Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-03 18:27:39
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-03 18:30:39
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:29:25
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:33:56
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:36:13
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 17:58:37
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:29:27

T13,14,15 800m VU, Päivitetty: 2017-11-03 18:36:13
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Petra Ansaranta Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:10.95
2 Irene Mäkilä Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:23.62
3 Aino-kaisa Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:28.13
4 Sohvi Kallinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:36.90
5 Annukka Pihkamäki Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:51.00
6 Olga Mattila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:52.23
7 Jutta Jauhiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:52.38
8 Siiri Arjanmaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:54.03
9 Saga Kovanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:55.11
10 Lotta Hermonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:56.35
11 Aino Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:00.02
12 Santra Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:00.40
13 Salla Rantala Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:04.56
14 Emmi Manninen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:05.17
15 Ciara Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:10.40
16 Milja Mäkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:12.15
17 Ida Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:14.79
18 Inka Elamaa Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:18.33
19 Anniina Haarala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:19.48
20 Venla Lindström Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:23.07
21 Jessica Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:23.80
22 Iida Herrala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:25.89
23 Viivi Kylkisalo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:27.24
24 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:28.84
25 Julia Tuura Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:29.49
26 Noora Kylmämetsä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:29.80
27 Olivia Uusitorppa Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:41.51
28 Kiona Inkilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:47.18
29 Milla Hälikkä Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:47.75
30 Tessa Tattari Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:50.14
31 Aada Taiponen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:50.39
32 Siiri Tiilikka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:51.65
33 Elina Gavrilov Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:52.39
34 Inka Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:52.80
35 Helmi Haverinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:54.54
36 Noora Pätiälä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 11:01.66
37 Sanni Jouppi Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 11:03.19
38 Ronja Kämäräinen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 11:05.50
39 Diana Valero De La Iglesia Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:14.06
40 Janita Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:17.23
41 Iida Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:17.99
42 Siiri Levonoja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 11:25.59
43 Elina Syvänne Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:34.85
44 Linda Ilonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:54.06
45 Linnea Alakörkkö Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 12:13.60
46 Beata Koroknay-Pál Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 12:28.55
- Emmi Lyytinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DNF

T13,14,15 800m VU, Päivitetty: 2017-11-03 18:36:13
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:00.24
2 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:07.80
3 Mathilda Puutio Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:12.50
4 Siiri Reiniluoto Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:40.25
5 Roosa Aho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:40.97
6 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:42.07
7 Maija Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:45.30
8 Milla-lotta Tapanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:46.30
9 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:46.92
10 Emma Johansson Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:47.58
11 Milla Hyttinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:48.07
12 Hilla Kuuva Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 9:56.02
13 Kiira Kangasniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:56.65
14 Venla Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:57.62
15 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:02.30
16 Kaarin Rapinoja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:04.47
17 Essi Salokorpi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:10.04
18 Siiri Pitkänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:12.76
19 Julia Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:18.34
20 Helmi Ahonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:23.49
21 Petra Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:24.37
22 Sini Lassila Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:25.30
23 Silja Kinnunen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:25.87
24 Maija Björkholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:26.19
25 Wilma Lakanen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:27.22
26 Sanna Valkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:27.91
27 Malla Juutinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:30.28
28 Ronja Hellberg Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:37.42
29 Ida Lehtovaara Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:40.14
30 Iina Von Schrowe Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:40.24
31 Siiri Hargreaves Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:44.83
32 Senni Räikkönen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:46.03
33 Cinja Åvist Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:47.14
34 Aava Mattila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:50.06
35 Vilma Tikka Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:51.81
36 Anna Retva Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:54.92
37 Tara Korkiakoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 11:00.93
38 Vilma Puisto Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 11:03.45
39 Satu Immonen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 11:08.88
40 Janna Salminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 11:11.83
41 Julia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 11:12.21
42 Delia Helena Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:14.52
43 Veera Laakkonen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 11:23.36
44 Annukka Jouppila Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 11:24.28
45 Liisa Penttinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:36.29
46 Milka-maria Rasinpää Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 11:42.96
47 Aida Silvennoinen Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 11:45.87
48 Minka Jumppainen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:48.17
49 Nita Poutiainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 11:49.67
50 Edit Kull Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:50.37
51 Liisa Siikala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 11:56.37
52 Sara-sofia Lohi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 12:00.48

T13,14,15 800m VU, Päivitetty: 2017-11-03 18:36:13
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Anni Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:24.35
2 Helmi Heinonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:40.07
3 Venla Salminen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:40.78
4 Jemilia Haapakoski Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:41.21
5 Peppi Pinomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:42.22
6 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:53.24
7 Alida Öhberg Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:57.03
8 Jonna Vasara Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:58.59
9 Kaisla Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:08.27
10 Veera Saarelainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:12.86
11 Lydia Rintanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:13.71
12 Helmi Viitasalo Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:15.06
13 Ronja Nätynki Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:16.26
14 Isa Vehkaoja Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:17.83
15 Pilvi Pietikäinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:20.56
16 Jenni Alanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:23.04
17 Saana Vähämaa Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:24.43
18 Siiri Toiva Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:24.81
19 Juliana Niinisalo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:26.27
20 Maria Yritys Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:28.69
21 Pinja Raassina Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:36.28
22 Amanda Paukkunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:37.09
23 Sara Ikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:45.03
24 Inari Laaksonen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:47.69
25 Tuisku Grundström Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:48.43
26 Vilma Tuokko Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:55.79
27 Kia Lindholm Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 11:30.24
28 Viivi Lankinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 11:48.82
- Olivia Koski Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DNF

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner