Tulokset Speedo Cup
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
lauantai ilta
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Cup | Tulostuspäivämäärä | 09 lokakuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:10 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 lokakuu 2011 |
Laji 22, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Maiju Houni | 1996 | 604 | 35.12 | 1:14.17 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
2 | Emilia Eloranta | 1997 | 592 | 36.47 | 1:14.69 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
3 | Tiia Louhevaara | 1997 | 519 | 36.51 | 1:18.03 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
4 | Jade Pönni | 1997 | 518 | 36.31 | 1:18.08 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
5 | Anna Grom | 1996 | 488 | 37.76 | 1:19.66 | |||||
Raduga | ||||||||||
6 | Anastasia Ivanova | 1996 | 469 | 37.20 | 1:20.71 | |||||
Raduga | ||||||||||
7 | Saara Ruti | 1997 | 428 | 39.01 | 1:23.21 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
8 | Ilona Rämä | 1997 | 421 | 39.63 | 1:23.64 | |||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
9 | Lotta Mäkinen | 1996 | 418 | 39.39 | 1:23.88 | |||||
Poseidon | ||||||||||
10 | Elina Karen | 1997 | 406 | 39.98 | 1:24.65 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
11 | Anna Karen | 1997 | 404 | 40.77 | 1:24.82 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
12 | Riina Strengell | 1997 | 390 | 41.13 | 1:25.79 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
13 | Katariina Kunnari | 1997 | 375 | 40.77 | 1:26.94 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
14 | Taru Taponen | 1997 | 365 | 40.34 | 1:27.74 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
15 | Iina Nyholm | 1997 | 341 | 40.99 | 1:29.74 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
16 | Lotta Aaltonen | 1997 | 340 | 42.27 | 1:29.85 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
17 | Aino Ettilä | 1997 | 328 | 43.22 | 1:30.94 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
18 | Alexandra Starck | 1997 | 313 | 43.73 | 1:32.33 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
19 | Jessica Norrbäck | 1996 | 277 | 45.83 | 1:36.17 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
20 | Veera Penttilä | 1997 | 252 | 47.21 | 1:39.31 | |||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
21 | Anniina Maavirta | 1997 | 207 | 51.00 | 1:46.04 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
22 | Lea Ekblad | 1997 | 192 | 50.82 | 1:48.69 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
- | Rebecca Wahlstedt | 1997 | DNS | |||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
Laji 22, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Saara-Maija Järvelä | 1995 | 657 | 34.39 | 1:12.14 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
2 | Bettina Ruottinen | 1995 | 554 | 35.76 | 1:16.33 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
3 | Annukka Repo | 1993 | 518 | 36.79 | 1:18.08 | |||||
Poseidon | ||||||||||
4 | Sofi Liinpää | 1995 | 451 | 37.92 | 1:21.76 | |||||
Koovee | ||||||||||
5 | Heta Korpela | 1995 | 396 | 40.80 | 1:25.36 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
6 | Ida Sunnarborg | 1995 | 355 | 41.86 | 1:28.56 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
7 | Laura Siitonen | 1995 | 300 | 44.01 | 1:33.69 | |||||
Koovee | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.37 | Tulostuspäivämäärä | 09 lokakuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Cetus | Tulostusaika | 19:10 |