Resultat för Øst Børnemedley Nord
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Øst børn Medley - Nord 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Pilehaveskolen, Svømmehal |
Arrangør |
SvømDanmark og Vallensbæk IF |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
6. apr 2024 to 7. apr 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Butterfly Damer 2012 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nikki Tavakoli |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
515 |
33.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.24 |
(-2.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=2 |
|
Bjørk Erlandsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
440 |
34.82 |
+1.78 |
|
OD1 |
|
|
|
Entry time: 34.80 |
(+0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=2 |
|
Ada Mortensen |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
|
440 |
34.82 |
+1.78 |
|
OD1 |
|
|
|
Entry time: 34.43 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sine Kjeldahl Norsell |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
|
426 |
35.19 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.19 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lilje Kodal |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
409 |
35.67 |
+2.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.77 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Martha Fløe Wonsild |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
|
383 |
36.47 |
+3.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.29 |
(-12.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Asia Balistreri |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
381 |
36.51 |
+3.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.84 |
(-4.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elinor Znaider |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
381 |
36.54 |
+3.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.48 |
(+0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anna Vilde Bohnsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
379 |
36.59 |
+3.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.18 |
(-1.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
377 |
36.66 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.43 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Josefine Hannah Filskov |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
353 |
37.47 |
+4.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.53 |
(+0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Matilde Kegel Sørensen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
349 |
37.60 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.83 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Frederikke Ørsted |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
343 |
37.81 |
+4.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.08 |
(-14.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Silja Zøllner |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
334 |
38.15 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.73 |
(-0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Freja Thagesen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
334 |
38.16 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.79 |
(-2.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Astrid Schiermer Eriksen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
331 |
38.27 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.63 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Malia Hoffer |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
316 |
38.87 |
+5.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.58 |
(+0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Kaya Kjær |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
|
315 |
38.93 |
+5.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.77 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Salsabell Ava Banali |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
314 |
38.96 |
+5.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.26 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Evvel Eminovski |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
313 |
38.98 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.41 |
(+0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Emma Martini |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
313 |
39.01 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.07 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nanna Mainz Rode |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
305 |
39.35 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.37 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Luce Astrid Gade |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
303 |
39.40 |
+6.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.67 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Iben Jæger |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
303 |
39.43 |
+6.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.36 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ella Strandkjær Sørensen |
2012 |
Søllerød Svømmeklub |
|
302 |
39.47 |
+6.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.09 |
(-1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=26 |
|
Siri Emma Skøtt Ellerup |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
293 |
39.85 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.84 |
(-2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=26 |
|
Ingrid Rytsel Diemer Fredslund |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
293 |
39.85 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.14 |
(+1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Asta Holm |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
291 |
39.96 |
+6.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.58 |
(-1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Bellamy Lumen R. Holmberg |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
281 |
40.40 |
+7.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.93 |
(+0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ebba My Bigum Skov |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
|
280 |
40.46 |
+7.42 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Laura Lind Riisgaard |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
273 |
40.79 |
+7.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.67 |
(+0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Laura Marie Dalsberg-Jensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
272 |
40.84 |
+7.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.47 |
(+2.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Marie Dithmar |
2012 |
GTI - Greve |
|
272 |
40.87 |
+7.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.32 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Svea Peters |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
|
269 |
41.03 |
+7.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.98 |
(-0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
|
267 |
41.11 |
+8.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.29 |
(-4.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Molly Lassen |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
|
253 |
41.84 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.68 |
(-0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Ida Wahl |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
252 |
41.91 |
+8.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.35 |
(+0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Rose Ingrid Christoffersen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
247 |
42.17 |
+9.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.31 |
(-1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Helga Nietzson-Bentholm |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
238 |
42.72 |
+9.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.04 |
(-3.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Josefine Harpøth |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
234 |
42.93 |
+9.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.82 |
(-2.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Julie Holm Stripp |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
231 |
43.16 |
+10.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.55 |
(+1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Dicte Langkjær |
2012 |
Herlev Svømning |
|
226 |
43.48 |
+10.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.03 |
(-3.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Mille Rosendahl Kammann |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
225 |
43.54 |
+10.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.44 |
(-4.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Frida Storm Mikkelsen |
2012 |
Søllerød Svømmeklub |
|
224 |
43.56 |
+10.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.59 |
(-3.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Selma Lundsgaard |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
224 |
43.58 |
+10.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.58 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Lily-Rose Malling Cappuccini |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
221 |
43.76 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.87 |
(-2.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Emma Victoria Pop |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
209 |
44.63 |
+11.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.08 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Martha Hyldgaard Bigum |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
206 |
44.84 |
+11.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.45 |
(-0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Smilla Hædersdal |
2012 |
Herlev Svømning |
|
202 |
45.10 |
+12.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.87 |
(-0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Clara Duelund Højstrup |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
201 |
45.22 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.28 |
(-4.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Caroline Høgh Christiansen |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
199 |
45.33 |
+12.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.03 |
(+2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Sofie Amalie Morthorst |
2012 |
Herlev Svømning |
|
194 |
45.71 |
+12.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.05 |
(+3.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Emma Brøndum Poulsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
185 |
46.48 |
+13.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.84 |
(-4.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Emily Mouritzen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
183 |
46.59 |
+13.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.75 |
(-3.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Agnes Skjoldborg Nicolaisen |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
|
180 |
46.90 |
+13.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.93 |
(-1.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Sarah Lindhard Bjerre |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
154 |
49.41 |
+16.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.96 |
(-11.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Elly Elisabeth Toth Larsen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
146 |
50.22 |
+17.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.15 |
(-1.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Gry Christoffersen |
2012 |
GTI - Ishøj |
|
143 |
50.54 |
+17.50 |
|
OD? |
|
|
|
Entry time: 54.83 |
(-4.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Maiken Metine Nielsen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
133 |
51.89 |
+18.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.87 |
(+7.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Mie Weile Nielsen |
2012 |
GTI - Ishøj |
|
131 |
52.13 |
+19.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.53 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Selma Diemer-Færgemann |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
122 |
53.32 |
+20.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.33 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Dicte Graabek |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
117 |
54.01 |
+20.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.17 |
(+3.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Frida Bjørk K. Hansen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
- |
|
Vera Mollerup |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
- |
|
Viola Kjørup Boe |
2012 |
GTI - Greve |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 06-04-2024 15:05:41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Butterfly Damer 2011 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
|
600 |
31.39 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.96 |
(-0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=2 |
|
Frederikke Lohmann Frosthol |
2011 |
GTI - Tune I.F. |
|
588 |
31.61 |
+0.22 |
|
OD1 |
|
|
|
Entry time: 31.60 |
(+0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=2 |
|
Victoria B. Aagaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
588 |
31.61 |
+0.22 |
|
OD1 |
|
|
|
Entry time: 33.39 |
(-1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
|
519 |
32.96 |
+1.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.95 |
(-0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ida Holm-Hansen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
513 |
33.07 |
+1.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.40 |
(-2.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
509 |
33.16 |
+1.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.33 |
(-0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sarah Marie Andersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
|
501 |
33.35 |
+1.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.60 |
(-0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elvera Teilmann |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
498 |
33.41 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.41 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Filippa Transel |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
464 |
34.21 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.68 |
(-4.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
463 |
34.24 |
+2.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.23 |
(+0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Helena Hjartar |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
462 |
34.26 |
+2.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.06 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Irma-Elvira Hempel |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
461 |
34.29 |
+2.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.99 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Clara Nymark Føge |
2011 |
Herlev Svømning |
|
453 |
34.47 |
+3.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.33 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ida-Sofie Rich |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
446 |
34.65 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.47 |
(+0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sade Sophia Kaaberbøl |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
|
442 |
34.76 |
+3.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.08 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Karla Bjerre Pedersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
|
435 |
34.94 |
+3.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.19 |
(-0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
435 |
34.96 |
+3.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.49 |
(-0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Vigga Lou Holte Hansen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
432 |
35.03 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.50 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
|
429 |
35.11 |
+3.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.72 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ella Maria Schønnemann |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
|
428 |
35.13 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.90 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
409 |
35.66 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.67 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Enna Gonzalez-Folic |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
404 |
35.81 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.72 |
(+0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Augusta Leonhardt Marstrand |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
|
401 |
35.92 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.75 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Zoi Asholt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
382 |
36.50 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.55 |
(-1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Juliane Lyndrup |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
373 |
36.78 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
370 |
36.89 |
+5.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.41 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Lærke Nygaard Henriksen |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
|
364 |
37.07 |
+5.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.16 |
(-0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Evi Cecilie Dan Bøgh |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
361 |
37.19 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.37 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Olivia Mai Stigsnaes |
2011 |
Herlev Svømning |
|
346 |
37.72 |
+6.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.50 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Flora Vinge-Maigaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
341 |
37.89 |
+6.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.46 |
(+1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Clara Eilersen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
341 |
37.91 |
+6.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.19 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Agnes Kølle Frøjk |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
|
340 |
37.94 |
+6.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.02 |
(+0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Alina Pi Moldestad Knudsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
339 |
37.96 |
+6.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.17 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Ea Balder |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
331 |
38.28 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.85 |
(-0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Matilde Christophersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
|
315 |
38.93 |
+7.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.17 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Lea Marie Weiss |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
312 |
39.03 |
+7.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.19 |
(-1.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Julie Pihl |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
307 |
39.26 |
+7.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.19 |
(-7.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Celina Aufeldt-Hjort |
2011 |
GTI - Greve |
|
303 |
39.42 |
+8.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.91 |
(+1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Agnes Havaleschka |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
281 |
40.40 |
+9.01 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Smilla Thit Kjærsvold-Niclasen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
280 |
40.46 |
+9.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.21 |
(-0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
277 |
40.61 |
+9.22 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Maja Just Danielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
265 |
41.21 |
+9.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.10 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Ellen Kruse Merland |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
210 |
44.56 |
+13.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.45 |
(+3.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Liva Kirchler Jørgensen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
209 |
44.57 |
+13.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.32 |
(-0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Natasja Akstrup |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
181 |
46.78 |
+15.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.53 |
(-9.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Clara Funch Danielsen |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
155 |
49.26 |
+17.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.40 |
(-2.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Ronya Tzur Versterre |
2011 |
Herlev Svømning |
|
144 |
50.50 |
+19.11 |
|
OD? |
|
|
|
Entry time: 53.97 |
(-3.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Frida Grydgaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
141 |
50.87 |
+19.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.02 |
(+3.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Lærke Have Lundtoft |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
140 |
50.93 |
+19.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.28 |
(+1.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Lærke Buchholz |
2011 |
GTI - Ishøj |
|
130 |
52.16 |
+20.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.19 |
(-0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Agnes Jørgensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
106 |
55.91 |
+24.52 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Camilla Vastrup |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW4.1 |
|
|
|
|
- |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ida Ravn Olsen |
2011 |
GTI - Greve |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 06-04-2024 15:05:41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
06-04-2024 15:06.16 |
Datahandling: Swimify 2.11 |
Licens til: GTI - Greve |
|
|
|
|
|
|