Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-04 17:50:42
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-04 17:53:39
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 17:41:02
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 17:53:30
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 17:58:41
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 17:16:00
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 17:47:42
20, T11,12,13,14,15 100m SU, Päivitetty: 2017-11-04 17:58:41
11 - 11
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Lotta | Moilanen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:15.54 |
2 | Louna | Kasvio | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:16.32 |
3 | Elsa | Vira | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:17.86 |
4 | Isla | Leinonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:17.95 |
5 | Ellen | Kaituri | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:18.65 |
6 | Aino | Välimaa | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:19.16 |
7 | Tinka | Tamminen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:19.26 |
8 | Fia | Stenman | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:19.73 |
9 | Tiinu | Tamminen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:20.14 |
10 | Kaisla | Korvonen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:20.25 |
11 | Daniela | Lietzén | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:20.39 |
12 | Aino | Kuusisto | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:20.73 |
13 | Wilma | Sundt | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:21.58 |
14 | Miina | Torvikoski | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:21.78 |
15 | Amanda | Nilsson | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:23.16 |
16 | Anni | Turunen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:23.42 |
17 | Julia | Sihvo | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:24.85 |
18 | Helmi | Räsänen | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:25.20 |
19 | Sara | Seppänen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:25.37 |
20 | Enni | Tammilehto | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:25.74 |
20 | Piia | Lahtinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:25.74 |
22 | Malin | Lindblom | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:26.44 |
23 | Malva | Salmelin | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:26.47 |
24 | Tilda | Aaltonen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:26.57 |
25 | Kerttu | Virta | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:26.97 |
26 | Mirella | Sauhula | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:27.01 |
27 | Heta | Kosunen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:27.16 |
28 | Emmi | Nieminen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:27.22 |
29 | Janina | Granberg | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:27.62 |
30 | Meri-xenia | Lignell | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:27.63 |
31 | Helmi | Käkelä | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:27.82 |
32 | Annaliina | Mänttäri | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:28.01 |
33 | Anna | Kortesalmi | Rovaniemen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:28.41 |
34 | Rita | Heinonen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:28.74 |
35 | Elvira | Lydén | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:29.06 |
36 | Emilia | Ruusu | Haminan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:29.21 |
37 | Pinja | Junttari | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:29.27 |
38 | Eerika | Kivistö | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:29.32 |
39 | Kia | Mäennenä | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.50 |
40 | Anni | Kärkkäinen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:30.07 |
41 | Jeanette | Ingberg | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:30.11 |
42 | Mathilda | Heikiö | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:30.12 |
43 | Emilia | Rahola | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:30.14 |
44 | Katriina | Kallio | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:30.41 |
45 | Joanna | Salonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:30.42 |
46 | Milla | Kiviranta | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:30.49 |
47 | Wilma | Turpeinen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:30.57 |
48 | Hannah | Lamminmäki | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:30.75 |
49 | Lily | Päivänen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:30.90 |
50 | Iida | Vartiainen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:30.91 |
51 | Gabriella | Vesterkvist | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:31.07 |
52 | Ellen | Williamsson | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:31.44 |
53 | Tiia | Mielonen | Nivalan Saukot | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:31.84 |
54 | Ella | Parviainen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:31.98 |
55 | Hilla | Känkänen | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:32.02 |
56 | Heli | Kuisma | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:32.04 |
57 | Milja | Korhonen | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:32.21 |
58 | Cécilia | Richard | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:32.22 |
59 | Maikki | Hämäläinen | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:32.33 |
60 | Jenna | Juhola | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:32.55 |
61 | Anniina | Kurvinen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:32.72 |
62 | Viivi | Pesonen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:32.73 |
63 | Olivia | Talvitie | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:32.81 |
64 | Maria | Kajosmäki | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:32.97 |
65 | Milana | Virtanen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:33.12 |
66 | Merete | Lätti | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:33.41 |
67 | Oosa | Mattila | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:33.53 |
68 | Rilla | Backman | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:33.94 |
69 | Hilda | Löf | Keuruun Toverit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:34.12 |
70 | Vilja | Takalo | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:34.16 |
71 | Ninja | Brelo | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:34.28 |
71 | Lila | Niskala | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:34.28 |
73 | Sara | Siipola | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:34.98 |
74 | Ella | Kostiainen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:35.06 |
75 | Sofie | Nauklér | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:35.10 |
76 | Mea | Alho | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:35.24 |
77 | Ronja | Vilska | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:35.30 |
78 | Nelli | Jumppanen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:36.07 |
78 | Peppi | Peltotalo | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:36.07 |
80 | Peppi | Ojakippola | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:36.21 |
81 | Siiri | Lahtinen | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:36.35 |
82 | Mia Karolina | Müürsepp | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:36.54 |
83 | Eeva | Finnilä | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:36.86 |
84 | Kerttu | Laaksonen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:37.30 |
85 | Maria | Karvonen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:37.51 |
86 | Judit | Lindén | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:37.56 |
87 | Veera | Hautamäki | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:37.61 |
88 | Tilda | Saine | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:37.64 |
89 | Noora | Glasin | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:37.72 |
90 | Unna | Korja | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:38.38 |
91 | Saimi | Ruuska | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:38.51 |
92 | Oona | Sarlin | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:38.83 |
93 | Malla | Kostiainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:38.88 |
94 | Kerttu | Heinä | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:38.99 |
95 | Iiris | Soilevaara | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:39.30 |
96 | Emilia | Pakkanen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:39.38 |
97 | Veera | Rantala | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:39.95 |
98 | Viivi | Kiiveri | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:41.08 |
99 | Julia | Saranpää | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:41.69 |
100 | Rebecca | Risso Ricci | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:41.76 |
101 | Reetta | Keränen | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:42.21 |
102 | Ruth | Risso Ricci | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:42.22 |
103 | Erin | Ovaska | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:42.42 |
104 | Riikka | Broman | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:42.70 |
105 | Alexa | Korkiakoski | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:42.90 |
106 | Venla | Kantanen | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:43.17 |
107 | Elli | Raitalaakso | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:43.52 |
108 | Pinja | Suominen | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:43.60 |
109 | Aino | Piippo | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:44.81 |
110 | Hedda-liina | Honkaniemi | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:44.86 |
111 | Minttu | Mikkonen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:45.32 |
112 | Amanda | Kortet | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:45.33 |
113 | Elsa | Määttä | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:45.51 |
114 | Noona | Hyrkäs | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:46.24 |
115 | Theresia | Lindholm | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:46.46 |
116 | Ada | Puranen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:46.87 |
117 | Elsa | Koskinen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:47.24 |
118 | Sanni | Tsokkinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:47.56 |
119 | Maisa | Savisto | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:48.18 |
120 | Anna | Rantala | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:48.27 |
121 | Laura | Lyytinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:48.28 |
122 | Inka | Kukkonen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:48.29 |
123 | Tilda | Saarela | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:48.36 |
124 | Tua | Iivanainen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:49.03 |
125 | Laura | Kangas | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:49.48 |
126 | Peppi | Värikoski | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:50.78 |
127 | Heidi | Still | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:51.12 |
128 | Vilma | Saarelainen | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:51.35 |
129 | Maija | Grönholm | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:51.90 |
130 | Piitu | Perkola | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:52.35 |
131 | Vivian | Vesa | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:52.51 |
132 | Lotta | Lönnqvist | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:55.09 |
133 | Siiri | Suominen | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:55.44 |
134 | Aino | Viitala | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:56.29 |
135 | Jenna | Myllyntausta | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:58.77 |
136 | Sanni | Haaranen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:02.10 |
- | Aino-elina | Kitinoja | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | DSQ |
- | Iina | Salmivaara | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Nora | Eriksson | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Vilma | Paajanen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | DSQ |
- | Sini | Mäkilä | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Ella | Jokioinen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Lovisa | Karlsson | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Laura | Saarela | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DSQ |
- | Iisa-lotta | Rantaniitty | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Elsa | Vuorimaa | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Iris | Lahtinen | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
20, T11,12,13,14,15 100m SU, Päivitetty: 2017-11-04 17:58:41
12 - 12
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Vilma | Leppähaara | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:09.30 |
2 | Aino | Hinkka | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:09.70 |
3 | Kukka | Kangas | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:12.13 |
4 | Laura | Kousa | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:13.28 |
5 | Moona | Korpikoski | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:13.34 |
6 | Sonila | Selimi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:13.36 |
7 | Milla | Karttunen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:13.53 |
8 | Kira | Lindroos | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:14.07 |
9 | Lilli | Kulpakko | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:14.12 |
10 | Saara | Niemi | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:14.63 |
11 | Lumi | Luoma | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:15.62 |
12 | Fiona | Laakso | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:15.73 |
13 | Elina | Ryynänen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:15.92 |
14 | Laura | Rajavaara | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:16.22 |
14 | Maria | Korkalainen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:16.22 |
16 | Kerttu | Taponen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:16.25 |
17 | Karla | Tiainen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:16.40 |
18 | Alma | Hörkkö | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:16.71 |
19 | Aino | Tamminen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:16.80 |
20 | Aino | Lepola | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:16.89 |
21 | Inka | Vahtola | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:17.08 |
22 | Tilla | Saarentaus | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:17.61 |
23 | Salma | Mäntynen | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:17.64 |
24 | Emilia | Niemi | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:17.68 |
25 | Sivi | Juvakka | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:17.74 |
26 | Alexia | Tahkola | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:17.82 |
27 | Essi | Ahvenainen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:18.42 |
28 | Tuuli | Pippuri | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:18.45 |
29 | Viivi | Säntti | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:18.56 |
30 | Maura | Bergström | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:18.61 |
31 | Ella | Suominen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:18.91 |
32 | Veera | Korsoff | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:19.12 |
33 | Meri | Luoma | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:19.17 |
34 | Aino | Koskelo | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:19.32 |
35 | Ida | Kauppinen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:19.57 |
36 | Julianna | Kurkela | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:19.58 |
37 | Minttu | Kiili | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:19.84 |
38 | Vilma | Rintala | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:19.88 |
39 | Meea | Juntunen | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:19.97 |
40 | Nelli | Vihola | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:19.99 |
41 | Anna | Hakkarainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.27 |
42 | Iida | Vesa | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.30 |
43 | Iina | Rissanen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:20.79 |
44 | Enni | Kinnunen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:20.87 |
45 | Heidi | Helenius | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:20.97 |
46 | Silja | Villanen | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:21.04 |
47 | Milla | Kähkönen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:21.19 |
47 | Maija | Hinkkala | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:21.19 |
49 | Hilla | Penttilä | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:21.24 |
50 | Elina | Ruha | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:21.47 |
51 | Nelli | Lehmijoki | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:21.57 |
52 | Nelli | Rauhanen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:21.64 |
53 | Elena | Surakka | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:21.84 |
54 | Jenna | Nousiainen | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:21.94 |
55 | Essi | Virta | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:21.97 |
56 | Milla | Strandberg | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:22.12 |
57 | Elina | Turunen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:22.35 |
58 | Siiri | Pekkala | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:22.57 |
59 | Säde | Ryynänen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:22.59 |
60 | Inger | Isaksen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:22.67 |
61 | Rebekka | Aaltola | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:22.90 |
62 | Vilma | Kiviniemi | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:22.92 |
63 | Emmi | Lapikisto | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:23.00 |
64 | Maiju | Huttunen | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:23.01 |
65 | Lidia | Evans | Swimming Club Vuokatti | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:23.02 |
66 | Juulia | Sakomaa | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:23.28 |
67 | Teea | Jestoi | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:23.29 |
68 | Hanna | Martola | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:24.19 |
69 | Riina | Niemi | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:24.28 |
70 | Milla | Marttila | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:24.37 |
71 | Anna | Lehmusvaara | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:24.49 |
71 | Jasmin | Savonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:24.49 |
73 | Rina | Rantanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:24.69 |
74 | Hilla | Wiemers | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:24.89 |
75 | Nelli | Laaksonen | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:25.01 |
76 | Kukka | Peill | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:25.07 |
77 | Aino Emilia | Hankala | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:25.08 |
78 | Ada | Hakkarainen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:25.28 |
79 | Veera | Välivainio | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:25.58 |
80 | Kaisa | Mäkinen | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:25.76 |
81 | Jenni | Kurki | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:25.80 |
82 | Emilia | Peuhkurinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:26.14 |
83 | Henni | Halme | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:26.20 |
84 | Saara | Seppälä | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:26.30 |
85 | Enni | Halttunen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:26.39 |
86 | Eeva | Toroi | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:26.46 |
87 | Emmi | Ellonen | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:26.64 |
88 | Noora | Suonsivu | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:26.92 |
89 | Emma | Lönnberg | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:27.02 |
90 | Céline | Flöjt | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:27.20 |
91 | Kaisa | Heikkilä | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:27.23 |
92 | Vilma | Utriainen | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:27.34 |
93 | Julia | Tiensuu | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:27.37 |
94 | Milla | Siira | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:27.45 |
95 | Tuulia | Harju | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:27.53 |
96 | Rauha | Heikkinen | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:27.59 |
97 | Peppi | Eskola | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:27.84 |
98 | Aada | Lehtoniemi | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:27.86 |
99 | Veera | Hautamäki | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:28.10 |
100 | Katariina | Koivuranta | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:28.12 |
101 | Lotta | Kaarre | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:28.15 |
102 | Tatiana | Sukhareva | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:28.30 |
103 | Veera | Maijala | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:28.56 |
104 | Kaarina | Rihte | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:28.75 |
105 | Saana | Lauhava | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:28.84 |
105 | Saana | Uusitalo | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:28.84 |
107 | Saara | Raulos | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.00 |
108 | Kerttu | Törmälä | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:29.07 |
109 | Maj | Kajander | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.09 |
110 | Iida | Siltala | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.10 |
111 | Ronja | Nevanko | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.38 |
112 | Vilja | Saarinen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:29.44 |
113 | Janna | Tepsa | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:29.50 |
114 | Sini | Kaivola | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:29.60 |
115 | Alina | Kangas | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:29.75 |
116 | Sofi | Andström | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.77 |
117 | Vea Victoria | Ramsten | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:30.23 |
118 | Saga | Tuisku | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:30.33 |
119 | Mette | Peltola | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:30.53 |
120 | Kristina | Grimbaum | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:30.62 |
121 | Laura Sofia | Oksakari | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:30.82 |
122 | Ankia | Meintjes | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:31.30 |
123 | Aino | Jäkärä | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:31.50 |
124 | Amanda | Riuttanen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:31.61 |
125 | Jutta | Mört | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:31.65 |
126 | Anni | Törmänen | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:31.86 |
127 | Aamu | Kannosto | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:31.96 |
128 | Ronja | Simsek | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:32.98 |
129 | Lotta | Nevalainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:33.09 |
130 | Ronja | Ruottinen | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:33.23 |
131 | Pinja | Lohiniva | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:33.47 |
132 | Veera | Viskari | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:33.54 |
132 | Ida | Ekebohm | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:33.54 |
134 | Emma-lotta | Ahola | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:33.63 |
135 | Bettina | Sandelin | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:34.19 |
136 | Ronja | Terävä | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:34.39 |
137 | Iida | Lindholm | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:34.67 |
138 | Ronja | Maude | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:34.78 |
139 | Celina | Sandell | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:35.21 |
140 | Ada | Oila | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:35.25 |
141 | Kätrin | Koppel | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:35.35 |
142 | Sofia | Kivelä | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:35.60 |
143 | Marikki | Vuorisalo | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:35.61 |
144 | Iida | Salonen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:35.73 |
145 | Vilja | Pusa | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:35.74 |
146 | Bianca | Flöjt | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:35.89 |
147 | Juulia | Lindfors | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:35.97 |
148 | Nelli | Hytti | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:36.83 |
149 | Venla | Vuorivirta | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:36.92 |
150 | Ada | Salaspuro | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:36.94 |
151 | Siiri | Ruponen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:37.10 |
152 | Jenna | Korpilahti | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:37.15 |
153 | Ronja | Kalvas | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:37.55 |
154 | Erika | Ruotsalainen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:37.98 |
155 | Emma | Veide | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:38.01 |
156 | Minttu | Huhtahaara | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:38.48 |
157 | Venla | Varvikko | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:38.57 |
158 | Emilia | Ehnström | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:38.86 |
159 | Moona | Pietiläinen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:38.97 |
160 | Denise | Palonen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:40.10 |
161 | Ria | Rahkonen | HTU Stadi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:40.16 |
162 | Vilma | Madetoja | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:40.24 |
163 | Sofia | Kilpeläinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:40.44 |
164 | Sanni | Toppinen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:40.61 |
165 | Milla | Tahvanainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:40.62 |
166 | Jenna | Helminen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:40.93 |
167 | Ella | Bäckman | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:41.73 |
168 | Anna | Topoeva | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:42.98 |
169 | Saga | Koho | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:43.17 |
170 | Ella | Palovaara | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:43.41 |
171 | Soila | Nevalainen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:44.37 |
172 | Martta | Ryynänen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:44.43 |
173 | Anna | Bernards | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:45.44 |
174 | Helmi | Jämsén | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:45.45 |
175 | Pihla | Louhela | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:46.09 |
176 | Anniina | Törmi | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:47.70 |
177 | Amanda | Ahmaoja | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:49.15 |
178 | Kia | Jokinen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:49.91 |
179 | Amanda | Lehtonen | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:50.68 |
180 | Krista | Viitanen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:53.76 |
181 | Janika | Hinkkanen | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:06.62 |
- | Ella | Trebs | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DSQ |
- | Olivia | Romo | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | DSQ |
- | Aada | Ahonen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | DSQ |
- | Alexandra | Julin | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Roosa | Hautamäki | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Tindra | Sjöström | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Sabina | Rakhimova | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Senni | Syvänen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Viivi | Lehtonen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Taru | Lax | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Aino | Ollikainen | Keuruun Toverit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | DSQ |
- | Lilja | Tarvainen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | DSQ |
20, T11,12,13,14,15 100m SU, Päivitetty: 2017-11-04 17:58:41
13 - 13
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Lotta | Pälsi | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:06.55 |
2 | Jenna | Pulkkinen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:06.80 |
3 | Helmi | Jouhten | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:07.65 |
4 | Alina | Antila | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:08.47 |
5 | Riikka | Niskala | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:09.11 |
6 | Emilia | Sihvo | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:09.58 |
7 | Aada | Rissanen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:09.85 |
8 | Siiri | Konkka | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:10.06 |
9 | Irene | Mäkilä | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:10.47 |
10 | Ella | Hulkki | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:10.77 |
11 | Sofia | Salospohja | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:11.68 |
12 | Sini | Salmi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:11.75 |
13 | Inka | Elamaa | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:11.86 |
14 | Tinja | Lasonen | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:12.15 |
15 | Jessica | Mäkinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:12.20 |
16 | Anna | Edwards | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:12.24 |
17 | Saga | Jatkola | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:12.38 |
18 | Aino | Rantala | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:12.49 |
19 | Helmi | Haverinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:12.80 |
20 | Laura | Nissi | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:12.84 |
21 | Liinu | Louhikoski | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:12.94 |
22 | Aada | Hakala | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:13.72 |
23 | Lotta | Hermonen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:13.80 |
24 | Henna | Känsäkangas | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:13.98 |
25 | Saga | Kovanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:14.23 |
26 | Eevi | Peltonen | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:14.37 |
27 | Iida | Heikkinen | Uinti Imatra | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:14.97 |
28 | Viivi | Kylkisalo | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:15.07 |
29 | Anni | Ranta-Valkama | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:15.75 |
30 | Ella-maija | Syväniemi | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:15.93 |
31 | Peppi | Vesalainen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:16.23 |
32 | Sara | Meissner | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:16.34 |
33 | Inka | Lytz | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:16.42 |
34 | Vlada | Guljajeva | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:16.50 |
35 | Aliina | Karvonen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:16.51 |
36 | Matilda | Laitinen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:16.73 |
37 | Iida | Heiko | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:16.92 |
38 | Iisa | Karpela | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:16.99 |
39 | Jessika | Liimatta | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:17.16 |
40 | Tessa | Tattari | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:17.70 |
41 | Enna | Eho | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:17.81 |
42 | Milja | Mäkinen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:17.94 |
43 | Milla | Rintanen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:18.25 |
44 | Roona | Karola | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:18.54 |
45 | My | Laverman | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:18.92 |
46 | Nita | Tenho | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:18.97 |
47 | Iiris | Jämsä | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:19.34 |
48 | Emilia | Juutilainen | Rovaniemen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:19.41 |
49 | Julia | Piisilä | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:19.68 |
50 | Aada | Taiponen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:20.54 |
51 | Aada | Tourunen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:20.63 |
52 | Senni | Partanen | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:20.65 |
53 | Petra | Laukkanen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:21.00 |
54 | Pirita | Hautala | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:21.06 |
55 | Siiri | Tiilikka | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:21.49 |
56 | Emmi | Lyytinen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:21.60 |
57 | Viivi | Heittokangas | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:21.63 |
58 | Tuuli | Kammonen | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:21.64 |
59 | Siiri | Niskasaari | Pihlava Työväen Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:22.02 |
60 | Oona | Kupari | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:22.25 |
61 | Henni | Havén | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:22.45 |
62 | Julia | Nelimarkka | Keuruun Toverit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:22.64 |
63 | Iida | Savulahti | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:22.68 |
64 | Anna | Kajosmäki | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:22.92 |
65 | Sanni | Valtanen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:22.96 |
66 | Elisa | Liven | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:23.26 |
67 | Venla | Salminen | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:23.49 |
68 | Ronja | Kämäräinen | Swimming Club Vuokatti | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:23.89 |
69 | Elle | Axén | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:23.91 |
70 | Henna | Moilanen | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:24.33 |
71 | Aada | Rantanen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:24.38 |
72 | Anna-maria | Siivonen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:25.36 |
73 | Verna | Haravuori | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:25.72 |
74 | Kiia | Junttari | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:26.46 |
75 | Vilma | Niskanen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:26.61 |
76 | Noora | Kekola | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:27.12 |
77 | Emma | Tolonen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:27.52 |
78 | Inka | Karjalainen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:28.95 |
79 | Ranja | Ruotoistenmäki | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:28.99 |
80 | Veera | Kinnunen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:29.06 |
81 | Beata | Koroknay-Pál | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.44 |
82 | Elina | Syvänne | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:29.49 |
83 | Tuuli | Jokinen | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.68 |
84 | Emilia | Karppinen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:30.05 |
85 | Emma | Lähteenmäki | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:30.35 |
86 | Wenla | Niemi | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:30.46 |
87 | Vilma | Saarinen | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:30.62 |
88 | Siiri | Levonoja | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:30.88 |
89 | Peppi | Särkelä | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:31.06 |
90 | Saana | Näsi | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:31.22 |
91 | Aada | Salminen | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:31.50 |
92 | Jasmine | Errehani | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:31.87 |
93 | Helmi | Romppanen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:32.38 |
94 | Reetta | Piira | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:32.82 |
95 | Tilde | Löfqvist | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:33.71 |
96 | Teresa | Miettunen | HTU Stadi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:34.40 |
97 | Iiris | Soininen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:34.49 |
98 | Elli | Rantatalo | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:35.43 |
99 | Roosa | Lahti | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:36.39 |
100 | Emmi | Silvola | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:36.42 |
101 | Emma | Loo | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:39.36 |
102 | Iida-isabella | Pakka | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:40.66 |
103 | Hanna | Ponnikas | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:45.92 |
104 | Fanny | Granvik | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:46.07 |
105 | Nella | Hyvärinen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:49.12 |
106 | Sanni | Porkkala | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:50.34 |
107 | Ida | Enberg | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:56.44 |
- | Nessa | Järvinen | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DSQ |
- | Mikaela | Laaksola | Swimming Club Vuokatti | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Viivi | Nurmela | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Ella | Luoma | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Oona | Nieminen | Alavuden Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Viivi | Lehtonen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Maija | Gustafsson | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
20, T11,12,13,14,15 100m SU, Päivitetty: 2017-11-04 17:58:41
14 - 14
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Rebekka | Luoto | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:04.60 |
2 | Laura | Kellberg | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:05.47 |
3 | Martta | Nygård | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:06.29 |
4 | Sylvia | Kuusisto | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:07.63 |
5 | Madeleine | Hiltunen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:08.13 |
6 | Sofia | Martinkauppi | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:08.54 |
7 | Kiira | Kangasniemi | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:09.20 |
8 | Wilma | Lakanen | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:09.32 |
9 | Vilja | Grundström | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:09.48 |
10 | Kerttu | Nurmi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:09.62 |
11 | Minttu | Paalanen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:09.84 |
12 | Senni | Mattila | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:10.49 |
13 | Iris | Hanski | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:10.65 |
14 | Maija | Nurmi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:10.78 |
15 | Saana | Yritys | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:11.22 |
16 | Sonja | Lehtinen | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:11.68 |
17 | Petra | Kivi | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:11.71 |
18 | Sini | Korin | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:11.74 |
19 | Diana | Seiger | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:12.31 |
20 | Roosa | Aho | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:12.35 |
21 | Lotta | Lehtoila | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:12.52 |
22 | Malla | Juutinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:12.66 |
23 | Kaarin | Rapinoja | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:12.67 |
24 | Heta | Veikkola | Lapuan Virkiä | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:12.96 |
25 | Helmi | Ahonen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:14.09 |
26 | Ronja | Myllykallio | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:14.17 |
26 | Aada | Viitamäki | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:14.17 |
28 | Anni | Ruokanen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:14.80 |
29 | Eveliina | Koivula | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:15.13 |
30 | Viivi | Sorri | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:15.60 |
31 | Ethel | Piksilä | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:15.83 |
32 | Ella | Kankkunen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:15.93 |
33 | Janna | Salminen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:16.21 |
34 | Heidi | Javanainen | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:16.27 |
35 | Anni-maria | Laakso | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:16.57 |
36 | Ella | Alanko | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:16.65 |
36 | Siiri | Pitkänen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:16.65 |
38 | Helka | Suomäki | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:16.81 |
39 | Siiri | Pellinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:17.12 |
40 | Senni | Räikkönen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:17.16 |
40 | Henrietta | Löfgren | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:17.16 |
42 | Anni | Koivula | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:17.74 |
43 | Ella | Ekman | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:17.87 |
44 | Sanni | Salmi | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:18.83 |
45 | Nita | Poutiainen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:19.36 |
46 | Sini | Heikkilä | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:19.44 |
47 | Julie | Nikkilä | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:19.53 |
48 | Iiris | Isokoski | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:19.77 |
49 | Senni | Toikka | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:20.30 |
50 | Ella | Ohra-Aho | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:20.72 |
51 | Carola | Huntus | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:20.74 |
52 | Senni | Eklund | Alavuden Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:20.75 |
53 | Linnea | Ström | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:20.84 |
54 | Annika | Alanen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:21.24 |
55 | Emma | Mangeloja | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:21.26 |
56 | Ella | Hurtta | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:21.30 |
57 | Emilia | Kouvo | Lappeenrannan Kisa-Toverit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:21.45 |
58 | Venla | Mäkelä | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:21.75 |
59 | Sara | Pantsu | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:21.98 |
60 | Alisa | Hänninen | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:22.18 |
61 | Annukka | Jouppila | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:22.27 |
62 | Sanna | Valkonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:22.67 |
63 | Edit | Kull | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:22.92 |
64 | Edla | Wuori | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:23.11 |
65 | Sara | Ylimäki | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:23.60 |
66 | Silja | Hieto | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:24.29 |
67 | Siiri | Kokko | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:24.42 |
68 | Susanna | Kuisma | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:25.60 |
69 | Alexandra | Nikkinen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:26.57 |
70 | Alma | Portin | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:27.71 |
71 | Suvi | Riipinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:27.94 |
72 | Niini | Saxelin | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:28.32 |
73 | Miia | Äikäs | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:29.38 |
74 | Néa | Brosseau | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:29.99 |
75 | Kia | Kivelä | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:30.03 |
76 | Ella | Jämsä | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:30.59 |
77 | Moona | Pitkänen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:32.24 |
78 | Vilma | Lipponen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:32.42 |
79 | Kaisla Annukka | Keski-Sikkilä | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:33.81 |
80 | Heidi | Malinen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:37.82 |
81 | Emilia | Kivelä | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:40.19 |
82 | Vivian | Ljungqvist | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:46.06 |
- | Veera | Laakkonen | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | DSQ |
- | Iris | Erten | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DSQ |
- | Heini | Takanen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | DSQ |
- | Sara | Ruotsalainen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Anna-maria | Malila | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Emilia | Hokkanen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | DSQ |
20, T11,12,13,14,15 100m SU, Päivitetty: 2017-11-04 17:58:41
15 - 15
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Emilie | Pärnänen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:03.24 |
2 | Mia | Pentti | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:03.31 |
3 | Siri | Auvinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:05.35 |
4 | Peppi | Siirtola | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:06.32 |
5 | Jenni | Moisio | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:06.53 |
6 | Oona | Laakso | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:06.95 |
7 | Venla | Suihkonen | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:07.40 |
8 | Charlotte | Ingberg | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:07.60 |
9 | Emmi | Kaunisto | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:07.62 |
10 | Anna | Vira | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:07.98 |
11 | Helmi | Heinonen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:07.99 |
12 | Liina | Salin | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:08.30 |
13 | Petra | Heikkinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:08.62 |
14 | Katariina | Niemi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:09.43 |
15 | Viivi | Merisalo | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:09.49 |
16 | Julia | Koivisto | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:09.53 |
17 | Milla | Nikkanen | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:09.62 |
18 | Helmi | Tossavainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:09.93 |
19 | Siiri | Jämsä | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:10.03 |
20 | Kaisla | Kangas | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:10.72 |
21 | Olga | Koskinen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:10.75 |
22 | Peppi | Pinomäki | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:10.77 |
23 | Alida | Öhberg | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:10.81 |
24 | Peppi | Palokangas | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:11.12 |
25 | Mirka | Mettinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:11.28 |
26 | Sole | Piirainen | Swimming Club Vuokatti | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:12.00 |
27 | Siiri | Välimaa | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:12.03 |
28 | Emmi | Heine | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:13.09 |
29 | Emma | Issakainen | Uinti Imatra | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:13.37 |
30 | Anni | Turkkila | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:13.38 |
31 | Pilvi | Kilpeläinen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:13.48 |
32 | Pauliina | Lohilahti | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:14.84 |
33 | Verna | Rostedt | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:15.86 |
34 | Maiju | Rajaniemi | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:16.35 |
35 | Pilvi | Pietikäinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:16.38 |
36 | Venla | Pesu | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:16.92 |
37 | Siiri | Koskinen | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:17.13 |
38 | Viivi | Nieminen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:17.66 |
39 | Cami | Wacklin | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:18.28 |
40 | Essi | Helle | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.54 |
41 | Isla | Pinta | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:21.61 |
42 | Pinja | Pyykönen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:21.65 |
43 | Ilona | Hjelt | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:22.34 |
44 | Minna | Ingi | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:23.84 |
45 | Vilma | Tuokko | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 1:23.89 |
46 | Viivi | Lankinen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:24.12 |
47 | Hanna | Virtanen | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:26.59 |
48 | Kia | Lindholm | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:26.72 |
49 | Sini | Yli-Renko | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:27.46 |
50 | Salla-maaria | Kauppinen | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:28.45 |
51 | Iiris | Saranpää | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 1:32.83 |
52 | Salla | Lehtimäki | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:33.61 |
- | Tuuli | Koivunen | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Katariina | Tarkkonen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | DSQ |
- | Sofia | Runnakko | Alavuden Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |