2017-11-23   19:19:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kvarken Games 2011

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Kvarken Games    Tulostuspäivämäärä  16 huhtikuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  16:58   
  Järjestäjä  Vaasan UImaseura- Vasa Simsällskap         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 huhtikuu 2011         
 
 
Laji 8, 400m VU P13, 16, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Lauri Hatunen  1998  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    1:06.96  2:24.06  3:43.19    5:00.68   
Miikka Kylmänen  1998  Aurajoen Uinti    1:11.43  2:31.79  3:51.65    5:12.64   
Samu Koski  1998  Pihlava Työväen Urheilijat    1:13.48  2:35.40  3:58.72    5:18.47   
Joni Hemminki  1998  Seinäjoen Uimarit    1:15.24  2:38.85  4:03.59    5:23.21   
Elias Kuusisto  1999  Aurajoen Uinti    1:17.57  2:42.67  4:08.77    5:30.46   
Rami Rissanen  1999  Kankaanpään Uimarit    1:17.52  2:44.51  4:11.48    5:35.86   
Juho Röytiö  1998  Swimming Club Rovaniemi    1:17.58  2:43.66  4:11.90    5:38.14   
Vilho Mäenpää  1998  Aurajoen Uinti    1:21.46  2:49.84  4:18.54    5:41.45   
Aleksi Kylmänen  1999  Aurajoen Uinti    1:21.25  2:51.21  4:20.09    5:41.50   
10  Veli-Pekka Puistosalo  1998  Pihlava Työväen Urheilijat    1:22.21  2:54.19  4:28.75    6:02.32   
11  Topi Puurunen  1998  Oulun Uimarit -73    1:25.07  2:58.00  4:32.68    6:05.49   
12  Eero Nikula  1999  Haapajärven Kiilat    1:29.56  3:08.86  4:45.99    6:13.32   
13  Janne Hyttinen  1998  Lapuan Virkiä    1:33.04  3:16.72  4:59.43    6:35.95   
14  Tatu Paasikallio  1999  Nokian Pyry    1:36.81  3:26.48  5:16.80    7:04.95   
Julius Laitila  1998  Haapajärven Kiilat            DSQ   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
Laji 8, 400m VU P13, 16, M, Loppukilpailut 14 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Kristian Talvitie  1995  Helsingfors Simsällskap    1:02.63  2:09.40  3:17.05    4:22.16   
Matias Helekorpi  1995  Simmis Grani    1:04.14  2:15.69  3:29.06    4:39.64   
Ville Laine  1995  Nokian Pyry    1:05.25  2:18.36  3:31.00    4:42.12   
Juuso Sirkola  1996  Aurajoen Uinti    1:07.34  2:20.73  3:34.43    4:44.97   
Samuli Korpi  1997  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    1:10.57  2:27.56  3:43.32    4:52.55   
Ville Haapala  1997  Kankaanpään Uimarit    1:09.66  2:25.70  3:41.18    4:54.09   
Petrus Holm  1997  Simmis Grani    1:08.84  2:24.63  3:42.01    4:55.43   
Tomi Lammassaari  1995  Oulun Uimaseura    1:08.86  2:26.77  3:46.28    5:03.67   
Mikael Karvonen  1997  Oulun Uimarit -73    1:11.32  2:31.38  3:52.93    5:07.96   
10  Sakari Levola  1996  Porin Pyrintö    1:13.69  2:33.55  3:54.96    5:13.59   
11  Matti Ala-Hynnilä  1996  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    1:13.08  2:34.55  3:59.72    5:15.01   
12  Benjamin Paloniemi  1997  Swimming Club Rovaniemi    1:15.87  2:38.64  4:02.89    5:22.63   
13  Janne Känsäkangas  1997  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    1:16.29  2:39.82  4:05.84    5:23.55   
14  Oskar Nygård  1995  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    1:11.74  2:34.72  4:00.91    5:25.35   
15  Anton Kallio  1996  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    1:16.36  2:40.39  4:05.42    5:26.38   
16  Nestori Koskinen  1996  Porin Pyrintö    1:13.29  2:37.96  4:04.00    5:27.00   
17  Tomas Saariketo  1996  Porin Pyrintö    1:14.29  2:40.93  4:08.34    5:32.42   
18  Erik Müürsepp  1996  Aurajoen Uinti    1:17.82  2:46.61  4:15.52    5:42.93   
                     
 
Laji 8, 400m VU P13, 16, M, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Severi Allonen  1991  Swimming Jyväskylä    58.73  2:01.64  3:04.96    4:05.87   
Toni Ahola  1992  Swimming Club Rovaniemi    1:01.88  2:07.70  3:13.07    4:18.82   
Eetu Päivärinta  1994  Raision Urheilijat    1:02.62  2:10.38  3:19.67    4:28.09   
Samuli Rautakorpi  1994  Lapuan Virkiä    1:04.18  2:13.98  3:24.41    4:34.41   
Niklas Aaltonen  1994  Aurajoen Uinti    1:04.11  2:15.28  3:28.96    4:41.04   
Santu Pavlidi  1994  Helsingfors Simsällskap    1:05.46  2:16.85  3:29.20    4:41.07   
Ville Halonen  1994  Oulun Uimaseura    1:05.72  2:20.58  3:35.05    4:46.06   
Julius Hakanpää  1994  Cetus    1:07.56  2:24.22  3:42.64    4:58.75   
Santeri Kuurila  1994  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  16 huhtikuu 2011 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  16:58 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare