2017-11-19   11:21:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kvarken Games 2011

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Kvarken Games    Tulostuspäivämäärä  16 huhtikuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  18:02   
  Järjestäjä  Vaasan UImaseura- Vasa Simsällskap         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 huhtikuu 2011         
 
 
Laji 9, 100m RU T11, 13, 15, N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Iida Reini  2000  Aurajoen Uinti    46.89        1:36.30   
Kristiina Haapala  2000  Kankaanpään Uimarit    47.10        1:37.18   
Emmi Rantamäki  2000  Porin Pyrintö    47.09        1:41.91   
Wilma Peltomäki  2000  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    51.47        1:45.68   
Reetta Rantakokko  2001  Aurajoen Uinti    51.94        1:46.41   
Julia Latva-Pirilä  2000  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    52.40        1:47.96   
Olivia Viitala  2000  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    51.74        1:48.29   
Enna Hanka  2000  Seinäjoen Uimarit    51.74        1:49.99   
Laura Lähteenmäki  2000  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    54.32        1:53.98   
10  Petra Äkkinen  2000  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    52.57        1:54.30   
11  Roosa Mykkänen  2000  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    57.13        2:00.36   
12  Mari Hatunen  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    58.35        2:00.76   
13  Pauliina Haarala  2000  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    57.12        2:01.44   
14  Anniina Vähäsalo  2001  Seinäjoen Uimarit    59.12        2:02.29   
15  Inkeri Pöllänen  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    58.97        2:02.93   
16  Laura Vierikko  2000  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    57.41        2:04.68   
17  Netta Korhonen  2001  Seinäjoen Uimarit    1:01.89        2:11.79   
Fanni Wiklund  2000  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            DSQ   
  SW 7.4 Lähdön / käännöksen jälkeen ylimääräinen käsiveto sukelluksissa               
                     
 
Laji 9, 100m RU T11, 13, 15, N, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Roosa Mört  1999  Aurajoen Uinti    41.05        1:26.77   
Anna Röytiö  1998  Swimming Club Rovaniemi    43.01        1:28.52   
Ella Rantamäki  1998  Porin Pyrintö    41.95        1:29.44   
Elisa Satta  1998  Swimming Club Rovaniemi    44.10        1:31.38   
Salla Jokio  1998  Vieskan Uimarit    45.09        1:32.30   
Elviira Tanninen  1999  Porin Pyrintö    44.50        1:33.27   
Tiia Olkkonen  1999  Haapajärven Kiilat    44.52        1:34.88   
Emilia Granholm  1998  Kemin Uimaseura    46.64        1:36.02   
Aino Ahola  1998  Haapajärven Kiilat    44.35        1:36.55   
10  Sinja Kanto  1998  Kauhajoen Karhu    47.37        1:37.00   
11  Milla Koivuluoma  1999  Seinäjoen Uimarit    47.12        1:37.76   
12  Lene Ruohomäki  1998  Aurajoen Uinti    45.68        1:37.80   
13  Nea Lähdesmäki  1999  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    47.05        1:37.89   
14  Emmi Haapaniemi  1999  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    46.49        1:39.42   
15  Laura Aaltonen  1998  Porin Uimaseura    46.42        1:39.73   
16  Adolfina Lehtonen  1999  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    47.59        1:40.31   
17  Iina Aro  1998  Nokian Pyry    49.02        1:40.71   
18  Sofia Matikainen  1998  Vieskan Uimarit    46.98        1:41.11   
19  Roosa Raiskila  1998  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    47.74        1:42.52   
20  Susanna Suominen  1999  Porin Uimaseura    48.65        1:42.91   
21  Emma Suomio  1998  Aurajoen Uinti    49.15        1:43.01   
22  Selina Pylväs  1999  Oulun Uimaseura    50.88        1:43.92   
23  Ira Olkkonen  1998  Haapajärven Kiilat    49.19        1:44.73   
24  Inka Suominen  1999  Aurajoen Uinti    50.27        1:45.07   
25  Meri Salo  1999  Oulun Uimaseura    47.88        1:45.19   
26  Alexandra Pihlajamäki  1998  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    51.77        1:45.41   
27  Noora Vallinen  1998  Nokian Pyry    52.95        1:47.08   
28  Milja Lahtinen  1999  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    51.43        1:48.26   
29  Kia Pollari  1999  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    54.69        1:49.47   
30  Viivi Hienonen  1999  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    54.42        1:51.58   
31  Laura Känsäkangas  1999  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    53.91        1:53.32   
32  Emma Lahti  1999  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    55.67        1:53.51   
33  Salla-Sofia Sorri  1998  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    52.28        1:53.89   
34  Sandra Qvist  1998  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    52.49        1:54.17   
35  Iiris Paasiviita  1998  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    54.22        1:55.17   
36  Eveliina Sinisalo  1999  Nokian Pyry    54.55        1:55.64   
37  Sanniina Korpi  1999  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    54.77        1:55.70   
38  Marie Fjellström  1999  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    56.34        1:56.46   
39  Jenna Miettinen  1999  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    55.96        1:58.86   
40  Elli Veikkola  1999  Lapuan Virkiä    1:00.54        2:01.74   
41  Roosa-Linda Suomela  1999  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    1:13.47        2:49.88   
Anniina Kaappola  1998  Seinäjoen Uimarit            DSQ   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
Emma Isomäki  1998  Porin Uimaseura            DSQ   
  SW 7.4 Lähdön / käännöksen jälkeen ylimääräinen käsiveto sukelluksissa               
Milla Kaappola  1999  Seinäjoen Uimarit            DSQ   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
Laji 9, 100m RU T11, 13, 15, N, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Nelli Vihervuori  1996  Aurajoen Uinti    38.13        1:20.34   
Kamilla Ryöti  1996  Nokian Pyry    38.74        1:21.07   
Rebecca Wahlstedt  1997  Simmis Grani    39.48        1:22.04   
Miia Rautio  1997  Swimming Club Rovaniemi    40.92        1:25.60   
Katja Sneck  1996  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    42.79        1:27.05   
Milla Alavuotunki  1996  Oulun Uimarit -73    40.98        1:27.85   
Fanni Saari  1996  Åbo Simklubb-Uintiklubi ÅSK    42.89        1:29.03   
Lotta Tirri  1997  Åbo Simklubb-Uintiklubi ÅSK    42.79        1:29.22   
Erika Lappalainen  1996  Swimming Jyväskylä    44.37        1:30.29   
10  Peppi Pohjalainen  1997  Simmis Grani    43.26        1:30.31   
11  Ida Palenius  1996  Porin Pyrintö    42.63        1:31.14   
11  Matilda Laukkanen  1996  Åbo Simklubb-Uintiklubi ÅSK    42.77        1:31.14   
13  Saara Palo  1996  Seinäjoen Uimarit    42.85        1:31.16   
14  Kiia Kagan  1997  Åbo Simklubb-Uintiklubi ÅSK    45.69        1:32.65   
15  Isabelle Yuliwas  1997  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    43.68        1:32.89   
16  Henna Häkki  1997  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    43.25        1:32.95   
17  Jenna Väänänen  1996  Porin Uimaseura    43.91        1:33.11   
18  Riikka Heikkilä  1997  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    42.56        1:33.81   
19  Jenni Eteläinen  1997  Oulun Uimarit -73    44.87        1:34.11   
20  Jenna Hahtola  1997  Seinäjoen Uimarit    45.39        1:35.17   
21  Sonja Marjakangas  1996  Seinäjoen Uimarit    45.44        1:37.34   
22  Noora Kojonen  1996  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    47.01        1:37.39   
23  Elsa Warinowski  1997  Åbo Simklubb-Uintiklubi ÅSK    47.40        1:39.89   
24  Inka Isomaa  1997  A6    50.30        1:46.44   
25  Sofia Hintsala  1997  Vieskan Uimarit    50.19        1:47.26   
26  Annileena Torkkeli  1996  Porin Pyrintö    49.93        1:47.90   
27  Matilda Lönnvik  1996  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    54.48        1:50.80   
28  Anniina Mielty  1997  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    52.34        1:56.37   
Katariina Konu  1997  Swimming Club Rovaniemi            DSQ   
  SW 7.1 Uintiliikkeet väärässä järjestyksessä               
                     
 
Laji 9, 100m RU T11, 13, 15, N, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Milla Ahonen  1994  Swimming Jyväskylä    36.77        1:18.51   
Sarah Karjalainen  1994  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    38.48        1:21.77   
Sofia Risteelä  1993  Oulun Uimarit -73    38.00        1:21.98   
Heta Korpela  1995  Cetus    40.37        1:25.42   
Emma Yli-Yrjänäinen  1991  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    39.77        1:28.87   
Anni Rantala  1994  Kankaanpään Uimarit    44.31        1:33.72   
Minttu Saarikoski  1993  Cetus    44.67        1:34.94   
Annika Forma  1994  Porin Pyrintö    45.76        1:35.59   
Heidi Forma  1993  Porin Pyrintö    43.71        1:35.60   
10  Iida Rantala  1994  Kankaanpään Uimarit    47.20        1:39.31   
11  Vilma Seppänen  1994  Cetus    46.76        1:40.61   
12  Anette Seilonen  1995  Kankaanpään Uimarit    50.45        1:45.71   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  16 huhtikuu 2011 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  18:02 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare