2017-11-19   11:29:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kvarken Games 2011

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Kvarken Games    Tulostuspäivämäärä  16 huhtikuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Vaasan UImaseura- Vasa Simsällskap         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 huhtikuu 2011         
 
 
Laji 5, 50m PU Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Noora Laukkanen  1993  Oulun Uimarit -73            28.33   
Ida Villa  1993  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            28.80   
Tessa Nurminen  1994  Eura Swimming Team            29.58   
Emilia Uusitalo  1990  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            29.75   
Elina Luomaranta  1993  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb            30.60   
Henrietta Nieminen  1994  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            30.87   
Moona Myllyaho  1990  Swimming Jyväskylä            31.12   
Ida Lindström  1992  Porin Uimaseura            31.44   
Petra Thodin  1968  Jakobstads Simmare-Pietarsaare            31.89   
10  Jonna Tattari  1994  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb            31.95   
11  Ida Palenius  1996  Porin Pyrintö            32.87   
12  Erika Lappalainen  1996  Swimming Jyväskylä            32.98   
13  Elli Lukkarinen  1996  Swimming Club Rovaniemi            32.99   
14  Sanni Siurua  1996  Swimming Club Rovaniemi            33.01   
15  Roosa Mört  1999  Aurajoen Uinti            33.06   
16  Anna Röytiö  1998  Swimming Club Rovaniemi            33.29   
17  Linda Luoma-Kyyny  1996  Swimming Club Rovaniemi            33.58   
18  Ida Kankare  1998  Åbo Simklubb-Uintiklubi ÅSK            33.71   
19  Lotta Tirri  1997  Åbo Simklubb-Uintiklubi ÅSK            33.86   
20  Ilona Mannonen  1993  Cetus            33.89   
21  Mari Leino  1992  Cetus            34.13   
22  Heili Vatsk  1987  Porin Uimaseura            34.19   
23  Rosalinda Vainio  1997  Porin Pyrintö            34.70   
24  Joanna Latva-Pirilä  1993  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            34.98   
25  Fanni Saari  1996  Åbo Simklubb-Uintiklubi ÅSK            35.23   
26  Paju Tuuri  1995  Kempeleen Pyrintö            35.30   
27  Desirée Corander  1995  Cetus            35.37   
28  Vilma Seppänen  1994  Cetus            35.44   
29  Tiia Toivola  1991  Cetus            35.61   
30  Aleksia Halonen  1996  Cetus            35.65   
31  Enni Hukka  1997  Swimming Club Rovaniemi            36.38   
32  Fanny Toivio  1992  Nokian Pyry            36.51   
33  Iida Rantala  1994  Kankaanpään Uimarit            36.74   
34  Sinja Kanto  1998  Kauhajoen Karhu            36.75   
35  Ina Rantanen  1995  Cetus            36.78   
36  Elisa Satta  1998  Swimming Club Rovaniemi            36.90   
37  Milla Alavuotunki  1996  Oulun Uimarit -73            37.06   
38  Katja Sneck  1996  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb            37.23   
39  Anni Rantala  1994  Kankaanpään Uimarit            37.24   
40  Matilda Laukkanen  1996  Åbo Simklubb-Uintiklubi ÅSK            37.55   
41  Satu Siekkinen  1994  Porin Pyrintö            37.76   
42  Saga Kortetjärvi  1998  Aurajoen Uinti            38.23   
43  Miia Rautio  1997  Swimming Club Rovaniemi            38.75   
43  Vilma Ryöti  1999  Nokian Pyry            38.75   
45  Heidi Forma  1993  Porin Pyrintö            38.90   
46  Satu-Lotta Pitko  1998  Kemin Uimaseura            39.78   
47  Henna Häkki  1997  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb            39.97   
48  Emilia Yli-Yrjänäinen  1993  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb            40.00   
49  Maria Pitkänen  1996  Cetus            40.06   
50  Inka Isomaa  1997  A6            40.28   
51  Heidi Huhdanmäki  1996  Porin Pyrintö            40.93   
52  Anna Lahti  1996  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb            41.07   
53  Salla Vuoti  1997  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb            41.18   
54  Iiris Saranpää  1999  Seinäjoen Uimarit            44.13   
55  Laura Aaltonen  1998  Porin Uimaseura            45.09   
56  Emma Wihanto  1998  Aurajoen Uinti            45.97   
57  Elisa Lähdesmäki  1988  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            49.31   
58  Oona Forsblom  1999  Aurajoen Uinti            50.35   
59  Inka Suominen  1999  Aurajoen Uinti            51.27   
60  Maria Nyrhilä  1998  Aurajoen Uinti            51.34   
61  Noora Vallinen  1998  Nokian Pyry            51.50   
62  Alexandra Pihlajamäki  1998  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb            55.89   
63  Eveliina Sinisalo  1999  Nokian Pyry            55.92   
Jenni Eteläinen  1997  Oulun Uimarit -73            DSQ   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
Lene Ruohomäki  1998  Aurajoen Uinti            DSQ   
  SW 8.3 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
Venla Niemelä  1999  Swimming Club Rovaniemi            DSQ   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  16 huhtikuu 2011 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  15:21 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare