Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-03 19:14:10
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-03 19:14:28
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 19:41:54
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 07:44:46
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 19:17:21
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:42:39
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 19:31:42

4X100m T15 VU, Päivitetty: 2017-11-04 07:44:46
12 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 RaisU 1 Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:52.05
2 AUi naiset [2002] Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:58.68
3 ÅSK IKU 1 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:59.05
4 Cetus 1 Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:59.10
5 HSS tytöt VU [2002] Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:02.17
6 Swim IKM 1 Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:02.51
7 UiTa 1 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:02.63
8 Laus 1 Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:03.05
9 OU 1 Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 4:06.12
10 Ukk 1 Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:09.64
11 ÅSK IKU 2 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 4:10.46
12 RaisU 2 Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 4:11.28
13 KUS-GSS valkoinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 4:14.18
14 HSS tytöt VU [2003] Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:15.22
15 UiTa 2 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:15.88
16 Kou 1 Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:15.93
17 JoUS 1 Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:18.43
18 RiUS tytöt 1 Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:18.49
19 UI naiset [2002] Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:19.84
20 VUS-VSS 1 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 4:20.29
21 HSS tytöt VU [2003-2004] Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:20.59
22 Plaani Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:21.43
23 Swim IKM 2 Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:21.97
24 JUK naiset [2002] Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:22.86
25 Pyry 4 Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:22.95
26 UH T-15 vuv Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:23.36
27 Gladius Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:24.67
28 Laus 2 Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:25.96
29 LrU tytöt 1 Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:27.30
30 Vanders tytöt 1 Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:32.75
31 SCR naiset [2002] Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 4:33.32
32 Laus 3 Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:33.39
33 RiUS tytöt 2 Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:33.65
34 NumKis naiset [2002] Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:34.00
35 UiTa 3 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:34.10
36 HSS Naiset IV Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:34.22
37 Pyry 5 Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:37.28
38 ORCA ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:38.78
39 LrU tytöt 2 Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:45.25
40 KuUS naiset 1 Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:48.92
41 Pyry 6 Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:49.01
42 SiWa Tytöt I Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:49.45
43 Kou 2 Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:49.86
44 UiTa 4 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:57.76
45 Vanders tytöt 2 Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:58.79
46 UiKaa Tytöt Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:04.99
47 SiWa Tytöt III Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:07.91
48 Swim naiset [2002] Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:10.71
49 Swim naiset 2 Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:18.93
50 RiUS Juniorit 1 Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:21.25
51 UiTa 5 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:22.63
52 SiWa Tytöt II Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:27.16
53 ÅSK naiset [2004] Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:40.01
54 SeUi Lemon Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:45.76
- Cetus 2 Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- KaUS naiset Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- UiTa 6 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner