2018-09-24   03:53:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM Aluekilpailut 2011 - Etelä 2

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Ikäkausimestaruusuinnit, ES2    Tulostuspäivämäärä  18 kesäkuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  10:27   
  Järjestäjä  RiUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 kesäkuu 2011         
 
 
Laji 1, 200m SKU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Noora Visto  1998    583  33.01  1:11.55  1:57.71    2:32.47   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Roosa Andelin  1998    428  37.51  1:20.38  2:10.45    2:49.07   
  Hyvinkään Uimaseura                   
                     
Meri Parviainen  1998    426  37.12  1:19.22  2:11.05    2:49.25   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Eveliina Pihkamäki  1998    384  35.82  1:22.37  2:12.85    2:55.27   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Emma Janhonen  1998    373  39.74  1:25.93  2:16.65    2:56.97   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
Annika Stenberg  1998    363  38.48  1:24.67  2:19.43    2:58.60   
  Octopus Lohja                   
                     
Alina Katajisto  1998    358  36.20  1:23.24  2:17.95    2:59.47   
  Nurmijärven Kunto                   
                     
Anni Raussi  1998    326  39.32  1:27.26  2:24.13    3:05.07   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
Sanna Saarinen  1998    258  45.99  1:40.06  2:37.80    3:20.12   
  Simmis Wanda                   
                     
10  Ella Vainikka  1998    240  48.67  1:40.01  2:39.49    3:25.00   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
11  Aliisa Rongas  1998    236  44.70  1:36.94  2:35.93    3:26.15   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
 
Laji 1, 200m SKU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Camilla Kulmala  1997    556  32.98  1:12.67  1:57.49    2:34.89   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Jade Pönni  1997    535  35.76  1:17.91  2:00.02    2:36.93   
  Octopus Lohja                   
                     
Annika Laihonen  1997    471  35.88  1:17.40  2:06.61    2:43.68   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
Ilona Rämä  1997    460  36.65  1:20.70  2:07.16    2:44.96   
  Haminan Uimaseura                   
                     
Iina Nyholm  1997    391  37.26  1:21.92  2:12.52    2:54.17   
  Vantaan Vesikot                   
                     
Satu Mäkinen  1997    384  38.57  1:21.30  2:15.04    2:55.26   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
Kristina Elo  1997    359  39.12  1:23.74  2:17.88    2:59.27   
  Octopus Lohja                   
                     
Mia Tammelin  1997    322  39.80  1:25.48  2:23.14    3:05.82   
  Vantaan Vesikot                   
                     
Minna Pikkarainen  1997    322  39.54  1:29.68  2:24.71    3:05.94   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
10  Aurora Laitinen  1997    293  41.00  1:33.53  2:28.10    3:11.80   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
11  Veera Heiskanen  1997    278  44.72  1:33.97  2:28.29    3:15.18   
  Keravan Uimarit                   
                     
 
Laji 1, 200m SKU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kiia Karimaa  1996    531  33.20  1:13.59  2:00.18    2:37.28   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
Veera Rekonen  1996    503  35.86  1:14.00  2:03.07    2:40.21   
  Simmis Wanda                   
                     
Lotta Mielonen  1996    438  37.52  1:22.00  2:09.48    2:47.77   
  Simmis Wanda                   
                     
Jenna Brunila  1996    391  39.28  1:26.92  2:16.16    2:54.22   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
Jenni Vannas  1996    376  36.87  1:23.83  2:14.06    2:56.41   
  Poseidon                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  18 kesäkuu 2011 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  10:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner