Totala Resultat Riksmästerskapen 2020, 25m bassäng

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Riksmästerskap (25m) 2020 Ängelholm Uppdaterad: 2020-06-27 09:06:12
Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm Uppdaterad: 2020-06-27 15:36:44
Riksmästerskap (25m) 2020 Helsingborg Uppdaterad: 2020-06-27 16:23:09
Riksmästerskap (25m) 2020 Kalmar Uppdaterad: 2020-06-27 10:43:01
Riksmästerskap (25m) 2020 Karlskrona Uppdaterad: 2020-06-29 14:39:45
Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad Uppdaterad: 2020-06-28 20:50:34
Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka Uppdaterad: 2020-06-29 21:39:50
Riksmästerskap (25m) 2020 Osby Uppdaterad: 2020-06-27 15:14:31
Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde Uppdaterad: 2020-06-28 12:15:50
Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje Uppdaterad: 2020-06-28 11:13:42
Riksmästerskap (25m) 2020 Sundsvall Uppdaterad: 2020-06-28 16:00:05
Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby Uppdaterad: 2020-06-28 17:53:15
Riksmästerskap (25m) 2020 Värnamo Uppdaterad: 2020-06-28 18:12:02
Riksmästerskap (25m) 2020 Visby Uppdaterad: 2020-06-28 19:12:10
Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad Uppdaterad: 2020-06-28 09:42:12

400m Frisim Damer Final, Senior, Uppdaterad: 2020-06-29 21:39:50

# Förnamn Efternamn Född Förening Tävling Tid
1 Emilia Rönningdal 2002 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 4:29.80
2 Ebba Jönsson 2005 Helsingborgs Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Helsingborg 4:39.05
3 Elsa Svahn 2007 Väsby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby 4:39.45
4 Lovisa Nilsson 2006 Karlskrona Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Karlskrona 4:42.02
5 Clara Johansson 2005 Osby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Osby 4:43.31
6 Filippa Malmström 2003 Södertälje Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje 4:44.03
7 Irma Nilsson 2004 Ystads Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad 4:45.90
8 Emilia Nordén 2003 Helsingborgs Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Helsingborg 4:47.19
9 Felicia Brännbäck 2006 Väsby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby 4:48.62
10 Ella Persson 2004 Ängelholms Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ängelholm 4:49.59
11 Tilda Ericsson 2002 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 4:50.00
12 Felicia Kvarnstedt 2005 Skövde Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde 4:50.72
13 Alva Furingsten 2006 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka 4:50.78
14 Ebba Jukic 2005 Skövde Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde 4:51.34
15 Mia Samuelsson 2005 Wisby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Visby 4:53.08
16 Sara Melgar 2002 Ystads Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad 4:54.30
17 Filippa Fredbo 2001 Ystads Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad 4:56.67
18 Ronja Widell 2004 Härnösands Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Sundsvall 4:56.72
19 Tuva Jämtin 2006 Kalmar Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Kalmar 4:59.24
20 Tilde Sjöberg 2006 Sundsvalls Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Sundsvall 5:03.27
21 Ella Adman 2006 Wisby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Visby 5:03.77
22 Felicia Zander 2004 Ängelholms Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ängelholm 5:04.56
23 Hanna Areblad 2007 Väsby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby 5:06.40
24 Linnea Ranvert 2005 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:06.82
25 Ella Stensson 2005 Värnamo Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Värnamo 5:07.70
26 Sara Andersson 2005 Södertälje Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje 5:08.87
27 Kristina Vestman 2004 Härnösands Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Sundsvall 5:11.16
28 Sofia Marcusson 2005 Kalmar Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Kalmar 5:11.69
29 Emma Widerfors 2005 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:12.45
30 Vicky Luc 2007 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:13.66
31 Nellie Emilsson 2005 Ystads Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad 5:14.11
32 Elisia Berg 2006 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka 5:14.20
33 Elina Tshibanda 2007 Södertälje Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje 5:15.02
34 Ida Edvinsson 2004 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka 5:15.69
35 Ines Pereira Garcia 2007 Skövde Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde 5:17.27
36 Patrisia Lindén 2005 Helsingborgs Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Helsingborg 5:17.61
37 Ella Heed 2005 Härnösands Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Sundsvall 5:18.16
38 Ida Johansson 2006 Väsby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby 5:18.49
39 Sara Hansen 2007 Kalmar Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Kalmar 5:19.88
40 Rebecka Ungureanu 2004 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 5:20.29
41 Iza Jacobsson 2003 Ystads Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad 5:21.11
42 Rebecka Larsson 2003 Lidköpings Gymnastik o SS Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde 5:21.19
43 Hanna Andersson 2005 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:22.19
44 Saga Leo 2006 Skövde Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde 5:23.20
45 Filippa Molin 2005 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:24.18
46 Elize Jönsson 2006 Ystads Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad 5:28.57
47 Ana Corluka 2006 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:29.84
48 Liv Öhrman 2007 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka 5:31.96
49 Klara Harrysson 2004 Ängelholms Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ängelholm 5:32.72
50 Melissa Klintengren 2007 Södertälje Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje 5:33.81
51 Maja Palmqvist 2007 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 5:34.51
52 Tigra Salomonsson 2006 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:38.10
53 Wilda Thorgren 2007 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 5:41.10
54 Kajsa Eskilsson 2006 Osby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Osby 5:51.41
55 Lina Nilsson 2002 Osby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Osby 5:53.45
56 Sandra Ahmadyan 2007 Väsby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby 5:54.89
57 Alva Olofsson 2005 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 6:23.01
58 Nicola St. Clair Maitland 2003 Södertälje Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje 6:23.61
59 Katarina Eskilsson 2005 Osby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Osby 6:27.72
60 Ella Lundberg 2007 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 7:21.23
- Matilda Bergström 2005 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka DNS
- Sara Markevind 2006 Skövde Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde DNS
- Emma Lundberg 2005 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka DNS

400m Frisim Damer Final, Junior, Uppdaterad: 2020-06-29 21:39:50

# Förnamn Efternamn Född Förening Tävling Tid
1 Emilia Rönningdal 2002 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 4:29.80
2 Ebba Jönsson 2005 Helsingborgs Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Helsingborg 4:39.05
3 Elsa Svahn 2007 Väsby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby 4:39.45
4 Lovisa Nilsson 2006 Karlskrona Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Karlskrona 4:42.02
5 Clara Johansson 2005 Osby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Osby 4:43.31
6 Filippa Malmström 2003 Södertälje Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje 4:44.03
7 Irma Nilsson 2004 Ystads Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad 4:45.90
8 Emilia Nordén 2003 Helsingborgs Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Helsingborg 4:47.19
9 Felicia Brännbäck 2006 Väsby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby 4:48.62
10 Ella Persson 2004 Ängelholms Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ängelholm 4:49.59
11 Tilda Ericsson 2002 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 4:50.00
12 Felicia Kvarnstedt 2005 Skövde Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde 4:50.72
13 Alva Furingsten 2006 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka 4:50.78
14 Ebba Jukic 2005 Skövde Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde 4:51.34
15 Mia Samuelsson 2005 Wisby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Visby 4:53.08
16 Sara Melgar 2002 Ystads Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad 4:54.30
17 Filippa Fredbo 2001 Ystads Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad 4:56.67
18 Ronja Widell 2004 Härnösands Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Sundsvall 4:56.72
19 Tuva Jämtin 2006 Kalmar Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Kalmar 4:59.24
20 Tilde Sjöberg 2006 Sundsvalls Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Sundsvall 5:03.27
21 Ella Adman 2006 Wisby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Visby 5:03.77
22 Felicia Zander 2004 Ängelholms Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ängelholm 5:04.56
23 Hanna Areblad 2007 Väsby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby 5:06.40
24 Linnea Ranvert 2005 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:06.82
25 Ella Stensson 2005 Värnamo Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Värnamo 5:07.70
26 Sara Andersson 2005 Södertälje Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje 5:08.87
27 Kristina Vestman 2004 Härnösands Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Sundsvall 5:11.16
28 Sofia Marcusson 2005 Kalmar Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Kalmar 5:11.69
29 Emma Widerfors 2005 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:12.45
30 Vicky Luc 2007 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:13.66
31 Nellie Emilsson 2005 Ystads Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad 5:14.11
32 Elisia Berg 2006 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka 5:14.20
33 Elina Tshibanda 2007 Södertälje Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje 5:15.02
34 Ida Edvinsson 2004 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka 5:15.69
35 Ines Pereira Garcia 2007 Skövde Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde 5:17.27
36 Patrisia Lindén 2005 Helsingborgs Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Helsingborg 5:17.61
37 Ella Heed 2005 Härnösands Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Sundsvall 5:18.16
38 Ida Johansson 2006 Väsby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby 5:18.49
39 Sara Hansen 2007 Kalmar Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Kalmar 5:19.88
40 Rebecka Ungureanu 2004 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 5:20.29
41 Iza Jacobsson 2003 Ystads Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad 5:21.11
42 Rebecka Larsson 2003 Lidköpings Gymnastik o SS Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde 5:21.19
43 Hanna Andersson 2005 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:22.19
44 Saga Leo 2006 Skövde Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde 5:23.20
45 Filippa Molin 2005 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:24.18
46 Elize Jönsson 2006 Ystads Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad 5:28.57
47 Ana Corluka 2006 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:29.84
48 Liv Öhrman 2007 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka 5:31.96
49 Klara Harrysson 2004 Ängelholms Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ängelholm 5:32.72
50 Melissa Klintengren 2007 Södertälje Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje 5:33.81
51 Maja Palmqvist 2007 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 5:34.51
52 Tigra Salomonsson 2006 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:38.10
53 Wilda Thorgren 2007 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 5:41.10
54 Kajsa Eskilsson 2006 Osby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Osby 5:51.41
55 Lina Nilsson 2002 Osby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Osby 5:53.45
56 Sandra Ahmadyan 2007 Väsby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby 5:54.89
57 Alva Olofsson 2005 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 6:23.01
58 Nicola St. Clair Maitland 2003 Södertälje Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje 6:23.61
59 Katarina Eskilsson 2005 Osby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Osby 6:27.72
60 Ella Lundberg 2007 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 7:21.23
- Matilda Bergström 2005 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka DNS
- Sara Markevind 2006 Skövde Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde DNS
- Emma Lundberg 2005 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka DNS

400m Frisim Damer Final, Uppdaterad: 2020-06-29 21:39:50
0 - 14

# Förnamn Efternamn Född Förening Tävling Tid
1 Elsa Svahn 2007 Väsby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby 4:39.45
2 Lovisa Nilsson 2006 Karlskrona Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Karlskrona 4:42.02
3 Felicia Brännbäck 2006 Väsby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby 4:48.62
4 Alva Furingsten 2006 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka 4:50.78
5 Tuva Jämtin 2006 Kalmar Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Kalmar 4:59.24
6 Tilde Sjöberg 2006 Sundsvalls Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Sundsvall 5:03.27
7 Ella Adman 2006 Wisby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Visby 5:03.77
8 Hanna Areblad 2007 Väsby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby 5:06.40
9 Vicky Luc 2007 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:13.66
10 Elisia Berg 2006 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka 5:14.20
11 Elina Tshibanda 2007 Södertälje Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje 5:15.02
12 Ines Pereira Garcia 2007 Skövde Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde 5:17.27
13 Ida Johansson 2006 Väsby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby 5:18.49
14 Sara Hansen 2007 Kalmar Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Kalmar 5:19.88
15 Saga Leo 2006 Skövde Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde 5:23.20
16 Elize Jönsson 2006 Ystads Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad 5:28.57
17 Ana Corluka 2006 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:29.84
18 Liv Öhrman 2007 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka 5:31.96
19 Melissa Klintengren 2007 Södertälje Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje 5:33.81
20 Maja Palmqvist 2007 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 5:34.51
21 Tigra Salomonsson 2006 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:38.10
22 Wilda Thorgren 2007 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 5:41.10
23 Kajsa Eskilsson 2006 Osby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Osby 5:51.41
24 Sandra Ahmadyan 2007 Väsby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Upplands Väsby 5:54.89
25 Ella Lundberg 2007 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 7:21.23
- Sara Markevind 2006 Skövde Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde DNS

400m Frisim Damer Final, Uppdaterad: 2020-06-29 21:39:50
15 - 15

# Förnamn Efternamn Född Förening Tävling Tid
1 Ebba Jönsson 2005 Helsingborgs Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Helsingborg 4:39.05
2 Clara Johansson 2005 Osby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Osby 4:43.31
3 Felicia Kvarnstedt 2005 Skövde Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde 4:50.72
4 Ebba Jukic 2005 Skövde Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde 4:51.34
5 Mia Samuelsson 2005 Wisby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Visby 4:53.08
6 Linnea Ranvert 2005 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:06.82
7 Ella Stensson 2005 Värnamo Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Värnamo 5:07.70
8 Sara Andersson 2005 Södertälje Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje 5:08.87
9 Sofia Marcusson 2005 Kalmar Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Kalmar 5:11.69
10 Emma Widerfors 2005 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:12.45
11 Nellie Emilsson 2005 Ystads Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad 5:14.11
12 Patrisia Lindén 2005 Helsingborgs Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Helsingborg 5:17.61
13 Ella Heed 2005 Härnösands Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Sundsvall 5:18.16
14 Hanna Andersson 2005 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:22.19
15 Filippa Molin 2005 Kristianstads SLS Riksmästerskap (25m) 2020 Kristianstad 5:24.18
16 Alva Olofsson 2005 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 6:23.01
17 Katarina Eskilsson 2005 Osby Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Osby 6:27.72
- Emma Lundberg 2005 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka DNS
- Matilda Bergström 2005 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka DNS

400m Frisim Damer Final, Uppdaterad: 2020-06-29 21:39:50
16 - 17

# Förnamn Efternamn Född Förening Tävling Tid
1 Filippa Malmström 2003 Södertälje Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje 4:44.03
2 Irma Nilsson 2004 Ystads Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad 4:45.90
3 Emilia Nordén 2003 Helsingborgs Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Helsingborg 4:47.19
4 Ella Persson 2004 Ängelholms Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ängelholm 4:49.59
5 Ronja Widell 2004 Härnösands Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Sundsvall 4:56.72
6 Felicia Zander 2004 Ängelholms Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ängelholm 5:04.56
7 Kristina Vestman 2004 Härnösands Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Sundsvall 5:11.16
8 Ida Edvinsson 2004 Skuru Idrottsklubb Riksmästerskap (25m) 2020 Nacka 5:15.69
9 Rebecka Ungureanu 2004 S 71 Riksmästerskap (25m) 2020 Hässleholm 5:20.29
10 Iza Jacobsson 2003 Ystads Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ystad 5:21.11
11 Rebecka Larsson 2003 Lidköpings Gymnastik o SS Riksmästerskap (25m) 2020 Skövde 5:21.19
12 Klara Harrysson 2004 Ängelholms Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Ängelholm 5:32.72
13 Nicola St. Clair Maitland 2003 Södertälje Simsällskap Riksmästerskap (25m) 2020 Södertälje 6:23.61

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner