2019-07-22   20:46:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM Aluekilpailut 2011 - Keski/Itä

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Ikäkausimestaruusuinnit, KIS    Tulostuspäivämäärä  19 kesäkuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Kuopio    Tulostusaika  17:23   
  Järjestäjä  KuUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 kesäkuu 2011         
 
 
Laji 24, 200m RU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ida Hulkko  1998    355  44.28  1:35.39  2:26.62    3:16.23   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
Saana Seppä  1998    320  48.08  1:39.63  2:31.86    3:22.97   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Juuli Koskinen  1998    300  46.87  1:39.83  2:33.59    3:27.35   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Jenna Rautio  1998    258  49.75  1:45.56  2:41.85    3:38.04   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Maria Roiko-Jokela  1998    246  50.82  1:46.73  2:44.15    3:41.55   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Hertta Nirkkonen  1998    225  49.76  1:46.90  2:46.90    3:48.17   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 24, 200m RU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Maria Siiskonen  1997    456  40.12  1:25.54  2:12.78    3:00.40   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
Ida Vuorela  1997    373  43.56  1:32.58  2:22.51    3:12.99   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Sanni Knuutila  1997    359  44.12  1:35.64  2:25.50    3:15.45   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Peppi Pajari  1997    342  45.18  1:35.10  2:28.15    3:18.67   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Tiia Hallikainen  1997    264  49.00  1:43.71  2:40.20    3:36.43   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Pinja Siikanen  1997              DNF   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
 
Laji 24, 200m RU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Maiju Houni  1996    594  37.18  1:18.91  2:01.66    2:45.18   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Sini Sariola  1996    561  37.84  1:21.10  2:05.23    2:48.42   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Carita Luukkanen  1996    516  38.35  1:21.11  2:06.77    2:53.19   
  Vuoksen Uimaseura                   
                     
Jenica Niinijärvi  1996    460  41.02  1:27.44  2:14.16    2:59.91   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Ella Hämäläinen  1996    412  42.43  1:29.91  2:18.19    3:06.60   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  19 kesäkuu 2011 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  17:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner