2019-08-20   03:09:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM Aluekilpailut 2011 - Keski/Itä

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Ikäkausimestaruusuinnit, KIS    Tulostuspäivämäärä  19 kesäkuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Kuopio    Tulostusaika  11:13   
  Järjestäjä  KuUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 kesäkuu 2011         
 
 
Laji 18, 800m VU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Reetta Hirvonen  1998    479  1:12.16  2:30.55  3:49.86  5:09.55  10:25.50   
  Joensuun Uimaseura        6:29.54  7:49.76  9:09.69       
                     
Katariina Ruutala  1998    331  1:21.25  2:50.18  4:20.86  5:52.15  11:47.18   
  Iisalmen Uimarit        7:23.55  8:53.66  10:22.31       
                     
 
Laji 18, 800m VU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Veera Pellinen  1997    515  1:13.37  2:32.02  3:49.93  5:09.40  10:10.46   
  Swimming Jyväskylä        6:25.68  7:42.97  8:59.97       
                     
Saima Kivimäki  1997    500  1:11.77  2:29.99  3:48.71  5:06.73  10:16.40   
  Lappeenrannan Uimarit        6:24.52  7:42.72  9:01.13       
                     
Mikaela Mitjonen  1997    482  1:10.75  2:29.31  3:49.08  5:09.38  10:24.12   
  Joensuun Uimaseura        6:29.42  7:49.53  9:08.74       
                     
Veera Kinnunen  1997    449  1:13.31  2:31.75  3:50.48  5:11.54  10:39.15   
  Kuopion Uimaseura        6:33.15  7:57.61  9:19.89       
                     
Ida Vuorela  1997    423  1:13.68  2:33.55  3:55.68  5:20.12  10:51.94   
  Swimming Jyväskylä        6:44.35  8:08.06  9:32.74       
                     
Anni Kalpio  1997    418  1:17.72  2:41.60  4:05.40  5:29.54  10:54.27   
  Mikkelin Uimaseura        6:53.00  8:15.45  9:37.00       
                     
 
Laji 18, 800m VU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Rosa Vainio  1996    613  1:05.99  2:17.02  3:29.64  4:42.42  9:35.97   
  Mikkelin Uimaseura        5:55.20  7:08.79  8:22.49       
                     
Jenica Niinijärvi  1996    528  1:09.87  2:27.55  3:44.84  5:02.18  10:05.54   
  Swimming Jyväskylä        6:18.96  7:35.79  8:52.11       
                     
Sini Sariola  1996    522  1:09.73  2:25.36  3:41.56  4:58.97  10:07.64   
  Joensuun Uimaseura        6:16.16  7:34.43  8:51.96       
                     
Erika Lappalainen  1996    495  1:12.62  2:31.59  3:50.03  5:09.63  10:18.45   
  Swimming Jyväskylä        6:26.80  7:47.76  9:03.89       
                     
Nea Kuosmanen  1996    419  1:18.56  2:42.89  4:07.04  5:30.72  10:54.05   
  Swimming Jyväskylä        6:53.45  8:15.95  9:37.19       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  19 kesäkuu 2011 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  11:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner