2018-10-22   09:52:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Oulun Koulujen Uintimestaruuskilpailut 2011

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

torstai

Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Oulun KLL:n uintikilpailut    Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  12:22   
  Järjestäjä  Oulun kaupunki, OUS, OU-73 ja OuLo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  14 huhtikuu 2011         
 
 
Laji 18, 25m VU Pojat YA Koulu, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mäkikallio Heikki              13.89   
  Oulu International                   
Isoherranen Aleksi              15.05   
  Kempele                   
Suutarinen Kaarlo              15.05   
  Kastellin Yläaste                   
Myllylä Juuso              16.06   
  Terva Toppila Ala-Aste                   
Hintsala Julius              16.52   
  Kempele                   
Lappalainen Roope              16.76   
  Terva Toppila Ala-Aste                   
Partanen Herkko              16.76   
  Maikkula Yläaste                   
Wellig Pekka              16.84   
  Kastellin Yläaste                   
Pirkola Joni              17.27   
  Oulu International                   
10  Ryymin Jaakko              17.49   
  Kempele                   
11  Partanen Jimmy              17.85   
  Terva Toppila Ala-Aste                   
12  Korhonen Roope              17.94   
  Pohjankartano Yläaste                   
13  Herajärvi Miika              18.15   
  Terva Toppila Ala-Aste                   
14  Heikkinen Patrik              19.03   
  Terva Toppila Ala-Aste                   
15  Korento Joonas              19.10   
  Oulu International                   
16  Saarela Aki              19.27   
  Liminka                   
17  Talvila Joonas              19.47   
  Terva Toppila Ala-Aste                   
18  Mayer Randolph              19.62   
  Oulu International                   
19  Berry Andrew              19.85   
  Oulu International                   
20  Kontkanen Väinö              22.56   
  Oulu International                   
21  Saarnisaari Arttu              24.34   
  Terva Toppila Ala-Aste                   
22  Kuivamäki Tuomas              42.67   
  Kastellin Yläaste                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2011 
Lisenssinhaltija: Oulun Uimaseura  Tulostusaika  12:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner