Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-02 17:32:53
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-02 17:27:42
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 17:38:08
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 18:33:41
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 17:50:41
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 17:42:11
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 17:47:36

T11,12,13,14,15 100m RU, Päivitetty: 2018-11-02 18:33:41
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Matilda Leppänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.07
2 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:23.16
3 Tuuli Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.40
4 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.72
5 Jenni Korkeamäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.50
6 Inka Hämäläinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:26.90
7 Joanna Högback Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.84
8 Hanna Törmä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.30
9 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.01
10 Iida Tawast Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.06
11 Hanni Koski Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.22
12 Petra Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.25
13 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.27
14 Anni Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:30.49
15 Esra Ergüner Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:30.99
16 Vilma Vatanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:31.41
17 Nella Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.01
18 Emmi Salo Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:32.07
19 Aino Ruottinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.47
20 Anja Miao Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.84
21 Annabella Karjalainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.03
22 Aino Ruotsalainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:33.07
23 Erin Heinikangas Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.40
24 Pinja Lepistö Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.03
25 Vieno Tikkanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.19
26 Ellen Lindell Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.23
27 Peppi Lehtinen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.28
28 Amanda Ahinko Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.44
29 Edith Ervasti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.55
30 Anni Frusti Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.62
31 Oosa Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.77
32 Veera Malmelin Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.81
33 Ida Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.09
34 Sofia Oksa Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.14
35 Hertta Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:35.19
36 Salli Sepponen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.34
37 Ellen Krüger Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.40
38 Linnea Koski Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.47
39 Enna Äyrämöinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.58
40 Veera Oila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.10
41 Amanda Hirvonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:36.16
42 Eerika Ekdahl Nivalan Saukot IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.34
43 Anna Salo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.40
44 Elsa Joseph TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:36.53
45 Aurora Änäkkälä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:37.13
46 Kiia Koivisto Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:37.37
47 Ruut Salmi Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.59
48 Dominika Stalinskaja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.74
49 Iinu Tiainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:38.08
50 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.16
51 Amanda Vuori Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.59
52 Elli Isometsä Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.72
53 Minea Kumlander Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.73
54 Hilla Lehtonen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.00
55 Sofia Palojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.10
56 Eevi Hirvasoja Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.68
57 Olivia Loukkola Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.75
58 Emmiina Eho Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:39.98
59 Hanna Saarenpää Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:40.05
60 Milja Weckström Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.16
61 Milka Marjakaarto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.58
62 Saimi Kiviniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.13
63 Aava Näykki Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.25
64 Emilia Istomina Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:41.28
65 Milja Laakkonen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:41.30
66 Iisa-erika Auranen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.34
67 Liisa Peetsu Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:41.52
68 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.57
69 Emma Tissari Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.74
70 Hilla-maaria Juhola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.78
71 Emma Autio Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.94
72 Neri Lätti Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:42.06
73 Iina Pasuri Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:42.42
74 Saima Peltonen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:42.82
75 Mea Prykäri Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:43.08
76 Michelle Fellman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:43.10
77 Vilma Saarimäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:43.23
78 Kristina Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:43.24
79 Lotta Janhunen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:43.29
80 Pinja Niskanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:43.38
81 Veera Mäkelä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:43.43
82 Minea Törhönen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:43.67
83 Iida Kemppainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:43.73
84 Veera Nurmikolu Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:43.77
85 Aino Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:44.05
86 Aada-julia Laakso Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:44.47
87 Sandra Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.74
88 Emma Olivia Mattila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:44.78
89 Katri Kulovuori Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:44.89
90 Meeri Uusitalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:45.03
91 Noora Tuominen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:45.36
92 Emma Nissinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:45.72
93 Senni Piirainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:45.97
94 Mia Peake Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:45.99
95 Aino Mustonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:46.47
96 Josefina Vainio Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:46.62
97 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:46.89
98 Joanna Kivelä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:46.97
99 Venla Karialho Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:47.22
100 Linnea Azzola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:47.61
101 Aina Keiski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:47.80
102 Iita Viinisalo Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:48.12
103 Viia Tossavainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:48.53
104 Netta Halttunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:48.61
105 Ida Paaskoski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:49.09
106 Fanni Auri Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:49.23
107 Anna Lindholm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:49.57
108 Silvia Koskela Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:49.85
109 Krette Mullamaa Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:50.01
110 Ella Gylden Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:50.54
111 Hilma Ahonen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:50.55
112 Luna Sivonen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:51.68
113 Tiia Liuski Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:52.00
114 Olivia Aravirta Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:52.01
115 Siiri Rantala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:52.61
116 Minea Kynnäs Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:52.99
117 Juuli Uusitalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:53.07
118 Elsi Vedenjuoksu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:53.54
119 Ennimaija Mäntynen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:53.59
120 Alma Holmlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:53.84
121 Maija Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:54.32
122 Sofia Järvi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:54.39
123 Kaisla Henttu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:56.09
124 Linn Löfqvist Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:56.13
125 Riia Aho Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:57.44
126 Noora Salo Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:57.73
127 Aura Haunia Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:57.78
128 Ida Koivulahti Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:57.81
129 Ella Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:58.04
130 Elina Jaako Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:58.40
131 Aino Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:58.41
132 Sofie Apajasalo Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:00.95
133 Aino Hannus Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 2:01.73
134 Minni-maria Vesma Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:02.67
135 Saaga Lehmus Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 2:06.28
136 Ilona Sormunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 2:16.15
- Aada Mäkinen Nivalan Saukot IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Eevi Riekki Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Sofia Soininen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Iisa Mattila Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Iita Kimpimäki Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Maija Leinonen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Maija Sofia Lyly-Yrjänäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Kaisa Keränen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ

T11,12,13,14,15 100m RU, Päivitetty: 2018-11-02 18:33:41
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Ellen Kaituri Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.11
2 Lotta Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.36
3 Wilma Sundt Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.75
4 Reeta Ollonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.30
5 Janina Granberg Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.14
6 Daniela Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.26
7 Hilla Känkänen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.47
8 Tinka Tamminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:21.51
9 Iisa-lotta Rantaniitty Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.76
10 Tiinu Tamminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:21.84
11 Elli Lenkkeri Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.17
12 Helmi Käkelä Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.23
13 Miina Torvikoski Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.36
14 Fia Stenman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.50
15 Anniina Kurvinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:23.75
16 Kaisla Korvonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.43
17 Iina Vänttinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.46
18 Pinja Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.52
19 Elsa Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.09
20 Emilia Pakkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.67
21 Susanna Ryynänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.36
22 Milla Kiviranta Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.61
23 Mea Alho Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.05
24 Nea Elomaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.11
25 Isla Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.34
26 Aino Kuusisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.49
27 Emilia Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.85
28 Ronja Vilska Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.56
29 Sofie Nauklér Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.67
30 Malva Salmelin Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.69
30 Päivä-kaisla Seppänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:28.69
32 Enni Tammilehto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.99
33 Anni Turunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.06
34 Ellen Williamsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.12
35 Cécilia Richard Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.19
36 Emmi Nieminen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.26
37 Hannah Lamminmäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.34
38 Jenna Juhola Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.47
39 Laura Saarela Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.52
40 Karoliina Hirvelä Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:29.76
41 Ippi Ranta Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.25
42 Tiia Mielonen Nivalan Saukot IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.46
43 Meri Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.70
44 Sofia Lepistö Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:30.92
45 Essi Pyykkö Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.02
46 Anna Hynönen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:31.14
47 Iiris Soilevaara Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.41
48 Diana Raduly Baka Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.80
49 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.90
50 Oona Sarlin Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.41
51 Sara Seppänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.64
52 Katriina Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.85
53 Helmi Räsänen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.66
54 Veera Ele Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.79
55 Eerika Kivistö Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.80
56 Silva Salonniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:33.88
57 Vilma Paajanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.40
58 Tytti Rantanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.64
59 Ninja Brelo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.67
60 Jenni Konnu Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:34.74
60 Ella Salminen Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.74
62 Maria Karvonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.78
63 Veera Westerlund Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.83
64 Iina Tapaninen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.90
65 Janina Paakkolanvaara Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.94
66 Tua Iivanainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.09
67 Piia Lahtinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:35.21
68 Merete Lätti Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:35.27
69 Rebekka Ritmala Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.37
70 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.43
71 Riikka Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:35.46
72 Olivia Kivelä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.48
73 Minttu Mikkonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:35.52
74 Saaga Keränen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:35.53
75 Lily Päivänen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.75
76 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.86
77 Lila Niskala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:36.31
78 Ella Kalliokari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.42
79 Unna Korja Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.63
80 Joanna Salonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:36.88
81 Iina Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.97
82 Alicja Milczarek Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.05
83 Anna Hietanen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:37.14
84 Elli Kenttälä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:37.26
85 Venla Talvensaari Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.96
86 Kia Mäennenä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.98
87 Nelli Jumppanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:38.04
88 Heli Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.09
89 Anette Kärkkäinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:38.29
90 Ülle Harjaks Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:38.30
91 Elina Toivonen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.71
92 Amanda Nilsson Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.72
93 Senni Hokkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.81
94 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.89
95 Sofia Mustonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:39.01
96 Pinja Pakkanen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:39.64
97 Oona Lipponen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.70
98 Peppi Ojakippola Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.10
99 Milja Prepula Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:40.21
100 Laura Zurban Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.26
101 Mathilda Heikiö Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.41
102 Heta Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.43
103 Milana Virtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:40.70
104 Pinja Hoffren Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.78
105 Saaga Kähkönen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.79
106 Lotta Lönnqvist Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.84
107 Noora Glasin Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.92
108 Nea Salmela Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.93
109 Iida Häcklin Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.12
110 Viivi Pesonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:41.61
111 Selma Korhonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.95
112 Ella Parviainen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:42.09
113 Rianna Hoda Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.36
114 Laura Lyytinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:42.39
115 Fanni Törmänen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:42.40
116 Maria Issakainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:42.44
117 Venla Kantanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:42.90
118 Nelli Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:42.92
119 Seliina Viitala Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.03
120 Maikki Hämäläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:43.38
121 Anni Moilanen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:43.45
122 Amanda Lång Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:43.79
123 Nella Pesonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:44.04
124 Liina Saario ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.50
125 Erin Ovaska Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:44.51
126 Sara Elomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:44.68
127 Peppi Virokannas ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.78
128 Neela Perälä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:45.04
129 Sonja Heikkilä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:45.30
130 Linda Möttönen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:45.43
131 Piitu Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:45.48
132 Ilona Salonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:45.70
133 Noona Hyrkäs Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:45.81
134 Milla Haapamäki Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:45.85
135 Aino Suominen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:46.17
136 Nelly Eriksson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:46.34
137 Jessica Takkunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:47.23
138 Elsa Vainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:47.51
139 Sara Suonio Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:47.52
140 Olesia Leshchuk Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.95
141 Julia Saranpää Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:48.28
142 Viivi Hallikainen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:49.35
143 Maija Grönholm Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:49.65
144 Sanni Haaranen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:49.79
145 Emilia Häjänen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:49.87
146 Riia Pietilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:50.31
147 Annu Pasma Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:50.53
148 Saga Mikkonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:50.71
149 Venla Almira Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:50.72
150 Helmi Heinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:50.82
151 Anna Huhtala Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:52.27
152 Matilda Suikkanen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:52.65
153 Iiris Aittokallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:53.21
154 Iida Ryhänen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:53.25
155 Matilda Mäkäräinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:53.60
156 Aino Jääskeläinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:55.32
157 Anni Backman Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:55.51
158 Milla Liimatainen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:55.94
159 Ellinor Ollikainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:56.41
160 Janette Sarajärvi Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:56.87
161 Siiri Pynnönen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:56.90
162 Emmalina Piitulainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:57.49
163 Vilma Saarelainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:57.74
164 Mandi Hämäläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:00.94
165 Noora Riionheimo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:02.54
166 Eerika Itkonen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:02.58
167 Armi Wahlroos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:02.65
168 Emilia Makkonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:04.73
169 Jenni Järvensivu Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:09.69
- Vilja Takalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Viivi Häikiö Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Oosa Mattila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Vivian Vesa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Anni Kärkkäinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Aino Piippo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Inkeri Kuuramaa Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Alexia Heikkilä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Aino-elina Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ

T11,12,13,14,15 100m RU, Päivitetty: 2018-11-02 18:33:41
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Maria Korkalainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:14.38
2 Teea Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.63
3 Tuuli Pippuri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.89
4 Aino Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:16.14
5 Meea Juntunen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.29
6 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.41
7 Milla Strandberg Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.67
8 Kira Lindroos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.37
9 Viivi Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.80
10 Aino Koskelo Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.05
11 Inka Vahtola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.13
12 Rina Rantanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.42
13 Kiia Metsäkonkola Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.61
14 Maura Bergström Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.03
15 Milla Lempiälä Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.20
16 Milla Karttunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.35
17 Aino Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:19.44
18 Enni Kinnunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.09
19 Sofi Andström ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.69
20 Ronja Nevanko Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.98
21 Kukka Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.45
22 Sofia Rinne Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.46
23 Maija Hinkkala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.77
24 Elina Ryynänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.85
25 Ellen Kettunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.02
26 Pihla Äkkinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.09
27 Ella Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.12
28 Vilma Kiviniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.24
29 Aada Hirvasoja Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.29
30 Saara Raulos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.42
31 Kaarina Rihte Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.44
32 Melissa Miettinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.48
33 Amanda Riuttanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.75
34 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.41
35 Lumi Luoma Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:23.50
36 Ronja Maude Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.64
37 Sivi Juvakka Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:23.67
37 Meri Luoma Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.67
39 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.81
40 Milla Marttila Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.31
41 Vilma Rintala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.35
42 Jenni Kurki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.46
42 Viola Karismaa Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.46
44 Milena Autti Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.02
45 Kaisu Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.04
46 Lotta Nevalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.20
47 Jutta Mört Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.60
48 Nelli Lehmijoki Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.12
49 Mette Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.13
50 Vilja Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.31
51 Emma Lönnberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.47
52 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.88
53 Hanna Martola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.91
54 Fanny Savia Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.05
55 Matilda Holmlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.36
56 Alina Kangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.47
57 Ida Kauppinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:27.57
57 Emma Nieminen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.57
59 Ella Sipola Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.95
60 Saara Seppälä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.04
61 Ronja Ruottinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:28.15
62 Säde Ryynänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.16
63 Sini Kaivola Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.19
64 Sanni Räty Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.33
65 Iida Peltola Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:28.60
66 Jenna Luoma Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:28.64
67 Laura Sofia Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.71
68 Juulia Lindfors Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.02
69 Saara Heinänen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.07
69 Siiri Päivärinta Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.07
71 Aino Kunelius Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:29.16
72 Ronja Simsek Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.51
73 Minttu Huhtahaara Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:29.77
74 Lidia Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.22
75 Janica Nieminen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.47
76 Sani Nätynki Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.56
77 Veera Olli Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.65
78 Lotta Kaarre Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.78
79 Maria Mustonen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.83
80 Ronja Kero ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.84
81 Anni Törmänen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.86
82 Jaana Nevala Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.30
83 Ida Ekebohm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.36
84 Aino Lepola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:31.46
85 Eeva Toroi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:31.56
86 Anna Topoeva Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.60
87 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:32.09
88 Aino Kurki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.19
89 Emma Veide Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.22
90 Wilma Danielsson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.55
91 Emma-lotta Ahola Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.64
92 Saana Lauhava Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.92
93 Aada Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:33.36
94 Amanda Nielsen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.44
95 Hilda Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:33.51
96 Pinja Lohiniva Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.91
97 Erin Gonzalez Catón Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.92
98 Iida Siltala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.15
99 Enni Huttunen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.41
100 Inger Isaksen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.49
101 Emmi Ellonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.71
102 Viivi Laiho Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.15
103 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:35.49
104 Emilia Hakala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.77
105 Veera Maijala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.95
106 Erika Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:36.25
107 Vilma Manninen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.87
108 Veera Kopponen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.02
109 Pihla Mättö Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:37.08
110 Pilvi Österman Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:37.11
111 Katariina Kosunen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:37.20
112 Sofia Kilpeläinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.38
113 Julia Minttu-maria Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.58
114 Selja Lahti Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.78
115 Marikki Vuorisalo Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.84
116 Milla Kähkönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:38.13
117 Ellen Arvo Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.70
118 Anniina Törmi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.14
119 Siiri Kuparinen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.30
120 Ronja Ristevirta Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.38
121 Teresa Pulkkinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:40.59
122 Tindra Sjöström Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.69
123 Nelli Hytti Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:41.01
124 Helie Katajainen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.73
125 Pihla Louhela Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.97
126 Helmi Viherkoski Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:42.22
127 Nea Hollström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.59
128 Kaisa Harjula Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.72
129 Eerika Sippala Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:45.22
130 Inkeri Laakkonen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:47.12
131 Elviira Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:47.57
132 Leenu Karolina Kinnunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:48.36
133 Saga Tuisku Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:48.54
134 Almina Köroglu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:48.87
135 Eeva Partanen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:50.17
136 Tiina Alatalo Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:51.37
137 Milla Tahvanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:52.71
138 Ella Palovaara Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:53.12
139 Sofia Heiskanen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:54.36
140 Minea Laakso TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:58.13
- Sofia Kivelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Venny Korjonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Maija Nurminen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Saimi Räty Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ

T11,12,13,14,15 100m RU, Päivitetty: 2018-11-02 18:33:41
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Meeri Yli-Äyhö Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.78
2 Pinja Taskila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.96
3 Jenna Pulkkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:13.58
4 Lotta Pälsi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.97
5 Iida Heikkinen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:14.50
6 Siiri Ala-Karvia Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.74
7 Aada Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.98
8 Sohvi Kallinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:15.18
9 Kanerva Kinnunen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:15.57
10 Laura Markuksela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.17
11 Peppi Vesalainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.29
12 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.35
13 Jessika Liimatta TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:16.71
14 Siiri Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.88
15 Siiri Mätäsjärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.06
16 Inka Elamaa Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.13
17 Iiris Jämsä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.41
18 Helmiina Toivonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.43
19 Anna Edwards Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.73
20 Greta Beszteri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.76
21 Essi Turkki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.05
22 Vlada Guljajeva Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.25
23 Jessica Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.27
24 Sofia Nurkkala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.31
25 Helmi Lehtonen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.85
26 Aamu Knuuttila Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.09
27 Viljaana Myllärinen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:19.55
28 Pirita Hautala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.59
29 Anni Ranta-Valkama Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:19.84
30 Frida Ekman Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:20.00
31 Aada Taiponen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.08
32 Iida Herrala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.44
33 Nea Parkatti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:20.56
34 Essi Loponen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.61
35 Pinja Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.05
36 Nicole Yisrael Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.15
37 Viola Penttilä Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.14
38 Viivi Lehtonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.46
39 Laura Nissi Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.55
40 Ida Töyrylä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.64
41 Aada Rissanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.00
42 Siina Eklund Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.51
43 Vilma Niskanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.88
44 Gitta Nukala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.27
45 Aava Aula Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.63
46 Siiri Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:24.73
47 Matilda Laitinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.06
48 Henni Havén Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.28
49 Tilde Löfqvist Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.59
49 Vilja Rautell Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.59
51 Noora Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.62
52 Noora Koukkari Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:25.67
53 Noora Kuparinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.78
54 Ronja Kämäräinen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.10
55 Oona Eriksson Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.12
56 Ranja Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.43
57 Beata Koroknay-Pál Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.63
58 Kiia Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.33
59 Linda Ilonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.83
60 Siiri Tiilikka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.54
61 Ella Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.75
62 Anna Kajosmäki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:28.79
63 Emelie Måtar Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.68
64 Mandi Lindroos Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.44
65 Petra Laukkanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.47
66 Milla Järvenpää Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.24
67 Ulla Haarala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.21
68 Tuuli Kammonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:32.73
69 Susanna Uitto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:33.74
70 Saara Kiuru Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.50
71 Vilma Saarinen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.54
72 Siiri Vesanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.95
73 Hilma Husari Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:35.45
74 Veera Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:35.46
75 Iida-isabella Pakka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.81
76 Peppi Siurola Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.22
77 Reetta Haara Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.64
78 Wenla Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:38.58
79 Maria Kaarlejärvi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.43
80 Hanna Ponnikas Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:40.57
81 Emma Lång Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.75
82 Anna Villför Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:44.06
83 Sonja Tarkiainen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:45.08
84 Sara Pöllänen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:54.32
85 Laura Lilja Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:54.73
86 Sanni Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:56.97
87 Ida Enberg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:01.90
- Roosa Rinta-Aho Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Inka Karjalainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ

T11,12,13,14,15 100m RU, Päivitetty: 2018-11-02 18:33:41
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.18
2 Rebekka Luoto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.88
3 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.45
4 Minja Lukkari Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.77
5 Aida Pasma Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.35
6 Roosa Kärkkäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.70
7 Emma Haglund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.94
8 Martta Ruuska Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:15.75
9 Emma Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.18
10 Siiri Pellinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:16.23
11 Cindy Palm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.71
12 Winona Forslund Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.88
13 Hilla Kuuva Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:17.53
14 Milla-lotta Tapanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.60
15 Emma Jormanainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.68
16 Julia Sairanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:17.70
17 Petra Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.71
18 Vilja Grundström Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.90
19 Senni Tuominen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.38
20 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.10
21 Carola Huntus Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:19.61
22 Malla Juutinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:19.76
23 Kreetta Uusitalo Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.10
24 Miina Laukka Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.22
25 Saana Yritys Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:20.55
26 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.67
27 Wilma Lakanen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.21
28 Iris Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.60
29 Matilda Lonka Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:21.81
30 Jenny Grangärd Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.02
31 Kiira Kangasniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.05
32 Satu Immonen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.19
33 Aino Jerohin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.27
34 Minea Wiren Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.67
35 Emilia Myllykoski Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.87
36 Aada Viitamäki Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:23.38
37 Emilia Hokkanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:23.62
37 Sini Lassila Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.62
39 Sofia Långström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.64
40 Julia Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.69
41 Saana Järvinen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:23.78
42 Sara Myller Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.89
43 Veera Laakkonen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:23.92
44 Oona Lehtola Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.26
45 Peppi-stiina Ahti Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:24.58
46 Ella Uusitalo Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.31
47 Siiri Kokko Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.71
48 Ella Alanko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.04
49 Merituuli Lehtonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.08
50 Cinja Åvist Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.32
51 Aino Paju Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.42
52 Hilla Saastamoinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.78
53 Sanni Salmi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.23
54 Julie Nikkilä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.44
55 Martina Uusitalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.25
56 Nicole Sundell ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.90
57 Janna Salminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:29.54
57 Lotta Heinimäki Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.54
59 Ekaterina Galay Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:29.83
60 Ninni Eriksson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.83
61 Sanni Taskinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:31.40
62 Clara-Sophie Scheib Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.18
63 Henrietta Löfgren Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.05
64 Delia Helena Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.19
65 Annukka Jouppila Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.27
66 Kia Kivelä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.71
67 Sofia Koppström Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.88
68 Linnea Ström Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.50
69 Susanna Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.74
70 Noora Ketola Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:39.66
71 Sonja Tiira Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.24
72 Vivian Ljungqvist ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.91
73 Lotta Laine Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:43.14
74 Amanda Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:45.26
75 Laura Valonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:46.96
76 Emilia Kivelä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:47.01
77 Emmi Rauhanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:50.99
- Maisa Berg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Linda Grönlund Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner