2018-01-22   19:09:21
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Bellahøj Cup 2012

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag indledende

Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  Bellahøj Cup 2012    Udskriftsdato  29 januar 2012   
  Stævne by  København    Udskriftstidspunkt  06:17   
  Arrangør  GI40Hermes         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  28 januar 2012         
 
 
Løb 15, 400m Medley Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  100m  200m  300m    Opnået  Status 
  Klub                   











 
Amanda Duus  2000    436  1:17.30  2:51.00  4:36.09    5:55.34   
  Svømmeklubben Triton Ballerup                   
                     
Jessica Yu Mortensen  2000    429  1:21.15  2:54.69  4:34.17    5:57.14   
  Glostrup Svømme Klub                   
                     
Josephine G. Lauridsen  2001    308  1:44.38  3:22.99  5:08.56    6:39.16   
  Svømmeklubben Triton Ballerup                   
                     
Regitze Munch Nielsen  2000    286  1:43.73  3:24.27  5:26.15    6:49.02   
  Albertslund IF                   
                     
 
Løb 15, 400m Medley Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  100m  200m  300m    Opnået  Status 
  Klub                   











 
Alberte Sara Cornelius  1998    555  1:14.42  2:40.48  4:11.79    5:27.92   
  GI-40 Hermes                   
                     
Lærke Toft Ruby  1999    399  1:31.36  3:01.76  4:47.83    6:06.07   
  A6                   
                     
Freja B. Hansen  1999    284  1:34.33  3:22.25  5:17.62    6:50.00   
  A6                   
                     
 
Løb 15, 400m Medley Damer, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  100m  200m  300m    Opnået  Status 
  Klub                   











 
Julie Lunau  1995    634  1:11.69  2:30.97  4:04.96    5:13.62   
  A6                   
                     
Louise Hedmann Jacobsen  1996    584  1:13.48  2:37.96  4:08.40    5:22.43   
  A6                   
                     
Kirstine Andersen  1997    566  1:16.30  2:42.41  4:12.91    5:25.69   
  Vallensbæk IF Af 1939                   
                     
Iben Helstrup Jensen  1996    494  1:17.91  2:42.09  4:27.40    5:40.96   
  Gladsaxe Idræts Forening                   
                     
Bolette Thomsen  1997    419  1:22.88  2:56.80  4:35.10    5:59.96   
  Svømmeklubben Triton Ballerup                   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.19.08  Udskriftsdato  29 januar 2012 
Licens til GI-40 Hermes  Udskriftstidspunkt  06:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare