Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-02 18:40:20
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-02 18:43:58
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 19:11:24
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 18:20:14
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 18:38:11
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 18:28:53
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 19:10:33

T13,14,15 800m VU, Päivitetty: 2018-11-02 19:11:24
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Ada Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:09.50
2 Tuuli Pippuri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:17.55
3 Aino Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 9:19.97
4 Kira Lindroos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:28.16
5 Vilma Leppähaara Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:37.79
6 Ella Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:40.24
7 Aino Tamminen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 9:45.50
8 Lumi Rossi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:45.80
9 Veera Korsoff Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:50.97
10 Fiona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:53.58
11 Moona Korpikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 9:53.83
12 Roosa Tuomainen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:59.78
13 Riina Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:01.00
14 Laura Kousa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:01.31
15 Elina Ryynänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:01.64
16 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:03.47
17 Salma Mäntynen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:04.74
18 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:05.17
19 Veera Välivainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:10.20
20 Juulia Sakomaa Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 10:11.71
21 Maj Kajander Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:18.33
22 Anna Hakkarainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:19.61
23 Aino Emilia Hankala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:24.09
24 Saana Perkkiö Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:25.98
25 Anniina Ahonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:26.80
26 Katariina Koivuranta Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:30.36
27 Emmi Lapikisto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 10:31.84
28 Säde Ryynänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:32.27
29 Heidi Helenius Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 10:33.74
30 Peppi Eskola Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:35.06
31 Milla Siira Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:37.85
32 Nelli Lehmijoki Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 10:40.09
33 Maiju Huttunen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:40.28
34 Siiri Pekkala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:43.02
35 Tatiana Sukhareva Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:43.87
36 Elina Turunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:47.97
37 Veera Tall Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:50.19
38 Jenna Korpilahti Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:50.45
39 Nelli Laaksonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 11:03.09
40 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 11:05.20
41 Minja Fihlman Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 11:14.58
42 Enni Halttunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 11:21.70
43 Ada Oila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:27.68
44 Saara Seppälä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:30.20
45 Bettina Sandelin Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 11:31.99
46 Henni Halme Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 11:32.56
47 Siiri Ruponen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:44.56
48 Jenna Helminen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 12:15.99
49 Oosa Paavola Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 12:24.71
50 Ella Bäckman Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 12:36.29
51 Katariina Kärki Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 12:59.62
52 Martta Ryynänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 13:11.70
53 Julia Eriksson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 13:24.48
- Kiia Alenius TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DNF
- Sani Nätynki Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DNF

T13,14,15 800m VU, Päivitetty: 2018-11-02 19:11:24
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Petra Ansaranta Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 8:59.76
2 Irene Mäkilä Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:13.08
3 Aino-kaisa Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:16.70
4 Olga Emilia Mattila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:23.76
5 Sohvi Kallinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 9:24.89
6 Jutta Jauhiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:28.99
7 Aliina Karvonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:29.15
8 Annukka Pihkamäki Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:31.51
9 Siiri Arjanmaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 9:33.16
10 Saga Kovanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:34.11
11 Riikka Niskala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:34.33
12 Lotta Hermonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 9:39.03
13 Ida Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 9:39.11
14 Aino Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:39.68
15 Emmi Manninen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 9:45.17
16 Ciara Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:45.32
17 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:52.30
18 Wilma Långström Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:52.70
19 Henna Känsäkangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:56.12
20 Salla Rantala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 9:58.39
21 Ella Nihtilä Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:00.33
22 Anniina Haarala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:00.50
23 Julia Tuura Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:01.86
24 Roona Karola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:03.15
25 Aamu Änkilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:05.31
26 Milja Mäkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 10:05.47
27 Viljaana Myllärinen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 10:07.29
28 Kiona Inkilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 10:12.45
29 Olivia Uusitorppa Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:24.75
30 My Laverman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:25.94
31 Henna Moilanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:28.64
32 Noora Pätiälä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 10:28.66
33 Tessa Tattari Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:31.94
34 Siiri Levonoja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 10:34.48
35 Sanni Jouppi Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:34.56
36 Viivi Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:39.18
37 Ella-maija Syväniemi Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:40.13
38 Iida Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:40.70
39 Maria Kaarlejärvi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:44.09
40 Veera Varsanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:48.54
41 Aada Suotula Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:52.38
42 Inka Raitio Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 10:52.89
43 Siiri Rahikkala Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:53.34
44 Meeri Kerkkänen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 10:54.55
45 Iida Heiko Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:56.68
46 Susanna Uitto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 10:56.84
47 Lilja Pulkkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 11:15.96
48 Elina Syvänne Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:20.56
49 Jasmine Errehani Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:27.48
50 Noora Aikio Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 11:35.61
51 Helmi Romppanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:36.48
52 Roosa Lahti Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 11:38.83
53 Aada Berg Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 12:26.95
54 Aino Manner Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 12:30.47
55 Iida Jännes Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 12:44.54
- Veera Mäkelä Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DNF

T13,14,15 800m VU, Päivitetty: 2018-11-02 19:11:24
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 8:42.42
2 Mathilda Puutio Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 8:59.91
3 Venla Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:06.06
4 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:17.93
5 Laura Kellberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:22.70
6 Emma Johansson Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:30.33
7 Siiri Reiniluoto Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:32.98
8 Maija Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:34.89
9 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:36.37
10 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:37.04
11 Milla Hyttinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:37.43
12 Roosa Aho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:39.22
13 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:46.92
14 Senni Mattila Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:47.43
15 Vilma Tikka Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 9:50.70
16 Hilla Kuuva Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 9:57.09
17 Julia Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:57.34
18 Henna Hökkä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:03.27
19 Maija Björkholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:04.80
20 Sini Lassila Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:05.22
21 Anni-maria Laakso Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 10:06.81
22 Enni Silvennoinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:08.77
23 Milla-lotta Tapanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:10.60
24 Aava Mattila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:13.66
25 Silja Kinnunen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 10:17.03
26 Siiri Pitkänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 10:18.63
27 Ronja Hellberg Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:20.28
28 Helmi Ahonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:29.46
29 Matilda Lonka Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 10:37.78
30 Ethel Piksilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:46.27
31 Sanna Valkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:49.95
32 Stella Freystätter Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:51.14
33 Miia Äikäs Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:53.87
34 Liisa Siikala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 10:54.32
35 Vilma Puisto Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 10:55.51
36 Senni Toikka Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 10:57.93
37 Liisa Penttinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:16.03
38 Jenni Tuuliainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 11:16.18
39 Susanna Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:22.79
40 Nanna Tynkkynen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 11:29.04
41 Ava Von Wendt Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:30.08
42 Sara Ruotsalainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 11:57.49
43 Helmi Viertorinne Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 12:10.66

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner