Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-04 09:10:32
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-04 09:13:57
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 09:13:49
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 09:10:51
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 09:25:53
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 09:09:12
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 09:12:08
25, P14,15,16 200m RU, Päivitetty: 2018-11-04 09:25:53
14 - 14
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Davin | Lindholm | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:26.35 |
2 | Santeri | Pulkkinen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:31.03 |
3 | Joonas | Maaranen | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:36.30 |
4 | Veerti | Juurakko | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:38.06 |
5 | Niilo | Kilpeläinen | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:38.24 |
6 | Pavel | Pankratov | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:40.33 |
7 | Onni | Äijälä | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:40.38 |
8 | Santeri | Ahinko | Vesihelmen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:44.47 |
9 | Aapo | Koskinen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:44.89 |
10 | Joona | Saloniemi | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:45.51 |
11 | Jesse | Hyppönen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:45.63 |
12 | Alexander | Malyshkov | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:45.98 |
13 | Weeti | Virtanen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:46.25 |
14 | Jaakko | Pihlava | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:46.33 |
15 | Vili | Rantasuo | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:47.71 |
16 | Juuso | Pulkkinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:48.68 |
17 | Samuli | Masalin | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:49.94 |
18 | Miska | Törmi | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:50.96 |
19 | Vilho | Verronen | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:51.86 |
20 | Joona | Kinnunen | Alavuden Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:53.76 |
21 | Jesse | Lintusalo | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:54.21 |
22 | Ukko-pekka | Luomala | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:54.50 |
23 | Atte | Leinonen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:57.35 |
24 | Jere | Heikkilä | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:59.15 |
25 | Aapo | Karjalainen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:59.26 |
26 | Joona | Pohjola | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:59.31 |
27 | Lenni | Lehtonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:00.13 |
28 | Olli | Havia | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:00.47 |
29 | Lauri | Mäkinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:01.68 |
30 | Tommi | Myllynen | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:05.43 |
31 | Joona | Saarnio | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:07.71 |
32 | Jesse | Anoschkin | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:10.22 |
33 | Vi Thai | Ngô | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:17.30 |
34 | Ville | Nieminen | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:21.62 |
35 | Petteri | Veikkolainen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:30.47 |
36 | Jesse | Virkkala | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:34.83 |
37 | Alex | Koskela | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:34.97 |
38 | Daniel | Pessi | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:37.41 |
39 | Anttoni | Sikiö | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:54.42 |
40 | Aleksi | Peltosaari | Nivalan Saukot | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 4:05.74 |
- | Matias | Pikkala | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Pietari | Puutio | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
25, P14,15,16 200m RU, Päivitetty: 2018-11-04 09:25:53
15 - 15
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksi | Koprinen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:24.01 |
2 | Jami | Ihalainen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:24.03 |
3 | Olli-pekka | Pietarila | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:26.72 |
4 | Alex | Lydman | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:30.29 |
5 | Marcus | Forsel | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:30.45 |
6 | Niklas | Hatakka | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:31.60 |
7 | Paavo | Erkinaro | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:32.43 |
8 | Alexander | Huhtala | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:34.81 |
9 | Sami | Uusikumpu | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:34.90 |
10 | Toni | Lipponen | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:36.37 |
11 | Joona | Kortteinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:36.46 |
12 | Topi | Immonen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:36.51 |
13 | Henri | Heikkilä | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:37.31 |
14 | Eemil | Kankare | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:38.63 |
15 | Oskari | Repo | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:39.00 |
16 | Elias | Kalliokoski | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:40.06 |
17 | Sihan | Yu | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:40.61 |
18 | Juuso | Rahikainen | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:45.03 |
19 | Antti | Oinonen | Uinti Imatra | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:46.65 |
20 | Ville | Savulahti | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:48.40 |
21 | Teppo | Jestoi | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:49.45 |
22 | Olavi | Männistö | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:49.58 |
23 | Joona | Lehtonen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:51.38 |
24 | Lucas | Tepponen | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:53.66 |
25 | Olli | Paukola | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:53.71 |
26 | Hannes | Olin | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:57.42 |
27 | Roni | Koskinen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:58.28 |
28 | Otto | Mikkonen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:58.67 |
29 | Samu | Hatakka | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:02.97 |
30 | Roni | Hägen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:07.37 |
31 | Janne | Korhonen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:08.91 |
32 | Johannes | Laihorinne | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:18.83 |
33 | Ilmari | Laitala | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 4:06.36 |
- | Lauri | Tolvanen | Haminan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DSQ |
- | Eeli | Hanka | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
25, P14,15,16 200m RU, Päivitetty: 2018-11-04 09:25:53
16 - 16
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Verneri | Viisanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:22.09 |
2 | Roope | Paatos | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:23.58 |
3 | Lasse | Pulkkinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:25.08 |
4 | Jesper | Lietzén | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:26.43 |
5 | Petr | Pankratov | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:26.50 |
6 | Robin | Söderholm | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:28.71 |
7 | Valtteri | Taskinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:30.38 |
8 | Aleksi | Rajaniemi | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:33.76 |
9 | Henrik | Siltari | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:34.25 |
10 | Juho | Keränen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:37.04 |
11 | Jerry | Roine | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:37.97 |
12 | Mikael | Nurmela | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:38.14 |
13 | Julius | Nyberg | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:40.55 |
14 | Veikko | Pyyhtinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:41.68 |
15 | Jere | Broman | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:42.18 |
16 | Justus | Hilaja | Pihlava Työväen Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:42.43 |
17 | Niklas | Raesalmi | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:42.73 |
18 | Aapo | Pyyhtinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:45.61 |
19 | Heikki | Väkeväinen | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:45.83 |
20 | Matias | Ola | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:46.20 |
21 | Onni | Järvinen | HTU Stadi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:48.19 |
22 | Eetu | Koskinen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:48.79 |
23 | Akseli | Ylikoski | Pihlava Työväen Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:49.93 |
24 | Kirill | Karppi | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:56.51 |
25 | Sharo | Mamandi | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:12.36 |
26 | Kalle | Huttunen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:16.85 |
27 | Topias | Ojanen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:22.75 |