Totala Resultat Riksmästerskapen 2020, 50m bassäng

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Riksmästerskap (50m) 2020 Borås Uppdaterad: 2020-06-27 10:34:04
Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna Uppdaterad: 2020-06-27 15:28:32
Riksmästerskap (50m) 2020 Falun Uppdaterad: 2020-06-27 17:09:26
Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg Uppdaterad: 2020-06-27 10:10:39
Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Äldre Uppdaterad: 2020-06-28 17:25:50
Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre Uppdaterad: 2020-06-28 13:20:49
Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping Uppdaterad: 2020-06-27 19:30:28
Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka Uppdaterad: 2020-06-26 20:29:39
Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona Uppdaterad: 2020-06-28 17:51:46
Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö Uppdaterad: 2020-06-28 20:29:26
Riksmästerskap (50m) 2020 Norrköping med KM Uppdaterad: 2020-06-27 14:53:13
Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle Uppdaterad: 2020-06-28 16:21:29
Riksmästerskap (50m) 2020 Sjöbo Uppdaterad: 2020-06-27 17:54:54
Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm (Spårvägens SF) Uppdaterad: 2020-06-28 14:46:35
Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm, Eriksdalsbadet Uppdaterad: 2020-06-27 21:08:28
Riksmästerskap (50m) 2020 Täby Uppdaterad: 2020-06-28 14:12:15
Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå Uppdaterad: 2020-06-28 16:58:30
Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala Uppdaterad: 2020-06-29 13:52:57
Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås Uppdaterad: 2020-06-29 15:41:44
Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet Uppdaterad: 2020-06-28 15:13:11

400m Frisim Damer Final, Senior, Uppdaterad: 2020-06-29 15:41:44

# Förnamn Efternamn Född Förening Tävling Tid
1 Lucie Hanquet 2003 Göteborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg 4:25.81
2 Emma Sundstedt 1998 Spårvägen Simförening Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm (Spårvägens SF) 4:29.39
3 Thilda Häll 2005 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:32.81
4 Kristina Orban 2004 Malmö Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 4:32.89
5 Sofia Åstedt 2003 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:32.91
6 Maja Eriksson 2002 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna 4:33.16
7 Marion Hanquet 2001 Göteborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg 4:34.26
8 Moa Holmquist 2004 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 4:34.77
9 Olivia Hansson 2003 Kiviks Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Sjöbo 4:35.13
10 Elise Öberg 2002 Njurunda Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Falun 4:35.32
11 Felicia Östlund 2002 Spårvägen Simförening Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm (Spårvägens SF) 4:37.54
12 Thilda Ström 2003 Täby Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Täby 4:38.18
13 Johanna Edgren 2004 Göteborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg 4:40.77
14 Linnea Lindberg 2005 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 4:42.04
15 Ebba Holmdahl 2003 Göteborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg 4:42.55
16 Elin Johannesson 1999 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 4:44.89
17 Malin Eklund 2001 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 4:44.96
18 Saga Boråker 2004 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 4:45.35
19 Ella Gutenwik 2004 Simklubben Hajen Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Äldre 4:46.58
20 Wilma Eld 2005 Spårvägen Simförening Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm (Spårvägens SF) 4:46.66
21 Ebba Bladh Hazard 2004 Norrköpings Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Norrköping med KM 4:46.88
22 Ida Rudelius 2004 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 4:47.47
23 Hanna Degerlund 2004 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 4:47.50
24 Angelica Stark 1999 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 4:47.60
25 Miranda Wahlstedt 2006 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 4:48.55
26 Saga Persson 2003 Njurunda Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Falun 4:48.96
27 Tilde Halldan 2005 Säffle Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 4:49.57
28 Elsa Sjöström 2006 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:49.72
29 Olivia Nyström 2006 Borlänge Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Falun 4:50.53
30 Lovisa Nyman 1994 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 4:50.96
31 Emma Alsén 2007 Täby Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Täby 4:51.22
32 Julia Holmberg 2002 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 4:51.78
33 Cornelia Sundqvist 2003 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:52.34
34 Agnes Wilde 2005 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 4:53.80
35 Nike Söderström 2007 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 4:54.87
36 Alba Arberg 2005 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 4:56.36
37 Linn Thid 2003 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:56.47
38 Moa Ekberg 2006 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 4:57.03
39 Polina Zhirkova 2004 Göteborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg 4:57.31
40 Clara Westerdahl 2005 Täby Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Täby 4:57.63
41 Viktoria Dellhede 2003 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 4:58.20
42 Nina Gustavsson 2006 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 4:58.33
43 Stella Warborn 2003 Föreningen Varbergs Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Äldre 4:58.50
44 Emelie Hellgren 2001 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 4:58.61
45 Gaëlle Ovise 2005 Kungsbacka Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka 4:58.86
46 Klara Torén 2006 Lidköpings Gymnastik o SS Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:59.03
47 Alva Gustavsson 2006 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 4:59.45
48 Natalie Stjärnås 2003 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:00.21
49 Matilda Lantz 2002 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:00.54
50 Rebecka Berlin 2005 Kungsbacka Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka 5:00.75
51 Ella Thermaenius 2005 Täby Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Täby 5:01.65
52 Ida Svensson 2006 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:01.84
53 My Pettersson 2006 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 5:02.82
54 Beatrice Ask 2005 Malmö Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 5:02.83
55 Minea Dautbegovic 2004 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 5:03.32
56 Elin Segerström 2007 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 5:03.39
57 Agnes Pehrsson 2007 Markaryds Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:04.30
58 Isabelle Grönlund 2004 Njurunda Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Falun 5:04.69
59 Linnea Kroon 2003 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:04.83
60 Emmy Fjeld 2006 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:05.31
61 Ida Jonsson 2005 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:05.37
62 Alva Johannesson 2005 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:05.56
63 Matilda Hallman 2003 Simklubben 1970 Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:07.31
64 Alma Berge Kleber 2006 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:07.61
65 Astrid Gustafsson 2003 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 5:07.74
66 Kajsa Månsson 2003 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:07.97
67 Amanda Böhrén 2005 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:07.99
68 Olivia Laaksonen 2006 Simklubben Laxen Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre 5:08.35
69 Sofie Jönsson 2007 Sjöbo Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Sjöbo 5:08.44
70 Ella Sjö 2006 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:08.94
71 Alicia Ekelund 2007 Malmö Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 5:10.26
72 Ebba Lundqvist 2007 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:10.47
73 Fanny Hess 2004 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 5:11.37
74 Alma Bergqvist 2005 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:12.06
75 Joanna Sundqvist 2005 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:12.33
76 Iris Nyström 2004 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:12.49
77 Sigrid Bengtsson 2005 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna 5:12.93
78 Malva Collvin 2007 Malmö Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 5:14.18
79 Maja Ljungdahl 2006 Simklubben Laxen Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre 5:14.32
80 Alva Marhold 2007 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:14.78
81 Nellie Westerlund 2007 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 5:15.17
82 Beatrice Andersson 2005 Simklubben Laxen Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre 5:15.45
83 Ester Costa 2006 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna 5:15.51
84 Wilda Furberg 2003 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 5:15.61
85 Isabelle Persson-Giribaldi 2005 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 5:17.38
86 Hilma Wahlström 2006 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:17.49
87 Alma Strömberg 2007 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:18.18
88 Towe Andersson 2005 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:18.26
89 Elin Engqvist 2005 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:18.47
90 Emelie Ohlin 2003 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 5:18.55
90 Lily Provencher 2005 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:18.55
92 Alicia Fredriksson 2005 Kungsbacka Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka 5:19.21
93 Clara Andersson 2007 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 5:19.44
94 Sandra Trigell 2005 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 5:20.41
95 Julia Hellström 2006 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 5:21.31
96 Sanna Westerberg 2004 Föreningen Trelleborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 5:21.95
97 Ella Andersson 2007 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:22.98
98 Linnea Glantz 2007 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:23.03
99 Ronja Eir Kristjánsdóttir-Larsén 2006 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna 5:23.17
100 Evelina Johnsson 2004 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:24.39
101 Linnea Wiberg 2006 Täby Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Täby 5:25.82
102 Agnes Gustafsson 2007 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna 5:26.55
103 Erica Segerström 2004 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 5:27.13
104 Amelia Hultqvist 2007 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:28.04
105 Hanne Nielsen 2006 Simklubben Laxen Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre 5:28.78
106 Lisa Kroon 2006 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:30.48
107 Helena Fältman 1980 Spårvägen Simförening Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm (Spårvägens SF) 5:31.83
108 Isabella Isomaa 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:32.57
109 Emma Bergqvist 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:33.78
110 Wilma Ristl 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:35.98
111 Edit Olofsson 2007 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:37.11
112 Ajla Sistek 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:37.48
113 Maja Kruse 2005 Malmö Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 5:38.58
114 Mira Myllylä 2002 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 5:39.22
115 Emilia Tallberg 2006 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 5:39.25
116 Elly Sjöberg 2005 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:42.78
117 Amalia Ödman 2005 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:42.82
118 Saga Nikumaa 2004 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:43.89
119 Nirvana Cavka 2004 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:49.32
120 Alice Granström 2003 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 5:52.55
121 Hana Sistek 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:53.75
122 Tilde Florin 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:54.68
123 Alma Cosic 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:54.73
124 Elin Linders 2007 Kungsbacka Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka 5:57.01
125 Emma Leandersson 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:58.67
126 Zandra Hultqvist 2004 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:58.79
127 Ronja Johansson Magnusson 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 6:01.12
128 Filippa Sundqvist 2007 Kungsbacka Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka 6:03.12
129 Lina Liljekvist 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 6:05.41
130 Elvira Muhr 2007 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 6:06.69
131 Hanna Sandberg 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 6:11.65
132 Judi Abdelkareem 2004 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 6:59.18
- Sofia Båvenäs 2002 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås DNS
- Sandra Ignatjovic 2007 Stockholmspolisens IF SF Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm, Eriksdalsbadet DNS

400m Frisim Damer Final, Junior, Uppdaterad: 2020-06-29 15:41:44

# Förnamn Efternamn Född Förening Tävling Tid
1 Lucie Hanquet 2003 Göteborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg 4:25.81
2 Thilda Häll 2005 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:32.81
3 Kristina Orban 2004 Malmö Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 4:32.89
4 Sofia Åstedt 2003 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:32.91
5 Maja Eriksson 2002 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna 4:33.16
6 Marion Hanquet 2001 Göteborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg 4:34.26
7 Moa Holmquist 2004 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 4:34.77
8 Olivia Hansson 2003 Kiviks Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Sjöbo 4:35.13
9 Elise Öberg 2002 Njurunda Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Falun 4:35.32
10 Felicia Östlund 2002 Spårvägen Simförening Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm (Spårvägens SF) 4:37.54
11 Thilda Ström 2003 Täby Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Täby 4:38.18
12 Johanna Edgren 2004 Göteborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg 4:40.77
13 Linnea Lindberg 2005 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 4:42.04
14 Ebba Holmdahl 2003 Göteborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg 4:42.55
15 Malin Eklund 2001 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 4:44.96
16 Saga Boråker 2004 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 4:45.35
17 Ella Gutenwik 2004 Simklubben Hajen Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Äldre 4:46.58
18 Wilma Eld 2005 Spårvägen Simförening Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm (Spårvägens SF) 4:46.66
19 Ebba Bladh Hazard 2004 Norrköpings Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Norrköping med KM 4:46.88
20 Ida Rudelius 2004 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 4:47.47
21 Hanna Degerlund 2004 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 4:47.50
22 Miranda Wahlstedt 2006 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 4:48.55
23 Saga Persson 2003 Njurunda Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Falun 4:48.96
24 Tilde Halldan 2005 Säffle Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 4:49.57
25 Elsa Sjöström 2006 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:49.72
26 Olivia Nyström 2006 Borlänge Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Falun 4:50.53
27 Emma Alsén 2007 Täby Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Täby 4:51.22
28 Julia Holmberg 2002 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 4:51.78
29 Cornelia Sundqvist 2003 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:52.34
30 Agnes Wilde 2005 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 4:53.80
31 Nike Söderström 2007 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 4:54.87
32 Alba Arberg 2005 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 4:56.36
33 Linn Thid 2003 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:56.47
34 Moa Ekberg 2006 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 4:57.03
35 Polina Zhirkova 2004 Göteborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg 4:57.31
36 Clara Westerdahl 2005 Täby Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Täby 4:57.63
37 Viktoria Dellhede 2003 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 4:58.20
38 Nina Gustavsson 2006 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 4:58.33
39 Stella Warborn 2003 Föreningen Varbergs Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Äldre 4:58.50
40 Emelie Hellgren 2001 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 4:58.61
41 Gaëlle Ovise 2005 Kungsbacka Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka 4:58.86
42 Klara Torén 2006 Lidköpings Gymnastik o SS Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:59.03
43 Alva Gustavsson 2006 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 4:59.45
44 Natalie Stjärnås 2003 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:00.21
45 Matilda Lantz 2002 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:00.54
46 Rebecka Berlin 2005 Kungsbacka Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka 5:00.75
47 Ella Thermaenius 2005 Täby Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Täby 5:01.65
48 Ida Svensson 2006 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:01.84
49 My Pettersson 2006 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 5:02.82
50 Beatrice Ask 2005 Malmö Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 5:02.83
51 Minea Dautbegovic 2004 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 5:03.32
52 Elin Segerström 2007 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 5:03.39
53 Agnes Pehrsson 2007 Markaryds Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:04.30
54 Isabelle Grönlund 2004 Njurunda Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Falun 5:04.69
55 Linnea Kroon 2003 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:04.83
56 Emmy Fjeld 2006 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:05.31
57 Ida Jonsson 2005 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:05.37
58 Alva Johannesson 2005 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:05.56
59 Matilda Hallman 2003 Simklubben 1970 Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:07.31
60 Alma Berge Kleber 2006 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:07.61
61 Astrid Gustafsson 2003 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 5:07.74
62 Kajsa Månsson 2003 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:07.97
63 Amanda Böhrén 2005 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:07.99
64 Olivia Laaksonen 2006 Simklubben Laxen Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre 5:08.35
65 Sofie Jönsson 2007 Sjöbo Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Sjöbo 5:08.44
66 Ella Sjö 2006 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:08.94
67 Alicia Ekelund 2007 Malmö Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 5:10.26
68 Ebba Lundqvist 2007 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:10.47
69 Fanny Hess 2004 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 5:11.37
70 Alma Bergqvist 2005 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:12.06
71 Joanna Sundqvist 2005 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:12.33
72 Iris Nyström 2004 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:12.49
73 Sigrid Bengtsson 2005 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna 5:12.93
74 Malva Collvin 2007 Malmö Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 5:14.18
75 Maja Ljungdahl 2006 Simklubben Laxen Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre 5:14.32
76 Alva Marhold 2007 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:14.78
77 Nellie Westerlund 2007 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 5:15.17
78 Beatrice Andersson 2005 Simklubben Laxen Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre 5:15.45
79 Ester Costa 2006 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna 5:15.51
80 Wilda Furberg 2003 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 5:15.61
81 Isabelle Persson-Giribaldi 2005 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 5:17.38
82 Hilma Wahlström 2006 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:17.49
83 Alma Strömberg 2007 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:18.18
84 Towe Andersson 2005 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:18.26
85 Elin Engqvist 2005 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:18.47
86 Lily Provencher 2005 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:18.55
86 Emelie Ohlin 2003 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 5:18.55
88 Alicia Fredriksson 2005 Kungsbacka Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka 5:19.21
89 Clara Andersson 2007 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 5:19.44
90 Sandra Trigell 2005 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 5:20.41
91 Julia Hellström 2006 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 5:21.31
92 Sanna Westerberg 2004 Föreningen Trelleborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 5:21.95
93 Ella Andersson 2007 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:22.98
94 Linnea Glantz 2007 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:23.03
95 Ronja Eir Kristjánsdóttir-Larsén 2006 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna 5:23.17
96 Evelina Johnsson 2004 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:24.39
97 Linnea Wiberg 2006 Täby Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Täby 5:25.82
98 Agnes Gustafsson 2007 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna 5:26.55
99 Erica Segerström 2004 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 5:27.13
100 Amelia Hultqvist 2007 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:28.04
101 Hanne Nielsen 2006 Simklubben Laxen Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre 5:28.78
102 Lisa Kroon 2006 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:30.48
103 Isabella Isomaa 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:32.57
104 Emma Bergqvist 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:33.78
105 Wilma Ristl 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:35.98
106 Edit Olofsson 2007 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:37.11
107 Ajla Sistek 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:37.48
108 Maja Kruse 2005 Malmö Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 5:38.58
109 Mira Myllylä 2002 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 5:39.22
110 Emilia Tallberg 2006 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 5:39.25
111 Elly Sjöberg 2005 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:42.78
112 Amalia Ödman 2005 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:42.82
113 Saga Nikumaa 2004 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:43.89
114 Nirvana Cavka 2004 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:49.32
115 Alice Granström 2003 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 5:52.55
116 Hana Sistek 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:53.75
117 Tilde Florin 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:54.68
118 Alma Cosic 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:54.73
119 Elin Linders 2007 Kungsbacka Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka 5:57.01
120 Emma Leandersson 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:58.67
121 Zandra Hultqvist 2004 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:58.79
122 Ronja Johansson Magnusson 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 6:01.12
123 Filippa Sundqvist 2007 Kungsbacka Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka 6:03.12
124 Lina Liljekvist 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 6:05.41
125 Elvira Muhr 2007 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 6:06.69
126 Hanna Sandberg 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 6:11.65
127 Judi Abdelkareem 2004 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 6:59.18
- Sofia Båvenäs 2002 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås DNS
- Sandra Ignatjovic 2007 Stockholmspolisens IF SF Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm, Eriksdalsbadet DNS

400m Frisim Damer Final, Uppdaterad: 2020-06-29 15:41:44
0 - 14

# Förnamn Efternamn Född Förening Tävling Tid
1 Miranda Wahlstedt 2006 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 4:48.55
2 Elsa Sjöström 2006 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:49.72
3 Olivia Nyström 2006 Borlänge Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Falun 4:50.53
4 Emma Alsén 2007 Täby Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Täby 4:51.22
5 Nike Söderström 2007 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 4:54.87
6 Moa Ekberg 2006 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 4:57.03
7 Nina Gustavsson 2006 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 4:58.33
8 Klara Torén 2006 Lidköpings Gymnastik o SS Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:59.03
9 Alva Gustavsson 2006 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 4:59.45
10 Ida Svensson 2006 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:01.84
11 My Pettersson 2006 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 5:02.82
12 Elin Segerström 2007 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 5:03.39
13 Agnes Pehrsson 2007 Markaryds Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:04.30
14 Emmy Fjeld 2006 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:05.31
15 Alma Berge Kleber 2006 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:07.61
16 Olivia Laaksonen 2006 Simklubben Laxen Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre 5:08.35
17 Sofie Jönsson 2007 Sjöbo Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Sjöbo 5:08.44
18 Ella Sjö 2006 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:08.94
19 Alicia Ekelund 2007 Malmö Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 5:10.26
20 Ebba Lundqvist 2007 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:10.47
21 Malva Collvin 2007 Malmö Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 5:14.18
22 Maja Ljungdahl 2006 Simklubben Laxen Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre 5:14.32
23 Alva Marhold 2007 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:14.78
24 Nellie Westerlund 2007 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 5:15.17
25 Ester Costa 2006 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna 5:15.51
26 Hilma Wahlström 2006 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:17.49
27 Alma Strömberg 2007 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:18.18
28 Clara Andersson 2007 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 5:19.44
29 Julia Hellström 2006 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 5:21.31
30 Ella Andersson 2007 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:22.98
31 Linnea Glantz 2007 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:23.03
32 Ronja Eir Kristjánsdóttir-Larsén 2006 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna 5:23.17
33 Linnea Wiberg 2006 Täby Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Täby 5:25.82
34 Agnes Gustafsson 2007 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna 5:26.55
35 Amelia Hultqvist 2007 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:28.04
36 Hanne Nielsen 2006 Simklubben Laxen Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre 5:28.78
37 Lisa Kroon 2006 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:30.48
38 Isabella Isomaa 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:32.57
39 Emma Bergqvist 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:33.78
40 Wilma Ristl 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:35.98
41 Edit Olofsson 2007 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:37.11
42 Ajla Sistek 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:37.48
43 Emilia Tallberg 2006 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 5:39.25
44 Hana Sistek 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:53.75
45 Tilde Florin 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:54.68
46 Alma Cosic 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:54.73
47 Elin Linders 2007 Kungsbacka Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka 5:57.01
48 Emma Leandersson 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:58.67
49 Ronja Johansson Magnusson 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 6:01.12
50 Filippa Sundqvist 2007 Kungsbacka Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka 6:03.12
51 Lina Liljekvist 2006 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 6:05.41
52 Elvira Muhr 2007 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 6:06.69
53 Hanna Sandberg 2007 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 6:11.65
- Sandra Ignatjovic 2007 Stockholmspolisens IF SF Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm, Eriksdalsbadet DNS

400m Frisim Damer Final, Uppdaterad: 2020-06-29 15:41:44
15 - 15

# Förnamn Efternamn Född Förening Tävling Tid
1 Thilda Häll 2005 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:32.81
2 Linnea Lindberg 2005 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 4:42.04
3 Wilma Eld 2005 Spårvägen Simförening Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm (Spårvägens SF) 4:46.66
4 Tilde Halldan 2005 Säffle Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 4:49.57
5 Agnes Wilde 2005 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 4:53.80
6 Alba Arberg 2005 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 4:56.36
7 Clara Westerdahl 2005 Täby Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Täby 4:57.63
8 Gaëlle Ovise 2005 Kungsbacka Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka 4:58.86
9 Rebecka Berlin 2005 Kungsbacka Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka 5:00.75
10 Ella Thermaenius 2005 Täby Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Täby 5:01.65
11 Beatrice Ask 2005 Malmö Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 5:02.83
12 Ida Jonsson 2005 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:05.37
13 Alva Johannesson 2005 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:05.56
14 Amanda Böhrén 2005 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:07.99
15 Alma Bergqvist 2005 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:12.06
16 Joanna Sundqvist 2005 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:12.33
17 Sigrid Bengtsson 2005 Eskilstuna Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna 5:12.93
18 Beatrice Andersson 2005 Simklubben Laxen Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre 5:15.45
19 Isabelle Persson-Giribaldi 2005 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 5:17.38
20 Towe Andersson 2005 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:18.26
21 Elin Engqvist 2005 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:18.47
22 Lily Provencher 2005 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:18.55
23 Alicia Fredriksson 2005 Kungsbacka Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka 5:19.21
24 Sandra Trigell 2005 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 5:20.41
25 Maja Kruse 2005 Malmö Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 5:38.58
26 Elly Sjöberg 2005 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:42.78
27 Amalia Ödman 2005 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:42.82

400m Frisim Damer Final, Uppdaterad: 2020-06-29 15:41:44
16 - 17

# Förnamn Efternamn Född Förening Tävling Tid
1 Lucie Hanquet 2003 Göteborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg 4:25.81
2 Kristina Orban 2004 Malmö Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 4:32.89
3 Sofia Åstedt 2003 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:32.91
4 Moa Holmquist 2004 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 4:34.77
5 Olivia Hansson 2003 Kiviks Simklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Sjöbo 4:35.13
6 Thilda Ström 2003 Täby Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Täby 4:38.18
7 Johanna Edgren 2004 Göteborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg 4:40.77
8 Ebba Holmdahl 2003 Göteborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg 4:42.55
9 Saga Boråker 2004 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 4:45.35
10 Ella Gutenwik 2004 Simklubben Hajen Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Äldre 4:46.58
11 Ebba Bladh Hazard 2004 Norrköpings Kappsimningsklubb Riksmästerskap (50m) 2020 Norrköping med KM 4:46.88
12 Ida Rudelius 2004 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 4:47.47
13 Hanna Degerlund 2004 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 4:47.50
14 Saga Persson 2003 Njurunda Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Falun 4:48.96
15 Cornelia Sundqvist 2003 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:52.34
16 Linn Thid 2003 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 4:56.47
17 Polina Zhirkova 2004 Göteborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg 4:57.31
18 Viktoria Dellhede 2003 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 4:58.20
19 Stella Warborn 2003 Föreningen Varbergs Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Äldre 4:58.50
20 Natalie Stjärnås 2003 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:00.21
21 Minea Dautbegovic 2004 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 5:03.32
22 Isabelle Grönlund 2004 Njurunda Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Falun 5:04.69
23 Linnea Kroon 2003 Upsala Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala 5:04.83
24 Matilda Hallman 2003 Simklubben 1970 Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:07.31
25 Astrid Gustafsson 2003 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 5:07.74
26 Kajsa Månsson 2003 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:07.97
27 Fanny Hess 2004 Landskrona Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Landskrona 5:11.37
28 Iris Nyström 2004 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:12.49
29 Wilda Furberg 2003 Västerås Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås 5:15.61
30 Emelie Ohlin 2003 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 5:18.55
31 Sanna Westerberg 2004 Föreningen Trelleborg Sim Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö 5:21.95
32 Evelina Johnsson 2004 Jönköpings Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping 5:24.39
33 Erica Segerström 2004 Karlstads Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle 5:27.13
34 Saga Nikumaa 2004 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:43.89
35 Nirvana Cavka 2004 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 5:49.32
36 Alice Granström 2003 Umeå Simsällskap Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå 5:52.55
37 Zandra Hultqvist 2004 Växjö Simsällskap Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet 5:58.79
38 Judi Abdelkareem 2004 Simklubben Elfsborg Riksmästerskap (50m) 2020 Borås 6:59.18

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner