Resultater for Lohi Uinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Jakso 1 Lauantai
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Lohi-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 18:32 | |||
Järjestäjä | Oulun Lohet | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 28 toukokuu 2011 |
Laji 18, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Tuomas Lohiniva | 1997 | 287 | 36.30 | 1:15.49 | |||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
2 | Santeri Keränen | 1998 | 270 | 36.77 | 1:17.05 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
3 | Aleksi Helisalmi | 1997 | 254 | 37.27 | 1:18.68 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
4 | Olli Ahola | 1997 | 240 | 36.35 | 1:20.18 | |||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
5 | Aleksi Kanste | 1998 | 160 | 40.18 | 1:31.86 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
6 | Miikka Willman | 1998 | 110 | 48.69 | 1:43.94 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
7 | Topias Nygård | 2000 | 96 | 49.36 | 1:48.80 | |||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
Laji 18, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Ville-Petteri Soikkeli | 1995 | 411 | 30.83 | 1:07.02 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
2 | Niko Blankenstein | 1996 | 310 | 33.93 | 1:13.59 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
3 | Tapio Uusitalo | 1995 | 300 | 34.47 | 1:14.39 | |||||
Tornion Uimaseura | ||||||||||
4 | Toni Takkinen | 1995 | 295 | 33.91 | 1:14.86 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
5 | Valtteri Satomaa | 1996 | 209 | 40.15 | 1:23.91 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
6 | Tuomas Laitala | 1995 | 202 | 39.85 | 1:24.88 | |||||
Nivalan Saukot | ||||||||||
7 | Artur Laidinen | 1996 | 165 | 40.07 | 1:30.79 | |||||
Iisalmen Uimarit | ||||||||||
8 | Ville Pakkala | 1996 | 141 | 43.64 | 1:35.67 | |||||
Nivalan Saukot | ||||||||||
Laji 18, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Arttu Erkinaro | 1992 | 577 | 28.69 | 59.86 | |||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
2 | Aapo Hettula | 1993 | 492 | 28.81 | 1:03.11 | |||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
3 | Eetu Päivärinta | 1994 | 446 | 31.02 | 1:05.19 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
4 | Ismo Koivisto | 1993 | 431 | 30.67 | 1:05.98 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
5 | Tuomas Järvelä | 1994 | 411 | 30.51 | 1:07.01 | |||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
6 | Kalle Liuski | 1993 | 396 | 31.38 | 1:07.82 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
7 | Valtteri Viitanen | 1993 | 392 | 31.89 | 1:08.05 | |||||
Tornion Uimaseura | ||||||||||
8 | Santeri Teppola | 1994 | 391 | 31.21 | 1:08.15 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
9 | Onni Pikkuaho | 1993 | 331 | 32.63 | 1:12.01 | |||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
10 | Anssi Hätälä | 1994 | 293 | 31.99 | 1:15.01 | |||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
11 | Tuomas Palosaari | 1993 | 255 | 33.53 | 1:18.57 | |||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
12 | Janne Tampio | 1993 | 224 | 38.25 | 1:22.09 | |||||
Kuhmon Kiva Uintiseura | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 18:32 |