Resultater for Barracuda Race
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Gren 20 (Finaler) - Officiell |
Tävling | Barracuda Race | Utskriftsdatum | 03 december 2011 | |||
Tävlingsort | Göteborg | Utskriftstid | 15:41 | |||
Arrangör | SK S02 | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 03 december 2011 |
Gren 20, 50m Ryggsim Herrar D, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Melker Olsson | 2000 | Simklubben Elfsborg | 35.59 | ||||||
2 | Anton Dahlgren | 1999 | Varberg-Falkenberg Sim | 37.22 | ||||||
3 | Patrick Toth | 2000 | Lambertseter Svømmeklubb | 37.72 | ||||||
4 | Daniel Andersson | 1999 | Varberg-Falkenberg Sim | 38.49 | ||||||
5 | Elias Kromnow | 1999 | Ronneby Simsällskap | 38.53 | ||||||
6 | William W Holappa | 1999 | Simklubben Elfsborg | 39.25 | ||||||
7 | Alexander Korabelnikov | 1999 | Oslo Idrettslag | 39.63 | ||||||
8 | Jesper Holmdahl | 1999 | S77 Stenungsund | 39.66 | ||||||
9 | Axl Svedlund-Selander | 1999 | Lysekils Simsällskap | 39.78 | ||||||
10 | Alexander Salguero Spilde | 2000 | Oslo Idrettslag | 39.85 | ||||||
11 | Noah Griphem | 1999 | Simklubben Elfsborg | 40.04 | ||||||
12 | Samuel Rudqvist | 1999 | Trollhättans Simsällskap | 40.22 | ||||||
13 | Teo Sauthon | 2000 | Oslo Idrettslag | 40.51 | ||||||
14 | Joshua Welschof | 1999 | Oslo Idrettslag | 40.84 | ||||||
15 | Anes Cavka | 1999 | Simklubben Elfsborg | 41.26 | ||||||
16 | William Kerman | 2001 | Anderstorps Simsällskap | 41.39 | ||||||
17 | Philip Borgström Bishop | 1999 | Göteborg Sim | 41.46 | ||||||
18 | Filip Jelic | 1999 | Simklubben Elfsborg | 41.98 | ||||||
19 | Alexander Vandija | 2000 | Alingsås SLS | 42.35 | ||||||
20 | Alex Phu | 2000 | Göteborg Sim | 42.43 | ||||||
21 | Viktor Johansson | 1999 | Simklubben Elfsborg | 42.48 | ||||||
22 | Samuel Sjögren | 1999 | Göteborg Sim | 42.49 | ||||||
23 | Erik Josefson | 2000 | Varberg-Falkenberg Sim | 42.99 | ||||||
23 | Max Sandgren | 1999 | Varberg-Falkenberg Sim | 42.99 | ||||||
25 | Hakim Haj Salah | 1999 | Göteborg Sim | 43.19 | ||||||
26 | William Segerdahl | 2001 | Göteborg Sim | 43.59 | ||||||
27 | David Wollersjö | 2000 | Alingsås SLS | 44.10 | ||||||
28 | Johannes Andersson | 1999 | Varberg-Falkenberg Sim | 44.34 | ||||||
29 | Leo Vartoomian | 2000 | Simklubben S 02 | 44.87 | ||||||
30 | Linus Holmdahl | 2001 | S77 Stenungsund | 45.87 | ||||||
31 | Adam Mahdi | 1999 | Simklubben S 02 | 45.97 | ||||||
32 | Jonathan Karlsson | 1999 | Varberg-Falkenberg Sim | 46.11 | ||||||
33 | Elias Hyvönen | 2000 | Alingsås SLS | 46.25 | ||||||
34 | Albin Edvardsson | 2000 | Alingsås SLS | 46.46 | ||||||
35 | Alexander Koufakis | 2000 | Botkyrka-Rönninge Simsällskap | 46.87 | ||||||
36 | Karl Hallström | 2000 | Simklubben S 02 | 47.20 | ||||||
37 | Anton Amiri | 2000 | Göteborg Sim | 48.81 | ||||||
38 | Nicolas Söderberg | 2001 | Göteborg Sim | 48.89 | ||||||
39 | Gustav Karlsson | 2000 | Simklubben S 02 | 48.96 | ||||||
40 | Dino Ahmetove | 2000 | Gislaveds Simsällskap | 49.23 | ||||||
40 | Ivan Sobek | 2001 | Göteborg Sim | 49.23 | ||||||
42 | Erik Storberg | 2000 | Varberg-Falkenberg Sim | 49.47 | ||||||
43 | Erik Brink | 1999 | Varberg-Falkenberg Sim | 50.62 | ||||||
44 | Hampus Dahlgren | 2001 | Varberg-Falkenberg Sim | 55.39 | ||||||
45 | Filip Brink | 2001 | Varberg-Falkenberg Sim | 1:05.37 | ||||||
- | David Selin | 2001 | Göteborg Sim | DNS | ||||||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 03 december 2011 |
Licensierad till: Simklubben S 02 | Utskriftstid | 15:41 |