2016-11-27 Rezultati
Höstsimiaden 2016, Östersund Storsjöbadet, Östersund SK Ägir 2016-11-26 2016-11-27 Rezultati
HöstSimiaden 2016, Piteå Öjebyn Piteå Sim 2016-11-26 2016-11-27 Rezultati
Höstsimiaden 2016, Sandviken (MSSF, tävl omr 1) Sandviken Sandviken Sim- och hoppklubb 2016-11-26 2016-11-26 Rezultati
Höstsimiaden 2016, Säffle Säffle Säffle SS 2016-11-26 2016-11-26 Rezultati
Höstsimiaden 2016, Skövde Skövde VSSF & Skövde SS 2016-11-26 2016-11-27 Rezultati
Höstsimiaden 2016, Södertälje Södertälje,Sydpoolen Södertälje SS 2016-11-26 2016-11-27 Rezultati
Höstsimiaden 2016, Stenungsund Stenungsund VSSF & S77 Stenungsund 2016-11-26 2016-11-27 Rezultati
Höstsimiaden 2016, Västerås (omr 2 Mellansvenska) Västerås MSSF/Västerås SS 2016-11-26 2016-11-26 Rezultati
Jeppis-Kokko Games 2016 Pietarsaari / Kokkola JS-PU / KUS-GSS 2016-11-26 2016-11-27 Rezultati
Kalundborg Swim Cup 2016 Kalundborg Svømmehal Kalundborg Svømmeklub 2016-11-26 2016-11-27 Rezultati
kval 1 2016 Vollsmose svømmehal Fynsvøm/Frem Odense 2016-11-26 2016-11-26 Rezultati
Alm Brand Aalborg Cup Haraldslund Svømmehal Aalborg Svømmeklub 2016-11-25 2016-11-27 Rezultati
Tensta cup 4 Tensta simhall Spårvägen Simförening 2016-11-24 2016-11-24 Rezultati
Osuuspankkiuinnit 2016 Mikkeli Mikkelin Uimaseura 2016-11-20 2016-11-20 Rezultati
Utmanaren 2016-11-20, Täby sim Täby Täby sim 2016-11-20 2016-11-20 Rezultati
Jätkänkynttiläuinnit Rovaniemi Swimming Club Rovaniemi 2016-11-19 2016-11-20 Rezultati
Nokian Marrasuinnit Nokian uimahalli Nokian Pyry 2016-11-19 2016-11-19 Rezultati
Norppauinnit 2016 Lappeenranta Lappeenrannan Kisa-Toverit 2016-11-19 2016-11-19 Rezultati
RSK International Midtfyns Fritidscenter Ringe Svømme-Klub 2016-11-19 2016-11-20 Rezultati
SMS-stevna Nov. 2016 Svimjihøllin í Gundadali Havnar Svimjifelag 2016-11-19 2016-11-20 Rezultati
Køge Open 2016 Køge Køge Svømmeland Køge Svømmeklub 2016-11-18 2016-11-20 Rezultati
Masters SM (50m) Burlöv SK Sydsim 2016-11-18 2016-11-19 Rezultati
Vestkyst Cup 2016 UC Syddanmarks svømmehal Esbjerg Svømmeklub 2016-11-18 2016-11-20 Rezultati
Danmarksmesterskaber på Kortbane Svømmestadion Danmark Dansk Svømmeunion 2016-11-17 2016-11-20 Rezultati
SM/NSM (25 m) Vaasa Vaasan Uimaseura - Vaasa Simsällskap 2016-11-17 2016-11-20 Rezultati
Medleys Simutmaning Tyresö Aquarena Medley 2016-11-12 2016-11-12 Rezultati
Sum-Sim Regionsfinal 1, Skellefteå Skellefteå Skelleftesim.S.34 2016-11-12 2016-11-13 Rezultati
SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2016-11-12 2016-11-13 Rezultati
Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) Torvalla, Haninge Södertörns Simsällskap och Svenska Simförbundet 2016-11-12 2016-11-13 Rezultati
Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping Jönköping Jönköping Simsällskap 2016-11-12 2016-11-13 Rezultati
Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg Göteborg Västsvenska Simförbundet 2016-11-12 2016-11-13 Rezultati
Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad Ystad Ystads Simsällskap 2016-11-12 2016-11-13 Rezultati
Vikingadoppet 2016 Tolvåkersbadet, Löddeköpinge SS Iden 2016-11-12 2016-11-13 Rezultati
DM Junior Kortbane 2016 Bellahøj Svømmestadion, København Dansk Svømmeunion 2016-11-10 2016-11-13 Rezultati
Ållebergsdoppet 2016 Falköping Falköpings Simsällskap 2016-11-06 2016-11-06 Rezultati
FynRundt 2 Midtfyns Fritidscenter Ringe Svømme-Klub 2016-11-06 2016-11-06 Rezultati
KSK Tidsjakten hösten 2016 Karlshamn Karlshamns Simklubb 2016-11-06 2016-11-06 Rezultati
Saltis-Cup 2016 Saltsjöbaden SIF Simning 2016-11-06 2016-11-06 Rezultati
Novembersim 2016 Eslöv Eslövs simsällskap 2016-11-05 2016-11-05 Rezultati
Nybolig Kastrup - Åbne Københavnske Masters 2016 Kastrup Svømmehal Svømmeklubben KVIK Kastrup 2016-11-05 2016-11-05 Rezultati
Regionalt stævne Sydsjælland Næstved Region Sydsjælland 2016-11-05 2016-11-06 Rezultati
Regionalt stævne, Børn - Sydsjælland Herlufsholm Svømmehal Herlufsholm Svømmeklub 2016-11-05 2016-11-06 Rezultati
Regionsmesterskab Nordsjælland Årgang Gladsaxe svømmehal Dansk Svømmeunion og GSC 2016-11-05 2016-11-06 Rezultati
Regionsmesterskaber - Sydsjælland Næstved Svømmehal Region Sydsjælland 2016-11-05 2016-11-06 Rezultati
Herning Grand Prix Herning Herning svømmeklub 2016-11-04 2016-11-06 Rezultati
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Espoo Cetus Espoo 2016-11-04 2016-11-06 Rezultati
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Nurmijärvi Nurmijärven Uinti 2016-11-04 2016-11-06 Rezultati
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Tampere Tampereen Uinnin Tuki 2016-11-04 2016-11-06 Rezultati
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Kuopio Kuopion Uimaseura 2016-11-04 2016-11-06 Rezultati
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Pori Porin Uimaseura 2016-11-04 2016-11-06 Rezultati
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Kemi Kemin Työväen Uimarit 2016-11-04 2016-11-06 Rezultati
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Turku Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku 2016-11-04 2016-11-06 Rezultati
SM/JSM (25m) Eriksdalsbadet SSF/SK Neptun/Väsby SS 2016-11-04 2016-11-08 Rezultati
Distancestævne Taastrup Svømmehal Swim Team Taastrup 2016-10-30 2016-10-30 Rezultati
Efterårsstævne Taastrup svømmehal Swim Team Taastrup 2016-10-29 2016-10-29 Rezultati
Stockholm Paragames 2016 Eriksdalsbadet Spårvägen Simförening/Nacka HI 2016-10-29 2016-10-30 Rezultati
Utbildning Test Jönköping IC Control Media & Sport 2016-10-29 2016-10-29 Rezultati
Hillerød Cup 2016 Hillerød Svømmehal Hillerød Svømmeklub 2016-10-28 2016-10-30 Rezultati
Øst Junior/Senior Kortbane Nakskov Idrætscenter Dansk Svømmeunion 2016-10-28 2016-10-30 Rezultati
Vest Junior/Senior Kortbane Vandhuset - Park Vendia Dansk Svømmeunion 2016-10-28 2016-10-30 Rezultati
BroRacet 2016 Bro UBSS 2016-10-22 2016-10-22 Rezultati
DM-JDM Norrland Luleå Luleå Simsällskap 2016-10-22 2016-10-23 Rezultati
Helsingin Uimarit 100v kansalliset juhlakilpailut Helsinki, Pirkkola Helsingin Uimarit 2016-10-22 2016-10-22 Rezultati
Nääsuinnit UiTa Tampere Kalevan Uintikeskus Uinti Tampere ry 2016-10-22 2016-10-22 Rezultati
Swimshop-uinnit 2016 Raisio Raision Urheilijat Ry / Uintijaosto 2016-10-22 2016-10-22 Rezultati
Syysuinnit Hyvinkää Hyvinkää Hyvinkään Uimaseura 2016-10-22 2016-10-22 Rezultati
UGP 4 2016, Falun Falun Falu SS 2016-10-22 2016-10-23 Rezultati
UGP 4 2016, Hässleholm Qpoolen, Hässleholm S 71 2016-10-22 2016-10-23 Rezultati
UGP 4 2016, Jakobsberg Jakobsberg simhall Järfälla & Stockholms simförbund 2016-10-22 2016-10-23 Rezultati
UGP 4 2016, KARLSKOGA (SYDVÄST) KARLSKOGA KARLSKOGA SIMFÖRENING 2016-10-22 2016-10-23 Rezultati
UGP 4 2016, Linköping Linköping LASS 2016-10-22 2016-10-23 Rezultati
UGP 4 2016, Mölndal (OLKA Sportresor) Mölndal Mölndals Allmänna Simsällskap 2016-10-22 2016-10-23 Rezultati
UGP 4 2016, Sjöbo Sjöbo simanläggning Sjöbo Simsällskap 2016-10-22 2016-10-23 Rezultati
UGP 4 2016, Staffanstorp Bråhögsbadet Sk Triton 2016-10-22 2016-10-23 Rezultati
UGP 4 2016, Växjö Växjö Växjö Simsällskap 2016-10-22 2016-10-23 Rezultati
UGP4 2016, Norrtälje Norrtälje Norrtälje SK & Stockholms simförbund 2016-10-22 2016-10-23 Rezultati
UGP4 2016, Stockholm Eriksdalsbadet Stockholmspolisens SF & Stockholms simförbund 2016-10-22 2016-10-23 Rezultati
UGP4 plus Sandaredsracet Borås Simklubben 1970 2016-10-22 2016-10-23 Rezultati
ICA Kvantum Cup Bålsta Bålsta SK 2016-10-16 2016-10-16 Rezultati
Poängsim 1 Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2016-10-16 2016-10-16 Rezultati
Tegnerdoppet 2016 Säffle Säffle SS 2016-10-16 2016-10-16 Rezultati
Aquarapid Knattesim 2016 Sundbyberg SS04 2016-10-15 2016-10-15 Rezultati
Burger King Swim Värnamo Simhall Värnamo Simsällskap 2016-10-15 2016-10-15 Rezultati
DM-JDM (25m) 2016 Mellansvenska Örebro Örebro Simallians 2016-10-15 2016-10-16 Rezultati
DM/JDM 25m VSSF 2016 Varberg VSSF & Varbergs Sim 2016-10-15 2016-10-16 Rezultati
DM/JDM Skåne-Blekinge 2016 Kristianstad Kristianstads SLS 2016-10-15 2016-10-16 Rezultati
DM/JDM(25m)-kortbana Eriksdalsbadet Stockholms simförbund 2016-10-15 2016-10-16 Rezultati
Grand Prix 25 m Espoo Cetus Espoo 2016-10-15 2016-10-16 Rezultati
Östsvenska Mästerskapen 2016 25m Jönköping Jönköping Simsällskap 2016-10-15 2016-10-16 Rezultati
Sälsimmet 2016 Kvissleby Njurunda Simsällskap 2016-10-15 2016-10-16 Rezultati
Tatti-uinnit 2016 Kemi Kemin Työväen Uimarit 2016-10-15 2016-10-15 Rezultati
ÅSK Games 2016 Impivaaran uimahalli Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku 2016-10-08 2016-10-08 Rezultati
Danone Open Ystad Grand Prix 2 Ystad Ystads Simsällskap 2016-10-08 2016-10-09 Rezultati
ICA Supermarket Meet 2016 Osby simhall Osby Simsällskap 2016-10-08 2016-10-08 Rezultati
Lödde Cup 2016 Löddeköpinge SK Lödde 2016-10-08 2016-10-09 Rezultati
Mikropolix-Uinnit 8.10.2016 Riihimäki Riihimäen Uimaseura 2016-10-08 2016-10-08 Rezultati
Nordea Open 2016 Karlshamn Karlshamns Simklubb 2016-10-08 2016-10-09 Rezultati
Swedish Swim Games 2016 Vilundabadet, Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2016-10-08 2016-10-09 Rezultati
Tureberg knatte cup 2016 Sollentuna Turebergs simklubb 2016-10-08 2016-10-08 Rezultati
Vågspelet 2016 Skellefteå Skelleftesim.S.34 2016-10-08 2016-10-08 Rezultati
Vikingsimmet 2016 Mariehamn, Åland IFK Simning Åland 2016-10-08 2016-10-09 Rezultati
Fredagsrace 3 2016 Västerås Västerås Simsällskap 2016-10-07 2016-10-07 Rezultati
Masters-mestaruusuinnit (50 m) Oulu Oulun Lohet 2016-10-07 2016-10-09 Rezultati
Polisen HEAD to Head 2016 Stockholm, Sweden Stockholmspolisens IF Simförening 2016-10-07 2016-10-09 Rezultati
Tensta cup 3 Tensta simhall Spårvägen Simförening 2016-10-06 2016-10-06 Rezultati
Jämsän äijän uinnit 2016 Jämsä Jämsänkosken ilves 2016-10-05 2016-10-08 Rezultati
Espoo Swim Games 2016 Espoonlahti Cetus 2016-10-02 2016-10-02 Rezultati
Picasso Cup Kristinehamn Kristinehamns Simsällskap 2016-10-02 2016-10-02 Rezultati
Södertälje Meet 2016 Södertälje Södertälje Simsällskap 2016-10-02 2016-10-02 Rezultati
Åss Race Ulricehamn Åsundens Simsällskap 2016-10-01 2016-10-01 Rezultati
Blueseventy Simcup Motala Motala SS 2016-10-01 2016-10-02 Rezultati
Fjärran Höjderspelen 2016 Gävle Gävle simsällskap 2016-10-01 2016-10-01 Rezultati
Fynbørn 1 Midtfyns Fritidscenter Ringe Svømme-Klub 2016-10-01 2016-10-01 Rezultati
GTI Cup Greve Svømmehal GTI 2016-10-01 2016-10-02 Rezultati
Härnösim 2016 Härnösand Härnösands simsällskap 2016-10-01 2016-10-02 Rezultati
Jöns Svanberg (25 m) Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2016-10-01 2016-10-02 Rezultati
Lakeusuinnit Seinäjoki Seinäjoen Uimarit 2016-10-01 2016-10-02 Rezultati
Lokakuun uinnit Pori Porin Uimaseura 2016-10-01 2016-10-01 Rezultati
Mix Megapol Simcup 2016 Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2016-10-01 2016-10-02 Rezultati
Ruska uinnit 2016 Oulu Oulun Uinti 2016-10-01 2016-10-02 Rezultati
Sparbanksprinten Laholm SK Stimmet 2016-10-01 2016-10-01 Rezultati
Sparbankssimmet 2016 Markaryd Markaryds Simsällskap 2016-10-01 2016-10-01 Rezultati
Swedbank Cup Nässjö Nässjö SLS 2016-10-01 2016-10-01 Rezultati
Sydpoolen Knatte Cup 2016 Södertälje Södertälje Simsällskap 2016-10-01 2016-10-01 Rezultati
Syysuinnit Salo 2016 Salo Salon Uimarit ry 2016-10-01 2016-10-01 Rezultati
Vantaan Pärskeet Myyrmäen uimahalli, Vantaa Vanders 2016-10-01 2016-10-01 Rezultati
Västerås Knatte Meet 2016 Västerås Västerås Simsällskap 2016-10-01 2016-10-01 Rezultati
Concordia Forsikring Cup 2016 Thyhallen Thisted Svømmeklub 2016-09-30 2016-10-02 Rezultati
Little Mermaid Swim Cup 2016 Universitetssvømmehallen Odense STO 2016-09-30 2016-10-02 Rezultati
Sydcup 2016 Hjortebro svømmehal Haderslev Svømmeklub 2016-09-30 2016-10-02 Rezultati
Arne Borgs minne & TYR sprint Eriksdalsbadet SKK 2016-09-25 2016-09-25 Rezultati
Utmanaren, Täby sim Täby Täby sim 2016-09-25 2016-09-25 Rezultati
2016 PRISMA Uinnit Joensuu Joensuu Joensuun Uimaseura ry 2016-09-24 2016-09-24 Rezultati
Aquanetti-uinnit 2016 Raisio Raision Urheilijat 2016-09-24 2016-09-24 Rezultati
Forum Horsens Cup finaler Horsens Horsens Svømmeklub 2016-09-24 2016-09-25 Rezultati
FynRundt 1 Nyborg FynSvøm / Nyborg Svømmeklub 2016-09-24 2016-09-24 Rezultati
Hössö-uinnit Helsinki Helsingfors Simsällskap 2016-09-24 2016-09-24 Rezultati
Martti Ollgren-Uinnit Tampere TaTU Tampere 2016-09-24 2016-09-24 Rezultati
Septemberssim Knatte + Septembersim Tyresö Tyresö Simsällskap 2016-09-24 2016-09-24 Rezultati
SyysTyrskyt LrU Lappeenranta Lappeenrannan Uimarit 2016-09-24 2016-09-24 Rezultati
Vaasa-uinnit 2016 Vaasa Vaasan uimaseura 2016-09-24 2016-09-24 Rezultati
Værløse Cup Værløse Svømmehal Værløse Svømmeklub 2016-09-24 2016-09-25 Rezultati
Forum Horsens Cup indledende Horsens Horsens Svømmeklub 2016-09-23 2016-09-25 Rezultati
Ringsted cup Ringsted Ringsted svømmeklub 2016-09-23 2016-09-24 Rezultati
Åbergs MUSeum Cup Bålsta Bålsta SK 2016-09-18 2016-09-18 Rezultati
LSS Stjärnskottet 2016 Ludvika Ludvika simsällskap 2016-09-18 2016-09-18 Rezultati
Ronneby Cup 2016 Ronneby Ronneby Simsällskap 2016-09-18 2016-09-18 Rezultati
Sandaredssprinten 18 sept Sandared Simklubben 1970 2016-09-18 2016-09-18 Rezultati
Alm. Brand Bank Cup Frederiksberg 2016 Frederiksberg Svømmehal Hovedstadens Svømmeklub 2016-09-17 2016-09-18 Rezultati
Arena Cup 2016 Vilundabadet, Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2016-09-17 2016-09-18 Rezultati
Fynske Kortbane Mesterskaber 2016 Vollsmose Svømmehal STO 2016-09-17 2016-09-18 Rezultati
Hessun Vinstat Turku Aurajoen Uinti 2016-09-17 2016-09-17 Rezultati
Höstsimmet Luleå Luleå Simsällskap 2016-09-17 2016-09-18 Rezultati
Jyväskylän Syysuinnit IV Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2016-09-17 2016-09-17 Rezultati
Kaukaveden Syysuinnit Kajaani Kajaanin Uimaseura ry 2016-09-17 2016-09-18 Rezultati
KSSM-2 - 2016 Karlskrona Karlskrona Simsällskap 2016-09-17 2016-09-17 Rezultati
Linköpings Öppna Knattemästerskap Linköping LASS 2016-09-17 2016-09-17 Rezultati
NU Syysuinnit Rajamäki Nurmijärven Uinti 2016-09-17 2016-09-17 Rezultati
Powerade Open Halmstad SK Laxen 2016-09-17 2016-09-18 Rezultati
Region Midtjylland Mesterskaber 2016 Herning Svømmehal Region Midtjylland & Herning SK 2016-09-17 2016-09-18 Rezultati
Rodahl Stilladser Medley Cup Avedøre idrætscenter, Hvidovre Hvidovre Svømmeklub 2016-09-17 2016-09-18 Rezultati
Scandic Swania Trollsim Trollhättan Trolhättans Simsällskap 2016-09-17 2016-09-18 Rezultati
Seriesim Division 1 Omgång 1 Helsingborg HS / SkåneSim 2016-09-17 2016-09-17 Rezultati
Seriesim Division 2 Omgång 1 Helsingborg HS / SkåneSim 2016-09-17 2016-09-17 Rezultati
Wadköpingsdoppet 2016 Örebro Örebro Simallians 2016-09-17 2016-09-18 Rezultati
Gentofte Open 2016 - Kortbane Kildeskovshallen, Gentofte Gentofte Svømmeklub 2016-09-16 2016-09-18 Rezultati
Speedo Yards Jönköping Jönköping Simsällskap 2016-09-16 2016-09-17 Rezultati
Arena Open Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap 2016-09-11 2016-09-11 Rezultati
Ena-Cupen 2016 Enköping Simklubben ENA 2016-09-10 2016-09-10 Rezultati
Masdoppet 2016 Borlänge Borlänge Simsällskap 2016-09-10 2016-09-11 Rezultati
Speedo - Cup Espoonlahti Cetus Espoo 2016-09-10 2016-09-11 Rezultati
Sundsvall Arena Cup 2016 Sundsvall Sundsvalls Simsällskap 2016-09-10 2016-09-11 Rezultati
Arena USO 2016 UDDEVALLA Uddevalla Sim 2016-09-09 2016-09-11 Rezultati
Serneke Swim Open Göteborg Alingsås SLS & GöteborgSim 2016-09-09 2016-09-11 Rezultati
Sparbanken Skåne Cup Ystad Ystads Simsällskap 2016-09-09 2016-09-11 Rezultati
KSK Öppet KM i långbana 2016 Karlshamn Karlshamns Simklubb 2016-08-28 2016-08-28 Rezultati
PTC - Arena & Poseidon Team Cup 2016 Högevallsbadet, Lund SK Poseidon 2016-08-26 2016-08-28 Rezultati
Swim for Life Landskrona Landskrona Simsällskap 2016-08-20 2016-08-20 Rezultati
Silkeborg Swim Cup Svømmecenter Nordvest Silkeborg Silkeborg Svømmeklub 2016-08-19 2016-08-21 Rezultati
European Transplant Swimming Championships Tikkurilan uimahalli, Vantaa Vanders 2016-07-13 2016-07-13 Rezultati
Nordic Age Group Championships Tampere Finnish Swimming Association, TaTu Tampere, Uinti Tampere 2016-07-08 2016-07-10 Rezultati
NUSS-äldre/yngre 2016 Borås, Alidebergsbadet SK Elfsborg 2016-07-08 2016-07-10 Rezultati
SM/JSM (50m) Norrköping SSF/Norrköpings Kappsimningsklubb 2016-07-06 2016-07-10 Rezultati
Bockstensdoppet 2016 Simstadion Varberg Varbergs Sim 2016-07-01 2016-07-03 Rezultati
Grand Prix Challenge 2016 Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2016-07-01 2016-07-03 Rezultati
LH-games 2016 Citadellbadet, Landskrona Helsingborgs Simsällskap & Landskrona Simsällskap 2016-07-01 2016-07-03 Rezultati
Polisen HEAD Summer Cup 2016 Eriksdalsbadet, Stockholm, Sweden Stockholmspolisens IF Simförening 2016-07-01 2016-07-03 Rezultati
Danmarksmesterskaber på Langbane Herning Svømmehal Dansk Svømmeunion 2016-06-30 2016-07-03 Rezultati
EuroGames 2016 Helsinki Helsingfors Simsällskap 2016-06-30 2016-07-01 Rezultati
Sum-Sim (50m) 2016 Linköping SSF/LASS 2016-06-29 2016-07-03 Rezultati
Testtävling Norrköping SSF 2016-06-29 2016-07-01 Rezultati
Danske Juniormesterskaber på Langbane Herning Svømmehal Dansk Svømmeunion 2016-06-25 2016-06-28 Rezultati
DM Årgang Langbane Helsingør Dansk Svømmeunion 2016-06-25 2016-06-28 Rezultati
Harboe Water Games 2016 Slagelse Svømmehal Slagelse Svømmeklub 2016-06-25 2016-06-26 Rezultati
GSK TYR Sommerstævne 2016 Glostrup Fritidscenter Glostrup Svømmeklub 2016-06-18 2016-06-18 Rezultati
Scandic Swim Visby Wisby Simsällskap 2016-06-18 2016-06-19 Rezultati
SFI-mästerskapen Esbovikens simhall Cetus Esbo 2016-06-18 2016-06-19 Rezultati
Färsingadoppet 2016 Sjöbo Sjöbo Simsällskap 2016-06-17 2016-06-19 Rezultati
Ikäkausimestaruusuinnit (50 m) Turku AUi/ÅSK 2016-06-17 2016-06-19 Rezultati
Distans-KM 2016 Spårvägen Sim Tensta simhall Spårvägen Simförening 2016-06-16 2016-06-16 Rezultati
Distanscupen Final Lindängsbadet Malmö Kappsimningsklubb /Skånesim 2016-06-14 2016-06-14 Rezultati
Brøndby Sommer Cup 2016 Nørregård Svømmeklubben Vest Brøndby 2016-06-11 2016-06-12 Rezultati
DM-JDM (50m) 2016 Mellansvenska Köping Mellansvenska Simförbundet 2016-06-11 2016-06-12 Rezultati
DM/JDM (50m), Stockholm Eriksdalsbadet Järfälla & Stockholms simförbund 2016-06-11 2016-06-12 Rezultati
DM/JDM Skåne-Blekinge Tobisviksbadet, Simrishamn Ystads Simsällskap / Österlensim 2016-06-11 2016-06-12 Rezultati
Märsky-uinnit Helsinki Helsingfors Simsällskap 2016-06-11 2016-06-11 Rezultati
Nordea Midsommer Cup Ikast ISK 2016-06-11 2016-06-12 Rezultati
Östsvenska DM/JDM/UGP3 50m Ljungby Östsvenska/Ljungby SS 2016-06-11 2016-06-12 Rezultati
Risösim Sollefteå Sollefteå Allmänna Simsällskap 2016-06-11 2016-06-12 Rezultati
DM/JDM & UGP 3 (50m) 2016 VSSF Trollhättan VSSF & Trollhättans SS 2016-06-10 2016-06-12 Rezultati
Rollo-uinnit 2016 Tampere TaTU/UiTa 2016-06-10 2016-06-12 Rezultati
Staffansplumset Staffanstorp Sk Triton 2016-06-06 2016-06-06 Rezultati
Citadellsim 2016 Landskrona Landskrona Simsällskap 2016-06-04 2016-06-05 Rezultati
UGP 3, Täby Täby Täby Sim 2016-06-04 2016-06-05 Rezultati
UGP3-Eriksdal Stockholm Spårvägen sim 2016-06-04 2016-06-05 Rezultati
Ungdoms-GP 3 Eskilstuna Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2016-06-04 2016-06-05 Rezultati
Seriesimskval div1 Burlöv SK Sydsim 2016-06-03 2016-06-03 Rezultati
Klubmesterskaber Nyborg Svømmeklub Nyborg Svømme- og Badeland Nyborg Svømmeklub 2016-05-31 2016-06-04 Rezultati
Gurrasimmet Gustavsbergsbadet, Gustavsberg Gustavsbergs Simsällskap 2016-05-29 2016-05-29 Rezultati
Medley Cup 2016 Åkersberga Åkersberga Simsällskap 2016-05-29 2016-05-29 Rezultati
Silverdoppet 2016 Sala Sala Simsällskap 2016-05-29 2016-05-29 Rezultati
UBSS Perstävling Bro Simhall UBSS 2016-05-29 2016-05-29 Rezultati
Utmanaren, Täby Sim Täby Täby Sim 2016-05-29 2016-05-29 Rezultati
Arvo - Kisat Pori Porin Uimaseura 2016-05-28 2016-05-28 Rezultati
Kansalliset kisat Kotka Uimaseura Aquila 2016-05-28 2016-05-28 Rezultati
Lohiuinnit 2016 Oulu Oulun Lohet 2016-05-28 2016-05-29 Rezultati
Næstved Swimcup 2016 Næstved Svømmehal Næstved Svømmeafdeling 2016-05-28 2016-05-29 Rezultati
Neptuniaden 2016 Eriksdalsbadet, Stockholm Simklubben Neptun 2016-05-28 2016-05-29 Rezultati
Simiaden Regionsfinal, Kristianstad Kristianstad Kristianstads SLS 2016-05-28 2016-05-29 Rezultati
Spar Nord Hørsholm Cup 2016 Hørsholm Svømmehal Hørsholm Svømmeforening 2016-05-28 2016-05-29 Rezultati
UGP3 Malmö Malmö Kappsimningsklubb 2016-05-28 2016-05-29 Rezultati
Dronning Dorothea Cup 2016 Slotssøbadet Kolding Svømmeklub 2016-05-27 2016-05-29 Rezultati
Filbyter Cup Linköping LASS 2016-05-27 2016-05-29 Rezultati
H.C. Andersen Swim Cup Universitetssvømmehallen, Odense STO 2016-05-27 2016-05-29 Rezultati
Laxaleken 2016 Simstadion/Brottet SK Laxen 2016-05-27 2016-05-29 Rezultati
Speedo Open 2016 Mölndal Mölndals Allmänna Simsällskap 2016-05-27 2016-05-29 Rezultati
Fyn Hold 2 Nyborg Svømme- og Badeland Nyborg Svømmeklub 2016-05-21 2016-05-21 Rezultati
Kuopion Kevätuinnit 2016 Kuopio Kuopion Uimaseura 2016-05-21 2016-05-21 Rezultati
SM Parasimning Sundsvall Solens IF 2016-05-21 2016-05-22 Rezultati
Speedo A6 Cup 2016 Jyllinge A6 Swim 2016-05-21 2016-05-22 Rezultati
ZOGGS -uinnit Tampere Uinti Tampere 2016-05-21 2016-05-21 Rezultati
Copenhagen Alm. Brand Bank Cup 2016 Bellahøj Svømmestadion Hovedstadens Svømmeklub 2016-05-20 2016-05-22 Rezultati
Vantaa Games Tikkurilan uimahalli, Vantaa Vanders 2016-05-20 2016-05-21 Rezultati
HP Holding AB Korsvirkessim Ystad Grand Prix 1 Ystad Ystads Simsällskap 2016-05-14 2016-05-15 Rezultati
Jöns Svanbergsimmet Uppsala Upsala Simsällskap 2016-05-14 2016-05-15 Rezultati
Koskikara-uinnit 2016 Jämsä Jämsänkosken Ilves 2016-05-14 2016-05-14 Rezultati
Laviaarit Espoonlahti Cetus 2016-05-14 2016-05-15 Rezultati
Sydsim Swim Meet Burlöv SK Sydsim 2016-05-14 2016-05-15 Rezultati
TYR Challenger Meet 2016 Täby Täby Sim 2016-05-14 2016-05-15 Rezultati
Väski-uinnit 2016 Raisio Raision Urheilijat Ry / Uintijaosto 2016-05-14 2016-05-14 Rezultati
Rosenlundsbadet Sprint 2016 Jönköping Jönköping Simsällskap 2016-05-13 2016-05-15 Rezultati
LÖDDE MEET 2016 Löddeköpinge Simklubben Lödde 2016-05-07 2016-05-08 Rezultati
Tampereen Avoimet MestaruusUinnit Tampere Tampereen Uinnin Tuki Ry 2016-05-07 2016-05-07 Rezultati
Toukouinnit 2016 Imatra imatra Uinti Imatra 2016-05-07 2016-05-07 Rezultati
Vårsimiaden Skellefteå Skelleftesim S.34 2016-05-07 2016-05-07 Rezultati
Vårsimiaden Final 2016 VSSF Göteborg Västsvenska Simförbundet 2016-05-07 2016-05-07 Rezultati
VÅRSIMIADEN FINAL 2016, Mellansvenska Karlskoga Karlskoga Simförening, Mellansvenska Simförbundet 2016-05-07 2016-05-08 Rezultati
Vårsimiaden Regionsfinal 2016, Väsby Vilundabadet(UpplandsVäsby) Väsby SS 2016-05-07 2016-05-08 Rezultati
Vårsimiaden Regionsfinal Kalmar 2016 Kalmar Kalmar Simsällskap 2016-05-07 2016-05-08 Rezultati
Vårsimiaden Regionsfinal, Östersund Storsjöbadet, Östersund SK Ägir 2016-05-07 2016-05-08 Rezultati
Holbæk Youth Festival 2016 Holbæk Holbæk Svømmeklub 2016-05-06 2016-05-08 Rezultati
Masters-SM (25m) 2016 Helsingborg Helsingborgs Simsällskap 2016-05-06 2016-05-08 Rezultati
Dejecupen 2016 Deje Deje Simsällskap 2016-05-05 2016-05-05 Rezultati
Føroyameistarastevnan 2016 (25m) Svimjihøllin í Gundadali Svimjisamband Føroya 2016-05-05 2016-05-07 Rezultati
Hela-uinnit 2016 Turku åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ja Aurajoen Uinti 2016-05-05 2016-05-05 Rezultati
Serie-Sims kval till division 3 Malmö Malmö Kappsimningsklubb 2016-04-30 2016-04-30 Rezultati
Tyr Swim 2016 Karlskrona Karlskrona Simsällskap 2016-04-30 2016-04-30 Rezultati
Handelsbanken Farum Cup 2016 Farum Svømmehal Farum Svømmeklub 2016-04-29 2016-05-01 Rezultati
Hjørring Park Vendia Swim Cup 2016 Vandhuset Park Vendia Svømmeklubben S68 2016-04-29 2016-05-01 Rezultati
Ullbergstrofén 2016 Göteborg Valhallabadet Göteborg Sim 2016-04-29 2016-05-01 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt, Motala Motala Motala SS 2016-04-24 2016-04-24 Rezultati
Grand Prix 2015-2016, 3.osakilpailu Tampere TaTU/UiTa 2016-04-23 2016-04-24 Rezultati
KVARKEN GAMES 2016 Vaasa Vaasan Uimaseura – Vasa Simsällskap (VUS-VSS) 2016-04-23 2016-04-24 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt, Haninge (Södertörn) Haninge-Torvalla simhall Södertörns SS 2016-04-23 2016-04-24 Rezultati
VårSimiaden Distrikt, Hässleholm Hässleholm S 71 2016-04-23 2016-04-24 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt, Höganäs Höganäs Sportcenter Höganäs SS 2016-04-23 2016-04-24 Rezultati
VårSimiaden Distrikt, Kristinehamn Kristinehamn Mellansvenska SF/Kristinehamns SS/Filipstads SK 2016-04-23 2016-04-23 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt, Ljungby Ljungby Ljungby Simsällskap 2016-04-23 2016-04-23 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt, Nacka (Skuru) Nacka Skuru 2016-04-23 2016-04-24 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt, Nässjö Nässjö Nässjö SLS 2016-04-23 2016-04-23 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt, Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamns Simsällskap 2016-04-23 2016-04-23 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt, Skövde Skövde Skövde SS 2016-04-23 2016-04-24 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt, Södertälje Södertälje,Sydpoolen Södertälje SS 2016-04-23 2016-04-24 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt, Strängnäs Strängnäs Strängnäs Simklubb 2016-04-23 2016-04-23 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt, Trollhättan Trollhättan Trollhättans SS 2016-04-23 2016-04-24 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt, Uppsala Tvl omr 1 Uppsala Upsala Simsällskap i samarbete med MSS 2016-04-23 2016-04-23 Rezultati
Vårsimiaden Distrikt, Vellinge Vellinge Vellinge Näsets SK 2016-04-23 2016-04-24 Rezultati
JM/MU 2016 Klaksvíkar Svimjihøll Svimjisamband Føroya 2016-04-22 2016-04-23 Rezultati
Norrländska Mästerskapen 2016 Umeå Umeå simsällskap 2016-04-22 2016-04-24 Rezultati
FynKval2, 2016 Universitetssvømmehallen, Odense STO 2016-04-16 2016-04-16 Rezultati
Kaukaveden Kevätuinnit Kajaani Kajaanin Uimaseura ry 2016-04-16 2016-04-16 Rezultati
Student-SM i simning Högevallsbadet, Lund Teknologkårens IF 2016-04-16 2016-04-16 Rezultati
XV Turku Junior Games Impivaaran uimahalli, Turku Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 2016-04-16 2016-04-16 Rezultati
Gentofte Open 2016 - Langbane Kildeskovshallen, Gentofte Gentofte Svømmeklub 2016-04-15 2016-04-17 Rezultati
Herning Open 2016 Herning Svømmehal Herning Svømmeklub 2016-04-15 2016-04-17 Rezultati
Triton Arena Open East Killbride Badet, Ballerup Triton Ballerup 2016-04-15 2016-04-17 Rezultati
Danish Open 2016 Bellahøj Svømmestadion Dansk Svømmeunion 2016-04-13 2016-04-17 Rezultati
Seriesim division 1 deltävling 4 2015/16 Högevallsbadet, Lund SK Poseidon 2016-04-10 2016-04-10 Rezultati
Seriesim Division 2, Stockholm Täby Täby Sim 2016-04-10 2016-04-10 Rezultati
32:a Mora Cup Mora SS Mora 2016-04-09 2016-04-10 Rezultati
Arena Cup Enköping Simklubben ENA 2016-04-09 2016-04-09 Rezultati
Falkenberg Race 2016 Klitterbadet, Falkenberg Falkenbergs Simklubb 2016-04-09 2016-04-10 Rezultati
Forever Games Tikkurilan uimahalli, Vantaa Vanders 2016-04-09 2016-04-09 Rezultati
Glasriket Cup Växjö Växjö Simsällskap 2016-04-09 2016-04-10 Rezultati
HärnöRacet Härnösand Härnösands Simsällskap 2016-04-09 2016-04-10 Rezultati
Järfälla Nationella Jakobsbergs Simhall Järfälla Simsällskap 2016-04-09 2016-04-10 Rezultati
Joensuu INTERSPORT-uinnit 2016 Joensuu Joensuun Uimaseura ry 2016-04-09 2016-04-09 Rezultati
LeWa Sport Cup Motala Motala SS 2016-04-09 2016-04-10 Rezultati
Medleys Simutmaning Tyresö Aquarena Medley 2016-04-09 2016-04-09 Rezultati
ÖjebySpelen 2016 Öjebyn Piteå Sim 2016-04-09 2016-04-10 Rezultati
Paisuntakrooloot XXXVI Seinäjoki Seinäjoen Uimarit -58 2016-04-09 2016-04-09 Rezultati
Seriesim Div 3B Höganäs Sportcenter Höganäs SS 2016-04-09 2016-04-09 Rezultati
Seriesim div.2 avd. 4 Vellinge VNSK 2016-04-09 2016-04-09 Rezultati
Seriesim Omg 4 - Div 3A Osby Osby Simsällskap / Skånesim 2016-04-09 2016-04-09 Rezultati
TYR Swim Vänamo Värnamo simhall Värnamo Simsällskap 2016-04-09 2016-04-09 Rezultati
US-Cupen 2016 UDDEVALLA Uddevalla Sim 2016-04-09 2016-04-09 Rezultati
Västerås Meet 2016 Västerås Västerås Simsällskap 2016-04-09 2016-04-10 Rezultati
Øst Årgang Ringsted Svømmeklub Dansk Svømmeunion 2016-04-08 2016-04-10 Rezultati
Vest Årgang Thisted Hallen Dansk Svømmeunion 2016-04-08 2016-04-10 Rezultati
KSK Tidsjakten våren 2016 Karlshamn Karlshamns Simklubb 2016-04-03 2016-04-03 Rezultati
Moelven Cup Säffle Säffle SS 2016-04-03 2016-04-03 Rezultati
Strängnäs Simcup 2016 Strängnäs Strängnäs Simklubb 2016-04-03 2016-04-03 Rezultati
Aquarena Race 2016 Söderhamn Söderhamns Simsällskap 2016-04-02 2016-04-02 Rezultati
Höglandsdoppet Nässjö Nässjö SLS 2016-04-02 2016-04-03 Rezultati
Nationella Knattesimmet Mariehamn IF Åland 2016-04-02 2016-04-03 Rezultati
Nuorisouinnit 2016 Oulu Oulun Uinti 2016-04-02 2016-04-03 Rezultati
Öresund Meeting 2016 Helsingborg Helsingborgs Simsällskap 2016-04-02 2016-04-03 Rezultati
Späckhuggarsim Karlsrobadet, Eslöv Eslövs simsällskap 2016-04-02 2016-04-02 Rezultati
Swim Open Stockholm Stockholm Swedish Swimming Federation 2016-03-30 2016-04-02 Rezultati
V.E.R 2016 Vellinge Vellinge Näsets SK 2016-03-28 2016-03-28 Rezultati
SM/NSM (50 m) 2016 Helsinki Helsingfors Simsällskap 2016-03-24 2016-03-28 Rezultati
ARENA-uinnit 2016 Raisio Raision Urheilijat Ry / Uintijaosto 2016-03-19 2016-03-19 Rezultati
Hauki-uinnit 2016 Haukipudas Haukiputaan Heitto 2016-03-19 2016-03-19 Rezultati
Fredagsrace 2 2016 Västerås Västerås Simsällskap 2016-03-18 2016-03-18 Rezultati
Øst Junior/Senior Langbane East Killbride Badet, Ballerup Dansk Svømmeunion 2016-03-18 2016-03-20 Rezultati
Vestmesterskaber Senior/Junior Langbane Aarhus Svømmestadion Dansk Svømmeunion 2016-03-18 2016-03-20 Rezultati
Tensta cup 2 2016 Tensta simhall Spårvägen Simförening 2016-03-17 2016-03-17 Rezultati
ÅSS Öppna Åkersberga Åkersberga simsällskap 2016-03-13 2016-03-13 Rezultati
Lödde Öppna 2016 Löddeköpinge SK Lödde 2016-03-13 2016-03-13 Rezultati
Nya Arena Vilunda Knatte 2016 Vilundabadet, Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2016-03-13 2016-03-13 Rezultati
Caroline af Ugglas knattesim 2016 Bro UBSS 2016-03-12 2016-03-12 Rezultati
DGI Landsmesterskab 2016 Ikast svømmescenter DGI svømning 2016-03-12 2016-03-13 Rezultati
Fynske Årgangsmesterskaber 2016 Vollsmose Svømmehal, Odense STO 2016-03-12 2016-03-13 Rezultati
Fynske Børnemesterskaber 2016 Midtfyns Fritidscenter Ringe Svømme-Klub 2016-03-12 2016-03-12 Rezultati
Manse-Uinnit Tampere Kalevan Uintikeskus Uinti Tampere ry 2016-03-12 2016-03-12 Rezultati
Mitta-uinnit 2016 Porvoon uimahalli Borgå Simmare - Porvoon Uimarit 2016-03-12 2016-03-12 Rezultati
Östsvenska GP Jönköping Jönköping Simsällskap 2016-03-12 2016-03-13 Rezultati
SB-CUP 2016 Korsør Korsør Svømme- & Livredningsklub 2016-03-12 2016-03-13 Rezultati
Skånska öppna Masters DM 2016 Högevallsbadet, Lund SK Poseidon 2016-03-12 2016-03-12 Rezultati
Sydkystens Årgangs Cup Greve GTI Swim 2016-03-12 2016-03-13 Rezultati
UGP 2 Falköping & Trandoppet Sprint Falköping Falköpings Simsällskap 2016-03-12 2016-03-13 Rezultati
UGP 2 och Bråhögssprinten Staffanstorp Sk Triton 2016-03-12 2016-03-13 Rezultati
Ungdoms-GP 2 med ICA Maxi Simcup 2016 Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2016-03-12 2016-03-13 Rezultati
Ungdoms-GP 2 med LSS Cup 2016 Ludvika Ludvika Simsällskap 2016-03-12 2016-03-13 Rezultati
Ungdoms-GP 2, Åkersberga Åkersberga - Söra simhall Åkersberga SS 2016-03-12 2016-03-13 Rezultati
Ungdoms-GP 2, Eriksdalsbadet Stockholm Stockholmspolisens IF Simförening 2016-03-12 2016-03-13 Rezultati
Ungdoms-GP 2, Göteborg Göteborg GSim och S02 2016-03-12 2016-03-13 Rezultati
Ungdoms-GP 2, Löddeköpinge Löddeköpinge SK Lödde 2016-03-12 2016-03-13 Rezultati
Føroyameistarastevnan 2016 (50m) Vágur Svimjisamband Føroya 2016-03-11 2016-03-13 Rezultati
Masters-mestaruusuinnit (25 m) 2016 Kokkola KUS-GSS 2016-03-11 2016-03-13 Rezultati
Nordea Sigma Swim Birkerød Årgangscup Birkerød svømmehal Sigma Swim Birkerød 2016-03-11 2016-03-13 Rezultati
SPARBANKSCUPEN Bålsta Bålsta SK 2016-03-06 2016-03-06 Rezultati
Cetus - Games Espoonlahti Cetus 2016-03-05 2016-03-05 Rezultati
Finn & Fiffi Arena Cup Lomma Simklubben Hajen 2016-03-05 2016-03-06 Rezultati
Ica Supermarket Cup 2016 Osby Osby Simsällskap 2016-03-05 2016-03-06 Rezultati
Kevätuinnit Salo 2016 Salo Salon Uimarit ry 2016-03-05 2016-03-05 Rezultati
KM 2016 Eriksdalsbadet Simklubben Neptun 2016-03-05 2016-03-05 Rezultati
Kronborg Open Lang 2016 Helsingør Svømmehal Helsingør Svømmeklub 2016-03-05 2016-03-06 Rezultati
Länstrofén Östsvenska Växjö Växjö Simsällskap 2016-03-05 2016-03-05 Rezultati
Lunds öppna knattemästerskap - Löken Högevallsbadet, Lund SK Poseidon 2016-03-05 2016-03-05 Rezultati
Magplasket 2016 Lysekil Lysekils SS 2016-03-05 2016-03-05 Rezultati
Mikropolix-Uinnit 5.3.2016 Riihimäki Riihimäen Uimaseura RiUS ry 2016-03-05 2016-03-05 Rezultati
RSK Klubmesterskab 2016 Midtfyns Fritidscenter Ringe Svømme-Klub 2016-03-05 2016-03-06 Rezultati
Sandaredssimmet Sandared Simklubben 1970 2016-03-05 2016-03-06 Rezultati
Skomakardoppet 2016 Hallsberg Hallsberg-Kumla Simklubb 2016-03-05 2016-03-06 Rezultati
TYR Vantaa Junior Meet 2016 Vantaa Simmis Wanda 2016-03-05 2016-03-06 Rezultati
Nyborg ÅrgangsCup 2016 Nyborg Idrætscenter Nyborg Svømmeklub 2016-03-04 2016-03-06 Rezultati
Spektrum Odder Swim Cup 2016 Odder Svømmehal Odder Svømmeklub 2016-03-04 2016-03-06 Rezultati
Sparbanken i Karlshamn Cup 2016 Karlshamn Karlshamns Simklubb 2016-02-28 2016-02-28 Rezultati
BILTEMA Apladalen Sprint Värnamo Värnamo Simsällskap 2016-02-27 2016-02-27 Rezultati
Borås Speedo Meet Borås, Borås Simarena Simklubben Elfsborg 2016-02-27 2016-02-28 Rezultati
Falu SkinsGames 2016 Lugnet, Falun Falu SS 2016-02-27 2016-02-28 Rezultati
FynRundt 2 Nyborg Idrætscenter FynSvøm og Nyborg Svømmeklub 2016-02-27 2016-02-27 Rezultati
SPIFs Go the Distance Eriksdalsbadet Stockholmspolisens IF Simförening 2016-02-27 2016-02-28 Rezultati
Umestänket 2016 Umeå Simhall Umeå Simsällskap 2016-02-27 2016-02-28 Rezultati
Kringelsim 2016 Södertälje Södertälje Simsällskap 2016-02-20 2016-02-21 Rezultati
Kristina Cruises Uinnit Kotka Uimaseura Aquila 2016-02-20 2016-02-20 Rezultati
Kvantum cup Boden Luleå simsällskap 2016-02-20 2016-02-21 Rezultati
LSS Väsman Open 2016 Ludvika Ludvika Simsällskap 2016-02-20 2016-02-21 Rezultati
Nokian SuperSekarit Nokia Nokian Pyry, Uintijaosto 2016-02-20 2016-02-20 Rezultati
OF-Sprint 2016 Markaryd Markaryds Simsällskap 2016-02-20 2016-02-20 Rezultati
Oulun uinnit 2016 Oulu Oulun Uinti 2016-02-20 2016-02-21 Rezultati
S 71-Cup Hässleholm S 71 2016-02-20 2016-02-20 Rezultati
Sollentuna simfestival 2016 Sollentuna Turebergs simklubb 2016-02-20 2016-02-21 Rezultati
Sundsvall Sim 2016 Sundsvall Sundsvalls Simsällskap 2016-02-20 2016-02-21 Rezultati
Tyresö Knatte Tyresö Tyresö Simsällskap 2016-02-20 2016-02-20 Rezultati
XXXIII Oskarin Uinnit Jyväskylä Swimming Jyväskylä 2016-02-20 2016-02-20 Rezultati
Linnauinnit 2016 Savonlinna Savonlinnan Uimaseura 2016-02-14 2016-02-14 Rezultati
Danske Mesterskaber for Årgangshold - uofficielle Vesterbro Svømmehal Sigma m.fl. 2016-02-13 2016-02-14 Rezultati
Jeppis uinnit Pietarsaari JS-PU 2016-02-13 2016-02-13 Rezultati
Laskiaisuinnit Helsinki HTU Stadi 2016-02-13 2016-02-13 Rezultati
Malmö Open 2016 Hylliebadet Malmö FIFH, MKK 2016-02-13 2016-02-14 Rezultati
Världscuptävling och Skandinaviska Mästerskapen i vintersim 2016 Skellefteåälv Skelleftesim S.34 Darkandcold 2016-02-13 2016-02-13 Rezultati
Viking Line -uinnit Turku Aurajoen Uinti 2016-02-13 2016-02-13 Rezultati
Bålsta Swim Open Bålsta Bålsta SK 2016-02-07 2016-02-07 Rezultati
Öppna Masters DM Kungsbacka Kungsbacka Simsällskap och Göteborgs Sim 2016-02-07 2016-02-07 Rezultati
Öppna Roslagsmästerskapen 2016 Norrtälje nya badhus Norrtälje Simklubb 2016-02-07 2016-02-07 Rezultati
TäbySim Utmanare Täby Täby Sim 2016-02-07 2016-02-07 Rezultati
Alm Brand Bank Cup Blovstrød Svømmehal Sigma Swim Allerød 2016-02-06 2016-02-07 Rezultati
Brøndby Swim Cup 2016 Nørregård Svømmehal Svømmeklubben Vest Brøndby 2016-02-06 2016-02-07 Rezultati
Dronksim Bråhögsbadet Sk Triton 2016-02-06 2016-02-07 Rezultati
Grand Prix 2015-2016, 2.osakilpailu Oulu Oulun Lohet 2016-02-06 2016-02-07 Rezultati
KemTu-uinnit Kemi Kemin Työväen Uimarit ry 2016-02-06 2016-02-07 Rezultati
Nurmijärven Uinti Talvikisat Rajamäki Nurmijärven Uinti ry 2016-02-06 2016-02-06 Rezultati
NUSS Yngre 2016 Örebro Örebro Simallians 2016-02-06 2016-02-07 Rezultati
SOIS Medley Cup Badhuset Kaskad Skene Skene Sim o Idrottssällskap 2016-02-06 2016-02-06 Rezultati
Talviuinnit Myyrmäen uimahalli, Vantaa Vanders 2016-02-06 2016-02-06 Rezultati
Tyr Sprint Meet Burlöv SK Sydsim 2016-02-06 2016-02-07 Rezultati
DM Årgang (DÅM-K gr. 1) Bellahøj Svømmestadion Dansk Svømmeunion 2016-02-05 2016-02-07 Rezultati
NUSS äldre Linköping LASS 2016-02-05 2016-02-07 Rezultati
Freestyle Cup Eriksdalsbadet SKK 2016-01-31 2016-01-31 Rezultati
Medley Race 2016 Pilehave skolen, Vallensbæk VI39 Vallensbæk svømmeklub 2016-01-31 2016-01-31 Rezultati
Limfjordscup 2016 Struer Svømmehal Struer Svømmeklub 2016-01-30 2016-01-31 Rezultati
Speedo Carnival Espoonlahti Cetus 2016-01-30 2016-01-30 Rezultati
Swedish Grand Prix Hylliebadet, Malmö Malmö KK, Svensk Simidrott 2016-01-30 2016-01-31 Rezultati
UGP 1 & 2, Västervik Västervik Västerviks SS 2016-01-30 2016-01-31 Rezultati
UGP 1 2016, Trelleborg Trelleborg Trelleborg Sim 2016-01-30 2016-01-31 Rezultati
UGP 1 och ENA-sprinten Enköping Simklubben ENA 2016-01-30 2016-01-31 Rezultati
UGP 1 och SUSS - 2016 Borlänge Borlänge Simsällskap 2016-01-30 2016-01-31 Rezultati
UGP 1 Varberg Varberg Varbergs Sim 2016-01-30 2016-01-31 Rezultati
UGP 1, Eriksdalsbadet Stockholm SKK 2016-01-30 2016-01-31 Rezultati
UGP 1, Södertörn Haninge Södertörns SS 2016-01-30 2016-01-31 Rezultati
UGP1 & OLKA Sprint, Alingsås Alingsås Alingsås SLS 2016-01-30 2016-01-30 Rezultati
UGP1 och ebo sprintcup, Eslöv Eslöv Eslövs simsällskap 2016-01-30 2016-01-31 Rezultati
XXX Turku Super Games Impivaaran uimahalli, Turku Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 2016-01-30 2016-01-30 Rezultati
Seriesim Div. 2. Omgång 3 Ystad Ystads Simsällskap 2016-01-24 2016-01-24 Rezultati
David Lega Cup Mölndal Mölndals Allmänna Simsällskap 2016-01-23 2016-01-23 Rezultati
Kempele-uinnit Kempele Kempeleen Pyrintö 2016-01-23 2016-01-24 Rezultati
Oskarshamns Sprinten Oskarshamn Oskarshamns Simsällskap 2016-01-23 2016-01-24 Rezultati
Regionsmesterskaber Region Nordjylland 2016, Aabybro DGI-Huset, Aabybro Dansk Svømmeunion Region Nordjylland & Aabybro IF Svømning 2016-01-23 2016-01-24 Rezultati
Repayopen Skellefteå Skelleftesim S.34 2016-01-23 2016-01-24 Rezultati
Seriesim div 4 omg 3 Vikenbadet Furulund SS Iden 2016-01-23 2016-01-23 Rezultati
Seriesim division 1 Bråhögsbadet Skånesim och Sk Triton 2016-01-23 2016-01-23 Rezultati
Simmis-uinnit Helsinki Helsingfors Simsällskap 2016-01-23 2016-01-23 Rezultati
Sollefteå Open Sollefteå Sollefteå Allmänna Simsällskap 2016-01-23 2016-01-24 Rezultati
Vinterneptuniaden 2016 Eriksdalsbadet, Stockholm Simklubben Neptun 2016-01-23 2016-01-24 Rezultati
Arena Lyngby Open 2016, Stadion Lyngby Stadion Lyngby Svømmeklub 2016-01-22 2016-01-24 Rezultati
Arena Lyngby Open 2016, Trongården Trongårdens Svømmehal Lyngby Svømmeklub 2016-01-22 2016-01-24 Rezultati
Tensta cup 1 Tensta simhall Spårvägen Simförening 2016-01-21 2016-01-21 Rezultati
Jääkarhu-uinnit Tampere TaTU Tampere 2016-01-16 2016-01-16 Rezultati
Minimani Games 2016 Kokkola KUS-GSS 2016-01-16 2016-01-16 Rezultati
Østdansk Masters Mesterskab Herfølge Svømmehal Køge Svømmeklub/Dansk Svømmeunion 2016-01-16 2016-01-16 Rezultati
Super Challenge 2016 Pieksämäki Pieksämäen uimahalli Pieksän Kuutit 2016-01-16 2016-01-16 Rezultati
TYR-uinnit 2016 Raisio Raision Urheilijat Ry / Uintojaosto 2016-01-16 2016-01-16 Rezultati
Duvedoppet 2016 Katrineholm Katrineholms Simsällskap 2016-01-10 2016-01-10 Rezultati
Höganäs Swim Meet Höganäs Höganäs SS 2016-01-09 2016-01-10 Rezultati
Nytårsstævne 2016 Midtfyns Fritidscenter Ringe Svømme-Klub 2016-01-09 2016-01-09 Rezultati
Viriilit Vinstat Espoonlahti Cetus 2016-01-09 2016-01-09 Rezultati
Palles Minne - TYR CUP 2016 Bollnäs Bollnäs Simsällskap 2016-01-05 2016-01-06 Rezultati
DM-H 2015 Åben Klasse, 1. Division Farum Svømmehal Dansk Svømmeunion 2015-12-19 2015-12-20 Rezultati
DM-H 2015 Åben Klasse, Svømmeligaen Kastrup Svømmehal Dansk Svømmeunion 2015-12-19 2015-12-20 Rezultati
KM Spårvägen 2015 Vällingby Spårvägen Simförening 2015-12-18 2015-12-18 Rezultati
Espoo Swim Games Espoonlahti Cetus 2015-12-13 2015-12-13 Rezultati
Julestævne 2015 Slagelse Svømmehal Slagelse Svømmeklub 2015-12-13 2015-12-13 Rezultati
Täby Sim KM Täby Täby Sim 2015-12-13 2015-12-13 Rezultati
Joulu-uinnit Raisio Raision Urheilijat Ry / Uintijaosto 2015-12-12 2015-12-12 Rezultati
Klubbmästerskap 2015 Umeå Umeå Simsällskap 2015-12-12 2015-12-12 Rezultati
Luciasimmet Eriksdalsbadet Eriksdalsbadet, Stockholm Simklubben Neptun 2015-12-12 2015-12-13 Rezultati
Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 2 Taastrup Svømmehal Dansk Svømmeunion 2015-12-12 2015-12-13 Rezultati
SK ENA:s öppna KM 2015 Enköping SK ENA 2015-12-12 2015-12-12 Rezultati
UBSS KM2015 Bro simhall UBSS 2015-12-12 2015-12-12 Rezultati
Vestdanske Årgangsmesterskaber Grp 2 Holstebro Badeland Dansk Svømmeunion 2015-12-12 2015-12-13 Rezultati
Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 1 ???? Dansk Svømmeunion 2015-12-11 2015-12-13 Rezultati
Vestdanske Årgangsmesterskaber Grp 1 Universitetshallen, Odense Dansk Svømmeunion 2015-12-11 2015-12-13 Rezultati
GSK Adventsstævne 2015 Glostrup Glostrup Svømmeklub 2015-12-06 2015-12-06 Rezultati
Tonttu-Uinnit Helsinki HTU Stadi 2015-12-06 2015-12-06 Rezultati
Wasasimmet Filipstad Filipstads Simklubb 2015-12-06 2015-12-06 Rezultati
Affärsverken Cup 2015 Karlskrona Karlskrona Simsällskap 2015-12-05 2015-12-05 Rezultati
DM-H 2015 Åben Klasse, 3. Division Viborg Svømmehal Dansk Svømmeunion 2015-12-05 2015-12-06 Rezultati
DM-H 2015 Åben Klasse, 4. Division Gr. 2 Midtfyns Fritidscenter Dansk Svømmeunion 2015-12-05 2015-12-06 Rezultati
DM-H Åben klasse, 2. Division Svømmecenter Falster Dansk svømmeunion 2015-12-05 2015-12-06 Rezultati
Joulukarkelot Tikkurilan uimahalli, Vantaa Vanders 2015-12-05 2015-12-05 Rezultati
Joulukuunkisat 2015 Oulu Oulun Uinti 2015-12-05 2015-12-05 Rezultati
Julklappsdoppet 2015 Eriksdalsbadet / Stockholm Spårvägen Simförening 2015-12-05 2015-12-06 Rezultati
Julklappsplasket 2015 Ljungby Ljungby Simsällskap 2015-12-05 2015-12-05 Rezultati
Snapphanesimmet Hässleholm S 71 2015-12-05 2015-12-05 Rezultati
TomteCupen Nässjö Nässjö SLS 2015-12-05 2015-12-05 Rezultati
Öviksracet 2015 Örnsköldsvik Örnsköldsviks Allmänna Simsällskap 2015-12-04 2015-12-06 Rezultati
Sum-Sim Riksfinal 2015 Valhallabadet, Göteborg SSF & Västsvenska SF 2015-12-04 2015-12-06 Rezultati
JSB´s Tidsjakt 2015 Karlshamn Karlshamns Simklubb 2015-11-29 2015-11-29 Rezultati
Serie-Sim Division 1 Hylliebadet, Malmö Skånesim/Malmö Kappsimningsklubb 2015-11-29 2015-11-29 Rezultati
Serie-Sim Division 4 Hylliebadet, Malmö Skånesim/Malmö Kappsimningsklubb 2015-11-29 2015-11-29 Rezultati
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial Göteborg SK S02 2015-11-28 2015-11-29 Rezultati
Medleys Simutmaning Tyresö Medley 2015-11-28 2015-11-28 Rezultati
Seriesim Div 3 Hässleholm S 71 2015-11-28 2015-11-28 Rezultati
Seriesim Division 2 Omgång 2 Tolvåkersbadet, Löddeköpinge SK Lödde 2015-11-28 2015-11-28 Rezultati
Sparbanken Rekarne Simcup 2015 Eskilstuna Eskilstuna Simklubb 2015-11-28 2015-11-29 Rezultati
Ikäkausimestaruusuinnit (25 m) Seinäjoki Seinäjoen Uimarit -58 2015-11-27 2015-11-29 Rezultati
Køge Open 2015 Herfølge Herfølge Svømmehal Køge Svømmeklub 2015-11-27 2015-11-29 Rezultati
Køge Open 2015 Køge Køge Svømmeland Køge Svømmeklub 2015-11-27 2015-11-29 Rezultati
Masters SM 50m Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap / SSF 2015-11-27 2015-11-28 Rezultati
DM-K & DJM-K Gladsaxe Svømmehal Dansk Svømmeunion 2015-11-26 2015-11-29 Rezultati
Fyn kval 2, 2015 Universitets svømmehal, Odense Frem Odense 2015-11-26 2015-11-26 Rezultati
Höstsimiaden 2015 Katrineholm Katrineholm Katrineholms Simsällskap 2015-11-22 2015-11-22 Rezultati
Höstsimiaden 2015, Veddige Veddige Simhall, Veddige VSSF & Varberg Sim 2015-11-22 2015-11-22 Rezultati
Höstsimiaden 2015, Åkersberga Åkersberga Åkersberga SS & Stockholms simförbund 2015-11-21 2015-11-22 Rezultati
Höstsimiaden 2015, Borås Borås Simarena VSSF & SK Elfsborg 2015-11-21 2015-11-22 Rezultati
Höstsimiaden 2015, Eriksdalsbadet Eriksdalsbadet Stockholmspolisens SF & Stockholms simförbund 2015-11-21 2015-11-22 Rezultati
Höstsimiaden 2015, Nässjö Nässjö Nässjö SLS 2015-11-21 2015-11-22 Rezultati
Höstsimiaden 2015, Osby Osby Osby Simsällskap 2015-11-21 2015-11-22 Rezultati
Höstsimiaden 2015, Öjebyn Öjebyn PiteåSim 2015-11-21 2015-11-22 Rezultati
Höstsimiaden 2015, Östersund Storsjöbadet, Östersund SK Ägir 2015-11-21 2015-11-22 Rezultati
Höstsimiaden 2015, Säffle Tvl 3 Säffle Säffle SS 2015-11-21 2015-11-21 Rezultati
Höstsimiaden 2015, Staffanstorp Staffanstorp - Bråhögsbadet Skånesim och Sk Triton 2015-11-21 2015-11-22 Rezultati
Höstsimiaden 2015, Stenungsund Sundahallen, Stenungsund VSSF & S77 Stenungsund 2015-11-21 2015-11-22 Rezultati
Höstsimiaden 2015, Uppsala Fyrishov, Uppsala Upsala Simsällskap / MSSF 2015-11-21 2015-11-21 Rezultati
Höstsimiaden 2015, Västervik Västervik Västerviks SS 2015-11-21 2015-11-22 Rezultati
Höstsimiaden 2015, Växjö Växjö Växjö Simsällskap 2015-11-21 2015-11-22 Rezultati
RSK International 2015 Midtfyns Fritidscenter Ringe Svømme-Klub 2015-11-21 2015-11-22 Rezultati
SM/NSM (25 m) 2015 Espoo Cetus Espoo 2015-11-18 2015-11-22 Rezultati
Kokko-Jeppis Games 2015 Kokkola / Pietarsaari KUS-GSS / JS-PU 2015-11-14 2015-11-15 Rezultati
Lohien syyspärskeet Oulu Oulun Lohet 2015-11-14 2015-11-15 Rezultati
Sum-Sim Region 1, Härnösand Härnösand Härnösands Simsällskap 2015-11-14 2015-11-15 Rezultati
Sum-Sim Region 2 - Borlänge 2015 Borlänge Borlänge Simsällskap 2015-11-14 2015-11-15 Rezultati
SUM-SIM Region 3, Södertälje Södertälje Södertälje Simsällskap 2015-11-14 2015-11-15 Rezultati
Sum-Sim Region 4 Jönköping 2015 Jönköping Jönköpings Simsällskap 2015-11-14 2015-11-15 Rezultati
Sum-Sim Region 5 - VSSF Göteborg VSSF 2015-11-14 2015-11-15 Rezultati
Sum-Sim region 6, Lund Högevallsbadet, Lund SK Poseidon / SSF 2015-11-14 2015-11-15 Rezultati
Toivo Virtasen muistokilpailut Pirkkola, Helsinki Helsingin Uimarit 2015-11-14 2015-11-14 Rezultati
Vikingadoppet 2015 Vikenbadet, Furulund SS Iden 2015-11-14 2015-11-15 Rezultati
Ållebergsdoppet 2015 Falköping Falköpings Simsällskap 2015-11-08 2015-11-08 Rezultati
Fyn Kval 1 Vollsmose Svømmehal, Odense STO 2015-11-08 2015-11-08 Rezultati
Osuuspankki-uinnit Mikkeli Mikkelin uimaseura ry 2015-11-08 2015-11-08 Rezultati
ÅSK Games 2015 Impivaaran uimahalli, Turku Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry 2015-11-07 2015-11-07 Rezultati
Jätkänkynttiläuinnit Rovaniemi Swimming Club Rovaniemi 2015-11-07 2015-11-08 Rezultati
Kalundborg Swim Cup 2015 Kalundborg Svømmehal Kalundborg Svømmeklub 2015-11-07 2015-11-08 Rezultati
Københavnske Åben Masters 2015 Kastrup Svømmehal KVIK Kastrup 2015-11-07 2015-11-07 Rezultati
Nokian Junnumestaruus-Uinnit Nokia Nokian Pyry 2015-11-07 2015-11-07 Rezultati
Sim à Lund - GUL Challenge Högevallsbadet, Lund SK Poseidon 2015-11-07 2015-11-08 Rezultati
Tureberg knatte cup 2015 Sollentuna Turebergs simklubb 2015-11-07 2015-11-07 Rezultati
Alm.Brand Bank Aalborg Cup Haraldslund Svømmehal Aalborg Svømmeklub 2015-11-06 2015-11-08 Rezultati
Hillerød Cup 2015 Hillerød Svømmehal Hillerød Svømmeklub 2015-11-06 2015-11-08 Rezultati
Vestkyst Cup 2015 UC Syddanmarks svømmehal Esbjerg Svømmeklub 2015-11-06 2015-11-08 Rezultati
SM/JSM (25m) 2015 Helsingborg SSF & Helsingborgs Simsällskap 2015-11-04 2015-11-08 Rezultati
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Espoo Cetus 2015-10-31 2015-11-01 Rezultati
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Vantaa Vanders 2015-10-31 2015-11-01 Rezultati
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Tampere TaTU/UiTa 2015-10-31 2015-11-01 Rezultati
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Jyväskylä SWIM 2015-10-31 2015-11-01 Rezultati
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Vaasa VUS-VSS 2015-10-31 2015-11-01 Rezultati
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Oulu HaHe, KemPy, OuLo, OU 2015-10-31 2015-11-01 Rezultati
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Salo SalU 2015-10-31 2015-11-01 Rezultati
Regionale Årgangsmesterskaber gruppe 1 Herlufsholm svømmehal Herlufsholm Svømmeklub 2015-10-31 2015-11-01 Rezultati
Regionale Årgangsmesterskaber gruppe 2+3 Næstved svømmehal Herlufsholm Svømmeklub 2015-10-31 2015-11-01 Rezultati
Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp.2 & 3 Birkerød Region Nordsjælland samt Sigma Swim Birkerød og Sigma Swim Allerød 2015-10-31 2015-11-01 Rezultati
Stockholm Paragames 2015 Eriksdalsbadet Spårvägen Simförening & Nacka HI 2015-10-31 2015-11-01 Rezultati
TYR Herning Grand Prix 2015 Herning Svømmehal Herning Svømmeklub 2015-10-30 2015-11-01 Rezultati
Distancestævne Taastrup Svømmehal Swim Team Taastrup 2015-10-25 2015-10-25 Rezultati
ICA Kvantum Cup 2015 Bålsta Bålsta SK 2015-10-25 2015-10-25 Rezultati
Tegnerdoppet Säffle Säffle SS 2015-10-25 2015-10-25 Rezultati
Burger King Swim 2015 Värnamo Simhall Värnamo Simsällskap 2015-10-24 2015-10-24 Rezultati
Efterårsstævne Taastrup Svømmehal Swim Team Taastrup 2015-10-24 2015-10-24 Rezultati
Jämsän Äijän uinnit 2015 Jämsä Jämsänkosken Ilves 2015-10-24 2015-10-24 Rezultati
Lödde Cup 2015 Löddeköpinge SK Lödde 2015-10-24 2015-10-25 Rezultati
Nordea Open 2015 Karlshamn Karlshamn simklubb 2015-10-24 2015-10-25 Rezultati
Novembersim 2015 Eslöv Eslövs simsällskap 2015-10-24 2015-10-25 Rezultati
Sälsimmet 2015 Njurunda Simhall Njurunda Simsällskap 2015-10-24 2015-10-25 Rezultati
HEAD to Head 2015 Eriksdalsbadet Stockholmspolisens IF Simförening 2015-10-23 2015-10-25 Rezultati
Masters-mestaruuskilpailut Turku Aurajoen Uinti, Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku 2015-10-23 2015-10-25 Rezultati
Østdanske Kortbanemesterskaber Holbæk Svømmehal Dansk Svømmeunion 2015-10-23 2015-10-25 Rezultati
Vestdanske Kortbanemesterskaber Nyborg Svømme- og Badeland Dansk Svømmeunion 2015-10-23 2015-10-25 Rezultati
Aquarapid Knattesim 2015 Sundbyberg SS04 2015-10-18 2015-10-18 Rezultati
SwimOfHope Täby Täby Sim 2015-10-18 2015-10-18 Rezultati
DM / JDM Skåne & Blekinge Ystad Ystads Simsällskap 2015-10-17 2015-10-18 Rezultati
DM/JDM 2015 (25m), Stockholm Norrtälje Norrtälje SK & Stockholms simförbund 2015-10-17 2015-10-18 Rezultati
DM/JDM 25m VSSF 2015 Skövde VSSF & Skövde SS 2015-10-17 2015-10-18 Rezultati
DM/JDM Mellansvenska Västerås Västerås Simsällskap/MSSF 2015-10-17 2015-10-18 Rezultati
DM/JDM Östsvenska Kalmar Kalmar Simsällskap 2015-10-17 2015-10-18 Rezultati
DM/JDM, Skellefteå Skellefteå Skellefteå Simklubb 2015-10-17 2015-10-18 Rezultati
Grand Prix 1 Vaasa Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap 2015-10-17 2015-10-18 Rezultati
Swimshop -uinnit Raisio Raision Urheilijat Ry 2015-10-17 2015-10-17 Rezultati
Mikropolix-Uinnit 10.10.2015 Riihimäki Riihimäen Uimaseura 2015-10-10 2015-10-10 Rezultati
Swedish Swim Games 2015 Vilundabadet, Upplands Väsby Väsby Simsällskap 2015-10-10 2015-10-11 Rezultati
Syysuinnit 2015 Kuopio Kuopio Kuopion Uimaseura 2015-10-10 2015-10-10 Rezultati
Ungdoms-GP 4 OLKA Sportresor, Mölndal Åbybadet Mölndals Allmänna Simsällskap 2015-10-10 2015-10-11 Rezultati
Ungdoms-GP 4, Borås Borås Simarena Simklubben 1970 2015-10-10 2015-10-11 Rezultati
Ungdoms-GP 4, Eriksdal Eriksdalsbadet SK Neptun&Stockholms simförbund 2015-10-10 2015-10-11 Rezultati
Ungdoms-GP 4, Falun Falun Falu SS 2015-10-10 2015-10-11 Rezultati
Ungdoms-GP 4, Hässleholm Hässleholm S 71 2015-10-10 2015-10-11 Rezultati
Ungdoms-GP 4, Jakobsberg Jakobsberg simhall Järfälla S & Stockholms simförbund 2015-10-10 2015-10-11 Rezultati
Ungdoms-GP 4, Karlskoga KARLSKOGA KARLSKOGA SIMFÖRENNG 2015-10-10 2015-10-11 Rezultati
Ungdoms-GP 4, Linköping Linköpings Simhall LASS 2015-10-10 2015-10-11 Rezultati
Ungdoms-GP 4, Staffanstorp Staffanstorp - Bråhögsbadet Sk Triton 2015-10-10 2015-10-11 Rezultati
Ungdoms-GP 4, Trelleborg Trelleborg Trelleborg Sim 2015-10-10 2015-10-11 Rezultati
Ungdoms-GP 4, Växjö Växjö Växjö Simsällskap 2015-10-10 2015-10-11 Rezultati
Vantaan Pärskeet Myyrmäki Vanders 2015-10-10 2015-10-10 Rezultati
ÅSS Race 2015 Ulricehamn Åsundens Simsällskap 2015-10-04 2015-10-04 Rezultati
Kungsbacka TYR Open Kungsbacka Kungsbacka Simsällskap 2015-10-04